Vanhoenacker is klasse apart PZC Vlissingse hockeysters laken selectiebeleid trainer en coach Rentree van Martin Verkerk lijkt nabij Peloton Vuelta geeft vrijbuiters vrijheid De Bruijn stuit op Legazpi in Egypte Belgische atleet freewheelt naar zege Zwintriathlon uitslagen agenda donderdag 7 september 2006 van onze sportredactie SADDLEBROOK - Martin Ver kerk maakt binnen afzienbare tijd zijn rentree als toptennis- ser. De 27-jarige Alphenaar traint sinds enige tijd volop on der de zon in Saddlebrook bij Tampa in Florida. „Het gaat de goede kant op", sprak hij giste- „Mijn lichaam heeft twee jaar niet meegewerkt, maar nu ben ik weer fit en begin ik steeds be ter te tennissen. Ik sla de bal weer lekker." In de zomer van 2004 speelde Verkerk zijn laatste wedstrijden op het hoogste niveau. Een jaar na het bereiken van de finale op Roland Garros won hij het Dut ch Open in Amersfoort en gaf hij een week later op in de Chal lenger van Hilversum, omdat hij een zware schouderblessure bleek te hebben opgelopen. In de maanden die volgden on derging het 1,96 meter lange ser vicekanon twee operaties in de Verenigde Staten. Zijn herstel verliep uitermate traag omdat hij ook nog eens werd geveld door de ziekte van Pfeiffer. Verkerk raakte door alle tegen slagen ook mentaal in de knoop. Hij begon te twijfelen of hij ooit nog toptennis zou kunnen spe len. Toen hij een half jaar gele den brak met zijn trainer/coach, de Nieuw-Zeelander Nick Carr, leek hij verloren voor de top sport. Hij werkte daarna verder met zijn fysiotherapeut Johan Veld huis. Op 27 maart van dit jaar, ruim twintig maanden na zijn opgave in Hilversum, speelde Verkerk weer een officiële wed strijd. In Napels gaf hij op met pijnlij ke buikspieren. De naweeën van de ziekte van Pfeiffer zorgden voor nieuw langdurig opont houd. De ATP geeft hem de tijd voor een comeback. In acht toer nooien mag hij proberen zijn plaats op de wereldranglijst te heroveren. „Ik kom zeker terug, niemand mag mij afschrijven als topten- nisser. De motivatie om terug te keren is groot. Maar ik wil er voor in topconditie zijn. Op dit moment ben ik nog niet 100 pro cent. Twee sets kan ik al goed volbrengen. Dat is 70 procent van mijn vermogen." ANP door Peter van Kouteren KNOKIGE - Marino Vanhoen acker stak aan het begin van de mondaine boulevard zijn armen al omhoog in de wetenschap dat winst in de Zwintriathlon hem niet meer kon ontgaan. De ster ke atleet uit Brugge won de grensoverschrijdende wedstrijd tussen Sluis en Knokke voor de. tweede opeenvolgende keer en bevestigde daarmee zijn goede vorm van dit moment. Vanhoenacker is met Luc van Lierde en Rutger Beke één van de Belgische favorieten voor de zege in de Iron Man, die over zes weken op Hawaii wordt gehou den. De Bruggeling heeft heel zijn seizoen afgestemd op deze bij de duursporters tot de ver beelding sprekende wedstrijd en werkte met de Zwintriathlon zijn laatste krachtmeting in de aanloop naar Hawaii af. „Ik ver trek zondag naar Oaho, een ei landje in de buurt van Hawai", vertelde hij in Knokke opmerke