OQRZAAKDIABETES PZC PZC 1 uurtje werken per dag 1 uurtje werken per dag unicef# PZC heeft nog enkele wijken vrij in OVEZANDE Bezorgers gevraagd! Bezorgers gevraagd! PZC heeft nog enkele wijken vrij in Vlissingen en Koudekerke Koop een Unicef-sweater en geef twee aidswezen een toekomst Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden "Op mijn eigen wijze heb ik afscheid genomen van mijn dierbaren. Na een leven dat gekenmerkt werd door een voud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder, trotse oma, zus, schoonzus en tante Elisabeth van Brenkelen (Bep) echtgenote van Jo Schets 25 juni 1936 12 september 2006 Vlissingen Oost-Souburg Oost-SouburgJo Schets Arnemuiden: ElsGoudt-Schets Will Goudt Ingmar, Kimberley VlissingenRoel Schets Katja Pieters Anne, Tessa EindhovenToon van Brenkelen Loes van Brenkelen- de Vos Burchart kinderen en kleinkinderen Veere: BertMaessen kinderen en kleinkinderen Spaarnestraat 97,4488 TJ Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te ne men op zaterdag 16 september van 10.15 tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een korte samenkomst worden gehouden waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Ondanks haar liefde voor de natuur, is het haar wens, i.p.v. bloemen een gift aan het Kon. Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding te doneren. Liever geen bezoek aan huis. 'k Heb geloofd en daarom zing ik daarom zing ik van gena, van ontferming en verlossing, door het bloed van Golgotha. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het tragisch overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Elizabeth Geertruida de Vos-de Pooter - Loes - *Zaamslag. t Middelburg, 18 maart 1936 11 september 2006 Middelburg: Cees de Vos Conno en Lian Ruben, Isabel, Aron Amersfoort: Mark en Loes Ramon, Rosa Kievithof 43 4332 CL Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 16 september a.s. om 11.00 uur in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie\'en I deze advertentie als zodanig te beschouwen Wij zijn heel verdrietig omdat onze lieve oma de Vos er niet meer is. Nooit meer verhaaltjes voorlezen Nooit meer poffertjes eten - Nooit meer samen zijn We zullen haar heel erg missen. Ruben, Isabel en Aron Met verslagenheid geven wij u kennis van het plotse ling overlijden (door een ernstig ongeval) van onze ge liefde zuster en schoonzuster Elizabeth Geertruida de Pooter Sterke de Heere Kees, kinderen en kleinkinderen. Hoek: M.M. de Pooter A. de Pooter-Dekker Zaamslag: C. de Pooter S. de Pooter-Hamelink Door een tragisch ongeval is plotseling van ons weg genomen mijn lieve schoondochter, onze schoonzus en tante Loes de Vos-de Pooter J.C. de Vos-Bareman Ditty en Jan Adriaanse Adri en Joop de Bruyne Anneke en Giel van Gelderen Marleen en Dick van Es Neven en nichten Wij wensen Kees, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. Intens verdrietig om de grote leegte die hij achter laat, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, opa en mijn grote opa Johannes Witte lo echtgenoot van Annie Witte-Nijssen in de leeftijd van 72 jaar. Borssele: A.C.J. Witte-Nijssen Borssele: Wim en Hanneke Borssele: Dinie en Toob Helmond: Gerda en Mare Heinkenszand: Gilles en Lenie Scharendijke: Agnes en Wilco Kleinkinderen en achterkleinkind 12 september 2006 Everingestraat 9,4454 BM Borssele. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. vrijdag 15 september van 20.00-20.30 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 16 september om 10.30 uur in de kerk van de Gere formeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er alleen gelegenheid voor schrif telijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Altijd voor ons klaargestaan, maar na een moedige strijd heengegaan. Rust zacht lieve opa Witte Marieta en Ronald Joanna Andries en Esmeralda Angenita en Ramon Johan Jan en Stephanie Toby Leonie, Dennis en Jesper John en Manon Gwenda Wesley Jomar Borssele. 