Wat heb jij In huis? Banen partnership store J^lobrïradcnl ADMINISTRATIEF MEDEWERKER VERKOOPMEDEWERKER (m/v) DOtLAMD'W Ai Wienerberger Ai POROTHIRiVI dl TERCA Ai KORAMIC Assistent Filiaalmanager (m/v) Regio Zeeland Commercieel buitendienst medewerker binnenmuurstenen e thermphos groei met ons mee 9 SEPTEMBER 2006 - W27 sprit Thermphos International B.V. is een moderne multinational in de fosforchemie. Onze producten worden toegepast als grondstof in onder meer geneesmiddelen, levens middelen en schoonmaakmiddelen. Verder heeft het bedrijf vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Engeland, Argentinië en China. Wereldwijd werken er ongeveer 1200 mensen bij Thermphos. In Vlissingen zijn ongeveer 450 mensen betrokken bij de productie, marketing en verkoop van fosfor en daarvan afgeleide producten. Voor meer informatie zie: www.thermphos.com Wij zoeken op korte termijn nieuwe collega's voor onderstaande functies: Onderhoudstechnicus A E&I Wat zijn de werkzaamheden? Het lokaliseren en verhelpen van storingen in de EMR-installatie, het uitvoeren van reparatie-, onderhouds- en nieuwbouwwerkzaamheden in de EMR-installatie, het testen, opstarten, inregelen en in bedrijfstellen van apparatuur en installaties, het uitvoeren van inspectief onderhoud en het rapporteren op alle werkgebieden. Op deze functie is consignatiedienst van toepassing. Wat verwachten wij van je? Voor deze functie vragen wij een opleiding MTS-elektro/elektronica, een SOM- dipioma onderhoudstechnicus instrumentatie/technicus meet- en regeltechniek of gelijkwaardig met meerdere jaren werkervaring in soortgelijke functie. Je beschikt over een grote mate van zelfstandigheid en je kunt goed werken in teamverband. Onderhoudstechnicus B E&l Wat zijn de werkzaamheden? Het lokaliseren en verhelpen van storingen in de EMR-installatie, het uitvoeren van reparatie-, onderhouds- en nieuwbouwwerkzaamheden in de EMR-installatie, het testen, opstarten, inregelen en in bedrijfstellen van apparatuur en installaties na het oplossen van storingen of stops en het uitvoeren van inspectief onderhoud. Op deze functie is consignatiedienst van toepassing. Wat verwachten wij van je? Voor deze functie vragen wij een opleiding MTS-elektro/elektronica, een SOM- diploma onderhoudstechnicus instrumentatie/technicus meet- en regeltechniek of gelijkwaardig met minimaal 2 jaar ervaring in soortgelijke functie. Een schriftelijke sollicitatie met c.v. en motivatie kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adverten- Thermphos International B.V. t.a.v. Martien Kempees Personnel Officer Postbus 406,4380 AK Vlissingen Of martien.keinpees@thermphos.com Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en lifestyle- producten vervaardigt en in 44 landen verkoopt. Voor ons kantoor in Middelburg zijn we op zoek naar een enthousiaste (m/v) Je profiel: Je hebt minimaal een middelbare opleiding achter de rug. Je kan vlot overweg met Word en Excel. Kennis van een boekhoudpakket is een pré. Je draagt servicegerichtheid hoog in het vaandel. Je bent vlot en discreet in de omgang. Tot slot heb je een vlotte en sportieve uitstraling. Ons aanbod: Allereerst een leuke job met eigen verantwoordelijkheden. Je volledige persoonlijkheid komt tot haar recht in een ongedwongen sfeer van openheid en teamwerk. Daarnaast krijg je de kans om mee te groeien met een dynamische, toekomstgerichte en actieve onderneming. Leuke collega's en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden maken deel uit van ons'aanbod, alsook een aantrekkelijk loon volgens de Mitex-CAO. Spreekt dit je aan? Stuur dan meteen je schriftelijke sollicitatie met cv en recente foto naar: Esprit, Markt 53-A, 4331 LK Middelburg. www.esprit.com Doeland Heinkenszand zoekt: (fulltime) MALNOVA BANEJO Centrum voor Fysio, Fysioth. Weiness Beotrixstraat 16 4567 CH Clinge Tel.; 0114-315365 zoekf per 16-10 a.s. een FYSIOTHERAPEUT(E) voor 10-15 uur per week. Reacties voor 23-9 aan bovenvernoemd adres. Doeland Heinkenszand is aangesloten bij een franchiseketen met op dit moment 100 bouwmarkten verspreid over heel Nederland. De formule onderscheidt zich door een eigentijdse lay-out, een herkenbare huisstijl en een specialistisch assortiment met accent op decoratieve artikelen. Wienerberger is wereldspeler in keramische bouwmaterialen: gevelbakstenen, straatbakstenen, keramische dakpannen, raam- dorpels en binnenmuurstenen. Wienerberger creëert oplossingen voor modern en comfortabel wonen en leven. Met topmerken als Porotherm, Terca en Koramic. Wij zoeken een representatieve, enthousiaste, gemotiveerde, flexibele enjgrvteegerichte medewerker, leeftijd vanaf 18 jaar. Je hebt affiniteit met doe-het-zelven en je kunt goed communiceren. Relevante ervaring in de detailhandel is een groot voordeel. Geïnteresseerd in bovenstaande