t al C Zeeuws Vlaanderen aïM D0M1NICUS BV Natuursteenhuis Wij gunnen u alle rust en privacy. mensen i maandag 11 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Heel blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zus Fleur Zij is geboren op 8 september 2006 lanjaap, Ingrid en Jamie de Baar-de Kunder Bonzijweg 11 4424 AM Wemeldinge Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-trainer en trouwe sup porter Gijs Hollestelle Na zijn trainerschap bleef Gijs een trouwe supporter van onze club. Wij zullen hem missen. Wij wensen Resy, Kim, Youri en Nikki veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden All-Ready Zierikzee Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Gijs Hollestelle Gijs heeft gedurende jaren vele functies binnen onze afdeling/district Zuid-West K.N.K.V. vervuld. Zijn groot enthousiasme en betrokkenheid zullen wij blijven herinneren. Wij wensen Resy. Kim, Jouri, Nikki en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur en leden van alle korfbalverenigingen, korfbalcommissies in Zeeland, KNKV -Zuid West Addy Jacobs, regioconsulent Martijn van Langevelde, D.B.lid Wim Voorneveld, D.B.lid regioconsulent Hel ontbrak je niet aan moed om te vechten, want je vond het nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen dat je lichaam werd gesloopt. Weg verwachting, weg alle hoop. Flink en trots tot op het laatst. Toen ging het niet langer, je kracht was op. Op 8 september is er, na een strijd van bijna 5 jaar en een huwelijk van bijna 39 jaar, een eind gekomen aan het leven van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moe der, schoonmoeder en oma Gemma Maria te Loo-Querelle Zuilen. 8 september 1946 t Middelburg, 8 september 2006 Middelburg: W.H. te Loo Middelburg: Chantalle te Loo Theo Trouwborst Middelburg: Micha te Loo Joline Grefhorst Jarno Mindy Manuel Oostburg: Okke te Loo General Santos: Ivy Juy D. Montemayor City Philippines Oostburg: Clemens te Loo Correspondentieadres: Wijngaardstraat 19 4331 PM Middelburg De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 13 september a.s. om 13.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk aan de Lombardstraat 1 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis plechtigheid om 15.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraaf plaats. Het is moeilijk om te hopen voor een zieke van wie je weet, hij redt het niet. je streelt zijn wangen, ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat toch nog plotseling kwam. Omdat het niet alleen zijn leven maar ook zijn lijden overnam. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie tijd die we samen hebben gehad, delen wij u mee dat na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve pa en opa fan van Dixhoorn in de leeftijd van 61 jaar. Marianne en Jan Vincent en en Ingeborg Rick en Cindy Silvia en Patrick tfs Quintos en Baggio Terneuzen. 09-09-2006 Corr.adres: Brugstraat 18 4533 PG Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Nooit meer samen naar de markt. Nooit meer samen lachen, Nooit meer samen, Ouwe hippie ik hou van je en zal je erg missen. Marianne Veel te vroeg van ons weggenomen onze goede huis vriend jan van Dixhoorn We zullen hem erg missen. Veel sterkte aan de familie. Erwin, Diana. Michael en Jimmy Bedroefd zijn we door het overlijden van KeesQuik Vader van onze collega Marico Wij wensen Marico en familie veel sterkte toe Collega's EIToro Alles waar je echt van houdt, zal je warmte blijven geven ook al is het niet gebleven, of geworden wat je wou. Het blijft altijd een deel van jou, en een stukje van je leven. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging door haar naasten, is over leden, mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en onze allerliefste oma Cecilia Maria Augusta Cardon-Pladet echtgenote van Walter Cardon 15 september 1929 f 8 september 2006 Westdorpe Oostburg Sas van Gent: Walter Cardon Koudekerke: Mare en Marga Cardon-Donze Emile, Rosalie en Florine Zoetermeer: Frans en Tjarda van Buel-Cardon Pepijn en Freek Den Haag: Helmut Cardon en Laura van Rossum Sas van Gent: Ria en Camille Verhelst-Pladet Familie Pladet Familie Cardon 4551 VX Sas van Gent, 9 september 2006 Statenstraat 4 De eucharistieviering zal plaatsvinden op donderdag 14 september om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u de familie na afloop van de viering kunt condoleren. De samenkomst is in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden omstreeks 15.45 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28c, waar eveneens gelegenheid is om de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, ge ven wij-u kennis van het overlijden van mijn lieve man Gerard van Splunder in de leeftijd van 76 jaar. Zierikzee: Marianne Barbara en Rob joep Floortje Charley «P 9 september 2006 Zevengetijstraat 4 4301 