Snuffelen in de keuken van Ajax PZC Anthony van Assche komt in vorm i Robbie de Moor 1 is fit bij Hoek I Van Poelje doet stap terug bij RBC en loopt stage in Amsterdam agenda vrijdag 1 september 2006 Elk nadeel heeft zijn voordeel. Ook voor Jurriaan van Poelje. De uit Middelburg afkomstige trainer werd deze zomer vervangen als hoofd opleidingen bij RBC, maar dat maakte wél de weg vrij om twee dagen per week rond te snuffelen in de Ajax-keuken. „Zit ik ineens naast een grootheid als Frank de Boer." door Bauke Boersma ROOSENDAAL - Gepast zwij gen. Dat doet Jurriaan van Poel je de laatste tijd geregeld. De ge boren Middelburger is echt niet op zijn mondje gevallen, maar in het gezelschap van een keur aan Ajax-coryfeeën is stil zijn en goed luisteren nu eenmaal de verstandigste optie. „Dan zit ik met Frank de Boer, John van den Brom en Simon Ta- hamata in de kleedkamer over voetbal te praten. Een grootheid als Frank de Boer man, die heeft honderd interlands of meer ach ter zijn naam. Tja, in dat geval kan ene Jurriaan van Poelje met dertig wedstrijden ervaring in de eerste divisie beter nederig zijn en luisteren wat zij te vertel len hebben." Dat betekent niet dat de Breda- naar zich voor zijn stage bij alle Ajax-jeugdteams twee dagen per week als een schim over trai ningscomplex De Toekomst be weegt. „Absoluut niet. Het aar dige is bijvoorbeeld ook weer dat Frank de Boer net in het trai- Van Poelje nog niet op cursus betaald voetbal ROOSENDAAL - Jurriaan van Poelje is nog niet toegelaten tot de cursus Coach Betaald Voet bal. Hij deed inmiddels twee po gingen. „Beide kei-en ben ik afgewezen vanwege mijn leeftijd", zegt de 30-jarige Van Poelje. „Aan de testresultaten lag het niet, die waren goed. En de hoogste score blijft staan, dus bij de volgende poging is dat in elk geval posi tief. En ach, Louis van Gaal heeft ook vijf jaar moeten wach ten op toelating. Ik blijf het pro beren en hoop sneller te worden toegelaten dan Van Gaal." Biljartcompetitie voor teams is fors uitgebreid GOES - De kritiek op het gerin ge aantal wedstrijden van vorig seizoen heeft gehoor gevonden bij de wedstrijdcommissie van het biljartdistrict Delta Zuid- West. Het programma van de teamcompetitie is uitgebreid. Niet iedereen is blij met de op zet. Zo zijn de biljarters van Hof van Eede al afgehaakt. Zij schre ven in met een team in libre eer ste klasse en werden geconfron teerd met reizen naar Ooltgens- plaat, Nieuwerkerk en Noord- gouwe. Dat is hen te gortig. Se cretaris Staf de Baerdemaker: „We zouden drie uur moeten rei zen. Dat is niet te doen, de men sen moeten ook nog werken. Op splitsen in twee teams, zoals is voorgesteld, is belachelijk. Die mannen spelen al vijftien jaar samen. Dit kost leden, er heb ben al twee mensen opgezegd. Voor de fusie is nog beloofd dat we niet meer dan 60 kilometer van huis moesten. In dit geval ging het om 130 kilometer." In de eerste klasse spelen twaalf teams, waarvan VEGABV met vier een sterk blok vormt. Op merkelijk is dat in libre tweede klasse wél twee (kleinere) pou les zijn gevormd, juist om de af standen te beperken. Ook opval lend is de indeling in het driebanden eerste klasse. Negen tien teams, die elk 22 duels spelen, vormen één poule. Vol gens wedstrijdcoördinator Jaap Beenakker zijn de reacties tot nu toe positief. „We moeten af wachten hoe een en ander in de praktijk uitpakt. Positief aan al le veranderingen is dat ieder team nu minimaal 22 wedstrij den speelt." In de eerste klasse driebanden is