Terneuzen snuffelt in Balen PZC Qingdao al klaar voor olympisch zeilen Musharraf mengt zich in cricketrel 19 Afvaardiging te gast in Eneco Tour, die volgend jaar Zeeland aandoet Teams uit ProTour naar Profronde WÊ Zeeuwse thriller op schoolslag uitslagen agenda dinsdag 22 augustus 2006 swb Kasse rijdt auto inde kreukels VALKENSWAARD - Wat een „laats in de A-finale van de achtste ronde voor hel Europees tampioenschap rallycross had „eten opleveren, is voor Ko Kasse op een teleurstelling én larse schade uitgelopen. peYeerenaar raakte in de laat ste ronde de betonnen circuit af- scheiding van het Eurocircuit in (alkenswaard, vloog met zijn Opel Astra OPC meters hoog de lucht in en sloeg verschillende Denise Gunst wint wielerkoers BERGEN OP ZOOM - Denise Gunst heeft een wedstrijd in Bergen op Zoom gewonnen. De wielrenster uit Yerseke, lid van zrtc Theo Middelkamp, was dc beste in categorie 2. in categorie 3 werd Milan Vader zevende, terwijl Davy Gunst in categorie 4 zesde werd. In Gou da werd Denise Gunst tweede in categorie 2, Davy Gunst werd daar vierde in categorie 4. De Stormvogel pakt ereplaatsen GEEL - Tijdens een Open-Wa- terwedstrijd in het Belgische Geel domineerden Nederlandse zwemmers de uitslagen door op twaalf van de 34 onderdelen te winnen. De Stormvogel uit Vlis- singen oogstte tien ereplaatsen. Op de 1000 meter schoolslag zwommen Jaimy Kort (19.14) en Iris Ding'emanse (19.16) zij aan zij naar de finish. Op de 1000 meter vrije slag waren er eerste plaatsen voor Sonny Corré (14.40 bij de miniemen), Jeroen Dellebeke (13.40, senioren B) en Judith Stap (14.44 miniemen). Rick Visser, Bodine Corré, Ma- non Minneboo en Yannick Mol behaalde tweede plaatsen. Bodi ne en Yoshi Corré ontvingen na mens de organisatie nog een bij zondere prijs omdat zij de jong ste deelneemsters waren aan de wedstrijd. Wendij van Geertruij behaalde namens ZC Koewacht een ge deelde tweede plaats op de 1000 vrij bij de kadetten. Jeugd duelleert met Minderhoud op ZK skeeleren GOES - Op de Goese baan in de wijk Ouverture is donderdag kat Zeeuws kampioenschap skeeleren langebaan. Op het me nu staan de 500 en 1500 meter voor senioren en masters, ter wijl de jeugd de titelstrijd af werkt over 300 en 500 meter. Bïj de senioren moei de enige Zeeuwse A-rijder, Andries Min derhoud, het opnemen tegen de aanstormende jeugd, die bestaat wit het trio Dennis Mesu (Mid delburg), Niels Seenbakker (Big- jekerke) en Olivier Goud (Waar de), Zij doen het nationaal goed en Minderhoud zal het knap lastig jndhen kunnen krijgen. Omdat het een open titelstrijd is, kan er concurrentie van buiten de pro vincie aan de start staan. Leo Janse uit Yerseke en Jaap "leuwenhuijze ('s-Heer Arends- ®ke) zullen het elkaar lastig •waken bij de masters, terwijl bij de vrouwen Martje Wisse (Goes) en Francien Wisse (Krabbendij- ae) favoriet zijn. Niels Mesu en de broers Antho- J^^^urent Janse zijn de be- "~i~ klanten voor het tot veertig meter verder kwam de de auto tot stilstand. Kasse was ongedeerd. „Ik denk dat alleen de rolkooi nog goed is. De motor, carrosserie, ver snellingsbak, ophanging, achter as; alles is kapot en goed ook. Zo'n klap