PZC Voor meer familieberichten zie pagina 14 zaterdag 2 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: femilieberichten@pzc.nl Huwelijk Vrijdag 8 september 2006 hopen Michel de Visser Oana-Raluca Baicu in het huwelijk te treden om 13.00 uur in het stadhuis van Veere. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 14.15 uur in de hervormde kerk te Aagtekerke. Er is gelegenheid tot feliciteren van 16.00 tot 17.30 uur in Hotel Bos en Duin te Oostkapelle. Adres:Vogelstraat 24 c, 3061 EZ Rotterdam WI) ZIJN GETROUWD 1 september 2006 Tibor Smet en Heieen Geers Veersegat 12 4341 LCArnemuiden Overleden Laten we dansen mijn liefste Dansen aan zee Een afscheidswals aan de waterlijn Dansen aan zee Eén voor je tranen Twee voor de mijne Drie voor de horizon Waaraan we verdwijnen. Na een kort ziekbed is overleden mijn vriendin, dochter, oma en onze moeder en zus Kitty de Wolf In de leeftijd van 43 jaar. Eddy Matty, Rudy Maurice, Denise Wendy, Mireille Shaydeny Ron, Evelien Leo, Yvonne Pa, Ma t Dennis, Thomas Wanda 31 augustus 2006 Correspondentieadres Albardastraat 1 4384HRVlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 september van 14.00 tot 15.00 uur in het Rouwcen- trum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematie zal aansluitend plaatsvinden om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve Kitty Door de tranen van verdriet komt de glimlach van de herinnering. Vaarwel, meisjelief. Gré Met grote droefheid, maar dankbaar wat zij in de af gelopen 3 jaar voor onze zoon en broer Eddy heeft betekend, hebben wij op 31 augustus 2006 afscheid genomen van Kitty de Wolf Middelburg, 31 augustus 2006 Onze dank gaat uit naar de familie van Kitty, die samen met Eddy en de lieve mensen van het Hospice Middelburg, Kitty tot het laatste ogenblik, liefdevol hebben verzorgd. Jenny en Jo Bouff Saskja en Esther Vlissingen, 15 december 1962 Lieve Kitty Je levenslust, je kracht en je liefde, maar vooral je lach. We zullen je ontzettend missen. Ons medeleven gaat uit naar Eddy, Denise, Maurice, Shaydeny en familie. Jaap en Christina Ad en Astrid Frank en Jeanette Lina en Sandra CARPE DIEM zei je nog. Voor jou mocht dat niet zo zijn. De dagen in jouw leven waren te kort. je moest nog zoveel doen zei je nog. Het was je niet gegund, de tijd ging veel te snel. Lieve Kit, met een lach en een traan neem ik afscheid van je. Rust zacht. May-Lou Lieve Kitty, Zolang de zon schijnt zul je ons blijven verwarmen en 's nachts wanneer de sterren stralen en we voelen ons alleen, dan weten we, je bent altijd om ons heen! Eddy Maurice, Denise en Shaydeny Kitty Sunshine, zoveel plannen en zo weinig tijd. Ik mis je nu al. Liefs Wannie Je vocht voor wat je waard was, En dat was heel veel. Toch nog plotseling is overleden Kitty de Wolf We zullen ons haar herinneren als een positieve en enthousiaste collega. We wensen Eddy, haar kinderen en familie veel sterkte voor nu en in de toekomst. Medewerkers en cliënten van stichting Zuidwester Wij ontvingen het verdrietige bericht dat mevrouw C. de Wolf moeder van onze leerling Maurice Scheffer en van onze oud-leerlinge Denise Scheffer afgelopen don derdag is overleden. Wij wensen haar partner, Maurice, Denise en verde re familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. L.P. van Duivendijk afdelingsleider HAVO/VWO, namens medewerkers, ouderraad en management van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond te Vlissingen Stil en verdrietig zijn wij bij het nieuws van het over lijden van de moeder van onze klasgenoot Maurice Scheffer. Mevrouw C. de Wolf Wij zijn in gedachten bij hem. De leerlingen van klas VWO 5 SSG, Scheldemond, Vlissingen Ik heb geknokt, want ik wilde nog veel te veel van alles genieten en meemaken, maar dat wat binnen in mij zat was sterker dan ik en heb het niet kunnen winnen.... Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en schoondochter Sara van der Werve-Beije - Saar~ in de leeftijd van 53 jaar. Geer van der Werve J. van der Werve-Folmer 26 augustus 2006 Lange Sint Janstraat 5 4301 AH Zierikzee De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad in het crematorium te Middelburg. "Alzo ligt de mens neder en staat niet op; totdat de hemelen niet meer zijn, zullen zij niet opwaken, nog uit hun slaap opgewekt worden Job 14:12 Met diepe droefheid geef ik u kennis, dat na een ern stige ziekte van mijn zijde is weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame vrouw Sara Pieternelïa Murre-Kraak echtgenote van Gerard Murre in de leeftijd van 68 jaar. Sterke de Heere mij in dit smartelijk verlies. Borssele: G. Murre Goes, 31 augustus 2006 Correspondentieadres: Westsingel 5 4454 AJ Borssele Mijn dank gaat uit naar allen die mijn vrouw liefdevol verzorgd en verpleegd hebben in zorgcentrum "Ter Valcke" te Goes. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. maandag 4 september van 19.30 uur tot 20.00 uur in het kerkge bouw van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21, Borssele. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. dinsdag 5 september om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na afloop van de plechtigheid is er ook nog gelegen heid tot condoleren in het kerkgebouw. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid is van ons weggenomen, na een ernstige ziekte, onze zeer geliefde, zorgzame en altijd meelevende zus, schoonzus, tante en oudtante Sara Pieternelïa Murre-Kraak Borssele: L.S. Witte-Kraak A. Witte (in herinnering) Maja en Hans Diane (in herinnering) Henk en Dikkie Jan en Klara Sarina en Piet Borssele: A.J. Walhout-Kraak N. Walhout Marieke Henk en Annemarie Pieter Achterneven en -nichten Borssele, 31 augustus 2006 Bijna 30 jaar was je er voor ons. Je hoorde er helemaal bij. Dank je wel, lieve Sari Pieter en Jerusha, Maartje en Rogier, Hylkje en Robertjan, Kees, Mieke en Anton We zullen je missen "Strijdbaar tot het einde" Tot ze rustig afscheid nam. An Groenendijk-Kerver 18-11-1934 1-9-2006 Westmaas: Gerard Groenendijk en Ellie Smal Kirsten Koen Hengelo (O): Nico Groenendijk en Yvonne van Wijk Rick Eva Correspondentieadres: de Spinne 113 4463 CZ Goes An is thuis. Wie nog even bij haar wil zijn, is welkom op maan dag 4 of dinsdag 5 september tussen 19.30 en 20.30 uur. We nemen samen afscheid van haar op woensdag 6 september om 12.00 uur in de aula van het cremato rium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. "Uw genade is mij genoeg" Dankbaar voor de liefdevolle zorgen waarmee hij ons omringde en vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn lichamelijke gebreken omging, geven wij verdrietig kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter van den Bos Piet - 22 april 1933 131 augustus 2006 Kapelle: A. van den Bos-Bosman Kapelle: Willem-Pieter en Sharmila Jesse, Jerusha, Priscilla Nieuwland (ZH): Annemarie en Piet Moordrecht: Ingrid en Jan Langegracht29,4421 EW Kapelle De dienst waarin wij afscheid van Piet nemen zal gehouden worden op dinsdag 5 september om 14.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1a te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het rouw centrum. Liever nu geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde vriendin Lucie Zandee-Visser Moge de Heere Jan, kinderen en kleinkinderen de kracht geven dit zware verlies te dragen en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Wij bidden hen allen van harte toe Ps. 1465 berijmd. Fam. J. Buijs-Pieterse N. Hoevers-de Visser L. Janse-Roth Joh. Janse sr. M. van Maldegem-Wisse M. de Potter-Dekker Met veel verdriet geven wij u kennis van het over lijden van mijn dierbare man, mijn lieve broer en mijn zwager Adriaan Pieter Knuijt Middelburg, Goes, 27 augustus 1926 28 augustus 2006 Goes: J. Knuijt-Korevaar Oost-Souburg: A.A. Knuijt Gorinchem: E. van de Vorm-Korevaar Nachtegaallaan 28,4461 RL Goes De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse linge overlijden van de heer Adri Knuijt Wij verliezen in Adri een vrijwilliger die zich maxi maal inzette voor onze cliënten. Als voorzitter van de vrijwilligersraad behartigde hij jarenlang de belan gen van de vrijwilligers in Ter Valcke. Maar vooral zijn inzet als koster tijdens de wekelijkse kerkdien sten zullen wij erg missen. Adri zal met respect en waardering in onze herinnering voortleven. Onze gedachten zijn bij de vrouw van Adri en overi ge familieleden. Directie, medewerkers en cliënten van Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering, Rien Heijboer, directeur. "Laat mij naar Gods huis gaan Psalm 122 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Cornelis Gerardus Gestel -Cor- echtgenoot van Maria Stolk 13 oktober 1995 in de leeftijd van 82 jaar. Wim en Tiny Koos en Joke Cock en Vera Joke en Jan Marianne en Reinier Hans en Monique Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, 31 augustus 2006 Allévo, "In 't Opper" Correspondentieadres: Padjes 8 4511 AA Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 5 september in de Ger. kerk aan de Noorddijk te Brui nisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegen heid tot condoleren in de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten in het "Stilte Centrum" van zorgcentrum "In 't Opper". Achter elke traan die blinkt... ...schuilt een glimlach van herinnering. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Eliza Lindenbergh Wemeldinge, f Wemeldinge, 8 april 1923 1 september 2006 Wemeldinge: Jo Lindenbergh-van Stel Wemeldinge: Daaf en Joke Lin, Tjeu Walstraat 2 4424 GA Wemeldinge 0113-621266 Piet is thuis, waar u na telefonisch overleg de gele genheid krijgt afscheid van hem te nemen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 5 september om 14.00 uur in Dorpscentrum "De Wemel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpscentrum. Indien wij u vergeten zijn een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, dan klommen we hoogde hemel in en namen jou mee terug. Lin, Tjeu Uit het oog, niet uit het hart Oom Piet Johnny en Marion Sven Wemeldinge, 1 september 2006 Ter nagedachtenis aan onze lieve broer P.E. Lindenbergh Vlissingen: E.P. Lindenbergh J.P. Lindenbergh-Lindenbergh Wemeldinge: t G.M. Dagevos-Lindenbergh t J. Dagevos Wemeldinge: M.G. Haaij-Lindenbergh t J. Haaij Ik heb mijn leven weer invulling gegeven, na het overlijden van mijn lieve vrouw. Ik hoopte nog wat langer te mogen leven, maar nu ben ik al bij jou. Intens verdrietig om het verlies van onze lieve vader, schoonvader, opa en oudopa is in bijzijn van zijn kin deren, in zijn vertrouwde omgeving van ons heenge gaan Adriaan Teileman weduwnaar van Cornelia Dierickx in de leeftijd van 83 jaar. Serooskerke: Hans en Leni Spui: Suzan en Krijn Middelburg: Lenie en Leo Oostkapelle: Gerda en Peter Oost-Souburg: Addie en Jan Wateringen: Annemieken Ruben Kleinkinderen en achterkleinkinderen 31 augustus 2006 Westerzicht 274 4585 AW Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 5 september om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematori um. Heden overleed mijn goede vriend en buurman C. Ceulemans Ik zal hem erg missen. J. Hengsdijk Goes, 31 augustus 2006 Bedroefd maar dankbaar voor de fijne herinneringen die wij aan haar hebben geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, op de leeftijd van 87 jaar, onze zeer geliefde zuster en schoonzuster Tannie Vader-Josiasse P.G. Vader in herinnering J. Josiasse in herinnering M. Josiasse-van Poelje in herinnering E. Roelse-Josiasse in herinnering P. Roelse in herinnering Vlissingen: M. Imanse-Josiasse H.A. Imanse Temeuzen: J. Schouten-Josiasse F.Schouten Vlissingen: A. Josiasse