Tim Dees zet flinke stap omhoog Hulsterloo wordt stabieler Van de Wege aan tweede stek Gouden tip helpt rallycrosser Thoolse wielrenner (18) tekent contract bij semiprofploeg van Löwik Topscorersklassement in nieuw jasje gestoken topscorer f+fïfïf Dallinga door in wereldbeker agenda uitslagen dinsdag 5 september 2006 GOES - In de wegwedstrijd 'de 30 kilometer van Amster dam-Noord' is de Zeeuwse atlete Anita Joziasse als eerste geëindigd in de categorie Vrouwen 35. In een veld van 85 atletes finishte ze met een tijd van 2.20.33 als vierde over-, all. Voor Joziasse maakte deze wedstrijd onderdeel uit. van haar voorbereiding op de Zeeuwse Kustmai'athon en de Marathon van Athene later dit seizoen. Giel Joziasse fi- nishte in een tijd van 2.09.52 op een 23e plaats bij de Man-1 nen 35. Schaak Grens Toernooi van start ASSENEDE - In de eerste ronde van het jaarlijkse grens- i overschrijdend Schaak Grens Toernooi deden zich geen grote verrassingen voor. Dit betekende niet dat de spelers met de hoogste ranking het gemakkelijk hadden in zaal Cambrinus in Assenede. Aan het tweede bord maakte de nieuwe Landau-voorzit- ter Dick van der Wouw het clubgenoot Peter Kalisvaart knap lastig. Koen Dhuyvetter leek op bord drie voor een,', stunt te zorgen. Plij kwam tegen Hennan van de Wynkele al vroeg in de partij een stuk voor. Tot in het eindspel;, stond hij gewonnen. Maar Van de Wynkele bleef vanuit die mindere positie toch stug op de aanval spelen. Dat re sulteerde tenslotte in een knappe overwinning. Start bedrijfsvolleybal Terneuzen TERNEUZEN - Competitieleider Ronald de Waal geeft vanavond in sportcentrum Vliegende Vaart het startsein voor de najaarscompetitie van de Terneuzense bedrijfsvol- leybalbond (Bevobo). Voor de nieuwe jaargang hebben 41 teams ingeschreven, twee meer dan vorig seizoen. Ingedeeld in vijf klassen gaat het gezelschap op zoek naar de najaarstitels. Vorig seizoen werden die door Dow (klas se A), Dow 2 (klasse B), V&K/C1000 Hoek (klasse C), Vis ser Smit Hanab (klasse D) en Asya Kartallari veroverd. Elke speeldag zijn er twintig wedstrijden. Het betekent dat iedere (dinsdag)avond zo'n 250 volleyballers actief zijn. „Op hoog niveau door de aanwezigheid van oud-spe lers uit Nevobo-teams als Brevoc, Morres en Belgische; hoofdklassers. Maar er is zeker ook ruimte voor recreatie-' ve beoefening", is voorzitter Wim de Meester (praeses van af de oprichting in 1976) trots op zijn organisatie. Beslo-' ten is dat de ploegen bij de wedstrijden voortaan ver plicht een teller leveren. De eerste wedstrijdserie start om 19.30 uur, om 22.30 uur wordt afgefloten. Atleten sterk bij nationale D-spelen GOES - Tijdens de nationale D-Spelen atletiek in Amster- - dam (het officieuze NK) kwamen twaalf Zeeuwse atleten- in actie. Deltasporter Tommy Staal was van hen de meest opvallende met winst op de 1000 meter (3.01,08) en een derde plek op de 80 meter horden. In de serie daarvoor- liep Sebastiaan Bouterse van Scheldesport uit Terneuzen de race van zijn leven. Met een tijd van 3.14,80 werd hij 7e. Eremetaal was er ook voor Joeri van der Hooft van het t Oostburgse De Wielingen. Met een sprong van 5,03 meter, werd hij tweede bij het verspringen. Hij verbeterde zijn-;, p.r. met twaalf centimer. Verder waren er toptienplaatsen voor Mariska Bun (4e verspringen en 7e 6Om) en Gerd i Kinsala (5e 60m), beiden van RKHAV uit Hulst, Layla de, Vries (7e hoogspringen) van Scheldesport