PZC M flIGEBR. DOMINICUS BV t NatuursteenHuis Wij gunnen u alle rust en privacy. Crofgedenktekens maandag 4 september 2006 Overleden Intens verdrietig hebben wij na een noodlottig ongeval, onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon en broer Mathieu Cijsouw 17 augustus 1990 11 september 2006 Ab Cijsouw José Cijsouw-Commelin Michel en Elisa Graaf Adolfstraat 53 4461 TD Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Mathieu op woensdag 6 september van 19.30 tot 20,30 uur in het rouwcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De bijeenkomst is op donderdag 7 september om 13.30 uur in de Geerteskerkte Kloetinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Bezoek aan het huis na telefonisch overleg. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen, Intens verdrietig zijn wij dat door een tragisch verkeersongeval uit ons midden is weggerukt mijn lieve kleinzoon en onze lieve neef Mathieu Cijsouw 16 jaar Nieuwvliet: I. Cijsouw t A.T.A. Cijsouw-Stolk Terneuzen: Anke en Ab van den Bosch-Cijsouw Nadine van den Bosch Tilburg: Hugo van den Bosch Antwerpen: Ria en Toine de Hullu-Cijsouw Vlissingen: Victor de Hullu 't Harde: Joke en Jaap Willemsen-Cijsouw Juval Willemsen Shiri Willemsen Nijmegen: Avital Willemsen 1 september 2006 Geschokt en verdrietig geven wij kennis van het overlijden door een tragisch verkeersongeval, van onze geliefde kleinzoon en neef Mathieu Cijsouw Aardenburg: opa en oma Commelin-van Wijnen IJzendijke: Marian en Arnold Corinda Elsbeth en Ben Kettwlg (Did.): Corrie en Norbert Daniela Andreas Assebroeck(B): Karin Danielle Mireille Charlotte Dat het leven aan een zijden draadje hangt, beseffen we nu onverwachts een einde is geko men aan het leven van: Mathieu Ab, José, Michel en verdere familie, veel sterkte! Wemeldinge: René en Margreet Niels en Kirsten Wemeldinge: Leo en Anita Lars en Sjors Antwerpen: Luc en Esther Hilde Wij zijn verbijsterd door het bericht van over lijden van Mathieu Cijsouw zoon van onze collega Ab en oud-leerling van onze school in de jonge leeftijd van 16 jaar. Wij wensen Ab, José, Michel en verdere familie Gods liefde en kracht toe, om dit grote verlies te dragen Anja, Adinda, Alexander, Giel-Jan, Hanne, Hannie, Harmien, Herma, Ineke, Laura, Linda, Mappy, Marjan, Mayke, Netta, Rudolf CBS De Hoeksteen, Wemeldinge Afgelopen vrijdag stond de wereld even stil. Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van Mathieu Cijsouw zoon van onze collega José Lieve José, Ab en Michel, wij denken aan jullie en wensen jullie en verdere familie en vrienden veel sterkte. Anthonien Jolanda Jan en Janny Collega's Boekhandel Het Paard van Troje Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze buurjongen Mathieu Cijsouw Wij wensen Ab, José en Michel heel veel sterkte toe bij dit intense verdriet. Namens de buren: Ad en Lian Akkermans Rinus en Carolien de Rijder Gerard en Rita van Vuuren Antoine en Jeannet van Goethem en kinderen Bart en Fie Nieuwland Fam. L. Weststrate Jan en Suzan Schipper en kinderen Fam. J. Kwekkeboom. Goes, 1 september 2006 Ons bereikte het ontstellende bericht dat totaal onverwachts op 16-jarige leeftijd door een on geval om het leven is gekomen Mathieu Cijsouw Mathieu was leerling van vwo-5 van onze scho lengemeenschap. Ons meeleven gaat uit naar zijn ouders, naar zijn broer Michel, oud-leerling, en naar de verdere familie. Wij wensen hun allen sterkte en de ervaring van Gods kracht en nabijheid toe. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Buys Ballot College te Goes mr. M.M.D. Vermue-Vermue, voorzitter van het bestuur drs. P. Favier, rector Mathieu Wij zijn erg geschrokken Veel te jong ben jij plotseling overleden, Wij zullen jou erg missen. Jij was een rustige lieve vriend. De lege plaats in de klas zal pijn blijven doen. Wij wensen je ouders, je broer en andere familie veel sterkte toe. Alle leerlingen van de Tweede Fase van het Buys Ballot College Tot ons verdriet hebben wij het bericht ontvan gen dat onze medewerker en collega Mathieu Cijsouw is overleden, Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Alle medewerkers van Cl 000 Molenplein Goes Diep geschokt zijn wij door het overlijden van ons jeugdlid en speler van B2 Mathieu Cijsouw Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders Ab en José, zijn broer Michel en verdere familie. Bestuur en leden V.V. Kloetinge Verbijsterd zijn wij door het bericht dat ons jeugdlid en voetbalvriend Mathieu Cijsouw zoon van onze jeugdleider Ab, door een nood lottig ongeval om het leven is gekomen. Wij zullen hem voor altijd missen en nooit meer vergeten. We wensen Ab, José, Michel en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Jeugdcommissie, trainers/leiders en voetbalvrienden van V.V. Kloetinge Mathieu Ongeloof, onbegrip en verslagenheid maakte zich van ons meester toen wij hoorden wat jou is overkomen. Nooit meer samen voetballen.., nooit meer plezier maken en verdriet delen. Dit had niet mogen gebeuren, Er zijn gewoon geen woorden voor, Je voetbalvrienden uit B2, seizoen 2005-2006 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mathieu Cijsouw Wij wensen zijn ouders, broer en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden Stichting Vrienden Van Kloetinge (SVVK) ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Het is niet te bevatten. Vol ongeloof zijn wij, dat uit ons midden is weg gerukt jeugdspeler van de B2 van V.V. Kloetinge Mathieu Cijsouw Wij wensen zijn ouders, broer en familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Supportersclub "The Green White Army" V.V. Kloetinge Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Mathieu Cijsouw Hij was jeugdlid bij onze tennisvereniging. Wij wensen José, Ab, Michel en familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Namens bestuur en leden van tennisvereniging De Bongerd Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Mathieu Cijsouw zoon van onze mixedteamgenoten José en Ab Wij wensen JoséAb, Michel en familie heel veel sterkte bij dit zware verlies. Esther en Gertjan Griep Nellie en Jan Hofman SPECIALIST IN GEDENKSTENEN Open: Di t/m Vrij: 08.00 -17.30 Za: 09.00 -16.00 Westkapelle: Oude Zandweg 2 www.dominicus.nl Goes: Verrijn Stuartweg 2 www.artemotions.nl "Er was geen betere moeder in de hele wereld We zijn heel erg verdrietig dat totaal onverwacht is overleden mijn aller-allerliefste mama. onze innig geliefde dochter, mijn bijzondere kleindochter, 5 onvergetelijke .zus en schoonzus, onze tante, de moeder van Vince, mijn soulmate Joke van Stee in de bloei van haar leven op de leeftijd van 31 jaar. Breda: Vince Lukasse Yerseke: Rinus en Toos van Stee Yerseke: Oma van Stee Yerseke: jos en Marleen Sam Wemeldinge: Marleen en Ronny Sylvana Yerseke: Nelleke en Roelof Hoedekenskerke: Marcel en Petra Lisa Sanne Meerle (B):Caleche Breda, 1 september 2006 Correspondentieadres: Kreeft 23 4401 NZ Yerseke joke is bij haar ouders, Kreeft 23 te Yerseke, waar u nog even bij haar kunt zijn op maandag 4 september tussen 16.00 en 18.00 uur en tussen 19.00 en 21.00 uur. Wij nemen afscheid van haar op woensdag 6 septem ber om 14.00 uur in de aula van Uitvaartcentrum Zuylen.Tuinzigtlaan 11 te Breda. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit uitvaartcentrum. Wie geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve zus Joke Ik hoop dat ze je vleugels geven zodat je overal kunt komen, datje terugkomt in mijn dromen, met me meevliegt door mijn leven. Ik hoor je niet, ilc zie je niet. Waar je nu bent? Ik weet het niet. Ik kan alleen maar gissen. Ik zal je heel erg missen en overvol zijn van verdriet. Het schreeuwt in mij: verlaat me niet. Liefs, Jos, Marleen en Nelleke Joke Lieve vriendin, wat zullen we je missen. Nicole en Edwin Anna, Sofïe Dag lieve Kitty Theo en Annelies, Carin, Koen en Inge, Jan en Mieke, Paul en jacky, Lex en Nel en Thijs en Mariska, johan en Anita en Sarah, Willem-Jan en Monique en Dawn en Roxy, Goof en Tilly dan interessant En dat was je, in alles en iedereen. Positief, daadkrachtig, altijd lachen. Vooral zo'n enorm liefdevol mens. Hoe oneerlijk kan het leven zijn. Vaarwel Lieve Kitty Anita Lieve Kitty, Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Liefs, Lisa Tot ons kwam het bericht van het overlijden van Kitty de Wolf Dankbaar zijn wij dat we haar als collega hebben mogen kennen. Wij wensen haar familie en naasten veel sterkte toe. Team bewoners woongroep Lansbergenstraat We wisten al een tijd dat je ernstig ziek was, maar toch komt het bericht hard aan van het overlijden van Jan Berkhout Jan was het gezicht van tafeltennisvereniging STV voor meer dan vijfentwintig jaar. We zullen je heel erg missen. We wensen Wil en haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Tafeltennisvereniging STV Na een kortstondig ziekbed, is toch nog onver wachts van ons heengegaan mijn lieve man, vader, opa en mijn baasje Wim de Graaf in de leeftijd van 66 jaar. Vlissingen: Jos de Graaf-van Wely Maaseik (B): Monique en Jos op 't Roodt Brynja, Kirstin, Anouk Vlissingen: Michel de Graaf Dipsy iff Koudekerke, 1 september 2006 Walstraat 1 4381 ED Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 6 september van 14.00 tot 14.30 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats hebben om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Nadat we ruim een jaar eerder al afscheid moesten nemen van haar man Wim moeten we nu afscheid nemen van ons voormalig tennismaatje An Groenendijk-ICerver We verliezen in An een fijne vriendin en een warme persoonlijkheid. Gerard en Niekmet verdere familie wensen we sterkte bij dit verlies. Aly en Aart de Buck Willie en Wim Eckhardt Margot en Peet Kruidenier Mady en Peter Lengkeek Marijke en Jaap v.d. Peijl Ria en Ceesv.d. Peijl Elly en Ad Proos Gerda en Tom Schraven Bep en Harry Snijders Ineke en Harm Steenhuis Mia Zuidweg en Ime Dekker Je hart heeft altijd uoorons geklopt Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvaderen opa GuusLugtenburg in de leeftijd van 71 jaar. Grijpskerke: Justine Lugtenburg-Matthijssen Stade: Rob f Bianca en Christian Kerkrade: Ruud en Agnes Janneke Luuk Ambi '0 4364 TC Grijpskerke, 1 september 2006 Middelburgseweg 14 (J kunt van Guus afscheid nemen op woensdag 6 september van 12.15 tot 12.45 uur in het rouw centrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op het r.-k. gedeelte van de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condo leren in voornoemd rouwcentrum. Vaders Lugtenburg De band die wij hadden Was als de liefde van een vader en dochter De band met onze kinderen Was als de liefde van een opa en zijn kleinkinderen Wij zijn dankbaar voor de laatste acht jaren, voor uw liefde, wijsheid een lach en een traan Dankbaar dat u die vader voor mij wilde zijn En inderdaad u zult altijd "de allerliefste opa blijven" Cl blijft altijd in onze gedachten Grijpskerke: Rob en Monique Heersma Roger en Arlon Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare zwager en oom August L.K. Lugtenburg Guust echtgenoot van J.M. Matthijssen in de leeftijd van 71 jaar. Middelburg: Leo van den Bosch Nel van den Bosch-Matthijssen Kinderen en kleinkinderen Geheel onverwachts is overleden onze zeer gewaar deerde oom Adrie Knuijt Vlissingen: Addie en Bram Hans en Els Goes: Joke en Joost Oost-Souburg: Els en Kees Piet en Betty Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader en opa Jacobus Vermuë 1 november 1925 - 3 september 2006 's-Heerenhoek: A.M. Vermuë-Werri Borssele: Leny de Winter-Vermuë (in herinnering) Piet de Winter Linda en Peter Ronald en Heidi Poortvliet: Nico en Marleen Vermuë-Vennuë Evelien en Jeroen Koen Gertjan Kwadendamme: Martien en Cora Steijn-Vermuë Jos Jeanne 's-Heerenhoek: Hubert en Uona Vermuë- van 't Westeinde Jacco Andrea Maaike Molendijk 47 4453 AD 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 7 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. be graafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30- 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegen heid tot condoleren. Mei droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broeder en zwager Jacobus Vermuë echtgenoot van A.M. Vermuë-Werri Zevenbergen: D, Vermuë Lewedorp: C.M. Bierens-Vermuë C.M. Bierens Steenbergen: S. Vermuë A.L. Vermuë-Rijk Hensall, Canada: M. lacobs-Vermuë j.C. Jacobs Graauw: L. Vermuë Burgh-Haamstede: M.A. Rem ij n-Vermuë P. Remijn september 2006 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze dierbare zwager en oom Ko Vermuë Wij wensen Jane, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Axel: P. Paree S. Paree-Werri t 's-Heerenhoek: J. Werfi t L. Werri - van 't Westeinde Lewedorp: M. Vefmuë C. Vermuë-Werri Neven'en nichten Verdrietig geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Wilhelmina de Graaf-Kristelijn weduwe van Paulus de Graaf in de leeftijd van 95 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Wieken voor de liefdevolle verzorging. Messolonghi (Gr), Paul en Lilian Nancy en Roel-Jan Jean-Paul en Noortje Lopik, Joop en Ellen Richard en Diana Janet en Coos Middelburg, Ed en Joke Elke en Rolf Marjolein en Kyle Zierikzee, Wim i en achterkleinkinderen Zierikzee, 1 september 2006 Zorgcentrum "De Wieken", kamer 115 Correspondentieadres: Mees'töof 102 4331 VE Middelburg Woensdag 6 september zal om 14.00 uur de crema tieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve, zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Wilhelmina de Graaf-Kristelijn Zij mocht 95 jaar worden. Renesse: J.T. Bezujen-Kristelijn Burgh: ).J. Kristelijn A. Kristelijn-Groenleer Serooskerke: J.A. Reinhoud-Kristelijn Neven en nichten September 2006 Dankbetuiging Op 28 augustus 2006 is overleden ons oud-bestuurs- m Adriaan Pieter Knuijt Met dankbaarheid denken wij terug aan zijn warm te en daadkrachtige inzet voor Israël. Zeeuwse Stichting Steun aan Israël vihnervstrv v-ertnUrv wrv w-ervstrv Wij creëren bij voorkeur een sfeer van rust wanneer u met ons uw wensen wilt bespreken over de keuze van een grafgedenteken. Daarom is onze toonzaal in Middelburg vanaf 1 oktober uitsluitend na telefonische afspraak te bezoeken (ook 's avonds). Dan bent u er zeker van dat u onze onverdeelde aandacht heeft. Middelburg Arnesteinweg 40 Tel (0118) 612579 www.natuursteenhuis.nl Per 1-09-2006 wordt de praktijk van tandarts Cappenberg mede door tandarts mevr. R.C. v. Driel-Silva gevoerd. Steun het werk van Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee. Word donateur via www.noordzee.nl of stort een gift op giro 3666563. CBF

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36