PZC Broerse heeft een luxeprobleem Ba blijft in het spoor van de koploper Hoek slaat met Open Dag nieuwe weg in 19 Nieuwe Tjoba-trainer heeft heren in overvloed Kloetinge-RCS na 35 minuten gestaakt uitslagen vrijdag 18 augustus 2006 swb I fjpgr Daaf Kasse GOES - Nog vijf spelers komen i in aanmerking voor de twee fi- i naleplaatsen in het Hiltex Zee- i landDamtoernooi. In hoofdgroep 1 krijgt wereld- i kampioen Aleksei Tsjizov con- currentie uit een onverwachte hoek. Niet Roberts Misans, de I verliezend finalist van vorig of Nederlands kampioen Thijssen maken de Rus jaar het leven zuur, maar Bassirou Ba. De Senegalees sloot evenals Tsjizov de vierde speeldag af met drie punten en bleef zo in het spoor van de koploper. In wedstrijdpunten staan beiden gelijk, maar de bonuspunten van Tsjizjov zijn beduidend be ter. Vandaag spelen de twee hoogstgeklasseerde spelers te gen elkaar. Tsjizov speelde gisteren in de ochtendronde gelijk tegen Mi sans, maar in de middagronde schitterde hij tegen Auke Schol- ma. De Fries bouwde zijn stand zeer riskant op en daar wist Tsjizjov wel raad mee. Na een gelijkspel tegen Scholma sloeg Ba 's middags winnend toe. Zijn slachtoffer was Bennie Provoost, die nog de smoor in had over zijn ochtendpartij te gen Tamara Tanzjikuzjina. Hij miste een simpele schijfwinst en liet de Russin nog ontsnap pen met een puntje. Tegen de Afrikaan probeerde de speler uit Aagtekerke het spannend te maken maar die opzet werkte averechts. Pro voost moest afwikkelen naar een slecht eindspel waarin Ba moeiteloos de weg naar winst vond. In hoofdgroep 2 valt onmo gelijk te voorspellen wie morgen de finale speelt. Kop loper Aleksander Schwarzman kwam gisteren niet tot winst. De Rus speelde gelijk tegen Boudewijn Derkx en Jean-Marc Ndjofang. Guntis Valneris en Mark Po- dolski, die beiden in de och tendronde remise hadden ge speeld, profiteerden later op de dag van het puntverlies van hun concurrent. Van de drie grootmeesters staat Podolski er relatief het beste Bekerduels afgelast Lr Roeland van Vliet ze kandidaten voor de vier plek- niks toegezegd. Dat zou niet eer- kwam er al snel in en rouleerde voerder van vorig jaar, De Dreu, van kansen. Dat ging in ir Roeland van Vliet sH-HENDRIKSKINDEREN - fes Broerse is dit seizoen de nieuwe hoofdtrainer van korf balvereniging Tjoba. Hij wordt meteen in het diepe gegooid: waarschijnlijk had de keuze er van de korfbalclub uit 's-Heer Hendrikskinderen nog nooit zo'n luxeprobleem tijdens ie selectieprocedure. „Vooral je mannen zitten verschrikke lijk dicht bij elkaar. Dat is mooi, maar ook lastig", zei hij ze kandidaten voor de vier plek ken op vijf. „Ik heb mooie spelers", zei Broerse glunderend, vooral doe lend op zijn 'heren'. Maar ver der wilde de oefenmeester nog weinig loslaten. „Niemand is nog zeker van z'n plaats. We hebben een paar nieuwelingen erbij, maar ik heb ook aan hen niks toegezegd. Dat zou niet eer lijk zijn ten opzichte van de an deren. Maar uit