0 *9 Mensen J 4 zc dinsdag 5 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden j We zijn erg verdrietig door van het overlijden van MathieuCijsouw zoon van onze meester Ab Wij wensen Ab, José, Michel en Elisa en verdere familie veel sterkte toe. De kinderen en ouders van CBS De Hoeksteen Wemeldinge Lieve Joke, Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn. We wensen Vince en de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Elkeen Klaas Geschokt zijn wij door het overlijden van Walter Acke vader van onze kleinzoons Steplian en Christiaan Saar en Izaak Bertou Cadzand Herinner mij niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon. Toen ik alles nog kon. Met grote verslagenheid, maar met goede herinne ringen aan alles wat zij voor ons is geweest, delen wij u mede dat na een ongelijke strijd, in haar eigen om geving, te midden van allen die haar dierbaar waren is overleden mijn lieve vrouw en onze lieve mama Adriana Johanna Cornelia Bos-Nijsse - Jeanneke - Kloetinge: t Kerkwerve: 11 mei 1956 4 september 2006 Onze dank gaat uit naar het personeel van Allévo, Zorg en Dienstverlening voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar besteed. Kerkwerve: Kees Bos Sylvia en Laurens Jeroen Snowy «s Vloedslraat 23 4521 AM Kerkwerve Geen bezoek aan huis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 8 september om 15.15 uur in het dorpshuis 7 Zuudende", Beatrixstraat 1 te Kerkwerve. waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Kerkwen'e. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis. We 'II meet again Intens verdrietig hebben wij, na een ernstige ziekte afscheid moeten nemen van mijn geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Jeanneke Bos-Nijsse in de leeftijd van 50 jaar. You 'II be in my heart Goes: Corrie Nijsse-Vos Kats: loop en Cobie Nijsse Berbel en Michel Aerijn Maaike en Bas Goes: Sjaak Nijsse 4 september 2006 4461 BM Goes, Zaagmolenstraat 58 Rust nu maar uit, )e hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen wal je hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. je hebt het als een moedige vrouw doorstaan. Rust nu maar uit. Tot onze diepe droefheid is van ons weggenomen, na een ernstige ziekte, onze zeer geliefde schoondochter en schoonzus Jeanneke "Sanne" Ons medeleven gaat uit naar Kees en kinderen en Ma Nijsse. Pa Bos P.L. Bos-Verboont t Fien Aad Ellen Kerkwerve, 4 september 2006 Vele fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Verdrietig zijn wij omdat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve schoonzus en tante Jeanneke We wensen Kees en de kinderen veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. We zijn er voor jullie. Harry, Marja Kiona en Ylonka Kerkwerve, 4 september 2006 Lieve Jean Drie jaar leven tussen hoop en wanhoop Je vocht, en won een stukje Je vond de kracht om je dingen nog te doen. Maar je verloor steeds meer Niet meer wandelen wat je zo graag deed Niet meer praten, wat je altijd deed Wat overbleef was de liefde voor je gezin En zij omringden jou met liefde. Toen jouw hart de laatste maten van het levenslied sloeg waren we opgelucht dal jouw strijd eindelijk voorbij was. Want Jean, een mens is pas echt dood Als de herinnering is gestorven. Veel liefs. Kees, Margo Jamie en Evita Lemsom De Drie musketiers Samen keten Samen sporten Samen knutselen Samen behangen Samen dromen Samen eten Samen opstaan Samen vallen Samen lachen Heel veel lachen Samen janken Heel veel janken Toen waren er nog 2 Samen zullen we je Heel erg missen. Suus en Margo Lieve Jeanneke Rust zacht lieve vriendin We zullen je missen Ko en Netty en kinderen Het leven is wat gebeurt, terwijl je andere plannen maakt. We nemen afscheid van Eddie Aarssen echtgenoot van Corien Janssens Hulst Hulst 4 mei 1953 3 september 2006 E. Aarssen-Eggermont Peteren Loekie Joep Lieselotte Ron en Netty Rodin en Michelle Yoran Nancy en Frank Charissa Ryan Edwin en Dorothe Michiel Daan Correspondentieadres: Zandstraat 29 4561 SB Hulst De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze oud-collega Jan Berkhout Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Afdeling LHC Dow Benelux BV Na een ongelijke strijd is van ons heengegaan onze biljartvriend Jan Berkhout We wensen Wil en familie alle sterkte toe in het ver werken van dit grote verlies. Biljartclub OBK Heden is overleden Buurman Lugtenburg