t PZC 12 Zeeuws Vlaanderen zaterdag 19 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk "Op de dansvloer van het leven met een tango voorde boeg kan het zomaar heftig stormen ook als niemand erom vroeg. Jacques Gosman en Heieen Houterman gaan trouwen 21 augustus 2006, 15.45 uur stadhuis Vlissingen Iedereen die hierbij aanwezig wil zijn, is van harte welkom. Aansluitend geven we een feest thuis, Vlissingsestraat 34, Middelburg Op vrijdag 25 augustus 2006 gaan wij Leontien de Witte Jeroen de Pagter trouwen om 13.00 uur in het oude stadhuis op de markt te Middelburg. De kerkelijke bevestiging en inzegening vindt plaats om 14.30 uur in de N.H. kerk, Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens, door ds. A. Hagoort. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.30 tot 21.00 uur in Huys ter Schelde, te Koudekerke. Ons adres: Hollandseweg42,6706 KR Wageningen Cadeauwens: KI Jubileum Op dinsdag 29 augustus zijn onze ouders, grootouders en overgrootouders Kees Michielsen en Lena Michielsen - de Groote 60 jaar getrouwd U bent van harte welkom hen te feliciteren op de receptie van 16.00 tot 18.00 in restaurant De Kraaghof te Zaamslag. Rinus en Leny Sonja en René, Britt, Roan Robin en Chantal Overleden Jouw handjes hebben nooit gespeeld Je voetjes nooit gelopen Je hebt je ook nog nooit verveeld Nooit op de toekomst hoeven hopen Je stemmetje heeft nooit geklonken Je oogjes keken ons nooit aan Want Je bent van ons heengegaan Lieve JELLEwe zullen je missen. Papa en mama Patrick en Marjolien Verduijn - Harinck Omloop 32 4336 JH Middelburg De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Welgelukzalig is de mens, wiens sterkte in U is, in welker hart de gebaande wegen zijn. Psalm 846 Met groot verdriet geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden mijn lieve man en onze lieve vader Kornelis Samuël Wisse echtgenoot van Riet Wisse-Dekker 127 februari 1961 17 augustus 2006 Kapelle: Riet Wisse-Dekker Agatha en Arend Jan Pieter Marie-Anne en Arno Tirza Sam Bergstraat 17 4421 EP Kapelle Op maandag 21 augustus is er gelegenheid tot con doleren in één van de zalen van de Petrakerk, Goes- sestraatweg 18 te Kapelle van 19.00 tot 20.00 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op dinsdag 22 augustus om 10.30 uur. U wordt uit genodigd hierbij aanwezig te zijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Kapelle om 11.30 uur. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot con doleren in de Petrakerk. Geen bloemen. Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Centraal teietoonnummer: ■giOTiTiEffi Met droefheid geven wij kennis dat de Heere na een ernstige ziekte van ons heeft weggenomen onze ge liefde zwager en oom Sam Wisse echtgenoot van onze zus Riet Wij bidden dat Riet met haar kinderen de kracht mo gen ontvangen om dit grote verlies te dragen. Meliskerke: Leny en Jo van Sluijs Middelburg: Floor en Ina Dekker Biggekerke: Kees en Joke Dekker Fijnaart: Wim Dekker Meliskerke: Corrie en Evert Janse Lou en Willy Dekker Tinus en Betty Dekker Janny en Piet Dingemanse Bruinisse: Catrien en Ad Oomens Meliskerke: Nell Dekker Grijpskerke: Tini en Kees Francke Meiiskerke: Sannie en Andre Stroo Grijpskerke: Piet en Katinka Dekker Neven en nichten Kapelle, 17 augustus 2006 Heden bereikte ons het droevige bericht van overlij den van onze medewerker Sam Wisse In de leeftijd van 45 jaar. Ruim 18 jaar was hij op onze vestiging in Rilland actief als proefveldmedewerker. De laatste jaren stonden in het teken van het gevecht tegen zijn ziek te. Wij hebben bewondering voor de positieve ma nierwaarop hij deze strijd heeft gevoerd. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Advanta Seeds B.V. Kapelle/Rilland Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en llc zal u rust geven. Mat. 11:28 Na een zorgzaam en bewogen leven is heengegaan onze lieve vader Sebastianus Adrianus Cornelis (Bas) van der Made 14 mei 1945 i" 18 augustus 2006 Tiny Bemadet Mark E.G. de Blinkende Morgenster Vlissingen Correspondentieadres: Fam. M. Loof, Vennepad 1 A, 4576 EJ Koewacht Bas is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Al waar gelegenheid tot afscheid nemen, dinsdag 22 au gustus van 9.00 uur tot 9.15 uur. Aansluitend wordt er om 9.30 uur een rouwdienst gehouden in het uit vaartcentrum, verzorgd door Evangelie gemeente de Blinkende Morgenster. Na de dienst zullen we Bas naar zijn laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Condoleren na de begra fenis in het kerkgebouw, Dr. Stavermanstraat 61-63 te Vlissingen. Lieve Papa Wij hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is om je te moeten missen. Marieke, Kim, Dingeman, Jan en Rens Bedroefd hebben wij kennis genomen dat de Heere uit de familie heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Dingeman Heijboer in de leeftijd van 67 jaar. "Zwaar