Van Zimmeren in een zetel PZC Helaas niet elk jaar zo donders goed Driebanden is de ultieme uitdaging voor een biljarter Kulik heeft buik vol van roddels Kapelle sluit af met zege Brabantse renner komt solo aan in Ronde van Zierikzee uitslagen agenda zaterdag 26 augustus 2006 door Koen de Vries YERSEKE - Rerni Kulik heeft er genoeg van. De ruiter is de roddel en achterklap in de Zeeuwse dressuurwereld zo beu, dat hij de Zeeuwse reserve- titel die hij eind juli met zijn hengst Tristan in de klasse Z haalde, heeft teruggeven. Nadat Kulik (31) tweede werd op het ZK werden er allerlei din gen beweerd over de Brabander die twee jaar geleden van Breda naar Yerseke verhuisde om met zijn vriendin Carola Paauwe te gaan samenwonen. ..Ik zou gezegd hebben dat ik het paard van de nummer één kreupel zou schoppen, zodat ik namens Zeeland aan het NK mag meedoen. En dat terwijl ik juist vooraf gezegd had dat het NK voor mijn paard Tristan nog te hoog gegrepen is. Hij is nog maar zes en heeft nog maar tien wedstrijden op dit niveau gelo pen." De stroom geruchten en roddels zweiden de laatste tijd zo enorm aan, dat Kulik er inmiddels zijn buik van vol heeft. „In de Zeeuwse dressuurwereld schijnt dit normaal te zijn. Bij iemand die het hier goed doet, worden de poten onder de stoel wegge zaagd. Men gunt elkaar het licht in de ogen niet. Het is pure jaloe zie en afgunst." Kulik was het heel anders ge wend: „In Brabant wenst men el kaar altijd succes als iemand een proef moet rijden. Als je dat hier doet, kijken ze je raar aan. Het lijkt wel of de meeste men sen er geen plezier in hebben. Er is hier meer stress, zeker als er een ZK is. Die titelstrijd wordt enorm belangrijk gemaakt." Door alle roddel en achterklap, die volgens Kulik ook op inter net grote vormen heeft aangeno men, wil hij een statement ma ken. „Op deze manier wil ik niet voor Zeeland uitkomen. Ik wil plezier in mijn sport hebben en zo gaat dat niet. Als de Zeeuws kampioen om de een of andere manier verhinderd is voor het NK, hoeven ze niet op mij te re kenen." Bermuda speelt ook in Kloetinge KLOETINGE - Behalve in Yer seke voetballen de jeugdselec- ties van Bermuda en TSS Van couver ook in Kloetinge. De D-pupillen van deze teams nemen vandaag in Yerseke deel aan het traditionele Barbé-toer- nooi. De C-junioren en E-pupil- len daarentegen spelen vanaf 11.30 uur wedstrijden tegen leef tijdgenoten van Kloetinge. ST. ANN ALAND - In poule 10 van de districtsbeker won Kapel le gisteravond met 5-0 bij WHS. Kapelle leidde bij rust door tref fers van Sjoerd Philipse, Koen Sinke, Plans Tolhoek en Edwin van Damme al met 0-4. Na rust maakte Koen Sinke er 0-5 van. Om verder te bekeren, is Kapel le is afhankelijk van Meto. Aalders en Schalkx naar EK met Jong Oranje GOES - Aan het Europees rol stoelbasketbal voor spelers on der 22 jaar, dat vanaf maandag gehouden wordt in Istanbul, doen twee Zeeuwen mee: Mark Aalders uit Goes en Edwin Schalkx uit Vlissingen. Jong Oranje komt in Turkije uit in de poule