(flensen i PZC *12 Meer dan een postzegel Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren te Groningen 24 augustus 2006 Jorn Emiel Hasevoet zoon van Sandra Osinga en Leon Hasevoet broertje van Niek Hasevoet Laan der Kruisheren 115,9617 EM Harkstede kleinzoon van Tineke en Nico Osinga jannie en |o Hasevoet Dankbaar en blij zijn we met de geboorte van onze dochter Henderika Maria We noemen haar Britt 22 augustus 2006 Alexander en Marleen Mesu Bisschopstraat 22 4353 BP Serooskerk (W) Overleden Intens verdrietig, delen wij u mede, dat mijn lieve vrouw en allerliefste mama, ondanks haar moedig gedragen, slopende ziekte, toch nog onverwacht is overleden Rachèl Contant-de Bruijn In de leeftijd van slechts 32 jaar. Tholen: Dennis Contant Marije Nieuwerkerk: Ma de Bruijn-Schimme! Tholen: Pa en Ma Contant Bruinisse: Mathieu en Corine de Bruijn-Bal Nathalie en Lourentine Bergen op Zoom: Albert en Monique Contant-Busscher Evi en Ivar Leiden, 22 augustus 2006 Dalemsestraat 5,4691 CV Tholen Rachèl is opgebaard in uitvaartcentrum "Monuta", Prins Bernhardstraat 2 te Tholen, alwaar u gelegen heid heeft tot afscheid nemen, (op afspraak! Er zal een afscheidspleehtigheid gehouden worden op maandag 28 augustus om 15.00 uur in het gemeen schapscentrum "Meulvliet", Zoekweg te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Tholen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in "Meulvliet". Wij willen u vragen om één rode roos en één witte fresia mee te nemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. The unforgettable fire... riet ovet Rachèl Contant nis en Marije veel ste Rob. Sandra, Tjesse en Tara van der Zande Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve vriendin Wij wensen Dennis en Marije veel sterkte toe in deze zware tijd. We hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is jouw te moeten missen. Intens verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwacht is heengegaan, onze liefdevolle en zorg zame moeder Wilhelmina Buitendijk - Wil- VlaardingenRotterdam, 25 september 1949 23 augustus 2006 Rilland: Peter Steendijk Krabbendijke: Karin Steendijk Erwin Polderman Correspondentieadres: Nieulandestraat 8,4413 CP Krabbendijke De crematieplechtigheid zal worden gehouden maan dag 28 augustus om 14.00 uur in hel crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Wanneer u deze wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergelen zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. vrijdag 25 augustus 2006 Al ben ik nu weggevaren naar een plaats, die ik niet ken toch hoop ik in jullie herinnering ie blijven. Nu het afscheid is gekomen, zou ik mijn laatste reis graag aanvaarden met mijn naasten, familie en vrien den. Ik geloof in een goede aankomst. Diny Roelofsen-Egging Arnhem 2 augustus 1947 Martinus Eykestr 12 4531 HTTemeuzen t Temeuzen 23 augustus 2006 Herman Bianca en Bonny Sanne Geert en Marion Linda, Nick De crematieplechtigheid wordt gehouden in besloten kring. Geen bezoek aan huis. Jacob van der Sluis 11-9-1945 21-8-2006 Kamperland, 28 september 1944 Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet Dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen, geven wij u kermis van het overlijden van onze broer, zwa ger en oom Anthonie Pieter van der Heijde t Koudekerke, 23 augustus 2006 "De Heer is mijn Herder" psalm 23 Annie van der Heijde t Colijnsplaat: Rie Goulooze-van der Heijde Bas Siereveld Goes: Lenie Wagenaar-van der Heijde Kees Wagenaar Kamperland: Nellie Krijnsen-van der Heijde Kees Jille Vlissingen: Piet van der Heijde Clara van der Heijde-de Nooijer Goes: Rinus van der Heijde Alie de Jong Veere: Addie van den Broeke-van der Heijde Jan van den Broeke Vlissingen: Kees van der Heijde Greta van der Heijde-Verhulst Neven en nichten Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging van Allévo thuiszorgen Verpleeghuis "Vliedberg". Correspondentieadres: Houtwal 7 4386 GJ Vlissingen Gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 28 au gustus van 12:45 tot 13:15 uur in "De Ark", Veer- weg 100 te Kamperland. