0 42.1 ft flensen .nl AIRCOCONTROLE Gebeurtenissen deel je op www, mensenlina. PZC zl| Zeeuws Vlaanderen MEMENTA ZEELAND 95 Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Interactief Informatief In Qndia gaan 3 op de 10 kinderen niet naar school A 0 zaterdag 2 september 2006 Familieberichten vervolg van pagina 12 Heden overleed mijn goede vriend en buurman C. Ceulemans Ik zal hem erg missen. J. Hengsdijk Goes, 31 augustus 2006 Bedroefd maar dankbaar voor de fijne herinneringen die wij aan haar hebben geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, op de leeftijd van 87 jaar, onze zeer geliefde zuster en schoonzuster Tannie Vader-Josiasse P.G. Vader in herinnering J. (osiasse in herinnering M. Josiasse-van Poelje in herinnering E. Roelse-Josiasse in herinnering P. Roelse in herinnering Vlissingen: M. Imanse-Josiasse H.A. Imanse Temeuzen: J. Schouten-Josiasse F. Schouten Vlissingen: A. fosiasse W. Josiasse-Gulden Koudekerke: G. Josiasse E.J. Josiasse-Ventevogel Middelburg: N. Josiasse in herinnering Middelburg: A. Josiasse Oost-Souburg: A. Josiasse W. Josiasse-van de Linden in herinnering Kapelle aan de IJssel, 31 augustus 2006 Correspondentieadres: G. Josiasse, Sardijngeullaan 3,4371 PS Koudekerke Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Catharina Koeman-Jobse sinds 27 februari 2001 weduwe van Johannes Dommis Koeman in de leeftijd van 90 jaar. Schore: Leo en Ria Koeman-Stevense Wemeldinge: Janny en Adrie Verschuure-Koeman Goes: Nelly en Wim Begthel-Koeman Yerseke: Ella en Ko Duynkerke-Koeman Yerseke: Joke en Wim Boers-Koeman Kruiningen: Willy Koeman Vlissingen: Wim en Josien Koeman-Hoekman Krabbendijke: Anja en Leen van Zweden-Koeman Westmaas: Johan en Esther Koeman-Boelen Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 31 augustus 2006 zorgcentrum "Vredelust", kamer 223 Correspondentieadres: Nieuwendijk 18 4424 BJ Wemeldinge De rouwdienst, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, zal D.V. dinsdag 5 september om 13.30 uur worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molenlaan IA te Yerseke gelegenheid tot condo leren. Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging van onze moeder. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een vredig ziekbed uit onze familie heeft weggeno men onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Catharina Koeman-Jobse in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: J.P. Weststrate-Jobse Yerseke: W. Scheele-Jobse Yerseke: Joh. Minnaard Yerseke: W. Jobse M.C. Jobse-Manneke Neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Adriana Catharina Koeman-Jobse J. Koeman-Poley Neven en nichten Dankbetuiging Voor üw medeleven tijdens de ziekte, uw aanwezigheid bij de uitvaart, uw persoonlijke en schriftelijke condo leances na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Frangois Schroevers danken wij u hartelijk. Het was ons een troost te ervaren, dat zovelen hem waardeerden. J.A. Schroevers-van Hoeijdonck Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Vlissingen, september 2006 Voor al uw kaarten, brieven, telefoontjes en persoon lijke bezoeken na het plotseling overlijden van onze geliefde Cocke Boelhouwers willen wij u hartelijk bedanken voor uw steun in deze moeilijke periode. Ria Kole Enrico en Jolanda Maurice en Ellen Familie Boelhouwers Familie Kole September 2006 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, aan ons betoond bij het plotselinge overlijden van onze lieve zuster, schoon zuster en tante Maatje Duvekot betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Namens allen: J. Duvekot Westkapelle, 2 september 2006 Om je heengaan treuren wij Om wie je was zijn we je dankbaar De hartelijke wijze van medeleven en de grote belang stelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader Marinus Jacobus van Eekelen hebben ons heel erg gesteund. HierVöor zeggen wij u hartelijk dank. J. van Eekelen-van Haveren Piet van Eekelen - in liefdevolle herinnering Nellie van Eekelen Sylvia en Rien Openeer Marlissa, Marvin Freddy en Marieke Ravia-de Klerk Pedro, Remi Goes, augustus 2006 Graag willen wij alle mensen die ons persoonlijk en via brieven, kaarten en telefoontjes lieten weten met ons mee te leven tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn zorgzame vrouw, moeder en oma Gre Geers-den Boer hartelijk bedanken. Ook de zeer grote en vaak hartverwarmende belang stelling bij het afscheid was voor ons een grote troost. Huib Geers Kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 2006 Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden na het overlijden van onze lieve zoon, broer, kleinzoon, oom en neef Jan Harald Alexander Höhne Harald Wij zijn u allen dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Familie Höhne - de Kraker Zaamslag, 2 september 2006 Uw medeleven na het onverwachte overlijden van mijn lieve man en zoon, onze dierbare zwager en oom Rinus Houtman is ons tot grote steun geweest. Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: Corrie Houtman-Cok Kruiningen, september 2006 Hierbij willen wij een ieder bedanken voor het hartelijk medeleven ons betoond na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Comelis Adriaan Meerman in leven scheepsbouwer Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u onze hartelijke dank. Het is een lege plaats en een groot gemis. Fam. Meerman Arnemuiden, september 2006 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medelt we, zowel persoonlijk als schriftelijk mochten or na het onverwacht overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Florent August Marie de Moor willen wij allen hartelijk bedanken. M.L. de Rudder-de Moor L. de Rudder Patrick en Astrid Chantal en Arno Temeuzen, 2 september 2006 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het over lijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Jannetje de Ridder-Ventevogel willen wij u oprecht dank zeggen. Uit aller naam: Familie J. de Ridder Arnemuiden, september 2006 Dankbetuiging Namens de kinderen, kleinkinderen en achter kleinkind willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten en attenties die wij bij ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. F. Jansen van rosendaal M. Jansen van rosendaal-de Braai Temeuzen, september 2006 In Memoriam Ciska Ik schrijf in het zand, wat ik met je heb beleefd, wat we samen hebben meegemaakt, ons leven samen. Maar het tij wast al mijn woorden weg. Ik beitel in maimer, hoeveel ik van je hou. Jij, die in gedachte zo dichtbij bent. maar toch zo onbereikbaar ver weg. Maar de erosie vervaagt mijn woorden. Daarom bewaar ik je in mijn hart, zodat je voor eeuwig bij me bent Tot we weer samen zijn. Only a heartbeat away. Theo Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal telefoonnummer: Maakt oeel uit van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' .Hoofdkantoor: Geloeloozepao 20,4463 aj Goes (0113)31 K 44 5 Verkoop grafmonumenten-urnen Accessoires mbt begrafenis en crematie Graveren-Laseren Renovatie-Onderhoud Buitenweg 35 maandag t/m vrijdag 4571 EP Axel 10.00 tot 17.00 uur Tel. 0115-530901 zaterdag en 'savonds www.mementa-zeeland.nl op afspraak Unvaamvenzongmg Jobse Uw zong m onze banden vook geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-ultyaart.nl Tevens beschikken wij over een nazorgicófisijiente Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcenlrum: Van Dishoeckslraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Ook uw autoairco moet Wij controleren graag voorn. regelmatig in onderhoud om dichtheid van het systeem zo lang mogelijk goed te uitblaastemperatuur in de blijven functioneren. Lente, auto zomer, herfst en winter; de V-snaarspanning van de ieder jaargetijde is een compressoraandrijving geschikt moment. ♦de uiterlijke conditie van hoofdcomponenten Voor onze klanten heben wij Compleet voor slechts een Basisonderhoudspakket Vraag ook naar onze aircoreiniging! Bosch Car Service... Daar kom je graag terug AXEL, Autocenter Snoodiik Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenhurg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 11 i ii MI11 ii i i Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 36 65 KAPELLE, Garage Hoogesteger Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 21 Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 HB0VAB<» Lieve Kitty Intens verdriet wat niet meer is, zo dankbaar voor wat was De herinnering aan jou zal altijd blijven de kinderen zijn immers de spiegel van jouw ziel Zo leef jij voort in onze harten Ron, Madeleen Bart, Suzanne -. Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Zonder onderwijs krijgen ze geen eerlijke kans. Dat moet veranderen! Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs. Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden naar school. "Waar je ook woont, onderwijs maakt wijs. De toekomst is het bewijs!" Carry Slee "Talent is een teer plantje, dat beschermd en gekoesterd moet worden. Daarom steun ik van harte de inspanningen van Edukans om wereld wijd zoveel mogelijk talent tot bloei te brengen." jacobine Ceel, programmamaker NCRV en theologe Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl edukans omdat onderwijs écht helpt Postbus 1492 3800 BL Amersfoort yT (033) 460 60 10 j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 70