Belgen verstoren feestje Vasseur PZC Vermeulen wint in Middelburg De Korte profiteert van pech Mark Boot Maarten de Jong vermaakt jeugd Seroos 23 Vlissingse triatleet in Zoutelande voor derde keer verslagen door zuiderbuur uitslagen n&HSBSBSBR&SÏÏ&fflm agenda maandag 21 augustus 2006 wb 20UTELANDE - Voor de derde keer op rij moest Remy Vasseur ploegen nemen mei de tweede Laks in de Zomidtriatlon van Zoutelande. Voor de derde keer knapte een Belg de zege voor ijjn neus weg. Dit jaar was Mi chael Dewilde uit St Laureins sterkste nadat de vorige twee ton Marino Vanhoenacker de sterkste was. „Ik begin een beet- =eop Joop Zoetemelk te lijken", benistte Vasseur in het onver mijdelijke. De Vlissinger was erop gebrand eindelijk een keer te winnen in Zoutelande en begon voortva art aan de 750 meter zwem men. In het woelige water nam jij al snel een flinke voorsprong tp Floras Jan Koole (Middel- jjrg). Doordat Vasseur wat ver ian de kust zwom verloor hij «r terrein waardoor Koole, ga degeslagen door de honderden toeschouwers op de Boulevard, els eerste weer op het strand Zoutelande stond op luttele Derde plaats skeeleraar Steenbakker [ÏALLUM - Niels Steenbakker uit Biggekerke is zaterdag als derde geëindigd in de Bartle- hiemtocht in het Noord-Friese Hallum. ■aar moest het op de streep afleggen tegen Martij n Ot- (Heeuenveen) en Edward Ha- p (Velserbroek). Erwin Mesu uit Middelburg kwam bijna wee minuten na Steenbakker alsvierde over de streep. Olivier Goud uit Waarde, ploeggenoot s?n Steenbakker en Mesu, werd vijfde. Kees Cijsouw uit Oost- iturg werd achtste in- de tocht kilometer en was daar- wde derde veteraan. In het klassement van de Univé and Mine Cup staat Mesu steeds eerste. Steenbakker neemt de derde plek in. meters gevolgd door Vasseur. Kees Akkershoek (Ouddorp), Reinier Stroo (Biggekerke), Mare Riemens (Middelburg) en de latere winnaar Dewilde volg den op gepaste afstand. Op het l'ietsparkoers werkten Vasseur en Koole goed samen maar dat kon niet verhinderen dat Dewilde half koers aanslui ting kreeg. Even bleef de Belg hangen, schakelde toen twee tandjes bij en was gevlogen. „Niet normaal, hoe hard die Belg ons voorbij kwam", wist Vasseur na de wedstrijd te ver tellen, „Ik wist dat ik een flinke voorsprong op Vasseur moest ne men, omdat hij een goede loper is", verklaarde Dewilde zijn ac tie. Regenponcho's Na de fietsloopwissel wist De wilde zijn voorsprong nog ge staag uit te bouwen ondanks de regen die met bakken uit de he mel kwam. De regenponcho's van de wandelmarathon kon or ganisator Lein Lievense dan ook niet aangesleept krijgen. Vasseur deed er van alles aan om zijn achterstand van twee minuten terug te brengen, maar meer dan tien seconden maakte hij niet goed Onbedreigd ver volgde Dewilde zijn weg om na 8.5 kilometer lopen zijn zege feestje te vieren in de Lang straat, waar de eindstreep was getrokken. Drie minuten later arriveerde Remy Vasseur. Floris Jan Koole pakte de derde po diumplaats maar moest zich