SBC uit Sluiskil hofleverancier met drie teams. Verdeeld over zes klassen beginnen 140 teams aan het seizoen. Voordat alle be slissingen zijn gevallen zijn er dik 5000 partijen gespeeld. Ook Maccabi in Nijmegen SOFIA - Niet alleen de nationa le voetbalploeg van Israël wijkt uit naar Nijmegen, op 14 septem ber speelt Maccabi Haifa in de eerste ronde van de Uefa-beker in de Gelderse stad tegen Litex Lovech. De Europese voetbal unie heeft bepaald dat er voorlo pig geen Europese duels worden gespeeld in Israël wegens veilig- heidsovei'wegingen. ANP nersvak is begonnen en daarin nog veel moet leren. Hij vraagt mij ook wel tips over hoe hij met bepaalde situaties moet om gaan. Da's toch leuk." Van Poelje (30) belandde bij Ajax via John van den Brom, hoofd opleidingen bij de eredivi- sionist, die hij leerde kennen via zijn toelatingstesten voor de cur sus Coach Betaald Voetbal. Hij kijkt zijn ogen uit. „Het is er zo veel professioneler dan bij RBC, heel indrukwekkend om mee te maken", zegt Van Poelje. Dolblij „Ajax heeft allerlei fulltime spe cialisten voor een specifiek spel- onderdeel. Zo is Simon Tahama- ta techniektrainer, het is fantas tisch hem aan het werk te zien met al die Ajax-talenten. Bij RBC kennen we ook wel onder- deelspecifieke trainers, maar die doen dat naast andere ta ken. Henk Vos is bijvoorbeeld spitsentrainer, maar voetbalt nog wel gewoon in het eerste elf- -tal." Van Poelje, zo wordt tijdens het gesprek in het restaurant van het RBC-stadion wel duidelijk, is dolblij met de stage die Ajax hem dit seizoen biedt. Omdat het hem weer vooruithelpt in zijn ontwikkeling als voetbal trainer. En dat is exact de reden waarom hij bij RBC Roosendaal geen hoofd opleidingen meer is. „Bij de evaluatie aan het eind van vorig seizoen gaf ik bij de clubleiding aan dat ik de laatste van mijn drie contractjaren wil de uitdienen, maar dat ik daar na niet wilde verlengen"legt de Bredanaar uit. „Ik zit al zo'n tien jaar bij RBC, in allerlei hoe danigheden, en kwam tot de con clusie dat ik aan iets nieuws toe ben. Dat het voor mijn ontwik keling goed is eens ergens an ders te kijken." Voor die visie had RBC alle begrip. De clublei ding gaf wel aan direct naar een opvolger uit te kijken. „Die had den ze sneller gevonden dan ver wacht", vertelt Van Poelje. „Het was een interne kandidaat (Peter den Otter) en die wilde ge lijk aan de slag. Na een gesprek ben ik akkoord gegaan dat ik me dit jaar beperk tot het trai nen van de C-jeugd en het ma ken van analyses voor het eerste elftal." Met pijn in het hart, dat wel. „Het liefst had ik mijn laatste jaar afgemaakt als hoofd oplei dingen. Daar komt bij dat ik de laatste helft van vorig seizoen assistent van hoofdtrainer Ro bert Maaskant was en dat we in die evaluatie afspraken dat ik daarmee zou stoppen omdat de combinatie van taken wat te veel van het goede werd. Had ik geweten hoe het zou lopen, dan was ik nu misschien nog wel as sistent geweest." Maar Van Poelje houdt zich am per bezig met 'als' en 'dan'. „Om dat het is gegaan zoals het is ge gaan." En omdat de onverwach te ontwikkelingen al even onver wachte deuren openden. „Ik vind het heerlijk met de Cl, dat op het hoogste niveau speelt, op het veld te staan. En elk nadeel heeft zijn voordeel hè. Was ik nog hoofd opleidingen, dan had ik de stage bij Ajax niet kunnen doen." Avontuur Dat biedt in de loop van ko mend seizoen wellicht nieuwe kansen. „Natuurlijk denk ik er soms aan dat ik volgend seizoen misschien wel eens in dienst