Banen -Celok VRI E N D SC H AP JobTrack Gaat u mee? CARELS M .nl r- D0> Project Engineer "■"CSM Werkvoorbereider Service (m/v) GOES VLISSINGEN APK KEURMEESTER Kijk ook op 2 SEPTEMBER 2006 - W23 De hoofdactiviteiten van DCI Electronics vof zijn ontwerp, productie en service op elektronicagebied. Wij leveren maatwerk ontwerpen en producten aan onze klanten. Ook onze servicewerkzaamheden zoals onderhoud en reparatie zijn afgestemd op de systemen van onze klanten. Wij leveren zowel enkelstuks als serieproducten. Het aantal producten dat we produceren neemt toe en de productieseries worden groter. Op basis van lange termijn afspraken met onze klanten worden serieproducten vaak op basis van afroeporders geleverd. Wij leveren kant en klare producten. Dat betekent dat wij alle materialen inkopen, de productie verzorgen, er voor zorgen dat de producten getest worden en uiteindelijk bij de klant komen. De productie wordt daarbij merendeels uitbesteed in zowel binnen- als buitenland. Wij zijn daarom op zoek naar iemand die ons team kan versterken als: Planner/Productievoorbereider Zijn of haar taken zullen ondermeer het volgende omvatten: Plannen van de productie aan de hand van leveringsdata Controleren en plannen van de materiaalvoorraden Verzorgen van materiaalverzamellijsten Planningsoverleg met productiebedrijven Wij verwachten van de kandidaat dat hij of zij: een afgeronde MBO HBO opleiding heeft vlot om kan gaan met de pc woonachtig is in de regio Zeeland. Wij bieden: Een gevarieerde job binnen een enthousiaste groep collega's, een passende beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben je geïnteresseerd? Richt dan je sollicitatie aan: DCI Electronics vof t.a.v. de directie Postbus 100 4420 AD Kapelle E-mail: info@dci-electronics.nl www.dci-electronics.nl Nederlandse 1^ Rode Kruis Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt met de beste zorg genieten en ontspannen in één van onze stijlvolle en volledig aangepaste hotels. Dé ingrediënten voor een ideale vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. www.rodekruis.nl ffVrrW"'' BSSS23 Bakery Supplies.Europe Carels Goes B.V. (www.carelsgoes.nl) is specialist in het ontwikkelen, produceren en vermarkten van hoogwaardige fruitpreparaten voor professionele afnemers, in de Europese voedingsmiddelenbranche. Met ruim 170 medewerkers vormt Carels Goes een zelfstandige en dynamische businessunit. Behalve het eigen Carels merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vruchtenvullingen, geleien en jams. De marktfocus is gericht op het bakkerijsegment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. Carels Goes is een dochteronderneming van CSM nv, een mondiale speler in de markt van Bakery Supplies Food Ingredients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienst (www.csm.nl). Al vele jaren voert Carels Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei en constante hoge kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. Werken bij Carels Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een constructieve bijdrage willen leveren aan deze ontwikkelingen. Dit in een omgeving waar klanten, medewerkers en producten centraal staan. Wij zoeken een ervaren talentvolle met kennis van hygiënische bedrijfsvoering Deze nieuwe collega wordt verantwoordelijk voor het initiëren, voorbereiden en uitvoeren investeringsprojecten. Hij rapporteert aan de Engineering Manager. Functie: Initiëren, onderzoeken, uitwerken en opstellen van investeringsaanvragen; Uitvoeren van haalbaarheidsstudies en het opstellen van economisch aantrekkelijke verbetervoorstellen; Zelfstandig uitvoeren van goedgekeurde projecten, tot en met de oplevering van de nieuwe installaties/aanpassingen; Documenteren van relevante projectgegevens alsmede samenstellen van instructies en manuals; Gevraagd en ongevraagd adviseren op het gebiec) van logistieke, productie- en procesoptimalisatie. Profiel: Minimaal HBO werk- en denkniveau met aantoonbare ervaring in het werken met hygiënische ontwerpen; Enkele jaren werkervaring als projectmanager binnen de voedingsmiddelenindustrie; Kennis van en ervaring met het toepassen van moderne besturingsconcepten; Kennis