>zc KAMPS Banen #fl lobTrack.nl chauffeur ZLM Energieke Stationsmanagers Total kies je niet toevallig ZE A-ICE Bejaardenhelpenden (en gelijkwaardig opgeleiden) voor de nachtdienst (m/v) Technisch medewerker (m/v) i Medewerker Financiële administratie Industrieel spuiter poedercoater internationaal m Kijk ook op 26 AUGUSTUS 2006 - W16 TOTAL Nederland N.V. is een dynamisch bedrijf waar kwaliteit én klantgerichtheid hoog in het vaandel staan. Met circa 600 tankstations verspreid over heel Nederland, waarvan 125 stations onder beheer van Servauto B.V., zorgen wij er dagelijks voor dat onze klanten weer met een tevreden gevoel de weg op gaan. Natuurlijk bereiken we dat niet zomaar, maar alleen met teamspirit en de bereidheid om nét even dat extra stapje te zetten. Vandaar dat wij op zoek zijn naar: Voor onze TOTAL tankstations in Fijnaart en Zeeuws Vlaanderen zijn wij op zoek naar energieke en servicegerichte stationsmanagers. De stationsmanager is verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele bedrijfsvoering, inclusief shopbeheer en personeelsaangelegenheden. TOTAL kent een uitstekend intern opleidingsprogramma waarin je vertrouwd raakt met zowel de administratie, de commercie en zaken als werkomstandigheden en wetgeving. Bij ons kun je rekenen op prima arbeidsvoorwaarden en interessante doorgroeimogelijkheden. Heb je MBO werk- en denkniveau, heb je ruime ervaring op een benzinestation of in een leidinggevende functie in detailhandel of horec^errspreekt deze baan je aan, reageer dan snel. Dus je hebt energie over? Mail je sollicitatiebrief met CV jfjjnnen 2 weken naar aimee.floris@total.com Per post kan ook: Schrijf dan naar Servauto Nederland B.V., Afd. Human Resources, t.a.v. Aimée Floris Postbus 294, 2501 BÓ Den Haag. Wil je eerst meer informatie kijk dan op onze sjte www.total.nl Een assessment maakt onderdeel uit van de seleatieprocedure. Acquisitie n< stellen wij niet op prijs. deze advertentie Total ZEBRA-ICE detacheert consultants en Engineers in de vakgebieden Werktuigbouw, Electrotechniek, Procestechniek en Informatie Technologie. ZEBRA-ICE combineert de 15jaarlange ervaring van ZEBRA in industriële pro jecten met de dynamische wereld van Industrial Consultants Engineers in detacheringen. Wij zijn o.a. werkzaam in de (petro)chemie, energie centrales, milieu-techniek, food-industrie, machine bouw bedrijven, metaal industrie en bij vele ande re bedrijven zowel in Europa als Azië. Hieraan leveren wij gedegen vak mensen in de functie van o.a. werkvoorbereider, tekenaar, Engineer, PLC- DCS- en SCADA-program- meur en besturings technicus. Ons bedrijf is ISO 9001 en VCA gecertificeerd. Wij zijn op zoek naar collega's om ons team te versterken, en willen graag in contact komen met enthousiaste Engineer(s) E voor alle naastgenoemde disciplines, in vast dienstverband of als ZZP-er Wij vragen: - HBO nivo door opleiding en/of ervaring - Flexibele instelling betreffende werktijden - Klantvriendelijkheid - In bezit van rijbewijs B - In bezit van het certificaat basisveiligheid VCA Wij bieden: - Goede salariëring volgens CAO metaal/elektro - Zelfstandigheid met verantwoordelijkheid - Een uitdagende, afwisselende baan binnen een stabiel en sterk groeiend bedrijf met een open werksfeer Spreekt deze mogelijkheid je aan, schrijf dan zo spoedig mogelijk een brief met CV aan: Zebra Industrial Consultants Engineers, Postbus 154, 4460 AD Goes. HBO stagiaires of pas afgestudeerden worden tevens uitgenodigd te reageren. Nadere informatie betreffende deze vacature is te verkrijgen bij Dhr. S. Rijswijk, 0113-251811 TANDARTSEN CLAESSEN EN BEKKER Voor onze nieuwe en uitgebreide tandartsenpraktijk zijn wij op zoek naar een: Tandartsassistent(e) 16 uur Mondhygiënist(e) 16-24 uur Samenwerkingsvorm bespreekbaar Vereisten: diploma en/of ervaring als tandartsassistent/ mondhygiënist flexibiliteit zelfstandigheid kunnen werken in teamverband computervaardigheid Wij bieden: plezierige werkomgeving groot deel zelfstandigheid salaris conform NMT arbeidsvoorwaarden regeling mogelijkheid tot het volgen van cursussen Wil jij ons team komen versterken? Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, kun je voor 7 september 2006 richten aan: Tandartsenpraktijk Claessen en Bekker, Kalverstraat 3, 4331 LZ Middelburg. Tel. 0118 - 65 05 10 Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woont' Zorg met respect, waar u ook. woont Zorgstroom heeft op korte termijn, binnen zorgcentrum Sweif-Rust, vacatures voor Aantal nachten per 4 weken in overleg. Werktijden van 22.30-07.30 uur. Vacaturenr. 6.214. Functieomschrijving Als bejaardenhelpende/verzorgende thuiszorg werkt u samen met een verzorgende in de nachtdienst. Werkzaamheden zijn waarnodig assisteren van bewoners bij de persoonsgerichte lichamelijke verzorging en licht huishoudelijke werkzaamheden. Daarnaast heeft u mede een waak- en eerste hulp functie Wij bieden een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen. Functie-eisen Voor deze functie bent u in het bezit van het diploma bejaardenhelpende (niveau 2) of verzorgende thuiszorg. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 6 september a.s. richten aan de heer L.O. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Voor meer informatie en volledige advertentietekst: zie www.zorgstroom.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Beste Thuiszorg organisatie van Nederland Zorgstroom biedt verpleging en verzorging thuis of in zorg- of verpleegcentra, heeft woningen, biedt huishoudelijke zorg, verzorgt voorlichting en begeleiding en leent hulpmiddelen uit. Ruim 2700 medewerkers en vrijwilligers werken in een stimulerende sfeer met volop groei mogelijkheden. Onze zorg is voor iedereen: jong, oud, alleenstaand of gezin. De deskundige hulp wordt afgestemd op de behoefte aan privacy, veiligheid en vrijheid van de klant: 'Zorg met respect, waar u ook woonf Zorg met respect, waar u ook woont Zorgstroom is voor de facilitaire dienst op zoek naar een Voor gemiddeld 36 uur per week. Vacaturenr. 6.287. Voor deze functie ben je in het bezit van een functiegericht diploma op M B O -niveau. Kennis van onderhoud, electrotechniek en werktuigbouwkunde zijn een voorwaarde. Wij bieden je een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO verpleeg- en verzorgingshuizen, FWG 35 maximaal 2.154,69 per maand. Informatie is te verkrijgen bij Levien Melse, eerste servicemedewerker techniek, tel. (0118) 6303 00. Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 1 september a.s. richten aan de heer L.O. Phernambucq, voorzitter Radd van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 28 september a.s. 's middags. Voor meer informatie zie www.zorgstroom.nl Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZLM Verzekeringen is een onderlinge verzekeringsmaatschappij met 140 medewerkers en heeft als werkgebied de provincies Zeeland en Brabant. Op dit moment zijn meer dan 170.000 klanten, particulieren en ondernemers, bij ons verzekerd. Met een groot deel hiervan onderhouden we rechtstreeks contact vanuit ons kantoor in Goes. Door onze persoonlijke dienstverlening en scherpe premies groeien we aanzienlijk en daarom verwelkomen we regelmatig nieuwe collega's. Op dit moment zijn we op zoek naar een: In deze functie ben je verantwoordelijk voor debiteurenbeheer en overige boekhoudkundige werkzaamheden. Het is een parttime baan (50%). Je startdatum stellen we in overleg met jou vast. Wat vragen wij van jou? Een MBO-diploma, eventueel aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden Accuratesse Een klantgerichte instelling en doorzettingsvermogen Goede communicatieve eigenschappen en een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Een groot verantwoordelijkheidsgevoel Waar kun je bij ons op rekenen? 0 Een prettige werksfeer in een goedlopende organisatie Een goed salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Voldoende ontplooiingsmogelijkheden Iets voor jou? Voor meer informatie over deze vacature kun je bellen met Menno Baart, teamleider Financiële administratie, telefoon: (0113) 238 249. Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kun je binnen 10 dagen sturen aan: ZLM Verzekeringen, t.a.v. de directie, Postbus 70, 4460 Goes. verzekeringen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. STRAAL-EN INDUSTRIËLE SPUITWERKEN Kamps B.V. houdt zich al ruim 40 jaar bezig met oppervlaktebehandelingen van metalen. Hierbij valt te denken aan het stralen, poedercoaten en conserveren van installaties, apparaten en constructies. In combinatie met onze transport- en hijsmogelijkheden zijn wij in staat een volledig dienstenpakket aan te bieden. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in de vestigingen Goes, Heinkenszand en Kats In verband met uitbreiding van onze bedrijfsactiviteiten zijn wij voor de vestigingen Heinkenszand, Goes en Kats op zoek naar een: De functie In deze fulltime functie bent u verantwoordelijk voor de industriële oppervlakte behandeling (spuiten of poedercoaten) van de werkstukken van klanten,. Uw profiel: H U bent in het bezit van het milieucertificaat LakA/erfspuiten. Aantoonbare werkervaring en het bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA- B) is een pré. Ons aanbod Voor beide vacatures geldt dat wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. de heer M.H.J. Hoondert Kamps Straal- en Industriële Spuitwerken Schouwersweg 82 kamps@hoondert.nl 4451 HT Heinkenszand www.hoondert.nl/kamps Tel: 0113-568206 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 2JJ3 Minnaard Transport B. V. te Krabbendijke is-op zoek mar eén inter- nationale chauffeur. Wij verzorgen groupage en geconditioneerde transporten door geheel de Benelux, Frankrijk en een deel van Duitsland. Spreekt dit jou aanneem dan contact op mét'het onderstaande adres. zoekt: met ADR stukgoed parttime chauffeur voor vrijdag en zaterdag reactie: Minnaard Transport B.V. t.a.v. W.J. Minnaard postbus 14, 4413 ZG Krabbendijke tel. 0113 - 501 478, wim@mostert-group.com gpr I .IIJ.I.I.IJI.UI De Van Gelder Groep is een zelfstandige onderneming, actief in projectontwikkeling en infrastructuur in Nederland. Van Gelder Kabel-, Leiding- en Montagewerken B. V., Van Gelder Rail B.V. en Aannemingsmaatschappij Van Gelder B.V. zijn de belangrijkste werkmaatschappijen. De Van Gelder Groep telt circa 650 medewerkers. De Van Gelder Groep is gespecialiseerd in de volgende activiteiten: Grond- weg- en waterbouwwerken Riolerings- en leidingwerken 0 Cultuurtechnische werken Onderhoudswerken Infrastructurele werken voor nieuwe woongebieden, recreatieparken, industriegebieden en havens Voorbereiden van infrastructurele werken, zoals het maken van bestekken en tekeningen 0 Milieuwerken Aanleg en montage van kabels en leidingen Installatie en onderhoud van openbare verlichting en verkeersregelsystemen Elektrotechnische installatieprojecten voor industrie en utiliteitsbouw Aanleg sportvelden Vanwege een toename van onze werkzaamheden in het rayon Zuid-West, zijn wij op zoek naar gegadigden voor de functie van: Calculator/werkvoorbereider De juiste kandidaat dient te beschikken over: een afgeronde opleiding MBO/HBO civiele techniek enkele jaren relevante werkervaring goede contactuele eigenschappen kennis van automatisering een creatief en innovatief denkvermogen een zelfstandige en daadkrachtige werkhouding Voorman GWW De juiste kandidaat dient te beschikken over: 0 voldoende kennis voor een brede inzetbaarheid een zelfstandige werkhouding 0 ruime ervaring in de GWW-sector Wij bieden u een plezierige, gemotiveerde werkomgeving, waarin collegialiteit een grote rol speelt en waar kwaliteiten naar functioneren gewaardeerd worden. Tevens bieden wij u goede opleidings- en doorgroeimogelijkheden, alsmede een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie, met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in één van onze vacatures, kunt u vóór 8 septem ber a.s. uw sollicitatie richten aan: Aannemingsmaatschappij Van Gelder B.V. t.a.v. de heer B. van der Drift Postbus 177 4300 AD ZIERIKZEE Voor informatie kunt u ons telefonisch bereiken op 0111-450184 of onze website www.gelder.com bezoeken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44