Vlaander wil bij Spui niet wijken PZC Als groep bij elkaar blijft, kan er bij HVY iets moois ontstaan Serooskerke durft voor titel te gaan tentree na rugproblemen Zaamslag en Luctor beide tien op afwerken op korf uitslagen agenda donderdag 31 augustus 2006 17 frnrAector Dooms SPUI - Gert Jan Vlaander was ijjna een jaar uitgeschakeld. Een paar weken geleden maakte (e26-jarige voetballer van Spui lijn rentree op de velden. Hij Üjkt met veel ambitie uit naar iet nieuwe voetbalseizoen. ilaander wordt al jaren ge- door hardnekkige rug klachten, maar wil van geen op- sven weten. „Zodra het seizoen adert, begint het bij mij te krie lden*, vertelt hij. Vorig jaar duurde het optreden van de middenvelder in competi tieverband nog geen vier wed strijden. In de wedstrijd tegen 's-Heer Arendskerke sloeg het noodlot toe en moest hij de rest van het seizoen toekijken. Hij zag zijn club degraderen naar de vierde klasse. Vlaander is in de voorbereiding op het nieuwe seizoen eerst gaan hardlopen om weer in con ditie te komen. „Ik ben daarna met de groep gaan trainen. Ik heb de tweede helft tegen Robur gespeeld. Dat ging goed, want foor Jan Roovers IERNEUZEN - De landelijke ioinpetitie veldkorfbal start za- Itrdag. In het bijna louter Zeeuwse gezelschap in de vierde Jasse D zetten Luctor uit Ter- idizen en Zaamslag hoog in. Peter Durink van Luctor dat de ploeg het na het We verblijf in de derde klasse zijn stand verplicht is om bovenin mee te doen. „We man ieerden vooral op het onderdeel scoren"kijkt Durink terug. In ie voorbereiding is daar - naast ;en stevige conditietraining - ook veel aandacht aan be- 1. „Goed beginnen is in deze dasse met bijna louter Zeeuwse lerby's erg belangrijk. We wil len echt meedoen voor de titel." Paul Tholens en Lisanne Hame- ink zijn nieuw in de basis, Sric-Jan Dellebeke laat de veld- :ompetitie even lopen. Zaamslag is onder de Belgische irainer Ivan de Herdt de laatste aren uitgegroeid tot degelijke niddenmoter. Dat heeft de club jok voor een belangrijk deel te janken aan de jeugdopleiding. „De toevoer van jongeren naar de hoofdmacht verloopt soe pel", zegt voorzitter Wim de Put ter, inmiddels al dertien jaar in functie. Hij is 'best gelukkig' met de Zeeuwse ploegen als te genstander: „Dat zorgt voor een extra sfeertje." De Putter ver wacht een spannende, aantrek kelijke competitie. Evenals bij Luctor is tijdens de training extra aandacht besteed aan het onderdeel afwerken. Als dat er in de duels uitkomt, ziet De Put ter het team hoog eindigen. Bij BKC in Breskens legt trainer Wim Voorneveld de lat minder hoog. Na de titel in 2004-2005 verzocht BKC niet te hoeven promoveren omdat vier spelers vanwege studie vertrokken. Met een aangetast team handhaafde BKC zich vorig jaar op het veld. Voorneveld mist Lilian van der Lijke en Wietse Roest is een twij felgeval. Met daarbij de weken lange absentie van de geblesseer- de Sandra de Reu zijn dat oorza ken voor een mogelijk mindere seizoensstart. „Bouwen aan een jonge ploeg, die iets verder moet kunnen komen dan vorig sei