PZC CJGEBR.DOMINICUSBV rilensenMkf Natuursteenhuis Wij gunnen u alle rust en privacy. maandag 18 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Enige en algemene kennisgeving Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van onze dierbare zoon, broer, schoonbroer, vriend, oom en neef Michael Adriaan Cornells Braat in de leeftijd van 22 jaar. Sas van Gent: A.L.M.L. van der Herten Temeuzen: A.A.R.C. Braat Sas van Gent: Nathalie Sauer Broers en zussen Neven en nichten Axel, 12 september 2006 Correspondentieadres: Petrus Paulus Rubensstraat 26 4571 MH Axel De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 19 september om 10.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamy- straat 28c te Temeuzen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze vriend Mick Broekhoven Wij zullen hem erg missen. We wensen Agnes, de kinderen en familie heel veel sterkte toe om dit zo zware verlies te helpen dragen. Henny, Ronald, de kinderen, en de medewerkers van D'Ouwe Brug Sas van Gent, 15 september 2006 Verdriet zorgt wel voor zichzelf maar om alles uit plezier te halen, moeter iemand zijn om dit mee te delen Dag lieve man, papa, opa en voor al die anderen die hem opa noemden. Gerard Jan de Voogd 23 januari 1939 15 september 2006 Karin Ursula en Herman Felice, KarmiHa Marlies en Harry Sabine, Donna, Jazzmin, Madelief Eva en Peter Gerard jr., Marinka, E/isa Johan en Marcel Korteweg 5 4339 AS Nieuw- en St. Joosland Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 19 september van 19.00 tot 20.00 uur in het rouw- centrum Jobse, Sandenburghlaan 1 te Veere. De samenkomst zal worden gehouden woensdag 20 september om 13.45 uur in de Protestantse kerk aan het Kerkplein te Nieuw- en St. Joosland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Nieuw- en St. Joos land. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in voornoemde kerk. Vrijdagmiddag is geheel onverwachts overleden onze broer en oom Gerard J an de Voogd echtgenoot van Karin de Voogd-Karsunke Mien en Piet de Visser Ina en Jan Dobbelaar Aarnoud en Gina de Voogd Laura en Wim Hui issoon Adrie en Anneke T de Voogd Leo en Els de Voogd Nel en Ghunter van Leerdam Nichten en neven Nieuw- en St. Joosland, 15 september 2006 Onze fijne buurman Gerard de Voogd is gestorven. Een lege plek in het huis van Karin, in het hart van ieder die van hem hield. Familie den Toonder, Familie de Haan 8 Toch nog geheel onverwachts bereikte ons het droe- vige bericht dat afgelopen donderdag ons Erelid dhr. Paul de Kraker is overleden. Namens bestuur en leden willen wij Paul nogmaals bedanken voor heel zijn inzet en betrokkenheid. We zullen Paul gaan missen binnen onze vereniging. Paul, je was een op en top verenigingsman op wie je kon bouwen, een uniek mens met de nodige humor in huis, kortom een man die we met z'n allen ontzet- I tend zullen gaan missen. We wensen de familie veel sterkte toe met dit grote 5 verlies. Bestuur/leden voetbalvereniging RCS Na een moeilijke periode is overleden mijn beste vriendin Adriana Elisabeth Arentse-Theune We zullen je missen, maar kijken terug op een waar devolle vriendschap. Suus Nolet-Roelse Rita en Bert Marian en Martin en de kinderen 'De Here is mijn Herder. je was sterk en dapper. Veel heb je voor ons gedaan. Wat heb je veel geleden. Moedig tot het einde. We zullen je missen. Maar nooit vergeten. Rust zacht. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Kort in de leeftijd van 76 jaar. Goes: D. Kort-van 't Veer Wolphaartsdijk: Peter Kort Dieneke Kort-Postmus Henk Peter Johannes Frederik Dianna Kloetinge: Hans Kort Conny Kort-Hopmans Kevin Michel Onze dank gaai uit naar de medewerkers van Allévo Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Goes, 16 september 2006 Blaaubeenstraat 50,4461 LGGoes Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 19 septem ber van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 20 september om 14.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna om plm. 