toch nog reppen om zich Mare Riemens van het lijf te houden. Dewilde (27) is geen onbekende in Zeeland. Afgelopen jaar ver sloeg hij Vasseur ook al eens in de Vlissingse zwemloop. Voor de Belg was de Zomidtriatlon ei genlijk een tussendoortje. Begin september moet hij aan de bak in de Zwintriatlon van Sluis naar Knokke en in oktober staat hij aan de start in Hawaii voor de ultieme Ii'onman-triatlon. Op de vijfde plaats overall fi nishte een opmerkelijk trio met Huub Struijk, Mauricio Gonza les en Miquel van Tongeren, die vrijdag in het huwelijk was ge doorRinus Verberkmoes AXEL - Mark Boot uit Burgh-Haamstede heeft zater dag tijdens de RES-cross in Axel zijn leidende positie in de klasse 125 cc, de koningsklasse, i'cispeeld. Motorpech achter- lülgde hem, waardoor Jacco de Korte uit Meliskerke de kop over kon nemen. Vorige week zat het de veertien jarige Boot ook al niet mee tij dens het WK in Finland, waar aij vijtiende werd. Axel zat het hem zaterdag aiet mee. Nadat hij zich in de se- jiie via winst had geplaatst voor de finale, viel hij pai na de start van de eindstrijd stil. Het kostte I® heel wat punten en verlies van de leiding in het algemeen klassement. Jacco de Korte nam die over door de dagzege te pak ken. Sander de Braai uit Zaam- slag, die aan een sterk seizoen Mesu het snelst in Goedereede GOEDEREEDE - Dennis Mesu ïog steeds over snelle be ien le beschikken. Zaterdag ws dc Middelburger in Góed- wede de snelste van een kop- fiocp die uit zeven man be stond. De organisatie van de TMZ-wed- sfrijd had voor een aantrekke lijk bijprogramma gezorgd en bovendien was er een grote pu blieke belangstelling, öe twee coureurs die onlangs Vaderlands kampioen waren ge worden (Jack van der Horst en Johnny van der Klooster) wil- a® hun kampioenstruien na- dnikkelijk tonen. Bij Van der Öooster lukte dat het best; de kwedorper reed kilometers •ïog voor het peloton uit, waar- ia hij het gezelschap kreeg van Rn zestal, met onder meer Den- is Mesu, Francois Franse, Ke- rin Gideonse en Tjitte van den ""ijs. Van der Horst haalde het «nde van de wedstrijd niet. Hij wol uit met materiaalpech. amateurs B sprintten mas- sasdom de zege. De jeugdige Mi chael Vingerling uit Rockanje was de snelste van allemaal. Bij amateurs 40+ won Christ de Gaat uit Hoeven en Emiel de "aal uit Hellevoetsluis was de sterkste in de S/P-klasse. treden. Van Tongeren was ken nelijk niet fit genoeg om de hele wedstrijd af te werken, maar op het fietsonderdeel blies hij zijn partijtje nog goed mee. Cesar Beilo (Vlissingen), nog maar een jaartje bezig met de triatlon, ver raste met de zesde plaats over all, voor Kevin de Pagter (West- kapelle). Opvallende deelnemer was ze ker atleet Arjan Bei je (Burgh Haamstede), die onlangs het PZC-stratenloopcircuit voor de derde maal op zijn naam schreef. Het zwemmen was niet echt aan hem besteed. Na bijna twintig minuten stapte hij als laatste het water uit. Op de fiets wist hij slechts twee deelnemers in te halen. Op