van Ajax zou kunnen treden. Maar mijn avontuur daar is pas begon nen, zoiets is nog niet aan de or de. Met mijn toekomst na RBC ben ik ook nog niet heel erg ac tief bezig. Dat ik straks beschik baar ben, is bekend bij de trai nersvakbond en ik kom in dit wereldje veel mensen tegen. Er zal vast wel het een of ander ko- Jurriaan van Poelje geeft aanwijzingen aan de C-jeugd van RBC. foto Robert van den Berge Kwalificatiewedstrijden voor WK in Heerenveen en Hengelo door Roeland van Vliet GOES - Anthony van Assche is niet geheel fit voor de eerste WK-kwalificatiewedstrijd van morgen. Maar dat is niet on overkomelijk voor de turner uit Sas van Gent. „Volgende week hoeft hij pas echt te vlam men", weet zijn coach, Rob Stout. Van 13 tot en met 21 oktober is in het Deense Aarhus het o zo belangrijke wereldkampioen schap. Alleen de beste 24 lan denteams, zowel bij de mannen als de vrouwen, plaatsen zich voor het WK van 2007 in Stutt gart, waar de olympische start bewijzen voor Peking 2008 wor den verdeeld. Dus als Oranje in Aarhus buiten de boot valt, kunnen ook alle plannen voor Peking overboord. Het is voor de turnbond daarom zaak zo sterk mogelijke ploegen naar Denemarken te sturen. De se lectie vindt plaats tijdens twee wedstrijden: de eerste is mor gen in Heerenveen, de tweede volgende week zaterdag in Hen gelo. Aan de eerste kan 'ieder een' meedoen, aan de tweede al leen een flink uitgedunde groep. Zes mannen en zes vrou wen krijgen uiteindelijk een plaatsje in de WK-selectie. Blessures De kans is groot dat de zeven tienjarige Anthony van Assche, die vorig jaar al naar het WK in Melbourne mocht, wordt ge selecteerd. Op het NK in juni zette hij - als junior - de twee de score neer. Maar na die titel strijd kampte de Zeeuws-Vla ming met enkele lichte blessu res. En de zoektocht naar een kamer in de nabijheid van de trainingshal in Zwijndrecht viel ook niet mee. „Dat heeft Anthony van Assche moet nog stabieler worden. op zijn gemoed gewerkt", zegt zijn trainer Rob Stout. „Maar nu hij die kamer heeft en ook weer zo'n beetje pijnvrij is, gaat hij weer met stappen voor uit." Van Assche kreeg aanvankelijk zes weken volledige rust voor geschreven om een enkelblessu re over te laten gaan. Stout: „Als hij was door blijven trai nen, was er een stressfractuur ontstaan." Daarna speelde één van zijn polsen op. „En door dat hij die ging ontzien, kreeg hij ook last van z'n schouder. Zo had hij altijd wat. Het ene moment mocht hij niet sprirx- foto Mustafa Gumussu gen en landen, het andere mo ment kon hij niet zwaaien." Maar in de laatste week voor 'Heerenveen' lijkt Van Assche weer in vorm te komen. „Op de dinsdagtraining maakte hij al weer heel mooie sprongseries. Maar hij moet nog wat stabie ler worden. Nu gaan vier van de vijf series goed, maar in de aanloop naar het WK moeten ze voor een turner van zijn ni veau weer allemaal goed gaan. Morgen hoeft nog niet alles per fect te gaan. Met een score van 80 punten (op het NK haalde Van Assche 83.400) is Stout al tevreden. „Daarmee gaat hij wel door naar Hengelo en daar hoeft hij pas echt te vlammen." Van Minde Ook van de achttienjarige Car lo van Minde wordt verwacht dat hij in elk geval de eerste schifting overleeft. De Goese- naar heeft bijna de gehele zo mer op volle kracht doorge- traind en is fit. „Bovendien heeft hij in de afgelopen maan den de uitgangswaardes van di verse oefeningen opgehoogd", legt Bram van Bokhoven, zijn trainer, uit. „We zijn er nog niet helemaal klaar mee en