heb ik in mijn car rière nog niet meegemaakt" Jos Ki'ijger uit Wolphaartsdijk bracht zijn Opel Corsa wel zon der kleerscheuren aan de finish. Hij werd met zijn Opel Corsa vierde in de -1600 klasse. Beije loopt naar de tweede plaats s-GRAVENDEEL - Arjan Beije van Delta Sport werd daags na zijn triatlonavontuur in Zoute- landc tweede in de Seuterloop. In 's-Gravendeel moest hij na lien kilometer Peter Jongsma uit Strijen een seconde voor la ten gaan. Leonard van Putten (Delta Sport) werd zevende. Ma- riusBesuyen (Dynamica) finish te als 15e bij de mannen H40. Rachid Guigui (AV'56) won de race bij de mannen H45 en Wim Besuyen pakte de laatste po- 'ij de mannen H50. door Rinus Verberkmoes BALEN - Tom Boonen in zijn voormalige woonplaats Balen zien winnen, was mooi. Nog mooier was het voor de afvaardi ging van de gemeente Terneu zen om te horen dat de Eneco Tour volgend jaar definitief naar Zeeuws-Vlaanderen komt. De regio Zeeuws-Vlaanderen is door de vercommercialisering van het wielrennen al enige ja ren verstoken van profkoersen. Kwamen de cowboys van de smalle zadels voorheen nog uit in koersen in Sas van Gent, Zuiddorpe en Kloosterzande, nu is dat voorbij. De internationale driedaagse voor junioren staat hoog aangeschreven, maar mist de uitstraling van de profs. Axelaar Ap den Doelder gaf een eerste aanzet om de Ronde van Frankrijk naar de provincie te halen, maar dat bleek niet haal baar. Nu hij de kans kreeg via zijn contact met Henk van Mu- lukom, directeur van Eneco Ne derland, de Eneco Tour naar de regio te halen, was hij er als de lappen bij om contact te leggen met de gemeente Terneuzen. Indrukken Daar vond hij een gewillig oor en zodoende reisde hij gisteren samen met wethouder Adhémar van Waes, sportambtenaar Jo van Remortele en raadslid Bram Stoffels af naar Hasselt, de start plaats van de rit van gisteren. Het werd een dag vol indruk ken, met duizenden wielerfans uit de Belgische Kempen langs het parkoers. „Geweldig", was de reactie van allen. Ook omdat Balen massaal uitliep en hoopte dat hun kampioen Tom Boonen zou winnen. Die hoop werd in de stromende regen waarheid en leidde tot een explosie van' ge luk en niet te stoppen biertaps. Zowel Van Waes als zijn kompa nen waren toen al bezig met de voorbereidingen voor volgend jaar. Dan moet Terneuzen klaar zijn om de renners en het hele gevolg te ontvangen. Zo goed als zeker gaat Terneuzen op de laatste zaterdag van augustus de boeken in als finishplaats van een rit die in Knokke start. Een dag later wordt een etappe in Zeeuws-Vlaanderen verre den, met start- en finish in Ter neuzen. Op maandag vertrekt de karavaan dan via de Wester- scheldetunnel naar Hilversum. Aan die wetenschap hielden de Terneuzenaren een goed gevoel over. Ook omdat burgemeester Reynders van Hasselt hen uitno digde eens te komen bijpraten over wat ze allemaal te wachten staat. „Dat val allemaal best mee. De organisatie doet zelf enorm veel," zei hij geruststel lend. „Het wordt mooi", zei Eneco-di- recteur Van Mulukom stellig. Hij nam tegelijk alle twijfel weg. Het enige dat de gemeente Terneuzen nog nodig heeft, is het ja-woord van de gemeente raad en de