zijn sterkste on derdeel moest hij afrekenen met spierpijn maar hij wist toch nog zo'n twintig plaatsten te win nen. Hij finishte twintig minu ten na de winnaar. Bij de vrouwen gebruikte Bian- ca van den Kieboom (Schoten B) de wedstrijd als laatste test voor de hele triatlon in Almere volgende week zaterdag. Op het zwemonderdeel moest ze de jeugdige Ingeborg Bikker (En schede) nog voor zich dulden. Op de fiets nestelde Van den Kieboom zich achter een groep je mannen, onder wie Kobus Botman (Middelburg), waar door ze met ruime voorsprong aan het lopen kon beginnen. Ze finishte uiteindelijk met negen minuten voorsprong op Caroli ne Vromans (Made), die tweede werd. Remy Vasseur begint als tweede aan het tweede onderdeel van de triatlon, het fietsen. foto Ruben Oreel bezig is, schoof door naar de tweede plaats. Boot viel terug naar de derde stek. Bij de licentiehouders was ex-Zuiddorpenaar Peter Rot tier, tegenwoordig woonachtig in het Belgische Kalken, de sterkste. Nadat hij de eerste reeks op zijn naam had ge bracht, moest hij in de tweede jacht maken op Dave de Jonge uit 's-Heerenhoek. Die nam een fikse voorsprong. Naar mate het duel vorderde, kwam Rottier steeds dichterbij om vervolgens de leiding over te nemen en de hoogste dagprijs voor de neus van De Jonge weg te kapen. In de klasse 250/500 cc versterk te Jos Kesters uit Opglabbeek zijn koppositie door opnieuw beide manches op zijn naam te schrijven. Eén overwinning voor TOP op eigen toernooi ARNEMUIDEN - De korfbal lers van TOP uit Arnemuiden hebben zaterdag op hun eigen toernooi een keer gewonnen, een keer gelijkgespeeld en een keer verloren. TOP, getraind door Edwin Cop- poolse, speelde louter tegen Bel gische ploegen. Tegen Koninklij ke Kwik KC uit Merksem werd het 8-8, waarna Ganda uit Gent met 8-5 te sterk was. In het laat ste duel met Volba uit Antwer pen haalde de thuisploeg flink uit: 9-1. Zege Kesselaar in brommerrace GOES - In de elfde brommerra ce van het seizoen die in Pot- tendijk (noord-oost Drente) ge houden werd greep René Kesse laar uit 's Gravenpolder in de ex- piklasse de zege. Hij had kopstart en hield die tij dens verschillende regenbuien vast. Ad xiaan Meeuwse uit Krab- bendijke eindigde als derde in de klasse supermotards. Achter de Bevelander werd Kees Rid derhof uit Kapelle vierde en diens plaatsgenoot Nicky Dui- vewaarden zevende. In de For muleklasse had Rik Peeters weer geen geluk en viel uit. SEROOSKERKE - Mister Heerenveen Maarten de Jong was zater dag voor de tweede keer naar Serooskerke gekomen om de jeugd van de plaatselijke voetbalclub een clinic te geven. Vorig jaar was de Fries, die vele jaren voor de hoofdmacht van Heerenveen uit kwam en zich nu voornamelijk bezig houdt met het geven van cli nics, ook op Walcheren maar toen hij een begin wilde maken met zijn clinic begon het verschrikkelijk te regenen en moest het evene- door Sven Bakker MIDDELBURG - Op de finale dag van het Drukkerij Verhage MLTC-toernooi was Sven Ver meulen