ADMINISTRATEUR J Banen JobTrack.nl En wat wil jij? l$P BLEIJKO Bedrijfsleider KNRM V Technisch commercieel adviseur Commercieel medewerk(st)er binnendienst HANSE STAALBOUW B V. HANSE STAALBOUW B V Vedior versluis willeboer Kijk ook op 9 SEPTEMBER 2006- VV1Q de taal van open ruimtes BETONSTENEN BETONTEGELS LINEAIRE ELEMENTEN STRAATMEUBILAIR RIOLERINGSSYSTEMEN Bleijko (www.bleijko.com) is een belangrijk producent van een breed assortiment betonproducten voor de weg- en waterbouw. Met ongeveer 140 medewerkers op vestigingen in Nederland, België en Frankrijk, behoort Bleijko tot de toonaangevende betonbedrijven in de Benelux. Bleijko, met hoofdkantoor in Walsoorden (Zeeuws-Vlaanderen) is onderdeel van een Nederlandse, internationaal opererende groep van productie- en handelsbedrijven in de bouw(materialen)sector. Als dynamisch en vernieuwend bedrijf staat Bleijko achter een continue verbetering met als doel verdere optimalisatie van de bedrijfsprocessen. Dit veranderingsproces creëert nieuwe kansen voor medewerkers. Bleijko investeert in nieuwe producten en markten, maar vooral in mensen die de voorziene expansie zullen waarmaken. Bleijko produceert haar brede assortiment in Walsoorden (NL), Roeselare (B) en het zusterbedrijf Haringman in Goes (NL). Om onze commerciële organisatie te versterken zoeken wij een tweetal fulltime medewerk(st)ers Enthousiaste relatiebouwer tuinmarkt Zuid- en Midden Nederland De functie: Via geselecteerde dealers wordt het Bleijko-assortiment verkocht aan tuinaanleggers en particulieren. Binnen uw rayon zorgt u voor de verdere uitbouw van ons dealernetwerk. U bent commercieel verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbouwen van contacten met bestaande en nieuwe relaties. U bent omzetverantwoordelijk en weet relaties te overtuigen van de toegevoegde waarde van de Bleijko- producten (waaronder sierbestrating, klinkers en tegels). Hierbij onderscheidt u zich door het geven van gedegen advies en het aandragen van concrete oplossingen. Als gedreven ondernemer volgt u marktontwikkelingen op de voet, bent u uiterst alert op nieuwe kansen en speelt u direct in op de behoeften van de klanten, zodat u een sterke relatie opbouwt die gericht is op wederzijds voordeel. Uw profiel: Door opleiding en/of ervaring functioneert u op HBO-niveau. U heeft enige jaren werkervaring in een commerciële buitendienstfunctie. Als enthousiast relatiebouwer met een pragmatische aanpak en creatieve inbreng weet u het vertrouwen van uw relaties te winnen. Hiernaast zorgen uw ondernemende en klantgerichte instelling én uw gedegen commercieel advies ervoor dat u uitstekende resultaten weet te behalen. Door uw goede contactuele en communicatieve vaardigheden bent u een prettig gesprekspartner voor zowel klanten als de interne organisatie. Overtuigingskracht en doorzettingsvermogen completeren uw profiel. met ambitie en commerciële spirit De functie: In deze functie draagt u de verantwoording over uw klantengroep bestaande uit: openbare besturen, aannemers, architecten en studiebureaus. U brengt offertes uit en onderhandelt met uw klanten over condities en prijzen. U verschaft de klant productinformatie, ondersteunt de buitendienst actief, lokaliseert potentiële klanten en legt de klantenafspraken en ordergegevens vast in het computersysteem. U benadert uw klanten op een commerciële en pro-actieve wijze, en legt daarmee de basis voor toekomstige orders. Hiertoe overlegt u veelvuldig telefonisch met de klanten over afstemming van orders betreffende levertijden en hoeveelheden, maar ook over nieuwe ontwikkelingen en eventuele consequenties. Door het opbouwen van een uitstekende relatie waarborgt u de samenwerking. U volgt de marktevolutie op de voet, onderhoudt nauwe contacten met uw collega's in de buitendienst en speelt, samen met hen, alert in op mogelijkheden. De standplaats voor de functie is Walsoorden (Zeeuws-Vlaanderen). Uw profiel: U beschikt minimaal over een MBO-opleiding in commerciële richting of gelijkwaardig en heeft bij voorkeur relevante werkervaring opgedaan in een commerciële omgeving. Kennis van de branche is een pré, een klant- en servicegerichte instelling en een alerte commerciële spirit zijn echter een absolute must. