PZC r zaterdag 9 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren Vita Salome van der Heijden dochter van Ilja Tuning en Jakko van der Heijden zusje van Vera en Izaak Singelstraat 2A 4531 SV Middelburg 4 september 2006 Huwelijk Marc Dooge en Angela Ie Comte Maken van hun trouwplannen werkelijkheid. En wel op 29 september om 15.00 uur in het oude stadhuis in de meelstraat te Zierikzee. Onze receptie is van 19.00 tot 21.00 in Schouwer Hoeck te Renesse Loane 32 Renesse Ons adres blijft: Torenplein 12 4307 AB Oosterland Marco Verburg Nathalie Kuzee trouwen op 15 september 2006 om 15.15 uur in het stadhuis te Middelburg. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.00 tot 20.00 uur in Brasserie "de Fontein", Markt 73 te Westkapelle. Marco, Nathalie, Mano en Tavi Beatrixstraat 51 4361 EG Westkapelle jubileum Onze ouders en grootouders Dirk en Janny de Bruijne zijn woensdag 13 september a.s. 50 jaar getrouwd. Zij willen dit niet onopgemerkt voorbij laten gaan, degenen die hun hiermee wensen te feliciteren zijn van harte welkom op hun receptie, die ze hopen te houden op vrijdag 15 september van 17.00-19.30 uur in "Motel Goes" Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Meeuw enTanja Roy Christy Marco en Anneke Boogerdlaan 17 4484 ST Kort gene Overweegt u een cadeau dan graag zo El t.b.v. een goed doel. D.V. 14 september 2006 zijn onze ouders, opa en oma, Jan en Katie v.d. Woestijne- v.d. Vate 50 jaar getrouwd. Wilt u hen hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom op zaterdag 16 september van 16.50 tot 18.00 uur in Restaurant "de Vier Bannen" Weg van de buitenlandse pers 5, Ouwerkerk Dineke en Nico Christa en Eric jan en Janneke Michiel en Jessica Leo en Hilly Ruben, Daniël Annet en Nicky Bram, Lex, Coen Nieuwe Boogerdstraat 13 EI 4301 CV Zierikzee Artsen zonder Grenzen Overleden Zaterdag gingen we nog samen op reis Maar nu ga je alleen van ons heen Gijs we zullen je missen Resy, Kim Jouri, Nikki we wensen jullie alle sterkte toe Piet Jopie, Mariska Patrick, Petra Lieve Gijs Wij hadden heel graag nog jouw buren willen worden. Nu zullen we zo goed mogelijke buren voor Resy en de kinderen proberen te zijn. Coen, Monique en de kinderen Verslagen en verdrietig zijn we na het overlijden van Gijs Hollestelle de man van onze collega Resy We wensen Resy, Nikki, Kim en Jouri veel sterkte en kracht toe. Addy, Audrey, Christine, Hedy en Wendy Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat in de nacht van woensdag 6 op donderdag 7 septem ber onze collega Gijs Hollestelle voor ons toch nog onverwacht, is overleden. Gijs werkte sinds 2004 op onze school. In de korte tijd dat Gijs op onze school aanwezig was, heeft zijn persoonlijkheid bij leerlingen en collega's indruk gemaakt. Wij zullen zijn speciale gevoel voor humor missen. Wij wensen zijn vrouw Resy, Nikki, Kim en Jouri veel sterkte toe tijdens deze moeilijke periode. Namens vestigings- en centrale directie, personeel, leerlingen, College van Advies en ouderraad van de Roncalli Scholengemeenschap Drs. M.J.M. van Loo, rector OMO-Scholengroep Bergen op Zoom e.o. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gijs Hollestelle oud-lid van onze vereniging, man en (schoon)vader van onze leden Resy, Kim, Jouri en Nikki. Wij wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. KVTjoba 's-Heer Hendrikskinderen Met droefheid hebben wij vernomen dat toch nog plotseling is overleden Gijs Hollestelle vader en schoonvader van onze teamgenoten Kim, Jouri en Nikki. Wij wensen hun, Resy en de familie veel sterkte toe in de komende periode. Selectie Tjoba 1 en 2 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze zeer gewaardeerde oud-trainer Gijs Hollestelle Wij wensen Resy, Kim, Jouri en Nikki veel sterkte toe. Bestuur en leden kv TOP Arnemuiden Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gijs Hollestelle Echtgenoot van ons mede-bestuurslid Resy Hollestelle