PZC 1 uurtje werken per dag PZC heeft nog enkele wijken vrij in MIDDELBURG. Bezorgers gevraagd! woensdag 13 september 2006 Daar gaat ze In haar nieuwe zomerjurkje Tfieuwe wereCden tegemoet Lichtvoetig J-fet is niet moeilijk Meisjemoeder, vrouw 'Mooi mens We fi ouden van je ■Dag Op 7 september 2006 is onze Cieve lieverd overheden (Dieke Schippers-Vaarzon Morel Qeboren op 6 mei 1929 te Amsterdam Verdriet is een kfein woord 'Kees Schippers Marjolein en "Bram Cateleine 'Roosmarijn Rogier Margot en (jertjan Josephine OCivier en Karofa Dieder ik en Trede rik Christojfef Odenkjr Sophie Jasper Wij hebben 'Dieke in beskoten kring te Zierikzee begraven (Joes 12 september, 2006 Weegbreepad so 4461 M!K 'De Heer is mijn herder. Moegestreden is vredig van ons heengegaan mijn lieve, dappere vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Klaasje Sulsters-Tijmans 7 december 1924 t 12 september 2006 Je was zo moezo verschrikkelijk moe. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Goes: P. Sulsters Goes: Piet en Cocky Edwin en Natalie, Brian Marco Son: Henk en Ineke Jenny Petra L. de Colignylaan 3G 4461 SK Goes De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden vrijdag 15 septem ber om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegen heid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van rouw centrum 'De Bevelanden". Geen bloemen. Dag lieve Oma Rust nu maar fijn uit. Heel veel liefs van de kleinkinderen Edwin en Natalie Brian Marco Jenny Petra Met liefde en verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw Cornelia Catharina van Sabben-Tilroe 4 9-7-1920 f 8-9-2006 A.M. van Sabben J.A. van de Goeskade 18-02 4461 BH Goes De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaats gevonden dinsdag 12 september te Middelburg. Verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van onze lieve tante Corrie van Sabben-Tilroe Vlissingen: Eddy t en Nel Tilroe-Stroo Vlissingen: Edwin en Marjolein Tilroe-Biesbroek Femke, Anouk Vlissingen: Angela en Erik van Dijke-Tilroe Tim Verdrietig zijn wij omdat we afscheid moesten nemen van onze buurvrouw Corrie van Sabben Wij wensen Adri veel sterkte toe. Sjaak en Riet van Biezen J.A. van de Goeskade 18-06 4461 BH Goes Bedroefd zijn wij door hel overlijden, maar ook dankbaar om alles wat wij hebben ontvangen van onze broer, zwager en oom Marinus Verhulst Wij wensen Aartje, kinderen, klein- en achterklein kinderen veel sterkte toe bij het dragen en verwerken van dit grote verlies. Rosmalen: I. Verhulst-Hamers P. Verhulst in herinnering Wemeldinge: A. de Schipper-Verhulst C. de Schipper/;/ herinnering Goes: J. de Puit-Verhulst J. de Puit in herinnering Kraggenburg: G. Verhulst B. Verhulst-v.d. Sande Kapelle: M. Verhulst in herinnering ).A. Verhulst-Trimpe Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Marinus Verhulst Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Advanta Seeds BV Rilland - Kapelle Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jaap Blankert Goirle: F.R. van Liere-Blankert Axel: I.E. Blankert-Swartelee Swifterbant: E.C. Vollema-Blankert J.M. Vollema Axel: A.E. Geensen-Blankert J. Geensen Neven en nichten 11 september 2006 Lieve (over)oma De Smit We zullen je missen! Ilse Yordi, Remi Alieke Sluitingstijden familieberichten; Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Er is verdriet in onze familiekring gekomen door plotselinge overlijden van onze broer, zwager a oom Jan Almekinders We zullen hem missen. Borssele: 's Heer Arendskerke: Goes: Kruiningen: Vlissingen: Borssele: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Krabbendijke: Goes: 10 september 2006 L. Almekinders Almekinders-Walhout J. de Witte-Almekinders N. Ver ij zer-Almekinders J. Ver ijzer A. Jobse-Almekinders A. Jobse Rottier-Almekinders C. van Liere-Almekinders L. Sandee-Almekinders C.Sandee S. Vermare-Almekindets J. Vermare W. Almekinders A. Almekinders-Welleimn Neven en nichten Dankbetuiging De dag waarop ook je moeder sterft. De dag die al je dagen van dan af aan wat grijzer verft. De dag waarna je nooit meer kwetsbaar wezen kan en klein. De dag waarna je nooit meer kind zult zijn. Er is