Banen chauffeur -M'ê tempo-team i Commercieel medewerkfstjer? LOONTJENS OCEANWIDE Beauté m Ondernemende Shopmanager Bergen op Zoom vodafone 22 Manager Logistiek m/v Inval-operationeel manager (m/v) Werkelijk goed werk word jli onze n internationaal Accountmanager Binnenvaart m/v OCEANWIDE ontwerpers van huisvesting Auris Kijk ook op tf% lobTrack.nl 2 SEPTEMBER 2006-W17 Vodafone Libertel NV, gevestigd in Maastricht, maakt onderdeel uit van Vodafone Group, 's werelds grootste mobiele telecommunicatie organisatie met wereldwijd meer'dan 139 miljoen klanten. Vodafone City Point, de retail organisatie gericht op de particuliere markt, bestaat momenteel uit 72 shops, verspreid over heel Nederland. Deze shops op A-locaties bieden klanten naast de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van mobiele communicatie, een uitstekende klanten service. Binnen deze shops werken gedreven, geïnteresseerde mensen die er dagelijks naar streven om de verwachtingen van de klant te overtreffen. Namens Vodafone is Staffplanning op zoek naar kandidaten voor onderstaande vacature; De functie: Als manager ben je verantwoordelijk voor de prestaties van jouw filiaal, je coacht, inspireert en geeft leiding aan een vérkoopteam van 3-5 medewerkers, je geeft zelf het goede voorbeeld als het gaat om service- en klantgericht heid en weet alles van de nieuwste diensten en producten. Daarbij maak je als ondernemer optimaal gebruik van de centrale trainings- emWarketingfaoiliteiten. je draagt zorg voor de opleiding van jouw medewerkers door coaching, training on the job en medewerkers in te plannen voor georganiseerde trainingen en opleidingen. Zodat jouw team het maximale uit zichzelf haalt en jouw filiaal de beoogde targets. Uiteraard zorg je ervoor dat de winkelpresentatie in jouw shop in'alle opzichten aantrekkelijk is en conform de marketingmix en geplande acties, je stelt de werkroosters op en organiseert het werkoverleg, je zorgt ervoor dat je commerciële administratie (garantie, klachten, aansluitingen en verzekeringen) en je kas altijd op orde zijn. Daarnaast houd je de voorraad op peil en plaats je tijdig bestellingen ter aanvulling van het voorraadniveau. Het profiel: je hebt een afgeronde opleiding op-MBO-niveau, bij voorkeur MMO-C (voorheen MDS). Verkoopervaring binnen de retail is een must |e hebt ervaring opgedaan met het zelfstandig aansturen van een afdeling of filiaal. |e hebt hierin zelfstandig functionerings- en beoordelingsgesprekken gevoerd, je bent een betrokken people manager die het leuk vindt om een jong team te coachen en succesvol te laten zijn. Interesse in mobiele communicatie is duidelijk aanwezig. Het aanbod: Een uitdagende functie met veel verantwoordelijkheid binnen een jonge en professionele organisatie. Goed basissalaris en daarbovenop een uitstekende bonusregeling. V erder prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrij pensioen, kortingen op verzekeringen, vrij bellen en een verlof spaarregeling, Er wordt binnen deze onderneming veel geïnvesteerd in opleidingen en trainingen. Daarnaast zijn er ruime doorgroeimogelijkheden zowel binnen Vodafone City Points als binnen de andere bedrijfsonderdelen van Vodafone. Staffplahning komt ook graag in contact met kandidaten voor de functie van Assistent Shopmanager voor het filiaal van Vödafonë in-'Goes. Voor meer informatie over beide functies neem je contact op met Barbara Haverkamp van Staffplanning Breda via 076 5221944- Direct solliciteren doe je via www.staffplanning.nl/vodafone of per e-mail: barbara.haverkamp@staffplanning.nl Financiën en Administratie Verkoop en Marketing Inkoop en Logistiek Personeel en Organisatie Managementondersteuning en Secretariaat Staffplanning j www.staffplanning.nl In verband met toegenomen export van onze kwaliteitsbiljarts zijn wij op zoek naar een Loontjens Biljarts B.V. in Middelburg is de grootste leverancier van biljarts in de Benelux. Zij houdt zich bezig met de fabricage van eigen merken zoals Roothaert en Gabriels biljarts die wereldwijd verkocht worden. Binnen de organisatie zijn 10 goed opgeleide medewerkers werkzaam. Het bedrijf maakt deel uit van de Christoffel Groep waartoe ook Loontjens Automaten behoort, die actief is in de exploitatie van kansspel-, behendigheidsautomaten en biljarts aan horeca- en recreatiebedrijven en aan eigen amusementscentra. De Christoffel Groep is een familiebedrijf dat is opgericht in Bij de werving en selectie van deze vacature laten wij ons ondersteunen door: den Hartog 'v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werkzaamheden Na een gedegen inwerkperiode, waarin je kennis maakt met het assortiment en de werk- en denkwijze van de organisatie, ben je als manager belast met de inkoop, het aanleveren en het beheren van onderdelen en accessoires van biljarts, Tiet emballeren van in onderdelen uiteengenomen biljarts en voor het transport ervan naar de klant. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van de afgeleverde producten en voor de after sales. Verder stuur je (indirect) de medewerkers aan die biljarts op locatie assembleren en/of repareren. Functie-eisen Een relevante MBO+ of HBO opleiding richting Logistiek Management Aanvullende managementopleiding Commerciële ervaring bij inkoop van goederen en of diensten Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Stressbestendig, integer en flexibel Resultaatgerichte teamplayer Profiel Je bent bekend met logistieke processen. Je bent een natuurlijke leider, weet mensen enthousiast te maken, neemt initiatieven en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Je bent flexibel en je hebt geen 9 - 5 mentaliteit. Je hebt affiniteit met het product en je hebt bij voorkeur ervaring in een gerelateerde branche. Je bent verder gewend bedrijfsmatig te denken en te rapporteren over de resultaten. Je moet woonachtig zijn in of nabij de provincie Zeeland, of bereid zijn te verhuizen naar de regio Middelburg. Wij bieden Een verantwoordlijke en afwisselende functie binnen een informele werksfeer en in een dynamische werkomgeving met evenzo enthousiaste collega's. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden passend bij het niveau van de functie. Reageren Spreekt het profiel je aan en herken je je in de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV aan: den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129,4460 MC Goes. Mailen kan ook aan: info@personeelsadviesdienst.nl. Informatie Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.C. Oomes, tel. nr. 0118-634400. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont' Zorg wet respect, waar t ook woont Zorgstroom is voor de Thuiszorg op zoek naar een Voor gemiddeld 48 uur per vier weken. Vacaturenr. 0.294. Een operationeel manager creëert randvoorwaarden waarbinnen de teams met medewerkers hun werk verrichten. U gaat aan de slag wanneer de vaste operationeel manager er niet is, bijvoorbeeld bij vakantie of ziekte. 1 Beschikt u over leidinggevende capaciteiten, bent u zakelijk en pro-actief? Heeft u een HBO diploma en bij voorkeur enige jaren-relevante werkervaring? Solliciteer dan nu naar deze dynamische functie. Arbeidsvoorwaarden zijn op basis van de CAO Thuiszorg, F WG 45 (maximaal 2571,72 bruto per maand i bij een 36-urige werkweek). Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Ellie Lijnse, rayonmanager, telefoonnummer (0118) 48 64 00. Uw briefen cv zien wij graag vóór 12 september 2006 tegemoet. U kunt deze richten aan de heer L.O. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 26 september. Zie voor de volledige advertentietekst www.zorgstroom.nl Acquisitie' maw. deze advertentie wordt niet op prijs gestéld. LOGISTIEK Verkeersregelaar m/v voor een bedrijf in Goes. Bij evenementen zorg je er voor dat de verkeersstroom goed verloopt. De evenementen zelf kun je gratis bij wonen. Hét werk is op oproepbasis.We zoeken mensen met een sterke persoonlijkheid en een natuurlijk over wicht. Informatie0113 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3; Goes SCHOONMAAK Glazenwasser m/v vooreeri schoonmaakbedrijf in Vlissingen. De functie is voor minimaal tien uur per week, maar bij drukte bestaat de mogelijkheid tot meer uren. Ervaring is een pre,' maar gèeh vereistè. Het is belangrijk dat je geen hoogtevrees hebt en niet bang bent om op een ladder te staan. Vervoer wordt verzorgd. Informatie: 0118 41 48 70, Robert Staats, Beenhouwerssingel -6, Middelburg www.terripo-team.nl Huisartsenpraktijk Yerseke C.C.A. Ammerlaan, J. Kok, C. Mak, huisartsen Wij zoeken op korte termijn een Gediplomeerd apothekersassistente 16 uur per week In onze dynamische groepspraktijk werken 3 huisartsen, 1 praktijkondersteuner, 4 doktersassistentes, 3 apothekersassistentes en meestal een huisarts in opleiding. De werkzaamheden zullen vrijwel volledig voor de apotheek zijn. In geval van afwezigheid van collega's wordt van je verwacht meer uren per week te kunnen invallen. Wij vragen accuratesse, goede contactuele eigenschappen en flexibiliteit om binnen het team onze apotheek te runnen in een prettige werksfeer. Binnenkort stappen we over naar Promedico-ASP. Ervaring in automatisering en een HAVO-vooropleiding zijn een pre. Sollicitatiebrieven voor 15 september richten aan: J. Kok, huisarts Zeeburg 1 4401 DA Yerseke Voor nadere informatie 0113-573520 Je gaat het eerste contact Leggen met onze klanten. Je bent dus ons visitekaartje: klantgericht en enthousiast. Op het gebied van internet kan niemand jou iets wijs maken. Telefonisch ben je sterk en je zorgt dat gemaakte afspraken worden nagekomen. Je loopt graag een stapje harderen een