zoen", is Voornevelds doel. ik was helemaal pijnvrij." Hij laat zijn rug behandelen om de spieren soepel te houden. „Het vervelende is echter dat je niets vantevoren voelt aankomen. Het kan zomaar weer fout gaan als de spieren overbelast raken. Als ik speel, sta ik er niet bij stil. Dat zou verkeerd zijn." Misstap Vlaander behoorde tien jaar ge leden tot de grootste talenten van Spui. Hij maakte op 16-jari- ge leeftijd de overstap naar za terdag-derdeklasser Terneuzen- se Boys en speelde er in de A-ju nioren. Toen hij zeventien jaar was, debuteerde hij in het eerste elftal. Het ging allemaal boven verwachting. Totdat hij door een misstap in een A-junioren wedstrijd een vreselijke pijn scheut in zijn rug voelde. „Er scheurde een spier in de heup af en een stukje van het bot werd losgerukt. Vier weken heb ik plat op mijn bed moet liggen." Hij kwam terug en speelde twee jaar in het eerste elftal van Ter- neuzense Boys. Maar de klach ten bleven aanhouden. Vlaander zag zich gedwongen om terug te keren naar zijn oude club Spui. „Ik kon niet meer voluit gaan. In de derde klasse gaat het alle maal sneller en speel je intensie ver. Het niveau in de vierde klas se is minder zwaar." De middenvelder had graag wil len weten hoever hij in het voet bal had kunnen komen. „Ik moet ermee leren leven, maar ik moet ook denken aan mijn werk", zegt de bouwvakker. De aanvallende middenvelder van Spui richt zich onder de nieuwe trainer Eric van Britsom volledig op het komende sei zoen. „We hebben een grote se lectie. Er zit iets meer voetbal in deze groep. We moeten bovenin meedraaien. Ik verwacht dat het goed komt." Zijn grootste wens voor hemzelf: een competitie zonder tegenslagen. Gert Jan Vlaander hoopt dat zijn rug het niet weer zwaar te verduren krijgt. foto Wim Kooyman i onze sportredactie GOES - Marcel de Nijs van Serooskerke is de enige trainer lie zich het kampioenschap in Je derde klasse A van het zater- dagvoetbal ten doel durft te stel len. Daarin valt verder de terug van Jos van Belzen bij üieuwdorp op. De Goese trainer rad in 2001-2002 voor het laatst *n club onder zijn hoede. fieuwdorp SijNieuwdorp trof Jos van Bel een een welwillende selectie én aeuwkomer Hans Leune (ex- iVHS) aan. „De spelers moeten og rijper en brutaler worden, 'ij moeten proberen iets hoger leeindigen dan vorig seizoen." huwendaele Trainer Gérard de Nooijer wil zijn selectie bovenin mee laten Iraaien. „Ik wil ze beter laten voetballen. Ik heb wel begrepen 1st de meeste ploegen in deze trabbendijke irainer Joost van den Griek ziet handhaving als hoogste haalba- Z'„Ik denk dat we mee moeten iuimen doen, al is het een stap 'oger. Er is bij ons één jeugdspe- «r bijgekomen (Thomas Mathe- p), maar die speelde vorig sei- Mn ook al een paar keer mee." jkd'67 Irainer Ton van der Spaan is 1 jij dat hij met Noad'67 terug is ide Zeeuwse derde klasse. „De I -aels met SKNWK, Duiveland 6 WHS geven een derbygevoel. 