PZC Zeeuws Vlaanderen SMgggly t AAP Aangepaste vakanties voor iedereen! Reumafonds fllensen .nl ARENSMAN i n Eerste eigen h met dank aan vrijdag 15 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten; Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van: Mevrouw De Vos-de Pooter Moeder van onze collega Conno Wij wensen Conno en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Schipper/OAZ Verslagen en verdrietig zijn wij na het overlijden van: Mevrouw E.G. de Vos-de Pooter Moeder van onze collega Conno Wij wensen Conno en zijn familie alle sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Collega's van de loonafdeling Goes Je hanclen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Je hebt je taak volbracht Pa, voor alles bedankt we zullen je voor altijd missen dat je moge rusten in vrede Vol verdriet delen wij u mede dat na een ongelijke, maar moedig gedragen, strijd van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en over- opa Cornelis Pieter Karelse echtgenoot van Wilhelmina Witte 4-12-1929 14-9-2006 Terneuzen: W. Karelse-Witte Terneuzen: Ria en Adrie Deseijn Marianne en Constantijn - Joost, Maud 14-9-2006 Peter Terneuzen: Sjaak Karelse Martinus Eijckestraat 45 4551 HT Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maan dag 18 september om 12.00 uur in de aula op de Zui derbegraafplaats, Bellamystraat 2Sc te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de voornoemde aula. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom C. P. Karelse Vlissingen: P. van Zweeden- Karelse J. van Zweeden (in herinnering) 's Heer-Abtskerke: J. Karelse G. Karelse-Geense (in herinnering) Middelburg: C.A. Dekker-Karelse A. Dekker Valkkoog: A.P.C. v.d. Boogaard-Karelse W. v.d. Boogaard Heinkenszand: J.M. Karelse E.P. Karelse-Bruel Neven en nichten Vandaag bereikte ons het trieste bericht van het plot selinge overlijden van de heer Jasper Stoutjesdijk oud-directeur van de Federatie Maatschappelijke Dienstverlening Noord-Zeeland, rechtsvoorganger van Allévo. Wij wensen zijn echtgenote, de kinderen en kleinkin deren veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. UI 18-612868 Veerscweg 36,4332 BG Middelburg et: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid lot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelander." Hoofdkantoor: Geloeloozepao 20,4463. AI Goes (0113) 31 14 44 www.uitvaartzorgcentrum.nl Dat het licht weer op kan stralen uit een diepe duisternis en dat leven wordt geboren uit wat al gestorven is. Gekomen tot de leeftijd der sterken, is na een kort stondige ziekte toch nog onverwachts van ons heenge gaan Tannetje Frederiks - Baak in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: Tanny van Halen Terneuzen: Levien, Andy en Mare de Nooijer Grave: J. Frederiks S. Frederiks - Callars Grave: Peter en Ingrid Vlissingen: L. Baak M. Baak - de Bart Vlissingen: C. Baak Druten: A. Ernste - Baak K. Ernste t Beneden-Leeuwen: T. Ernste - Baak W. Ernste t en verdere familieleden Koudekerke, 13 september 2006 Verpleeghuis "De Vliedberg" Correspondentie-adres: Sloeweg 26 4384 BB Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maan dag 18 september om 13.15 uur in de aula van uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Voor de bijeenkomst is er van 12.30 tot 13.00 uur ge legenheid om afscheid van haar te nemen in de rouw kamer van het uitvaartcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ont moeten in voornoemde aula. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 Na een leven dal gekenmerkt werd door eenvoud, zorgzaamheid, eerlijkheid en liefde, is van ons heen gegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Neeltje de Kraker-de Pooter weduwe van Pieter de Kraker 126-6-1994 *20-9-1918 t 13-9-2006 Goes: Sara en Jaap Oostdijk-de Kraker Elize en David - Jeffrey, Matt Sophia Middelburg: Ella en Henk Claessens-de Kraker Ellen en Reinder Anneliesen Tonio Terneuzen: Ria de Kraker en Henk van Rijn Marlijn en Alexandra - Verona, Revano Joris en Seron Arno en Larissa Oostburg: Els de Kraker en Cees Blaauw Roxanne Yannick Corr.adres: Edisonstraat 3,4532 LL Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 18 september om 14.00 uur in de Opstan- dingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zui derbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de Opstandingskerk. Zaterdag 16 september is er van 19.00 - 19.