Wij wensen Resy, Kim, Jouri en Nikki heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Bestuur Oranjevereniging 's-Heer Hendrikskinderen Bedroefd zijn we door het overlijden van Gijs Hollestelle vader van onze collega Nikki We wensen Nikki en familie veel sterkte toe. Café Havenzicht, Marcel, Sonja, Huib, Dasma, Dennis, Tom, Leandro, Meyke, Lisa Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf liefde was de reden Na alle fijne jaren die we met hem mochten be leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moe ten nemen van mijn lieve man, onze liefste pa en opa KeesQuik in de leeftijd van 62 jaar. Kokkie Quik-Matthijsse Kees en Wilma Roy Anja en Machiel Dennis Joren Léon en Elly Sandra en Pepijn Linda Jasper Marico en Eline 7 september 2006 Carterlaan 2 4463 WX Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op woensdag 13 sep tember om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouw centrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd en verslagen zijn wij door het overlijden van mijn schoonzoon, zwager en onze ome Kees Mevr. A. Matthijsse-van Dienst Ineke Matthijsse Bernadette, Joeri, Jeremy en Aidan Monica en Wilco Joop Mijn allerbeste vriend Kees Nooit meer: 'Ha m'n liefje' Wat zal ik je ontzettend missen Lieve Kees Nooit meer met z'n vieren klaverjassen... Mattie en Dennis Je was voor mij als een papa Ik ga je missen, lieve brombeer Monica Dag lieve opa Kees We zullen je missen. Jeremy en Aidan Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees Quik vader van onze goede vriend Marico Wij wensen Marico, Kokkie, familie en vrienden veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Daan, Ferd, Rini Sjoerd, Thomas en Wim Nooit kan 't geloof te veel venvachten Toch nog onverwacht, is overleden onze gewaar deerde cursist Rinus de Neef Sinds enkele jaren volgde hij de "Wegwijs in de Bijbel-cursus" in Bestevaer. Wij zullen zijn aan wezigheid en inbreng erg missen. Namens het team en de cursisten: E. Houmes M. van Klinken Vlissingen, september 2006 ....tot we weer samen zijn. Trek aan het kleed zeer wit en schoon. uw jaren zullen niet verouden. Door dood ten leven ingegaan zal u geen leed meer komen aan. De tranen worden van uw oog gedaan. Menno Simons Diepbedroefd zijn wij met het overlijden van onze lieve vader en opa Ir. Hendrik Jakob Leutscher weduwnaar van Paulina Janna Leutscher-van Bortel Haren (Gr), t Bennekom, 27 maart 1935 7 september 2006 Amsterdam: Mark en Akkelien Enkhuizen: Mirjam en Ivan Carniel, Reinier Groningen: Thamara Edeseweg 129 6721 JT Bennekom De uitvaartdienst zal gehouden worden dinsdag 12 september om 13.45 uur in de Oude Kerk aan de Dorpsstraat te Bennekom, waama om ca. 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de daarbij gelegen Gemeentelijke Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Kerkheem. achter bovengenoemde kerk. Voor alles en voor iedereen stond hij altijd klaar Wedde, 2 oktober 1926 Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame, enigszins eigenwijze en crea tieve echtgenote, moeder, schoonmoeder en trotse oma Mieke van Hoorn-Raatjes Berkhout, 6 september 2006 Zij heeft haar lijden op dappere wijze gedragen. Berkhout: Frits van Hoorn sr. Piet Visser Los Angeles: Jur van Hoorn Berkhout: Cathy Frank de Reij-van Hoorn Wibrand Maarten Segher Rotterdam: Frits van Hoorn jr. Edward de Ruiter Ma, we missen je...! Correspondentieadres: F.H.J van Hoorn Burgemeester van Voslaan 18 1647 BK Berkhout Mieke is overgebracht naar het uitvaartcentrum van de E.H.B.C., Achterom 5 te Hoorn, alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid van Mieke te nemen op dinsdag 12 september om 13.30 uur in het crematorium, Berkhouterweg 26, te Hoorn. Na afloop ontmoeten wij u graag in café 'de Ridder', Kerkebuurt 171 te Berkhout. Weerloos en volledig uitgestreden overleed heden mijn echtgenote, onze moeder, schoonmoeder, groot moeder en oma Louise Agatha Spijkerboer-Wiersinga Wiesje Geboren te Medan op 27 januari 1926, sinds 26 augustus 1952 echtgenote van Gerrit Spijkerboer. Gelukkig kon zij haar 80e verjaardag nog bewust meevieren. 