'ij zijn met keeper Kees Loze- Mot en een grote groep A-junio- Dn redelijk versterkt. Ik hoop ipde middenmoot." SKNWK Adriaan Nieuwenhuijze hoopt Nd dat zijn ploeg het imago Wn 'steeds net niet' krijgt. „Wij Jülen weer mee gaan doen voor Je bovenste plaatsen." SKNWK B verdedigend wat verzwakt oor het wegvallen van Mark Jen Haan en Johan Padmos. Duiveland been Koster is nieuw bij de Oos- lerlanders. Vorig seizoen hand haafde Duiveland zich ternau wernood. „Ik hoop op een perio de, meent de trainer, die aan "e bovenkant van de midden moot wil eindigen. Aan het be gin van het seizoen zal Duive land Lex Zwang wegens een schorsing nog moeten missen. Serooskerke Trainer Marcel de Nijs gaat dit seizoen voor één ding: de titel. „Zeker op basis van vorig jaar denk ik dat dat realistisch is. Maar de omschakeling moet be ter. Als we altijd zo spelen als in het bekerduel met Oostkapelle, kunnen we iedere ploeg aan." Veere René Schreuder (37) is naast spe ler ook assistent van hoofdtrai ner Rinus Zegers. Vorig jaar mis te Veere promotie naar de twee de klasse nipt. Schreuder: „De bedoeling is weer met de eerste vijf ploegen mee te doen." Bevelanders Voor Jan Heikamp zijn de duels met Duiveland bijzonder. De ex-trainer van de Oosterlanders zag Bevelanders via de nacompe- titie promoveren. „Bevelanders is een goede club, met een goede organisatie. Al is het verschil tussen één en twee groot." Hei kamps prioriteit is handhaving. VCK Na twee seizoenen is de ploeg uit Koudekerke weer terug in de derde klasse. De grote angst van trainer Henk Willemse is een slechte seizoensstart. De overwe gend jeugdige selectie is volgens Willemse net iets te jong. „Toch hoop ik met deze selectie in de middenmoot te eindigen. Lijfs behoud is in elk geval heilig." WHS Trainer Kees Stoutjesdijk hoopt na twee seizoenen net in het lin kerrijtje te zijn geëindigd nu op meer. „Eigenlijk hopen we op een periode. We zijn natuurlijk wel twee spitsen kwijtgeraakt (Egbert Moerland en Hans Leu ne), maar kregen daar Patrick Ketting voor terug. En er zijn vijf jeugdspelers doorgekomen." Heinkenszand Trainer Raymond Mohr heeft geen hoge verwachtingen. „Ik denk dat het een moeilijk jaar wordt. In de breedte hebben we met Richard Wiskerke, Jimmy Nieuwdorp en Alexander den Haan veel ingeleverd." Momen teel heeft Mohr nog een fors aan tal geblesseerden. door Peter van Kouteren GOES - Goes en Zeelandia Mid delburg worden met Moerse Boys en MOC'17 door veel trai ners in de derde klasse A van het zondagvoetbal getipt als be langrijke kampioenskandida ten. Trainer Romeo van Aerde van Goes weet dat hij met een fitte selectie bovenin kan mee doen. Kees van der Sluis van Zeelandia Middelburg gaat een favorietenrol niet uit de weg. Beide ploegen eindigden vorig seizoen op de gedeelde vierde plaats. De Middelburgers wer den in de nacompetitie uitge schakeld en willen sportief re vanche. Goes miste aan het eind van de competitie net als vorige jaren uitzicht op promotie. Zeelandia Middelburg Op de eerste speeldag is in Goes de eerste confrontatie tussen bei de titelkandidaten. „Dan weten we meteen waar we staan", zegt Kees van der Sluis, die aan zijn tweede