JobTrack. n Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? Accountmanager Overheid El Sb lil IT! Kijk ook op Werkplekmanager Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. 2 verkoopmedewerkers Y E S YERSEKE ENGINE SERVICES BV wtÊimÊÊÊÊÊÊÊÊ^ÊiÊÊÊÊÊÊÊmmatiÊÊmseeaaBÊÊtÊÊÊÊÊÊÊÊÊmÊÊÊÊÊ^m^mmÊm 9 SEPTEMBER 2006 Doelstelling 0_e Stichting Oosterscheldeziekenhuizen is een dynamische organisatie die er naar streeffcom voortdurend dirfcwaliteit van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. -- Structuur De Stichbng Oosterscheldeziekenhuizen met 1.400 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. De werkplek De werkplek Neurologie maakt deel uit van heuZorgchyer beschouwend en bestaat uit de klinische en poliklinische functies neurologie, neurochirurgie en het KNF-loborotonum Voor de werkplek Neurologie zoeken wij op korte termijn een: m/v in een dienstverband voor bepaalde tijd V' Vacaturenummer: 06.34 >r 32 uur per week. Functie-informatie: In de functie van werkplekmanager bent u integraal verantwoordelijk voor het optimaal laten functioneren van de werkplek Neurologie en geeft u leiding aan ca. 65 werknemers. U bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van het afdelingsbeleid en stelt, in samenwerking met de disciplinevertegenwoor diger, de begroting op en vertaalt de hieruit voortkomende productieafspraken en doelen in een jaarplan voor de werkplek. U coacht en beoordeelt medewerkers bij de uitvoering van het werkplekbeleid en jaarplan en hebt daarbij aandacht voor het persoonlijke en vakinhoudelijke functioneren van uw medewerkers. Eveneens bent u coördinator van de Unie van Vrijwilligers (UW), deze vrijwilligers zijn op verschillende afdelingen binnen de SOZ werkzaam. U bent een kandidaat die: beschikt over een relevante opleiding op HBO niveau met bijbehorend werk- en denkniveau; minimaal 3 jaar relevante werkervaring heeft in een vergelijkbare functie, ervaring in de gezondheidszorg Is een pré; een duidelijke visie heeft aangaande genoemd vakgebied en daarnaar ook handelt; over goede communicatieve vaardigheden beschikt; draagvlak creëert onder medewerkers en betrokkenen aangaande visies, ideeën en beslissingen; zowel een resultaatgerichte als coachende stijl van leidinggeven heeft. in staat is zelfstandig te werken en prioriteiten kan stellen; over een gezonde dosis inlevingsvermogen beschikt Wij bieden: Een aanstelling voor de duur van 3 jaar onder voorwaarden van de CAO Zieken huizen. Salariëring volgens FWG schaal 60 (minimaal 2.393,- en maximaal 3.731,-). Verder kent onze organisatie een aantrekkelijke verhuiskostenregeling en kinderopvangregeling. Een assessment kan deel uit maken van de sollicitatieprocedure. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer Drs. C. Soethout, Clustermanager Zorgduster Beschouwend, telefoonnummer: 0113-23 44 03 en/of de heer Drs. A.M. Boon, disciplinevertegenwoordiger werkplek Neurologie, telefoonnummer 0113 - 23 44 63. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v, de Dienst Personeel Organisatie, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 22 september 2006. De selectiegesprekken vinden plaats op 29 september 2006. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen r-* Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip Kinderopvang de Bevelanden is een middelgrote organisatie voor kinderopvang. Wij hebben kinder dagverblijven, buitenschoolse opvang, gastouder- opvang, peuterspeelzalen en tussenschoolse opvang. Onze 220 medewerkers werken op 35 locaties en een Centraal Kantoor verspreid over Noord- en Zuid- Beveland. Wij zijn IS09001/HKZ-gecertificeerd Groeien, ontwikkelen, vernieuwen en kwaliteit maken bij ons elke dag anders. Of je nu met kinderen werkt of op kantoor. Wij zoeken een Resultaatgerichte Regiomanager (lid van het managementteam) voor 32 uur per week De functie omvat: het (verder) vormgeven aan de onderneming en haar dienstverlening in het kader van groei, vernieuwing en bestendiging; het leidinggeven aan de regio op