RE pot Banen (Qi lobTrack.nl norfolkline JL Eén meidnummer voor dierenmishandeling: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min) TEKENAAR WERKVOORBEREIDER Constructiemedewerker IE AUTOTECHNICUS APK (mi/v) Transportplanner (m/v) 3AAJJ BELASTJMGADVJSEÜR5 SALARISADMINISTRATEUR m/v rg-Hollancf bur. P. VAN EIJZEREN B.V. Medewerk(st)er kinderboerderij Pot Interieur in het Zeeuws-Vlaamse Axel Applicatiebeheerder Kijk ook op 9 SEPTEMBER 2006 - Vil; De Mobiliteilsgroep Oostburg is tie plek in West-Zeeuws-Vlaanderen voor professionele mobiliteit. In 2002 hebben we een gezamenlijke en unieke samenwerking gerealiseerd waardoor we het totale- mobiliteilspakket kunnen aanbieden. Wij verkopen en onderhouden personen en bedrijfswagens van de merken Peugeot. Renault en Ford via Autobedrijf van den Bosse en Autobedrijf van de Ree. Daarnaast hebben wij intern de afdelingen Mobi-Rent (verltuurafdeling) en Mobi-Casion verkoop lowbudget occasions). Tot onze organisatie behoren ook Autobedrijf Dtfoga (Bergen op Zoom)Ford Van de Ree Roosendaal en het Scliadebedrijf Deschatech Oostburg). Voor versterking van ons team zijn wij op zoek naar een medewerker in de functie van: OF EEN DAARTOE IN OPLEIDING ZIJNDE AUTOMONTEUR Functie omschrijving: Hel uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden en reparaties aan personen en lichte bedrijfswagens. Verrichten van APK-keuringcn Verrichten van diagnose werkzaamheden (vnl Peugeot/ Renault) Profiel: In het bezit diploma 1 e Autotechnicus ln het bezit APK bevoegdheid In hel bezit rijbewijs B Is bereid om mét aanvullende cursussen door te groeien tot technisch-specialist. Klant en kwaliteitsgerichte houding Werkt met plezier in teamverband Wat kunnen wij u bieden: Leuke uitdagende baan met voldoende doorgroeimogelijkheden in een professioneel conc.em met meerdere bedrijven en merken. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitbreiden van kennis tLm.v. diverse vakgerichte cursussen Spreekt deze vacature u aan en heb je zin in een nieuwe uitdaging? Stuur dan uw sollicitatiebrief voorzien van een CV naar: Autobedrijf van den Bosse T.a.v.: Afdeling Personeelszaken Postbus 230 4500 AE OOSTBURG Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ko van den Bosse of Angelo van de Ree. 0117-452996 0117-383230 Uw reactie zal vertrouwelijk worden behandeld. RENAULT FIRST CHOICE IN TRANSPORTATION -E3— Norfolkline is a complete door-to-door transportation service provider for both full and partloads to over 5000 customers within all types of industries throughout Europe. The Norfolkline Group employs some 1260 people and is part of the A.P.Moller Group. Voor onze vestiging te Brugge - België zoeken wij een: bij voorkeur met ervaring in koel-en vriestransport |n deze functie ben je werkzaam in een enthousiast team en rapporteert aan de afdelingsmanager. Je staat in voor het volledige internationale transport, startend bij de prijsopgave, aannemen van ladingen van de klanten, efficient inplannen van de verschillende transporten, doorgeven werk aan vervoerders tot nacalculatie van het dossier. Service is bij Norfolkline nog echt service. Daarom stellen wij voor alle functies hoge eisen aan een servicegerichte en flexible instelling, goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal kennis van de Franse taal is een plustpunt) en pc vaardigheden (Excell Word). Geïnteresseerd in deze functie? Stuur je brief cv voor 15-09-2006 naar Norfolkline, tav. Belinda Blieck, Dampoortstraat 265/bus2 te 8310 St.Kruis - Brugge, België. Of mail naar bblieck@norfolkline.com Voor meer informatie, bezoek onze website www.norfolkline.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. belastingzaken - administraties - adviezen Op korte termijn hebben wij plaats voor een (full-time) De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het verwerken van salarisadministraties voor onze klanten, alsmede het toepassen van regelgeving op het gebied van wettelijke en CAO-mormen, Daarnaast kunnen receptie- en secretariële werkzaamheden tot het takenpakket behoren. Voor deze funktie is een MBO-opleiding gewenst, eventueel aangevuld met het Praktijkdiploma Loonadministratie. Kandidaten met ervaring genieten de voorkeur. Goede contactuele eigenschappen zijn een vereiste. Uw schriftelijke sollicitatie met C.V. zien wij graag tegemoet voor 20 september. Baaij Belastingadviseurs Marijkelaan 11 Postbus 9, 4400 AA Yerseke Tel 0113-57 26 20 - MALIIIM-.I ABKIKK 4486 PI' COLIJNSPLAAT MOLKNWEG l Verburg-Holland b.v. fe Colijnsplaat is een sinds 1924 bestaande onderneming, die zich in opdracht van overheid en bedrijfsleven toelegt op de ontwikkeling