goede sfeer op het werk vind je belangrijk Zin om te werken in een jong team van specialisten op het gebied van internet en multimedia toepassingen? Kijk dan voor de volledige vacature op www.nedbase.nl NedbaseICT Molenwater 79 4331 SE Middelburg ITImTÊTTTPïirfr (naar een inter- Mipn'adrd Transport B.V. te Srabbendijkè is op nationale chauffeur. Wij verzorgen groupage en geconditioneerde transporten door geheel de Benelux,; Frankrijk en een deel van Duitsland. Spreekt dit jou aan, veem dan contact op met het onderstaande adres. zoekt: het bezit van ADR is een pre reactie: Minnaard Transport B.V. f.a.v. W.J. Minhaard postbus 14, 4413 ZG Krabbendijke tel 0113 - 501 478, wim@mostert-group.com Oceamwide richt zich ais marktleider op de maritieme uitzend- en detacheringmarkt op het plaatsen en begeleiden van (inter)nationale uitzendkrachten in de scheepvaart en in de offshore-industrie. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar een De functie Als accountmanager binnenvaart ben je verantwoordelijk voor het plaatsen van voornamelijk Poolse bemanningsleden aan boord van Nederlandse binnenvaartschepen. Hierbij ben je betrokken bij het volledige proces, van de commerciële contacten met de inleners tot de nazorg. Op commercieel vlak verzorg je de opvolging van mailings naar nieuwe en bestaande opdrachtgevers en onderhoud je de dagelijkse contacten met de huidige contractanten in de binnenvaart. Je hebt dagelijks contact met ons wervingskantoor in Polen teneinde de aanwas van nieuwe bemanningsleden in goede banen te leiden. Tenslotte onderhoud je intensief contact met zowel onze bemanningsleden als met onze opdrachtgevers, teneinde de kwaliteit van de dienstverlening, het welzijn en de tevredenheid van beide partijen te bewaken. Gevraagd Naast een opleiding op MBO-niveau dien je te beschikken over commerciële werkervaring en een dienstverlenende instelling. Een redelijke beheersing van de Engelse taal is vereist. Ervaring in de binnenvaart is een pré maar niet strikt noodzakelijk. Je werkplek is ons kantoor in Vlissingen. Geboden Een intensieve maar uitdagende en zelfstandige functie binnen een professioneel sterk groeiende organisatie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Dnteiresse? Wil jij zorgen voor het beste binnenvaartpersoneel, stuur dan je schriftelijke reactie ver gezeld van een uitgebreid CV voor 1 oktober a.s, naar: Oceanwide Netherlands B.V., t.a.v. Dorita de Bruijn, HR-Manager Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen E-mail: dorita@humares.com Voor verdere informatie, zie onze websites www.oceanwidecrew.com of www.humares.com www.oceanwidecrew.con Oceanwide is onderdeel van de Humares groep, één van de top 10 aanbieders van flexibele arbeid in Nederland. Van Domme Bouuuadvies: illlij zoeken óp kort© termijn i.v.m. toenemend© werkzaamheden: bouwkundig Cad-tekenciar(s) MBO- of HBO opleiding Ook schoolverlaters zijn uuelkom Representatief, accuraat en klantvriendelijk V^MmmB^SBÊÊÊKÊÊBKmÊR projectvoorbereider(s) I Van Damm© Böuwadvies is ©én ontwerp-en ingenieurs bureau met ruime ervaring óp het gebied van planvorming, bouiuyoorbereiding en bouw- begeleiding van zeer uiteen lopende projecten in de woning-, utiliteits- en industriële bouw. Bij ons bureau zijn momenteel 10 personen werkzaam. Medio oktober a.s. hopen we een geheel vernieuwd kantoorgebouw te Kruiningen in gebruik te nemen. MBO- of HBO opleiding Bij voorkeur met ervaring Representatief, accuraat en klantvriendelijk Uuj schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan: Van Damme Boutuadvies, t.a.v. de directie Postbus 4400 RB Verseke VAN DAMME BÖUWADVIES ONTWE RPERS I NG EN I E U RS V6RS6H6 (0113) 57 17 58 DA BEAUTE KIK is een zelfstandig filiaalbedrijf met 5 drogisterij parfumeriewinkels in de regio Zeeland en Zuid-Holland. Voor onze vestiging in Zierikzee zoeken wij een: FILIAALLEID(ST)ER M/V Dus heb jij ervaring als leidinggevende, ben je in het bezit van het vakdiploma "Drogist" en zoek je een nieuwe uitdaging, reageer dan snel!! Uiteraard zoeken wij iemand die gestructureerd, enthousiast, flexibel, klantvriendelijk en representatief is. Ervaring op gebied van luxe huidverzorging en cosmetica is een pre. INTERESSE? Schrijf dan voor 12 september je sollicitatiebrief met foto en CV. naar: DA drogisterij parfumerie Kik (t.a.v. Ilse Kik) Ring 15, 4328 AE Burgh-Haamstede. Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise Auris Zorg te Bergen op Zoom en Goes Voor de nieuw te starten peutergroepen voor diagnostiek, behandeling en begeleiding van auditief (Goes) en communicatief beperkte kinderen (Bergen op Zoom) zijn wij op zoek naar: Pedagogisch begeleiders m/v (16 - 24 uur per week) Voor meer informatie over deze vacature zie: www.auris.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 47