lijk rustig na een lastige race. „Ik wil nog drie keer zwaar op de fiets trainen en drie keer een zware looptraining afwerken. Verder wil ik vooral rusten." De kanshebber op een podium plaats in de triathlon van het jaar wil de drukte van alledag ontvluchten en helemaal tot zichzelf komen. „Als ik thuis blijf, is er altijd wel wat te doen. Als ik daar ben, hoef ik nergens aan te denken. Alles wat qua training gedaan moet zijn, is ge daan. Het gaat nu nog om een paar kleine dingetjes, maar niks bijzonders." Marino Vanhoenacker domineer de de Zwintriathlon van meet af aan. De West-Vlaming kwam in Sluis als tweede uit het water, maar had na twee kilometer fiet sen de koppositie al overgeno men. Die stond hij niet meer af. Met een imposante tijdrit op de fiets sloeg de sterke Belg in een mum van tijd een beslissend gat, waarna hij de wedstrijd op reserve volbracht. Toch was hij ruim drie minuten sneller dan vorig jaar. De Span jaard David Castro, vorig jaar wegens een futiliteit gediskwali ficeerd, legde op drie minuten beslag op de tweede plaats. De Belg Jim Beuselinck werd der de. Nooit eerder leidde het parkoers van deze sterk bezette wedstrijd voor zo'n groot deel over Neder lands grondgebied. Ruim negen honderd deelnemers baanden zich over smalle polderwegen in West-Zeeuws-Vlaanderen op de racefiets een weg naar Knokke. De vele bochten in het parkoers en de hoge temperatuur fungeer den daarbij als scherprechter. Dat leidde aan de streep in Knokke. waar over de drukbe volkte boulevard twee ronden van vijf kilometer werden gelo pen, tot grote tijdsverschillen. Vanhoenacker zegevierde met groot machtsvertoon en dwong daarmee bewondering af bij zijn concurrenten. Koen Hoeyberghs, vierde in het klassement: „Marino heeft hier spektakel laten zien." De Zwintriathlon kreeg bij de vrouwen een verrassende wen ding. Francoise Wellekens klom na het zwemmen op respectabe le afstand van de snelsten als vierde op de Kaai in Sluis, maar zette daarna aan voor een suc cesvolle inhaalrace, die ze met een verrassende zege voor het Belgisch aanstormend talent Jo ke Coysman bekroonde. Mieke Suys, vorig jaar de onbe twiste nummer één, stapte bij het ingaan van de laatste ronde lopen uit de wedstrijd. Terèse van Lare (57) leverde een uitste kende prestatie. De veterane uit Sluis won in de categorie boven vijftig jaar en was tien seconden sneller dan de winnaar in dezelf de categorie bij de mannen. May- cke van Summeren uit Retran- chement werd in de categorie bo ven vijftig jaar knap tweede. In- grid Verhei je uit Breskens werd in dezelfde reeks vijfde. Terèse van Lare (57) leverde een uitstekende prestatie. De veterane uit Sluis won in de categorie boven vijftig jaar en was tien seconden sneller dan de winnaar van dezelfde categorie bij de mannen. foto Camile Schelstraete Eeckhout wint weer in Aartselaar AARTSELAAR/DEN HAAG - Niko Eeckhout heef., de derde keer in zijn carrière de Memorial Rik Van Sis bergen op zijn naam geschreven. De Belgische wielrg van de Chocolade Jacques-formatie was na een koe^ ongeveer 