Boon is wars van sentiment Houtepen laat frisse wind waaien 1 fMm PZC 10 Kustmarathon is voor Hans Pels een stukje thuis Druk ligt bij Kloetinge in duel met SSV Aanvaller SSV'65 treedt duel met Kloetinge frank en vrij tegemoet BN/DeStem I PZC u heeft nog maar dag om een Staatslot te kopen! uitslagen zaterdag 9 september 2006 GOES - Kloetinge wacht van middag alweer een nieuwe der by. De Bevelandse hoofdklasser ontvangt op eigen veld buurman SSV'65. „De druk ligt bij ons", meent trainer Diederik Hiensch van Kloetinge. „Wij spelen thuis en de buitenwacht gaat er van uit dat wij winnen." Hiensch verwacht dat dat een lastige opgave wordt. „De ruim tes zullen klein zijn. SSV is een ploeg die op zijn mogelijkheden zal wachten. Dat begrijp ik ook wel hoor. Het wordt voor ons be langrijk om geduld op te bren gen." De wedstrijd tegen SSV zou wel eens sterke gelijkenissen met die van vorige week tegen Hoek kunnen vertonen. De angst om te verliezen overheerste toen, hetgeen een zouteloze derby (0-0) opleverde. „Het voordeel is in elk geval dat ons veld er heel goed bij ligt, veel beter dan in Hoek. En dat hebben we jaren lang niet kunnen zeggen", stelt Hiensch. Ondanks de 0-2-nederlaag pres teerde SSV'65 zaterdag tegen Quick Boys alleszins behoorlijk. Maar de opstelling van de Goese- naren in het duel van vanmid dag met Kloetinge zal op mini maal een plaats gewijzigd zijn. Centrale verdediger Bart Plomp is met een op twee plaatsen ge broken teen immers minimaal zes weken uit de roulatie. „Ik ben er nog niet uit wie er op de plek van Bram speelt", zegt SSV-trainer Marco Groeneveld. „Dat hangt er ook een beetje vanaf wie er bij Kloetinge in de voorhoede staan." Ook op ande re plekken overweegt Groene veld aanpassingen. Zo is links back Mansour Gader er weer bij. „Maar ook dat hangt samen met de plannen van Kloetinge. Al wil ik onze ploeg niet te veel aanpassen. Veel aanleiding voor verandeiïngen is er ook niet. Het ging vorige week prima en te veel switchen is niet goed." Kloetinge-SSV'65. Sportpark Wes selopark, aanvang 15.00. Afwezi gen Kloetinge: Joèl Manusama en kel)Afwezigen SSV: Bram Plomp gebroken teen), David den Hollan der (herstellend van hielbeenbles- sure), Jaimy Tims (hamstring), Ste fan Paardekooper (huwelijksreis). De Ridder lang uit de roulatie DEN HAAG - Daniël de Ridder kan twee tot drie maanden niet spelen voor Celta de Vigo. De Amsterdammer heeft al lang van een peesblessure en de art sen van de Spaanse club achtten het verstandiger hem rust te ge ven. De Ridder speelde vorig sei zoen 17 duels voor Celta de Vigo en scoorde één keer. GPD Staunton moet op tribune zitten LONDEN - Steve Staunton mag van de Europese bond Uefa een maand lang niet langs de voet- ballijnen vertoeven. De coach van het Ierse voetbal elftal werd tijdens het EK-kwa- lificatieduel met Duitsland weg gestuurd wegens herhaaldelijk protesteren tege arbitrale beslis singen. Staunton moet nu op 7 oktober tegen