Banen DIRECTEUR/BESTUURDER ERLY lobTrack.nl ARAM sociaal ondernemer met visie op wonen Kijk ook op 2 SEPTEMBER 2006-« Stichting tanteLouise is de nieuwe naam voor kwalitatief hoogwaardige zorg-op-maat in westelijk Brabant; binnen een werkge bied dat zich uitstrekt van Dinteloord tot Putte. De organisatie is op 1 juli 2006 ontstaan uit het samengaan van Stichting Savelanden en Zorgthuys. Stichting tanteLouise biedt een compleet dienstenpakket op het gebied van thuiszorg, (begeleid) wonen, verpleging en aanvullende dienstverlening. Daarbij staat behoud van identiteit en zelfstandigheid van cliënten voorop. Stichting tanteLouise is op zoek naar gemotiveerde, ervaren en deskundige kandidaten voor de functies van: Servicemanagers intramurale zorg m/v (vac.nr.: e2006073) Als Servicemanager ben je de spin in het web voor alles wat zich voordoet binnen de zorgafdeling of (kleine) locatie van Stichting tanteLouise. Je vult samen met het zorgteam de kwaliteit van zorg welzijn voor onze cliënten concreet in en geeft uitvoering aan de zorgvisie van tanteLouise op operationeel niveau. Tevens ben je verantwoordelijk voor de opname en uitplaatsing van cliënten en toets je de kwaliteit van de zorgverlening. Het samen met collega's realiseren van de zorgvisie van tanteLouise is voor jou een aantrekkelijke uitdaging en daartoe beschik je over uitstekende leidinggevende vaardigheden. Ook heb je een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau (bijvoorbeeld verpleegkundige niveau 4 of 5). Voor verdere inlichtingen over deze functies kun je je wenden tot Marian Zwagemaker, Regiomanager (06-10307361), Assist medewerker m/v (vac.nr.: e2006076) Zorg welzijn zijn in de zorgvisie van tanteLouise onlosmakelijk met elkaar verbonden. De Assist Medewerker levert hieraan een belangrijke bijdrage. Je ondersteunt de verzorgenden en verpleegkundigen binnen het team Daarnaast bied je een helpende hand bij maaltijden en zorg je voor een schone leef- en woonomgeving voor de cliënten. Jouw houding naar bewoners is respectvol en servicegericht en je werkt gemakkelijk in teamverband met anderen samen Daarnaast beschik je over een relevante opleiding op niveau 2 (bijvoorbeeld: helpende, voedingsassistent, facilitair medewer ker) of ben je capabel en gemotiveerd voor het volgen van een opleiding op dit niveau. Voor inlichtingen over deze functie kun je contact opnemen met Els Brouwers, HRM-adviseur (tel: 06-43237153). Verzorgenden(IG) Verpleegkundige m/v Verzorgenden en Verpleegkundigen zijn de hoeksteen van de zorg aan onze cliënten Zij geven in belangrijke mate vorm en inhoud aan de begrippen klantgerichtheid en kwaliteit van zorg welzijn. Zowel voor onze intramurale als extramurale dienst verlening is tanteLouise op zoek naar Verzorgenden (IG) niveau 3 en Verpleegkundigen niveau 4 of 5. (vac.nr.: e2006074) De omvang van het dienstverband voor verzorgenden in de extramurale dienstverlening bedraagt maximaal 20 uur en voor verpleegkundigen 30 uur per week. Voor inlichtingen over de functies binnen onze extramurale dienstverlening kun je contact opnemen met Leanne Machielse, Manager Thuiszorg (06-14188392) of met Hans Stoop, HRM-adviseur (06-14189117). (vac.nr.: e2Q06075) Binnen de intramurale dienstverlening kan de omvang van het dienstverband in onderling overleg worden vastgesteld (fulltime 36 uur). Voor inlichtingen over de functies binnen de intramura le dienstverlening van tanteLouise staat Vivianne Benders, HRM-adviseur (06-43237148) je graag te woord. Reageren Spreekt een van deze vacatures je aan, dan kun je, onder vermelding van het vacaturenummer, jouw sollicitatie sturen naar: solliciteren@tanteLouise.nl of schriftelijk richten aan: Stichting tanteLouise, dienst PO&O, postbus 73, 4600 AB Bergen op Zoom. Voor meer informatie over bovengenoemde functies kunt u terecht op onze website www.tantelouise.