de wedstrijd te gen Juliana 'was wel het een en ander af te leiden." Broerse begon in de aanval met Van de Broeke, Van Boven, Fok- ke en Vleugel. In de verdediging stonden Westmaas, Harinck, Struyk en Rijn. Iiollestelle kwam er al snel in en rouleerde met de andere dames. Marcel de Dreu en Van Schaik, die de hele wedstrijd met Tjoba 2 tegen Swift 2 speelden, kwamen er halverwege de tweede helft in. Broerse deed gisteren al met al geheimzinnig, maar lijkt al wel een soort voorselectie te hebben gemaakt. En daarbij zou de aan voerder van vorig jaar, De Dreu, wel eens buiten de boot kunnen zijn gevallen. Ook Robbert van Schaik lijkt de schifting niet te overleven. Bij de vrouwen speel de Broerse minder open kaart. Tjoba gaf gisteravond niet hele maal thuis. Met name in de eer ste helft (6-4) hadden de Bevel anders moeite met het benutten van kansen. Dat ging in de twee de helft, met de invallers erbij, beduidend beter. Misschien dat Broerse daardoor de puzzel van daag nog even kapot zal maken 'en de stukjes opnieuw één voor één gaat leggen. Op 2 september beginmt de com petitie. Daarvoor is ook nog het eigen Tjoba-toernooi. GOES - Plet begin van de bekercompetitie verloopt niet geheel rimpelloos. In verband met de slechte gesteldheid van verschillende velden moeten enkele clubs uitwijken. Daarnaast zijn enkele wedstrijden afgelast en verplaatst naar een andere datum. Het duel VCK-VC Vlissingen (17.00 uur) wordt morgen op het terrein van Lewedorpse Boys gespeeld. Smerdiek heeft besloten de wedstrijd tegen Victorïa'03 af te werken in Oudenbosch. Walcheren zou zondag eerst thuis spelen tegen Vogelwaarde, maar vanwege het speelverbod in de gemeente Vlissingen is dat niet mogelijk. Walcheren gaat nu op bezoek bij Vogelwaarde. De duels Kruiningen-Halsteren en Domburg-Kwaden- i damme zijn afgelast. Voetbalclinics bij Jumbo Assist TERNEUZEN - Voetbalschool Jumbo Assist houdt op 30 augustus en 6 september clinics voor talentvolle voetbal lers. De clinics zijn bedoeld voor voetballers en keepers geboren in 1993, 1994 en 1995 en worden gehouden op de velden van sportpark Oude Vaart in Terneuzen. De aan vang is om 18.00 uur, het einde is gepland om 20.00 uur. Concours naar Axel verplaatst AXEL - Het concours hippique van de Eenhoornruiters wordt morgen niet in Sas van Gent maar in Axel gehou den. De regen maakt het onmogelijk om het hippisch eve nement op de terreinen van de springstal Perdaen aan de Zandstraat te laten plaatsvinden. |oba oefende op het eigen sportpark tegen Juliana uit Oud Gastel. Voor Kees Broerse, de opvolger van Ko Crucq, was het duel tussen de twee eersteklas- sis, dat in een 15-9-zege eindig de, min of meer het eerste serieu ze meetmoment in de voorberei ding. „Maar ik ben er al wel een Heel eind uit", verzekerde de fainer, die afgelopen weekein de een trainingskamp belegde in foordwijk. „Ik gebruik de oe fewedstrijd van zaterdag tegen GKV ook nog om al mijn spelers ie bekijken. Meteen