Car lo is nog niet zo stabiel als vlak voor de zomer, maar hij moet al wel hogere scores kunnen gaan neerzetten dan vorig jaar." Allrounder Van Minde kan zich nog niet helemaal meten met de nationale top, maar is een sterke subtopper. Een plaats in de WK-selectie zou wellicht nog een stap te ver zijn. Maar Van Bokhoven legt zich daar niet zomaar bij neer. „Ik moet eerst nog eens zien hoe de rest presteert. Op het NK zat Carlo op gelijke hoogte met Herre Zonderland en Jeroen Hardon. Als ze allemaal weer zo dicht bij elkaar zitten, wordt de wedstrijd heel span nend en de selectie heel moei lijk. Het heeft nu geen zin om te gaan speculeren over wie er naar het WK gaat en wie niet. Laat iedereen zich eerst maar weer eens bewijzen." men." Wat het ook wordt, Van Poelje verlaat RBC met opgehe ven hoofd. „Samen met mana ger Ron Kruis heb ik hier denk ik wel het een en ander neerge zet. Zo zit er een duidelijke rode draad in dé opleiding, van de jongste tot de oudste jeugd. Als gevolg daarvan zijn er ook al wat jongens doorgestroomd naar het eerste. En we hebben een goede samenwerking met een scholengemeenschap, waar door de jongens studie en voet bal kunnen combineren op een verantwoorde manier. En waar we er eerst drie hadden, is RBC nu een van de twaalf clubs in Nederland die het maximum van vier sterren voor de jeugdop leiding hebben." Hij hoopt dat zijn opvolger die lijn doorzet. „Nieuwe kapiteins hebben nieuwe inzichten. Dat er mogelijk wat accenten verande ren, is dan ook wel logisch. Maar als ze de hele boel op zijn kop gaan zetten, zou dat best pijn doen, ja." door Frits Bakker HOEK - Drie dagen volledige rust en een voorzichtige trai ning op dinsdag hebben Robbie de Moor goed gedaan. De 21-ja rige Belgische keeper van Hoek is de schrik van de botsing op het veld van Baronie ook alweer te boven. Hij meldde zich gisteravond voor de training en vertelde de trainer dat hij volledig fit is. Dat zou kunnen betekenen dat hij morgen tegen Kloetinge on der de lat staat. „De trainer heeft mij voor de wedstrijd op Baronie gezegd dat ik de compe titie zou beginnen." Met andere woorden: Robbie de Moor zou voorlopig de voorkeur krijgen boven Merlijn Swennen als eerste keeper. Of dat in de Zeeuwse derby ook werkelijk het geval is, valt nog even af te wachten. De Moor heeft immers drie dagen in bed doorgebracht. „Ik heb enorm veel geslapen na zaterdag, want ik had hoofdpijn, was duizelig en vermoeid. Dinsdagavond ben ik wel naar Hoek gegaan en heb ik voor mezelf lichtjes ge traind." Hij had het vreemd genoeg eens eerder meegemaakt: botsing met een speler en dat na afgevoerd naar het ziekr huis. Twee jaar geleden gebeir de hetzelfde bij Eendraf' Aalst, nadat hij de schoen v(® een doorgebroken speler tegR' zijn hoofd had gekregen. OF toen dreigde de doelman te str ken, maa"r hield een Aalster yjr dediger, die in het dagelijks r ven urgentie-arts is, de tong zijn plaats. En ook na die bo sing werd er in het ziekenhir een lichte hersenschudding varr gesteld. "r „Daarom ben ik er nu nietj* van geschrokken"zegt hij kir voor de dondei'dagtraining fc Hoelc. „Alleen heb ik me evenr gevraagd waar ik was, toen ik?' het ziekenhuis weer bij kern' kwam." Tegen Baronie, in de bekerwcr strijd van zaterdag, kreeg r Moor een knie tegen zijn slar „Vorige keer was het boven r mijn hoofd en ben ik geheöfi Dat ligt in dit geval iets ande" Het is alleen wat gevoelig ar de zijkant van mijn hoofd, ma de dokter heeft gezegd dat ik:v drie dagen rust weer