0 Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! m DE WERELD VAN ANA BEATRIZ 1 n(o)vib donderdag 31 augustus 2006 10 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail:1 alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren 30 augustus 2006 Britt en Finn Trotse broerGlenn Trotse ouders: Edwin en Bianca Zuijdwegt Pinksterbloemstraat 33 4461 MB Goes Tijdelijk adres :Oosterscheldeziekenhuis Superblij zijn wij met de geboorte van onze zoon: Youri Geboren op 24 augustus 2006 Petra en Gommert Bonte Augustinushof 14 4354 AX Vrouwenpolder Op zondag 10 september houden wij in restaurant "de Boekanier", Dorpsdijk 22 te Vrouwenpolder een kraam- borrel van 14:50 tot 17:00 uur. Overleden Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van Valerie Taba Tabaai Alyazdi- Buize dochter van onze buurman Jacques Buize Valerie overleed veel te jong. Wij wensen haar echtgenoot Mehdi, Jacques en Madeleine alle sterkte toe. Bewoners "De Wulpen Breskens Bedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve vader, mijn broer en zwager Aart Budding Veenendaal, 18 februari 1959 Goes, 29 augustus 2006 in de jonge leeftijd van 47 jaar. Albert Marjon Anneloes Jan en Hugo Cor respondentiead res J. Budding, Hoofdstraat 9, 7981 AC Diever De samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal ge houden worden zaterdag 2 september om 11.15 uur in de aula van rouwcentrum "De Munnikenhof", Munnikenweg 4 te Veenendaal. Wij nodigen u uit deze samenkomst bij te wonen. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsheb ben op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het rouwcentrum. Er is nog gelegenheid om afscheid van Aart te nemen van 10.45 uur tot 11.00 uur in de aula van voornoemd rouwcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Geschokt en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Aart Budding vader van Albert, Marjon, Anneloes; veel sterkte toe gewenst. Wissenkerke: Opa en Oma Olivier en Thea 's-Heerenhoek: Piet en Annita Ilona en Freek Mark Kortgene: Anneke en Henk Lindsay en Mike Lionel Alice en Johan Lara Wij ontvingen het trieste bericht dat op 29 augustus is overleden, onze medewerker: Aart Budding Aart werkte sinds april 1988 bij ons bedrijf. Vanuit onze plezierige ervaringen met Aart, staan wij stil bij het verdriet van zijn drie kinderen en familie. Wij wensen hun kracht toe om dit verlies te ver werken. Directie en medewerkers Geelhoed Betonwapening BV 's-Heer Arendskerke Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerde tafeltennislid Aart Budding Wij verliezen in hem een goed lid en wensen de fami lie veel sterkte met dit verlies. Sportvereniging Noord Beveland Wissenkerke, 30 augustus 2006 Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend en teamgenoot Aart Budding Wij wensen de kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. SVNB Kamperland, Team 1 Sandra en Octaaf van Alphen Jos en Corrie Breas Marco en Anneke de Bruijne Gij hebt nooit verlaten wie U zoeken, o Here Psalm 9, vers 11 b Na een periode van ziek zijn en achteruitgang is plotseling overleden mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan de Koeijer Adri 21 april 1932 t 29 augustus 2006 Schoondijke: Aly de Koeijer-Klaver Wageningen: Tanny en Ron Rianne Houten: Avionne en Henk Jan Wageningen: Annemarie en Hermen Frans Halsstraat 4 4507 CE Schoondijke Adri is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden om 13.30 uur in de PKN-kerk te Schoondijke op zaterdag 2 septem ber 2006. Gelegenheid tot condoleren in de kerk na afloop van de dienst. Aansluitend vindt de begrafenis plaats in besloten kling. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom Adriaan de Koeijer Hij verlangde te leven naar het gebod 'heb uw naaste lief zoals uzelf'. Zo willen we aan hem blijven denken. Aardenburg: Co en Janny de Koeijer-Klaver Wageningen: Tanja de Koeijer en Dale Rudrum Aardenburg: Rinco en Simone de Koeijer-van der Plas Amsterdam: Aline de Koeijer Schoondijke: Tonny en Monique de Koeijer-Franssens Door de tranen van verdriet, komt de glimlach van de herinnering. Intens verdrietig delen wij u mee dat wij plotseling afscheid hebben moeten nemen van mijn innig ge liefde man, onze lieve vader en opa Jan Janse in de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: Laura Janse-van Soelen Oost-Souburg: Matty Blokpoel-Janse Rudy Blokpoel t Wendy en Toine Edwin Richard en Henrike 's-Gravenpolder: Jan Janse Middelburg: Ina en Adrie de Zeeuw-Janse Marco Bianca Middelburg: Elly en Johan Wielemaker-Janse John Jacqueline en Christiaan Oost-Souburg: Wilma Janse Benny Monique 29 augustus 2006 Johan van Reigersbergstraat 99, 4336 XD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 september van 20:00 tot 21:00 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenislezing zal worden gehouden op zater dag 2 september om 10:30 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 11:30 uur op de algemene begraafplaats, M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen, be richten wij u het overlijden van KoWattel In de leeftijd van 75 jaar. Middelburg: Jenny Boone Oostkapelle: F. Wattel A.M. Wattel - de Bruijn neven en nichten Middelburg, 26 augustus 2006 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevon den. Wegens vakantie is onze juwelierszaak in Westkapelle GESLOTEN van maandag 4 tot en met zaterdag 16 september Onze juwelierszaak in Arnemuiden is normaal GEOPEND. J EIGEN REPARATIE-ATELIERS I JUWELIER IVUNDERHOUD Zuidstraat 66 WESTKAPELLE Westdijkstraat 27 ARNEMUIDEN Zo plotseling ben je van ons heengegaan. Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach. Je genoot van het leven. Bedankt voor wat je hebt gegeven. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Aarnout Barentsen 10 april 1927 |29 augustus 2006 Zijn grootheid lag in kleine dingen. R. Barentsen-de Koning Henk en Anja Vincent en Wiepke Manon en Sjors Wim en Anita Arnold en Bianca Guido Peter en Jolanda Myrthe Berkenstraat 134 4388 LP Oost-Souburg De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op zaterdag 2 september a.s. om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Geen bezoek aan huis. We hoopten in de afgelopen dagen op een beter be richt. De mededeling dat onze lieve broer, zwager en oom Nout Barentsen is overleden kwam hard aan. Wij verliezen in hem een fantastisch mens. Wij wensen Roos, de kinderen en kleinkinderen de komende tijd veel sterkte toe. Cor en Corrie (in herinnering) Suus en Emiel Nel en Han neven en nichten Verdrietig dat wij onze zwager moeten missen maar dankbaar dat we zo'n fijne band met elkaar hadden hebben we afscheid moeten nemen van Aarnout Barentsen Nout Middelburg: M.C. Swint-de Koning D. Swint Middelburg: C.M. Vermeule-de Koning f C. Vermeule Middelburg: J. de Koning t I. de Koning-Dörry t Oost-Souburg: L. Jobse-de Koning J. Jobse t Goes: F. de Klerk-de Koning W. de Klerk Neven en nichten Middelburg, 29 augustus 2006 Als een tain ligt hij voor mijde nieuwe dag met de wortels uan oude plichten met de bloesem uan nieuwe dingen met de knoppen uan het onuerwachtse Na een leven van liefde, zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is van ons heenge gaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Hendrik Willem de Groene Henk in de leeftijd van 80 jaar. Wemeldinge: M. de Groene-Boone Johan de Groene Kees de Groene Marjan de Groene-Poleij Jenny Judith en Jesse Wemeldinge, 30 augustus 2006 Pr. Beatrixweg 29,4424 AB Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcen trum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dienst waarin wij afscheid van hem nemen zal gehouden worden op zaterdag 2 september om 10.30 uur in dorpscentrum "De Wemel", Dorps plein 1 te Wemeldinge. Vooraf aan deze dienst is er tevens gelegenheid tot afscheid nemen in "De Wemel". De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpscentrum. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Izaak Jacobus de Jonge echtgenoot van Adriana Esther Stofberg in de leeftijd van 80 jaar. Breskens: A.E. de Jonge-Stofberg Breskens: Sjaak en Jenny de Jonge-Goethals Johnny Marieke Kyra 5> Onze dank gaat uit naar dokter R. Laterveer en de medewerkers van de Thuiszorg voor de goede zorgen aan hem bewezen. 4511 XP Breskens, 29 augustus 2006 Pr. Bernhardlaan 30 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oost burg. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 31 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op zaterdag 2 september om 14,00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Uit onze familiekring is heengegaan mijn lieve schoonzuster en onze tante Neeltje van Sorge - Harthoorn in de leeftijd van 90 jaar. Namens de familie C. Harthoorn-Jasperse Vlissingen, 29 augustus 2006 Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze penningmeester Piet van Bree Bestuur en leden Biljartvereniging Het Groene Laken Dankbetuiging Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlij den van onze moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Maria Olijslager-van de Guchte willen wij u oprecht dankzeggen. Henk en Neelie, Mart en Jannie klein- en achterkleinkinderen Serooskerke (W), augustus 2006 Voor de vele blijken van wanne liefde, medelijden en troost, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en moedér, Ets de Voogd - de Kan willen wij u hartelijk bedanken. Of (tel nu was met een bezoekje, een bloemengroet, een telefoontje of een kaartje, het was overweldigend hoe u uw liefde, medelijden en troost heeft geuit. Door de reactie van zoveel lieve mensen is het ons onmogelijk allen per soonlijk te bedanken. Vandaar op deze manier. Nogmaals dank. Leo dé Voogd sr. Leo deVoogdjr. Middethamis, augustus 2006. Het is onbegrijpelijk, het gemis, hel verlies de herinneringen, een leegte. Wij proberen deze op te vullen. Omdat het voor ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken, betuig ik u mede namens mijn kinderen langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid, voor de blijken van medeleven en belangstelling na het plotseling overlij den van mijn geliefde zorgzame vrouw, moeder, oma en zus Pieternella Lena Bos-Verboom Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en ge troost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in onze herinneringen voortleven. Jaap Bos Kinderen, kleinkinderen en zus Schuddebeurs, augustus 2006 Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze pa, opa en over- opa Johannis Janus Walrave Jan" Ritthem Vlissingen 12 juli 1913 26 augustus 2006 Familie J.J. Walrave Familie D.C. Dronkers Familie M.W. Dronkers Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzor gend personeel van Zorgcentrum "Ter Reede". Correspondentieadres: Glacisstraat 143 4381 SE Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden «i/vaar/verzorging 1 de Groot-de Kam p informatiecentrum begrafenissen en crematies it dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veerseweg 36^:4332 BG Middelbure - internet: www.degrootdekam n) 2T «a Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 /Tandartsenpraktijk^ IJ. Buize is a.s. vrijdag 1 september gesloten i.v.m. familie omstandigheden Per 1 -09-2006 wordt de praktijk van tandarts Cappenberg mede door tandarts mevr. R.C. v. Driel-Silva gevoerd. Compleet Op Mensenlinq.nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lezen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote 'troost. Informatief Op Mènsenlipq.hl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te .maken hebben niet overlijden. Alle adressen op het gebied van :uitvaart en afscheid j worden op de site vermeid. il fUensen .nl Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant- Ana Beatriz leeft in Bolivia. 95% van de plattelandsbevolking moet er rondkomen van minder dan 1 euro per dag. Middelen van bestaan. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10