leegte en gemis en dat doet pijn Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle kam brieven, telefoontjes, bloemen en persoonlijke wooidj tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onzeI» moederen mijn lieve oma Coby Wondergem-van de Ketterij Lia en Jan Nelleke en René Jolanda en Ronald Björn Zuidland, september 2006 In Memoriam Joos 2 Soms hoor ik nog je stem je woorden lief en zacht soms zie ik nog je ogen je mond. je gulle lach Ik mis de kleine dingen een kus of een gehaai de tedere omhelzing je handen door mijn haar je kon niet bij me blijven zo was het wrede lol je wilde zelf wel maar je lichaam gaf het op Ik mis je elke dag dat je niet bij me bent maar ben voor altijd dankbaar dat ik je heb gekend. Jenneke jtfet arOto uers/ogen/eid /r//m /i/g Aeti/iisgeiuwie/i oan, /et ooerfgt/e/t ua/t f/ïic/(i/'(/, (faa/u/tta Sn/c/ard,/ec/i z/c/ met grote toetogdi/ig enget/reoen/e/t/ingezet f; a/s ooorzi/trr oan de •Jociede GZ/èntenrt/at/'dwc/eren Zgn /tennis. //u/tor en óetro/dcen/ieidzt/uen a/gt/ussen. I('r/ wensen Sdenriette en/anu/ie oee/ster/te /nel /et ornoer/en r' oan dit oer//es. 1 hor zift er Ulest/u/r Wtrcctet/r ■Soria/r 0/e/lst 'K'a/r/errn -Soc/a/r Ó/ënsf 'H'n/c/eren o. Ifa/raoe-(Troost fp. Tlê/mond Op zondagmotgen septend/er is/dotse/ng otter/eden, onze f/itc/at't/, ffaa/u/a</ Wg ztd/en ons Titr/rrrd/.erinnerrn a/s eengocd//tens /net wie /etjgn samen/orr/en was. (T(g was zeer soeiacd óetoogen en zette zic/garen/ang. niet uo//e ooergaoe in om de e/angen te t.'te/artigen oan onze e/ientcn Ttic/a/d deed dit op> zgh eigen onnaoo/g/are /ugze. ('feesta/goed doori/ac/fso/ns we/ eens wat te i/np>tdsie/. oewe./g 00/goed wist te re/at weren en a/tgdmet eenj/in/e dos/s///mor Ifg z/d/en /ent /re/eg misse//. '7/ï' wensen dlrnriet/e. /underen en oerdereprmi/ie oer/ ster/te toe Q)r rodrga 'f oan de ■Socta/e G/trnfenraad Ha//eren (/er. (ns. Gor. (S/ena, G/c/npnr/cn(fariëtta. Otfo. Gloó. 'Soonppêi, (dom. Hleó Met grote verslagenheid geven wij u er kennis van dat plotseling is overleden mijn lieve zorgzame man. onze vader, schoonvader en lieve opa Abraham Pieter Boeije A drie echtgenoot van Sara Johanna Ocké in de leeftijd van 73 jaar. Zuidzande: Saar Boeije-Ocké Oostburg: Frank en Petra Angela, Lindsey Zoetermeer: Mark en Alexandra Thomas, Esther 4505 AZ Zuidzande, 11 september 2006 Sluissestraat 10 Adrie is opgebaard in het mortuarium van het Anto- nius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot af scheid nemen op donderdag 14 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd. zal plaatsvinden op vrijdag 15 september om 15.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamy- straat 28c te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tijdens onze vakantie in Ootmarsum is plotseling overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jasper Hendrik Stoutjesdijk in de leeftijd van 76 jaar. M.C. Stoutjesdijk-Steenpoorte Leen en Carmelita Stoutjesdijk-Samson Joop en Maria Stoutjesdijk-Rambanapasi Vincent 11 september 2006 Van de Abeelestraat 38 4307 BN Oosterland De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 16 september in de kerk van de Hervormde gemeen te te Oosterland, aanvang 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.45 uur. Voor de dienst is er vanaf 9.45 tot 10.30 uur gelegen heid tot condoleren in de "Voorkerk". Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ont moeten in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Bedroefd delen wij u mee dat plotseling is overleden onze geachte zwager en oom Jasper Hendrik Stoutjesdijk Theeuw en Marie Steenpoorte Leen en Addie Han en Laura Neven en nichten Oosterland, 11 september 2006 Tijdens zijn vakantie is geheel onverwachts over leden onze goede vriend en buurman Jasper Hendrik Stoutjesdijk in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Maatje, kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. André en Hanny Lodder Joleine en Jorg Hil Bonte Koe Adrie en Ina de Ronde Joke en Jan Stouten Damian en Indy Jan en Suze Olree Martin en Elianne Jaap en Joan Kik Willeke en Gilles Gré Klaassen-Meijer Jaantje Bouwman-van der Reest Jaap en