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uil genodigd, zal worden gehouden' om 13:30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om 14:30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Casembroothuis", Nieuwstraat 46 te Kamper land. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze Ome Toon We zullen je missen Bianca en Harry Mariëlle en Mitchel Jaco Jaap en Suzette Dennis en Robin Toon van der Heijde Na enkele malen er weer goed bovenop gekrabbeld te zijn kon je het deze keer niet winnen. We waren een vaste stopplaats in je dagelijkse route. Je grapjes, je aanwezigheid en je altijd goede humeur zullen we missen. Rust zacht. Familie Sandee en personeel van Tuincentrum Sandee Zij, die wij verliezen, zijn niet meer bij ons, maar wat zij waren gaat met ons mee. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Jacobus Wattel Wij wensen Nel en de kinderen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Middelburg: LeintjeTon-Wattel (In herinnering) Lau Ton Anja en Henk Amy Ina Gapinge: Maarten Wattel Riet Wattel-Jobse Annemarie en Niels Zoey 22 augustus 2006 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze neef Ko Wattel Mevr. F. Louwerse-Arendse Mevr. J. Arendse-Louwerse Neven en nichten Gapinge, 22 augustus 2006 Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven. Maar doe mij in de oogst geloven vaarvoor ik dien. Wij zijn vol ongeloof en verdriet, maar dankbaar voor de liefde en wijsheid die hij ons gegeven heeft. Nog vitaal en vol levenslust is door een tragisch ongeval overleden mijn lieve en zorgzame man, onze vader en opa Jacobus Boone -Ko- Met mijn hand in jouw hand gingen wij door het leven. Met jouw hand in mijn hand moest ik je laten gaan. Arnemuiden. Canada, 3 maart 1938 21 augustus 2006 Grijpskerke: Dien Boone-Dekker Grijpskerke: Pieteren Corinda Boone-Stroo Esmee Aagtekerke: Chris Boone en Jolanta Stepkowska Richard, Paulina Serooskerke W): Lenny en Wouter Kousemaker-Boone Daan, Martijn, Koen Serooskerke (W): Annemieken Paul Louwerse-Boone Jeroen, Eva, Lindy Rijswijk: Koen en Alette Boone-Schuurman Anne, Bart U bent welkom om samen met ons afscheid van Ko te nemen op dinsdag 29 augustus om 13.00 uur in een dienst van Woord en Gebed die geleid zal worden door ds. F. van Slooten in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk tussen 12.15 en 12.45 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Grijpskerke om 14.00 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Correspondentieadres: Pioniersweg 2a, 4364 RE Grijpskerke en geloven wordt aanschouwen. Op vakantie in Canada is op maandag 21 augustus jl. door een ongeluk overleden onze zeer geliefde broer, zwager en oom Ko (Jacobus) Boone echtgenoot van Dien Dekker Hij werd 68 jaar. Ko en Dien speelden al jaren een centrale rol binnen onze familie. We kunnen nu nog niet bevatten welk verlies ons getroffen heeft. We zullen hem zo missen. We wensen Dien en de kinderen Gods nabijheid toe bij het verwerken van dit verlies. Dronten: Dronten: Nw. en St. Joosland: Picture Butte (Can.): Nw. en St. Joosland: Dronten: Middelburg: Kruiningen: Hellevoetsluis: Abbenbroek: Picture Butte (Can.): Piet en Jo Boone Jo en Wim den Herder Izak (in herinnering) en Marie Boone Joos en Teresa Boone Rina en Jaap van de Berge (beiden in herinnering) Wim en Adrie Boone Jan Boone Dick en Nel Boone Adri (in herinnering) en Elly