de beste speler in de ca tegorie 4. Plij versloeg gisteren met 7-5 en 6-2 Erik Bakker, maar had zijn zwaarste wedstrijd afgelopen donderdag al gehad. Toen werd het 7-6, 5-7 en 6-1 tegen Bas de Barbanson. Net als Sven Vermeulen maakt ook Alex Lourens een uitsteken de zomer door. Hij won afgelo pen maanden al diverse Zeeuw se toernooien en ook in Middel burg' bleek Lourens op dreef te zijn. Zowel bij het enkel- als in het dubbelspel in de vijfde cate gorie greep hij naar de zege. Frenk-Jan Visser was de grote overwinnaar in de 6-categorie. De speler van De Stoof uit Kou- dekerke legde beslag op de titel in het mannen- en gemengdd- dubbelspel. Frenk-Jan Visser en Madeleine van Kempen wonnen het ge- mengddubbelspel door in de eindstrijd Monique Verhoef en Remy Ducroux te verslaan: 6-4 en 6-1. Op de finaledag van het Open dubbeltoernooi TeNISSEn leg den in de vijfde categorie van het mannendubbelspel Jurrie Dhooge en Mario van Gastel be slag op de eindoverwinning. Zij versloegen Sjacó Nieuwenhuyze en Chris Versteeg met 6-4 7-6. Alle poulewedstrijden werden op de kleine tennisclub in Nisse in verkorte sets afgewerkt. Sets tot de vier games, in plaats van zes. Een uiterst spannende finale was die in de vijfde categorie van het vrouwendubbelspel. Pas na de tiebreak in de derde set kwam er een beslissing in de par tij tussen de koppels Wendy de Kesel/Deborah Morcus en Chan- tal Bruynzeel/Diana van den Dries. Uiteindelijk waren het de Vijf nieuwe gezichten bij Tjoba GOES - In vergelijking met vorig seizoen 'staan er bij het begin van de veldcompetitie, op 2 september, vijf nieuwe lingen in het eerste team van korfbalvereniging Tjoba. Dat zijn Dirk-Jan Westmaas (gekomen van PKC), Jouri van de Broeke (Fortis), Gerben van Boven, Dorien Struyk (Avanti) en Johanneke Vleugel. Sander Harinck, Petra Rijn en Jojanneke Fokke zijn over van vorig seizoen. Trai ner Kees Broerse heeft Marcel de Dreu, Robbert van Schaik en Kim If ollestelle moeten teleurstellen. Zij stond er vorig seizoen onder Ko Crucq wel in. Ondo en Seolto tonen vorm SINT LAURENS - Onder ideale omstandigheden oefen den zaterdag in Sint Laurens diverse Zeeuwse korfbal teams als voorbereiding op cle eerste helft van het veldsei- zoen. Het thuisspelende Ondo en hel Vlissingse Seolto wonnen beide alle wedstrijden. Het Goese Togo en Rit- them.se Atlas gaven minder thuis. Bij de reserveteams was Ondo 2 het best op dreef, terwijl bij de junioren Seolto het sterkst was. Bezemer klopt Dees in sprints GOES - Tim Dees van wielervereniging Theo Middel kamp is bij wielerwedstrijden voor junioren twee keer op de tweede plaats geëindigd. In Naaldwijk en in Woens- drecht werd de Tholenaar beide keren in de eindsprint ge klopt door Thijs Bezemer uit Alphen aan den Rijn. In Naaldwijk finishten Dees' ploeggenoten Ferdinand Bo gaard als 15e en Christian Kik 18e. In Woensdrecht werd Christian Kik 5e, Mountainbikers sterk in Arkel ARKEL - Aimee Schoe uit Vrouwenpolder heeft in Arkel (bij