seizoen bij Zeelandia Middelburg begint. „Er zit veel voetballend vermogen in deze ploeg." De trainer is net als Romeo van Aerde ontevreden over de voor bereiding. Van der Sluis: „De eerste veertien dagen hebben we op kunstgras moeten trainen. Dat was echt heel anders dan op gras en niet echt bevorderlijk om te beginnen. De bal rolt an ders, spelers zijn het niet ge wend. Bovendien is in de voorbe reiding wel eens een oefenwed strijd de mist in gegaan." Zeelandia/Middelburg lijkt ver sterkt. De selectie werd uitge breid met onder anderen de rou tiniers Evert Eikenhout en Wou ter Labruyère. „Bovendien zijn we gesterkt door de gedachte dat we vorig seizoen van vrij veel tegenstanders wonnen." Goes Romeo van Aerde kende bij Goes in aanloop naar het sei zoen vooral problemen met de personele bezetting. „Ik heb nau welijks met een complete selec tie kunnen trainen", klaagt hij. Vakantie, werk en blessures zijn de belangrijkste oorzaken. „Je hebt altijd een idee wie op wel ke plaats komt te spelen. Als spe lers er niet zijn en hun vervan gers doen het goed, dan maken Zigic naar Santander BELGRADO - De Servische international Nikola Zigic, een van de spelers die bij Feyenoord op het verlanglijstje^ stonden als opvolger van Dirk Kuijt, gaat naar Racing Santander. De 25-jarige spits van Rode Ster Belgrado, die onlangs nog in Servië werd bekeken door een delegatie uit Rotter dam, tekent een contract voor vier jaar bij de Spaanse club. Zigic, ruim twee meter lang, scoorde in 76 wedstrij den voor Rode Ster 45 doelpunten. GPD/RTR Yao Jie sterk in Hong Kong HONG KONG - Yao Jie heeft de kwartfinale van het Hong Kong Open bereikt. De badmintonster versloeg de Canadese Rice zakelijk met 21-10, 21-12. In de volgende, ronde wacht de als eerste geplaatste Chinese Zhang Ning. Voor Dicky Palyama is het toernooi voorbij. Hij was in de tweede ronde nog te sterk voor Asuncion van de Filipij- nen (21-18, 21-19), maar moest daarna zijn meerdere er kennen in Chen Jin. GPD Sorin naar HSV HAMBURG - HSV en Villarreal hebben overeenstem ming bereikt over de transfer van Juan Pablo Sorin naar Duitsland. De Argentijnse international tekent een drieja rig contract bij de ploeg van Rafael van der Vaart, Joris Mathijsen en Nigel de Jong. Sorin moet, samen met Joris Mathijsen van AZ en de Belg Vincent Kompany (Ander- lecht), het vertrek van Daniël van Buyten naar Bayern en Khalid Boulahrouz naar Chelsea compenseren. GPD Menners op vierde plaats bij WK AKEN - Nederland staat na de eerste dag van het WK vierspannen, op de Wereldruiterspelen in Aken, op de vierde plaats in het landenklassement. Vandaag kan die stand voHedig op zijn kop gezet worden, omdat op de eer ste dag sommigen landen al twee menners in de ring heb ben gehad en andere een. Koos de Ronde (Zwartewaal) eindigde met een score van 58,62 op de negende plaats, Theo Timmerman (Putten) staat met 59,39 punten een tree lager. Nederlands beste menner, IJsbrand Chardon, komt pas vandaag in actie. GPD Amerikanen naar halve finale WK SAITAMA - De Amerikaanse