Neem je carrière in eigen hand! Banen O lobTrack.nl WERK AAN DE CONTINENTAL GATEWAY Nautisch Beleidsondersteunend Medewerker m/vi,ofte MÊÊ Hoofdconstructeurs Projectleider Engineering SReeNTSMcr biologisch onderzoeksmedewerker (m/v) Kijk ook op 19 AUGUSTUS 2006-6 Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wil je vooruit en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur is dan een prima plan! Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke j financiële beslissingen. Jouw advies en overtuigingskracht spelen een cruciale rol. Je moet sterk in je schoenen staan en alert reageren. Hoe je dag eruit ziet, bepaal je grotendeels zelf. Je werkt namelijk meestal vanuit je eigen huis, waar je onder andere afspraken maakt. Maar de dag houdt voor jou na vijven niet op. Want vooral 's avonds ga je bij klanten op bezoek. Een sterke startpositie Natuurlijk heb je een MBO-HBO werk- en denkniveau. En commercieel talent. Toch word je niet zomaar in het diepe gegooid. Hoe graag je dat ook zou willen. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van onze financiële producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière binnen onze organisatie. Jij bepaalt je inkomsten en je toekomst We doen er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris met provisieregeling, coaching door districtmanagers en teammeetings. Vanzelfsprekend voorzien we je van alles wat nodig is voor je werk, zoals een auto, telefoon en laptop. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zelf in de hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrièreladder. Jouw kans Financieel adviseur bij ons? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Dan kun je meteen solliciteren... Wat wij van je vragen: Commercieel talent Overtuigingskracht Discipline MBO/HBO Werken met verkoopdoelen Vooral 's avonds bij klanten op bezoek Financieel adviseur Wat wij je bieden: Heb je vragen kijk dan op www.gavebaan.nl of bel naar 030 240 12 12. Op www.gavebaan.nl kun je online solliciteren. Interne opleiding Prima salaris Riante provisieregeling Auto van de zaak Mobiele telefoon Laptop van de zaak Werken vanuit huis Gemak en een goed rendement onderdeel van AEGON In de dynamische wereld van groeiende ladingstromen, steeds grotere schepen en toenemende concurrentie, nemen de Zeeuwse zeehavens een unieke positie in tussen twee wereldhavens. De havens van Terneuzen en Vlissingen zijn uitgegroeid tot het derde zeehavengebied van Nederland. Vanuit een markant kantoor in Terneuzen beheert Zeeland Seaports de havengebieden en doet het er alles aan om de positie van beide havens als 'continental gateway' te versterken. Om de voortdurende groei van en ontwikkelingen in het haven- en industriegebied, in beheer bij Zeeland Seaports, nautisch verder vorm te geven gaat de kapiteinskamer eind 2009 draaien met een tweepersoonsbezetting. Dit betekent dat wij op zoek zijn naar kandidaten voor de functie van: De afdeling Havendienst is de havenautoriteit voor de zeehavens Vlissingen/Borsele en Terneuzen. Als publieke autoriteit zorgt zij voor een vlotte en veilige afwikkeling van het scheepvaartverkeer en de afwikkeling van scheepsgebonden activiteiten in de Zeeuwse havens. Om de voortdurende groei van en ontwikkelingen in het haven- en industriegebied - in beheer bij Zeeland Seaports - nautisch verder vorm te geven, zijn wij op zoek zijn een enthousiaste collega voor de functie van: De functie: u voert beleidsondersteunende werkzaamheden uit voor het nautisch beleid zoals het ontwikkelen van concept voorstellen tot aanpassing/bijstelling van regelingen, procedures en systemen en het opstellen en beheren van operationele instructies. U voert werkzaamheden uit binnen projecten met een nautische invalshoek en houdt statistieken bij en verzorgt de berichten aan de scheepvaart. Onder verantwoordelijkheid van de Port Security Officer (Havenmeester) ondersteunt en coördineert u bij Port Security (ISPS) zoals het oplossen van operationele ISPS-gerelateerde problemen, u zorgt voor dossiervorming en u legt beveiligingsincidenten vast. U verricht administratieve taken met betrekking tot