Gorinchem) een landelijke jeugdwedstrijd mountain bike gewonnen in categorie 1. Lindy van Anrooy uit Ka pelle won de wedstrijd bij de meisjes en Erik Boer (Wol- phaartsdijk) zegevierde bij de jongens. Boer verstevigt zijn koppositie in het totaalklassement. Milan Vader uit Middelburg zat het in categorie 3 niet mee. Na twee val partijen en pech met zijn ketting werd hij in categorie 3 achtste. In categorie 5 werd Niels van clen Boomgaard (Kattendijke) tweede. In dezelfde categorie werd Britta Schoe uit Vrouwenpolder bij de de meisjes achtste. Derde ATB-wedstrijd in Nollebos VLISSINGEN - In het Vlissingse Nollebos houdt de wie- lerstichting Vlissingen vanavond de derde wedstrijd voor de ATB Zomercup. Na twee wedstrijden gaat Richard Slabbekoorn uit Kapel le aan kop van het klassement. Hij won beide keren, Luc van Eek uit Kapelle en de verrassende Rudy Vos uit Grijpskerke volgen op grote achterstand. Bij de vetera nen slaagde Eric Bogers uit Breda erin beide wedstrijden te winnen. Hij voert de ranglijst aan met Ifuib Slabbe koorn en Adri Jongenelen als tweede en derde. Eunice Paardekooper uit Oostkapelle reed als enige vrouw beide wedstrijden mee en heeft daardoor de eerste plaats in han den. Achter haar staan Ellen van de Pol en Marietta van Anrooy tweede en derde. De eerste (jeugd)wedstrijden gaan vanavond om 18.00 uur van start. Vlissingen. Zomeravondbridge. Van Maaren/Schrijnemakers 67.26, Krap pen/Maat 63.39, drr.s. Den Boer/ Van Bo ven 56.55, mw. Leijnse/Schute 54,46, dms. Eckhart/ Speller 52.08, dms. Boter/Bordes 51.49, mw. Lere/Daane 50.00, echtpaar V.d. Bos 50.00. B-lijn: De Bakker/Van den Berg 57.44, Breedveld/Vermaat 56.85, mw. Van Seters/Reynen 56.85, dms. Berends/Vos 55.95, dms. V.d. Laan/Hurkmans 53.57, V.d. Abeelen/ Zuijdervliet 53.27, mw. Jobse/ De Graaf 52.08, echtp. Kramer 51.79, echtp. De Kok 50.00. C-lijn: De Munck/Wagenaar 70.83, dms. De Koning/Van Rijn 53.93, Van Ham 51.25. Heïnkenszand. Wip 1.1e hoofdvogel: W. Voet (Gilze Rijen), 2e hoofdvogel: J. Rentmeester (Willem Teil), 1e zijvogel: H. Franse (Willem Teil), 2e zijvogel: J. Harinck (Diana), 3e zijvogel: C. Jere- miasse (Zorgvlied), 1e kal: B. Franse (Willem Teil), 2e kal: C. v.t. Westeinde (Gilze Rijen), 3e kal: J. Vermeule (Wil lem Teil). Wip 2. Ie hoofdvogel: J. Rent meester, 2e hoofdvogel: P. de Jonge (Zeelandia), Ie zijvogel: Jac. Braam (Ons Genoegen), 2e zijvogel: J. Plat- schorre (Zorgvlied), 1e kal: P, de Putter (Concordia), 2e kal: L. de Hond (Sora- Verenïgde Senioren 's-Heerenhoek. Wip 1. 1e hoofdvogel: C. Jeremiasse (Zorgvlied), 2e hoofdvogel: B. Bos (st. Sebastiaan), Ie zijvogel: C. Boonman (Vrije Schutters), 2e zijvogel: D. Brand (Zorgvlied), 3e zijvogel: D. Brand (Zorg vlied), 4e zijvogel: A. Rijk (ADLM), 1e kal: H. de Jonge (Soranus), 2e kal: B, Bos (st.Sebastiaan), 3e kal: A.Rijk, 4e kal: J. vd Dries (Eensgezindheid), mees te kleine vogels: H. de Jonge (Soranus), vliegende vogel: A. Rijk ment worden afgelast. Dit jaar ging het