basketballers hebben zich gisteren probleemloos geplaatst voor de halve finale van het wereldkampioenschap. In de Japanse stad Saitama versloeg de topfavoriet tegenstander Duitsland met 85-65. In de halve eindstrijd stuit Amerika op Grieken land. De Europees kampioen bleek eerder op de dag te sterk voor Frankrijk: 73-56. ANP/RTR Vierhouten tweede in Engeland LIVERPOOL - Aart Vierhouten is gisteren in de tweede rit van de Ronde van Groot-Brittannië als tweede geëin digd. De coureur- van Skil-Shimano moest in de sprint al leen zijn meerdere erkennen in de Brit Roger Hammond. Diens landgenoot Russel Downing werd derde. De Brit Matthew Goss voert het klassement aan. ANP/AFP r-: Regerend Zeeuws topscorer Jari Vyaene (voorgrond) is komend seizoen mogelijk weer een voornaam wapen van HW'24. foto Peter Nicolai Terneuzen. Kreekloop, 10 kilome ter. Mannen: 1. Erik Goossen (Terneu zen) 33.22, 2. Maroc Ottjes (Ossenisse) 36.01, 3. Frank Boerebach (Hoek) 37.28, 4. Jan van Hoeve (Oostburg) 39.15, 5. Ebe Blaauw (Terneuzen) 40.54, 6. Fred die Jansen (Terneuzen) 42.25, 7. Berry Knibbeler (Westdorpe) 43.08, 8. Cor de Jonge (Terneuzen) 43.11,9. Johan Lam- mers (Westdorpe) 43.48, 10. Tom de Koster (Hulst) 43.50. Vrouwen: 1. Ma rion Goossen (Terneuzen) 49.22, 2. Ellie Jansen (Terneuzen) 53.53. 5 kilometer, mannen: 1. Marcel Mang- nus (Hulst) 17.46, 2. Mervijn Groot (Ter neuzen) 18.52, 3. Roland Volleman (Ter neuzen) 18.59, 4. Chris den Exter (Ter neuzen) 19.33, 5. Maarten van Goethem (Hulst) 19.57, 3 kilometer, mannen: 1. Niek den Ex- ter (Terneuzen) 9.41, 2. Sebastiaan Bou- terse (Terneuzen) 10.43, 3. Patrick de Sutter (B) 11.19. Vrouwen: 1. Esther Platteeuw (Terneuzen) 11.09, 2. Claire Volleman (Terneuzen) 11.45, 3. Liselot Kaijser (Terneuzen) 13.02. Veghel. Masters, NK driebanden. Poule A: Clemie van Wanrooij-Ruud Nieuwenburg 3-0 (1.451-0.633), Anno de Kleine-Ton Beemsterboer 3-0 (1.800-0.869). Stand: 1. De Kleine, 2. Van Wanrooij, 3. Beemsterboer, 4. Nieu wenburg. Poule B: Dick Jaspers-Arie Weijenburg 3-0 (2.647-1.312), Jan Arn- outs-Ad Koorevaar 3-1 (0.963-0.907). Stand: 1. Jaspers, 2. Arnouts, 3. Koore vaar, 4. Weijenburg. Poule C: Raimond Burgman-Wim van Cromvoirt 3-0 (1.451-0.827), Henk Habraken-Jean Paul de Bruijn 3-1 (1.080-0.938). Stand: 1. Burgman, 2. Habraken, 3. De Bruijn, 4. Van Cromvoirt. Poule D: Ad Broe- ders-Jean van Erp 3-0 (1.607-1,230), Har- rie van de Ven-Berry van Beers 3-0 (1.323-0.727). Stand: 1. Broeders, 2. Van de Ven, 3. Van Erp, 4. Van Beers. Zeeuws kampioenschap drieban den groot. Eerste ronde poule B: Cees Wissel-Hans de Kok 2-0 (12-5, 12-7), Wim van Leeuwen-Hans de Kok 0-2 (10-12, 10-12). Stand: 1. Cees Wis sel, 2. Hans de Kok, 3. Wim van Leeu wen. Poule E: Ton Berns-Arie Vink 1-2 (4-12, 12-9, 9-12). Nummers 1 en 2 van de poules naar tweede ronde. Tweede ronde (winnaars naar vol gende ronde): Rinus Pankow (moyen- nel.154)- Hans de Kok 0480) 2-0 (15-5, 15-7); Cees Wissel (.0340) - Arjo Holle- stelle (0.588) 0-2 (10-15, 7-15); Frans de Koek (0.938) - Markees Joosse (0.161) 2-0(15-2,15-3). 