Boone Johan en Gerdien Boone Annie en Ralph Vanhëll Neven en nichten Plotseling werd, tijdens familiebezoek in Canada, door zijn Hemelse Vader geroepen om voor eeuwig bij Hem te leven, onze geliefde zwager en oom Jacobus Boone echtgenoot van Dien Boone-Dekker Middelburg: Chris Dekker (in herinnering) Nel Dekker-Klaasse Centreville (Canada): Adam Dekker Jo Dekker-Maljaars Middelburg: Rinus Dekker Francien Dekker-de Nood 's-Heer Arendskerke: Mien Dekker-Dekker Pau Dekker Arnemuiden: Lein Dekker (in herinnering) Arnemuiden: Jan Dekker Joke Dekker-de Later Sint Laurens: Rie de Later-Dekker Hari de Later (in herinnering) Sint Laurens: Han Dekker Hanny Dekker-van de Gruiter Neven en nichten Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Hendrika van Wezel in de leeftijd van 69 jaar. Rob en Ramona Sonja en Erik Michel Vlissingen, 23 augustus 2006 Correspondentieadres: S. de Ridder-van Wezel Willem van de Veldelaan 62 4382 TZ Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 28 augustus om 11.15 uur in het uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Rust zacht Mama Sonja Erik Michel Tante Janny Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC s-Gravcnpoldcr Tel: 0113 311517 persoonlijke begeleiding Verdrietig geven wij kennis van het toch nog plotse linge overlijden van onze lieve, zorgzame echtge noot, vader en opa Arnold de Vos 3 september 1928 t 22 augustus 2006 Den Haag: D.J.J. de Vos-Maat Rotterdam: Leonard en Henny de Vos-Koerselman Goor: Anke en Henk Blok-de Vos Den Haag: Huco en Marleen de Vos-van Hees Koen, Linda, Michiel, Lotte Floris Amtzeniusplein 16 2597 SP Den Haag Arnold is overgebracht naar 't Clingendaelhuys, Benoordenhoutseweg 279 te Den Haag. alwaar geen bezoek. Wij nemen afscheid op dinsdag 29 augustus om 13.00 uur in de aula van crematorium Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop. die is op U. Psalm 398 Diepbedroefd delen wij u mee dat voor ons onver wacht door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een zorgvol leven, onze lieve zorgzame moeder, oma en schoonzuster Komelia de Bree-Dingemanse sinds 16 januari 2001 weduwe van Pieter de Bree in de leeftijd van 81 jaar. KapelleRies de Bree Oost-SouburgBram en Rieneke de Bree-Peene RubenJessica, Freddy, Angela GrijpskerkeJaap de Bree Oost-SouburgMatty en Jan Vogel-de Bree Stephan, Carlo, Linda, Rosan MiddelburgRina de Bree Meliskerke J. de Bree 23 augustus 2006 Middelburgseweg 5,4364 TB Grijpskerke Zaterdag 26 augustus is er gelegenheid tot afscheid nemen aan huis van 16.00 tot 17.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maan dag 28 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Ge reformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Me liskerke. U wordt uitgenodigd de dienst bij te wonen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Meliskerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. "Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. De HEERE heeft tot Zich genomen onze lieve zus, schoonzus en tante Kornelia Dingemanse sinds 2001 weduwe van Pieter de Bree Zoutelande 24 mei 1925 t Grijpskerke 23 augustus 2006 Middelburg: M. Goedhart-Dingemanse Arnemuiden: A. Riemens-.Dingemanse Zoutelande: E. Dingemanse-Hamelink neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons oud-lid Jan van Luijk Sinds 13 juli 2000 was hij een trouw lid van onze club met een warme belangstelling voor zijn mede clubleden en een actief deelnemer aan de clubactivi teiten. Wij zullen een dankbare herinnering aan hem bewa ren en hem op onze komende bijeenkomsten missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn partner, kinderen, kleinkinderen en overige familieleden. Bestuur en leden van de Probusclub Zeeuws-Vlaanderen Voorzitter, A. van Boheemen Ik, De Heer is mijn Herder. Psalm 23 V Plotseling is overleden onze oom en oudoom Leendert Willem de Jonge weduwnaar van Wilhelmina Janna Riemens in de leeftijd van 86 jaar. Namens de familie P. Dieleman Hoek, 23 augustus 2006 Correspondentieadres: Koegorsstraat 1 4538 PK Temeuzen De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 26 augustus in de Protestantse kerk, Lange- straat 6 te Hoek, welke aanvangt om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Hoek. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u door omstandigheden geen kennis geving heeft ontvangen, deze aankondiging als zo danig beschouwen. Lieve Corrie Onze kegelvriendin is er niet meer. Afgelopen donderdag kwam je niet want je was gevallen. En ja. dat opstaan hè, dat was een probleem zei je. Toen in het week-end weer. Niemand van ons kan bevatten dat dat het einde voor jou zou zijn. Geen triomfantelijk handje meer omhoog als ze weer allemaal omgingen. Corrie, Goede Reis Namens de leden van de Donderdagmiddagclub O.V.M. Het bestuur Ah hier op aarde mijn werk is gedu, En ik kom veilig aan 's hemels km ,J dan zal daarin mijn mugdebeslJ. Dal ik heel dicht naast mijn Heiland mag Au loll. deHeerlig./ Gods liefde overwint alles! Dankbaar voor de vele gelukkige en goede jaren die we samen mochten beleven, deel ik u mede dat de Here in Zijn grote liefde heeft Thuisgehaald mijn lieve, zorgzame man en onze lieve broer, zwager en oom Willem Koster (Ome Wim) echtgenoot van Corrie Leunis (Tante Corrie) Geboren te Hoogeveen 29 november 1917 Ontslapen te Temeuzen 23 augustus 2006 A.C. Koster-Leunis A. Troost-Koster R.J. Leunis W.P. Leunis-de Feijter J. Busman-Leunis Neven en nichten Temeuzen, 23 augustus 2006 Correspondentieadres: J.W. Frisostraat 1 4532 AN Temeuzen Mijn man is thuis opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag28 augustus om 13.50 uur in 'De Kandelaar', van Cant- fortstraat 36 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Temeuzen Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het Hampshire-Churchill Hotel, Chur- chilllaan 700 te Temeuzen. Indien u door omstandigheden geen rouwcirculaire hebt ontvangen, gelieve dan deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging De warme steun, het medeleven, de vele bloemen ends grote belangstelling na het overlijden van mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Leen van Oeveren heeft een diepe indruk op ons gemaakt. Omdat het onmogelijk is om een ieder persoonlijk teix- danken, hopen wij dal u langs deze weg onze dank wil: aanvaarden. L.J. van Oeveren-Theunisse Kees André en Marianne Patrick Maikel Nathalie Yvonne en Wilco Zierikzee, augustus 2006 i aitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vcerseweg 36, 433.2 BG Middelburg internet: wwvv.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. ii'A1 Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! Compleet Op Mensenlinq nl vindt o een compleet overzicht van alle overlijdensWdS' uit uw regio Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overt|densat.st« en kunt u deze bekijken, Ervaar hel levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lozen en een bericht ctschJi waarin u uw medeleven betuigt. Bovendien kunt u via de site dïeü deelnemingskaart ol rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vö een grote troost Informatief Op Mensenlinq nl vindt u veel onderwerpen die direct ot oid/sc: hebben met overlijden. AUe adressen op het gebied van uitvaart enistm worden op de site vermeld. f f Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Ctuart kinder postzegels Kijk op www.kmderpos voor kinderen door kinderen y

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38