EZ Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben op woens dag 13 september om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Toch nog onverwachts is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, overleden onze broer, zwager en oom Gerard van Splunder in de leeftijd van 76 jaar. Brouwershaven, W.J.M. Hanse-van Splunder (in herinnering) Brouwershaven, J.G. van Splunder (in herinnering) Renesse, J.G. Kooman-van Splunder Burgh, A.E. Boot-van Splunder F. Boot Nijverdal, M.P. van Splunder J. van Splunder-Timmerman Brouwershaven, Kees van Splunder Verder alle neven en nichten Zierikzee, 9 september 2006 Uit onze familiekring is heengegaan onze oom en oudoom Gerard van Splunder Wij zullen hem missen. Jan en Ria Hanse Marco Sjaak en Annyck Marianne en Erik Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: iMmfri Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jozina Johanna Poortvliet-Boonman Sien echtgenote van Franciscus Poortvliet in de leeftijd van 78 jaar. 's-Heerenhoek: Frans Poortvliet Borssele: Els van den Dries-Poortvliet Piet van den Dries Kortgene: Jeannette Dieleman-Poortvliet Ko Dieleman Nico Francien en Daniël Heinkenszand: Leo Poortvliet Lenny Poortvliet-Walhout Ilse, Kim, Lois Nisse: Frans Poortvliet Jolanda Poortvliet-Stokx Aniek, Marlon 's-Heerenhoek: Matty Baaijens-Poortvliet Kees Baaijens Sascha, Milan 9 september 2006 Deken Tomaslaan 29 4455 AK 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 15 september om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15- 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Sien te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegen heid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Heer is mijn Herder! 'k Heb al wat mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens aan waat'ren der rust. Lied 14:1 (berijmd) Drie maanden na het overlijden van onze moeder en oma, heeft de Here tot zich genomen onze lieve vader en opa Lucas van der Veen gehuwd geweest met Maartje van der Veen-Oudes Harlingen, Vlissingen, 3 juni 1923 8 september 2006 Middelburg: Henken Nel van der Veen-Kleine Lucas en Marguerite jan Tanny Klaske Mariska Tjerk Pieter Middelburg: Nel van der Veen Werkhoven: Jaap en Karin van der Veen-Kamphuis Maartje Nellie Anna Femke Lotte Daniël Hanna Smeenk Onze dank gaat uit naar het personeel van "Zorgstroomvoor hun liefdevolle verzorging. Vlissingen, Vondel laan 4 Correspondentieadres: Rusthofstraat 24 4337 KM Middelburg De samenkomst van Woord en gebed wordt D.V. gehouden op woensdag 13 september om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, De Lannoystraat 2 te Vlissingen. Aansluitend vindt om 14.30 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, President Roosevelt- laan te Vlissingen. Voor de samenkomst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 12.45 tot 13.15 uur in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De Heer is mijn herder Psalm 23 Toch nog onverwacht is zacht en kalm overleden mijn lieve man, onze onvergetelijke vader, opa en opa Fré Frederik van der Hooft echtgenoot van Anna Cornelia van Alten in de leeftijd van 85 jaar. Zaamslag: A.C. van der Hooft-van Alten Zaamslag: Gré en Ko Cobben-van der Hooft Karla en Paul-/oen', Damy Erik en Nicole-Kitty, Ivan Zaamslag: Corrie en Jaap Meertens-van der Hooft Ellen en Simon -Sander, Evie Freddie en Sonja-Kevin Annemiek en Nick -Colin, Eemke, Tessa,' Zaamslag: Rinus en Ria van der Hooft-Buyze Eddy en Majangka-Nao/m, Yannick Natasja en Gert-Jan-As/z/ey, Rania 8 september 2006 Wilhelminastraat 10 4543 CT Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 13 september om 14.00 uur in het Kerkgebouw van de Protestantse Gemeente op het Plein te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Poort", Temeuzensestraat 4a. Lieve Opa Fré Als een man van weinig woorden blijf je in onze herinnering Rust Zacht Van al je klein- en achterkleinkinderen Verdrietig namen wij kennis dat onverwacht uit onze familiekring werd weggenomen onze geliefde zwager Frederik van der Hooft F. de Jonge P. van Alten J. de Waele-van Alten W. de Ridder J. Hamelink M. van Alten-de Vries Zaamslag, 8 september 2006 Amor omnia vincit Liefde overwint alles Na een kortstondig ziekbed is overleden onze vader, grootvader en overgrootvader Gerardus Petrus Verbart Gerrit weduwnaar van Johanna Maria Uitterhoeve 25-3-1920 10-9-2006 We zullen hem missen. Wijchen: Didam: 's-Heerenhoek: Kapelle: Heinkenszand: Goes: Breda: Frans Gerard en Wilma Mark André Leo en Sylvia André Audrey en Koen Maurice Elly en Frank Niels, Leon Ida en Leo Natascha en Ronnie, Ben Nicola Peter en José Jan, Anna Lucy Brigitte en Marco Marianne en Adrie André en Dana Bianca en Martin, Anouk Marcel Theo en Anita Eva, Tom Jan en Rian foost, Tessa Correspondentieadres: Deken de Zwagerpad 5 4453 BD 's-Heerenhoek Op woensdag 13 september zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna er in het mortuarium naast de kerk gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 14 september om 10.30 uur in de parochiekerk te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het r.