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van rouw centrum 'De Bevelanden'. Geen bezoek aan huis. Pa hield van bloemen. Het is moeilijk om te hopen vooreen zieke van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn wangen, ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat toch nog plotseling kwam. Omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat wij precies één week na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma, nu ook afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader en opa Frans Poortvliet in de leeftijd van 76 jaar. Borssele: Els van den Dries-Poortvliet Piet van den Dries Kortgene: Jeannette Dieleman-Poortvliet Ko Dieleman Nico Francien en Daniël Heinkenszand: Leo Poortvliet Lenny Poortvliet-Walhout Ilse, Kim, Lois Nisse: Frans Poortvliet Jolanda Poortvliet-Stokx Aniek, Marlon 's-Heerenhoek: Matty Baaijens-Poort vliet Kees Baaijens Sascha, Milan 's-Heerenhoek, 16 september 2006 Correspondentieadres: Deken Tomaslaan 20,4453 AL 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 20 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45- 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Frans te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdherberg' gelegen heid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. rT\ Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. ("r^ Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor hem aan het lijden van geest en lichaam een ein de is gekomen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter Jacobus van Sabben Piet 31 december 1929 1 16 september 2006 Middelburg: Anneke van Sabben-van Dorst Westerhoven: Jack en Marion van Sabben-de Rooy Mariska en Hans Robert-Paul en Linda Shandor en Judith Moriah Yrinah Koudekerke: Merian en Henk Scheybeler-van Sabben Levon Dewi en Davy Inigo Rentmeesterlaan 41 4336 ED Middelburg Piet is opgebaard in het uitvaartcentrum, Industrie weg 20 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 september a.s. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aan sluitend zal de herdenking plaatsvinden. Na afloop kunt u de familie condoleren in Hotel Arne- ville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwacht is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Piet van Sabben Driewegen: M. Goeree-van Sabben G. Goeree Heinkenszand: J. Nijsse-van Sabben W. Nijsse Kloetinge: M. Herrebout-van Sabben J. Herrebout in herinnering Neven en nichten Middelburg, 16 september 2006 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze beste vriend Piet van Sabben Wij wensen Annie en familie veel sterkte. Bram en Annie Adrie en Corrie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze fijne buurman, Piet van Sabben Wij wensen An, kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Mies Bets en Piet Cora en Eugène Monica en Dankfried Koudekerke, 18 september 2006 Na een liefdevolle verzorging in het verpleeghuis 't Gasthuis", afdeling "Molenwater" te Middelburg is, op 76-jarige leeftijd overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Cornelia Gerarda Schillemans-van Kaam weduwe van C.A. Schillemans Gerrie Lammers-Schillemans Kees Lammers Marco Dion en Kitty Kasper, Minke Addy Offermans-Schillemans Berry Offermans Kevin Marina Prince-Schillemans Wil fried Prince Maaike Leon Janny Kuiper-Schillemans Huib Kuiper Jeremy Middelburg, 17 september 2006 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 254,4381 WP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 september van 13.00 tot 13.30 uur in het rouwcen trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een korte samenkomst worden gehouden om 13.45 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Izaak Luteijn echtgenoot van Betsij Kaijser Zuidzande, t Zuidzande, 8 juni 1929 15 september 2006 Zuidzande: E.M. Luteijn-Kaijser Zuidzande: Ina en Peter Wouter Anouk Oostburg: Mia en Ronny Marieke Evi Onze dank aan de huisartsenpraktijk "Sluisen de medewerkers van de Thuiszorg voor de goede zorgen aan hem bewezen. Dorpsstraat 17 4505 AN Zuidzande De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 20 september om 10.00 uur, in crematorium "Temeuzen", Bella- mystraat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Opa, wij hebben veel van je geleerd. Je leerde ons alleen niet, wat het is om je te moeten missen. Lieve Opa bedankt voor alles. Wouter, Anouk, Marieke en Evi Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Izaak Luteijn Ria en Adri Jopie en Rinus Willy en Wies en kinderen Zuidzande, 16 september 2006 SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuarcweg 2 www.artemotions.nl Bedroefd maar ook heel dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft mogen betekenen, geven wij kennis dat door de Heere uit ons midden is weg genomen onze geliefde moeder, groot- en overgroot moeder Catharina Adriana Servaas sinds 10 november 1980 weduwe van Jacobus Jan Donze Temeuzen Middelburg 19 augustus 1928 15 september 2006 Onze dank gaat uit naar Jan en Betsie, het team van Stichting Zorgstroom, dr. Veri'loet en ziekenhuis Walcheren voor de vriendschap en liefdevolle ver zorging. Temeuzen: P.J. Klaassen-Donze J. Klaassen Middelburg: Saria en Dick, Rick,Rob,Julia Kathinka en Wilco, ]orèns,Riduan,llana Arko Bodegraven: Johan Hulst: P.J. Donze A.W.B. Donze-van Kruijssen Bram Gijs