daarna maak ik de selectie bekend." Bij de mannen is de concurren- tie het grootst. Doordat Jouri van de Broeke van Fortis is geko- ifen, Dirk-Jan Westmaas na livée PKC-jaren terugkeerde op feude nest en Gerben van Bo- in: zich ook weer meldde voor feplek in het eerste team, zijn de drie overgebleven basiskrach tenvan vorig jaar geenszins ze- lier van een herverkiezing. Voor I de Dreu, Robbert van Schaik en Sander Harinck is het voorbereidingsweken erop f'eronder. En dan te bedenken ook Pieter Potter en Remco de Dreu, die vorig seizoen in het tjveede korfbalden, in theorie nog in de race zijn voor één van de vier plekken. Vrouwen !|j de wouwen is de keuze sim peler. Jojanneke Fokke, Petra |jn en Kim Hollestelle zijn over van de basisvier van voor de zomer. Johanneke Vleugel, die in Tjoba 2 speelde, en Dori- Struyk, overgekomen van Avanti, maken het aantal serieu- Vasseur aast op de zege Kees Broerse, de nieuwe trainer van korfbalvereniging Tjoba, maakt zaterdag de selectie bekend waarmee hij het veldseizoen zal beginnen. foto Willem Mieras door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Dat ze bij Hoek in een zo professioneel mogelij ke organisatie willen werken is al jaren bekend. Vandaag treedt de zaterdag-hoofdklasser daad werkelijk in de voetsporen van lenig profclub. i' is geen presentatie in het Scheldetheater in Terneuzen* er wordt een heuse Open Dag gehouden. Op die manier kunnen supporters, inwoners van Hoek en andere belangstel lenden kennis maken met de club en de nieuwe selectie. Op sportpark Denoek wordt de aftrap voor de Open Dag van middag om 15.00 uur gegeven. Er is een autoshow op het par keerterrein, kinderen kunnen ge schminkt worden, er staat een springkasteel, er is een pan- na-voetbalkooi en sponsor Jarta- zi zal net als supportersvereni ging De Purperen Hei allerlei kleding en attributen van HSV Hoek te koop aanbieden. De fans die van plan zijn dit sei zoen stennis te schoppen zullen na 19.00 uur wellicht terugko men op dat idee. Dan vindt na melijk een demonstratie met po litiehonden plaats. De eerste se lectie, die twaalf nieuwe spelers herbergt, wordt vanaf 20.30 uur gepresenteerd. Kort daarvoor vindt een persconferentie plaats in de stijl van het televi sieprogramma Praatjesmakers. Jeugdspelers van Hoek zullen dan enkele vragen op de spelers van het eerste elftal afvuren. Tijdens de avond zullen histori sche beelden uit het verleden worden getoond. Daarnaast wordt er ook een prijsvraag uit geschreven, waarbij het geza menlijke gewicht van de gehele eerste selectie geraden moet wor den. Tenslotte vindt er ook een verkoop plaats van een Hoek-shirt met het rugnummer 12. De hoogste bieder kan daar dit seizoen mee pronken. Erg laat zullen de spelers van Hoek het niet kunnen maken, want morgen staat de eerste beker wedstrijd tegen Internos op het programma. agenda vrijdag [Dammen Hockey Hiltex Zeeland Damtoernooi. Zeven- '""de. Locatie: Sportpunt Zeeland üandeZwembadweg in Goes. Aanvang Stuur. 