alles mi_ doen." vrijdag Biljarten Zeeuws kampioenschap drieban den groot. Locatie: 's Lands Welvaren, Kwadendamme. Aanvang: 19.00 uur. Buitenveldert 2, Rijnvogels-Oostkapt, (14.30), Stedoco 2-Rijsoord. Den klasse: Stedoco 3-GJS, De Mee wen-Peursum (12.00), Kerkwijk-Tric Zierikzee-Wieldrecht (13.30), WIK'Ï Oostkapelle 2 (11.30), Papendrecht-j Everstein. Dammen Wielrennen 34e Vier Lindentoernooi. Organisa tie: PWG 's-Gravenpolder. Aanvang: 19.30 uur. Locatie: dorpshuis 's-Graven- polder. I Tennis Open dubbeltoernooi Ruucstoppe- len. Locatie: tennisvereniging Ruucstop- pelen te Sint Philipsland. Aanvang: 18.00 uur. Attent Blommaert Bossepielendub- beltoernooi. Locatie: tennisvereniging Zaalhandbal Vogelvlucht te Vogelwaarde. Aanvang: 17.00 uur. Auto de Laatdubbeltoernooi. Loca tie: tennisvereniging De Schaepskooi te 's-Heer Arendskerke. Aanvang: 18.00 Finale ATB Zomercup en Zeeui kampioenschap ATB. Locatie: bi waehterij Westerschouwen, Buri Haamstede. 12.00 uur: jeugd 6 t/m jaar (20 minuten). 12.30 uur: jeugd en 12 jaar (30 minuten). 13.15 u jeugd 13 t/m 16 jaar (40 minuten). 13 uur: vrouwen: 40 minuten). 14.00 senioren (60 minuten). 14.01 uur: vete nen (50 minuten). Vriendschappelijk Vrouw EMM-Groene Ster. Locatie: Nassauls Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Mannen. GSC-Wegberg. Locatie: spc punt Zeeland Goes. Aanvang: 20 Voetbal Eerste divisie: Emmen-De Graaf schap, TOP Oss-Eindhoven, Stormvo gels Telstar-Veendam, Volendam-AG- OVV, Helmond Sport-Den Bosch, MW- Haarlem, FC Zwolle-RBC, GA Eagles-FC Omniworld, Fortuna Sittard-Dordrecht, VVV-Cambuur Leeuwarden. Zwemmen De Ganzetrek. Locatie: Kanaal na Goes bij Wilhelminadorp. Aanval 11.15 uur. zondag Zaalhandbal- Atletiek Vriendschappelijk Vrouwen. EMM-Helius. Locatie; Nassaulaan Mid delburg. Aanvang: 20.30 uur. zaterdag Atletiek Avondbaancircuit. Aanvang 17.00 uur. Finale VZA-avondbaancircuit met het Zeeuws kampioenschap, op 400 m, hoogspringen en polstokhoogspringen. Locatie: sportpark Het Schenge Goes. Pandaloop. Trimloop van het Wereld Natuur Fonds. Aanvang 14.00 uur. Loca tie: Kasteel Westhove te Oostkapelle. Clinic wegatletiek met Luc Krc waar. Aanvang: 10.00 uur. Locatie: all- tïekban Delta Sport Zierikzee. Zeeuws kampioenschap drieba- den groot. Locatie: 's Lands Welvare Kwadendamme. Finale: 15.30 uur. Supermotowedstrijd. Wedstrijd? Aanvang: 13.00 uur. Locatie: veerhavsi plein Vlissingen. Paardensport Biljarten Zeeuws kampioenschap drieban den groot. Locatie: 's Lands Welvaren, Kwadendamme. Aanvang: 13.00 uur. Beachtennis Open beachtennistoernooi. Locatie: Banjaardstrand j Kamperland. Aanvang 9.00 uur. Supermotowedstrijd. Trainingen en kwalificaties. Aanvang: 13.00 uur. Loca tie: veerhavenplein Vlissingen. Dressuur. RV Sé-Ros. 9.00 uur: fr. ny's B en M1. 9.45: paarden Ml. 10.O! paarden B. 10.45: paarden M2. 12 V. pony's L1. 13.00: paarden L1. 14.(1 paarden L2. 13.30: paarden Z1. 15, paarden Z2. Manege De Eendratf Vrouwenpolder. Rugby~ Vriendschappelijk. Blind Date Tot nooi Tovaal. Aanvang: 13.00 uur. Loc. tie: sportpark Het Schenge in Goes. 0 moemenoe-Ghent RFC. Aanvang: 14J uur. Locatie: sportpark Voorborch j Middelburg. Roeien Tennis Tocht over Veerse Meer. Afstand: 30 km. Organisatie: roeivereniging Honte. Aanvang: 9.30 uur. Tennis Open dubbeltoernooi Ruucstoppe- len. Locatie: Ruucstoppelen te Sint Phi lipsland. Aanvang: 9.00 uur- Attent Blommaert Bossepielendub- beltoernooi. Locatie: Vogelvlucht te Vogelwaarde. Aanvang: 9.00 uur. Auto de