Cyprus op de tri bune plaatsnemen. ANP/RTR Thijssen boekt belangrijke zege BOVEEC - Kees Thijssen heeft gisteren in de achtste ronde van het EK dammen in Bovec een be langrijke overwinning geboekt. De Nederlands kampioen hield de titelrace vol door met zwart de Rus Rinat Isjimbajev te ver slaan. De Amsterdammer staat ge deeld vierde met elf punten en blijft slechts één punt achter bij de drie leiders. ANP Hij leerde voetballen bij Kloetin ge, maar speelt al vijf seizoenen bij SSV'65. Dat betekent echter niet dat Christiaan Boon van middag het hoofdveld van het Wesselopark opwandelt om extra geladen het duel tussen beide hoofdklassers te gaan spe len. „Ik vind het gewoon leuk om tegen Kloetinge te spelen. door Bauke Boersma GOES - Hij kan zich de beelden zo voor de geest halen. „Op de fiets naar het Wesselopark", vi sualiseert Christiaan Boon zijn verleden als jeugdvoetballer van Kloetinge. „Dat was een mooie tijd. Ik vind het ook leuk weer terug te komen. Er hangt daar altijd een typisch sfeertje, dat mij erg aanspreekt." De aanvaller van het Goese SSV'65, dat vanmiddag op het Wesselopark zijn tweede duel in de hoofdklasse speelt, is een van de vele spelers die Kloetinge op jonge leeftijd de rug toekeerde. De geringe kans op doorstro ming naar het eerste wordt vaak als reden genoemd. „Maar als je goed genoeg bent, kom je er heus wel", zegt de Goese sportle raar en postbode over de exodus van eigen spelers bij Kloetinge, dat dit seizoen niet eens een tweede elftal heeft. „Het is in de meeste gevallen ook een kwestie van geduld. Kennelijk zijn er Boon scoort een hoog gemiddelde GOES - Christiaan Boon scoort grofweg elke twee wedstrijden één keer. Sinds zijn entree bij SSV'65 in 2002 heeft hij 44 keer gescoord in 79 competitieduels. Al deze goals maakte Boon in de eerste klasse C van het zaterdag voetbal. In de hoofdklasse scoor de hij nog niet, Hij speelde daar in toch al vijf duels. Behalve za terdag tegen Quick Boys speelde hij in het seizoen 2000/2001 vier duels in de hoofdklasse met Kloetinge, vandaag de tegen stander van Boon en SSV'65. Aanvaller Christiaan Boon gelooft in de kansen op handhaving van de Goese hoofdklasser SSV'65. maar weinigen die dat kunnen opbrengen." Zijn eigen vertrek had alles te maken met studie. „Als ik iets doe, wil ik het goed doen", zegt de nu 24-jarige Boon. „Dat bete kent bij een hoofdklasser dus drie keer per week trainen. Maar ik zat in Tilburg op de sportacademie en zag het niet zitten om steeds op en neer te reizen." Levendig Daarom vertrok hij naar Apollo, om een seizoen later naar SSV'65 te verkassen. Bij die club is hij nu aan zijn vijfde sei zoen bezig. „Het is inmiddels wel mijn duppie geworden", vertelt Boon. „Het is hier leven dig, er gebeurt altijd wel wat. Al is het slechte imago dat SSV naar buiten toe heeft niet te recht. En wat heel opvallend is: elk seizoen weer hebben we een hartstikke leuke selectie, waar in ik me heel prettig voel." Ook