48e Rabo/Reynaerttoernooi. Aan vang: 10.00 uur. LOeatie: sportpark Rapi- de aan de Grote Kreekweg in Hulst. ~j\ Veldkorfbal Motorcross Tennis RES-cross. Aanvang: 13.00 uur. Loca tie: terrein aan de Lageweg in Axel. Drukkerij Verhage MLTC-toernooi. (oratie: tennisvereniging MLTCte Mid- «Iburg. Aanvang: 16.00 uur. Dpen dubbeltoernooi TenNISSEn. locatie: tennisvereniging TenNISSEn te «se. Aanvang: 15.00 uur. Grando Keukensveteranentoer- >i. Locatie: tennisvereniging Zierik- Aanvang 12,30 uur. Mosselkrouwertoernooi. Locatie: ten- hereniging Philten te Philippine. Aan vang: 15.00 uur. [Voetbal Baker: Odio-Yerseke (19.00 uur). Paardensport- Concours hippique LR PC De Een hoornruiters. Dressuur. 9.30 uur: paarden Z1 en L1. 10.40 uur: paarden Z2. 11.45 uur: paar den M2.11.37 uur: pony's L2.13.00 uur: paarden B en M1.13.45 uur: pony's M2. 14.00 uur: paarden L2. 14.52 uur: po ny's B. Springen. 9.30 uur: pony's L. 10.30 uur: paarden B. 11.00 uur: paarden L. 12.30 uur: paarden M. 13.30 uur: paar den Z en ZZ. Locatie: Axel. Fortis Oefendag. 13.50: Dalto-Fortu- na, Die Haghe-DOS WK, Fortis-Deetos. 16.30 uur: Fortuna-Fortis, Deetos-Die Haghe, DOS WK-Dalto. Locatie: kunst grasveld Fortis aan Koopmansvoetpad in Oost-Souburg. Oefentoernooi KV Ondo. 10.30 uur: Togo-Ondo, Luctor-Atlas; 12.40 uur: To- go-Boeckhout, Atlas-Seolto; 13.30 uur: Ondo-Luctor; 14.20 uur: Seolto-Boeck- hout; 15.10: Togo-Luctor, Boeckhout 2-Atlas; 16.00 uur: Ondo 2-Boeckhout, Ondo-Seolto. Locatie: sportpark De Brig- ge in Sint Laurens. Oefenvierkamp TOP Arnemuiden. 11.40 uur: TOP-Kon. Kwik KC, Vol- ba-Ganda; 14.10 uur: Ganda-TOP, Kon Kwik-Volba; 16.40 uur: TOP-Voiba, Kon. Kwik-Ganda. Locatie: kunstgrasvelden TOP Arnemuiden. Vriendschappelijk. Swift-Meeuwen KV (16.00 uur). Voetbal Eredivisie: Willem ll-FC Utrecht, ADO Den Haag-SC Heerenveen, Excelsior-Ro- da JC, AZ-NAC. Beker. Groep 1: GPC Vlissingen-Serooskerke (15.00); Goes (zondag)-Oostkapelle; groep 2: VCK-Vlissingen (terrein Lewe dorpse Boys); Zeelandia/Middelburg-De Meeuwen; groep 3: Arnemuiden-Veere (14.30); Tennis LVoetbal Eredivisie: Sparta-Vitesse. perste divisie: Cambuur-Veendam, &"i!or'c'"Den Bosch, Emmen-AG- W, Stormvogels-Helmond Sport, Vo- Wam-De Graafschap, MVV-VVV, FC (wolle-FC Dordrecht, Eindhoven-RBC, Mtagles-Fortuna, TOP-Haarlem. zaterdag jfiietiek Boekweitloop Zuiddorpe. Aanvang: In™> uur. Afstanden: 3800, 5600 en roeter. Inschrijven: sportzaal Zuid- ei Boekweitstraat, Zuiddorpe. [jammen Hiltex Zeeland Damtoernooi. Finales l (|e invitatiegroepen en de slotronde °Pen toernooi. Locatie: Sport- 11 geland aan de Zwembadweg in Sn „an9 9-30 uur- De prijsuitreï- 9 en de sluiting van het toernooi vin- Wiom 16,00 uur plaats. Drukkerij Verhage MLTC-toernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC te Mid delburg. Aanvang: 10.00 uur. Open dubbeltoernooi TenNISSEn. Locatie: tennisvereniging TenNISSEn te Nisse, Aanvang: 9.00 uur. Grando