en Sanne van Mourik (10e 1000m) van Delta Sport. Joziasse het snelst in Amsterdam Peter van de Wege uit Zuiddorpe reed naar zijn beste uitslag van ditseizoen. foto Henk de Winter door Henk de Winter MAASMECHELEN - Het was een gouden tip die oüd-rally- crosser Hermi de Windt uit Hulst kort voor de start van de finalerace aan zijn streekge noot Peter van de Wege gaf: de druk in de banden van de Toyo ta Yaris wat verlagen. Dat zou meer grip op het natte en glib berige Duivelsbergcircuit moe ten opleveren volgens de oud-kampioen. Zuiddorpenaar Van de Wege dacht er even over na liet wat lucht uit de banden van zijn ra ceauto lopen. Peter van de We ge: „Een paar tienden maar. Hermi wilde nog verder gaan. Ik dacht twee-, drietiende bar druk minder, dat is genoeg." Tussenklassement Het bleek een half uurtje later een gouden tip te zijn geweest. Van de Wege finishte in de fina lerace van de Super 1600 klas se als tweede en is met nog één race te gaan van een elfde naar een vijfde plek opgeschoven in het tussenklassement van het Belgisch rallycross kampioen schap. Van de Wege miste zijn start volledig op de spiegelglad de Duivelsberg in Maasmeche- len, maar veroverde al snel de tweede plaats, achter de latere winnaar Peter Vingerhoets uit Tilburg. „Hermi mag wel meer langs ko men met zulke tips", juichte Van de Wege. „Tweede! Beter kan bijna niet. Ik durfde het eerst niet aan. Als de druk te laag is kan de band van de velg lopen. Maar ik bedacht dat Her mi zoveel races gereden heeft, dat hij uit ervaring weet wat in dit soort gevallen het beste is. Het werkte. Ik had meer grip." Martein Risseeuw uit Zaam- slag eindigde als negende in de Super 1600 klasse. Risseeuw verscheen in Maasmechelen aan de start met een nieuwe ra ceauto, een Citroën Saxo. In de Formula Rallyracing klas se werd Sjakko de Visser uit Sluiskil zevende. rinnr Frits Bakker UTRECHT - De Thoolse wielren ner Tim Dees (18) zet volgend aar eeu nieuwe stap op weg naar een prof carrière. Na twee seizoenen bij de junioren heeft hij een contract getekend bij de continentale ploeg van Löwik. Met die ploeg gaat Dees in 2007 een internationaal programma njden. „Het is de ploeg die het best bij me past." Het contract geldt voorlopig voor één jaar. Tim Dees gaat wielrennen com bineren met zijn studie Be- stuurs- en organisatieweten schap aan de universiteit in Utrecht. „Het wordt mijn eerste studiejaar, ik ben vandaag ver huisd naar Utrecht en wil eerst maar eens kijken of de combina tie te doen is. Ik verwacht zelf van wel, want veel jongens heb ben het voor mij ook al gedaan." Het Team Löwik, gesponsord door de gelijknamige meubelgi gant uit Vriezenveen, is al jaren lang één van de opleidingsploe- gen in het wielerpeloton. Han Vaanhold heeft er als succesvol ploegleider vele profrenners op geleid, zoals Bram Tankink, Joost Posthuma, Rudie Kemna, Gerben Löwik en Rik Reine- i'ink. Ook dit jaar rijdt de ploeg voornamelijk met jonge renners in de beloftencompetitie en in in ternationale wedstrijden. Tim Dees, die dit jaar als junior voor de nationale selectie uit kwam, reed onder meer het EK in Valkenburg en enkele interna tionale koersen. Zijn beste resul taat haalde hij in de meei'daagse Ronde van Toscane, waar Dees in een sterk rennersveld bij de eerste tien in het klassement ein digde. Hij won voor de ploeg van Theo Middelkamp drie klei nere koersen. „Ik had een paar aanbiedingen, heb even goed