Grijpskerke Lauw de Visser Zij die ik liefheb, ga ik verlaten Zij die ik liefhad, daar ga ik naar toe. Willy Dumez weduwnaar van Emmy Dehulsters partner van Ans Peijnenburg Wesldorpe, 24 november 1935 Boxmeer, 4 september 2006 Onze dank gaat uit naar allen die hem de laatste periode liefdevol hebben verzorgd. Boxmeer: Ans Peijnenburg Terneuzen: Wilberl en Bianka MauriceMichelle Oudenbosch: Paul en Asija Sas van Gent: Frank en Ellen Jeroen, Femke Wesldorpe: Coen en Claudia Marlijn, Anne Terhole: Roel en Sylvia Boxmeer: Hélen en Toon Rertza en Mike Roos, Tijmen Femke en Wout Jessy, Hidde, Pim Verberie (F.): Jacqueline en Taco Brazil, Lente Boxmeer, 4 september 2006 Wielewaal 23,5831 MV Boxmeer Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op vrijdag 8 september van 19.00 tot 19.50 uur, aan sluitend is er een afscheidsbijeenkomst in uitvaart centrum Schrijen, Hollesteeg la te Boxmeer. Na af loop is er gelegenheid tot condoleren. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 9 september om 14.00 uur in de kerk van OLV Visitatie te Wesldorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden te Westdorpe. Pa wenst geen bloemen, u kunt in de kerk een dona tie aan het Kon. Wilhelmina Fonds doen. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar met een onuitwisbare her inneringhebben wij afscheid moeten nemen van A.L.K. Lugtenburg Gedurende 20 jaar groeide hij uit van buurman tot vriend, vader en opa. Wij zullen hem nooit vergeten. Jan en Marjanne Vos Karin Rudy en Jessica "Annie genoot van de mensen om zich heen" Toch nog onverwacht is overleden Adriana Geelhoed-Hijkoop - Annie - echtgenote van Dingeman Abraham Geelhoed in de leeftijd van 78 jaar. Ze had voor velen een bijzondere plek in hun leven: als liefhebbende echtgenote, moeder, oma, zus en tante. Dingeman Geelhoed Carin en Peter Gabriëls Aukje, Imke Areke van Veenendaal-Hijkoop Ciska Spierenburg-Hij koop Wim Hijkoop t Neven en nichten 3 september 2006 Rubenshof 29 4462 SM Goes Voor telefonisch contact: Bert Hijkoop 06-20360712 Wij nodigen u uit om,samen met ons afscheid van Annie te nemen op vrijdag 8 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 5. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Wij namen kennis van het overlijden van de heer A.P. Knuijt De heer Knuijt heeft zich meer dan 50 jaar als be stuurder ingezet voor de ziekenhuiszorg op Walche ren. Wij zijn hem veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur. (oud-)medewerkers en (oud-)medisch specialisten Ziekenhuis Walcheren. We zijn opgeschrikt door het plotselinge overlijden van Adri Knuijt Jarenlang heeft hij zich als vrijwilliger ingezet voor de bewoners van Rand hof. Tevens was hij één van de oprichters van de Stichting V rienden van Randhof. We wensen zijn vrouw Jannie veel sterkte toe met dit verlies. Directie, medewerkers, bewoners en vrijwilligers Zorggroep Ganzestad, locatie Randhof Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Zeeuws Vlaanderen Centraal telefoonnummer: Maakt deel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelander' Hoofdkantoor: Geideloozepad 20,4463 A] Goes (0113j 31 !444.„ uitvaar/verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vcc-rscwcg 36.4332 BG Middelburg t: www.degrooidekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in :lburg, Vlissingen en Veere. De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deut. 55:27a Bedroefd, maar erg dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mee dat van ons is weggenomen onze bewonderenswaardige lieve mam en oma Elisabeth Neeltje Oggel-Zegers fiiï Pieter Willem Oggel 11961 geboren 14-7-1920 overleden 3-9-2006 Want wij weten, dat. indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5: 1 's-Hertogenbosch: Hilda en Roger Valentijn, Marlies en Roy Goes: Adri Axel: Ellyen Piet Reijer en JeanetWouter, Liesbeth, Eveline Apeldoorn: joke en Wim Axel: Grada Axel: Aslrid Corr.adres: Pironstraat 27 4571 VJ Axel De afscheidsdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 7 september om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang Juliana- straat) waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Burcht laan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Onze lieve schoonzus is heengegaan Tannie Vader-Josiasse P. Slroo-Vader J. Heijstek-Vader R. van Schelven-Vader G. van Schelven Capelle aan