dit jaar, zo stelt Boon, staat er onder leiding van trainer Mar co Groeneveld weer een hechte groep. En daarmee is direct het voornaamste wapen van SSV'65 in de strijd tegen degradatie ge noemd. Boon: „We moeten het hebben van het collectief. Leg de spelerslijsten van SSV en die van andere hoofdklassers naast elkaar, en het verschil in pure voetbalkwaliteit en ervaring op het hoogste niveau is wel duide lijk." Maar daarmee zijn de Goesena- ren niet op voorhand kansloos. „Integendeel", meent Boon. „We hebben zaterdag tegen Quick Boys ook laten zien tot veel in staat te zijn. Ik denk dat er heel wat mensen langs de kant stonden cüe bij wijze van spreken vooral benieuwd waren of de nederlaag beneden de dub bele cijfers zou blijven. Maar die hebben we denk ik de mond gesnoerd." Hoop De aanvallers van de Goese hoofdklasser konden dat nog niet. Boon kreeg één kans, maar miste die. „Ik maakte er vorig seizoen 16 en sprak de hoop uit dat dit jaar weer te doen. Ervan uitgaande dat ik op dit niveau maar een kans per wedstrijd krijg, mag ik er dus maar tien missen", maakt Boon lachend een simpele rekensom. „Nee, die wetenschap maakt de druk op mij niet groter, daar heb ik nooit zo'n last van. Het maakt me juist schei-per. Al Hoek heeft onder de nieuwe trainer veel meer geheimen door Frits Bakker HOEK - De trainingen worden nog net niet achter gesloten deu ren gehouden en Cees Houtepen is gewoon elke dag aanspreek baar. Maar dat er ouder de nieu we trainer bij Hoek een andere wind gaat waaien, is na één week competitie al wel duide lijk. „Ik vind dat er bij Hoek al tijd veel te veel naar buiten is ge komen dat het daglicht niet kon zien", vindt Houtepen, die de transparante cultuur bij de club altijd met argusogen heeft beke ken. En ook op sportief gebied wordt alles anders. De Belgische trai ners, die Houtepen vooraf gin gen, hadden op de dag voor een wedstrijd meestal geen gehei men. Ze waren bereid de achter ban en supporters te informeren over de speelstijl en de opstel ling. Cees Houtepen doet dat ze ker niet. Voor de uitwedstrijd te gen Sparta Nijkerk (vandaag) houdt hij het elftal angstvallig geheim. „Ik vertel het mijn spe lers ook pas in de uren voor de wedstrijd, dus ik ga het zeker niet naar buiten brengen." Wie er na de matte derby tegen Kloetinge de aanval zal leiden? Welk centraal duo er achterin gaat spelen, of de tactiek wordt aangepast aan de tegenstander of aan het speelveld (kunst gras)? En of Hoek zich na het (Advertentie) 9 november 2006 bij BN/DeStem 1 PZC zorgbijlage 'In Balans' ijj| De zorgbijlage In Balans komt onder ogen van meer dan één miljoen lezers in Brabant en Zeeland. Deze bijlage is hét medium om uw bedrijf of instelling te profileren. Maak gebruik van deze prachtige contactkans. Adverteren? Bel voor meer informatie Centraal Team 076 - 531 22 89 WGGGNGR dagbladen angstvoetbal in de derby wat aanvallender zal opstellen tegen Sparta Nijkerk? Cees Houtepen laat