6-4 6-4, Berdych (Tsj/12) - Pasanski (Ser) 6-4 6-2 6-1, Safin (Rus) - Vik (Tsj) 6-1 6-1 3-6 6-3, Gonzalez (Chl/10) - Van- ek (Tsj) 6-2 6-3 6-2, Mayer (Dui) - Kou- bek (Oos) 6-4 6-1 6-1, Olivier Rochus (Bel/26) - Patience (Fra) 6-0 6-2 6-2, Sweeting (VSt) -Coria (Arg) 3-2 opgave Coria. Vrouwen, eerste ronde: Shaughnes- sy (VSt) - Vinei (Ita) 6-3 6-4, Azarenka (WRu) - Miskina (Rus/11), Santangelo (Ita) - Raymond (VSt) 7-6 (4) 6-2, Danii- lidou (Gri) - Perry (VSt) 6-0 6-2, Maure- smo (Fra/1- Barrois (Dui) 6-1 7-5, Tsjak- vetadze (Rus/23) - Sucha (Slv) 6-4 6-1, Koetoesova (Oek) - Martinez (Spa) 6-3 6-3, Ivanovic (Ser/16) - Doesjevina (Rus) 6-3 5-7 6-4, Bondarenko (Oek) - Rolle (VSt) 6-4 6-4, Nakamura (Jap) - Czink (Hon) 6-1 6-2, Gajdosova (Slv) - Glatch (VSt) 6-2 6-1. Vogelwaarde. Attent Blommaert Bossepielendubbeltoernooi. DD5/ 6-35+: E. Dankaart/T. van Waar- denburg-T. de Kort/W. van der Starre 4-2 4-2. DD6: J. d'Haens/A. van Harn-N. Adam/B Susanna 4-0 4-1, J. d'Haens/A. van Harn-F. de Koster/S. de Schepper 4-1 4-2. GD5: S. Dees/P. Ysebaert-N. i Puyvelde/R. Boddaert 1-4 4-1 4-0. GD5/6: T. Dobbelaar/J. Dobbelaar-J. Sponselee/J. Burm 4-2 4-0, A, Hermans/ J. Hermans-W. van der Starre/G. de Schepper 4-1 4-1. GD6: J. Ross/K. de Jonge-N. Burggrave/E. van Dalen 4-0 4-0, S. van Balen/E. Vermeulen-P. van Driessche/N. van Meele 5-4 4-5 5-4, A. van Goethem/B. Dingenouts-M. de Hosson/A. Pieters 4-2 4-2. Ronde van Spanje, ProTour. Vijfde etappe, Plasencia-La Covatilla: 1. Di Luca (Ita) 178 km in 5.02.25, 2. Brajkovic' (Slv), 3. Kasjetskin (Kaz) 0.07, 4. Gomez Marchante (Spa) 0.15, 5. Sastre (Spa) 0.22, 6. Valverde (Spa), 7. Marzoli (Ita) 0.36, 8. Sanchez (Spa) 0.39, 9. Beltran' (Spa), 10. Kohl (Oos) 0.42, 21. Vino- koerov ((Kaz) 2.13, 29. Mentsjov (Rus) 3.37,30. Boogerd, 43. Weening 5.38, 48. Eltïnk, 124. Giling 27.59,158. Engels. Algemeen klassement: 1. Di Luca 18.37.56, 2. Brajkovic 0.04, 3. Kasjetskin 0.18, 4. Sastre 0.29, 5. Gomez Marchan te 0.35, 6. Valverde 0.36,7. Beltran 0.J5,' 8. Danielson (VSt) 0.58, 9. Kohl 1.00, 10. Sanchez 1.04, 19. Vinokoerov 2.32, .;9. Mentsjov 4.02, 30. Boogerd, 44. Eltink) 6.03, 45. Weening, 119. Giling 28.17, 161. Engels 29.00. ze het de trainer makkelijker." Goes is volgens Van Aerde een nieuwe weg ingeslagen. „Er- heeft hier altijd veel voetbal in de ploeg gezeten, maar Zierik- zee, RCS en BSC zijn kampioen geworden met een degelijke ploeg. Met een mix van voetbal, fysiek en strijd. Wij hebben on ze selectie vooral met het oog op het fysieke aspect aangepast." Van Aerde schat Zeelandia Mid delburg hoog in. „En HW'24 zou wel eens een vervelende out sider kunnen worden." HVV'24 Trainer Michel Leonhart van de nieuwkomer in de derde klasse hoopt dat zijn team zich in de topvijf nestelt. Hij heeft een piepjonge selectie nadat twee Belgische routiniers vertrokken. „Ik heb zestien tot achttien bijna gelijkwaardige spelers en bijna niemand is onmisbaar", zegt hij. „Er moet leiderschap vanuit de eigen jeugd ontstaan. Dat kan heel snel gaan, maar ook lang