nagedacht en daarna voor Löwik gekozen. Het is nog wel even onzeker ge weest, omdat ik had gesproken met Frits Schür. Maar die ver trekt bij Löwik, net als Han Vaanhold. De ploeg krijgt vol gend jaar een andere leiding. Herman Snoeijink, geen onbe kende van Dees, wordt de nieu we ploegleider samen met Sjoei'd Koster. „We hebben nog niet concreet over het programma gesproken, maar Löwik rijdt in principe veel internationaal en ook klim- koersen. Dat spreekt mij wel aan. De beloftencompetitie rij den we ook en verder kijk ik wel welk programma bij mij past." Het Löwik-team bestond dit jaar xiit renners als Bart Boom, Jos Haxms, Jasper van Hees- wijk, Martin Slim en Freek Wal- laart. Tim Dees is één van de eer ste aanwinsten, maar de ploeg gaat nog verder op zoek naar versterking. Han Vaanhold ver laat de ploeg na tien seizoenen, omdat een fusie met de ploeg van Jo Piels niet is doorgegaan. Tim Dees is niet helemaal tevre den over zijn laatste seizoen bij de junioren. „Ik had de vorm die ik in Toscane had nog verder willen doortrekken, maar kenne lijk heeft een val daar mijn rit me een beetje gebroken. Het heeft veel moeite gekost om daarna weer op mijn niveau te komen. De uitschieters zijn er niet geweest dit jaar." Als ju- .nior rijdt Tim Dees dit jaar nog twee klassiekers voor de ploeg van Theo Middelkamp: de Curi- tas classic in Diegem en de wed strijd Zemst-Laar. Daarna kan hij zich in alle rust voorberei den op zijn debuut bij Löwik. Tim Dees gaat proberen zijn studie te combineren met het wielrennen bij een semiprofessionele ploeg. foto Frits Bakker Schaken New York. US Open. Mannen, twee de ronde: Spadea (VSt) - Björkman (Zwe/29) 6-4 7-6 (4) 6-2, Kubot (Pol) - Okun (Isr) 7-6 (7) 6-4 2-6 2-6 6-4, Blake (VSt/5) - Gabasjvili (Rus) 6-3 6-4 7-6 (5), Gicquel (Fra) - Ferrero (Spa/16) 7-5 6-3 6-4, Safin (Rus) - Nalbandian (Arg/4) 6-3 7-5 2-6 3-6 7-6 (6), Olivier Rochus (Bel/20) - Sweeting (VSt) 6-2 3-6 4-6 6-4 6-0. Derde ronde: Federer (Zwi/1) - Spadea (VSt) 6-3 6-3 6-0, Nadal (Spa/2) - Moodie (ZAf) 6-4 7-6 (5) 7-6 (4), Blake (VSt/5) - Moya (Spa) 6-4 7-6 (6) 2-6 6-3, Robredo (Spa/6) - Wawrinka (Zwi) 6-3 6-4 6-2, Davidenko (Rus/7) - Kubot (Pol) 6-4 6-1 6-1, Berdych (Tsj/12) - Toer- soenov(Rus/23) 6-7 (2) 6-3 3-6 6-3 6-4, Gicquel (Fra) - Gaudio (Arg/21) 6-0 4-6 4-6 6-1 7-6 (3), Joezjni (Rus) - Ferrer (Spa) 4-6 6-4 7-5 6-4, Becker (Duï) - Agassi (VSt) 7-5 6-7 (4) 6-4 7-5, Hewitt (Aus/15) - Djokovic (Ser/20) 6-3 6-1 6-2, Novak (Tsj) - Malisse (Bel) 6-7 (6) 6-3 6-4 6-4, Gasquet (Fra/25) - Chiudinelli (Zwi) 7-6 (2) 6-3 2-6 7-6 (2), Murray (GBr/17) - Gonzalez (Chl/10) 6-3 3-6 2-6 6-3 6-2, Roddick (VSt/9) - Verdasco (Spa/22) 6-7 (5) 6-3 6-4 6-7 (4) 6-2. Vier de ronde: Nadal (Spa/2) - Novak (Tsj) 6-1 7-6 (3) 6-4, Joezjni (Rus) - Robredo (Spa/6) 6-2 6-0 6-1, Haas (Dui/14) - Gine- pri (VSt/18) 7-6(1) 6-4 3-6 3-6 7-6(1). Dubbelspel, tweede ronde: Erlich/Ram (lsr/7) - Coetzee/Wassen (ZAf/Ned) 6-3 3-6 6-2. Vrouwen, derde ronde: Mauresmo (Fra/1- Santangelo (Ita) 6-3 3-6 6-2, Sja- rapova (Rus/3) - Lichovtseva (Rus/32) 6-3 6-2, Na Li (Chn/24) - Pierce (Fra/13) 4-6 6-0 6-0, Serena Williams (VSt) - Ivan- ovic (Ser/16) 6-2 6-4, Schnyder (Zwi/7) - Bartoli (Fra/26) 0-6 6-3 6-3, Safina (Rus/12) - Gajdosova (Slw) 6-3 6-0, Tsjakvetadze (Rus/23) - Azarenka (WRu) 6-4 6-3, Golovin (Fra) - Petrova (Rus/5) 7-5 6-7 (4) 6-3, Davenport (VSt/10) - Sre- botnik (Slv) 3-6 6-3 7-6 (5), Razzano (Fra) - Kanepi (Est) 7-5 6-2. Vierde ron de: Henin-Hardenne (Bel/2) - Peer (lsr/21) 6-1 6-0, Dementjeva (Rus/4) - Re- zai (Fra) 7-5 6-4, Jankovic (Ser) - Koez- netsova (Rus/6) 6-7 (5) 6-3 6-2. Dubbelspel, tweede ronde: Navratilova/Petrova (VSt/Rus/10) Krajicek/Morariu (Ned/VSt) 6-2 6-1. Waterpolo Belgrado. EK. Vrouwen, groep A, derde speelronde: Nederland - Span je 11-12 (0-3 5-3 3-2 3-4). Hongarije - Ser vië 22-4. Eindstand: 1. Hongarije 3-7 (41-18), 2. Spanje 3-7 (37-23), 3. Neder land 3-3 (33-29), 4. Servië 3-0 (14-55). Eindstand groep B: 1. Italië 3-9, 2, Rus land 3-6, 3. Griekenland 3-3, 4. Duits land 3-0. Nederland in kwartfinale te gen Rusland. I Wielrennen Numansdorp. Jeugd. Categorie 1: 7. Nick Janssen, 9. Sven van Nieuwkerk, Categorie 2:1. Denise Gunst. Categorie 6:10. George van Koeveringe. Kenneth Mangnus, die op veel plaatsen inzetbaar is in het elftal van Clinge, pendelde de laatste jaren nogal eens heen en weer tussen vier de en vijfde klasse. „We moeten stabieler worden", zegt hij bij de start van de competitie. foto Wim Kooyman Kenneth Mangnus behoort al jaren tot de vaste kern door Aector Dooms NIEUW-NAMEN - Voetballers die nooit verzaken en inzetbaar zijn op veel plaatsen in het elf tal: dat is prettig werken voor een trainer. Kenneth Mangnus is bij Hulsterloo zo'n type speler op wie altijd een beroep is te doen. De 23-jarige speler maakt er geen probleem van als hij door de trainer noodgedwongen van het middenveld naar de achter ste linie moet opschuiven. „Mijn voorkeur gaat uit naar het middenveld, maar als het no dig is dan speel ik ook als verde diger. Dat heb ik al vaker ge daan." Mangnus begint bij Hulsterloo aan zijn achtste seizoen. Hij was nog geen zestien jaar toen hij de buteerde in het afdelingsvoet bal. De club uit Nieuw-Namen pendelde de laatste jaren tussen de vijfde en de vierde klasse. „Vorig seizoen hebben we het lang moeilijk gehad, maar we hebben ons gelukkig in de vier- de klasse kunnen handhaven." Zondag was de start hoopge vend. Hulstexioo slaagde erin het favoriete Clinge op 2-2 te houden. Mangnus kijk het liefst vooruit. „Over problemen die er in het vexieden zijn geweest, zul je mij niet meer horen. We hebben nu een selectie met achttien spe lers. Een vrij goede mix met en kele dertigers en jongere spe lers. Er wordt goed getraind. Al leen had ik wel liever meer oe fenwedstrijden gespeeld." Vaste kern Hulsterloo zag de laatste jaren de betere spelers, Jan Bosman, Hans van Damme en Christof Praet, vertrekken naar de hoger spelende clubs HW'24 en Ter- neuzen. Zelf zegt hij nooit de drang te hebben gehad om uit het grensdorp weg te gaan. „Ik speel al heel lang met de vas- GOES - Drie Zeeuwse renners hebben een overwinning be haald bij wedstrijden van de Belgische bond Waod. Johnny van der Klooster uit Lewedorp was de stei'kste bij de gecombineerde A/B-catego- rie in Ronsele. In diezelfde Zeeuwse renners sterk in België wedstrijd eindigde Dennis Me- su uit Middelburg op de negen de plaats. Ko Harms uit Zuid dorpe schreef de C-categorie in Affligem op zijn naam. Zijn streekgenoot Wim de Waal uit Axel slaagde erin om twee maal op het erepodium te ko men. In Moei'beke schreef hij de wedstrijd op zijn naam en in Zingem eindigde hij als tweede. Peter Mol uit Kapelle behaalde een achtste plaats in Affligem. te kem. En we zullen deze ploeg nog een aantal jaren bij elkaar moeten houden, want veel jeugd