200 kilometer, met start en finish in heli, gische Aartselaar, de sterkste in de sprint van een g groep. Eeckhout won de wedstrijd ook in 2001 en2(]| Al vroeg in de koers werd het peloton uitgedund tol; groep van ongeveer dertig coureurs. Daarin was Es hout, samen met de Australiër Robbie McEwen, één) de favorieten om de sprint te winnen. De Belgisch L pioen bleef McEwen op de meet ruim voor. Steffenj dochla (Dui, Wiesenhof) werd derde. GPD Igor Astarloa naar Milram BREMEN - Oud-wereldkampioen Igor Astarloa fietst! mend jaar voor Milram. De Spanjaard werd in 20031 reldkampioen, maar kon dat succes, mede door een as» blessures, geen vervolg geven. Milram maakte verder! kend dat het Marcel Sieberg heeft gecontracteerd, Duitser, zondag winnaar van de GP Jef Scherens, fe van Team Wiesenhof. Ook de Fransman Nicolas Jala; vond onderdak. Na Phonak, de Zwitserse ploeg die its opgeheven, wordt Agritubel zijn werkgever. ANP Guidi wint derde etappe in Polen TORUN - De Italiaan Fabrizio Guidi was gisterea sterkste in de derde etappe van de Ronde van Polen,; voerde van Gdansk naar Torun. In een massasprint! te hij zijn landgenoot Bennati en de Spanjaard Ferrs dez. De Belg Wouter Weylandt werd zevende en ra;) daardoor zijn leiderstrui kwijt aan Guidi. Ook Bens ging over de Belg heen in het klassement en staat nuts;! de. Guidi heeft respectievelijk één en vijf secondenvo sprong op zijn belagers. Bram Tankink was de b derlander met een achttiende plaats. In het klassemed Max van Heeswijk met een vierde plaats en zeven se den achterstand nog lang niet kansloos. Thomas Dekker kwam in de derde etappe ten val enl daar een pijnlijke linkerpols aan over. Foto's in hel a kenhuis wezen uit dat er geen breuk zit. Dekker reed rit niet uit. Hij bereidde zich voor op de WK in SalÉ De titelstrijd komt niet in gevaar. ANP Zege Gunnewijk in Euregio Tour SIBBE - De tweede etappe van de Euregio Tour is geit nen door Loes Gunnewijk. In Sibbe was de rensterr Buitenpoort-Flexpoint de snelste uit een eerste groepi ruim twintig vrouwen. De Australische Nathalie Batesi te de tweede plaats voor zich op, de Amerikaanse klas mentsleidster Kristin Armstrong eindigde als derde. Ac strong bleef in het bezit van het leiderstricot, maar Gr newijk liep wel zes seconden in op de Amerikaanse. Aff Nederlaag waterpolosters BELGRADO - De Nederlandse waterpolosters hebben het EK in Belgrado de kruisfinale tegen Rusland e 11-17 verloren. De ploeg van bondscoach Robin vanC len speelt vanmiddag tegen Griekenland om de vijl plaats. ANP door Marc van Veen BURGOS - De Spanjaard Egoi Martinez heeft de elfde etappe van de Ronde van Spanje op zijn naam geschreven. De 28-ja- rige renner uit de ploeg Discovery Channel arriveerde na 173 kilometer van Torrelave- ga naar Burgos in zijn eentje op de streep. Bijna een minuut na hem won zijn landgenoot Irügo Landalu- ze de sprint van de Oekraiener Volodimir Goestov om de twee de plaats. Theo Eltink was met de achtste plaats op ruim drie minuten de beste Nederlander. Het peloton, met klassementslei der Alejandro