's-Gravenhage: G. Spijkerboer Leidschendam: Cornel Al-Spijkerboer Rob Al Gert jan Roderick Amersfoort: Lambrecht Spijkerboer Jacomijn Puite Timo Jelger Utrecht: Rijk Spijkerboer Heden is verleden, deel van mijzelf Eerder dan heden ging zij van mij heen Een voltooid leven, vol en actief Leeft voort in mijn herinnering Gerrit 's-Gravenhage, 6 september 2006 Sportlaan 352 2566 LP 's-Gravenhage De dienst van dankzegging, voorbede en uitzending zal worden gehouden in de grote zaal van Wiesjes vroegere verpleeghuis "Uitzicht" aan de Daal en Berg- selaan 50 te 's-Gravenhage op dinsdag 12 september 2006 om 13.15 uur. Aansluitend zal neerdaling plaatsvinden tegen 15.00 uur op de Haagse Gemeentelijke begraafplaats aan de Kerkhoflaan 12. Direct voor de dienst is er in de Bergkerk vanaf 12.30 uur gelegenheid tot een korte begroeting en condole ance: later bestaat daarvoor in de ontvangkamer van de begraafplaats meer rust en ruimte Wij danken allen die de laatste jaren met ons hebben meegeleefd. Hij was bijzonder Had veel talenten Zo'n trotse vader en opa Wat zullen we hem missen Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Willem Sprong 20-04-1925 07-09-2006 Oost-Souburg: Marjolijn en Harry Buijs Jorien en Harm Vlissingen: Ruud en Eva Sprong Dylan en Elmar Correspondentieadres: Ravelijn 7,4388 WE Oost-Souburg We willen onze vader en opa herdenken op dinsdag 12 september om 13.00 uur in het Crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Het personeel van de Vliedberg willen we bedanken voorde liefdevolle verzorging en het thuisgevoel dat ze hem nog hebben kunnen geven. Oost-Souburg, 7 september 2006 Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Willem Sprong Corrie en Joop Pauli Yvon en Harry Hage-Pauli Mario, Joshua Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bij zondere man is overleden Willem Sprong Dik Bos Ad en Gerda Verhoeff Ekon en Magda Keijmel en kinderen Heden overleed in het ziekenhuis in Tilburg onze geliefde schoonzus en tante Nel Jakobsen - Wagemakers weduwe van Jacobus Jakobsen in de leeftijd van 82 jaar. Zoutelande: J.J. Jakobsen E. Maljaars - Jakobsen Vlissingen: M. van Leerzem - Jakobsen Zoutelande, 6 september 2006 Gelijk een arend zijn nest opwekt, over zijne jongen zweeft, zijne vleugelen uitbreidt, ze neem t en ze draagt op zijne vlerken; zoo leidde hem de HEERE alleen en er was geen vreemdgod met hem (Deuteronomium 32:11,12) Met vele goede herinneringen is toch nog onver wacht heengegaan onze lieve moeder, schoonmoe der, oma en ouwe oma' Helena Maria de Fouw weduwe van Willem Prummel Ze is 87 jaar geworden. Amsterdam -Henk Wouter en Cecilia Esther en Gert Nieuwdorp- Cora en Peter Rob en Mieke, Niels, Emma, Freek Ellen en Bert Carolien Frank Tan ja Goes, 6 september 2006 Correspondentieadres: Pr. Margrietstraat 28,4451 AX Nieuwdorp De dankdienst zal worden gehouden woensdag 13 september om 11.00 uur in ae aula op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graaf plaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde aula gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Zorgcentrum Ter Weel te Goes voor de liefdevolle en blijmoedige verzor ging. Haar donkere ogen met lichtjes erin zal ik altijd blijven zien ze straalden liefde uit (Linda) Een herinnering aan Romanie Margaretha de Vleeschauwer sinds 11 februari 2004 weduwe van Aloijsius Petrus Fransiscus Suij Moerbeke-Koewacht, 30 augustus 1915 f Kapelle, 30 augustus 2006 Moeder van Pierre (in herinnering) en Linda Grootmoeder van Richard en Ellen Overgrootmoeder van Emma en Jasper Veel dank aan het personeel van de Verpleegunit van Zorgcentrum 'Cederhof' te Kapelle die gedurende 2 'A jaar haar liefdevol hebben verzorgd. Wij berichten u dat mama Rommeke in besloten kring ter aarde besteld is naast haar echtgenoot Wies op de begraafplaats te Koewacht in Zeeuws-Vlaan- deren. Rommeke groet iedereen die ze liefhad. Correspondentieadres: Familie Vaessen-Suij Heerjanszdorp 12,4493 EA Kamperland. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Izaak Cornells Ardonne Wij herinneren ons hem als een gewaardeerd collega en wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Dankbetuiging Voor uw belangstelling bij het overlijden van mijn vto- onze moeder, oma en overoma Johanna Maria Coppens-Stokx zijn wij u zeer erkentelijk. Piet Coppens Kinderen, kleinkinderen en achterklein^ Heinkenszand, september 2006 Familie, vrienden en bekenden, hartelijk dankvoop. jarenlange vriendschap aan Piet Dieleman Voor de vele blijken van deelneming na het overlijdenu onze lieve vader en opa, betuigen wij onze oprechtedanj Jannie en Huib Martin, Jeroen, Wilfred Klaas September 2006 Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven, die wij zowel persowh als schriftelijk van u mochten ontvangen na het plofe ge overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder,cq en zus Meinsje Cornelia Golverdingen-Kros betuigen wij u onze oprechte dank. Het was een grote steun te weten dat u met ons meeleef-; Temeuzen, Annemiek Biervliet, Willem en Corrine en kinderen Temeuzen, september 2006 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medetas en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijfe van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Adriana Hendrikse-Verhulst en wij willen u daar hartelijk voor bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, 9 september 2006 Dankbetuiging Het gewone leven gaat weer zijn gang, Het is juist dit leven dat soms tot in de kleinste dinger aangeeft dat ze er niet meer is onze lieve Bep Kamstra wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de getoorï warme steun in de laatste dagen van haar leven en tijdens haar heengaan, uit aller naam Frans Meijer Voor uw belangstelling en deelneming ons betoondnalï overlijden van onze lieve moeder en oma P.C. Klap-Westerweele betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, september 2006 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven die wij mochteno: vangen na het overlijden van mijn geliefde man, cc lieve vader, groot- en overgrootvader Frans de Kok willen wij u heel hartelijk bedanken. L. de Kok-Boone Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Borssele, september 2006 Voor uw blijk van medeleven die wij mochten ontvaif na het overlijden van onze vader, opa en overopa Jan de Kraker - Jan Sigaar - betuigen wij u onze hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkind® Rilland, september 2006 Voor de vele blijken van belangstelling en het medelee dat wij van u mochten ontvangen tijdens haar verblijf* "Ter Weel", na het overlijden en bij de begrafenis e mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame ia en oma Maatje Johanna Lobbezoo-Nieuwenhuize betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel pe soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. M. Lobbezoo Matty en Jan Patrick Krabbendijke, september 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te mogen ontvangen na het overlijden van mijnlk« man, (schoon)vader en opa Piet Pleune Te ervaren dat hij niet alleen voor ons, maar voor vete om zich heen, veel betekende heeft een diepe indruk? maakt en is een grote troost voor ons. N. Pleune-Spruyt Kinderen en kleinte- Serooskerke, 9 september 2006 Dankbetuiging De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangd ling na het overlijden van mijn lieve man, vader, sen»' vader, superopa en overgrootvader Marinus Romeijnsen hebben ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. J.H. Romeijnsen-Meertens Jacques en Hannie Klein- en achterkleinkinderen Veere, 9 september 2006 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 74