valt ons dit verlies." L. Hendrikse-Heijboer W. Hendrikse P. Heijboer J. Heijboer-Dorst Neven en nichten Sirjansland, 16 augustus 2006 Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft om ringd, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw en mijn lieve moeder Jannie Maria Remijn-van Eikeren 16 oktober 1936 - f 18 augustus 2006 Goes: Jan Remijn Capelle a/d IJssel: Hans Remijn Koninginneweg 4 4461 VA Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 23 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk. H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. g Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes is voor ons toch nog onverwacht over leden mijn lieve vrouw, mijn zorgzame moeder, schoon moeder, onze oma, mijn zus en onze tante Catharina Margaretha Cornelisse-Beunk - Ineke - in de leeftijd van 73 jaar. Goes: Henk Comelisse Nieuwvliet: Bart en Liesbeth Kim Jack Sheering (Eng.): M.P.M. Barllam-Beunk Alexander en Marit, Anne Andrew en Clare 18 augustus 2006 Simone Veilhof 32,4463 JB Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 augustus van 13.30 uur tot 14.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraaf plaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd op dinsdag 22 augustus om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Steutel-Cijvat in de leeftijd van 79 jaar. J. Steutel Frans en Willy Stefan Marianne Arno en Marina Jessica en Wessel Els en Will Patrick en Marni Koudekerke, 17 augustus 2006 Keiweg 39 4371 MX Koudekerke Zij is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 19 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 21 augustus om 14.30 uur in het cre matorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het cremato- Stil als een boom, die zijn laatste blad moest laten vallen, heb je het leven waar je zo van hield moeien verlaten. Maar onder,d.e bladeren van vandaag liggen de vruchten van gisteren die in de gloed van je warmte uitgroeien tot een prachtige bloesem. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tij dens haar leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Christine (Tiny) Korpel weduwe van Gillis Bostelaar 4 april 1926 1 14 augustus 2006 Ineke Bostelaar Frans Dekker Dennis, Tom Ruud en Marleen Bostelaar Jorn, Yanick Els Bostelaar Correspondentieadres: J.I. Sandersestraat 15-b 4388 EC Oost-Souburg Op haar verzoek heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij omdat onze (schoon)zus Petra Riedijk-Fraanje op 17 augustus jl. is overleden. Onze gedachten en grote bewondering gaan vooral naar haar man Stoffel voor de liefdevolle verzorging en ook naar hun kinderen en kleinkinderen. Dordrecht: Ad Fraanje Lenie Fraanje-de Jong Hulst: Wilma Koen-Fraanje Alfred Koen t Goes: Trudie Harinck-Fraanje Wim Harinck Goes: Marja Fraanje Wil Zweemer Neven en nichten Diepbedroefd delen wij u mede dat, na een ernstige ziekte, door de HEERE van onze zijde is weggeno men mijn lieve, zorgzame man en onze lieve, zorgza me vader, opa en overopa Kornelis Christiaan Moeliker echtgenoot van Cornelia Mieras geboren, overleden, 1 december 1924 18 augustus 2006 Kapelle: C. Moeliker-Mieras Kruiningen: P.M. Moeliker Goes: J.J. Moeliker H. Moeliker-Glasbergen Annelies Chris Rick Yerseke: Vermerris-Moeliker A.M. Vermerris Wolphaartsdijk: Lydia Lulcasse- Vermerris Frank Lukasse Heidi Yerseke: Jan Oude Bosstraat 8 4421 AP Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 23 augustus om 10.00 uur in de 'Petrakerk', Goesse- straatweg 18 te Kapelle, waarna aansluitend om streeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden heeft de HEERE uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde broer, zwager en oom Kornelis Christiaan Moeliker echtgenoot van Cornelia Mieras De HEERE ondersteune Corrie en de kinderen in dit zware verlies. Krabbendijke. C.C. Moeliker A. Moeliker-v.d. Berge Zaamslag: H.}. Moeliker M. Moeliker-Hamelink Neven en nichten Kapelle, 18 augustus 2006 Plotseling is overleden mijn zus Leuntje Cijsouw-van Vaardegem Westkapelle: P. Toutenhoofd-van Vaardegem Geschokt geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Leuntje Cijsouw-van Vaardegem Leu, wat zullen we je missen. Pie Minderhoud-Minderhoud Mien Lous-Brasser Ma Jongepier-Faasse Westkapelle, augustus 2006 Diepgeschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze beste vriendin Leu Cijsouw H. Adriaanse J. Adriaanse-Hendrikse Westkapelle, 17 augustus 2006 Heden overleed onze goede kennis Leune Cijsouw We wensen Plona, Noach, Suzan, Henk en kinderen veel sterkte toe. P. Roelse Max en Janny André en Marianne Heden overleed zacht en kalm onze lieve vader, schoonvader en opa Jan Willem Murk weduwnaar van Maatje Johanna Roelse 5 januari 1923 f 15 augustus 2006 Wim Murk Annet Murk-Kortenhoeven Jan Coen Hanna Daan Lea Jet Adri Murk (in herinnering) Anja Murk-Mesu Lotte Fenne