functie? Schrijf dan meteen naar: Doeland Heinkenszand, t.a.v. de heer R. van den Maagdenberg Schouwersweg 10, 4451 HT Heinkenszand. Telefoon: 0113-561255 Building Value Woninginrichting staat volop in de belangstelling. De consument 'investeert' in zijn woonomgeving en wil er een eigen plaats van maken. Diezelfde consument is echter ook kritisch op de grote uitgaven. Juist die consument staat centraal bij Leen Bakker. In onze winkels dragen we dat dagelijks uit: leuk wonen voor de laagste prijs! Op gemiddeld 2.500 m2 vullen we deze beleving elke dag opnieuw in. De winkelformule is succesvol; er zijn al bijna 100 Leen Bakker winkels in Nederland, 60 in België en er is een start gemaakt in Frankrijk. Dit doen we vanuit een dynamische organisatie met korte lijnen, een resultaatgerichte instelling en een recht-toe-recht-aan menta liteit. De basis voor deze gezonde groei ligt in de winkels; bij de medewerkers en bij het management. Daarom zijn we voortdurend op zoek naar mensen die passen binnen onze organisatie en die in staat zijn om leiding te geven aan een enthousiast team van winkelmedewerkers. Kortom, we zoeken mensen die heel wat in huis hebben. Wegens pensionering van onze huidige medewerker zijn wij voor Wienerberger B.V. op zoek naar een dynamische en energieke Uw functie Als commercieel buitendienstmedewerker (m/v) bent u verantwoordelijk voor de realisatie van het verkoopbudget en heeft u de taak onze commerciële relaties uit te breiden, te ondersteunen en te begeleiden. Daarnaast behartigt u de commerciële belangen ten aanzien van de verkoop van Porotherm binnen muurproducten. Hierbij maakt u gebruik van ons commercieel informatie systeem en speelt u in op trends en ontwikkelingen in de markt. Uw talenten U beschikt over een afgeronde MBO-/HBO-opleiding en commerciële kennis en ervaring in de bouwwereld. Daarnaast heeft u uitstekende contactuele eigenschappen, bent u in staat zelfstandig te werken en beschikt u over doorzettingsvermogen. U bent flexibel ingesteld en hebt affiniteit met de keramische binnenmuurproducten. Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige functie in een dynamisch bedrijf met korte communicatielijnen en zakelijke openheid. U krijgt alle ruimte om uw capaci teiten verder te ontwikkelen. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend. Meer informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer P. de Bruijn, Personeelszaken, telefoon 0418 - 59 71 21 of met de heer L. van Driel, Verkoopmanager Binnenmuurstenen, telefoon 06-29550503. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie en cv kunt u richten aan Wienerberger B.V., afdeling Personeelszaken Postbus 144, 5300 AC Zaltbommel. Solliciteren per e-mail kan ook: secr.pz@wienerberger.com. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie over Wienerberger B.V. op www.wienerberger.nl Jouw profiel Heb je passie voor de detailhandel? Zijn klanten je lust en je leven? Weet je een verkoopteam achter je te krijgen? En ben je in staat ons beleid toe te passen in een lokale markt? Dan willen we graag met je praten over deze uitdagende job. Heb jij ook de drive om de mensen elke dag te bewijzen dat leuk wonen voor de laagste prijs een verstandige keuze is? Als (assistent-) filiaalmanager van Leen Bakker krijg én neem je de ruimte om die uitdaging elke dag weer in te vullen. Je geeft leiding aan en inspireert een verkoopteam van ongeveer 20 medewerkers. Samen werkje aan het halen van ambitieuze omzetdoelstellingen en een gezond rendement in de vestiging waar je (mede)verantwoordelijk voor bent. Wat verwachten we en wat bieden we? We verwachten minimaal een relevante MBO-opleiding, leidinggevende capaciteiten, verkoopervaring in de detail handel en gevoel voor commercie. Aanvullend hierop doorloop je een intensief en motiverend begeleidings programma. Leen Bakker biedt uiteraard passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wat bieden wij je? Een uitdagende functie in een dynamische en resultaatgerichte internationale organisatie in de chemie. Verder bieden wij een goed salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Heb je nog vragen overéén van deze functies dan kun je voorde Onderhouds technicus A E&l contact opnemen met Peter Geelhoed, Maintenance Manager EPP (0113-689685). Inlichtingen over de andere vacature voor Onderhoudstechnicus B E&l kun je krijgen bij Bouke Nijssen, Maintenance Manager PA&PP (0113-689652). Reacties van acquisitiebureaus na; aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Reageer per brief of per e-mail Stuur je sollicitatie met CV naar: Leen Bakker Nederland b.v., t.a.v. P.L. Visser, rayonmanager, Postbus 43, 4940 AA Raamsdonksveer of stuur een e-mail met CV naar pvisser@leenbakker.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 53