is er niet. De kloof met de C-ju- nioren is wel erg groot." Een vertrouwd beeld is trainer Paul de Kort, die eerder de selec tie van Huslterloo onder zijn hoede had. Dave de Booy, Mar- co Ottjes en dit jaar Niels Corne lls hebben de opengevallen plaatsen ingenomen. „Met Ott jes hebben we een ervaren spe ler die gemakkelijk doelpunten kan maken", heeft Mangnus al gezien in de aanloop naar het nieuwe seizoen. Hij ziet het vooral wel zitten met de Zeeuws-Vlaams gekleur de vierde klasse. „Ik verwacht meer publiek. Wij hebben een fa natieke trouwe aanhang. Wat dat betreft kon het niet mooier, dat zag je al aan die eerste wed- sti'ijd tegen Clinge." De middenvelder vex*wacht een beter jaar. „Hulstexioo moet een stabiele vierdeklasser kunnen worden. Voetballend lijkt het be ter te gaan, maar we zullen het veel van onze werklust moeten hebben.'1 door Rudy Boogert "*Eugène de Kok 3ES - Het PZC-topscorers- assement wordt dit seizoen in een nieuw jasje gestoken. De be langrijkste aanpassingen zijn lat nu alle voetballers van Zeeuwse clubs uit een stan- tlaardklasse in aanmerking ko men voor de titel en dat de ge maalde doelpunten vermenigvul digd worden met een factor die pir niveau verschilt. Ifi voorgaande jax-en werden de klasses in zowel het za terdag- als het zondagvoetbal met meegenomen in het klasse- njent. Dat verandert nu. Ook i vpetballers uit de viex-de klasse ztedag en vijfde klasse zondag dingen vanaf dit seizoen mee npai'de geldprijzen en de wissel eer, die momenteel in bezit is vgn HW'24-spits Jari Vyaene. Hij scoorde voi'ig seizoen 24 keer, Öp veler verzoek is ook gekozen ofa de gemaakte doelpunten te wegen'. Een doelpunt van Wil- de Valk in de hoofdklasse Daryl Rawidjan Ufuk Turan Joris Rademakers Frank Allaart iStijn Dobbelaer Ralf Kramer Ruud Hoogesteger Hans van Damme Oennis de Kraker werd voorgaande seizoenen op gelijke hoogte gesteld met een goal van Jari Vyaene in de vier de klasse. Parallel aan de strijd om Gouden Schoen, de Europe se topseorerstitel, is in het PZC-klassement nu ook een driedeling gemaakt: - doelpunten van voetballers uit de hoofdklasse en de eerste klas se worden met een factor 2 ver menigvuldigd. - doelpunten van voetballers uit de tweede en derde klasse wor den met een factor 1,5 vermerxig- vuldigd. - doelpunten van voetballers uit de vierde en vijfde klasse wor den met een factor 1 vermenig vuldigd. Aan het einde van de reguliex-e competitie ontvangt de winnaar een waardecheque van 340 euro, de nummer twee een cheque van 227 euro, de cheque voor de nummer drie is 113 euro waard. Die prijzen werden vorig sei zoen in de wacht gesleept door achtereenvolgens Jari Vyaene (HW'24), Dennis de Nooijer (RCS) en Dennie le Comte (Dui- veland). klasse goals factor totaal (Arno van de Berge Jan-Willem van Veldhuijzen AtjanSmalheer Patrick Vinke jChiistiaan Roelse •Lorenzo D'Hondt JJorenLammers «Roel Franse Terneuzen 1C 3 2 6 Rillandia 2E 2 1,5 3 Zaamslag 2E 2 1,5 ,3 Serooskerke 3A 2 1,5 3 Steen 3A 2 1,5 3 Groede 5A 3 1 3 Terneuzense Boys 1C 1 2 2 Terneuzen 1C 1 2 2 Terneuzen -1,C 1 2 2 Terneuzen IC 1 2 2 Colijnsplaatse Boys 4A 2 f 2 Kruiningen 4B 2 I 2 Waarde 4B 2 1: 2 ZSC'62 4B 2 I 2 Axel 4A 2 1 2 De Noormannen 4B 2 1: 2 Koewacht 4A 2 T 2 Zeeland Sport 4B 2 2 Lewedorpse Boys 5B 2 't 2 feLfritsBakker eURGHADA - Twee van de Zeeuwse biljarters die tot honderd inschrijvers behoor- n v°ox' de voorronden van de wereldbeker driebanden