Xii 1 j$ mensen ipl SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan Giro 999 11111 Gebeurtenissen deel je op PZC 14 Zeeuws Vlaanderen ARENSMAN Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! vrijdag 1 september 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Voorwaar zeg Ik u: Zo wie het Koninkrijk Gods niet ontvangt, gelijk een kindeken, die zal in hetzelve geenszins ingaan. Markus 10:15 Diepbedroefd delen wij u mee dat, na een kortstondi ge ziekte, van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Lucie Tetje Zandee-Visser echtgenote van fan Marinus Zandee Oudemirdum t Vlissingen 5 augustus 1932 30 augustus 2006 Allen die haar gekend hebben zullen beseffen wat wij in haar verliezen. Moge Hij, die alles regeert, ons de kracht geven om door dit donker dal te gaan. Middelburg: j.M. Zandee Middelburg: Marja en Bram de Visser-Zandee Kloetinge: Ane en Riet Zandee-Grauwels Middelburg: Lyfke Zandee Middelburg: Margo en André van Moolenbroek-Zandee Middelburg: Rien en Anja Zandee-Dingemanse Kleinkinderen en achterkleinkind 30 augustus 2006 Vinkenhof60 4532 DL Middelburg Zaterdag 2 september is er gelegenheid tot condole ren en afscheid nemen in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg van 16.00 tot 16.45 uur. Maandag 4 september zal D.V. een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Oostkerk, Oostkerkplein 1 te Middelburg om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg om 15.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bloemen Geen bezoek aan huis Oma Zandee Lief en vertrouwd, wat zullen we haar missen. De herinnering blijft voor altijd. Marlijn en Johanna Matthias en Marjolein Arian en Annemarie Luciën en Anika Bart-lan en Willemien, Norah Hanna Jeannot Lucie en Wilfred Marijn en Chantal Geerten Lucie Rosemarie Andreë Nadiene Verdrietig zijn wij, omdat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve schoonzuster en tante Lucie Zandee-Visser Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het dragen en verwerken van dit grote verlies. Ritthem: Jannie Moelker-Zandee Frans Moelker in herinnering Ede: Rinus en Hannie Zandee-Krijger Vuren: Jo en Willy Zandee-Machielse Ritthem: Ina en Henk Cevaal-Zandee Neven en nichten Bedroefd delen wij u mee dat plotseling is overleden onze broer, zwager en oom Jan Janse Terneuzen: Andre en Tonny Middelburg: Kees Goes: Ad en Matty neven en nichten r ui tv aar tv e rzorgmg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vcerseweg 36.4332 BG Middelburg interiwi: www.degrootdekam.nl Mogelijkheid tol opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. ,Jr Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en mijn zoon Huibert Antonius Houweling -Huib- in de leeftijd van 76 jaar. Lies Houweling - van Domburg Frans en Gerda Carina, Sebastiaan Peter en Annelies Jorrit, Erik Hui ben Evelien Bianca Rob en Jolanda Ruby, Timothy Yvonne en Piet Gwendolyn Carla M. Corveleijn - Sio 30 augustus 2006 van Raaltestraat 67 4584 GD Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren en om afscheid van hem te nemen op maandag 4 september van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaartcentrum 'Overtoom- Groen' aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium 'Middelburg' aan de Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Tevens is er gelegenheid tot samenzijn na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het cremato rium. In plaats van bloemen zouden wij het fijn vinden als u een donatie wildoen aan het Koningin Wilhelmina Fonds waarvan een bus in het crematorium aanwe zig zal zijn. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom Hendrik Willem de Groene Henk echtgenoot van M. Boone In de leeftijd van 80 jaar. Lelystad: A. de Groene "f J.F. de Groene-Paauwe Canada: M. de Groene M. de Groene-van Stel Wemeldinge: Jannetje de Groene Wemeldinge: W.J. de Groene M.A. de Groene-Bayens Bergen op Zoom: A.C. Jeremiasse-de Groene W. Jeremiasse Wemeldinge: Dien de Groene "f Wemeldinge: J.M. de Groene Neven en nichten Wemeldinge, 30 augustus 2006 Op 29 augustus overleed onze geliefde zwager en oom Jan Janse Ons medeleven g lat uit naar Laura en kinderen en kleinkinderen. A. van Soelen W.M. van Soelen-Geldof Jan en Wim Een moeder, een oma sterft altijd ie vroeg, tal wordt je nog zo oud. je hoopt, dat God haar sparen zal, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan, zij wordt ziek, moe en oud, vindt je dat God haar halen mag, omdat je van haar houdt. Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons mid den mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zo veel voor ons betekende, delen wij u mede dat plotse ling is heengegaan, onze moeder, schoonmoeder en oma Celina Regina Overmeire weduwe van Johnny van Nispen geboren op 25 april 1924 te IJzendijke en overleden op 31 augustus 2006 te Terneuzen. Hoofdplaat: Lucie en Ronald Patricia Biervliet: Irene en Piet Deborah en Peter Gideon en Karin Hulst: William en Bep Dennis Ralf IJzendijke: Rudi en Joke Femke Nienke en Michèl Yordi 51 augustus 2006. 4515 CE IJzendijke, Nieuwstraat 22 Correspondentieadres: Havenstraat 5,4513 AA Hoofdplaat. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 4 septem ber a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke, aanslui tend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op zaterdag 2 september om 19.00 uur. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal teiefoonnu ISB Grafmonumenten, \HVC NATt/6^ S™ens' Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften Nijverheidsstraat 53/55 graveren, stralen 4538 AX Terneuzen en laseren. Tel.: 0115-612617 Fax:0115-617727 Mobiel .06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen rMoe, zo onbeschrijflijk moe, te moe om verder te leven. Nu heeft pa de rust gevonden die wij hem zo graag wilden geven. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze pa en opa Cornelis Ceulemans Cor weduwnaar van Margaretha Brandenburg 7 april 1919 - f31 augustus 2006 Goes: Leo en Els Ceulemans Bianca en Rob Cindy en Simon Zierikzee: Ineke en André Dekker Marianne en jan. Ruben, Sander Patrick en Willemien. Thomas Angela en Arno Eveline Heinkenszand: Ronny en Tonny Ceulemans Janine en Niels Nicole en Edwin Goes: Yvonne Ceulemans Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel 'Wijkteam Randhof van Stichting Woonzorg Bevelanden voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspond en ti ead res Ter Doestwei 314464 BS Goes Zaterdag 2 september is er van 19.30-20.00 uur ge legenheid om afscheid van hem te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Graven- polder. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 5 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematori um gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ta n d a r t s e n p r a k t i jk I.J. Buize is a.s. vrijdag 1 september gesloten i.v.m. familie- omstandigheden Dankbetuiging Ondanks ons grote verdriet was het een troost te merken dat zovelen wilden meeleven na het overlijden van mijn geliefde man en onze papa Govert Albert Friedrich Bot Wij zijn u dankbaar voor uw steun in deze voor ons zo moeilijke periode. Wij hopen dat u met ons de toekomst in wilt gaan op de manier die Govert ons leerde. Nogmaals allemaal bedankt. A.M.S. Bot-Cornelis Ritthem, augustus 2006 Na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze lieve zorgzame moeder en innig geliefde oma Hanny Bremer-van der Sloot hebben velen hun blijk van medeleven betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dankbetuigën. familie Bremer Renesse, september 2006 Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw medeleven en belangstelling voor en na het overlijden van onze zwager en oom Cornelis Hubrecht Hage Namens de familie, N.C. de Oude-Evertse Zierikzee, september 2006 In Memoriam 1 september 2005 1 september 2006 W.N. de Haze-Vroonland Het grote gemis wordt gevuld. met wal het leven ons biedt, wat blijft is de grote leegte die jij alweer een jaar geleden achterliet. Dochters, klein- en achterkleinkinderen 01-09-2001 01-09-2006 In Memoriam Willeke Lookman Years pass on by, but the memories stay. Still missing you, every day. 1-9-2005 1-9-2006 Wim Stoutjesdijk Ikmisje heel erg. Janny Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler nl Van der Hooft Uitvaartzorg Per 1-09-2006 wordt de praktijk van tandarts Cappenberg mede door tandarts mevr. R.C. v. Driel-Silva gevoerd. ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost. Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld. Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Primusstraat 25 4431 DC s-Gravenpoldcr Tel: 0113 311517 persoonlijke begeleiding STICHTING VLUCHTELING Vluchtelingenwerk Nederland www.helpdarfur.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30