en fabricage van werktuigen en apparaten gericht op visserij en aquatisch milieu. Daarnaast neemt het vervaardigen van elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties een belangrijke plaats in. De onderneming heeft binnen de onderhavige branches een goede reputgtie opgebouwd, zowel in Nederland als op de Europese markt. Om ons team te versterken hebben wij binnen de productgroep Elektrotechniek per heden een vacature voor: Wij zijn óp zoek naar een kandidaat met minimaal een voltooide opleiding MBO-elekfrofechniek. Wij vragen: H gedegen kennis van de software MS-Office en Elcad, of vergelijkbare cadsystemen; goede vaardigheden op het gebied van ontwerpen en tekenen van elektrotechnische installaties; B kennis van de Duitse en Engelse taal strekt tot aanbeveling; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; ervaring in een soortgelijke functie. Het takenpakket: ontwerpen en tekenen van elektrotechnische installaties; werkvoorbereiding; 19 participatie aan productontwikkeling; B calculaties. Gegadigden voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, een curriculum vitae inbegrepen, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Directie Verburg-Holland b.v., Molenweg 14486 PP Colijnsplaat, telefoonnummer 0113 - 695751 of per e-mail naar info@verburg-holland.nl. Acquisitie c.q. commerciële werving naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MECHANISATIE- CONSTRUCTIE- EN INSTALLATIEBEDRIJF P. van Eijzeren b.v. in Borssele is actief in de metaalconstructie, landbouwmechanisatie en installatie. Voor onze constructieafdeling zijn wij op zoek naar een: Onze gedachten gaan uit naar iemand die: MTS opleiding werktuigbouw heeft gehad zijn opleiding aangevuld heeft met praktische kennis V ervaring heeft in een soortgelijke functie V flexibel en een teamplayer is, grote resultaat- en kwaliteitgerichtheid heeft klant- en collega-vriendelijk is, een rijbewijs B heeft T zelfstandig van tekening kan lezen een brede kennis heeft van gereedschappen en materialen Wij bieden de juiste kandidaten een goed salaris, een prettige werkomgeving en de mogelijkheid tot het volgen van cursussen. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Schrijf dan binnen twee weken een korte brief met CV aan: P. van Eijzeren b.v. Quistenburg 21 4454 PZ Borssele E-mail mag natuurlijk ook, info@vaneijzeren.nl of neem telefonisch contact op met Cor van Eijzeren op telefoonnummer 0113-352040. Voor meer informatie over ons bedrijf kunt u kijken op www.vaneijzeren.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vind je het leuk om... veel buiten te werken? met dieren om te gaan? alle voorkomende klussen uit te voeren? te assisteren bij (praktijk)leerprogramma's? projecten en activiteiten te begeleiden? te helpen bij feesten op de boerderij? deel uit te maken van een erg enthousiast team met veel vrijwilligers? Vind je het niet erg om... met mest te kruien? weiden en plantsoenen te onderhouden? zieke dieren te behandelen? onder leiding van een ervaren beheerder te werken? weekeinden te werken? Vorig jaar is de kinderboerderij landelijk onderscheiden met het predikaat: "Beste opleidingsbedrijf van het jaar 2005 in de sector dier". Weet je van jezelf dat je... 9 minimaal het diploma MBO dierverzorging niveau 2 hebt gehaald? 9 praktische ervaring hebt met dieren voorkomend op een kinderboerderij? 9 flexibel bent? 9 goed met (jong en oud) publiek kunt omgaan? Dan hebben wij- Jou ideale baan... 15 uur per week Arbeidsvoorwaarden conform de CAO VNG Loonindicatie: schaal 1: 1283,- - 1646,- per maand op basis van een 36 urige werkweek. Je kunt jouw schriftelijke sollicitatie, vergezeld door een c.v. tot 20 september indienen bij de beheerder van de kinderboerderij: Mevr. A.M. Koppelaar Meiveldpad 55 4336 XW Middelburg. Ook voor nadere informatie kun je bij haar terecht. De Stichting Kinderboerderij Middelburg stelt zich ten doel om mensen, jong en oud, in contact te brengen met de natuur in het algemeen en met landbouwhuisdieren in het bijzonder. Er wordt veel aandacht besteed aan natuur- en milieu educatie in het basis- en voortgezet onderwijs. is een begrip bij iedere liefhebber van design en kwaliteitsmeubelen. Op maar liefst 15.000 rrï winkelvloeroppervlakte worden o.a. merken als DeSede, Leolux, Jori, Minotti, Molteni, Interlübke, Rolf Benz, Auping,'Pullman, Tempur en Verardo gepresenteerd. Bovendien kunt u er terecht voor de grootste Cassina-studn. van Europa. Per 1 april 2006 is Pot interieur overgenomen door het Limburgs lami liebedrijf Berden. Deze overname belooft de komende jaren voor klanten, medewa kers en directie innoverend, inspirerend