medewerking van de gemeentes Hulst en Sluis. Dat die mee zullen doen, werd voor vast aangenomen. Terneuzen wil meer dan landelijke bekend heid en lijkt daar met de Eneco Tour een goed wapen voor in handen te hebben gekregen. ISLAMABAD - De Pakistaanse president Musharraf heeft de aan voerder van het Pakistaanse cricketteam gebeld om hem een hart onder de riem te steken. Het team is in een ware rel verwikkeld, nadat een Australische scheidsrechter de Pakistanen er tijdens de wedstrijd tegen Groot-Brittannië van beschuldigde dat zij gerom meld hebben met de wedstrijdbal. De scheidrechter gaf de Britten vijf runs en verving de bal. Pakistan weigerde hierop na de rust het veld op te gaan. Volgens aanvoerder Inzamam-ul-Haq, die zijn ploeg het veld af leidde, omdat de eer van zijn land was aangetast. In Pakistan gin gen enkele tientallen demonstranten de straat op en verscheurden foto's van scheidsrechter Darrell Hair. De internationale cricket bond beschuldigde Inzamam gisteren officeel van het in diskre diet brengen van de sport en het manipuleren van de bal. Dat kan onder meer door met een vingernagel de leren bal te bewerken, wat de bowler voordeel kan opleveren. De zaak tegen Inzamam, die als aanvoerder aansprakelijk wordt gehouden, dient vrijdag. foto Luke MacGregor/RTR door Erwin Tuil QINGDAO - „Een collectieve droom voor de 7,2 miljoen inwo ners van Qingdao." Zo om schreef vice-burgemeester Zang Aimin vorig jaar de keuze van de organisatie van de Olympi sche Zomerspelen van 2008 om het zeilevenement aan zijn ha venstad te geven. De collectieve droom, met een prijskaartje van ruim 300 miljoen euro, beleeft deze weken de eerste generale repetitie voor de Spelen. De zeilcompetitie geeft de orga nisatie dezer dagen de mogelijk heid om de faciliteiten te testen. Afgezien van de atletenonderko- mens is zo ongeveer alles klaar. „Het is een geweldig complex wat ze hier neergezet hebben", zegt de Ierse 47 0-zeiler Gerald Owens. De Ier, die in 2004 zijn olympische debuut maakte in Athene, is zeer te spreken over de faciliteiten. „Als de Spelen nu gehouden zouden worden, zijn ze er klaar voor", stelt de Nederlandse coach Jaap Ziel- huis. Op de voormalige werf van Beihai Shipyards is 45 hectare vrijgemaakt. In het gebied komen villa's en luxe torenflats. Investeerders hebben hoge verwachtingen van het olympisch complex dat niet alleen als nationaal zeilcentrum moet fungeren, maar ook als lig plaats voor jachten van de nieu we rijken. Een ligplaats in de jachthaven moet na 2008 acht ton kosten. De meeste zeilers en coaches hebben na de eerste paar dagen varen ook nog wel wat te kla gen. De wind laat te wensen over, er is veel stroming. Qing dao heeft de reputatie dat er in augustus of te weinig wind is, of dat deze volledig onbereken baar is. Bovendien is de stroming in het wedstrijdgebied zo sterk dat een zwakke wind er toe kan leiden dat je stil komt te liggen. Voor de lichtere bootklassen hoeft dat niet meteen problematisch te zijn, maar voor de zwaardere typen kan dat tot sportief onaan gename resultaten leiden. „Daar moet rekening mee wor den gehouden als de baan voor de wedstrijden wordt