Tonia van der Maas Oosterland, 11 september 2006 Verdrietig zijn wij, omdat Buurman Stoutjesdijk onverwachts is overleden. Wij zullen hem erg missen. Gilles, Joleine en Jorg Oosterland, 11 september2006 Overleden God looked around His garden and found an empty place. Then He looked down upon this earth and saw your tired face. He put His arms around you and lifted you to rest. God's garden must be beautiful, He only takes the best. Dankbaar voor de vele jaren, gedurende welke wij van zijn goedheid mochten genieten, delen wij met droefheid mede, dat van ons is heengegaan mijn lieve man en onze lieve vader Krijn Vermeulen echtgenoot van E.P. de Wilde in de leeftijd van 56 jaar. Eleen Vermeulen-de Wilde Wilko Carlo Breda, 11 september 2006 Simone Veilhof 3 4463 JA Goes Wij willen u de gelegenheid geven van Krijn afscheid te nemen en ons te ontmoeten en condoleren op donderdag 14 september van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De rouwdienst waarvoor wij u willen uitnodigen zal plaatsvinden op zaterdag 16 september om 11.00 uur in de aula op de begraafplaats. Geldeloozepad 50 te Goes. Aansluitend zullen we Krijn begraven op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in bovengenoemde aula. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, oom en oud oom Krijn Vermeulen in de jonge leeftijd van 56 jaar. Biggekerke: A. Vermeulen M. Vermeulen-Wisse (in herinnering Aagtekerke: Ko Vermeulen Alice Vermeulen-Westerman Vlissingen: Piet Vermeulen Marlies Vermeulen-Romeijn Eric-fan, Gertjatt Wij wensen schoonzus, tante Eleen, neven Wilko en Carlo sterkte en Gods zegen toe om dit verlies te dragen. Breda. 11 september 2006 Tot onze grote verbijstering is tijdens een hart operatie overleden onze dierbare schoonzoon en zwager Krijn Vermeulen Middelburg Breda 9-7-1950 11-9-2006 's Gravenpolder: W.A. de Wilde J.A. de Wilde-van der Slikke Middelburg C.M. Messer-de Wilde E.N. Messer Sophie Wij gedenken hem in respect en warmte. Geschokt en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van Krijn Vermeulen Krijn heeft ruim 25 jaar als konstrukteur vorm ge geven aan ons buro. Door zijn inbreng, vakmanschap en collegialiteit was hij een belangrijke pijler binnen het team. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen Eleen, Wilko en Carlo veel sterkte met hel verwerken van dit grote verlies. Directie en collega's Jan, Jan-Willem, Theo, Rinus, Paul, Jos, Reina, Ko, Gaby, Robbie, Sander, Tim, George en Sonja Konstruktieburo FAKTOR bv Middelburg Bouwkundigburo Dubbeldam bv Oostburg Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Krijn Vermeulen Door zijn onverwachts heengaan is een einde ge komen aan onze jarenlange samenwerking met Krijn. Wij zullen ons hem blijven herinneren als een vriendelijk en oprecht persoon. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere be trekkingen sterkte toe in dit zware verlies. Directie en medewerkers van Van Damme Bouwadvies Yerseke, 11 september 2006 Wij zijn zeer ontdaan door het bericht dat totaal onverwacht op de leeftijd van 56 jaar is overleden de heer Krijn Vermeulen Krijn was de echtgenoot van onze collega Eleen, vader van Wilko die in 2005 zijn vwo-diploma op het Buys Ballot College gehaald heeft en Carlo die nu in vwo-6 van onze scholengemeenschap zit. Ons mee leven gaat uit naar hen en naar de verdere familie. Wij wensen hun allen sterkte en de ervaring van Gods troost en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Buys Ballot College te Goes mr. M.M.D. Vermue-Vermue, voorzitter van het bestuur drs. P. Favier, rector De Heere heeft uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster en tante Corrie Oostdijk weduwe van Mark Dieleman Kruiningen: Huib in herinneringen Lenie Oostdijk Wemeldinge: Mientje en Ko Feytel Wolphaartsdijk: Lies en Ina Oostdijk Kruiningen: Jan en Ada Oostdijk Kruiningen: Rinus en Jo Oostdijk Krabbendijke: Susan en Adri Meeuwsen Neven en nichten Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen. Kruiningen 11 september 2006 Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076-531 23 14. Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10