Mirre Domburg Brouwerijweg 15 Correspondentieadres: Prinseweg 5 4357 RB Domburg We hebben in kleine kring afscheid genomen. Onze lieve broer Jan Murk is op 83-jarige leeftijd overleden. Saar Murk Coen Murk Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg voor ons allen, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze bijzondere vader en opa Stephanus Jan de Regt echtgenoot van Lena Jacomina van Maldegem Geersdijk, Goes, 20 januari 1923 17 augustus 2006 Wissenkerke: L.J. de Regt - van Maldegem Arlington (V.S.): Jacomina de Regt Don Findley (in herinnering) Elena James Geersdijk: Elly Leemhuis - de Regt Robert Leemhuis Bernhard Stephan Spaarndam: Anne Marie de Regt Martien Tjallema Ale Jikke Zoetermeer: Marian de Regt Johan van Doesum Willem Tessa Julianastraat 40 4491 GB Wissenkerke Steven is thuis. Op dinsdag 22 augustus vindt een herdenkingsdienst plaats in de Protestantse Kerk, Voorstraat 20 te Wis senkerke om 9.45 uur, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaats vinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze dier bare zwager en oom Steven J. de Regt We zullen hem erg missen. Emmeloord: P.G. van Maldegem van Maldegem-Verhage Emmeloord.-N. Luyk-van Maldegem H.A. Luyk Middenmeer: J. Kistemaker-van Maldegem Krabbendijke: C.J. Vogelaar-van Maldegem Kortgene: M. van Maldegem-Noom Neven en nichten Verdrietig nemen wij afscheid van onze neef, achter neef en vriend Steven de Regt Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Koos Dees-Janse Nellie Prins-Janse Frans en Addie Dees-de Looff Bedroefd moeten wij na een vriendschap van 58 jaar helaas afscheid nemen van Steven J. de Regt Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit groot verlies. Jan en Anna Kramer-Anthonisse Geersdijkseweg 14 Geersdijk Bedroefd hebben we kennis genomen van het over lijden van de heer S.J. de Regt oud-voorzitter van de ZLM afdeling Wissenkerke en oud- ZLM kringbestuurslid. We zullen zijn grote betrokkenheid bij de agrarische sector, ook door zijn aanwezigheid op vele vergade ringen, missen. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze droevige dagen. Namens leden en bestuur van de ZLTO afdeling Noord-Beveland, C.H.I. van der Maas,voorzitter A.P. Dees - de Looff, secretaris Groot is de leegte en het verdriet Mooi zijn de herinneringen Geheel onverwacht kregen wij het bericht dat over leden is onze geliefde buurvrouw Mevr M.J. van Cadsand-Verhelst weduwe van Dhr C.J. van Cadsand. Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen veel sterkte toe. De buren M. Klaassen en M. Klaassen-Nieuwenhuyze J. Dronkers en J. Dronkers-de Nood Met intens verdriet, maar dankbaar dat zij vooreen verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze innig geliefde, zorgzame moeder en oma Leuntje Pieternella Janse weduwe van Simon Kodde in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: P. Kodde A. Kodde - Flipse Simone en Erwin Camilla en Kees R.D. Kodde Ph.L. Kodde - de Groot Natascha en Paul Roald, Nina Anna en Silvester M.A. Kodde Middelburg, 17 augustus 2006 "Gasthuis", afd. "Singel" Correspondentieadres: Kuiperspoort 8,4331 GS Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 22 augustus om 12.00 uur in de aula van algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 ie Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. 'Wentel uw weg op de HERE en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken". Psalm 57 versi Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden is bespaard, geven wij u kennis dat na een kortston dig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man. onze vader en opa Jan Sinke Kloetinge, t Goes, 23 maart 1920 17 augustus 2006 Goes: Janny Sinke-van der Endt Kloetinge: Digny Sinke Ineke Sinke-van de Guchte f Ria Sinke-Beekman 's-Heer Arendskerke: Wim Sinke Jolanda Dierks Klein- en achterkleinkinderen Laantje van Westdorp 1k. 101,4462 AS Goes De afscheidsdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. D. Neven, zal worden gehouden maandag 21 augustus om 14.00 uur in de 'Geerteskerk', Geer- tesplein 24 te Kloetinge. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloe tinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Het Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mijn zwager en onze oom Jan Sinke echtgenoot van Janny Sinke-van der Endt Onze gedachten zijn bij zijn vrouw, kinderen, klein en achterkleinkinderen. Wij wensen in het bijzonder Janny veel sterkte toe, die in zeer korte tijd haar broer en man moet missen, Willen van der Endt Mimi van der Endt-Lievense Daan en Jacqueline van der Endt-Boogaard Fabienne, Tamara Wim en Bianca van der Endt-Westerweele Jeffrey, Meivin, Danique Emmy van der Endt Gert-Jan van der Endt Goes, 17 augustus 2006 Voor het vervolg van de familie berichten zie ook pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12