van en ervaring, met microsoft Word en Excel alsmede van Autocad; Gedreven zelfstarter die goed in een team kan werken; Pro actief en initiatiefrijk, beschikkend over een-stevig doorzettingsvermogen. Ons aanbod: Eén uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte groeiende organisatie. Wij bieden daarnaast een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de vacature kan je krijgen bij Ton van Pinxteren (Engineering Manager), Tel: 0113-236400. Je sollicitatiebrief met uitgebreide CV kan je binnen 2 weken sturen aan: Carels Goes B.V. t.a.v. Hans van Steenbergen, HR Manager Postbus 814460 AB Goes. e-mail adres: Hans.vansteenbergen@carelsgoes.nl Woon goed Zeeuws-Vlaanderen is een van de drie Zeeuws-Vlaamse woning corporaties. De organisatie heeft circa 6.400 woningen in beheer en is actief in bijna alle kernen in Zeeuws-Vlaanderen. Wij zijn per 1 januari 2007 voor de afdeling Techniek op zoek naar een fulltime Taken: U bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van het dagelijks onderhoud. Tevens begeleidt en coördineert u de eigen onderhoudsdienst bij de uit te voeren werkzaamheden. U realiseert mede de registratie van uren en materialen en draagt zorg voor de voorziening van het materiaal en gereed schap. Ook levert u een bijdrage aan de (meerjaren)onderhoudsbegroting. Profiel: Om deze functie succesvol uit te voeren, beschikt u minimaal over een afgeronde MBO opleiding. U bent een persoon die overtuigend is in woorden en daden. U heeft dus goede contactuele eigenschappen. Ook heeft u een gedegen bouwkundige kennis vanuit de praktijk. Op gebied van automatisering beschikt u over voldoende ervaring en kennis. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig per 1 januari 2007 aangegaan voor de periode van een jaar. Het salaris is conform de CAO Woondiensten waarbij het minimum brutosalaris 2.447 per maand bedraagt tot een maximum brutosalaris van 3.059 per maand op basis van 36 uur. Dit afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kunt u rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woondiensten. Informatie: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer P. van de Vijver, manager Techniek. Telefoonnummer 0115-636070. De sollicitatiegesprekken hebben we gepland in de week van 18 september t/m 22 september 2006. Als u belangstelling hebt voor deze functie, ontvangen wij uw schriftelijke reactie graag voor 14 september 2006. U kunt uw reactie sturen naar Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding van "sollicitatie". Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is aangesloten bij Aedes, vereniging van woningcorporaties. jvf GOED VOOR ELKAAR Woontrend Zeeland is een eigentijdse interieur speciaalzaak in het midden tot hogere kwaliteits segment. Onze organisatie kenmerkt zich door haar open, informele cultuur en flexibele instelling. Daarnaast maakt zij optimaal gebruik van de beschikbare middelen. Met een enthousiast team van ca. 20 medewerkers probeert zij steeds weer haar klanten tevreden te stellen. Wegens uitbreiding van onze showroom tot ruim 4000 m2 zijn wij op korte termijn op zoek naar: Binnenhuisadviseur m/v (37 uur p/week) De functie Na een gedegen inwerkperiode, waarbij u kennis verrijkt met onze productgroepen (wonen, werken, slapen, vloeren, raamdecoratie, verlichting enz.) bent u in staat de wensen en behoeften bij de klant te inventariseren. U informeert, adviseert en overtuigt hen omtrent de mogelijkheden die Woontrend Zeeland te bieden heeft. De kandidaat U beschikt over een commerciële opleiding op MBO-niveau en minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Technisch inzicht in wand- en linnenkast systemen alsmede ervaring in het gebruik van de bijbehorende tekenprogramma's per computer worden gezien als een grote plus. Daarnaast is uw persoonlijkheid van wezenlijk belang. Met uw commerciële instelling, uw gevoel voor smaak en stijl en, de affiniteit met de interieur branche bent u bij uitstek geschikt voor deze functie. Woontrend Zeeland biedt u Verantwoordelijkheid binnen het team van 6 collega adviseurs, variatie, ruimte voor initiatieven en groei, een uitstekend salaris als