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcen trum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Wij danken alle medewerkers van verpleeghuis 't Gasthuis, afd. Molenwater, te Middelburg voor de liefdevolle zorg en aandacht. Na een liefdevolle verzorging in "De Vliedberg" is overleden onze lieve moeder en oma Elisabeth Zeilmaker-Dekker weduwe van Jacob Willem Zeilmaker in de leeftijd van 85 jaar. Kaapstad: Henk Zeilmaker Jopie Zeilmaker-van de Most Middelburg: Frida Frumau-Zeilmaker Michiel Frumau Koudekerke: Lida de Wilde-Zeilmaker Albert de Wilde Hoogerheide: Els Joosse-Zeilmaker Piet Joosse 's-Hertogenbosch: Gert Zeilmaker (in herinnering) Marian van Varick-Dooms Kees van Varick Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 14 september 2006 Correspondentieadres: Poppenroedestraat 6,4335 ED Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 19 september om 12.30 uur in het kerk gebouw "De Morgenster", Adriaan Lauwereysz- straatte Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 11.45 uur gelegenheid tot condoleren. De teraardebestelling zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Wes telijke Oude Havendijk te Middelburg. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl S Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 Niet meer weten wie je bent. Je eigen identiteit verloren. Zelfs je kinderen uit jou geboren. Worden niet meer als zodanig herkend. In jouw verwarde geest, Wordt fantasie werkelijkheid. Herleeft opnieuw de ouwe tijd. Die vroeger is geweest. Geen besef van toekomst of verleden. Zonder enig houvast. In Gods handen heel tevreden. Ben je ons in alle rust ontgleden. Heden overleed mijn lieve vrouw, onze goede moe der en oma Johanna Janse-Janse Wanne 27 augustus 1919 13 september 2006 Zoutelande: Kees Janse Zoutelande: Piet en Nellie t Janse-Melis Jur Kattendijke: Jda Zoutelande: Liza en Cathrien Janse-Simonse Micha Breda: Neeltje en Jan Verwijmeren-Janse Eva en Sjoerd Vincent Westkapelle: Kees en Debora Janse-Dekker Marjolein Judith Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Verpleeghuis "de Vliedberg "voor de goede verzorging. Westkapelseweg 4 4374 BB Zoutelande Moeder is thuis op de Westkapelseweg. U kunt afscheid van haar nemen op zaterdagmiddag 16 september. Een korte overdenking, waarvoor u wordt uitgeno digd zal worden gehouden op maandag 18 septem ber om 11.00 uur in "zaal Middendorp", Smidstraat 16 te Zoutelande, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in "zaal Middendorp". Er is verdriet in onze familiekring gekomen door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Johanna Janse-Janse Zoutelande: J. Janse t J. Janse-Sturm Zierikzee: W.Janse E. Janse-van Sparrentak Zoutelande: Pietje Janse t Zoutelande: A. Janse L. Janse-KIeinepier Bergum: E. Janse S. Janse-Bloemhof t P. Janse-van der Meulen Westkapelle: M. Janse J. Janse-Gabriëlse neven en nichten 13 september 2006 Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Janse In de leeftijd van 87 jaar. Zoutelande: A. Janse Enschede: M. K. Janse-Dobbelaar en kinderen Vlissingen e.o.: Familie Stroo-Janse Zoutelande. 13 september 2006. Heden bereikte ons het droeve bericht van het over lijden van onze buurvrouw Wanne Jansen Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe. Zoutelande: Fam. Boogaard Fam. Lievense L. Meijers Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat. on verwacht van ons is heengegaan onze dierbare zorg zame moeder en schoonmoeder Anna Acke-Klein Annie Weduwe van Johan August Acke *08-01-1916 Sas van Gent 14-09-2006 Terneuzen Cadzand: Sonja de Meijer-Acke Ludwig F.S. de Meijer Loutraki (Gr.)Patricia Acke Dimitris Chouliaras Familie Klein Familie Acke Familie de Meijer Sas van Gent, 14 september 2006 Rozenlaan 3,4551 ET Sas van Gent Kanaalweg 7,4506 KN Cadzand De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op dinsdag 19 september om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemel vaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend, in besloten kring, plaatshebben. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 'De HERE is mijn herder' Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Marinus Wondergem echtgenoot van Helena Adriana Baveco 8 augustus 1915 - f 14 september 2006 's-Heer Arendskerke: H.A. Wondergem-Baveco Overijse (B): |.M.J. Wondergem G.P.M. Wondergem-Eijsackers Schiedam: Luuk en Marjolein Untermeitingen (D): Marc en Hannah Goes: M.J. P. Wondergem L.C. Wondergem-Pieper Goes: Marlijn en Caroline Gouda: Jorrien en Jan-Jaap Marit, Thijmen Goes: Elsa en Elbert Goes: Jan-Jaap Merelbeke (B): G.J.L. Wondergem J.M. Hoevers David, Adriaan, Pieter-Gerard Vancouver (Can.): Eva, Leo Zorgcentrum Poelwijck (kamer 109) Slotstraat 15 4458 BK 's-Heer Arendskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 19 september om 11.00 uur in de Ned. Hervormde kerk. Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in Verenigings gebouw 'Rond-Inn' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uil naar het personeel van Zorgcentrum 'Poelwijckvoor de goede verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hierdoor delen wij u mede dat is overleden onze beste zwager en oom Marinus Wondergem Familie Baveco Dankbetuiging Door de vele reacties die wij van u mochten ontvang® J wel gebleken wat mijn lieve man. onze zeer zorg vader en opa Frans Cornelis Oosse voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat hij bij zo velen geliefd wasc wij niet de enigen zijn die hem enorm missen. - Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Bedankt, lieve mensen. MJ.Oosse-deW Kinderenen kleinkinderen Zierikzee, september 2006 Voor uw medeleven betoond na het overlijden van 0,15 geliefde tante en oudtante Pieternella Eerland-Helmstrijd betuigen wij u onze hartelijke dank. In het bijzonder dank aan alle medewerkenden I Allévo "In 't Opper" en "Cornelia" voor de liefdevollers 1 zorging. Namens de familie, D.P. Bodbijl-van den Bos Dreischor, september 2006 In Memoriam 15 september 2005 15 september 2006 Nu alweer een jaar geleden. Maar Pap, één ding moet je weten, je zit voor altijd in mijn hart. Liefs, Kimberley Berberaapje Titi werd illegaal verkocht op een marktin Marokko, nadat zijn moeder was doodgeschoten. Zoafs- zovelen. Gelukkig zit hij nu bij Stichting AAP. Hier heek hij inmiddels een prima leven op een van de apeneik- den, samen met soortgenoten. U kunt Stichting AAP kosteloos helpen. In Nederland belen den miljoenen lege cartridges uit printers en kopieermachi nes in de prullenbak. Dat is zonde. Want voor het milieuér. Stichting AAP valt er veel winst te behalen wanneer cartrid ges opnieuw worden gevuld. Voor elke lege cartridge die u bij het AAP Collection Centre1 inlevert, ontvangt AAP een vergoeding. Met de opbreng:; van deze cartridges kan een groot deel van de verzorging:-' kosten van dieren zoals Titi betaald worden. Help onze dieren alstublieft, spaar kosteloos lege cartridgs1 in voor AAP. Het helpt echt! BEL GRATIS 0800-1118 OF KIJK OP WWW.AAP.NL Sterk in beweging jsl, Vanaf 2005 zijn de vakanties van het Reuma fonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs! Cultuur, natuur of zon en strand voor elk wat wils en met alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn. In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. Bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl of bel de afdeling reizen om de gids te bestellen: T 020 589 64 85 Info Hotel en bungalowpark Groot Stokkert: T 038 447 24 00 Een kennis overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Het is de afgelopen tijd vaak in het nieuws: voor starters is het door de hoge woningprijzen moeilijk een huis te kopen. Er is ook goed nieuws: ouders kunnen hun kind financieel een handje helpen bij de aankoop van een eerste woning. In veel gevallen kunt u zelfs voor uw kind (in de toekomst) belasting besparen! Wij kunnen u uitgebreid informeren over de mogelijkheden. Samen met u en uw kind zoeken wij naar een duurzaam juridische èn fiscaal optimale oplossing. Neem contact met ons op. Netwerk Notarissen GOES Frantzen Et Van Sisseren, T (0113) 23 25 20 MIDDELBURG Janse de Jonge Et Van Wouwe, T (0118) 65 96 00 THOLEN Knook Et Schot, T (0166) 60 22 54 ZIERIKZEE Klaassen Notarissen, T (0111) 69 81 81 www.netwerknotarissen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32