maar vooral ook uitdagend te worden. Ter versterking van ons team in Axel zijn wij op zoek naar de volgende collega's: Fulltime Meubelbezorger Wij zijn op zpejenaar-een representatieve collega die meubels thuisbezorgd bij onze klanten die wonen in heel Nederland en België. Ervaring hebben in het plaatsen van wandkastsystemen, zweel- kasten en complete slaapkamers is een absolute pré alsook het hebben van rijbewijs C en/of Eb. Fulltime en Partime binnenhuisarchitect/interieuradviseur Bent u een verkooptalent in moderne en designmeubelen, commercieel ingesteld en uiterst klant vriendelijk dan is déze functie iets voor u. Wij zoeken een gemotiveerde verkoper die met goede ver- koopargumenteh en eën gedegen productkennis klanten kan adviseren en overtuigen. Uw interesses gaan uit naar interieur, trends eri lifestyle. Bovendien hebt u ervaring in binnenhuisarchitectuur en kunt klanten thuis van advies voorzien. Wilt u samen met ons de uitdaging aangaan reageer dan snel! Wij bieden een leuke baan, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten met relevante ervaring ll I en opleiding kunnen een gemotiveerde brief met CV sturen naar Pot f;interieur.BV,T:av.defjïéer 0. van Quekelberghe, Nieuwendijk 89, 4571 LB AXEL. Mailen kan. ook naar: o.v.quekelberghe@pot-axel.nl. Voor nadere infórmatie.kijkt u op www.pot-axel.nl. U kunt ook bellen naar Olis-ssifciló'. I interieur axel Goes is voor de afdeling Sociale Zaken op Zoek naar een voor 36 uur per week Geen acquisitie met een passende hbo-opleiding en kennis van en ervaring met applicatiebeheer. Wij verwachten voor deze functie een ser vice-' err •resultaatgerichte houding en goede communicatieve vaardigheden. Ga voor vol ledige informatie over deze vacature naar www.goes.nl Wij bieden de juiste kandidaat een bruto maandsalaris van minimaal 1.974,00 (aanloopschaal 8) en maximaal 3.247,00 (functieschaal 9). Een uitloop tot 3.610,00 bruto per maand behoort - onder bepaalde voorwaarden - tot de mogelijkheden. De arbeidsvoorwaarden Die zijn prima, zoals regelingen op het gebied van studiefaciliteiten, betaald ouder schapsverlof, flexibele werktijden, aan- en verkoop van verlofuren, kinderopvang, fiets- privéregeling en meer. Geïnteresseerd? Stuur dan vóór 19 september 2006 een brief met cv naar de gemeente Goes, afdeling P&O, Postbus 2118, 4460 MC Goes of stuur een e-mail naar vacatures@goes.nl. Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 ,4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl Wie kent niet die afschuwelijke berichten in de krant: "Uitge mergelde paarden in beslag genomen", "Jonge katten in afvalcontainer", "Verwaarloosde schapen onder de maden" en "Zwaar vermagerde jonge her ders in eigen uitwerpselen aan getroffen". De Dierenbescher ming wil dat hier een eind aan komt. U kunt helpen. DIER IN NOOD? PAK DE TELEFOON Vaak is het leed al geschied als de inspecteurs een dier aan treffen. Daarom is het van groot belang dat u de telefoon pakt als dieren slecht behan deld worden. De Dierenbe scherming kan dan actie onder nemen en de situatie onder zoeken. Om voor u het melden van dierenmishandeling en - verwaarlozing makkelijker te maken heeft de Dierenbescher ming vorig jaar het meidnum mer dierenmishandeling voor heel Nederland beschikbaar ge steld: 0900- 20 21 210 (10 ct/min). In heel 2003 kwamen er maar liefst 36.000 meldin gen binnen. Volgens Colette van de meldka mer van de Landelijke Inspec tiedienst Dierenbescherming komen er soms wel 175 meldin gen op één dag binnen. 'Gelukkig kunnen we zelf veel afhandelen. Het noemen van onze naam is vaak al genoeg. Wij zijn erg blij met al die men sen die bellen. Zij zijn onze ogen en oren.' INSPECTEURS KOMEN WAAR NODIG TER PLEKKE Sommige zaken kunnen niet vanuit kantoor geregeld wor den. Dan gaan de inspecteurs naar de mensen toe en maken afspraken met ze voor verbe tering. Lukt dat niet, dan wor den de beroepsinspecteurs van de Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming ingescha keld. Bij ernstige gevallen kun nen zij dieren in beslag neii en de daders een proces-v baal geven. Verwaarloosde paarden krij! de noodzakelijke (medisd hulp en een veilig tehuis, mishandelde en vaak erg bai honden en katten worden i dergebracht in de asiel Natuurlijk kost dit veel geld, Dierenbescherming is daarv helemaal afhankelijk van dei ten. Zonder die steun heeft Dierenbescherming geen 5 voor controles en inspectie kunnen ze niet jaarlijks 701 dieren opvangen. Wilt u u weten over het werk van de! ren bescherming? Kijk dan www.dierenbescherming.nl Steun de Dierenbe- scherming. GIRO 309

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38