met Polen, Spanje, België en Frankrijk. De num mers één en twee gaan door naar de kruisfinales. De finale is op zondag 3 september. Aal ders en Schalkx namen in juli al met het echte Oranje deelnam aan het WK in Amsterdam. Rentmeester speelt bijrol ROTORUA - Mountainbiker Ruud Rentmeester is gisteren in Nieuw-Zeeland bij het WK voor rijders onder 23 jaar in de ach terhoede geëindigd. De wedstrijd verliep teleurstel lend voor de 22-jarige Goese- naar. Bij de start werd hij gehin derd door een valpartij en ver volgens raakte hij zelf betrok ken bij een valpartij. Toen zijn achterstand twee ronden be droeg ,werd hij uit de wedstrijd door Koen de Vries ZIERIKZEE - Werner van Zimmeren was deze zomer niet vaak in Zeeland, maar aan de schaarse keren dat hij er wel was zal hij met veel plezier terugden ken. De 25-jarige wielrenner uit Kruis land won begin juli zijn eerste koers van het seizoen in Kruiningen en gisteren won hij zijn tweede in Zierikzee. De ren ner van de Belgische profploeg Flanders ontsnapte zeven kilometer voor het eind uit een kopgroep van vier en liet zich niet meer achterhalen. Voor Van Zimmeren verliep de koers in Zierikzee precies zoals hij gewenst had. Al na enkele kilometers ging hij er met drie collega's vandoor en toen de vlucht standhield had hij aan één demarrage ge noeg om de zege veilig te stellen. De Bra bander had overigens minder tegenstand dan verwacht. Bijna zeventig renners hadden ingeschreven, meer dan dertig lie ten echter verstek gaan. Prettig gevolg voor degenen die wel waren gekomen, was dat ze al voor de start bijna verze kerd waren van een prijsje. Het wielerco- mité van Zierikzee beschikt jaarlijks over een grote prijzenpot. De meeste renners zaten in de beginkilo- meters van het mooiste criterium in Zee land behoorlijk te slapen. Toen drie ren ners wegreden, had alleen Roosendaler Martij n Simons de tegenwoordigheid van geest de achtervolging in te zetten. Hij besefte dat wanneer Werner van Zim meren en de Belg Jehudi Schoonacker het hazenpad kiezen, het bittere ernst is. Beide renners maken van vroege ontsnap pingen hun handelsmerk. De Australiër Matt Smith was de vierde vluchter. De achtervolgers reageerden hoege naamd niet. De achterstand werd groter en groter. Desondanks moesten uit het peloton steeds meer renners lossen, waar door de serveersters de grootste moeite hadden om hun klanten op de zonovergo ten terrassen te bedienen. Plet oversteken van de straat was vanwege de gestaag passerende groepjes renners - en de vol geladen dienbladen - een lastig karwei. Inhoud In de finale lag een demarrage van de Bel gische ex-prof Jehudi Schoonacker het meest voor de hand. Eerder dit seizoen liet hij onder meer in Westdorpe en in Zuiddorpe blijken over veel inhoud te be schikken, maar zijn sprint leek beide ke ren meer op een actie van een stand beeld. Van Zimmeren was hem echter voor. Zijn eerste versnelling was meteen raak, mede omdat geen van zijn ex-mede vluchters het vuile werk wilde opknap