uitgezet", verzucht een Australische deel nemer. „Wat dat betreft moeten ze nog veel leren. Maar, ze heb ben nog twee jaar." Sommigen twijfelen aan het be oordelingsvermogen van het IOC. Juist vanwege de wind en de stroming in augustus zou Qingdao eigenlijk ongeschikt zijn als olympische locatie. „Pas voor de selectie van de stad voor de Spelen in 2016 is als voor waarde vastgesteld dat er wind moet zijn op de plaats waar ge zeild wordt. En dat terwijl de huidige IOC-voorzitter (de Belg Jacques Rogge) zelf als zeiler aan de Spelen heeft meege daan", zegt een lid van het Bel gische team. Vrijwilligers Plet gebrek aan wind probeert de organisatie te compenseren door een overdaad aan vrijwilli gers. Duizenden zijn gemobili seerd om de weinige bezoekers aan de eerste test voor 2008 te helpen. Qingdao profileert zich als een welvarende stad die in 1897 door de Duitsers als kolonie werd opgezet. In de zeventien jaar dat ze er zaten, stampten de Duitsers een indrukwekkende stad met Europese architectuur uit de grond. Bovendien was Qingdao, de grootste Duitse ma rinehaven buiten eigen land, de thuisbasis voor de Duitse Paci- ficvloot. Het lijkt alsof de huidi ge inwoners van de stad iets heb ben overgehouden aan de Duit se kolonisatie. Niet alleen het Tsingtao-bier, maar ook een Duits gevoel van orde, vlijtig heid en regels is kennelijk blij ven hangen. Niets wordt aan het toeval overgelaten. Of dat een zegen is moet nog blij ken. Flexibiliteit is ver te zoe ken als op de eerste wedstrijd dag de meeste medewerkers om zes uur naar huis gaan. Een deel van de ploegen moet dan nog binnenkomen. De windkracht twee was onvoldoende om op tijd binnen te zijn. „We hebben nu eenmaal regels", aldus een van de vele Chinese lokatiema- nagers. GPD KANTó-£OrOwogk'< De Chinese stad Qingdao bereidt zich met een groots zeiltoernooi voor op de Olympische Spelen in 2008. foto Erwin Tuil/GPD organisatie is van schaats- 91 skeelerclub De Poel. De start lsom 19.30 uur. door Jeroen Dellebeke BUSSLOO - Bij de Open-Water wedstrijden in Bussloo deden de Zeeuwse zwemmers van zich spreken. Judith Stap en Jaimy Kort van De Stormvogel stelden hun lei dinggevende posities in de natio nale klassementen veilig en Niek en Carmen de Ridder (Bruinvis) zwommen naar de beste Zeeuwse prestaties op de 2000 meter vrije slag. Simon Edenburg van Luctor et Emergo maakte gebruik van Na than Tramper (Bevelanders) op de 500 meter schoolslag junio ren. Beiden pakten daarmee de zege in de twee verschillende ca tegorieën in dat onderdeel. Niek de Ridder kwam net tekort voor de derde plaats, hij werd vierde in 24.37,84. Carmen de Ridder werd met 26.43,10 zesde. Winna res Bianca de Bruijn was voor niemand bij te houden: 25.10,66. Nathan Tramper kwam 's och tends in actie bij de senioren en werd derde, slechts vier secon den achter winnaar Jurriën Hartman uit Vlaardingen. Eline Nijskens (Koewacht) werd op de schoolslag ook derde. Het gat met nummer één Astrid Koert bedroeg een kleine drie minu- MIDDELBURG - De Delta Profronde die dit jaar op 23 september gehouden wordt, is verzekerd van de deelname van vier wielerploegen die op het hoogste niveau, de