duren. Deze groep heeft zijn plafond nog niet be reikt. Als dit materiaal bij el kaar blijft, kan er bij HVV'24 iets moois ontstaan." De Zeeuws-Vlamingen speelden in de voorbereiding negen duels en trainden liefst vijftien keer. Leonhart: „Ze klagen wel eens, maar met een jonge, grote groep is dat goed te doen. Je moet de speeltijd goed verdelen." Steen Steen-trainer Eric Brems is te vreden over de progressie die zijn ploeg in de voorbereiding heeft gemaakt. Jeroen Claessens is terug naar HW'24. Daar te genover staat de komst van de jongelingen Niels Vercruysse en Rick Moens. „Je kunt niet zeg gen dat we in de breedte ver sterkt zijn", vindt de oefenmees- ter. „Ik heb aan het bestuur ge vraagd om de selectie ook met een paar twintigers aan te vul len, maar dat is niet gelukt." Steen had volgens de trainer vo rig seizoen een rampjaar. „Ut heb uit nood in totaal 36 spelers moeten gebruiken. We hadden in de tweede helft van het sei zoen eigenlijk een veredeld twee de elftal. We leggen de lat nu toch iets hoger en mikken op een klassering tussen de vierde en achtste plaats. Sommige jon gens hebben vorig jaar een goe de leerschool gehad. Als die ver der groeien en we slagen in onze doelsteUing, dan hebben we het goed gedaan." Aken. Wereldruiterspelen. Sprin gen. Landenwedstrijd, stand na twee onderdelen: 1. Nederland (Raijmakers/Van Schijndel's Curtis 4,05-5, Dubbeldam/BMC Up and Down 3,10-1, Zoer/Okidoki 2,48-0, Gerco Schröder./Eurocommerce Berlin 0,43-0) 7,01 strafpunten, 2. Oekraïne 13,17, 3. Verenigde Staten 14,85, 4. Duitsland 15,16, 5. Zwitserland 14,89, 6. Brazilië 19,99. Indivueel, stand na twee onderde len: 1. Madden (VSt) Authentic 0 straf punten, 2. Lamaze (Can) Hïckstead 0,39, 3. Gerco Schroder (Ned) Eurocommer- ce Berlin 0,43, 7. Zoer/Okidoki 2,48, 11. Dubbeldam/BMC Up and Down 4,10, 16. Lansink (Bel) Cavalor Cumano 5,01, 36. Raijmakers/Van Schijndels Curtis 9,05. New York. US Open. Mannen, eer ste ronde: Grosjean (Fra/30) - Johans son (Zwe) 6-3 6-4 5-7 6-7(1) 6-2, Verdas- co (Spa/22) - Santoro (Fra) 6-4 6-1 3-6 6-1, Hernych (Tsj) - Kim (VSt) 6-1 6-4 3-6 7-5, Nalbandian (Arg/4) - Berrer (Dui) 4-6 6-7 (2) 6-3 7-5 6-2, Hewitt (Aus/15) - Montanes (Spa) 7-5 6-4 6-3, Horna (Per) - Garcia-Lopez (Spa) 7-5 6-4 6-3, Nadal (Spa/2) - Philippoussis (Aus) 6-4 6-4 6-4, Hajek (Tsj) - Dlouhy (Tsj) 6-3 donderdag Tennis Open dubbeltoernooi Ruucstoppe- len. Locatie: tennisvereniging Ruuc- stoppelen te Sint Philipsland. Aanvang: 18.00 uur. Attent Blommaert Bossepielendub beltoernooi. Locatie: tennisvereniging Vogelvlucht te Vogelwaarde, Aanvang: 17.00 uur. Auto de Laatdubbeltoernooi. Loca tie: tennisvereniging De Schaepskooi te 's-Heer Arendskerke. Aanvang: 18.00. Beachtennis aan derde editie toe GOES - Op het Banjaardstrand bij Kamperland is zaterdag voor de derde keer het Slagvast Open beachtennistoernooi. Het is een toernooi voor mixed-dubbels. De pouleduels beginnen om 9.00 uur. Vanaf 14.00 uur wordt be gonnen met het afvalschema.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 37