pen. Martijn Simons won ver achter Van Zim meren de sprint om de tweede plaats, voor Matt Smith en Schoonacker. Het was daarna lang wachten op de beste Zeeuw. Dat was uiteindelijk ex-Zierikzeeënaar Nico Ringelberg, die als twaalfde eindig de. Pieter Isreal (zestiende) en Jacco Rin gelberg (twintigste) waren de andere Zeeuwen bij de beste twintig. Werner van Zimmeren won gisteravond de Ronde van Zierikzee (rechts). Jeugdige toeschouwers keken tijdens de prijsuitreiking geïnteresseerd naar het erepodium (links). foto's Dirk-Jan Gjeltema Zaterdagclub Heinkenszand viert vijftigjarig bestaan doorEuqène de Kok HEINKENSZAND - Het ge loof in het slagen van hun nieu we voetbalvereniging moet rots vast zijn geweest bij de oprich ters van SV Heinkenszand. In de jaren na de oprichting in 1956 bleef de zaterdagclub bin nen en buiten de lijnen weinig bespaard. Het eerste kampioen schap in het seizoen 1959-1960 betekende het begin van betere tijden. Het door oprichter Kees Zuid- weg gecomponeerde lied voor het kampioenschap in 1960 ge tuigde van een behoorlijke rea liteitszin, „We zijn nu kam pioen en vieren daarom blijde feest. Helaas zijn w'echter niet elk jaar zo donders goed ge weest", zijn de beginregels uit het kampioensnummer, dat staat afgedrukt in het fraai uit gevoerde jubileumboek. SV Heinkenszand kon op het veld in de eerste jaren geen pot ten breken. In hun eerste sei zoen eindigde de Zuid-Beve- landse club stijf onderaan met nul punten. Het doelsaldo sprak ook boekdelen: 28 goals voor en 130 tegen. „Ik geloof niet dat we konden degrade ren", kijkt Ary Hannewijk - man van het eerste uur en voor malig rechtsbuiten, 27 jaar se cretaris en nog steeds fanatiek supporter van de groen-witten - terug op het eerste seizoen. „Maar het was niet best. Het was ook een samengeraapt stel letje. Bij de eerste vergadering waren er een man of twintig. Vier of rijf van hen hadden vol gens mij nog nooit een bal ge zien." Aan de wieg Hannewijk stond samen met onder anderen Kees Zuidweg aan de wieg van de in juni 1956 opgerichte zaterdagvereniging. I-Iet katholieke Luctor bestond toen al een tijdje in Heinkens zand, maar als protestant of niet-gelovige had je daar wei nig in de melk te brokkelen. De enthousiaste jongelingen, die vergaderden in het af en toe tot clubhuis getransfor meerde Café Knuit, gingen na de oprichting op zoek naar een veld. Ze vonden er één bij boer Rienbouw van Iwaarden aan de - hoe kan het ook anders - Boerendijk. „Voordat de KN VB het veld kwam keuren, heb ben we het nog met een zeis moeten maaien en alle koeien er van af moeten halen", herin nert de nu 77-jarige Hanne wijk zich met een glimlach op het gezicht. Het was sowieso behelpen in de beginjaren. De lijnen wer den met zaagsel aangegeven, als kleedkamer werd een ge deelte van de stal gebruikt en de kopjes voor de thee moesten van thuis worden meegeno men. „We hadden helemaal niks geen centen. Anton de Mol, die ook in het bestuur zat en een timmerfabriek had, heeft de goals