Valverde finishte met ruim vijftien minuten ach terstand. De leiderstrui van Val verde kwam niet in gevaar. Het peloton vedetten maakte zich niet druk om de ongevaarlij ke vluchters en arriveerde een kwartiertje na de winnaar in Burgos. „Ze riepen nogal eens dat ik vaak in de goede ontsnap ping zat, maar nooit won. Van daag heb ik bewezen dat die mensen ongelijk hebben." Volgens de 28-jarige had hij een groot deel van zijn zege aan Lan ce Armstrong te danken. „Na- Ivar Moelker 3e in klassement GOES - De jeugdwielrenner Ivar Moelker is als derde geëin- jeugdwedstrijden. Daarmee was hij de beste ren ner van Theo Middelkamp. Moel ker kwam uit in de categorie 4. In Numansdorp, de laatste van de vier wedstrijden van het Ra- bo Hoeksche Waard-klasse- ment, eindigde Moelker op de vierde plaats. Eerder won hij on der meer de wedstrijd in Putters- hoek. dat hij afscheid heeft genomen, is het ongelooflijke ambitieni veau binnen de ploeg gebleven. Ik ben daardoor van een meerij der veranderd in een coureur die kan winnen." ANP/GPD Mentsjov en Freire knijpen in de remmen DEN HAAG - Denis Mentsjov heeft zijn remmen dichtgekne pen in de Ronde van Spanje. De kopman van de Rabobank- ploeg won de Vuelta in 2005, na de deklassering van Roberto He- ras, maar kon dit jaar geen pot ten breken. Mentsjov ging al 'met enige reser ves van start. Hij twijfelde of hij zijn vorm uit de Ronde van Frankrijk nog wel vast had we ten te houden. In de Clasica San Sebastian maakte hij weliswaar een goede indruk, zelf had hij grote vraag tekens. De ploegleiding hield er al rekening mee dat hij in het verloop van de ronde zou ver zwakken. In de allereerste berge tappe, vorige week woensdag, werd Mentsjov al op achter stand gezet. Daarna reed hij dui delijk zonder verdere aspiraties door. De dag van gisteren deed hem beseffen dat er voor hem geen eer meer te behalen viel. Voor een andere troef van de Ra- bobank-ploeg is het seizoen zelfs helemaal ten einde. Oscar Freire is niet meer van start ge gaan in de Ronde van Polen. De Spanjaard, drievoudig wereld kampioen, kampt al sinds de Tour de France met nekklach- ten. Deze veroorzaken duizelin gen bij de Spanjaard, die de Vue lta daarom al aan zich voorbij moest laten gaan. Ook het WK in Salzburg zal Freire niet meer rijden. GPD van onze sportredactie HULST - Het heeft lang ge duurd voordat duidelijk was of de hockeysters van Vlissingen zondag aan de competitie begin nen. Pas gisteravond werd de knoop doorgehakt. Vlissingen komt uit in de derde klasse, maar wel zonder een aantal ge routineerde krachten. Positief is dat bij de vrouwen twee teams teruggekeerd zijn in de standaardcompetitie. In de vierde klasse C zijn dat het Ter- neuzense Olympia en Goes. Daar staat tegenover dat Middel burg door personele problemen het vrouwenteam heeft moeten terugtrekken. Bij hockeyclub Vlissingen heeft het de laatste weken behoorlijk gestormd. Het selectiebeleid van coach Rinske de Visser en trainer Pieter Akkerman werd door enkele geroutineerde krachten die uit de selectie wer den