mede een modern pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Meubelmonteur m/v (37 uur p/week) De functie Na een gedegen inwerkperiode bent u in staat in teamverband meubelen te monteren en te installeren. Tot de werkzaamheden behoren het plaatsen/ophangen van wand- systemen, zonwering en gordijnen, (inloop) linnenkasten plaatsen en op maat aftimmeren, diverse elektronische installatie handelingen. U bent het afsluitende contact tussen Woontrend Zeeland en de klant en zorgt ervoor dat deze een perfect product in gebruik kan gaan nemen. De kandidaat U beschikt over een meubelmaker/timmerman diploma op LBO/MBO-niveau gecombineerd met de nodige ervaring in de meubel/keuken of interieurbouw branche. Woontrend Zeeland biedt u Enorm veel variatie (geen dag is hetzelfde), een uitstekend salaris alsmede een modern pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u voor 9 september 2006 sturen aan Woontrend Zeeland t.a.v. dhr. E. de Wee, Postbus 22, 4370 AA Koudekerke Voor inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met Erik de Wee, tel nr. 0118-555566 Woontrend Zeeland Duinstraat 18a - 4371 AZ Koudekerke <5 WARMTE LOODGIETERSWERKEN loodgieters- en installatiebedrijf met veel particuliere klan ten zoekt collega's om het jonge team te versterken in de functies van cv-servicemonteur Wij zoeken iemand met Oog voor service en de wensen van onze klanten Goede contactuele eigenschappen Ervaring met cv-onderhoud en cv-storingswerk Bereidheid tot aanpakken loodgieters- en installatiewerk Goede teamgeest Rijbewijs B loodgieter-dakdekker Wij zoeken iemand met Oog voor service en de wensen van onze klanten Goede contactuele eigenschappen Ervaring met bitumineuze daken, lood- en zinkwerk, loodgieters- en installatiewerk Goede teamgeest Rijbewijs B Wij bieden Afwisselend werk in een goede sfeer Mogelijkheid tot volgen van cursussen Goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatie kunt u tot 23 september richten aan Gèlok, Warmte en Loodgieterswerken, Postbus 8032, 4330 EA te Middelburg t.a.v. dhr. A.J. Davidse, 0118 - 61 20 93. Of kom langs aan de Elektraweg 3a te Middelburg. CAFE RESTAURANT In de Vriendschap draait het om oprecht plezier in het ontvangen van gasten, oog voor detail in een informele omgeving en kwaliteit van ons pro duct. Wij zijn op zoek naar medewerkers die samen willen werken aan de uitstraling, sfeer en werkwijze in de Vriendschap: chefkok m/v in overleg 32 of 38 uur per week brede kennis en interesse op het gebied van moderne en klassieke keukentechnieken afgeronde 5-e jaarsopleiding BBL of gelijkwaardige opleiding organisatietalent met overzicht verantwoordelijkheidsgevoel en leidinggevende capaciteiten zelfst. werkend kok m/v in overleg 32 of 38 uur per week ervaring en afgeronde 5-e jaarsopleiding BBL of gelijkwaardige opleiding zelfstandig iemand met beheersing van de meeste keukentechnieken teamwerker met verantwoordelijkheidsgevoel leidinggevende capaciteiten 1e medewerker bediening m/v in overleg 32 of 38 uur per week iemand die een positieve en eigen bijdrage kan leveren aan de sfeer in de Vriendschap iemand die blij wordt van grote drukte en in staat is plezier en filosofie van het werk over te dragen op de rest van het team ervaring in horeca en een leidinggevende functie is noodzakelijk Alleen schriftelijke sollicitaties aan VRIENDSCHAP, café-restaurant t.a.v. Cees Rijn, Postbus 204, 4330 AE Middelburg/ vriendschapcr@zeelandnet.nl AUTOSERVICE BESUYEN NEUTRALE AUTOKEURINGEN Voor onze vestiging in Goes, welke medio oktober verhuist naar de Livingstoneweg zijn wij op zoek naar een: Wij verwachten: - diploma AP II - voldoende ervaring om zelfstandig te keuren - goede sociale vaardigheden ten opzichte van klanten en collega's - bereidheid om sporadisch in de Vlissingse vestiging ingezet te worden Wij bieden: - een goed salaris - vaste werktijden zonder over- of .weekend uren - bijscholing voor instandhouding APK-diploma Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen naar: AUTOSERVICE BESUYEN V.O.F. t.a.v. dhr. A. T. Besuyen Hermesweg 15 4382 ND Vlissingen Voor inlichtingen: 0118-417082

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 53