en de hoekvlag- gen voor ons getimmerd, gra tis." Het tweede seizoen was niet veel beter dan het debuutjaar, hoewel Heinkenszand toen met drie punten eindigde door een gelijkspel tegen en een zege op Wissenkerke. Dieptepunt van het tweede seizoen was de schorsing van aanvoerder Zuid- weg en secretaris Hannewijk. De reden voor de uitsluiting weet hij zich na een halve eeuw nog precies te herinneren. „Er had een speler overschrijving aangevraagd, een hele goede zelfs. Maar het was al de laat ste dag van de overschrijvings periode en ik moest hem nog la ten tekenen. Het was die dag verschrikkelijk slecht weer en ik had alleen een fiets. Ik dacht: die handtekening zet ik zelf wel, maar op het bondsbu- reau kwamen ze daar snel ach ter." Rampspoed In het derde seizoen leek de rampspoed helemaal over Hein kenszand te worden uitgestort. Vier basisspelers moesten in mi litaire dienst, één was er lang durig geschorst, een ander lang durig geblesseerd en een van Nisse overgekomen speler liet zich na een paar keer nooit meer zien. Wonder boven won der ging het op het veld steeds beter. Het bleek een voorbode voor het jaar daarop. Met een aantal jeugdspelers en een paar nieu we voetballers, onder wie de uit Yerseke afkomstige top schutter Rinus Boonman, werd Heinkenszand kampioen. De ti tel werd gevierd met een keuri ge koffietafel, waar getuige de pretoogjes van Hannewijk meer dan koffie alleen werd ge schonken. Hoewel de club na de eerste ti tel gestaag verder groeide, een steeds professionelere organisa tie kreeg en in de jaren zestig verhuisde naar een gemeen schappelijk sportterrein, heeft de club nooit gegrossierd in ti tels. Slechts vijf keer werd het eerste kampioen, waarvan drie keer sinds 1998. Hoogtepunt was het seizoen 1998-1999 toen Heinkenszand de titel greep in de derde klasse met spelers als Raymond Mohr, Ermo Cappon en Armando Langebeke. „In de jaren zestig en zeventig zaten ze er ook een aantal keer heel dichtbij, soms stonden ze zes of nog meer punten los", zegt Thijs van Damme, die het jubileumboek schreef met Izaak Lamse. „Maai- telkens ga ven ze het op het laatste mo ment weg. Mentaal zijn ze hier misschien wat minder dan bij Patrijzen of Nieuwdorp; dat zijn echte vechtersploegen. Hier moet het meestal met mooi voetbal." Ondanks het geringe aantal ti tels kijkt Hannewijk vol trots terug op een halve eeuw Hein kenszand. „We hebben toch be wezen dat het kan, een zater dagvereniging. De moeilijkste jaren waren net na de fusie met Luctor", wijst hij op de in 1988 spaak gelopen samenwerking. „Daar had ik flink de pest over in. We hebben toen een flinke dip gehad, maar het is uiteinde lijk buitengewoon goed afgelo pen en we hebben er een prach tige vereniging van kunnen ma ken." Het jubileumboek 'Tussen de Lijnen' is geschreven door Thijs van Damme en Izaak Lamse en vormgegeven door Hans en Danny Hout. Van avond tijdens de reünie wordt het gepresenteerd. Een van de eerste elftalfoto's van Heinkenszand met in de hand van keeper