W. Josiasse-Gulden Koudekerke: G. Josiasse E.J. Josiasse-Ventevogel Middelburg: N. Josiasse in herinnering Middelburg: A. Josiasse Oost-Souburg: A. Josiasse W. Josiasse-van de Linden in herinnering Kapelle aan de IJssel, 31 augustus 2006 Correspondentieadres: G. Josiasse, Sardijngeullaan 3,4371 PS Koudekerke i Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in oi midden mocht zijn, geven wij u kennis dat, na m periode van afnemende krachten, door de Heeretf ons midden is weggenomen onze geliefde moedcj groot- en overgrootmoeder YM Adriana Catharina Koeman-Jobse I sinds 27 februari 2001 i weduwe van Johannes Dommis Koeman I in de leeftijd van 90 jaar. Schore: Leo en Ria Koeman-Stevense Wemeldinge: Janny en Adrie Verschuure-Koenu Goes: Nelly en Wim Begthel-Koeman Yerseke: Ella en Ko Duynkerke-Koeman Yerseke: Joke en Wim Boers-Koeman Kruiningen: Willy Koeman Vlissingen: Wim en Josien Koeman-Hoekman Krabbendijke: Anja en Leen van Z weden-Koeman Westmaas: Johan en Esther Koeman-Boelen Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 31 augustus 2006 zorgcentrum "Vredelust", kamer 223 Correspondentieadres: Nieuwendijk 18 4424 BJ Wemeldinge De rouwdienst, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, s,vei D.V. dinsdag 5 september om 13.30 uur worde gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 2wori te Yerseke. jing Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaat disc vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgeboir. Molenlaan IA te Yerseke gelegenheid tot cond; leren. tngi Geen bloemen. i Wij zijn de medewerkers van zorgcentra sen) "Vredelust" te Yerseke dankbaar voor de goede et mer liefdevolle verzorging van onze moeder. vall ïou nog toe door ken voeg tie. 1 h öpi'i' bedt [and 3e g talk ierr Met droefheid geven wij u kennis dal de Heere ri reir een vredig ziekbed uit onze familie heeft weggen:. ien men onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Adriana Catharina Koeman-Jobse in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: J.P. Weststrate-Jobse Yerseke: W. Scheele-Jobse Yerseke: Joh. Minnaard Yerseke: W. Jobse M.C. Jobse-Manneke Neven en nichten Jjie Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden va:jSp( onze geliefde schoonzuster en tante Adriana Catharina Koeman-Jobse J. Koeman-Poley Neven en nichten Dankbetuiging Dankbetuiging Namens de kinderen, kleinkinderen en achter- kleinkind willen wij iedereen bedanken voor n de vele kaarten en attenties die wij bij ons J 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. F. Jansen van rosendaal M. Jansen van rosendaal-de Braai Temeuzen, september 2006 Voor al uw kaarten, brieven, telefoontjes en persoon l" lijke bezoeken na het plotseling overlijden van om!li geliefde Cocke Boelhouwers willen wij u hartelijk bedanken voor uw steun in des j moeilijke periode. Ria Kole Enrico en Jolanda Maurice en Ellen Familie Boelhouwers Familie Kole September 2006 Om je heengaan treuren wij Om wie je was zijn we je dankbtn De hartelijke wijze van medeleven en de grote belati stelling die wij mochten ontvangen na het overlijden w mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvaó Marinus Jacobus van Eekelen hebben ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. J. van Eekelen-van Haveren Piet van Eekelen - in liefdevolle herinnem\ Nellie van Eekelen Sylvia en Rien Openeer Marlissa, Marvin Freddy en Marieke Ravia-de Klerk Pedro, Remi Goes, augustus 2006 Graag willen wij alle mensen die ons persoonlijk en via brieven, kaarten en telefoontjes lieten weten mei ons mee te leven tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn zorgzame vrouw, moeder en oma Gre Geers-den Boer hartelijk bedanken. Ook de zeer grote en vaak hartverwarmende belang stelling bij het afscheid was voor ons een grote j troost. Huib Geers Kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62