zoge- heten ProTour, rijden Het zijn het Duits/Italiaanse Mil- ram, de Belgische ploegen Quickstep en Davitamon-Lotto en het Nederlandse Rabobank. Ook hebben de sterke con tinentale teams Chocolade Jacques (met de winnaar van 2004 Nico Eeckhout) en Skil Shimano hun komst toege zegd, net als het Duitse Team Lamonta, met de sprinter Danilo Hondo. Met de Franse Pro Tourteams Cofidis en Credit Agricole is de organisatie nog in onderhandeling. Smash houdt 20e invitatietoernooi SINT ANN ALAND - Tafeltennisvereniging Smash'76 uit Sint Annaland houdt zaterdag de twinitigste editie van het invitatietoernooi. Vanwege het jubileum komen de deelnemers niet alleen uit Zeeland, Brabant, Zuid-Hol land en Utrecht, maar ook uit Polen en België. Het toer nooi is in sportzaal De Wellevaete in Sint Annaland. Dammers PWG spelen oefenduel 's GRAVENPOLDER - Als voorbereiding op de competi tie spelen de dammers van het eerste tiental van PWG/'s- Gravenpolder zaterdag een oefenduel met Meurs/Denk en Zet. De Culemborgers komen uit in de ereklasse, het hoog ste niveau van Nederland, en heeft onder andere Bennie Provoost uit Aagtekerke in de gelederen. 's-Gravenpolder speelt één klasse lager, in de eerste klasse. De ploeg speelt voor het eerst met de aanwinsten Arie van de Weteringh uit Dordrecht en Ruud Kloosterman uit Zwijndrecht. De wedstrijd wordt gespeeld in Ons Dorpsleven in 's-Graven polder en begint om 12.00 uur. TGV houdt jaarlijkse toertochten GOES - Toerclub Goes Vooruit (TGV) houdt zondag haar jaarlijkse toertochten. Er zijn twee tochten met verschil lende afstanden, zodat iedereen aan zijn trekken kan ko men. De grote tocht heeft een afstand van 110 kilometer, de gezinstocht is 40 kilometer. Voor beide tochten kan tus sen 9.00 en 11.00 gestart worden bij sportcentrum Capital Sports aan de Westhavendijk in Goes. Dit jaar gaat de op brengst van de tochten naar de stichting Fietsen voor Fiet sen. Deze Zeeuwse stichting heeft tot doel gehandicapte jongeren aan een aagepaste sportfiets te helpen. Stiegelis pakt zege in Waasmunster WAASMUNSTER - Sander Stiegelis uit Kloosterzande heeft in het Belgische Waasmunster een mooie overwin ning behaald. De juniorwielrenner van zrtc Middelkamp klopte na 85 km het hele veld in de massasprint. De vol gende dag werd hij 12e in Tielt, ook in België. Verder was er een podiumplaats voor Tim Dees in Naald wijk, hij werd hij tweede achter Thijs Bezemer uit Alphen aan de Rijn. Ferdinand Bogaard en Christian Kik werden respectievelijk 16e en 18e. In Woensdrecht eindigde Dees alweer als tweede achter Bezemer en meerdere Middel kampers reden in de prijzen: Christian Kik werd vijfde, Marco Minnaard tiende, Ferdinand Bogaard dertiende, en Jaco Wagenaar vijftiende. Tim Dees werd ook nog ne gende in het criterium van Lage Zwaluwe. in/H'/Him.i.a ten. Bob Dalmeijer behaalde bij de minioren als enige Zeeuw het podium; derde in 7.07,24. Op de 500 meter schoolslag meis jes junioren was Jaimy Kort in gevecht met clubgenote Iris Din- gemanse en Joy Tramper (Bevel anders). Er kwam bijna een foto finish aan te pas. Kort tikte aan in 8.21,04; Tramper werd twee de in 8.21,55 en Dingemanse fi nishte als derde in 8.22,15. Sint Joostand. Springen Stal de Kroo. Paarden klasse Z/ZZ: 1. Albert Testers, Wevo's Silvia (Kruis land) 0/71.34. M: 1. Jil Buijze, Tequila (Weelr.) 