gelaten, aangevochten. Aanvoerster Barbara Kouwijzer was één van de slachtoffers. „Het kwam koud op mijn dak vallen", aldus de 29-jarige Vlis singse. „Vijftien jaar heb ik in het eer ste team gespeeld. Ik heb er al tijd voor geleefd en altijd alles gegeven. Ik denk dat ik met mijn ervaring nog van waarde had kunnen zijn voor het eerste team. Een aantal medespeel sters denkt er net zo over." „De technische leiding besliste echter anders. Daar ben ik het niet mee eens en een aantal an dere speelsters ook niet. Met mij zijn nu al vier speelsters afge haakt." Coach Rinske de Visser wil er niet te veel woorden aan vuil maken. „Wij hebben gese lecteerd met het oog op de toe komst. Dat werd ons niet door iedereen in dank afgenomen. Er is hoog spel gespeeld via enkele respectloze acties. Er haakt een aantal geroutineerde vrouwen af. Dat vinden we jammer. Maar we kunnen niet buigen voor inti midatie. Vandaar dat we de com petitie slechts met elf speelsters ingaan. Dat is wat weinig, maar een aantal meisjes A zal deze groep ondersteunen. Je begrijpt wel dat ik door deze situatie echt niet kan inschatten hoe we zullen presteren." Goes „We zijn er van overtuigd dat het geen gemakkelijke competi tie wordt", zegt coach Muriël van Maanen, die samen met Frangoise Quast het vrouwen team onder haar hoede heeft. „Vorig jaar eindigden we in de top van de reserveklasse. Maar wij weten ook wel dat het ni veauverschil tussen die klasse en deze standaardklasse groot is." „Omdat we met een jeugdig Pieter Akkerman, Rinske de Visser en Paul Heuff (vlnr) beginnen met een vertimmerde selectie aan de competitie in de derde klasse. foto Ruben Oreel team aan deze competitie begin nen, zal het wennen zijn. We hebben een mix van speelsters van net boven de achttien j aai en een aantal van zestien a ze ventien jaar, Heel jong dus. Maar we denken toch het ni veau aan te kunnen." Als we een beetje mee kunnen draaien en niet met al te grote nederlagen geconfronteerd wor den, zijn we tevreden." Selecties en indelingen GOES - De selecties van de hockeyteams zien er als volgt uit: Vrouwen Vlissingen, derde klas se D. Coaches: Rinske de Visser en Paul Heuff. Trainer: Pieter Akkerman. Selectiegroep: Iris Koole, Eva Zelders, Merel de Kam, Suzanne Heuff, Jiska van Brink, Tere Hardeman, Daniëlle Sturm, Marte Scholma, Rosan- ne van Eijkelenburg, Jasmijn de Kam en Pamela Oktuate. Vrouwen Goes, vierde klasse C. Coaches: Muriël van Maanen en Francoise Quast. Trainer: Floris Swinkels. Selectiegroep: Viviën- ne van Rees Vellinga, Nicolette Stuart, Anne Floor Quast, Elia- ne Vrancken, Sophie Lievense, Marleen Stuart, Mieke Veringa, Tess van de Minde, Lillach de Kraa, Marieke van Maanen, Noortje Hermsen, Anouk Jozias- se en N.icolette Eefting. Competitie-indeling. Vrouwen, derde klasse D: Bommeler- waard, DES, Hilvarenbeek, Peli kaan, Prinsenbeek, Shot, Tem po, Udenhout, Vlissingen, Waal wijk, Zevenbergen. Vrouwen, vierde klasse C: DDHC, Den Dommel, Gil- ze-Rijen, Goes, Liberty, Olym pia, Rapide, Rosmalen. door Frits Bakker HURGHADA - Jean Paul de Bruijn