Adrie Dekker (derde van links) de rode lantaarn. Van links naar rechts: reserve Flip Verburg, Kees Zuidweg, Dek ker, Adrie Nieuwenhuijse, Jan Schipper, Lou Verschiere, Pau Ku- zee, Jo Karelse, Jan van de Walle, Ary Hannewijk, David Schip per en Cor Cappon. foto archief Heinkenszand door Joop van den Oudenhoven KWADENDAMME - De ope ning van het biljartseizoen be gint met een primeur. Nog niet eerder werd een Zeeuws kam pioenschap driebanden op de grote tafel gespeeld. Vier favo rieten laten hun licht schijnen over de titelstrijd, die vandaag in Kwadendamme begint. Het seizoen moet nog beginnen en de eerste grote uitdaging ligt er al. Berry Dallinga: „Het toernooi is erg vroeg. Ik heb pas een paar keer een halfuurtje getraind. Wat later in het seizoen was be ter geweest, maar de agenda's zitten zo vol dat dat ook weer op problemen stuit. Ik zie het als een mooie voorbereiding op de competitie." Theo Platjouw: „Ik vind het tijd stip wat vroeg. Desondanks is het een mooi initiatief. Voor mijn voorbereiding maakt het niet uit. Ik train toch zelden meer. Ik kan het niet meer op brengen. Mijn partijtje speel ik nog wel. Ik blijf doorgaan tot dat die meneer daar boven zegt: kom hier uw partijtje maar spe len." Rinus Pankow: „De vorm is ver te zoeken. Ik zie het als lekkere voorbereiding op het seizoen." Tonny van Iwaarden: „Door een verbouwing ben ik niet aan trai nen toegekomen. Maakt niet uit. Gezien de vroege datum heeft niemand veel getraind, denk ik." Wie ivordt winnaar? Dallinga: „Ik houd het op Plat jouw. Oud en taai." Platjouw: „Eddy van Goethem sla ik hoog aan. Hij heeft het in toernooien nog niet vaak waai-- gemaakt. Toch speelt hij goed." Pankow: Berry Dallinga. Ik speelde een half jaar geleden een vriendschappelijke potje te gen hem en werd afgeslacht. Ik heb toen gezegd: dat komt nog wel een keer goed. Nu dus maar." Van Iwaarden: „Rinus Pankow. Hij is een goede toernooispeler." el. Golden League, Memorial Van Damme. Mannen. 100m: 1. Po well (Jam) 9,99 (+0,3 m/sec), 2. Brunson (VSt) 10.06, 3. Scott (VSt) 10,11. 200m: 1 Gay (VSt) 19,79, 2. Carter (VSt) 19.97, 3. Spearmon (VSt) 20,02. 400m: 1. Wa rmer (VSt) 44,29, 2. Kikaya (Con) 44,62, 3. Merritt (VSt) 44,74. 10.000m: 1. Ko- go (Ken) 26.35,63, 2. Tadesse (Eri) 26.37.25, 3. Kiprop (Oeg) 26.41,95. 3000m steeple: 1. Shaheen (Qat) 8.04,32, 2. Matelong (Ken) 8.08,98, 3. Tahri (Fra) 8.09,53. Vroemen (Ned) uit gevallen. Ver: 1. Saladino (Pan) 8,31, 2. Tsatoumas (Gri) 8,15, 3. Al-Khuwalidi (Sau) 8,12. Speer: 1. Thorkildsen (Noo) 86,97, 2. Pitkamaki (Fin) 85,91, 3. Rags (Let) 81,26. Vrouwen. 100m: 1. Simpson (Jam) 10,95, 2. Barber (VSt) 11,10, 3. Durst (VSt) 11,18. 200m: 1 Gevaert (Bel) 22,68, 2. Ferguson (Bah) 22,93, 3. Goestsjina (Rus) 23,24. 400m: 1. Ri chards (VSt) 50,02, 2. Williams (Jam) 51,02, 3. Stambolova (Bul) 51,13. 800m: 1 Benhassi (Mar) 1.59,06, 2. Jep- kosgei (Ken) 1.59,65, 3. Lyne (GBr) 1.59,73. 