0/0/47.33. L: 1. Margreet Walra ven, U2, 0/0/32.41. Pony's klasse ZZ cat. D: 1. Marieke de Bart, Kroonjuweel (Weelr.) 0/4/51.06. M cat. CD: 1. Man- ouk Romijn, Shapiro (Weelr.) 0/0/42.14. L cat. D: 1. Ilse Ars, Kimberley, 0/0/42.23. L cat. BC: 1. Carolien Her- bers, Marinka (Oudenbosch) 0/0/40.19. Kapelle. Dressuur RSV De Braanjen- hoek. Paarden klasse M2: 1. Iris Schunselaar, Ruby's Tequilia (Sé-Ros) 189. Tweede proef: 1Danielle van der Schee, Unesto (Allround) 189. M1: 1. Linda Blaak, Nimble (Braanjenhoek) 189. Tweede proef: 1. Natasja Vink, Besalu, 180. L2:1. Digna van Liere, Uni com (Allround) 182. Tweede proef: 1. Erleyne Brookman, Levi, 198. L1: 1. Margretha Vink, Weltboy (Zwinr.) 189. Tweede proef: 1. Pascalle van de Kraan, Emore (Braanjenhoek) 210. Po ny's M2 cat. DE: 1. Briel de Wilde, Jaimy B (Zwinr.) 182. Tweede proef: 1. Michelle Eversdijk, Yoeri (Paarde bloem) 184. 2 cat. D: 1. Digna van Lie re, Lucy's Olivi (Allround) 192. Tweede proef: 1. Marièlle Schpouwenaar, Chinto (Allround), Digna van Liere, Lu cy's Olivi, 194. L1 cat. DE: 1. Domini que Nijssen, Cashmira de Boïs (Z-Bev.) 182. Tweede proef: 1. Nijssen, Cashmi ra de Bois, 198. Heinkenszand. Total Tebotoernooi. HE5: P. Sandee-P. Nieuwenhuyze 4-0 4-2, R. de Nood-E. de Witte 4-1 4-2, S. Rijswijk-P. Sandee 5-3 4-2, S. Rijswijk-P. Nieuwenhuyze 2-4 4-1 4-1. HE6: D.J. van der Meij-L. Westdorp 4-0 4-1, R. de Nood-R. de Leeuw 4-1 5-4. HD5: D. Boudewijns/J. Oranje-P. Sandee/L. San dee 4-0 4-2, D. Boudewijns/J. Oranje-J. van Klinkenberg/T. de Prieelle 4-1 4-2, M. van Gastel/J. Pijpelink-E. de Witte/P. Nieuwenhuyze 2-4 4-1 4-0. HD6: M. Buringh/J. de Koeyer-G. Bonefaas/A. Eversdijk 4-2 4-2, A. Vucic/D. Gliso- vic-M. Buringh/J. de Koeyer 4-2 4-1. GD5: C. Geluk/E. Relijveld-C. Boonman/L. Huybrechts 5-3 4-5 4-0. Middelburg. Open Dauwendaele- toernooi. HD6: F.J. Visser/P. Koster-B. Schroevers/J. Wolf 6-2 6-1. DD6: M. de Wever/M. Rooijakkers-S. Belfroid/ M. Uitterhoeve 6-1 6-1. Eerste divisie: Emmen-TOP 1-1, VVV-GA Eagles 2-1, Stormvogels-AG- OVV 3-2, Dordrecht- MVV 1-0, Helmond Sp-Cambuur 0-0, FC Zwolle-Omniworld 0-1, FC Den Bosch-Veendam 1-1, Fortu- na-Eindhoven 2-1, De Graafschap-Haar lem 3-1 RBC-Volendam 1-1 Stand aan kop: FC Den Bosch 3-7, Dordrecht 3-7, GA Eagles 3-6, Stormvogels 3-6. Eneco Tour, ProTour. Vijfde etappe, Hasselt-Balen: 1. Boo nen (Bel) 181 km in 3.52.20 (47,285 km/u), 2. Dean (NZe), 3. Cadamuro (Ita), 4. Markov (Rus), 5. Ballan (Ita), 13. De Jongh. Klassement: 1. Hincapie 17.24.55, 2. Schumacher (Dui) 0.03, 3. Nibali (Ita) 0.11, 4. Gutierrez (Spa) 0.15, 7. Posthu- ma 0.34, 14. Tjallingii 0.57, 15. Tankink 1.00. Bergen op Zoom. Klasseringen jeugdrenners zrtc Mid delkamp. Categorie 2: 1. Denise Gunst. Categorie 3: 7. Milan Vader, 9. Tim Janssen. Categorie 4: 6. Davy Gunst. Geel. Open-Waterwedstrijden. Zeeuwse deelnemers. Mannen 1000 meter. Vrije slag miniemen: 1. Sonny Corré (STV) 14.40 2. Yannick Mol (STV) 16.02. Senioren B: 1, Jeroen Del lebeke (STV) 13.40. juniors. 