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Verpleegkundige mobiel team m/v (vac.nr.: e2006072) Voor het mobiel verpleegkundig team van Stichting tanteLouise zijn wij op zoek naar een nieuwe collega (24 uur per week). Het team is verantwoordelijk voor alarmopvolging bij de cliënt in de thuissituatie. Daarnaast geven teamleden voorlichting, begelei ding en ondersteuning aan cliënten en mantelzorgers. Ook heeft het team een adviserende en ondersteunende rol naar verzorgenden binnen de thuiszorg van tanteLouise. Om voor deze functie in aanmerking te komen, beschik je over een diploma op HBO-V niveau 5 of MBO-V niveau 4. Je bent zelfstandig en flexibel in de uitvoering van je werkzaamheden. Vanzelfsprekend beschik je overeen rijbewijs. Leanne Machielse, Manager Thuiszorg (06-14188392), geeft je graag meer informatie over deze functie. sint Marie Voor de diagnosegroepen in Goes zijn we op zoek naar een: Pedagogisch begeleider (I8 roosteruren per week) De pedagogisch begeleider observeert, analyseert en interpreteert het individuele jonge kind. Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding SPH of Pedagogiek en over werkervaring In een vergelijkbare functie. Kijk voor meer informatie over de functie en de functie-eisen op: www.sintmarie.nl/vacatures Ben je geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie vóór 12 september 2006 per e-mail naar: PenO@sintmarie.nl. y/oningStichting Walcheren Voor Wonen, Service én Welzijn Woningstichting Walcheren (WSW) is een gedegen plattelandscorporatie, die op betrokken wijze ca. 1900 woningen verhuurt in de gemeenten Veere, Vlissingen en Middelburg. WSW wil de komende jaren meer proactief gaan inspelen op ontwikke lingen in de markt en haar positie in de regio verder versterken. Als 'de parel van Walcheren' wil zij op klantgerichte wijze verder invulling geven aan haar maatschap pelijke opgave. Naast herstructurering en nieuwbouwprojecten, zal zij de komende jaren ook gaan investeren in leefbaarheid en woonzorgprojecten. Zij wil daarbij ook de nodige veranderingen in haar organisatie doorvoeren en met nieuwe producten en diensten de dienstverlening aan haar klanten verder optimaliseren. Om aan deze ambi ties en veranderingen richting te geven, zoekt WSW een stevige en enthousiaste www.erly.nl THE CONSULTING COMPANY Functie: Als directeur/bestuurder bent u verantwoordelijk voor de organisatie en geeft u vanuit een duidelijke visie richting aan de verdere ontwikkeling van WSW. Hierbij richt u zich zowel op de veranderingen binnen de organisatie als de profilering van WSW in de markt. Naast het optimaliseren van bedrijfsprocessen geeft u invulling aan de ontwikkeling van nieuwe producten en diensten. Als maatschappelijk onder nemer weet u goed in te spelen op kansen in de markt. Hiertoe legt en onderhoudt u contacten met de diverse gemeenten, zorginstellingen en andere betrokken stake holders in de regio. Samen met het managementteam werkt u aan een klantgerichte en proactieve organisatie, die zich weet te onderscheiden in de regio. Profiel: U bent een sociaal en gedreven manager die vanuit een moderne visie op wonen richting kan geven aan de veranderingsopgave van de organisatie. U weet daarbij de lijnen uitte zetten en als bindende factor sturing te geven aan het veranderingsproces. Door medewerkers te motiveren en te enthousiasmeren weet u draagvlak te creëren voor nieuwe ontwikkelingen. U bent open, besluitvaardig en goed in staat risico's in te schatten. Als maatschappelijk ondernemer verliest u daarbij zowel de sociale