5000m: 1 Tirunesh Dïbaba (Eth) 14.30,63, 2. Defar (Eth) 14.33,78, 3. Pavey (GBr) 14.39,96.100m horden: 1. Perry (VSt) 12,55, 2. Foster-Hylton (Jam) 12,71, 3. Jones (VSt) 12,71. Hamburg. Hamburg Masters, vier- landentoernooi mannen, eerste dag. Duitsland - Pakistan 1-2; Neder land - Spanje 5-1. Amsterdam. NH Chess Tournam ent, routiniers tegen talenten. Zes de ronde: Andersson (Zwe) - Karjakin (Oek) 1/2-1/2, Ljubojevic (Ser) - Carlsen (Noo) 1/2-1/2, Nunn (GBr) - Wang Hao (Chn) 0-1, Joessoepov (Dui) - Stellwa- gen (Ned) 1/2-1/2, Beljavski (Slv) - Smeets (Ned) 1-0. Stand: routiniers 14, talenten 16. Kloosterzande. Golff Kloosterse Windtoernooi. HD6: L. Kool/R. Kint-H. van de Voorde/M. Sponselee 6-4 1-6 6-1, D. Vlassenrood/S. Millenaar-E. Piessens/F. Piessens 6-2 6-2. GD5: W. de Kesel/D. de Kesel-S. Kim/J.P. de Bak ker 3-6 6-3 6-3. GD6: B. d'Hooghe/M van der Ploeg-T. Dierick/A. Rouw 6-4 6-4, T. van Waardenburg/W. Bou- wens-J. Ross/J. Smet 6-4 3-6 6-0. Heinkenszand. Total Tebotoernooi. HE5: D. Boudewijns-P. Sandee 4-6 7-6 6-2. HE6: J. van der Weele-T. Roumen 6-1 6-2, R. de Nood-M. Egter van Wisse- kerke 6-2 6-2. Middelburg. Open Dauwendaele- toernooi. HE7: S. de la Cousine-P. En gelen 6-3 6-4, W. van Leeuwen-W. van der Graaf 6-3 6-2. HE8: H. el Jadidi-D. van der Steen 6-1 6-1. DD6: E. Bethlehem/B. Labrujère-E. Goedbloed/A. Wattel 5-7 7-6 7-5, O. Luitwieler/E. Weststrate-J. Kleinepier/C. de Ridder 6-2 6-4. DD7: J. Poortvliet/A. Vreke-C. de Jong/B. Tuinman 6-4 6-0. GD6: N. de Bever/M. de Bever-D. van Belzen/J. van Boxtel 2-6 6-3 6-2. Eredivisie. Roda JC - ADO Den Haag 1-0 (O-O). 77. Vandamme 1-0. Scheids rechter: Van Huiten. Gele kaart: Bakkati en Saavedra (ADO Den Haag). Aantal toeschouwers: 12.800. Roda JC: Kujo- vic; De Fauw. Kah, Saeijs en De Jong; Meeuwis, Agustien en Bodor; Vandam me (90. Bouchiba), Van Tornhout (61. Sonko) en Cissé (43. Oper). ADO Den Haag: Postma; Vreven, Bodde, Saave dra en Bakkatt; Delorge, Rankovic en Ti- ninho; Kolk, Mols (75. Elia) en Verhoek (62. De Vries). Eerste divisie. RBC Roosendaal - Helmond Sport 5-0 (4-0). 10. LTen Heuvel 1-0, 17. De- nissen 2-0, 37. Guijt 3-0, 45. L Ten Heu vel 4-0,76. Martha 5-0. Waarom is het driebanden op grote tafel zo populair? Dallinga: „In Zeeu\vs-V]aar>4 ren is men in de ban geraakt van de wereldbeker. Vroeg) kon je hier niet op een groteta- fel terecht. Ik ben ervoor uil®, weken naar België. Nu er lij Carlo van Dam in Sas van Gent twee tafels zijn gekomen wife veel mensen de uitdaging aan' Platjouw: „De teamwedslhjfe zijn daaraan debet. Vroegerfe je vrijwel nergens terecht xl kun je op veel plaatsen team- competitie spelen op de groteta- fel." Pankow: „Ockenburgh en de we reldbeker in Sluiskil hebbenhet driebanden een zet gegeven. El ke sporter heeft de neiging er het beste uit te halen, Als je de honderd meter loopt op kloit- pen en iemand geeft je spikes dan grijp je die kans met'ns handen aan. Zo is het ook ik driebanden groot. De ultieir» uitdaging voor de biljarter." Van Iwaarden: „Het is al ik Ceulemans begonnen. Mensen kijken tegen zulke