-k. kerkhof aldaar. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er van 9.45- 10.15 uur in het mortuarium gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in 'de Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Moeder zijn is alles geven, zorgen lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven alles... en tevreden sterven. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, berichten wij u, dat van ons is heengegaan onze moeder, groot moeder en overgrootmoeder Anna Maria Madeleine Roedts weduwe van Bertrand Albert Rootsaert Zij is geboren te Eede op 10 oktober 1915 en over leden te Oostburg op 8 september 2006 Dit melden u met droefheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest: Aardenburg: Georges en Lina Rootsaert-Martens Patrick en Daniëlla Pauline, Rani Monique en Rudie Frederique, Alexander Eede: Johan en Annie Rootsaert-Marclé Edwin Sluis: Arnold en Ria Rootsaert-Dierikx Ingrid en Rudi Ilse, Susan Els en Eric Laura, Romy, Deborah Maldegem: Walter en Godelieve Rootsaert-Dabaut Pascal en Annick Maxim Aardenburg: Wemeren Rita Rootsaert-Engels Ivo en Angelique Sharon f Dylan, joey Martin en Monique Michael, Lindsey Aardenburg: Antoine en Corrie Rootsaert-van de Plassche Saskia Corina Alex Waarschoot: Martina en Willy Dhooge-Rootsaert Ellen Tom Eede: Marijke Rootsaert t De families Roedts, Rootsaert, Dewitte en Calleeuw 4529 GN Eede, Nieuwstraat 11 8 september 2006 Een speciaal woord van dank aan dr. Jongsma en allen die haar de laatste tijd verzorgd hebben. De eucharistieviering, gevolgd door de begrafenis waartoe u beleefd uitgenodigd wordt, zal plaatsheb ben op woensdag 13 september 2006 om 10.00 uur in de parochiekerk te Eede. Samenkomst voor de begrafenis in "de Hof van Eede" te 9.45 uur. Uw aanwezigheid in de eucharistieviering is voor ons een blijk van medeleven. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman GelmLOOZEPAD 20,4463 Al Goes (0113) 227525 m Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen Boekje" Heinkenszand, 10 november 1909 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Bedroefd maar ook dankbaar voor alles wat zij inorts leven heeft betekend, delen wij u mede dat na «n goede en liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'dé Kraayert" is overleden onze lieve moeder, oma r over-oma Cornelia Bos-Koopman weduwe van Petrus Cornelis Bos Lewedorp. 9 september 2006 Toos van Riet-Bos (in herimennti Rino van Riet (in herinnering) Gouda: Jan Bos Koos Bos-de Jonge 's-Heerenhoek: Bai t Bos Riet Bos-Lambrechts Bergen op Zoom: Tini van Mechelen-Bos René van Mechelen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Bos van Steestraat 10,4453 AR 's-Heerenhoek Woensdag 13 september zal om 10.30 uur deur, vaartdienst worden gehouden in de parochiekai van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k be graafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is ervan9.45tw 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen ïn hei mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief ie sturen, gelieve deze advertentie als zodanig a beschouwen. uiivaartverzorgingl de Groot- de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg w dcgrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg. Vlissingen en Veere. f Ia ART EMOTIONS Glazen gedenktekens specialist in gedenkstenen Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00-16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.ni Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotionsnl Wij creëren bij voorkeur een sfeer van rust wanneer u met ons uw wensen wilt bespreken over de keuze van een grafgedenteken. Daarom is onze toonzaal in Middelburg vanaf 1 oktober uitsluitend na telefonische afspraak te bezoeken (ook 's avonds). Don bent u er zeker van dat u onze onverdeelde Middelburg Arnesteinweg 40 Tel (0118) 612579 www.natuursteenhuis.nl Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq.nl vind! u een compleet overzicht van alle oveiI jden't-W'G"^ uil uw regio. Op eenvoudige wijze vindl u de gezoehle overlljdensadvers" en kunt u deze bekijken. Ervaar hel levensverhaal van de overledene, Interactief U kunt;op dé site het condoleance bericht Ie; waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien deelnemlngskaart of rouwbookat versturen Een kleine moeite een grote troost in bericht acnta®'- Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect hebben mei overlijden- Alle adressen op het gebied van.uitvaart en sV- Een Imlialief van Provinciale Zeeuwss C&fld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40