opent het toernooi om de wereldbeker driebanden in Egypte vandaag tegen de Span jaard Ruben Legazpi. De Hulstenaar, één van de twaalf spelers die automatisch zijn geplaatst voor het hoofd toernooi, verdedigt in het vier de toernooi van dit jaar zijn ge deelde vijfde plaats op de rang lijst, In het hoofdtoernooi, met 32 spelers, komen drie Nederlan- matisch geplaatst. Roland For- ders uit. De jonge Huub Wil- thomme, speler van Delta/ Be- kowski glipte langs de achter- vers uit Goes, is gekoppeld aan deur binnen als beste CEB-spe- de Mexicaan Perez. Andere in- ler uit de voorronden. Dick Jas- teressante partijen in de eerste pers is net als De Bruijn auto- ronde zijn Jaspers-Knudsen, Sayginer-Nilsson, B'lomda- hl-Peter Ceulemans, San- chez-Teran en Merckx-Carl- sen. De Spanjaar Legazpi is geen on bekende voor Jean Paul de Bruijn. Het team van Delta/ Ockenburg, dat na het behalen van de landstitel in de Europa cup speelde, werd door het Spaanse team van Legazpi uit geschakeld. Als De Bruijn zijn eerste partij in Hurghada wint, stuit hij op de winnaar van de partij Ume- da-Eggers. KNVB. Tweede klasse: Matisse 2 - Biezentrappers 3 6-4, Biezentrappers 1 - Pubbles 2 6-5, SSV'65 2 - Amigo's/De Post 1 2-6, SSV'65 4 - Kloetinge 1 1-6, Biezentrappers 2 - ZW/TMF 1 3-3, FM Sranang 2 - FC Dauwedaele 1 8-4, SSV'65 3 - Biezentrappers 4 5-4. WK mannen Groep B, eerste speel ronde: Nederland - Zuid-Korea 2-3 (0-2). 13, Hyo Sik You 0-1, 16. Hyo Sik You 0-2, 48. Ronald Brouwer 1-2, 53. Taekema 2-2 (sc), 59. Jong Ho Seo 2-3. Toeschouwers: 3500. Duitsland - India 3-2(1-0), Groep A: Nieuw-Zeeland -Ar gentinië 3-0 (2-0). New York. US OpRen. Mannen, vier de ronde: Federer (Zwi/1) - Gicquel (Fra) 6-3 7-6 (2) 6-3, Davidenko (Rus/7) - Murray (Eng/17) 6-1 5-7 6-3 6-0, Haas (Dui/14) - Safin (Rus) 4-6 6-3 2-6 6-2 7-6 (5). Vrouwen, kwartfinale: Maun (Fra/1) - SafinRa (Rus/12) 6-2 6-3, Henin-Hardenne (Bel/2) - Davenport (VSt/10) 6-4 6-4. Goes. Zeeuwse dubbelkampioen- schappen. HD5: R. Broerse/B.Kats-R. Aarts/J. van der Velde 2-6 6-2 6-4. HD6: B. van Sabben/R. Verhage-R. Oostdijk/J.W. Schenkel 6-3 6-3, R. Broerse/R. de Vroe-M. Inja/R. de Leeuw 7-5 6-2, J. Albregtse/R. van Me- gen-P.Bustraan/C. de Marco 6-0 7-5, R. de Klerk/F. Schouw-T. de Vries/A. Langstraat 5-7 6-3 6-4, A. de Nood/R. de Nood-M. Inja/R. de Leeuw 7-6 6-4, D. Duel Oostkapelle gaat niet door GOES - De eerste thuiswed strijd die eersteklasser Oostka pelle zaterdag tegen Schellui- nen zou spelen, gaat niet door. De gemeente Veere heeft een speelverbod ingesteld. Doordat het veld van Oostkapel le opnieuw is ingezaaid en het gras nog erg kwetsbaar is, heeft de gemeente Veere besloten dat komend weekeinde de velden nog niet bespeeld mogen wor den. Het risico op beschadigin gen en daarmee langdurige onbe speelbaarheid is te groot. Voor de wedstrijd zal een nieuwe da tum gezocht worden. Micha Janse naar finale ASSEN - Micha Janse heeft zich gisteren in Assen geplaatst voor de finale van de 800 meter bij het WK voor atleten met een lichamelijke handicap. De atleet