het ook: SNS persoonlijkheid m/v ENTHOUSIASTE SYSTEEMBEHEERDER www.middelburg.nl ROOMPOT VAKANTIES SPORTINSTRUCTEUR M/V Woontrend Zeeland project Bij SNS Bank vinden we dat bankieren innovatiever kan. Daarom zijn we constant op zoek naar goede en vernieuwende mensen. Nu zoeken we gedreven Adviseurs Hypotheken en Adviseurs Particulieren. Bank De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmanswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden com bineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Vakspecialist Informatisering en Automatisering m/v Afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering Dienst Concernondersteuning Voor 36 uur per week, het betreft een tijdelijke functie voor 3 jaar Functie: werkzaamheden verrichten op het gebied van systeem beheer en Oracle databases (DBA), Exchange en dataopslag en- backup. Technisch applicatiebeheer behoort ook tot het taakgebied. Salaris: maximaal 3.247,- bruto per maand. Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 11 september 2006 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. L. de Klerk, personeelsadviseur, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg of per e-mail: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie vind je op www.middelburg.nl. HOEFEIJZERS AUTOMATISERINGEN Als Service en Kwaliteit belangrijk vooru zijn! Ter versterking van ons team zijn wij per direct op zoek naar een gemotiveerde: Medewerker technische dienst (m/v) Wij vragen voor de functie: ICT opleiding mbo/hbo Aanvullende cursussen MCSE/MCSA Ruime werkervaring in soortgelijke functie Flexibele, initiatiefrijke instelling en teamgeest Goede contactuele eigenschappen Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: Hoefeijzers Automatiseringen bv t.a.v. de heer G. Hoefeijzers Postbus 166 4570 AD AXEL info hoefeijzers.com Voor vragen omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met de heer G. Hoefeijzers Tel. 0115 564697 Vakantiepark Hof Domburg zoekt ter versterking van het instructieteam een: Voor het geven van diverse sportinstructies en overige werkzaamheden binnen de afdeling Sport Animatie. Interesse? Stuur een mailtje voorzien van je CV naar: sport.animatie@hofdomburg.nl of bel met Robert-jan Provoost, tel.: 0118 - 588211 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.roompot.nl/vacatures Wegens uitbreiding van onze showroom tot ruim 4000 m2 zijn wij op korte termijn op zoek naar: Binnenhuisadviseur m/v (37 uur p/week) Woontrend Zeeland is een eigentijdse interieur speciaalzaak in het midden tot hogere kwaliteits segment. Onze organisatie kenmerkt zich door haar open, informele cultuur en flexibele instelling. Daarnaast maakt zij optimaal gebruik van de beschikbare middelen. Met een enthousiast team van ca. 20 medewerkers probeert zij steeds weer haar klanten tevreden te stellen. De functie Na een gedegen inwerkperiode, waarbij u kennis verrijkt met onze productgroepen (wonen, werken, slapen, vloeren, raamdecoratie, verlichting enz.) bent u in staat de wensen en behoeften bij de klant te inventariseren. U informeert, adviseert en overtuigt hen omtrent de mogelijkheden die Woontrend Zeeland te bieden heeft. De kandidaat U beschikt over een commerciële opleiding op MBO-niveau en minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Technisch inzicht in wand- en linnenkast systemen alsmede ervaring in het gebruik van de bijbehorende tekenprogramma's per computer worden gezien als een grote plus. Daarnaast is uw persoonlijkheid van wezenlijk belang. Met uw commerciële instelling, uw gevoel voor smaak en stijl en de affiniteit met de interieur branche bent u bij uitstek geschikt voor deze functie. Woontrend Zeeland biedt u Verantwoordelijkheid binnen het team van 6 collega adviseurs, variatie, ruimte voor initiatieven en groei, een uitstekend salaris als mede een modern pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Meubelmonteur m/v (37 uur p/week) De functie Na een gedegen inwerkperiode bent u in staat in teamverband meubelen te monteren en te installeren. Tot de werkzaamheden behoren het plaatsen/ophangen van wand- systemen, zonwering en gordijnen, (inloop) linnenkasten plaatsen en op maat aftimmeren, diverse elektronische installatie handelingen. U bent het afsluitende contact tussen Woontrend Zeeland en de klant en zorgt ervoor dat deze een perfect product in gebruik kan gaan nemen. De kandidaat U beschikt over een meubelmaker/timmerman diploma op LBO/MBO-niveau gecombineerd met de nodige ervaring in de meubel/keuken of interieurbouw branche. Woontrend Zeeland biedt u Enorm veel variatie (geen dag is hetzelfde), een uitstekend salaris alsmede een modern pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatieprocedure Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u voor 9 september 2006 sturen aan Woontrend Zeeland t.a.v. dhr. E. de Wee, Postbus 22, 4370 AA Koudekerke Voor inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met Erik de Wee, telnr. 0118-555566 Duinstraat 18a 4371 AZ Koudekerke Als Adviseur Hypotheken adviseer je klanten niet alleen over hypotheken, je verkoopt ze ook actief. Je bent, kortom, een gedreven verkoper met oog voor de klant. Daarnaast zoeken we specialisten met veel mensenkennis voor de functie Adviseur Particulieren. Je denkt niet alleen mee met klanten, maar vooral ook vooruit. Je bent voor onze klanten het levende bewijs dat bankieren inderdaad anders kan. Wil je meer weten over deze functies en vind je ook dat bankieren innovatiever en toegankelijker kan? Kijk dan nu op snsbank.nl/vacatures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10