het allemaal in het midden. „Ja, we zijn te angstig begonnen tegen Kloetinge", geeft hij nu wel toe. „Daar hebben we over gesproken. En ik zou willen dat we er van achteruit voetballend wat beter uitkomen. Die conclu sie hebben we natuurlijk wel ge trokken." Wat het betekent voor het elftal zelf, zal vanmiddag om drie uur pas aan de aftrap blijken. Kunstgras Hoek heeft in elk geval niets aan het toeval overgelaten. „We hebben dinsdag en donderdag in Wachtebeke op kunstgras ge traind, om alvast te wennen aan die ondergrond. Ik vind het zelf niet zo'n succes, maar misschien dat de volgende generatie er wel anders tegenaan gaat kijken. Voor mijn spelers is het niet zo vreemd. De jongens van Walche ren hebben er vaak op getraind bij Kloetinge en SSV. Het be langrijkste gegeven is, dat het nog iets meer op techniek zal aankomen." Houtepen wil zich op voorhand niet verschuilen achter een pro bleem voor de spitspositie. Jan Huygens is weer beschikbaar na een kleine storing aan de ham string, maar Wilco de Valk heeft hinder van een onwillige enkel, Niels Dominicus is nog maar pas in training na een knie-ope ratie en Sam Ysebaert staat na zijn lange ziekteperiode condi tioneel nog niet zo ver dat er sprake is van een comeback. Hij speelt vandaag zijn eerste wed strijd in het tweede van Hoek. Jeroen van de Broeke Voor het uitduel met Sparta Nij kerk is ook Björn Langeveld nog niet inzetbaar, zodat het middenveld niet veel zal afwij ken van dat van zaterdag tegen Kloetinge. En of dat betekent dat Jeroen van de Broeke, die vo rig jaar meestal tot de vaste kern behoorde, nu weer buiten het elftal valt? „Zeg ik niets op", aldus Houtepen. Wat bekend is van de tegenstan der, heeft de trainer zorgvuldig in zich opgenomen. „We hebben ze goed bekeken vorig week. Ze spelen vrij hoog met veel pres sie." Met twee diepe buitenspe lers dus en veel druk vanuit het middenveld. De nieuwe trainer Cees Houtepen vindt dat er bij Hoek altijd veel te veel naar buiten is gekomen dat het daglicht niet kon zien. tig jaar achter de nag, met een derde plaats in de eindstand. Drie dragende spelers zijn ver trokken, maar de eerste wed strijd tegen Huizen (2-1-winst) heeft aangetoond dat het elftal zeker niet verzwakt is. Vooral aanvallend, met Raoul Henar, Salim Amerzgiou en Lopez Di- nis Magalhaes heeft trainer en foto Willem Mieras ex-profspeler Hans van Arum volop keuze. Coen Zwollo, die is overgekomen van Go Ahead Eagles, is de grote man in de ver dediging. (Advertentie) trekking september Zaterdag 7 oktober wordt de vierde editie van de Zeeuwse ft, rathon gelopen. De start is in Burgh-Haamstede, waarna l- koers over de Stormvloedkering loopt, de Veerse Dam. he'-- de duinen, de Westkappelse zeedijk, weer duinen en strand; finish in Zoutelande. De PZC kijkt elke zaterdag vooruit t van de deelnemers. Vandaag: Hans Pels uit het Duitse Rheinfelden. door Jan Daqevos GOES - Hij moet er bijna 700 ki lometer voor rijden, maar