Eva Temeuzen: Sryani Ranjith Oldenzaal: J.P. Benschop-Donze J.P. Benschop Amelien Carianne Nico Correspondentieadres: O. Corbaultstraat 3 4336 AW Middelburg Onze moeder en oma is opgebaard in de rouwkamer van de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg, aldaar is gelegenheid om afscheid te ne men op D.V. dinsdag 19 september van 19.30 uur tot 20.30 uur. De rouwdienst waarin zal voorgaan Ds. M.J. van Gelder zal gehouden worden op D.V. woensdag 20 september om 13.45 uur in de Zuiderkerk, Schout straat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Zuiderkerk. Degenen die door omstandigheden geen rouwcircu- laire hebben ontvangen worden verzocht om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Geen bloemen Geen toespraken Heden nam de Heere uit ons midden weg ons aller geliefde Catharina Adriana Donze-Servaas (Kitty) in de leeftijd van 78 jaar. Wij zullen haar wanne vriendschap en hartelijkheid node missen. Temeuzen: C.M. Leunis N.C. Leunis-Bakker Middelburg: P. van Horssen-Jongepier Arnemuiden: J.M. Meulmeester-vande Ketterij Middelburg: J. Philipsen B. Philipsen-Wolfert Middelburg: J. Riemens Middelburg, 15 september 2006 Onverwacht is overleden onze lieve tante Lenie van der Want-Goor Nico en Paula van der Want Rente, Mahdi Ibrahim en Asmae Esther, Erik Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Na een laatste moeilijke levensperiode is voor ons nog onverwachts overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan Mol in de leeftijd van 85 jaar. Wij zijn bedroefd hem te moeten missen. Kruiningen: M. Mol-Lambregtse Kruiningen: Ineke en Carlo van der Borgt-Mol Yerseke: Corrie Mol Hansweert: Miek en Wim Dammann-Mol Hansweert: Wouter en Jeannette Mol-Bezemer Wemeldinge: Leo f en Erna Mol-Wedekind Goes: Ronnie en Annemarie Mol-Nieuwdorp Klein- en achterkleinkinderen 17 september 2006 Rijksweg 67 4416 BB Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. L. den Breejen, wordt donderdag 21 september om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigings gebouw gelegenheid 0111 afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven. Maar doe mij in de oogst geloven, waarvoor ik dien. Hierbij geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden onze vader, groot- en overgrootvader Jan Cornells Schenk sinds 11 juni 2004 weduwnaar van Johanna Schenk-Broeders in zijn 90ste levensjaar. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Bruinisse, 15 september 2006 Allévo zorgcentrum in 't Opper Correspondentieadres: Familie Koolmees-Schenk Grevelingenhout 154,4311 NL Bruinisse De overdenking zal worden gehouden donderdag 21 september om 13.15 uur in het stiltecentrum van Zorgcentrum in 7 Opper, Dokter de Kockstraat 13, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats van Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd stiltecentrum. Rectificatie Enige en algemene kennisgeving Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht delen wij u met droefheid mede dat toch nog onver' wachts van ons is heengegaan onze lieve moed* schoonmoeder, oma en overgrootoma Janneke Cornells weduwe van Jannis de Smit in de leeftijd van ruim 100 jaar. Wij zijn erg dankbaar voor de jarenlange liefdeyi verzorging die zij op afdeling Klaproos' m verpleeghuis "DeStelle" heeft mogen ontvang Groede: C.J. de Smit J.A. de Smit-Dees Denny en Corine Waarde: Jeanette en Dirk Ardjan en Marleen Ramon en Jolanda Ferdinand en Serena Roosendaal: Adri en Jolanda Bart en Anne Kloosterzande: Ron en Bernadette Daan Hoofdplaat: Liesbeth en Paul Martin en Djordy Oostburg, 14 september 2006 Corresponden t iead res C.J. de Smit Torenweg 6 4503 GP Groede De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Enkel schriftelijke condoleances. Dankbetuiging Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als sclinflé ontvangen na het overlijden van mijn man, vader,sck* vader en opa Marcel Ivo Roegiers heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. M.E. Roegiers-van den Hemel Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, september 2006 Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens- k berichten uit uw regio Zoek. vind en reageer - yS, E>Jt Vlietstraat 15, Temeuzen Tel. 0115-61 Bij ziekenhuis "De Honte" Wij creëren bij voorkeur een sfeer van rut wanneer u met ons uw wensen wilt besprek over de keuze van een grafgedenteken. Daarom is onze toonzaal in Middelburg vanaf 1 oktober uitsluitend na telefonisch1 afspraak te bezoeken (ook 's avonds). Don bent u er zeker van dat u onze onverdeeld aandacht heeft. Middelburg Arnesteinweg 40 Tel (0118) 612579 jursteenhuis.n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10