pedagogisch, organisatorisch, personeel en financieel terrein; de verantwoording voor de ontwikkeling en uitvoering van het beleid van de organisatie. Voor deze functie zoeken wij iemand met: een managementopleiding op HBO of academisch niveau; kennis van en inzicht in bedrijfsvoering, financieel beleid, organisatieontwikkeling en ontwikkelipg van strategisch beleid; kennis van en inzicht in maatschappelijk ondernemer schap; analytisch denkvermogen, daadkracht, samen- werkingszm, een inspirerende managementstijl en plan- en organisatievermogen, ervaring met zakelijke dienstverlening. Voor meer informatie kunt u op 12 september tussen 9.30 en 10.30 uur contact opnemen met mevrouw E. Brand, directeur/bestuurder, op telefoonnummer (0113)22 81 39. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 5 oktober a.s. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure Salariëring conform de CAO Kinderopvang Sollicitaties kunt u voor 21 september a s richten aan Kinderopvang de Bevelanden, afdeling Personeelszaken. Postbus 328, 4460 AS Goes. U kunt uw' sollicitatie ook mailen: info@kinderopvangdebevelanden.nl. Meer informatie over onze organisatie vindt u op: www.kinderopvang-de-bevelanden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordl niet op prijs gesteld. Plus Supermarkt Corbijn in Vrouwenpolder is op zoek naar nieuwe collega's. Voor de afdeling vlees, vleeswaren en brood zoeken wij Voor 3 dagen per week gaat je voorkeur uit naar caissière, ook dan kunt u reageren. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan: Plus Supermarkt Corbijn De heer P.A. Corbijn Fort Den Haakweg 12 4354 AE Vrouwenpolder De kracht en het doorzettings vermogen van een dieselmotor. Twee eigenschappen die ken merkend zijn voor ons bedrijf en onze medewerkers. Yerseke Engine Services BV is een snelgroeiend bedrijf met 21 enthousiaste medewerkers die zich direct of indirect bezighou den met onderhoud, reparatie, revisie en in- verkoop van Caterpillar scheepsdieselmoto- ren en generatorsets. Wegens groei van ons bedrijf hebben wij vacatures voor de functies van: Yerseke Engine Services BV staat 24 uur per dag klaar voor klanten in binnen- en buitenland. Werkzaamheden worden zowel uitgevoerd in de werkplaats, waar motoren gereviseerd wor den, als op locatie. Zoals op bin nenvaart- en offshoreschepen, tankers, eurokotters, viskotters, werkpontons en de duwvaart. Functie-inhoud: verwerken van mutaties in de financiële administratie en projectadministratie assisteren bij uitgaande facturatie uitwerken van offertes en correspondentie overige voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: 1 voltooide opleiding op MBO MBA- niveau 1 aantoonbare kennis van en vaardigheid met Word en Excel. 1 kennis van en ervaring met het werken met boekhoudpakketten 1 goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift (Duits en Frans zijn een pré) 1 gedegen ervaring opgedaan in een projectmatig werkend bedrijf. 1 zelfstandig kunnen werken 1 flexibele instelling 1 geen 9 tot 5 mentaliteit administratief medewerker M/v - 24 uur per week Functie-inhoud: 1 administratief vastleggen en bewaken van logistieke stromen in de project administratie 1 assisteren bij uitgaande facturatie 1 uitwerken van offertes en correspondentie 1 aannemen telefoon c.q. receptiewerk 1 overige voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: voltooide opleiding op MBO MBA- niveau aantoonbare kennis van en vaardigheid met Wo rd en Excel goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift (Duits en Frans zijn een pré) gedegen ervaring opgedaan in een projectmatig werkend bedrijf zelfstandig kunnen werken flexibele instelling geen 9 tot 5 mentaliteit bereidheid om, indien nodig, maximaal 32 uur per week te werken leerling dieselmonteur - fulltime .die in .het beroep van dieselmonteur een uitdaging ziet, Het betreft hier een vaca ture waarbij werken (4 dagen per week) en leren (maximaal I dag per week) wor den gecombineerd. De medewerker wordt aangemeld voor de opleiding dieselmon teur bij het ROC in