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en bent stressbestendig. U bent zelfstandig, maar tegelijkertijd teamgericht en u heeft het vermogen om op eigen initiatief zaken te organiseren en problemen op te lossen. Gezien de internationale contacten is kennis van de Engelse en Franse taal een pré. Bleijko biedt u: Naast een zelfstandige, verantwoordelijke en uitdagende functie in een stimulerende en informele werkomgeving, een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. In de functie van technisch commercieel adviseur krijgt u een auto van de zaak ter beschikking. Interesse? Solliciteer! Herkent u zichzelf in één van deze profielen? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Bleijko Mariadijk 6a 4588 KJ Walsoorden, t.a.v. personeelszaken, Sjanie 't Hooft. E-mailen kan ook: s.thooft@bleijko.com. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van deze wervingsprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. HANSE EN STAAL, EEN STERK VERHAALI Hanse Staalbouw B. V. is 'eerr staal bouwbedrijf uit Nieuwerkerk (Zld) met ca. 80 medewerkers. Onze hoofdtaak bestaat uit het produceren plaatsen en inrichten van bedrijfshallen. Opdrachtgevers zijn afkomstig uit de agrarische, utiliteits- en industriële sector. Ons werkgebied beslaat geheel Zuidwest-Nederland. Wij bieden: - een boeiende baan bij een sterk groeiend bedrijf; - een prettige werksfeer in een collegiaal team; - een salariëring overeenkomstig de aard van de functie. Wij vragen: een enthousiaste kandidaat die de financiële groei van Hanse Staalbouw in goede banen leidt. U bent verantwoordelijk voor de facturatie en het debiteuren- en crediteurenbeleid. U rapporteert periodiek over de financiële status/voortgang en geeft mede sturing aan de financiële, economische en fiscale bedrijfsvoering. Wij denken aan een kandidaat met: - een HEAO opleiding en ervaring met administratiesoftware; - ervaring in soortgelijke functies; - een woonplaats in de regio Zuidwest-Nederland, danwel de bereidheid zich in deze regio te vestigen. Geïnteresseerd? Neem contact op met de heer Wim de Jonge (06 53 13 23 72) of de heer Adri van der Maas (06 51 09 21 87). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen/mailen naar: De Weel 13 - 4306 NV Nieuwerkerk (ZldJ telefoon 0111 - 64 13 33 e-mail info@hansestaalbouw.nl internet www.hansestaalbouw.nl Praat 'ns met een Vedior Consulent of kijk op enwatwiljij.nl Hoe combineer je werken en vrije tijd? Wat is belangrijk in het leven? Wat zijn je idealen en wensen? Wil jij een flitsende carri ère of gewoon zorgeloos lekker verdienen? Wij willen graag weten wat jij wilt. Of misschien staat jouw ideale baan al hier onder. Laat het ons weten! Allround productiemedewerker (met VCA) Locatie:Terneuzen, Hulsten Oostburg e/o. Vacature nr. 59-23593 HBO-ers BE Locatie:Temeuzen e/o. Vacaturenr. 59-23615 Ziekenverzorgende (in opleiding) Locatie:Terneuzen en Hulst. Vacaturenr. 59-23612 Draaier/frezer Locatie:Terneuzen e/o. Vacaturenr. 59-23065 Laborant Locatie: Goes. Vacaturenr. 7-13594 Verzorgende Locatie: Walcheren. Vacaturenr. 48-13942 Productiemedewerker in bezit van VCA Locatie: Vlissingen. Vacaturenr. 53-7849 Iets voor jou? Praat 'ns met een Vedior Consulent of kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.vedior.nl.Typ het vacaturenummer in bij 'vaca tures zoeken' en de complete vacaturebeschrijving verschijnt. The Better Match Terneuzen, Stadhuisplein 53 - 55, tel. (0115) 68 98 60, vestiging.0059@vedior.nl Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 9, tel. (0115) 68 98 60, vestiging.0059@vedior.nl Goes, Grote markt 12, tel. (0113) 22 32 20, vestiging.0007@vedior.nl Middelburg, Pottenbakkerssingel 10, tel. (0118) 62-38 55, vestiging.0048@vedior.nl Vlissingen, Kolvenierstraat 2, tel. (0118) 41 26 20, vestiging.0053@vedior.nl Amesteinweg 27, Postbus 8006 4330 EA Middelburg telefoon 0118-629056 MMXM&Ui l*. tWi Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij met spoed: Monteur(s) glas en kunststof kozijnen Wij zoeken iemand met technisch inzicht, dus met ervaring iemand met een klantgerichte instelling iemand met voldoende werklust iemand met een rijbewijs en VCA certificaat Wij bieden afwisselend werk in de gehele regio Zeeland een goed salaris overige arbeidsvoorwaarden prettige collega's en een leuke werksfeer Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie graag binnen eer week na verschijning van deze advertentie. Tijdens kantooruren ki u contact opnemen met dhr. M.C. Versluis. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EU#*: KONINKLIJKE NEDERLANDSE REDDING MAATSCHAPPIJ De Redding Maatschappij is een dynamische organisatie met als statutaire doelstelling: "het om niet verlenen van hulp aan iedereen die langs de Nederlandse kust, Waddenzee, Zeeuwse stromen en het IJsselmeer in moeilijkheden is geraakt'. Organisatie: De KNRM beschikt over 40 reddingstations die 24 uur per dag en 365 dagen per jaar operationeel gereed zijn om bij alarm binnen 10 minuten uit te varen om opsporings- en reddingacties uit te voeren. De KNRM wordt met de inkomsten van 75.000 donateurs, schenkingen en nalatenschappen in stand gehouden en ontvangt geen subsidie van de overheid. Beroepspersoneel en vrijwilligers werken nauw samen, waarin het beroepspersoneel een ondersteunende rol heeft. Per 1 februari 2007 heeft de KNRM een vacature voor een Schipper reddingboot reddingstation Breskens Taken schipper: Draagt zorg voor de operationele inzetbaarheid van beide reddingboten en bemanning. Speciale aandacht gaat hierbij uit naar het opleiden van vrijwilligers, het onderhoud van de reddingboten, bemanningsverblijf en bergplaats. Profiel: Leeftijd: tussen 30 en 40 jaar. Gevaren hebbend als schipper/gezagvoerder op een vissersvaartuig, rijksvaartuig of stuurman kleine handelsvaart of vergelijkbaar. In het bezit van goede contactuele eigenschappen, ervaring met vrijwilligerswerk is een pré. Bekend zijn met de regio en bij voorkeur woonachtig in de omgeving van het reddingstation Breskens. Eventueel bereid zijn te verhuizen. In staat tot het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan de reddingboot en haar installaties. Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen en opleidingen, ook in het buitenland. Bereid tot 24 uur per dag beschikbaarheid (buiten verlof). Opleiding Opleiding denkniveau op MBO niveau Redelijke kennis van Engels Minimaal in het bezit van Theoretische kustnavigatie. Klein vaarbewijs II. MARCOM A en radarwaarnemer. Geboden: Passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij zien uw schriftelijke sollicitatie graag tegemoet voor 1 oktober 2006 onder vermelding van "vacature". Het adres is Postbus 434, 1970 AK te IJmuiden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van der Bent, operationeel inspecteur telefoonnummer 0653 29 67 27. Postbus 30 Van der Biltplein 4 R li/ 4450 AA Heinkenszand fCdLfe f Telefoon (0113)396400 Fax (0113)562081 ff B/9 ff 4-, ff J lnternet www.renbwonen.nl E-mail info@renbwonen.nl R&B Wonen werkt aan kwalitatief goede en passende woonruimte op de Bevelanden Met een luisterend oor draagt zij bij aan een leefbaar platteland. R&B Wonen klantgerichte woningcorporatie met 34 enthousiaste medewerkers. Deze medewerkers werken aan het verbeteren van de woonkwaliteit van ruim 4.000 woningen in 22 dorps- kernen in de gemeenten Reimerswaal en Borsele. 'Een leefbaar platteland' is ons motto. Ter versterking van de sector Wonen zoekt R&B Wonen een klantgerichte en enthousiaste Opzichter reparatie- en mutatieonderhoud (nw) 36 uur per week Met aantoonbare leidinggevende capaciteiten i.v.m. doorgroei naar Seniorfunctie Vind u het leuk om een aanspreekpunt voor klanten te zijn? Is het bemiddelen, adviseren en het helpen oplossen van problemen uw tweede natuur, dan nodigen wij u uit te solliciteren. Doelstelling van de functie: De Opzichter is medeverantwoordelijk voor de klantgerichte reali satie van mutatieonderhoud en reparatieverzoeken en is aanspreekpunt voor klanten &j woontechnische en woongerelateerde zaken. De functie - is verantwoordelijk voor en geeft leiding aan de Allround Onderhoudsvakmannen, - is verantwoordelijk voor (verhuur)technische gereedheid van de woningen, - realiseert opdrachtverstrekking reparatie- en mutatieonderhoud en ziet hierop toe, - voert controle op garantie en inspectie bij klachten uit, - beoordeelt verzoeken zelf aangebrachte voorzieningen en realiseert de controle en afhan deling bij mutatie, - levert een bijdrage aan de afhandeling sociale klachten, - levert een bijdrage aan actuele invulling van het woningarchief, - voert mede inspecties uit t.b.v. de meerjarenbegroting, - realiseert mede geaccordeerde opdrachten tot facturering klanten/derden, - geeft mede vorm en neemt deel aan de bereikbaarheidsdienst, - draagt in algemene zin bij aan de realisatie van de bedrijfsdoelstellingen door vervang en ondersteuning van collega's en het aanleveren van de gevraagde informatie, - levert een constructieve bijdrage aan het teamoverleg en