2. Rick Vis ser (STV) 15.00. Vrouwen lOOO me ter. Schoolslag miniemen: 1. Jaimy Kort (STV) 19.14 2. Iris Dingemanse (STV) 19.16. 1000 vrije slag ben jamins: 2. Bodine Corré (STV) 17.48. Miniemen: 1. Judith Stap (STV) 14.44 2. Manon Minneboo (STV) 14.49 3. An- niek Minderhoud (STV) 14.54. Kadet ten: 2. Wendij van Geertruij (ZCK) 16.46. Bussloo. Open-Waterwedstrijden Zeeuwse deelnemers. Mannen. 2000 schoolslag senioren/jeugd: 3. Nathan Tramper (BEV) 31.23,95. 500 vrije slag minioren: 3. Bob Dalmeijer (LUC) 7.07,24. 500 schoolslag junio ren 1 en 2: 1Simon Edenburg 7.17,74. Junioren 3 en 4: 1. Nathan Tramper 7.14,59. Vrouwen. 2000 schoolslag senioren/ jeugd: 3. Eline Nijskens (ZCK) 34.25,22 1000 vrije slag junio ren: 1, Judith Stap (STV) 14.21,32 3. An- niek Minderhoud (STV) 14.33,57 500 schoolslag junioren: 1. Jaimy Kort 8.21,04 2. Joy Tramper 8.21,55 3. Iris Dingemanse (STV) 8.22,15. dinsdag Tennis Total Tebotoernooi. Locatie: tennis vereniging Tebo te Heinkenszand. Aan vang: 16.45 uur. Open Dauwendaeletoernooi. Loca tie: tennisvereniging Dauwendaele te Middelburg. Aanvang: 16.30 uur. Golff Kloosterse Windtoernooi. Lo catie: tennisvereniging Hontenisse te Kloosterzande. Aanvang: 15.30 uur. Veldkorfbal Vriendschappelijk. Togo-Tjoba (19.00 uur), Tjoba-Borgerhout (21.00). Voetbal Beker, tweede wedstrijd, eerste ron de. Groep 1: GPC-Goes, Serooskerke- Oostkapelle; Groep 2: Vlissingen-De Meeuwen, Zeelandia/Middelburg-VCK; Groep 3: Steen-Arnemuiden; Groep 4: AZVV-Tern. Boys, Heinkenszand-Ter- neuzen; Groep 6: Bruse Boys-VVC'68, Bevelanders-Zierikzee; Groep 7: Nieuw- dorp-Hoek, Internos-Baronie (19.30); Groep 8: SKNWK-SSV'65, Papendrecht -Zwaluwe (20.00); Groep 9: Rillandia- Kloetinge, Unitas'30-Triborgh (19.30); Groep 10: Meto-Kapelle, Seolto-WHS; Groep 11: Duiveland-Terheijden (19.15), Dinteloord-HSC'28; Groep 12: Steenbergen-Noad'67, BSC-Tholense Boys; Groep 13: Dosko-Alliance, Krab- bendijke-Halsteren; Groep 44: Cad- zand-Aardenburg, Groede-Patrijzen; Groep 45: Oostburg-IJzendijke, MZVC- Zeeland Sport; Groep 46: Sluis-Bres- kens, Spui-Robur; Groep 47: Hansw, Boys-Luctor'88, Schoondijke-Biervliet; Groep 48: De Noormannen-Hoede- kenskerke, Philippine-Sluiskil; Groep 49: 's-Heer Arendskerke-Lewed. Boys, Hoofdplaat-Corn Boys; Groep 50: Bors- sele-Walcheren, Vogelwaarde-Ria W.; Groep 51: Graauw-Koewacht, Nieuw- land-Jong Ambon; Groep 52: Axel- Kwadendamme, Domburg-SVD; Groep 53: Waarde-Hontenisse (veld Woens drecht, aanvang 19.15), Apollo'69-Vol- harding; Groep 54: ZSC'62- Dreischor; Groep 55: Arnemuiden 2-Wemeldinge, Renesse-WIK'57; Groep 56: Clinge- Grenswachters, Goes-Mevo; Groep 57: Yerseke-Colijnspl. Boys-Hulsterloo- Odio; Groep 58: Lepelstr. Boys-Brou wershaven, Wolfaartsdijk-Ouwerkerk; Groep 59: Val Aan-Halsteren, Kruinin- gen-Nieuw Borgvliet; Groep 61Vrede- rust-WVV'67, Vosmeer-De Schutters (19.30); Groep 62: SC Welberg-Divo, SC Stavenisse-Rimboe; Groep 63: Alli- ance-Kaaise Boys, SPS-NVS; Groep 65: Smerdiek-FC Moerstraten, Vir- tus-Victoria'03 (19.45). Indien niet an ders vermeld, aanvang 18.45 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19