PZC Voor meer familieberichten zie pagina 14 zaterdag 26 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren te Rotterdam op 24 augustus 2006 Rifka Dochter van Marion de Groot en Marcel Wiedijk Louis Pregerkade 40 3071 AZ Rotterdam Kleindochter van Lydie en Jan de Groot Verloving Verloold! 25 augustus 2006 Carolien Niewenhuijse en Henry van Hartingsveldt Alexanderstraat 45 4421 CG Kapelle 's Gravenstraat 17 4431 AA 's-Gravenpolder Huwelijk WIJ ZI)N GETROUWD 25 Augustus 2006 Albert en Silvia van Beek-Murre Kerseplein 6 4413 EW KRABBEND1JKE Op 4 september 2006 om 11.00 uur geven wij Jesse Meliefste Judith Lievense elkaar het ja-woord in het stadhuis van Veere. Gelegenheid tot feliciteren van 17.30 uur tot 19.00 uur in De Botterbar, Duinweg 119 te Zoutelande. Ons adres: d'Arke 20,4361 AX Westkapelle Verjaardag Maandag 28 augustus a.s. hoop ik 76 jaar te worden. Wie mij wil feliciteren, is op deze dag van harte welkom van 19.30 - 21.30 uur in Restaurant "De Fontein" aan de Markt te Westkapelle. (Geen bezoek aan huis). Jo Gabriëlse-Huibregtse Papestraat 9 4361 BR Westkapelle Cadeautip: El of bloemen Dinsdag 29 augustus 2006 hoopt mijn lieve en zorgzame moeder Johanna Wilhelmina Westerbeke-Roelse 90 jaar te worden. Dat zij nog lang gespaard mag blijven is de wens van haar liefhebbende zoon. U bent van harte welkom op de receptie op 2 september 2006 van 15.00 - 18.00 uur in Restaurant De Fontein, Markt 73 te Westkapelle. Liever geen bezoek aan huis. d'Arke 24,4361 AX Westkapelle, 0118-571204 Jubileum 1966 26 augustus 2006 Vandaag hopen onze geliefde ouders Adrie Bustraan en Sien Bustraan-Matthijsse te gedenken dat zij 40 jaar in het huwelijk zijn verbonden Dit heugelijke feit vieren wij in familieverband. We hopen dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Hooge Meestraat 5,4337 VM Middelburg Op maandag 4 september zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders Daniël I. F. de Kramer en Gerda de Kramer-Wesselius 60 jaar getrouwd. U bent tussen 15.00 uur en 17.00 uur van harte welkom om hen te feliciteren in "De twee Duiven" Slijkstraat 7 te Groede. Truusen Cor Daniël en Marijke Willem en Elna kleinkinderen achterkleinkinderen Adres: Burg. J.C. Everaarslaan 36,4503 AB Groede Overleden Het leven is wat je gebeurt terwijl je andere plannen maakt Met veel verdriet delen wij u mede dat is overleden onze liefste Anna Cornelia Apolline Karin Bakker - Valkier 4 april 1955 Landgoed Rijckholt Provincialeweg 2 4494 NA Geersdijk 24 augustus 2006 Rob, Kim Jan Thij Haar werk, haar kracht, haar doorzettingsvermogen en haar optimisme voor het leven. Haar moed, zo sterk en krachtig, Zij heeft er alles voor gegeven. Karin Bakker - Valkier 4 april 1955 24 augustus 2006 Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid, ben jij. Wilhelminastraat 88 4484 AJ Kortgene Je papa en mama, Je broer Jan, Annelies, Ricky, Jan jr. Tot het laatst krachtig heeft zij haar strijd moedig gestreden. Met heel veel verdriet, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, nemen wij af scheid van onze lieve Karin Bakker - Valkier Medeoprichtster van Landgoed Rijckholt Geersdijk Geersdijk 4 april 1955 24 augustus 2006 Son: Ineke en Hans Bik - Bakker Kortgene: Jan en Mariet Bakker - Mulders Wassenaar: Paul en Kiek Bakker - Schretlen Bergen op Zoom: Gerard en Diddy Bakker - Beens Kortgene: Els en Hans Heijers - Bakker St Médard: Jeroen en Ellen d'Exideuil (Fr) Bakker - van Breemen Kamperland: Hedwig en Alexander Edomskis - Bakker Loosdrecht: Anke Bakker en Willem van Baaien Les Parres (Fr): Pim Bakkeren Laban van Oeveren Neefjes en nichtjes Wij houden Rob, Kim en Jan Thij stevig vast. Wij steunen hen en de ouders van Karin in hun grote verdriet. Door een noodlottig ongeval tijdens zijn vakantie in Turkije is overleden Lieven van de Ketterij in de leeftijd van 66 jaar. Putten: E. Nieuwenhuyse-van de Ketterij P. Nieuwenhuyse Vlissingen: T. Jasperse-van de Ketterij J. Jasperse Rotterdam: C. van de Ketterij R. van de Ketterij-Weezepoel t Amemuiden: J. van de Ketterij W. van de Ketterij-Krijer Vlissingen: M. van de Ketterij Vlissingen: BI. van Belzen-van de Ketterij P. van Belzen Amemuiden: J. van de Ketterij R. van de Ketterij-Bal Vlissingen. 