Dordrecht waar vooral de theoretische kneepjes van het beroep worden geleerd. In de praktijk wordt de medewerker dagelijks ingezet bij het reviseren van motoren in eigen werk plaats en assisteert bij het uitvoeren van service-, onderhouds- en revisiewerk zaamheden op locatie. Functie-eisen Opleiding: minimaal afgeronde VMBO- opleiding, richting Techniek. Ook kandidaten met een afgeronde MBO- opleiding worden uitgenodigd om te solli- Overige eisen: interesse in of affiniteit met (diesel)motoren de ambitie om een goede diesel monteur te willen worden nauwkeurig en netjes kunnen werken beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift flexibele instelling (ook qua werktijden) Wij bieden voor alle functies: een verantwoordelijke en z« functie in een gezond bedrijf. een goede werksfeer en fij een salaris dat is afgestemd op de inhoud en de zwaarte van de functie goede secundaire arbeidsvoorwank Bent u in I van nevenstaande vacatures geïnteresseerd, stuur dan uw schrrftdjte sollicitatie (handgeschreven) binnen 10 dagen naar ons postadres: Postbus 66,4400 AB Yerseke. Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I.'.mI'UJ.'I Kreeft 21 -4401 NZ Yerseke-Tel.OI 13-5761 00 Fax 0113-5761 01 E-mail: info@yesbv.nl Internet: www.yesbv.nl Service and Trading Caterpillar engines DELTA is een multi-utility bedrijf met een breed pakket aan diensten en producten. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen, digitale telefonie en internet vla de kabel zijn daan/an de belangrijkste. Onze focus ligt op Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie en internationaal actief. De Zeeuwse Reinigings Dienst (ZRD) verzorgt voor veel Zeeuwse gemeenten de inzameling van huishoudelijk afval. Met modem materieel levert het bedrijf een efficiënte en op de vraag van de klant afgestemde inzameling. De ZRD beheert de regionale milieustraten in Zeeland. Alle inwoners van Zeeland kunnen daarvan gebruikmaken. Ook voor (advisering over) gedifferentieerde tarieven, inzameling van oud papier door middel van de blauwe bak of ondergronds inzamelen kunt u bij de ZRD terecht. Tenslotte neemt voorlichting over het milieu via de organisatie Natuur&Zo en via www.zrd.nl een belangrijke plaats in. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: Inbrengen en realiseren van bedrijfsdoelstellingen. Onderhouden van directe contacten met de gemeentelijke overheid, waarbij je de relatie adviseert over bijzondere (afval)stromen en projecten. Pro-actief en planmatig benaderen van (potentiële) klanten. Het informeren en adviseren - middels rapportages - van het management over de marktontwikkelingen. Zelfstandig opstellen van plannen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij van je: Een afgeronde (milieu)technische hbo-opleiding. 3-5 jaar relevante ervaring in de gemeentelijke reinigingsdienst en/of afval- en reinigingsbranche en projectmatig werken. Een dienstverlenende instelling zonder 9-5 mentaliteit. Communicatieve vaardigheden waarbij tact en overtuigingskracht de trefwoorden zijn. Geen verkoper maar adviseur. Gevoel voor politieke en maatschappelijke verhoudingen. ft ZEEUWS E R EINIGIN G 3D i E N Sf ZRD zo komt u van uw afval af! Kennis van de markt (ontwikkelingen), acceptatievoorwaarden, wet- en regelgeving. Affiniteit met techniek logistieke processen. Op deze functie is de ENB-cao, sector Afval en Milieu Services van toepassing. De standplaats is Terneuzen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wat bieden wij Werken bij de ZRD betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. We stellen daar tegenover Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met P. Driessen, manager Verwerking DELTA Milieu b.v., telefoonnummer 0115 - 47 88 40. Interesse Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie binnen veertien dagen, voorzien van een CV, aan het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie van de divisie Milieu. Dit kan ook per e-mail naar: dvanbendegem@delta.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48