dat deert hem niet. De Kustmara thon is voor Hans Pels het hoofd doel in het atletiekseizoen, ook al woont hij in het Duitse Rhein felden, dicht tegen de Zwitserse grens. „De Kustmarathon is voor mij een stukje thuis, de Zeeuwse lucht opsnuiven", vertelt de 49-jarige Pels. „Ik ben opge groeid in Zeeland en vertoefde als kind veel op het strand." Hans Pels werd geboren in VI i- KUSTMARATHON foto Ronald den Dekker weet ik eerlijk gezegd niet of dat ook nog zo is als we na vijf duels nog maar een punt heb ben. En of het in de groep dan nog steeds zo gezellig is, is ook maar de vraag natuurlijk." Maar van dat scenario gaat Boon niet uit. Sterker, hij ver wacht vanmiddag als winnaar het Wesselopark te verlaten. „Vraag me niet precies waarom, het is meer een gevoel. Zoals ik over het hele seizoen een goed gevoel heb. Het is knap dat SSV de hoofdklasse heeft gehaald. Nu moeten wij genieten van het spelen op dit niveau combineren met het halen van resultaat. Het duel met Kloetinge is een mid del, mijn persoonlijke geschiede nis met die club doet er niet toe. Ik heb ook niet de behoefte me te moeten bewijzen, van senti ment heb ik geen last." singen, groeide op in Middel burg en beoefende jarenlang de atletieksport, bij Marathon en Dynamo'70. „Ik was een man voor de korte afstanden, de 100, 200 en 400 meter. Het was de tijd van Onno en Paul Sturm. Ik was geen topper hoor. Als ik op de 100 meter de finale haalde, was ik al lang blij." Zwitserland Na zijn opleiding tot fysiothera peut trok hij in 1984 naar Zwit serland. Sinds 1989 woont en werkt hij in Rheinfelden, dicht bij de Zwitserse grens. „Ik ben altijd blijven lopen, beetje jog gen en aan Volkslaufe (prestatie lopen) hier in de buurt mee doen. In 1993 liep ik mijn eerste marathon, bij het Lagio Maggio- re. Ik had een tijd van 3.31." Hurghada (Egy). Wereldbeker. Twee de ronde: De Bruijn (Ned)-Umeda (Jap) 3-2 (15-8 15-13 9-15 4-15 15-4), Kim (ZKo)-Jaspers 3-2 (4-15 15-1 11-15 15-7 15-8). Kwartfinales: De Bruijn- Caudron (Bel) 3-2 (9-15 15-9 10-15 15-10 15-7), Nilsson (Zwe)-Kim 3-0 (15-4 15-14 15-9), Sanchez (Spa)-Polychrono- poulos (Gri) 3-2 (15-9 15-14 9-15 13-15 15-10), De Backer (Bel)-Blomdahl (Zwe) 3-1 (15-11 8-15 15-8 15-4). WK mannen. Groep A: Nieuw-Zee- land-Pakistan 4-4 (2-2), Spanje-Argenti- nië 1-1 (0-0). Stand: 1. Pakistan 2-4 (8-4), 2. Nieuw-Zeeland 2-4 (7-4), 3. Spanje 2-4 (4-2), 4. Argentinië 2-1 (1-4), 5. Australië 1-0 (1-3), 6. Japan 1-0 (0-4). Groep B: Engeland-Zuid-Korea 0-1 (0-0). Stand: 1. Zuid-Korea 2-6 (4-2), 2. Duitsland 1-3 (3-2), 3. Nederland 2-3 (4-3), 4. Engeland 2-3 (3-3), 5. Zuid-Afri- ka 1-0 (0-2), 6. India 2-0 (4-6). Tennis New York. US Open. Vrouwen, hal ve finales: Henin-Hardenne (Bel/2)-Jan- kovic (Ser/19) 4-6 6-4 6-0. Gemengd dubbel, halve finales: Navratilova/Bryan (VSt/VSt)- Shaugnes- sy /Gimelstob (VSt/ VSt) walk over. Vrouwendubbel, halve finales: De- chy /Zvonareva (Fra/Rus) -Peschke/ Schiavone (Tsj/lta/6) 6-4 6-1. Mannen- dubbel, halve finales: Bjorkman/ Mir- nii (Zwe/WRu/2)-Fisher/Phillips (Aus/ VSt) 6-1 6-4. Goes. Zeeuwse dubbelkampioen- schap. HD5: R. Broerse/B. Kats-S. Lokerse/F. Schouw 7-5 6-3. HD6: H. FeijenA/. van der Linden-R. Baart/K. Ver munt 6-2 6-2, A. de Nood/Remco de Nood-R. Broerse/R. de Vroe 7-6 1-6 6-4, D. Hannewijk/H. van Sabben-R. Baart/Kenny Vermunt 6-1 6-1, DD5: A. Hoosemans/J. Nieuwenhuijse-de Waard-H. Clausing-Warner/C. Dagevos 6-3 6-1, A. Ilic/R. v.d. Meijden-S. de Marco/C. Versteeg 6-2 6-2. M. Roelands/K. van Sabben-E. Mol/W. van Oosten 6-3 6-2, M. Blok/R. Kloet-M. Roelands/K. van Sabben 6-2 6-3. GD4: L. Oranje/J. Oranje-K. Goudt/J. Kramer 6-2 6-0. GD6: J. Sanderse/H. Wijn- ands-J. Suurland/H. Bosschaart 6-3 6-4, M.J. Breen-Douws/D. de Kock-C. de Ridder/B. van Sabben 6-3 6-1, C. de Ridder/B. van Sabben-J. Suurland/H. Bosschaart 6-0 3-6 7-5. Eredivisie ADO Den Haag-N AC Breda 0-2 (0-1). 1. Leonardo 0-1, 79. De Graaf 0-2 (straf schop). Scheidsrechter: Wiedemeijer. Rode kaart: 78. Saavedra (ADO). Gele kaart: Bosschaart, Kolk (ADO), De Graaf, Mtiliga (NAC). Aantal toeschou wers: 6000. FC Twente-Roda JC 2-2 (1-2). 11. Ramzi 0-1, 24. Wielaert 1-1, 27. Ramzi 1-2, 48. Bakircioglü 2-2. Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Sae- ijs (Roda JC). Aantal toeschouwers: 13.000. AZ Heerenveen Ajax Groningen Heracles FC Twente PSV Vitesse Willem II NAC FC Utrecht Sparta Excelsior NEC Feyenoord RKC 2 2 0 0 0 2 3 4-10 1113-4 111-2 2 0 111 0-3 ADO Den Haag 3 0 0 3 0 2-6 Eerste divisie TOP Oss-Fortuna Sittard 2-1 (1-1). 13. Faria 1-0,19. Taiwo 1-1, 78. Van Ga- Sindsdien stond er elk jaar een marathon op het ma. „Het klinkt misst maar een marathon lo» voor mij ontspanning"' Pels. „Als je het druk met je hebt gehad, is het heerirj even een eindje te kuni pen. Het is het ontsnapt- de stress. Verder is hel oot; voor je basisgezondheid.J-; ook je voeding erop aan. Trainingskilometai Vanwege zijn werk heeft' dit jaar nog niet zo heel vak ningskilometers kunnen®; „Ik zit aan weken vanlDi; kilometer en moet nu n;a tot 80 kilometer per week Wel heb ik tijdens mijn v-h tie een beetje de werkelijk van de Kustmarathon b nabootsen. Ik heb op een ft waddeneiland gezeten en daar heerlijk aan het strandk nen trainen." Pels: „Ach, ik hoef niksteta zen. Ik probeer de Kusta thon alleen maai- uit te lepe wil gewoon lekker Van het mooie parkoers, u: Zeeuwse lucht, van de vc van de familie die me ko®: moedigen." Wind Het wordt zijn vierde Kusb thon. Zijn snelste tijd reis- de hij in de eerste editie, 3,9 uur. Vorig jaar moest hij ge gen nemen met een t 4.22,37. „Vorig jaar benili pot gegaan door de wind.oy strand en op de Westkap; dijk. Dat was ongeloo! zwaar. Ik hoop dit jaar iets; Ier te zijn, zo rond de vier: Ik hoef me niet te bewij maar een klein beetje eergs heb ik natuurlijk nog wel' kaart: Zschusschen (TOP Oss' <j Van Driel (Fortuna Sittard). Asrd schouwers: 1824. De Cl schap-VW Venlo 4-2 (3-0). Beukering 1-0, 22. Robbemond H Powel 3-0, 47. Van Kouwen 3-1,5 Beukering 4-1, 89. Derksen 4-2 Sct rechter: Luinge. Gele kaart' Me? Graafschap). Aantal toesctan 8300. AGO W-Helmond Sport (0-1). 