uit Zoutelande kwalifi ceerde zich met de zevende tijd voor de eindstrijd, waaraan mor genmiddag acht atleten deelne men. Janses tijd (2.15.15) lag drieënhalve seconde achter zijn persoonlijk record. Aan de kwa lificaties deden negen atleten Hannewijk/H. van Sabben-H. Feij van der Linden 6-0 6-4. DD5; Hoosemans/J. Nieuwenhuijs Waard-C. Jobse/E. Weststrate 6-35 A. Ilic/R. v.d. Meijden-C. Bruyras Smits 6-2 4-6 6-2, S. de Marco/C.Vs teeg-C. Bruynzeel/E. Smits 7-664.(6 E. Ars/M.J. Breen-Douws-M. Gok Garsel/S. van Wingen 6-2 4-66-1 J. de Wit/R. Haverbeke-N. cke-Verstraeten/R. van Housseltü-Ji K. Goudt/J. Kramer-K. Houmes/M. 't Westende 6-4 6-2, L. Oranje/J. je-K. Houmes/M. van 't Westendil 6-1. Belgrado. EK vrouwen. Kwarfc les: Nederland - Rusland 11-17(24: 2-4 4-5), Spanje - Griekenland 10-3» 2-2 2-2 2-2). Om zevende plaats:Dj land - Servië 15-6 (6-2 2-1 3-2 4-1),IJ ve finales: Hongarije - Rusland,l® Spanje. Om vijfde plaats: NederifS Griekenland.- Aartselaar. Memorial Rik van Stir, bergen: 1. Eeckhout (Bel) 200,4knfl 4.15.30, 2. McEwen (Aus), 3. Radortl (Dui), 4. Zanotti (Ita), 5. Hondo (Dm Clarke (Aus), 13. Langeveld (Ned),ij Ruijgh, 30. Pronk 0.38, 31, Ten 0?j 1.08. Sibbe. Euregio Tour, vrouw-; Tweede etappe, Kerkrade -Sibte Gunnewijk (Ned) 95,1 km in 2.40.11 Katherine Bates (Aus), 3. Arm® (VSt), 4. Melchers (Ned), 5. Surd (Dui), 6. Johansson (Zwe), 7. Rombt-' (Ned), 11. Bruins (Ned). Algemeen klassement: 1. Arm® 2.56.20, 2. Gunnewijk 0.21, 3. Nafc Bates (Aus) 0.36, 4. Katherine Ba 0.38, 5. Johansson 0.41, 6. Romtó 0.43, 7. Melchers 0.47. Ronde van Polen. ProTour, _dst etappe Gdansk - Torun: 1. Guidii' 225,5 km in 5.28.37, 2. Bennati (iBl Fernandez de Larrea (Spa), 4. Hi» (Fra), 5. Gasparotto (Ita), 6. Cadsiffl (Ita), 7. Weylandt (Bel)' 11. De Kort'' Tankink, 23. Van Heeswijk, 32. L»J 49. Posthuma, 105. De Groot 3.10,11 Reus. Uitgevallen: Thomas Dekker,R? re (Spa). Algemeen klassement: 14.18.43, 2. Bennati 0.01, 3. Weyfè- 0.05, 4. Van Heeswijk 0.07, 5. Roedi'' (Oek) 0.10, 6. Krauss (Dui) 0.12' 18,» kink 0.17, 25. LÖwik, 47, De Kort, Posthuma, 78. De Groot 3.25,143.R 3.27. HL Burgos. ProTour, Ronde van Spt» je. Elfde etappe, Torrelavega-8'1 gos: 1. Martinez (Spa) 173,6 km 4.20.32, 2. Landaluze (Spa) 0.55, Goestov (Oek), 4. Hushovd (Noo)« 5. Oesov (WRu), 6. Loosli (Zwl),7.M« ta (Ita), 8. Eltink (Ned), 9. Davis (te 10. Rodriguez (Spa), 31. Valverde W 15.04, 32. Brajkovic (Slv), 33. SW (Spa), 36. Di Luca (Ita), 43. I» (Spa), 47. Giling, 70. Kasjetsjkin (I» 100. Vinokoerov (Kaz), 136. 147. Engels, 157. Weening. Ni Mentsjov (Rus). a Algemeen klassement: 1- Vaive- 45.54.45, 2. Kasjetsjkin 0.27, 3. SS 0.44, 4. Gomez Marchante (Spa)0. Vinokoerov 1.38, 6. Brajkovic 2.05, Luca 2.21, 8. Beltran 2.28, 9. W' (Rus) 3.02, 10. Paulinho (Por) 3,42.4 Boogerd 14.27, 31. Eltink 18,04,40.Wf ning 27.56, 145. Giling 1,28.47,160.» gels 1.31.56. i donderdag l Tennis- Goese Open dubbelkampioensuta pen. Locatie: tennisvereniging De gerd te Kloetinge. Aanvang: 18,00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18