prestaties op, Ze willen ook beter worden ra gaan er serieuzer mee om." Veertig biljarters aangemeld voor ZK driebanden KWADENDAMME - Het eerste Zeeuwse kampioenschap drie banden op de grote tafel ken! veertig deelnemers. Vierentwintig biljarters spela in acht poules van drie de eerst; ronde. Zij strijden in Kwade- damme om twee gewonnen sets van twaalf punten. De eeni; twee gaan naar de tweede ron« en nemen het daarin volgens hel knock-out-systeem op tegen ea van de zestien geplaatste spe lers. De eerste ronde begint van daag om 13.30 uur. Vc' week zaterdag beginn kwartfinales. Zondag wordt hd toernooi afgesloten. FC Den Bosch - Fortuna Sittard24 (1-0). 44. Beekmans 1-0, 65. AGOVV - De Graafschap 4411-0|. 30. MacDonald 1-0, 59. Ter Heide 24 61. Powel 2-1, 64. MacDonald 3-1,1 Powel 3-2,78. Van Beukering3-3.fö.b wel 3-4,86. Ter Heide 4-4. FC Eindhoven - MVV 1-6 (0-31. II Rauw 0-1, 30. Moutawakil 0-2,33.Bo* sinck 0-3, 52. Gommans 0-4,70 DiU": 0-5,71. Nelemans 1-5,85. Miceli 1-6. FC Dordrecht - Stormvogels/Telitir 4-2 (2-1). 14. Van Es 0-1. 22. Dasi? 1-1, 25. Lopes 2-1, 65. Dagher 3-I.K, Lopes 4-1, 69. Van Heulen 4-2. FC Volendam - TOP Oss 4-112-1|.2! Wijker 1-0, 26. Faria 1-1, 40. Petrov24. 83. Tuyp 3-1, 87. Chaiat4-1. Haarlem - Go Ahead Eagles 1-1 (O-O). 79. Krop 1-0,90. Loval H Cambuur Leeuwarden - FC Zwolle 0-4 (O-I). 18. Jongsma 0-1, 50, Jor^s- ma 0-2, 68. Van Moll 0-3,76. WilsonC4| (strafschop). FC Omniworld - Emmen 5-3 (2-11. Stroeve 0-1, 27 Amrabat 1-1.42. fee huis 2-1, 48. Mourad 2-2,71. CaraveS 3-2, 84. Cakir 4-2, 87. Duits 5-2,90.B Khalifi 5-3. BV Veendam - VVV Venlo 2-1 «M! 47. Luizinho 0-1, 86. Bïzïmana 1-1,89-3- zimana 2-1. Den Bosch Dordrecht GA Eagles Stormv, RBC Emmen Volendam WV MW FC Zwolle Haarlem Fortuna S. AGOW Graafschap Veendam Omniworld Helmond S. Eindhoven Cambuur L. TOP Duitsland, 3 2 1 7 7 H 3 2 0 1 6 5- 3 2 0 1 6 5 S 3 1 2 0 5 6' 3 1 2 0 5 5' 3 1 2 0 5 3 1 2 0 5 3 1 3 1 3 0 3 2 3?' 2 I 3 2- 2 3 V 1 2 2 2 5' 2 2 1-7 .213-1! competitie: Sctó<= 04-Werder Bremen 2-0. Scheveningen. EK beach. Manwa derde ronde: De Gruijterflor® (Ned) - Boersma/Mast (Nedl 21* 21-17. Kwartfinales: Heuscher» (Zwi) - De Gruijter/Ronnes 2M52I* Herkansing, tweede ron«: Nummerdor/Schuil '^ed) 'i Babitsj/Nikolajev (Oek) 21-9 21-18JW' de ronde: Klemperer/SchneidetljM' Boersma/Mast 21-14 j Laciga/Laciga (Zwi) Nummerdor/Schuil 21-1623-21. Vier ronde: De Gruijter/Ronnas Laciga/Laciga 21-18 21-18. Vrouwen, tweede Kadijk/Mooren (Ned) - Campisilcs (Spa) 21-13 21-19, Keizer/Leer^ (Ned) - Jantsjoelova/Jantsjoelovaiw 18-21 24-22 15-12. Ronde van Zierikzee. 75 kilonuW 1. Werner van Zimmeren, Km|SianL Martijn Simons, Roosendaal, 3. a*- Smith, Australië, 4, Jehudi Sc»; acker, België, 5. Jan Hordijk. Westm^ 6. Mike Alloo, Roosendaal, 7^ l» Sint Nicolaas, Dordrecht, Sho>y Roos, Hoogstraten, 9. Robert d= Dordrecht, 10 Matt SeagraveVSt. zondag Voetbal 4J Districtsbeker. Poule 44. P£- zen-Aardenburg (14.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18