den IJssel, 31 augustus 2006 Na een moeizame levensavond ging van ons heen mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Pieter Fleurbaay 15 januari 1918 2 september 2006 Corrie Fleurbaay-Straub Marjan en Louis Burgers-Fleurbaay Frederike en Willemijn Ellen Fleurbaay en Kees Cappon Eva en Anne Onze dank gaat uit naar het personeel van huisje 15. Verpleeghuis Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: C.J. Fleurbaay-Straub, Giessenburg 29, 4385 EM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 september van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 9 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en oma Jacoba Janna van der Hooft weduwe van Jannis Schaap in de leeftijd van 90 jaar. Groede: A.A. Schaap A.A. Schaap-de Potter Maastricht: Johnny en Joyce Sluis, 3 september 2006 Correspondentieadres: Brouwerijstraat 29A 4503 BN Groede De afscheidsplechligheid, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 7 september om 14.00 uur in de Franse Kerk aan de Markt te Groede, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid lot condoleren na de begrafenis in de Franse Kerk. Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn dankbaar voor de korte liefdevolle verzorging die zij in 'Rozenoord' mocht ontvangen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent l Als je je eigen weg bent gegaan Afscheid nemen, we hebben het geleidelijk gedaan. II Bedroefd, maar intens dankbaar voor de liefde el! zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven \vijT i kennis dat in de leeftijd van 92 jaar rustig en kalrj - van ons is heengegaan onze lieve moeder, schooaj j moeder en oma-oma Leintje Kwekkeboom - - Lenie - 1| Weduwe van W. Goedhart Eerder weduwe van P. Filius l-f E Wim en An lp Peteren Ruud ig Diana en Peter l| Ad en Frieda B Debbie, Angela Matty en Adrie W Anja (in herinnering) en Jos y Nalasja Neona I" k; Onze dank gaat uit naar bel verzorgend en K verplegend personeel van verpleeghuis 'Scheldek? jfl voor de liefdevolle verzorging. £J Vlissingen, 2 september 2006 jh Correspondentieadres: A.F. Boogaard ts C. Buskenstraat 236,4381 LX Vlissingen |n Gelegenheid om afscheid van haar te donderdag 7 september van 15.45 uur lol 14.15 in uitvaartcentrum Overtoom Groen. Van Dishoed] straat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar hasB laatste rustplaats op de algemene begraafplaats k! Vlissingen. Na afloop is er in genoemd uitvaartcentrum heid tot condoleren. meojl 5 uufll Dankbetuiging Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, ;j welke vorm dan ook, bij het overlijden van mijnfc man. onze vader, opa en overgrootvader Christiaan Goossen willen wij u onze oprechte dank beluigen. S.J. Goossen-Koekkoek kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, september 2006 Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden naa' overlijden van mijn man, onze vader en opa Adriaan Cornelis Stevense J. Stevense-Aamoudse Ij Kinderen en kleinkinderej) September 2006 (oannaplantsoen 1 4462 AV Goes Begrafenis- en Cremaiieverzorgin» 1 OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: J Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenimq.nl vindt u een compteei overzicht van alle ovedijdensbaöS ui! uw regio. Op eenveudige wijzè vindi u do gezochte overlijdefisad®aS en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene Interactief künt'pp de site hèt ébitctóleance bericht lezen en een bericht achter^, waarin u uw- iméctqleYsrLbeiuigi Bovendien kuhl- u via de site direct e? daglneniihgskaart ol ffltiwboakol versturen-, Eon kleine moeite en loohvaij een grote Iroosi. Informatief Op Mensenlmq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te nebben mei overlijden Alle adressen op hel gebied van uiivaari en alsem worden op de sile .vernield. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voormalige, zeer gewaardeerde medewerker en collega PIETER VAN DEN BOS Piet heeft als verkoper zeer geruime tijd met grote inzet en enthousiasme voor ons bedrijf gewerkt. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen, verdere familie leden en vrienden veel sterkte toe dit verlies te dragen. Commissaris, directie en medewerkers van C. Meijer B.V. Per 1-09-2006 wordt de praktij! van tandarts Cappenberg mede door tandarts mevr. R.C. v. Driel-Sib gevoerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28