Keukensveteranentoer- nooi. Locatie: tennisvereniging Zierik- zee. Aanvang 9.30 uur. Mosselkrouwertoernooi. Locatie: ten nisvereniging Philten te Philippine. Aan vang: 9.00 uur. Total Tebotoernooi. Locatie: tennis vereniging Tebo te Heinkenszand. Aan vang: 9.00 uur. Golff Kloosterse Windtoernooi. Lo catie: tennisvereniging Hontenisse te Kloosterzande. Aanvang: 10.45 uur. Triatlon Zomidtriatlon. Aanvang 18,30 uur. Af stand: 750 m zwemmen, 28 km fietsen, 8 km lopen. Inschrijven: kantine v.v.v De Meeuwen, Westkapelseweg te Zou- telande. COLIJNSPLAAT - De oefen wedstrijd tussen Kloetinge en RCS is gisteravond na 35 minu ten gestaakt. De emoties liepen tijdens het voetbalduel zo hoog op dat scheidsrechter Peter van Groeninge uit Roosendaal en de trainers van beide teams het be ter achtten om ermee te stop pen. De stand was op dat mo ment 1-1. „Het was een scherp duel, met enkele vervelende overtredin gen, van beide kanten hoor", zei RCS-trainer Alexander van Keu len gisteravond. Corné Schilperoort en Rudley St. Jago kregen het eerst met el kaar aan de stok en werden uit het veld gestuurd. Niet veel la ter kwamen Regilio Pinas en Jo- simar Pattinama met elkaar in aanvaring. Er werd een afkoe lingsperiode overwogen, maar daar werd van afgezien. „Daar voor waren de emoties te hoog opgelopen", zei Hiensch. De bei de trainers spraken de boel na afloop met de spelers uit. „Het is eigenlijk heel gek", zei Hiensch. „De jongens van RCS en Kloetinge kennen elkaar door en door. Buiten hun clubs voetballen ze heel veel met el kaar." De doelpunten werden gisteravond gemaakt door Regi lio Pinas en Alwin van Ham. groep 4: Tern. Boys-Heinkenszand (14.30), AZVV-Terneuzen; groep 5: FC Dauwendaele-Zaamslag (15.00); groep 6: Bevelanders-VVC'68 (14.30), Zierik- zee-Bruse Boys; groep 7: Nieuw- dorp-Baronie, Hoek-Internos; groep 8: SSV'65-Papendrecht; groep 9: Rillan- dia-SV Triborgh, Kloetinge-Unitas'30; groep 10: WHS-Meto, Seolto-Kapelle (14.30); groep 11: HSC'28-Duiveland (18.00). groep 12: Noad'67-BSC, Steen- bergen-Tholense Boys; groep 13: Alli- ance-Krabbendijke (14.30); groep 44: Patrijzen-Cadzand; groep 45: IJzendij- ke-MZVC; groep 46: Breskens-Spui; groep 48: Philippine-Hoedekenskerke (14.30 uur); groep 49: 's Heer Arends- kerke-Corn Boys; groep 50: Borsse- le-Ria W.; groep 51: Koewacht-Nieuw- land; groep 52: SVD-Axel groep 53: Volharding-Waarde, Hontenisse-Apol- lo'69; groep 54: Dreischor-DFS; groep 55: WIK'57-Arnemuiden 2 (14.30), Re- nesse-Wemeldinge; groep 56: Clin- ge-Mevo, Grenswachters-Goes; groep 57: Colijnspl. Boys-Hulsterloo.groep 61: De Schut- ters-Vrederust; groep 62: SC Stavenis- se-Divo; groep 63: SPS-Kaaise Boys; groep 65: Victoria'03-Smerdiek. Indien niet anders vermeld, aanvang 17.00 uur. Vrouwen. Groep 1; Nieuwdorp-Oost- kapelle 2 (11.15), De Meeuwen-De Noor mannen (12.00); groep 2: WIK'57-FC Dauwendaele (11.30), Zierikzee-Kruinin- gen (13.30); groep 3: Walche- Voetbal ren-Nieuwdorp 2 (12.30), Zeelandia/Middelburg-Patrijzen (11.00); Groep 4: ZSC'62-Veere (12.00). Wielrennen Ronde van Goedereede. TMZ-wed- strijd. Locatie; Havenhoofd, Goedere ede. 13.30 uur: amateurs 40+. 