12 september 2006 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van onze zij de weggenomen, onze geliefde oudste broer, zwager en oom Johannes Witte echtgenoot van A. C.f. Nijssen in de leeftijd van 72 jaar. Goes: C. Witte B.L. Witte-de Bue Borssele: A. Witte A. Witte-Hoogesteger Borssele: H. Nieuwenhuijse-Witte F. Nieuwenhuijse Haarlem: M. Wind-Witte T. Wind Borssele: M. Witte C. Witte-Moeleker Wissenkerke: A. Paardekooper-Witte J. Paardekooper 's-Gravenpolder: E.P. de Kok-Witte G. de Kok Rijssen: C. Nijkamp-Witte M. Nijkamp Neven en nichten Wij wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Borssele, 12 september 2006 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Jo Witte Jo heeft zich met grote toewijding en gedrevenheid ingezet als vrijwilliger in Ter Valcke. Zijn humor en betrokkenheid zullen wij missen. Wij wensen Annie en haar familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Directie, medewerkers en cliënten van Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering Verdrietig zijn we na het bericht, dat plotseling tij dens zijn vakantie is overleden mijn lieve broer en onze oom Jasper Stoutjesdijk Goes, Dick Buijze-Stoutjesdijk Mary en Piet Anne, Marjolein, Bart, Kaat 11 september 2006 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. De HEERE heeft op Zijn tijd, maar voor ons onver wacht, uit ons midden weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia A driana den Dekker-Kalis weduwe van Adriaan den Dekker 124-02-1975 16-09-1926 13-09-2006 Wolphaartsdijk: Jan en Ineke Marika en Johan Marjolein Arnold 's-Heer Abtskerke: Kees en Miranda Sharon Nadine Correspondentieadres: Oudelandseweg 2 4471 RB Wolphaartsdijk De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. maandag 18 september om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse weide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om streeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na afloop van de begrafenis is er in het Rouwcen trum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800 - 023 51 11 (gratis). Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. donderdag 14 september 2006 Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Klaasje Sulsters - Tijmans P.R. Wetsteijn J.A. Wetsteijn - Sulsters neven en nichten Bergwei 1 4364 AZ Grijpskerke Zoals een bloem de zon nodig heeft Om een bloem te worden Zo heeft de mens de liefde nodig Om mens te worden. Intens verdrietig na het bericht van haar heengaan, maar erg dankbaar voor de vele mooie jaren, geven wij u kennis van het overlijden van onze unieke Magdalena de Feijter gehuwd geweest met Jan Abraham den Hamer f Waterland kerkje Oostburg 15 september 1919 8 september 2006 Gerda en Evert van der Sluijs Familie de Feijter Familie den Hamei- Correspondentieadres: E.H. van der Sluijs Timorstraat 28 2022 RG Haarlem De crematie heeft - overeenkomstig de uitdrukke lijke wens van Lena - in de beslotenheid van de fami liekring plaatsgevonden. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van Lena den Hamer-de Feijter Lena was een gewaardeerd bridgster. Daarnaast heeft ze heel wat mensen enthousiast ge maakt voor deze fijne sport en hen de eerste beginse len bijgebracht. Bridgeclub de Eenhoorn Bridgesociëteit Oostburg Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 ipg@; ©®fe w®®ir ww tomOOteteffJeMsm m Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site Ztr- met alle overlijdens- 4 C'| |Tj Q fl Q 0 fl berichten uit uw regio. 28HT IIICliwClI Zoek, vind en reageer. DIABETES IS DE CBOOTSTE VEROOBZAKER VAM BLINDHEID 4 VAN DE 10 HARTIHFARGTEN 2IJH HET GEVOLG VAN DIABETES Vraag de gratis Diabetes Risicotest aan. Of word donateur. Giro 5766, Amersfoort. Bel 0800 - 5766 123 of ga n; Met kaarten en cadeaus van Unicef maakt u het verschil. Bestel via www.unicefshop.nl of 070 333 93 00, ook voor één van de 1.200 verkooppunten. UNITE FOR CHILDREN UNITE AGAINST AIDS - het alfabet van Zeeland het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10