adviseert de direct leidinggevende over optimalisering van de werkzaamheden, - is in staat tot het formuleren, realiseren van resultaten m.b.t. woningverbetering, planrre tig onderhoud, mutatieonderhoud en reparatieverzoeken, organiseert randvoorwaarde en faciliteert medewerkers. Wij vragen - een voltooide MBO-opleiding aangevuld met op de functie gerichte kennis over bouwkin- dige zaken, ICT toepassingen, relevante wetgeving, juridische kennis en huurincasso^ een technische HBO-opleiding aangevuld met eventuele dienstverlenende maatschappe lijk gerelateerde cursussen, - enige jaren ervaring in een vergelijkbare klantgerichte functie, - representatieve en klantgerichte persoonlijkheid, - uitstekende communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk, - accuratesse, zelfstandigheid en een pro-actieve instelling, - enthousiasme en gedrevenheid. Wij bieden Wij bieden een arbeidsovereenkomst aan voor de duur van één jaar, welke bij goed functc- neren wordt omgezet in een contract voor onbepaalde tijd. Salaris en arbeidsvoorwaarde- conform de CAO Woondiensten. De inschaling is afhankelijk van-kennis en ervaring, startin schaling is minimaal 2.693,—. Informeren en solliciteren Voor vragen over de functie kunt u contact opnemen met Marlou Boerbooms. Stuur of e-maf uw sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 23 september naar R&B Wonen. De sollicitatie gesprekken zijn gepland op dinsdag 10 en woensdag 11 oktober a.s. Huisartsenpost De Honte Binnen Huisartsenpost De Honte is een plaatsingsmogelijkheid voor een doktersassistente A-ANW voor minimaal 12 en maximaal 20 uur per week Functie inhoud: Ten behoeve van de huisartsen worden op hoofdlijnen de volgende taken verricht: Het behandelen, verwerken en afhandelen van binnenkomende telefonische hulpvragen middels een geautomatiseerd systeem. Het begeleiden van de patiënt voor, tijdens en na het spreekuur behandeling. Het assisteren van de huisarts tijdens de diensten. Het verrichten van administratieve en meer algemene werkzaamheden zoals het bedrijfsklaar maken van de huisartsenpost. Functie-eisen: Doktersassistente, verpleegkundige of een vergelijkbaar diploma Ervaring in het vakgebied, bijvoorbeeld als doktersassistente Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Klantgerichte instelling Met grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Het betreft een dienstverband voor de duur van een jaar met mogelijk een vervolgcontract. De werkzaamheden worden in diensten verricht van maandag t/m vrijdag tussen 16.45 uur en 08.00 uur, in het weekend en op officiële feestdagen De werkzaamheden worden hoofdzakelijk verricht op de huisartsenpost in Terneuzen Tevens kan de functionaris ingezet worden voor spreekuren op de locatie in Hulst die gevestigd is in de polikliniek Liduina. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mw. L. Vosters, directeur huisartsenpost (tel.nr.: 0115 - 64 30 02) Sollicitaties: Uw sollicitatie dient uiterlijk op dinsdag 19 september 2006 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan: Coöperatieve Huisartsenpost De Honte, t.a.v. mw. L. Vosters, directeur, Vlietstraat 12, 4535 HA Terneuzen. Selectiegesprekken vinden plaats op woensdag 27 september 2006. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Martens B.V. is een bedrijf dat zich bezighoudt met scheepsreiniging en inzameling van afvalstoffen d.m.' vacuüm/combiwagens en schepen en het be- en verwerken van afvalstoffen afkomstig uit de maritieme en industriële sector. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een De functie: Deze functie bestaat uit het voeren van de dagelijkse leiding over de havenontvangstinstallatie en scheepsreinigings- activiteiten.Tevens het onderhouden van de relaties. (40 uur/week) Uw profiel: Onze voorkeur gaat uit naar iemand met: - Technisch inzicht - Kennis van milieuregelgeving - Kennis van olie cq olieachtigen - Organisatorisch vermogen - Goede contactuele eigenschappen - Minimaal MBO niveau Ons aanbod: Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Een psychologi sche test zal onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Informatie en sollicitatie: U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Hoondert. Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. Spanjeweg 2 (havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel: 0113-672210

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36