Laatdubbeltoernooi. Loca tie: De Schaepskooi 's-Heer Arendsker ke. Aanvang: 9.00 uur. Open dubbeltoernooi Ruucstopp len. Locatie: tennisvereniging RuJ stoppelen te Sint Philipsland. Aanvalt 9.00 uur. Attent Blommaert Bossepielendu) beltoernooi. Locatie: Vogelvlucht I Vogelwaarde. Aanvang: 9.00 uur. I Auto de Laatdubbeltoernooi. Loc tie: Schaepskooi 's-Heer ArendskerX Aanvang: 9.00 uur. Voetbal Veldkorfbal Overgangsklasse B: GKV-Fortis. Eer ste klasse G: All Ready-Swift (16.00), Ondo (G)-Tjoba. Tweede klasse G: TOP-RWA (16.00), Ondo-Ventura Sport (16.00). Derde klasse P: Seolto-Storm- vogels (16.00), DSO-Togo. Vierde klas se M: Luctor-Blauw Wit (16.00), BKC- KVK (14.30), Zevenbergen-Zaamslag. Voetbal Hoofdklasse B: Gemoord N'gein- VVOG, IJsselmeervogels-GVVV (15.00), SSV'65-Quick Boys, Hoek-Kloetinge, Nunspeet-Ajax, Huizen-Sparta Nijkerk. Eerste klasse C: Meerkerk-Tern. Boys, Rijsoord-Oostkapelle, Roda Boys-Achil les Veen, Nieuw Lekkerland-GJS, Schel- luinen-VVGZ, LRC-Nivo Sparta (15.00). Tweede klasse E: AZVV-Kapelle, Ar- nemuiden-Tholense Boys, De Meeu- wen-Dinteloord, Zwaluwe-Bruse Boys, Rillandia-Zaamslag, Heinenoord- GPC Vlissingen. Derde klasse A: Veere- VCK, Bevelan- ders-Serooskerke, Krabbendijke-Hein- kenszand, WHS-FC Dauwendaele, Noad'67-Nieuwdorp, SKNWK-Duive- land. Vierde klasse A: Spui-Wemeldin- ge, SVD-Wolfaartsdijk, Cadzand-Apol- lo'69, 'sHeer Arendskerke-Nieuwland, Borssele-Goes, DFS-Hoedekenskerke, MZVC-Colijnspl. Boys. Vierde klasse B: Chrislandia-Vrederust, ZPR'84-Waar- de, Smerdiek-WIK'57, Brouwershaven- Yerseke, SC Stavenisse-FSV, Mevo- ZSC'62, Kruiningen-SPS. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. B-junioren, derde divisie D: Geldrop-Jeka, Brabantia-WSC UNA- BVV/Caterpi I la r, H a Iste ren -Sa rto 13.15), RKDVC-BSC, Internos-RCS (13.00). Indien niet anders vermeld, aan vang 14.30 uur. Vrouwen. Eerste klasse A: RCL-Rei- ger Boys, Wartburgia 2-Ter Leede 2, Jo- dan Boys-Smerdiek (12.30), Muiden- Eerste klasse C: WSC-Rood W Rhode/r+b-DESK, TOP-Nuenen, RKI VC-Terneuzen, lnternos-OSS'20, Be Vooruit-Unitas'30. Tweede klasse Longa-Zierikzee, SC 't Zand-Made Boys, EBOH-Unitas, Dongen-BSC, RG Vlissingen, Halsteren-Oosterhout; De de klasse A: Meto-HSC'28, S Gastel-Steenbergen, MOC'17-HVV'! Goes-Zeelandia/Middelburg, Stee Dosko. Vierde klasse A: HulstO loo-Clinge, Corn Boys-Breskens, A? denburg- Koewacht, Hontenisse-Axi IJzendijke-Sluiskil. Vierde klasse B:( vo-Val Aan, Grenswachters-Patrijze De Schutters-Odio, Luctor'88-Dombur De Noormannen-Zeeland Sport, Wi cheren-FC Bergen. Vijfde klasse I SDO'63- Graauw, Hoofdplaat-Kwade damme, Oostburg-Volharding, Schoo dijke-Philippine, Groede-Vogelwaard Vijfde klasse B: Nieuw Borgvliet-Rir boe, Hansw. Boys-Renesse, Jong Ar bon- WVV'67, Lewed. Boys-Ouwerkei Vivoo-Robur, Kaaise Boys-Dreischt Vijfde klasse C: Lepelstr. Boys-i Moerstraten, Schijf-Vosmeer, NV DIOZ, SC Welberg-Devo, NSV-Cluzon Aanvang 14.30 uur. Vrouwen. Derde klasse: OVV'6 WDS'19, Kaaise Boys-Gilze, Dongen-I voo, Marjola Girls-Terneuzen (11.01 Noad-DIA. Wielrennen Toertocht Theo Middelkamp Cis sic. Inschrijven tussen 9.00 en 110 uur bij Geertruidahoeve Heinkenszar Afstanden: 70 en 130 kilometer. Zaalhandbal Vriendschappelijk. Vrouwen: EMI Desk. Locatie: Nassaulaan Middelbul Aanvang: 16.00 uur. EMM-Helius. As vang: 17.00 uur. Zwemmen 35e Kanaalrace. Locatie: Kanaal da Walcheren t.h.v. het Botenhuis nabij Keersluisbrug te Vlissingen. Aanva 11.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 22