als de resultaatgerichte kant niet uit het oog. U heeft gevoel voor politieke verhoudingen en weet netwerken op te bouwen en te onderhouden. U beschikt over een HBO/ academisch werk- en denkniveau en heeft affiniteit met de volkshuisvesting. U bent een daadkrachtig en nuchter persoon, die zich snel thuis voelt op het Zeeuwse platteland en zich ook graag wil vestigen op het landelijke Walcheren, waar het nog goed en goedkoop wonen is. Reactie: Bent u de betrokken directeur/bestuurder die richting kan geven aan de veranderings opgave en de verdere ontwikkeling van WSW, stuur dan een korte en zakelijke brief met CV aan ERLY, the consulting company, t.a.v. mevr. drs. L. Vos, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509, e-mail sollicitatie@erly.nl o.v.v. ref. nr. B7093. Vanzelfsprekend is een vertrouwelijke behandeling van uw gegevens gewaarborgd. ORGANISATIE-ADVIES RECRUITMENT INTERIM MANAGEMENT Heeft u ambitie en de passie om uw vakgebied verder uit te dragen en herkent u zich in onderstaande functies; Project Engineers(Mech} Commlsio-nfng Engineers (Jr.) Planning Engineers Dan zijn wij u reactie graag tegemoet (incf, CV) vla vacature@aramarpup.com Wg bieden u graag de uitdaging waar u naar op zoek bent. www.aramgroyp.com VEE R' Voor onze afdeling Openbare Ruimte zoeken wij voor benoeming per 1 november a.s, Eerste medewerker DE VIERSPRONG, ambitieus, vernieuwend en inspirerend Psychotherapeutisch centrum De Viersprong is een ambitieuze derde lijns GGZ instelling voor diagnostiek en behandeling van jongeren en volwassenen met ernstige persoonlijkheidsproblematiek, naast psychische klachten. Wij zijn op zoek naar een Sociotherapeut-verpleegkundige Voor het circuit volwassenen, het 3-maandsprogramma: 30-36 uur per week, voor onbepaalde tijd Voor het circuit jeugd, per 1 november 2006: 32-36 uur per week, voor onbepaalde tijd Verdere informatie over deze functie, arbeidsvoorwaarden en dergelijke kunt u vinden op onze website www.deviersprong.nl, waar ook nadere informatie over behandeling, onderzoek en adressering re vinden is. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE V IERSPRONG APM TERMINALS Belangstelling'! Stuur je.sollicitatiebrief mei CV naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling P0I. Postbus 1000, 4357 ZVDomburg, onder vermelding van vacaturenummer 16/06 in de linkerbovenhoek Van de envelop of mail naar vacature@veere.nl. Je brief of mail verwachten wij uiterlijk op 15 september 2006. www.veere.nl Op 980.000 m2 haventerrein aan de Maasvlakte bouwt APM TERMINALS ROTTERDAM BV (onderdeel van AP MoHer-Maersk) aan haar eigen container overslag terminal. Sinds vijf jaar worden daar langs 1600 meter kade de containerschepen van onder andere Maersk Line afgehandeld. Tot de vloot die aanlegt aan de kades behoren de grootste containerschepen ter wereld. De organisatie bestaat op dit moment uit ruim 600 medewerkers, die grotendeels in ploegendiensten direct betrokken zijn bij het container overslag proces; op kantoor en buiten op het terminal terrein Acquisitie c.q. commerciële werving naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. A.P. MOLLEK - MAERSK GRQILJP Coltex Retail Group B V. te Heerhugowaard exploiteert de filiaalbedrijven SPS Superstar, DiDi Fashion, Forecast en Steps. Elk filiaalbedrijf werkt volgens een uniek winkelconcept en geniet landelijke naams bekendheid in de modebranche. Momenteel heeft Coltex Retail Group B.V. 340 filialen in Nederland en een aantal in België en Denemarken. Er zijn 1900 medewerkers werkzaam. In onze organisatie staat kwaliteit voor wat betreft, de collectie, de verkoop en de presentatie hoog In het vaandel. Voor onze eigen onderhouds- (halfcontinu) en