beter. Het bleef de hele dag droog. Ongeveer 150 jeugdleden ('s morgens de F-. E-. en D-jeugd, 's mid dags de A-. B- en C-junioren) volgden met veel plezier de clinic. Ze kregen een training, deden spelletjes en beltenen een film van Hee renveen. „Deze clinic kan ik iedere voetbalclub aanraden", vond jeugdvoorzitter Rens Aarnoudse. foto Ruben Oreel nummers één van de plaatsings lijst, De Kesel en Morcus, die er met de titel vandoor gingen. Het wei'd 7-5, 4-6 en 7-6. Het gemengddubbelspel in de vijfde categorie ging naar de ver- wachte winnaars, Debby de Jon ge en Stijn Sprinkhuizen. Zij zorgden er in drie spannende sets voor dat Sjacó Nieuwen huyze tweemaal naast de hoofd prijs greep. Voordat hij zijn mannendubbelspelfinale ver loor, moest Nieuwenhuyze ook in de eindstrijd van liet ge- mengddubbel samen met Erica Smits in de tiebreak van de dei- de set het hoofd buigen voor De Jonge en Sprinkhuizen. Heïnkenszand. Tebotoernooi. HE6: H. van der Hiele-H. Westdorp 5-4 5-3, M. Egter van Wissekerke-L. Westdorp 4-1 4-1, R. de Leeuw-G. van Driessche 4-0 4-1D.J. vd Meij-M. Egter van Wisse- kerke 4-0 4-0, R. de Nood-G. van Dries sche 4-0 4-2, T. Roumen-H. van Steen bergen 4-1 5-3. HD6: A. Vucic/D. Gliso- vic-G. Bonefaas/A. Eversdijk 4-1 4-2. Middelburg. Open Dauwendaele- toernooi. HE7: J, Wolf-J. Kamphorst 6-4 2-6 6-2. HE8: D. van der Steen-R. Toerse 6-3 3-6 6-2. DE8: L. Toerse-N. van Zunderen 6-2 6-1, C. Boersma-N, Convents 6-3 6-2. HD6: M. de Bever/M. Nelemans-T. de Vries/D. Grootkoer- kamp 5-7 6-2 6-3, E.J. Tommel/J. Tom- mel-W. Bartels/C. Sohier 6-1 6-1. GD8: P. Korevaar/R. Korevaar-C. Veringa/J. Kwekkeboom 6-1 7-5. MLTC-toernooi 21+. Finales. HE4: S. Vermeulen-E. Bakker 7-5 6-2. HE5: A. Lourens-H. van den Driest 2-6 6-0 6-4. HE5-35+: H. Graupner-P. de Jong 6-7 6-2 7-6. HE6: J. Pagie-E. Schuitema 6-2 6-2. HE6-35+: A. Langstraat-F. Benja- minsen 7-6 6-4. HE7: M. van den Eijk-S. de la Cousine 6-3 6-4. HE7-35+: K. Mari- nissen-H. van Hoeve 6-2 4-6 6-2. HE8: M. Heeren-G. Fabri 6-0 6-0. HE8-35+: R. van der Waal-P. Franke 4-6 6-3 6-4. HE9: M. Evertse-W.P. Lievense 6-0 6-2, DE5: R. van der Meijden-S. van Eenen- naam 6-0 6-2. DE6: S. Wohrmann-C. Jobse 6-3 6-4. DE7: P. Francke-M. de Bruyne 6-1 6-2. DE8: I. Corstanje-G. Nieuwenhuyse 4-6 6-3 6-3. HD5: M. Baljeu/M. van den Berg-P. Koster/E. van Broekhoven 6-0 4-6 7-5. HD5-35+: W. de Ruiter/A. Lourens-R. Broerse/K. van Belzen 7-5 7-6. HD6: H. van den Boezem/F.J. Visser-A. Vucic/N. Osse- waarde 7-5 2-6 6-0. HD6-35+: B. van Sabben/R. Verhage-A. Hoekstra/S, Goossens 7-6 5-7 6-4. HD6-50+: F. van der Heijde/J. de Vries-J. van der Meïjden/K. de Baar 6-4 7-5. HD7: A. van der Horst/K. Marinissen-H. Feijen/M, de Rijke 6-3 7-6. HD7-35+: G.J. van Renssen/I. van der Hooft-C. Andriessen/H. Leendert 7-5 4-6 6-4. HD8: M, van den Eijk/D. Kooger-H. Aarts/M. Heeren 6-2 6-1, DD5: R. van der Meijderi/C. Jobse-M. Leijnse/I. Boomsluiter 6-1 6-1. DD6: C. de Ridder/M. de Raad-E. Bethlehem/L. Jo- ziasse 6-0 