het Havenafvalplan en fungeert hierin als aanspreekpunt voor bedrijven. U verzorgt het functioneel beheer van de nautische (informatie)systemen, bewaakt en beheert het correcte gebruik van de systemen en adviseert de havenmeester omtrent nieuwe ontwikkelingen en autorisatiebeleid. Onze vraag: een HBO werk- en denkniveau met algemene en theoretische kennis op nautisch gebied en bekendheid met de relevante wet- en regelgeving en nautische (informatie)systemen. U heeft inzicht in maatschappelijke en vaktechnische ontwikkelingen in relatie tot het nautisch beleid. U bent accuraat, inspirerend en u kunt zowel zelfstandig als in teamverband adequaat functioneren en u beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift. Het werken met geautomatiseerde systemen is voor u geen probleem evenals het schrijven van brieven, rapportages en voorstellen. Ons aanbod: een functie in schaal 9 (minimaal 2.210,94 en maximaal 3.158,48 bruto per maand) afhankelijk van opleiding en werkervaring. Daarnaast aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de rechtspositieregeling van de provincie Zeeland, zoals 4,5% eindejaarsuitkering, pensioenvoorziening en bedrijfsfitness. Verder kun je rekenen op een professionele werkomgeving en ruime mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Informatie: kijk op onze site voor meer informatie over deze vacature en onze organisatie of neem contact op met de heer L. Kars, Hoofd Havendienst/Havenmeester. Uw brief met motivatie en CV dient uiterlijk 3 september a.s. in ons bezit te zijn en kunt U richten aan: Zeeland Seaports, t.a.v. mevrouw A.L.E. Kegels, Postbus 132, 4530 AC Terneuzen of reageer via e-mail aan: port@zeeland-seaports.com. De standplaats is Terneuzen. Een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. De vacature wordt tegelijkertijd intern, bij Zeelandwerkt en extern open gesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben betreffende kandidaten in deze volgorde voorrang. De diverse gesprekken zijn gepland op 13,15 en 26 september 2006. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zeeland Seaports Port Authority Schelpenpad 2 Haven 1151Terneuzen Postbus 132 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 port@zeeland-seaports.com www.zeeland-seaports.com THE ART OF YACHT BUILDING 3 Amels B. V. te Vlissingen, onderdeel van de Damen 1 Shipyards Group, is dé wereldmarktleider op het gebied I van klantspecifieke jachtbouw. Amels bouwt luxe I superjachten tegen de hoogste kwaliteit en richt zich op I het segment vanaf 50 meter. Vanwege sterke groei is de afdeling engineering op zoek naar twee Hoofdconstructeurs en een Projectleider Engineering. De functie: Als Hoofdconstructeur bedenkt u oplossingen en alternatieven voor technisch zeer complexe vraagstuk ken. U overlegt met de groepsleider engineering over de uitgangspunten en/of aannames. Voorts maakt u gecompliceerde schetsen en tekeningen t.b.v. de indeling, opstelling en de constructie met de daarbij behorende berekeningen en technische inkoopspecificaties. Verder analyseert, beoordeelt en bewerkt u de vervaardigde documenten op volledigheid, correctheid, samenhang, maakbaarheid en consistentie. U coördineert in voorkomende gevallen het werk van één of meerdere egineers. Als per soon bent u communicatief vaardig, zelfstandig, flexibel, accuraat en kwaliteitsbewust.. De functie: Als Projectleider zorgt u voor het tijdig en binnen het budget uitvoeren van engineeringactiviteiten en het vrijgeven van documentatie. U formuleert en verdeelt werkopdrachten en begeleidt de groepsleiders engineering. Daarnaast coördineert en onderhoudt u alle informatiestromen met externe partijen. U geeft functioneel leiding aan een multidisciplinair team. U zorgt ervoor dat doelstellingen binnen uw team gerealiseerd worden en u initieert (kwaliteits)verbeteringen. Als persoon bent u communicatief vaardig, een teamspeler, doelgericht, innovatief, organisatorisch sterk en u bezit leidinggevende capaci teiten. Wij vragen: Voor beide functies HTS of TU opleiding Scheepsbouwkunde of Werktuigbouwkunde met minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie binnen een projectenorganisatie. U beheerst de Engelse taal en ervaring in de jachtbouw is een pre. Wat biedt Amels u? Een jonge, groeiende en dynamische organisatie waarbij u werkt met technisch zeer hoogwaardige producten. Uitdagende functies met doorgroei- en opleidingsmogelijkheden en goede arbeidsvoor waarden. Voor meer informatie kunt u kijken op www.amels-holland.nl of www.rep-recruitment.nl Interesse? Reageer dan voor 1 september 2006 per e-mail naar: b.roosenboom@rep-recruitment.nl. Wij ontvangen graag uw cv inclusief motivatiebrief. Voor meer informatie omtrent deze functies kunt u contact opnemen met de heer B. Roosenboom, telefoon (026) 3684911 voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet. Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Steun ons en word nu donateur. Ga naar www.greenpeace.nl of maak uw gift over op giro 44. NEDERLANDS INSTITUUT VOOR ECOLOGIE Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO) is een onderzoeksinstituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, met als opdracht het verrichten van fundamenteel ecologisch onderzoek. Dit onderzoek vindt momenteel plaats binnen drie centra: het Centrum voor Estuariene en Mariene Ecologie (CEME) te Yerseke, het Centrum voor Limnologie (CL) te Nieuwersluis en het Centrum voor Terrestrische Ecologie (CTE) te Heteren. Voor onderzoek aan bodemdieren zoekt de Monitor Taakgroep van het NIOO-CEME een vacaturenummer CEME-MT-06301 Functieomschrijving: Binnen de Monitor Taakgroep vindt op basis van externe financiering toegepast onderzoek plaats, veelal in samenwerking met Rijkswaterstaat. Het onderzoek richt zich vooral op de aanwezigheid van macrofauna in de estuaria en kustwateren van zuidwest-Nederland. De aan te stellen onderzoeksmedewerker krijgt als kerntaak om macrofauna te bemonsteren en van de bemonsterde macrofauna de soorten samenstelling, aantallen, lengtes en gewichten te bepalen. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij meewerkt binnen de Taakgroep en zich specialiseert in de opslag, bewerking, analyse en interpretatie van de verkregen data. Verder wordt meegewerkt aan diverse andere fundamentele en toegepaste onderzoeksprojecten binnen het instituut of in opdracht van derden. De functie biedt een stimulerende omgeving, waarin onder zoekers, onderzoeksmedewerkers en studenten nauw samenwerken in wisselende projecten. Functie-eisen: U heeft een MBO-opleiding in een relevante richting (biologisch of aquatisch), met een uitgesproken belangstelling voor de ecologie van bodemdieren. U kunt zelfstandig werken en vlot rapporteren in het Nederlands en Engels, zowel mondeling als schriftelijk. U bent bereid daar waar nodig is uw werktijden aan te passen aan de omstandigheden. Aanstelling: De aanstelling is een tijdelijke, fulltime aanstelling voor een periode van één jaar, met uitzicht op verlenging. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werk ervaring bedraagt het salaris bij een fulltime aanstelling maximaal 2.302,- bruto per maand (schaal 6 CAO-NU), exclusief 8% vakantiegeld en eindejaarsuitkering. Binnen de CAO is een uitge breid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden gedefinieerd. Kinderopvang, een pensioenregeling en de mogelijkheid tot uitruil van arbeidsvoor waarden maken hiervan deel uit. Standplaats: Yerseke. Informatie: Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer prof. dr. Herman Hummel, telefoon (0113) 57 74 84, (0113) 57 73 00 of 06 - 41 85 43 44, e-mail h.hummel@nioo.knaw.nl, of de heer dr. V. Escaravage, telefoon (0113) 57 74 85. Algemene informatie over het NIOO is te vinden op internet: http://www.nioo.knaw.nl. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u tot 1 september a.s. richten aan de heer prof. dr. C.H.R. Heip, Centrum-directeur Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-CEME), Postbus 140, 4400 AC Yerseke, of per e-mail aan receptieCEME@nioo.knaw.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het NIOO is een instituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen A a i iliiiïi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6