13.31 uur: S/P-klasse. 15.00 uur: amateurs A. 15.01 uur: amateurs B. zondag ZOUTELANDE - Remy Vasseur uit Vlissingen heeft zijn zinnen gezet op de zege in de zestiende editie van de Zo midtriatlon van Zoutelande. Om zich optimaal te kunnen voorbereiden liet hij zelfs de triatlon van Kamperland schieten. De wedstrijd wordt morgen gehouden. Vorig jaar had Vasseur te kampen met een knieblessure. Dit seizoen zijn de problemen verholpen en boekte hij een aantal fraaie successen zoals in het Grontmij zwemloop- circuit, de halve triatlon van Kruiningen, het PZC-stra- tenloopcircuit en het Kustzeezwemcircuit. Het weei'werk in Zoutelande moet komen van Floris Jan Koole, Mare Riemens, Kevin de Pagter en Jan van Vaardegem (Westka- pelle). Bij de vrouwen staan slechts drie vrouwen op de startlijst. De start van de Zomidtriatlon is om 18.30 uur op het strand van Zoutelande. De finishstreep staat tradi- titiegetrouw in de Langstraat voor de muziektent. Vijftien minpunten Reggina ROME - Reggina mag in de hoogste klasse van het Itali aanse voetbal blijven spelen. De club die een aandeel had in het omvangrijke voetbalschandaal moet de nieuwe competitie beginnen met vijftien punten in mindering. Plet Tribunaal van de Italiaanse bond heeft dit gisteren bepaald. Voorzitter Lillo Foti van Reggina werd beschul digd van het manipuleren van zes wedstrijden in het sei zoen 2004-05. De club Arezzo kreeg eveneens straf voor onregelmatigheden bij één wedstrijd. Arezzo mag in de Serie B blijven maar begint met negen strafpunten. ANP/AFP De Wielingen. Aanvang: 10.00 uur. Loca tie: sportpark de Eenhoorn Oostburg. 48e Rabo/Reynaerttoernooi. Aan vang: 10.00 uur. LOeatie: sportpark Rapi- de aan de Grote Kreekweg in Hulst. Finales Drukkerij Verhage MLTC-toernooi. Locatie: tennisvereni ging MLTC te Middelburg. Aanvang: 10.00 uur. Finales Open dubbeltoernooi Ten NISSEn. Locatie: tennisvereniging Ten NISSEn te Nisse. Aanvang: 9.00 uur. Finales Grando Keukensveteranen- toernooi. Locatie: tennisvereniging Zie- rikzee. Aanvang 9.30 uur. Finales Mosselkrouwertoernooi. Lo catie: tennisvereniging Philten te Philip pine. Aanvang: 9.00 uur. Total Tebotoernooi. Locatie: tennis vereniging Tebo te Heinkenszand. Aan vang: 9.00 uur, Open Dauwendaeletoernooi. Loca tie: tennisvereniging Dauwendaele te Middelburg. Aanvang: 9.00 uur. Golff Kloosterse Windtoernooi. Lo catie: tennisvereniging Hontenisse te Kloosterzande. Aanvang: 9.30 uur. Clinic Letitia Vriesde. Organisatie: Eredivisie: Ajax-RKC, PSV-NEC, Hera- cles-FC Twente, FC Groningen-Feye- noord. Beker Groep 3: Steen-RCS; groep 44: Groe- de-Aardenburg; groep 45: Oost burg-Zeeland Sport; groep 46: Sluis-Robur; groep 47: Schoondij- ke-Luctor'88, Biervliet-Hansw. Boys; groep 48: Sluiskil-De Noormannen; groep 50: Vogelwaarde-Walcheren; groep 51: Graauw-Jong Ambon; groep 58: Ouwerkerk-Lepelstsr. Boys; groep 61Vosmeer-WVV'67; Aanvang 14.30 uur. Moskou. Russische Open, Europese Tour. Stand na Ie ronde: 1. Drysdale (Sch) 62 slagen (-10), 2. Rodiles (Spa) 63, 3. Kingston (ZAf), Valera (Spa) 65, 5. Andersson Hed (Zwe), Canizares (Spa), Menut (Fra) 66. Philippine. Mosselkrauwertoer- nooï. HD6: R. Peeters/A. de Visser-P. Baas/B. de Coussemaeker 6-2 7-5. DD5: S. van Balen/T. Lammens-M. Vervaet/G. de Vries 6-2 6-4. DD6: E. Vervaet/I. Ver- vaet-G. Bonte/W. Claaszen 6-3 6-2, J. Versluis/P. Zegers-N. van der Hooft/Y. Paridaen 6-4 6-3, N. Adam/E. Süsanna-I. Ysebaert/M. Pieters 6-2 6-2. GD6: S. Lambert/H. van de Akker-N. Burggrave/H. van de Voorde 3-6 6-4 6-2. Vriendschappelijk. Steen-Hontenisse 3-1. Dennis Buijs 1-0, Eddy van den Bosch 2-0, 3-0, Alain Joos 3-1. AZVV-HVV'24 1-3. Ruben van de Hoeven 0-1, Cristoph Praet 0-2, Yorick Koekkoek 1-2, Jari Vyaene 1-3. Clinge-IJzendijke 4-2. Tristan van Acker 1-0, Kevin van Hoye 2-0, Thomas van Merode 2-1, Davy van Puijvelde 3-1 en 4-1, Luc van Waes 4-2. Oost- burg-Biervlïet 4-4. Biervliet: Mustafa Yilmaz, Jan van Bakel en Jimmy Coone (2x). Oostburg: Niek Maenhout, Peter van de Linde, Olsi Tolja en eigen doel punt. RIA W-Hoek 2 1-1. Peter Hame- link 0-1, Arno Verlinde 1-1. Hoofd- plaat-Uzendijke 2 3-0. Bart de Smit 1-0, Ruben Thomas 2-0, Raymond Eg- germont 3-0. Koewacht-FC Affligem 1-5. Doelpunt Koewacht: Dominique Verlinde. Molenkreektoernooi Schoondijke: Schoondijke-Cadzand 2-5. Doelpunten Cadzand: Peter Nies- kens, Philip Keymel, Cor Fieret, Cle mens 't Loo, Machiel Standaèrt Schoondijke: Johan de Feyter, Barry Haerens. Groede-Aardenburg 0-4. Niek van Sprundel (2x), Jelle de Vreeze, Martin van Vooren, Steen-KAA Gent UEFA's 0-4 (O-O). Clinge-Vogelwaar- de 4-1 (2-1). Dennis Vlassenrood 0-1, Jean-Ruud de Houck 1-1, Davy van Puij velde 2-1, Kevin van Hoye 3-1, Rody Luijckx 4-1. Hulsterloo-Kieldrecht 3-3 (2-1). Alexander Praet 1-0, Kenneth Mangnus 2-0, Bosman 2-1, Dennis Man- gnus 3-1, Goossens 3-2, De Block 3-3. Schoondijke-Groede 3-0 (1-0). Barry Haerens 1-0, Claude Kornelis 2-0, Jacco Seen 3-0. Eneco Tour, ProTour. Eerste etap pe, Wieringerwerf - Hoogeveen: 1, Boonen (Bel) 176 km in 4.12.53, 2. Cada- muro (Ita), 3. Gasparotto (Ita), 4. Dean (NZe), 5. Zanotti (ita), 6. Markov (Rus), 7. Sabatini (Ita), 8. Schumacher (Dui), 9. Ballan (Ita), 10. Clerc (Zwi), 12. Vierhou ten, 19. De Jongh, 30. Van Heeswijk 0.04, 32. Kroon 0.09,36. Löwik, 39. Post- huma, 51De Kort, 57. Van Hummel, 58. Moerenhout, 61. Tankink, 71. Tjallingii, 77. Dekker, 78. Heijboer, 106. Boven, 110. De Groot, 111. Langeveld, 113. Gi ling, 115, Elijzen, 121. Rooyakkers, 132. Knaven, 138. Reinerink, 141. Van Bon, 153. Den Bakker, 167. Pronk. Alge meen klassement: 1. Boonen 4.19.47, 2. Schumacher 0.04, 3, Hincapie (VSt) 0.07, 4. José Ivan Gutierrez (Spa) 0,08, 5, Markov 0.11, 6. Quinziato (Ita) 0.15, 7. Posthuma 0.16, 8. Nibali (Ita) 0.18, 9. Ballan, 