af/gka Hi LO PZC CA/LE CBF GIRO 2884 ARENSMAN X 1 vrijdag 18 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden En nu blijft geloof hoop en liefde, deze drie; maar de meeste van deze is de liefde. Bijzonder gewoon, gewoon bijzonder.... Met deze herinneringen denken wij in liefde aan onze vader en opa Dingeman Heijboer 29 januari 1939 16 augustus 2006 Elly en |an Willem, Janneke en Mark, Dirk-Jan, Marleentje t, Jan Leendert Rianne en Winfried Femke en Morris, Jens en Reneé, Kris Jeanne, Laurine Annita en Gerrie Pirn, Rosanne, Dies, Stefan Caroline en Jan-Kees Ingrid, Nicky, Noa Marieke Kim en Jac Dingeman Jan Rens Lageweg 48 4308 AH Sirjansland Gelegenheid tot condoleren zaterdag 19 augustus van 16.00 tot 17.30 uur aan huis. De herdenkingsdienst zal gehouden worden maan dag 21 augustus in de Adrianuskerk van de Hervormde Gemeente aan de Ring te Dreischor, aanvang 13.30 uur. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condo leren en ontmoeting aan huis. De diepste dingen liggen vaak verborgen in het zwijgen In onvergetelijke herinnering Dingeman Heijboer 29 januari 1939 16 augustus 2006 Yolande van Dijk Plotseling is van ons heengegaan onze zwager Dingeman Heijboer Familie Klink Met ontsteltenis hebben wij vernomen dat plotseling is overleden mijn goede vriend en vroegere zaken partner, Dingeman Heijboer Wij wensen de hele familie veel sterkte met dit grote verlies. Zijn nagedachtenis zal steeds in onze herinnering blijven. Familie Poot, Siijansland Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Dingeman Heijboer Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe om dit grote verdriet te kunnen dragen. Johan en Come Bram en Joke Richard en Marisca Merel, Machiel Sirjansland, 16 augustus 2006 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze gewaar deerde directeur Dingeman Heijboer Wij betuigen ons meeleven en wensen de familie veel sterkte toe in deze periode van verdriet en rouw. Tonny Peter Piet Alex Jaap Jureck Koos Sirjansland, 16 augustus 2006 r uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerscweg 36.4332 BG Middelburg internet: www.degrooulekani.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg, Vlissingen en Veere. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven en vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziek-zijn heeft ondergaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Emma Philomena van de Velde-Daalman - Emmie - echtgenote van Jan Dingenis van de Velde in de leeftijd van 69 jaar. Goes: J.D. van de Velde Kats: John en Joke Kortgene: Jeannet en Arthur Patrick, Stephanie, Valentino, Juanita 16 augustus 2006 Robert Schumanlaan 25 4463 BC Goes Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 19 augus tus van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 22 augustus om 15.00 uur in de Aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aanslui tend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op het R.K. gedeelte van de begraafplaats al daar. Na de begrafenis is er in voornoemde Aula gelegen heid tot condoleren. er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet zij redt het niet je streelt haar wang, je ziet haar ogen je bent bevangen door verdriet flink was je je hele leven sterk ben je tot het eind gebleven vergeten doe ik je niet lieve mam rust zacht ik weet dat er iemand op je wacht voor altijd in mijn hart Jeannet groot was haar liefde groot was het verdriet mooi de herinneringen die zij achterliet lieve oma we zullen u missen de kleinkinderen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze over buurvrouw Emmie van de Velde Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie Snoodijk Gij grote, Gij geweldige God, Wiens naam is HEERE der heirscharen Jeremia 3218b Tot onze grote droefheid nam de Heere op Zijn tijd, voor ons onverwachts, van ons weg mijn geliefde, zeer zorgzame vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Hendrika Cornelia Weststrate echtgenote van Jacob Marinus Goud 9-2-1933 16-8-2006 Sterke de Heere ons in dit voor ons zo zware verlies. Waarde: J.M. Goud Waarde: Kees en Lilian Goud-Dees Jappe en José Marijn en Noortje Olivier Christian Krabbendijke: Karin en Bram Schouwenaar-Goud Wilmy en Benjamin, Arne Henk-Jaap en Janneke Reyer Hendrien en Mamix Waarde: Reinier Goud en Arianne Vermaire Amy, Niki, Merijn Kruiningen: Marian en Frans de Vilder-Goud Urk: Hans en Heieen Goud-Veerhoek Arjèn, Henrieke. Mirjam Waarde: Theodoor en Linda Goud-Wisse