in het gyptische Hurghada, zijn op eerste dag uitgeschakeld. kpws Dallinga haalde verras- als keste nummer twee de ronde. De Sluiskilse lein won zijn partij tegen kastel de Oostenrijker Lüksche met 2-0 en moest gisteravond nipt zijn meerdere erkennen in de Ja panner Sakai (1-2). Achtex-af bleek de gewonnen set goud waard. Meerten Dalhnga won twee keer een set, maar verloor de partijen tegen de Tsjech Faus en de Portugees Bastos met 2-1. Koen Pöpsel ging met 2-0 ten on der tegen Jeffx-ey Jorissen en met 2-1 tegen de Jordaniër Alsa- heb. Munstergeleen. Categorie 1: 5. Nick Janssen. Categorie 2: 5. Denise Gunst. Categorie 3: 6. Milan Vader. Olsztyn. Ronde van Polen, ProTour. Eerste etappe, Warschau/Pultusk - Olsztyn: 1, Van Heeswijk (Ned) 214 km in 5.55.34, 2. Guidi (Ita), 3. Weylandt (Bel), 4. Ballan (Ita), 5. Kirsipuu (Est), 6. Szczawinski (Pol), 15. De Groot, 17. Tan- kink, 39. Löwik, 44. Dekker, 143. Elijzen 1.53, 144. Reus, 162. Posthuma (geen tijdverlies ivm val in slotkilometers), 165. De Kort (geen tijdverlies). dinsdag Tennis Zeeuwse dubbelkampioenschap- pen. Locatie: tennisvereniging 't Halve Maantje te Goes. Aanvang: 18.30 uur. Voetbal Competitiewedstrijd vierde klasse A (za): DFS-Hoedekenskerke. Aanvang 19.30 uur. SSV'er Plomp zeker zes weken aan de kant GOES - De Goese zater dag-hoofdklasser SSV'65 kan ze ker zes weken niet beschikken over Bram Plomp. De Brabantse centrale verdediger viel zater dag tijdens het thuis duel met Quick Boys (0-2) geblesseerd uit. Hij heeft zijn grote teen op twee plaatsen gebroken en er zit een scheur iix het eerste teen kootje. „Ik zit nu in het gips en mag een week lang alleen maar met mijn been omhoog liggen", zegt de van ASWH gekomen Plomp (22). „Daarna krijg ik loopgips, dat dxie weken moet blijven zit ten. Als dat eraf gaat, kan ik re valideren, maar het zal wel even duren voordat ik weer speel- klaar ben. Ik ga ervan uit dat ik er zes tot acht weken uitlig." Plomp werd zaterdag het slacht offer van een grove charge van Katwijker Giovanni Zebecla, die daaxwoor geel kreeg, waar rood had gekund. De inwoner van Oudenbosch haalde strompe lend de rust en was aanvanke lijk nog van plan ook aan de tweede 45 minuten te beginnen.; Maar SSV-trainer Marco Groe- neveld sprak daar vlak voor de! aftrap zijn veto over uit. Pas zondag wendde Plomp zich* tot een eerstehulppost en daar bleek dat er meer aan de hand was dan alleen een kapotte na-, gel. Plomp: „Het is verschrikke- i lijk balen. Het seizoen is net be-i gonnen en ik lig er al enkele we ken uit. Brasschaat. Kapitteloop. 12 km: 1. Annet v.d. Linde (AV'56) in 51.40; 8 km: 2. Michela van Stel (AV'56) in 40.38. Assenede. Schaak Grens Toernooi. Eerste ronde: M. van Vooren-K. Nieu- welink 0-1. P. Kalisvaart-D. van der Wouw 1-0, K. Dhuyvetter-H. van de Wynkele 0-1, N. Dubbeldam-H. de Wit V2-V2,1. Jansen-F. Lemmens Vz-Vi, V. De- buck-N. Wegman 1-0, M. Colsen-D. van Vliet 0-1, M. de Putter-S. Rademakers 1-0, S. Kruit-Chr. Lanckriet 0-1, E. Bolle- man-G. Rotthier 1-0, P. Claeys-D. Wel- vaert 0-1, H. de Ridder-S. Bauwens 1-0, R. van de Berghe-A. Arendse 0-1, P. Moens-K. Martin 1-0, E. Himschoot-M. Rademakers Vi-Vfc, J. Buysse-M. Roesbe- ke 1-0, R. Naudts-Ph, De Vroe 0-1, B. de Vogelaere-S. Ardinois 1-0, F. Rottïers-C. Provoost 0-1, F. Dhuyvetter-M. Ingels 1-0, A. Neyt-S. Descamps 0-1, L. Hae- rs-R. Facehin 0-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 49