26 augustus 2006 De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Op 67-jarige leeftijd is na een ernstige ziekte over leden mijn man en onze vader Pieter Karei Danckaerts echtgenoot van Elodia Maria Gijsel Vlissingen: E.M. Danckaerts - Gijsel Vlissingen: Alexandra en Michael 4381 JA Vlissingen, 24 augustus 2006 Schoolstraat 1 U kunt afscheid nemen van Piet op dinsdag 29 au gustus van 12.15 tot 12.45 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal aansluitend om 13.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van buurman Ko Wij wensen buurvrouw Dien en familie alle sterkte. Grijpskerke: Jan en Leny Cevaal D. Riemens-Dekker Adrie Riemens Fam. L. Minderhoud Fam. A.K. Minderhoud Ina Hollebrandse Jaap Hoogerheide Jeroen en Wendy v.d. Lindeloof Vincent Sala Jan Hein v.d. Rest Sjaak en Carolien Wisse Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Na de plotselinge opname dit jaar van zijn vrouw Leny in 't Gasthuis, delen wij u, mede namens haar, mee dat toch nog onverwacht is overleden onze wijze, zorgzame vader, schoonvader en altijd meelevende opa Biggekerke, 6 juni 1930 Vlissingen, 23 augustus 2006 Dirk Brasser Middelburg: L. Brasser-de Pagter Driehuis: Annie Visser-Brasser Pieter Visser Amsterdam: Maarten Driehuis: Nicolien Koudekerke: Coby Kamermans-Brasser Aart Kamermans Ilse Linda Vlissingen, Strandwal 26 Correspondentieadres: Annie Visser Driehuizerkerkweg 228 1985 HV Driehuis Dirk is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, aldaar geen bezoek. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Indien u wilt reageren dan graag uitsluitend schriftelijk. Uit ons midden is weggenomen, na een zeer zorgelijke tijd, onze broer, zwager en oom Dirk Brasser echtgenoot van Leny Brasser- de Pagter Wij wensen de familie sterkte en kracht voor nu en in de komende tijd. Biggekerke: A. Brasser in herinnering J.J. Brasser-Bierens Emmeloord: Z. Brasser J.D. Brasser-Potappel in herinnering neven en nichten Vlissingen, 23 augustus 2006 Verdriet en gemis eisten hun tol Bedroefd vernamen wij dat uit de familiekring is weg genomen onze beste zwager en oom Dirk Brasser Namens de familie: T. v.d. Heijden-de Pagter Vlissingen, 23 augustus 2006 Met ontsteltenis hebben wij vernomen dat op 23 augustus 2006 is overleden onze medebewoner, de heer Dirk Brasser Wij gedenken hem als een sympathieke bewoner, die opgewekt door het leven ging. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. De VvE het Bastion Strandwal, Vlissingen Op 23 augustus jl. overleed na een korte periode van snel afnemende gezondheid Architect Nico van der Stelt Vanaf 1982 tot 1996 als architect betrokken bij ons bureau. Zijn creativiteit en persoonlijkheid hebben ons altijd geïnspireerd. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Directie en medewerkers Archikon bv architecten constructeurs Het correspondentieadres van de familie is: Voltastraat 34 3817 KN Amersfoort Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dier baar was hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moe der en oma Tiny van de Klippe-Krug Noord wijk aan Zee, t Zierikzee, 27 mei 1924 24 augustus 2006 Zierikzee, Frans P. van de Klippe Leiden, Leendert Loenen a/d Vecht, Erik en Corine Barbara en André Susanne Bas Hoorn, Hugo en Anneke Olivier Vincent Ayrthon West Chicago (VS), Kees en Anja Danielle Wouter Varremarkt 3 4301 ER Zierikzee Woensdag 30 augustus zal om 12.15 uur de crema tieplechtigheid plaatshebben in crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam- Zuid. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn onvergetelijke man, onze vader, schoonvader en opa Adriaan Frans van Dijk Ad t Vlissingen, 25 augustus 2006 Vlissingen, 18 januari 1922 Middelburg: A. van Dijk-van Putten Amsterdam: Jacqueline van Dijk Ron Lakeman 's-Heer Arendskerke: Marjan van Dijk Peter Daver Middelburg: Annelies van Dijk Jan Sanders Timo Mara Remi Wij willen onze dank uitspreken aan de medewerkers van de EHBO en de afd. Intensive Care van ziekenhuis Walcheren voor hun goede verpleging. Arnelaan 40 4335 TE Middelburg Ad is opgebaard in het Uitvaartcentrum, Industrie weg 20 te Vlissingen, alwaar u afscheid van hem kunt nemen op maandag 28 augustus a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. U wordt uitgenodigd om de crematieplechtigheid bij te wonen op dinsdag 29 augustus om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lange periode van geleidelijke achteruitgang is in zijn vertrouwde omgeving overleden Adriaan Gijzel sinds 15 juli 1999 weduwnaar van M. Goedegebure in de leeftijd van 86 jaar. 9 december 1919 Biezelinge 122 augustus 2006 Ommen: A.L. Gijzel S.C.G. Gijzel-van Kints Anniek Benthe Correspondentieadres: Dennenweg 17731 PE Ommen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de familie Poortvliet voor de langdurige toegewijde hulp en naar Dia, Nettie, Char- lene, Tini en Ineke voor hun liefdevolle verzorging in zijn laatste levensfase. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere, van ons is weg genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leintje de Klerk in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: J.J. de Lange-de Klerk Vlissingen: J. de Klerk-Vader Neven en nichten Goes, 24 augustus 2006 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Mevr. H. Wouters-de Lange Prof. Molengraafflaan 21 3741 DE Baam De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 29 augustus om 13.00 uur in de zaal van zorgcentrum 'Rehoboth'. Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van bovengenoemd zorgcentrum. Geen bloemen. .12 Ik kan gaan slapen zonderzorgen want slapend kom ik bij U thuis Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis "Ter Schorre" is rustig heengegaan onze moeder, groot- moeder en overgrootmoeder Maria Johanna Blijleven-Spek Leiderdorp. 6 juli 1919 Terneuzen, 25 augustus 2006 Leiderdorp: Dick en Corrie Blijleven-van der Heden Leo Blijleven Zaamslag: Marianne en Adri den Hamer-Blijleven Terneuzen: Hans Blijleven Klein- en achterkleinkinderen Corresponden t iead res Ridder Robertstraat 13 4543 AL Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 30 augustus om 13.30 uur in "De Poort", Terneuzense- straat 4a te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Poort". Dankbetuiging Voor al uw medeleven, de morele steun en overweldigen de belangstelling bij het overlijden en bij de crematie van Leendert Pieter Bakker willen wij u hartelijk dank zeggen. Familie Bakker-Janse Diepenbrockstraat 19 Terneuzen Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve partner, onze zorgzame ma en oma Zus Beterams-van Esbroek danken wij u van harte. A.F. Pleunis Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, augustus 2006 De belangstelling na het overlijden van Jan C. Blok was enorm. Het was fijn dat u met zovelen afscheid van Jan kwam nemen. Uw warme handdruk en lieve woorden hartverwarmend. Velen reageerden ook schriftelijk of telefonisch. Ieder op zijn of haar eigen wijze. Jan wist tijdens zijn optredens velen te boeien met zijn unieke geluid. Hij leefde voor zijn muziek. In zijn muziek leeft hij voort. Namens de familie, Marlé Blok Uw medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Hortensia Francisca Bosselaar-Cassimans sinds 29 mei 2006 weduwe van Willem Marinus Bosselaar heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderenen achterkleinkind Yerseke, augustus 2006 De hartelijke wijze van medeleven in woord en gebaar tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze lieve vader en opa Kees Brand heeft ons veel steun gegeven. Daarvoor mede namens de kinderen hartelijk dank. C. Brand-Joziasse Oostkapelle, augustus 2006 Sporen in het zand Het tij dat keert Verdwenen voetsporen Blijvende herinneringen Wij willen iedereen bedanken voor de vele uitingen van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en de begrafenis van mijn man, vader en opa Lein Jacob Cevaal Een woord, een hand, een kaart. Het doet je zo goed als je iemand missen moet. S. Cevaal-Marinisse Kinderen Kleinkinderen Grijpskerke, augustus 2006 Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven welke vorm dan ook - na het overlijden van Dirk van Doezelaar zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: Daan en Jannie van Drongelen Hoek, augustus 2006 Bedankt voor de vele kaartjes en persoonlijke blijken meeleven die we van u hebben ontvangen na het over lijden van mijn man, onze vader, opa en overopa Willem Geelhoed Het heeft ons erg goed gedaan. J.S. Geelhoed-Clement kinderen, klein- en achterkleinkindera: Kamperland, augustus 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 72