Suzanne, Jacob, Frederick, Bemice Waarde: Henny en Bas de Winter-Goud Hilde, Babette, Rosemarijne, Lizelotte, Beatrijs Waarde: Jeanine Goud Havenoordseweg 4 4414 RK Waarde Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 19 augus tus van 16.30 tot 18.00 uur in het Hervormd centrum, Koninginneweg 2 te Waarde. De rouwdienst wordt D.V. maandag 21 augustus om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Waarde. Tevens is er na de begrafenis in de kerk nog gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Zalig hij, die, in dit leven. Jakobs God ter hulpe heeft! Hij, die, door den nood gedrei'en, Zich tot Hem om troost begeeft; Die zijn hoop in 't hach 'lijkst lot Vestigt op den HEERzijn God. Psalm 146:3 (berijmd) Heden overleed onze zeer geliefde en zorgzame Oma Goud Sterke de Heere opa en ons in dit grote verdriet. Kleinkinderen en achterkleinkind Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 persoonlijke begeleiding Psalm 90 Met diepe droefheid delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd, maar voor ons onverwachts uit onze fami liekring heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Hendrika Cornelia Goud-Weststrate De Heere trooste de familie in dit smartelijk verlies. Wageningen: D.J. Scheele-Goud 's-Gravenpolder: H.M. Goud-Bel Millgrove (Can.): H.C. Goud-Wolfert Waarde: O.J. Goud D.M.C. Goud-Wisse Hoek:C.M. Goud P.J. Goud-Koster Krabbendijke: J.J. Goud A. Goud-Minnaard Waarde: C.A.M. Goud-Kruythoff Waarde: J.A. Goud M. Goud-Brouwer Courtland (Can.): C.B. Goud J. Goud-Tilroe Waarde: J.C. Wisse-Goud A.S. Wisse Waarde: D.A. Goud F. Goud-Sinke Clinton (Can.): A.W. Goud G. Goud-Dees Neven en nichten Waarde, 16 augustus 2006 Met grote droefheid nam ik kennis van het plotseling overlijden van Hendrika Cornelia Goud-Weststrate De Heere ondersteune haar man, kinderen en verdere familie in dit smartelijk verlies. Haar vriendschap, zorgzaamheid en hartelijkheid zal ik node missen. Kruiningen: Nellie van der Poel In memoriam: Op dinsdag 14 augustus is ons lid Toon Bos overleden. Vele clubleden zullen zich hem herinneren als actief watersporter en deelnemer aan het winterwerk zoals vervanging van de steigers. Toon Bos Mede dankzij zijn inzet en vermogen om anderen hierbij te inspireren is dit werk succesvol verlopen. Bestuur en leden van de Jachthaven WW "Schelde" wensen zijn familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Moeder zijn is alles geven zorgen, lijden, liefde en lei>en. Moeder zijn is alles den'en, alles ...en tevreden sterven. Nog volop genietend van het leven hebben wij plot seling afscheid moeten nemen van onze lieve zorgza me moeder en oma Leuntje Cijsouw-van Vaardegem Sinds 17 juli 2000 weduwe van Joost Cijsouw in de leeftijd van 81 jaar. Plona Roelse-Cijsouw Noach Roelse Peter Suzan van der Welle-Cijsouw Henk van der Welle Sebastiaan en Daniëlle Dennis en Rianne Westkapelle, 17 augustus 2006 Corresponden tiead res Koestraat 61 4361 BG Westkapelle. Onze moeder en oma is thuis opgebaard, Molenwal 56 te Westkapelle. U kunt van haar afscheid nemen op zaterdag 19 augustus van 11.00 tot 12.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 21 au gustus om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw, Markt te Westkapelle. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze kennis gevingals zodanig te beschouwen. Dag, lieve oma Dank je wel dat je er altijd voor mij was. Ik hou van je. Altijd konden wij bij jou terecht, altijd dikke pret samen, nooit was iets te veel voor jou. Bedankt lieve oma! Sebastiaan Dennis Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Leuntje Cijsouw-van Vaardegem Westkapelle: J. Cijsouw J. Cijsouw-Cijsouw L. Cijsouw P. Cijsouw-Brasser Neven en nichten Met droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze beste buurvrouw mevrouw L. Cijsouw-van Vaardegem Mevr. M. Huibregtse Fam. Verstraate Dhr. H. Minderhoud Mevr. R. Heijnsdijk Mevr. R. de Witte Westkapelle, Molenwal, 17 augustus 2006 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haal verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u ken nis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve moeder, oma en oud-omaatje Maria Janna Hanson weduwe van Dig de Fouw 9 7 augustus 1923 - f 14 augustus 2006 Colijnsplaat: Marleen de Fouw Colijnsplaat: Dirk en Anita Dennis Langeweegje: Linda en Marcel Sam, Goof Correspondentieadres: Voorstraat 29,4486 AH Colijnsplaat Ingevolge haar wens heeft de crematie in besloten