storingsdienst (volcontinu) in ploegendienst zijn wij op zoek naar meerdere: De werkzaamheden bestaan uit het verrichten van controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan straddle carriers, kranen, electrische installaties en voorzieningen, met als doel het mede zorg dragen voor een optimale inzetbaarheid en betrouwbaarheid van straddle carriers en kranen. Voor de functie Monteur electrisch zijn de kerntaken ondermeer: Verrichten van storingsonderzoek aan electro- technische installaties en herstellen van gebreken door middel van reparaties of vervanging van onderdelen; Verrichten van preventief en correctief onderhoud; Lezen van elektrotechnische tekeningen en schema's; Aanbrengen van modificaties conform tekeningen en/of aanwijzingen; Ondersteunen en assisteren van collega-monteurs electrisch en mechanisch (ook buiten het eigen vakgebied). Wij vragen: Diploma MTS Energietechniek/Electronica; Werkervaring in de industriële electronica; Eigen vervoer; In bezit van Voldoende Onderricht Persoon of Verantwoordelijk Deskundige; Voor de functie is het van belang dat de Engelse taal zodanig wordt beheerst dat instructies in het Engels begrepen worden. Wij bieden: Een prettige werksfeer in een professionele organisatie; Opleidings- en trainingsprogramma's (bijvoorbeeld I Siemens S7 en AC DC motoren); Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na verschijning I van deze advertentie sturen aan: APM Terminals j Rotterdam, ter attentie van Personeelszaken; j Antwoordnr. 931, 3190 WN Maasvlakte-Rt. of per I e-mail naar rotapmthrdgen@apmterminals.com. Voor i inlichtingen tijdens kantooruren: Personeelszaken 0181-372204 (M. Neven) Voor onze regio in BRABANT: zijn wij op zoek naar een: FILIAALMANAGER ASSISTENT FILIAALMANAGER Voor ons nieuw te openen SPS Superstar in: VLISSINGEN zijn wij op zoek naar: EEN VERKOOPTEAM Kijk voor de functies op: www.sps-superstar.nl Wat bieden we je: Een gezonde en dynamische organisatie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met doorgroeimogelijkheden en interne opleidingen. Beheer en Onderhoud (m/v) Een mooie job, afhankelijk van opleiding en ervaring in de aanloop- of functieschaal 6 (maximum 2.316 salarispeil 1 februari 2006) inconvenië'ntentoelage van bruto 6 64 per maand en piketvergoeding. Uitloop op termijn naar schaal 7 (max. 6 2.538) is mogelijk en er gelden aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Meer informatie? Bel dan Huub van de Zande (afdelingshoofd) of Jan Kole (personeels- adviseur) tel. (0118)555444. Op www.veere.nl lees je de complete tekst van deze advertentie. Fulltime 36 uur per week. Uitdaging voor een persoonlijkheid die sturing kan geven aan een groep medewerkers. Hij/zij is het eerste aanspreekpunt van de opzichter; een planner en coördinator; rechterhand van de opzichter, Het veelzijdige takenpakket omvat o.a. het onder houden van plantsoenen en wegen, bermen en waterlopen en rioleringen als ook de gereed schappen en het overige materieel daarvoor. Jouw profiel: Relevante, afgeronde (V)MBO-opleiding tot bijvoorbeeld vakbekwaam groenvoorziener of hovenier (niveau 3) en enkele jaren ervaring cn aantoonbare kennis en inzicht voor het geven van sturing aan een groep medewerkers Kennis van en ervaring met groenplannen en civiel- en cultuurtechniek. Rijbewijs B en hel certificaat VCAI. Hoe kun je reageren: Heb je interesse in één van deze functies? Stuur dan een korte brief met c.v. en recente pasfoto naar Coltex Retail Group B.V., t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 134,1700 AC te Heerhugowaard o.v.v. vacaturenummer S-00069, Of e-mail: sollicitatie@sps-superstar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10