6-1. DD6-35+: C. de Ridder/C, Kleinepier-H. Arratoon/K. Wa- beke 6-1 6-1. DD7: C. Kouwijzer/M. Bol- leman-J. van der Velde/M. Leijnse 6-4 6-1. DD7-35+: A. Nonnekes/M. van der Bel-M. Sohier/M. Contant 1-6 6-2 7-5. DD7-50+: N. de Neef/M. Smolders-E. Visser/M. van de Blonk 4-6 6-0 7-5. DD8: H. Schoote/N. Moens-C. Veringa/N. van Zunderen 1-6 7-5 7-6. DD8-35+: W. Neve/'G. Nieuwenhuyze-N, Martens/E. Otto 6-3 6-1. GD5: S. de Marco/R. Aarts-L. Wjsse/S. van de Wal 6-2 6-4. GD6: M. van Kempen/F.J. Visser-M. Verhoef/R. Ducroux 6-4 6-1. GD6-35+: C. Kleinepier/S. Goossens-N. le Duc/B. van Sabben 6-2 6-3. GD7: H. Visser/E. Schuitema-C. Sanderse/G. Slimmen 6-4 6-3. GD7-35+: T. Janssens/M. de Waal-J. de Graaf/N. Klaasse 6-2 6-4. GD8: L. Toerse/R. Toerse-I. van Eenennaam/J. van Eenennaam 6-2 6-2. GD8-35+: N. Aarts/T. Terlouw-M. Piscaer/H. Hiemstra 6-1 6-0. Nisse. dubbeltoernooi TenNISSEn. Finales. HD5: M. van Gastel/J. Dhoo- ge-S, Nieuwenhuyze/C. Versteeg 6-4 7-6. HD6: M. Bal/T. Vogelaar-R- van Keeken/J. van der Weele 6-4 5-7 7-6. HD7: C. van den Berg/M. Inja-K. van den Engel/C. Vleugel 6-1 6-1. DD5: W. de Kesel/D. Morcus-C. Bruynzeel/D. van den Dries 7-5 4-6 7-6. DD6: C. Bellaart/E. Griep-M. van Schagen/K. Smit 6-4 6-3. DD7: J. Knulst/S. Taze- laar-A. Korstanje/J. de Leeuw 6-4 6-7 6-4 DD8: I. van der Bijl/H. de Kort-L. van Gastel/G. Reeders 6-2 6-1. GD5: D. de Jonge/S. Sprinkhuizen-E. Smits/S. Nieuwenhuyze 6-7 6-3 7-6. GD6: S. Plummen/P. Verstraete-D. Jeras/M. Braam 6-1 4-6 6-3. GD7: C. Bellaart/R. de Ruiter-D. Gast/D, de Kok 6-4 6-1. GD8: J. de Koning/D. de Koning-K. Lanting/W. Biemans6-1 6-1. Zoutelande. Zomidtriatlon. Man nen: 1. Michael Dewilde (St Laureins B) 1.19.06, 2. Remy Vasseur (Vlissingen) 1.22.07, 3. Floris Jan Koole (Middel burg) 1.22.52, 4. Mare Riemens (Middel burg) 1.23.17, 5. Cesar Beilo (Vlissin gen) 1.26.03, 8. Reinier Stroo (Biggeker ke) 1.28.52, 9. Jan van Vaardegem (Westkapelle) 1.28.54. H40: 1. Bruno Busschots (Willebroek B) 1.28.29, 2. Bram van de Wege (Philippine) 1,29.56, 3. Gert van de Vinden (Biggekerke) 1 1.30.36. H50: 1. Wim van Haperen (Et- ten Leur) 1.31.43, 2. Kobus Botman (Middelburg) 1.35.31. H60: 1. Ad van de Watering (Halsteren) 1.47.35. Vrou wen: 1. Bianca van den Kieboom (Scho ten B) 1.36.44. D16: 1. Ingeborg Bikker (Enschede) 1.54.51. D14; 1. Ilse Jansen (Souburg) 2.02.02. Trio's: 1. Huub Struijk, Miquel van Tongeren, Mauricio Gonzales 1.23.46. maandag Tennis Total Tebotoernooi. Locatie: tennis vereniging Tebo te Heinkenszand. Aan vang; 16.45 uur. Open Dauwendaeletoernooi. Loca tie: tennisvereniging Dauwendaele te Middelburg. Aanvang: 16.30 uur. Wielrennen ATB Zomercup, derde wedstrijd. Lo catie: Nollebos, Vlissingen. 18.00 uur: jeugd 11 en 12 jaar (30 minuten). 18.01 uur: 6 t/m 10 jaar (20 minuten). 18.45 uur: 13 t/m 16 jaar (40 minuten). 18.46 uur: vrouwen (40 minuten). 19.30 uur: senioren (60 minuten). 19.31 uur: vetera nen (50 minuten).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 23