familiekring plaatsgevonden. Dag lief oud-omaatje een zoen van je mannen, Sam en Goof "Veilig in Jezusarmen" Toch nog onverwacht is overleden onze lieve moe der, oma en oudoma Maria Janneke van Cadsand-Verhelst sinds 9 februari2006 weduwe van Cornelis Jacobus van Cadsand in de leeftijd van 85 jaar Ugchelen: Ineke en Peter Beelen-van Cadsand Mirjam Amanda en Ferdinand Kapelle: Pieteren Els van Cadsand-Kartan Corné en Daniëlle, Luc, Anne Erik Biezelinge: Liesbeth en Kees Toorenaar-van Cadsand Margreeten Rob Corina en Michel Niek Ovezande: Co en Erzsi van Cadsand-Mészaros llona Naomi en Arjan, Elise Kapelle, 16 augustus 2006 Correspondentieadres: Veerweg 5, 4421 HW Biezelinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 augustus van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 21 augustus om 14.00 uur in de Mozeskerk, Noord straat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Mozes kerk. Boven de sterren daar zal het eens lichten Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Stelle" op afd. Boterbloem, uit ons midden is weggenomen onze zorgzame en bezorgde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jacomina Jobse Sinds 4 februari 1984 weduwe van Joost van den Heuvel in de leeftijd van 87 jaar. Breskens: Piet en Lien van den Heuvel-Haartsen Marleen en Guust Sylvia, Nicole Joost en Suzie Mike Bram en Nathalie Temeuzen: Theuni en Michiel de Pooter- van den Heuvel Maarten en Veronique Chiel, Floor Joost en Lynda Teun, Gijs Oostburg, 16 augustus 2006 Correspondentieadres: Langeweg 64 4511 GD Breskens De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Onze lieve tante Mina is overleden. Wij zullen haar oprechte liefde voor ons niet vergeten. Daan en Carla de Winde Theuni en Sjaak Oosterling Hannie en Frans Meijaard Kinderen en kleinkinderen Breskens, 16 augustus 2006 De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons mid den mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Suzanna Johanna Hoogesteger-de Meij weduwe van Jan Hoogesteger 21 oktober 1918 115 augustus 2006 Rein en Ali Leintje Bart en Marijke Jan en Marketta Paula en Kees Suze en Durk Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: M.P. Bus-Hoogesteger Bleker 95 2152 AS Nieuw Vennep De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 19 augustus om 11.15 uur in de Nederlands Her vormde kerk te Ritthem (Zeeland), waarna wij haar begeleiden naar haar laatste lustplaats op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand is er vanaf 10.45 tot 11.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Toch nog plotseling is rustig van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa Adriaan van Iren weduwnaar van Fransje de Geus 9 2 april 1915 115 augustus 2006 Vlissingen: Wim en Loeke van Iren-van Dijk Gwendolijn en Arjan Marije Leiden: Frank en Tine van Iren-Doeven Pieter Nijmegen: Robert van Iren Kats: Remco van Iren Annick, Veerle Wij waren altijd dankbaar voor de goede en plezierige verzorging door de zusters van "ter Reede", Correspondentieadres: Boulevard de Ruijter 164 4381 KE Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen, vrijdag 18 augustus van 19.30 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 19 augustus om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren, na afloop in de ont vangkamervan het crematorium. Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en het medeleven, de u ons heeft getoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Dik Geelhoed heeft ons diep getroffen. Fijn te weten dat hij door zo velen werd gewaardeerd. Door de vele kaarten, bezoeken en telefoontjes is het ons echter onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg hartelijk dank. Janny Geelhoed-Boot kinderen en kleinkinderen Oosterland, augustus 2006 Friends of Child Care Afrika.. ...are friends for life! www.childcareafrika.org ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 PARADIJSVOGELTJE... In je fantasie kun je alles beleven. En met wat kleur kun je je prachtig aankleden. Dan ben je opeens de prinses van de township; de paradijsvogel van de hoop! Nelson Mandela Kinderfonds Word donateur! Bel 090011 46664 10.10 per m in Omdat ieder kind een kans verdient! Word computer maatje van Els. Ze zit in een rolstoel en computert graag. Goed verzorgd door haar digibete man zoekt ze iemand om tips en trucs mee uit te wisselen. Iets voor jou? Kijk op www handjehelpen nl. ZIEN EN HELPEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30