mm Banen JohfTracjcn^ NECKERMANN.COM ZOEKT TALENTEN OM HET E-COMMERCEBEDRIJF VERDER MEE VORM TE GEVEN. Ad MN/ Kijk ook op 2 SEPTEMBER 2006 - Wj De div.isie Automatisering is verantwoordelijk voor alle automatiseringssystemen en-software én telefoonverkeer voor de Nederlandse en Belgische vestigingen. Automatisering is centraal gevestigd in St. Jansteen en levert diensten aan de andere vestigingen. Voor een aantal afdelingen binnen de divisie Automatisering zijn wij op zoek naar enthousiaste, flexibele, goed opgeleide collega's voor de functies van voor 38 uur per week vacaturenummer BV0602JW Als E-commerce Ontwikkelaar werk je aan frontend applicaties zoals websites, klantmanagementsystemen en andere systemen ter ondersteuning van de primaire bedrijfsprocessen van onze organisatie en de integratie tussen de diverse back- en front-office toepassingen. Je denkt mee vanaf de ontwerpfase en je brengt al je creativiteit in bij het realiseren van oplossingen, Je werkt graag in teamverband met je collega's, externe partners en onze interne klanten om onze systemen optimaal te laten presteren. Wat verwachten we van jou in deze functie Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding richting Informatica en hebt gerichte ervaring met Java (EJB, JSP), XML en met inter- en intranettechnologie. Verder is het een voordeel wanneer je ervaring hebt met de IBM Rational software, alsook gewerkt hebt in een J2EE-omgeving (bv Websphere) en datje kennis hebt van RUP, DSDM, XP en relationele databasesystemen (bv Oracle). Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer A. van Doeselaar, Hoofd Informatie Analyse en E-commerce Ontwikkeling, telefoon +31(0)114-318297 Als Data administrator ontwerp en onderhoud je stan daard procedures en systemen inzake beveiliging, toe gang, recovery en herstart. Je ontwerpt, bouwt en test database programmatuur en schema's, reorganiseert indexen, tablespaces en bestanden of herstructureert de database op basis van analyse en interpretatie van de performance van de database. Je bent betrokken bij de ontwikkeling van fysieke data- modellen en het uitwerken in schema's en protocollen, alsmede ook bij het opstellen, onderhouden en controle ren van de richtlijnen voor gebruikers van de databases, standaards met betrekking tot structuur, inrichting en naamgeving van alle database entiteiten, installatie van database software en/of hardware en je biedt ondersteu ning bij het gebruik hiervan. Wat verwachten we van jou in deze functie Je hebt minimaal een HBO werk- en denkniveau. Daarnaast heb je aantoonbare, relevante werkervaring met Oracle en/of MS-SQL. Ook kennis van AIX en/of Linux wordt op prijs gesteld. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer P. de Kort, Hoofd Systeem Techniek, telefoon +31 (0)114-318 443 voor 38 uur per week vacaturenummer BV0605CB Als EDP Analist ben je verantwoordelijk voor het beheer en uitbouwen van de functie van de centrale repository als beheers- en stuurgereedschap voor automatiserings- en andere daarvoor in aanmerking komende bedrijfspro cessen. Jouw taak is deze processen en bijbehorende beheersaspecten te analyseren en eventuele knelpunten vast te stellen. Uiteraard draag je ook voorstellen aan van oplossingen, welke je ook zelf documenteert en realiseert en zorg je voor de betreffende opleidingen. Tevens draag je zorg voor de reporting tools en de bijbehorende kop pelingen met de databases. Wat verwachten we van jou in deze functie Je hebt minimaal een HBO werk- en denkniveau. Daarnaast heb je aantoonbare, relevante werkervaring met IDMS, COBOL, en SQL. Ook kennis van Oracle, SAS, AIX en/of Linux en Business Objects wordt op prijs gesteld. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer P. de Kort, Hoofd Systeem Techniek, telefoon +31 (0)114-318 443 voor 38 uur per week vacaturenummer BV0601JW Als Programmeur werk je binnen de afdeling Systeem Ontwikkeling en analyseer je ontwerpen en werk je gebruikersvragen uit tot een ontwerp. Tevens schrijf en/of wijzig je programma's (COBOL, ADS, SAS). Je brengt nieu we of gewijzigde systemen in productie, zet systeem-, programma- en gebruikersdocumenten op en voert tests uit. Uiteraard realiseer je de toegewezen projecten binnen de gestelde tijd en budgetten. Wat verwachten we van jou in deze functie Je hebt een afgeronde HBO-opleiding richting Informatica en kennis van programmeertalen (bijvoor beeld COBOL, ADS en SAS). Tevens heb je kennis van databasesystemen zoals CA/IDMS. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer P. van Acker, Hoofd Systeem Ontwikkeling, telefoon +31(0)114-318 254 Verder vinden wij het belangrijk dat je voor bovenstaande functies naast de Nederlands taal ook de Engelse en Duitse taal zowel mondeling als schriftelijk op een goed niveau beheerst. De divisie Logistiek regelt de verzending van alle pakket ten voor Nederland en België vanuit Sint Jansteen. Hiervoor zijn er binnen Logistiek twee specifieke aflopen, te weten voor de kleine, lichtere artikelen, hoofdzakelijk textiel en een voor de zwaardere grote artikelen. Dit laatste vindt plaats binnen ons Expeditiecentrum te Sint Jansteen. Hier zijn we op zoek naar een: De divisie Communicatie behelst twee hoofdactiviteiten. Enerzijds is er de afdeling Communicatie Concepten die alle online en offline acties uitdenkt. Anderzijds zorgen de afdelingen Creatie, Print Media en Nieuwe Media voor de con crete uitvoering van deze plannen. Binnen de afdeling Creatie te Sint Jansteen zoeken wij gemotiveerde collega's die willen werken in de functie van: voor 38 uur per week vacaturenummer BV0606CB voor 38 uur per week vacaturenummer BV0604CB De divisie Personeelsontwikkeling coacht, traint, advi seert en ondersteunt de directie en het management van de verschillende divisies van de Nederlandse en Belgische vestigingen van Neckermann op het gebied van perso neelsbeleid en personeelsmanagement. Daarnaast ver richt Personeelsontwikkeling de personeelsadministratie en verzorgt de salarisverwerking. Binnen de divisie Personeelsontwikkeling zijn wij op zoek naar een: voor 38 uur per week vacaturenummer BV0601SC Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een ecommerce organisatie als Neckermann BV, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een onderneming die deel uitmaakt van het Duitse KarstadtQuelle- concern. Deze organisatie behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann BV biedt via haar dochterondernemingen Neckermann.com en Quelle meer dan 50.000 artikelen aan via Internet en via de dikke catalogus. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann BV één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n 750 medewerkers. Als Teamleider geef je leiding aan en coach je logistie- Als Beeldcoördinator heb je als taak om binnen de voor- ke medewerkers. Dit betekent onder andere datje de per- ziene termijnen het totale beeldproductie- en paginaont- soneelsplanning verzorgt, medewerkers beoordeelt en werpproces bij on- resp. offlineproducties te initiëren, coacht, ziekteverzuim begeleidt en andere personele aan- organiseren en uit te voeren, alsmede ook deze te bege- gelegenheden behartigt. leiden. Dit laatste doe je o.a. door hiertoe meetings te Tevens draag je zorg voor een vlotte en correcte uitvoe- organiseren en contacten te onderhouden met zowel ring van alle logistieke werkzaamheden en voor de afhan- interne als externe betrokkenen. Het gaat hier dan om deling van eventuele problemen en uiteraard acties briefings, lay-out en tableau, alsmede ook het ontwerp onderneemt om problemen in de toekomst te voorkomen, van offline pagina's, fotografie, lithografie en het online brengen van beelden. Je ziet erop toe dat de materiële gebruikers- en verbrui- Dit alles uiteraard met oog voor de kwaliteit van de beel- kersmiddelen ten behoeve van het operationele proces den en de daaraan gestelde voorwaarden, optimaal en efficiënt worden ingezet. Verder waarborg je de veiligheid volgens de Arbo-regels Wat verwachten we van jou in deze functie? en van het welzijn van de medewerkers. Daarbij behoort Naast een HBO werk- en denkniveau, heb je kennis van ook dat je actief deelneemt aan Bedrijfs Hulpverlening. diverse grafische programma's, en ben je accuraat en heb je affiniteit met internet en webtechnologieën. Tevens heb Wat verwachten we van jou in deze functie? je een gedegen ervaring met het MS Office. Je werk- en denkniveau ligt op MBO+. Je hebt ervaring De Nederlandse taal beheers je goed zowel in woord en met logistiek en daarnaast is coachend leidinggeven je geschrift en heb je kennis van de Duitse taal. niet vreemd. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je beschikt over een flexibele Voor meer informatie over deze functie kun je contact instelling m.b.t. werkzaamheden en werktijden (bereid- opnemen met mevrouw H. Dingenen heid om in ploegen te werken) je bent in staat probleem- Manager Communicatie, telefoon +31 (0)114-318240 oplossend te denken en om prioriteiten te stellen en belangen af te wegen. Je hebt kennis en ervaring met MS- office. Goede kennis in woord en geschrift van de Nederlandse taal is belangrijk. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer T. Bracke, Hoofd Expeditiecentrum, telefoon +31(0)114-318813 Als Tekstcoördinator heb je als taak om binnen de voor- Als Consulent Personeelsontwikkeling coach, bege- ziene termijnen het totale tekstproductieproces bij on- en leid en adviseer je management en leidinggevend perso- offlineproducties te initiëren, organiseren en uit te voeren, neel bij diens talentgerichte uitvoering van zijn of haar alsmede ook deze te begeleiden. Dit laatste doe je o.a. personeelsmanagement. Hieronder vallen ook werving en door het instrueren van externe copywriters en vertalers selectie, opleiding en training, functiewaardering, beoor en door het controleren van alle online en offline deling, ziekteverzuimbeheer en -begeleiding, en het toe- tekstfases. Dit alles uiteraard met oog voor de kwaliteit passen van arbeidsvoorwaarden, van de teksten in alle taalversies en de daaraan gestelde Je helpt mee met het uitdragen van drie centrale kern- voorwaarden.Tevens schrijf en/of vertaal je teksten voor waarden: van iedere medewerker benutten we zijn of online en offline producties. haar sterke kanten; we spreken elkaar aan; we stellen onze klant centraal. Wat verwachten we van jou in deze functie? Je begeleidt veranderingsprocessen en treedt op als vak- Naast een HBO werk- en denkniveau ben je accuraat en expert in afdelingsoverschrijdende projectgroepen. Een heb je affiniteit met internet en webtechnologieën. Tevens eventuele rol als projectleider schuw je niet. Ook blijf je heb je een gedegen ervaring met het MS Office. oog houden voor de optimalisatie van onze personeelsin- De Nederlandse- en Franse taal beheers je goed zowel in strumenten. woord en geschrift en heb je kennis van de Duitse taal. Wat verwachten we van jou in deze functie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact Je hebt een afgeronde HBO-opleiding op het gebied van opnemen met mevrouw P. Van Gucht, personeelsmanagement en beschikt over minimaal 3 jaar Hoofd Creatie, telefoon +31 (0)114-318241ervaring, liefst in een commerciële omgeving. Je hebt affi niteit en bij voorkeur ervaring met coaching. Omdat je flexibel, servicegericht en stressbestendig bent, kun je zowel in teamverband als zelfstandig werken. Je beschikt over goede contactuele eigenschappen en empathisch vermogen. Werken met MS Office is voor jou geen pro bleem. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw M.A.R. Wassenburg, Manager Personeelsontwikkeling, telefoon:+31(0)114-318 560 Interesse voor een van bovengenoemde functies? neckermann.com Stuur dan voor 16 september a.s. je mail met motivatie en CV naar vacatures@necknet.com. Vermeld duidelijk het vacaturenummer van de functie waar je interesse naar uitgaat. Of richt je sollicitatiebrief met CV aan Neckermann BV, Postbus 342,4560 AH HULST, afdeling Personeelsontwikkeling. Vermeld ook hierbij duidelijk het betreffende vacaturenummer. Voor alle functies geldt dat een psychologische test deel kan uitmaken van de sollicitatieprocedure. Jan Peter ieidt een noodhulpproject na een natuurramp. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? "DtA/fcfcM rv?AAK- Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand OVfcÉ-tÉG&ÊN DoWSOimtÉW ofZov.w£w WJWIÉk DLfcfcWS WiTDÊ+EfJ ARTSEN ZONDER GRENZEN www.artsenzondergrenzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34