10. Gasparotto 0.19, 15. Kroon 0.23, 16. Dekker, 24. Vierhouten 0.27, 32. De Jongh 0.29, 34. Knaven, 37. Moe renhout 0.30, 39. Tjallingii, 50. Tankink 0,32, 57. Van Heeswijk 0.34,60. Rooyak kers, 63. De Groot 0.35, 70, De Kort 0.36, 76. Langeveld 0.37, 77. Van Bon, 81. Reinerink 0.39, 93. Löwik 0.40, 99. Boven 0.41, 101, Elijzen 0.42, 106. Heij boer, 118. Giling 0.44, 122. Van Hum mel 0.45, 123. Pronk, 137. Den Bakker 0.49. Rome. Coppa Bernocchï: 1. Napolita- no (Ita) 200 km in 4.37.15, 2. Bonomi (Ita), 3. Paolini (Ita), 4. Marcato (Ita). Badenweiler (Dui). Regio-Tour Inter national. Tweede etappe, Schlien- gen - Bandenweiler: 1. Russ (Dui) 145,6 km 3.47.29, 2. Klöden (Dui) 0.04, 3. Laverde Jimenez (Col) 0.08, 4. Buffaz (Fra), 5. Rogers (Aus), 6. Kvasfna (Kro), 16. Berkenbosch 4.28. Algemeen klas sement: 1. Russ (Dui) 8.30.39, 2. Hon do (Dui) 0.05, 3. Klöden (Dui) 0.08, 4. La verde Jimenez (Col) 0.13, 5. Rogers (Aus) 0.17, 6. Buffaz (Fra) 0.18, 15, Ber kenbosch 4.38. Vassivière. Ronde van de Limousin. Derde etape, Bourganeuf - Vassi vière: 1, Augé (Fra) 194,1 km in 4.57.36, 2. Kotsontsjoek (Rus), 3. Martin (Fra), 4. Ladagnous (Fra), 5. Marino (Fra), 6. Du- ret (Fra), 20. Maaskant 4.54, 24. Ruijgh, 26. Van der Velde, 42. Clement, 59. Duyn, uitgevallen Veelers. Algemeen klassement: 1. Fédrigo (Fra) 13.20.50, 2. Duque (Col) 0.02, 3. Hervé (Fra) 0.11, 4. Fukushima (Jap) 0.12, 5. Canouet (Fra), 6. Pivois (Fra) 0.15, 40. Van der Velde 16.18, 46, Cle ment, 49, Ruijgh 16.24, 58. Duyn, 82. Maaskant 19.37. SKNWK lijdt thuisnederlaag in bekerstrijd GOES - De voetballers van SKNWK zijn het districtsbeker toernooi gisteravond begonnen met een 2-1-thuisnederlaag te gen Zwaluwe. In deze poule moeten de Nieuwerkerkers nog tegen de hoofdklassers SSV'65 en Papendrecht. Poule 3. SKNWK-Zwaluwe 1-2: Na twee minuten werd een doel punt van SKNWK-spits Christi an van Vossen afgekeurd, omdat ploeggenoot Jurjen Vermeer een overtreding zou hebben ge maakt. Luttele minuten later opende Zwaluwe de score na een aanval over links. Vlak na rust kwam SKNWK op gelijke hoogte, toen Van Vossen een pass van Gert-Jan Tierie be kroonde met een schot in de bo venhoek. Twintig minuten voor tijd nam Zwaluwe weer de lei ding na een aanval door het mid den. SKNWK kwam niet meer in de buurt van een gelijkma ker, terwijl Zwaluwe wél de kan sen kreeg op een derde treffer. Poule 49. Lewedorpse Boys- Hoofdplaat 1-1: Hans Risseeuw van Hoofdplaat profiteerde in de eerste helft van een keepers- fout en maakte de openingstref fer. In de tweede helft tekende Jasper Verdonk met een schot in de kruising de gelijkmaker aan. Poule 58. Wolfaartsdijk-Brou- wershaven 0-1: Na een gelijk op gaande eerste helft nam Wolf- aartsdijk na de rust het heft in handen. Het overwicht leidde tot kansen, maar een afstands schot van Brouwershaven-spe ler René Dalebout besliste een kwartier voor tijd prompt de wedstrijd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19