37. Van Dinteren 0-1,87 Ma nald 1-1. Scheidsrechter De Grrcd tal toeschouwers: 2375. Rode bit Monteiro (AGOW). Gele kaart U man, Van der Gouw, Mertens.Hi] (AGOW), Van der Ven (Bin Sport). Go Ahead Eagles- RBC' (1-1). 2. Duplan 0-1, 30. tori- Scheidsrechter: Steegstre. Gelc-d Oosthout, Gobel, Ars, Ax (Go W Eagles), Loran (RBC poosentólj tal toeschouwers: 4800. FC Eéi ven-FC Volendam 3-1 (1-0). 5 3 janovic 1-0, 74. Chaiat 1-1,80. mans 2-1, 84. van der Heijdri Scheidsrechter: Van der Roefi'j kaart: Van der Weerden, Groe-*! Van Alst (FC Eindhoven), feil trov, Chaiat (FC Volendam). Aaöj schouwers: 1438. MVV-FC Zwc/i' (1-0). 36. Miceli 1-0. 48. Jongsm 62. Luijpers 2-1, 69. Gommar.tiH Caracciolo 4-1, 89. Soares 4-2.S:'d rechter: Michiels (Bel). Gele kar-V'l li (MW), Rossen (FC Zwolle). Aard schouwers: 5178. Haarlem-EC 2-1 (2-0). 25. El Gaaouiri 1-0,351 Beelen 2-0,74. Verweij 2-1.SdiéSj ter: Van Dongen. Gele kaart fm (Haarlem), Tevreden. Breinburg men). Aantal toeschouwers: 1975Cr buur-FC Den Bosch 1-2 (Ml- Beekmans 0-1,71. A Ten HeuvalW' Hooyboer 1-2. ScheidsrechterW» kaart: Hooyboer, Stam, Herder buur Leeuwarden), Uneken, Lwl-'S| Den Bosch). Aantal toeschoot 2878. FC Omniworld-Stornwf 2-5 (0-3). 3. Holwijn 0-1, 8 Bra« 13. Korpershoek 0-3, 54. Heertas 69. Bossman 1-4, 72. BossmanW Barantes 2-5. Scheidsrechter V»« nen. Rode kaart: 35. AmrabatlFCW world). Gele kaart: Heerkens (FCW world). Aantal toeschouwers: Veendam-FC Dordrecht 2-1 I' 26. Kolder 1-0, 64. MuhamaduU Buurmeijer 2-1. Scheidsrechtert^ haar. Gele kaart: Sequeira, L»1 (Dordrecht). Aantal toescho.^ 3075- J Stand aan kop: FC Den Boscnfr* Dordrecht 6-13, RBC 6-12, Vc« 6-11, GA Eagles 6-11. De GrtóS 6-10, Veendam 6-10, Stormvogel n Spanje. Lmru»n»*-j pe, Guadalajara-Cuenca: 1- SJ Sanchez (Spa) 180 km in 4.03.43,11 hovd (Noo), 3. Valverde (SpaIJrJ 1.06, 106. Giling 4.41, 119- 7.21,123. Weening, 151. EngelsS» gemeen klassement: 1. Vo: 53.42.21, 2. Kasjetsjkin 0.35,3.» 0.52, 32. Eltïnk 19.18, 33.JM 21.56, 47. Weening 35.25, 139- w 1.33.36,150. Engels 1.41.09. J Ronde van Polen. Vijfde eW Legnica-Jelenia Gora: 1 Auge 192 km in 4.58.10, 2. OlsenIM* Heeswijk (Ned) 0.21,11. TankinkJ Algemeen klassement: 1-JKJ 23.32.48, 2. Guidi 0.03, 3. Van Hffl 0.12,4. Weylandt 0.14,12. Tan»" Ronde van de Toekomst. etappe, tijdrit ChamoiM Blanc-Fïnhaut: 1. Clement (Nöy km in 38.37, 2. Duenas Neva«B 0.04, 3. Monfort (Bel) 0.28,4- 09 0.33. Algemeen klassement- nas Nevado 30.47.13, 2. GesmU"! Stubbe 1.19. Bilzen. Euregio Tour, vrouw» de etappe, Bilzen-Bilzen: 1 ne Bates (Aus) 124 km in 3» Armstrong (VSt) 0.01, 3. Mayo® 6. Gunnewijk (Ned). - Eindklassement: 1- 9.26.34, 2. Gunnewijk 0.21,3.W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 70