O PZC donderdag 17 augustus 2006 14 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Tot onze droefheid overleed de moeder van onze vriendin Elise. Wij wensen Elise, Kees en de verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Yvonne Geluk-Hooftman Willem en Marika Marus en Marjolein Dingeman, Manuela en Celina Come en Hendrika Mark en Angela Martin en Diana Michel Willem Wij zullen proberen een steun te zijn in het verwer ken van dit grote verlies Houd van elkaar, laat de liefde een golvende zee zijn tussen de kusten van jullie zielen Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Yvonne Geluk-Hooftman moeder van Jessy, leerlinge van h5a We wensen haar man, Jessy en verdere familie Gods ki acht toe bij het dragen van dit verlies. Namens leerlingen, personeel, medezeggenschapsraad, oudervereniging, directie en bestuur van het St. Willibrordcollege te Goes drs. J. Brand, rector Na een lang ziekbed is voor ons toch nog onverwacht overleden onze collega Patries van Herreveld-Fairbrass Zij is ruim negen jaar voor onze organisatie werk zaam geweest als Thuishulp. In deze periode heeft zij altijd met veel inzet haar werkzaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliën ten. collega's en organisatie. Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, overige fami lie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo Team ITV Krabbendijke Het ontbrak je niet aan moed om te vechten, want je vond het nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen dat je lichaam werd gesloopt, je was altijd behulpzaam en belangstellend. En tot het laatste toe behield je je positie\>e instelling. Vol verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Anthony Bouterse Piet 24 maart 1930 1 15 augustus 2006 Piet, bedankt voorde 50 jaren samen. Vlissingen: Sien Bouterse-Alburg Oost-Souburg: Corrie Berger-Bouterse Louis Berger Raymond en Sandra Chantal en Maarten Sam. Monique, Rianne Wij bedanken een ieder die in het leven van Piet wat voor hem hebben betekend. Aagje Dekenstraat 41 4381 RN Vlissingen Piet is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 augustus a.s. van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin- den. 1 Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer Pieter fan Poleij Ruim 37 jaar is hij werkzaam geweest bij de gemeen te Goes, waarvan de laatste jaren als medewerker op de afdeling Financiën. Hij zal in onze herinnering blijven als een gewaar deerde collega en toegewijd medewerker. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familieleden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Ik lief mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Psalm 121:1 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man en onze altijd zorg zame vader, opa en overopa Gerard Tramper in de leeftijd van 78 jaar. Krabbendijke: M. Tramper-Sent Krabbendijke: Jannie en Frans Ots-Tramper Michael en Annemiek, Joran Ciska en Dennis Kloetinge: Kees en Ingrid Tramper-Meesters Els en Jeroen Richard Krabbendijke: Marja en Sjaak Poppe-Tramper Mariska en Collin Wendy en Stefan Jolanda en Ramon Krabbendijke. 15 augustus 2006 "Ter Weel" Correspondentieadres: Aalbessestraat 32 4413 DE Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt zaterdag 19 augustus om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. In deze dienst hoopt voor te gaan Ds. W.J. van de Griend. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid lot condoleren. Wij zijn de medewerkers van afd. B uil Ter Weel te Krabbendijke dankbaar voor de Bedroefd zijn wij om het overlijden van Gerard Tramper Hiermee verliezen wij onze "OPA" De vrienden van "DE KRAB" Herinner mij niet in sombere dagen, Herinner mij in de stralende zon, Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat, geven wij u kennis dat op 83-jarige leeftijd is overleden mijn geliefde man en onze altijd zorgzame vader, opa en overopa Adriaan Jan Pieter Bosschaart partner van S.P. Wisse-Strijd eerder weduwnaar van M.W. Meulenberg 17 mei 1923 1 16 augustus 2006 Middelburg: S.P. Wisse-Strijd Yerseke: Ineke Bosschaart Wim van den Berg Middelburg: Paulette Wisse Vlissingen: Dik Jansen Middelburg: Esther en Erwin Manuel en Neomie Lennard en Rochelle Christine en Bart Sas van Gent: Heieen de Meijer-Wisse Frank de Meijer Steven Sebastian Koudekerke, 16 augustus 2006 "de Vliedberg" Correspondentieadres: S.P. Wisse-Strijd, Rentmeesterlaan 15, 4336 EC Middelburg De rouwdienst zal plaatsvinden op maandag 21 augustus om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de bijzetting plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Hotel Ameville, Buitenruststraat 22 te Middel burg. Wij zijn de medewerkers van "de Vliedberg" te Koudekerke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Heden overleed op 83-jarige leeftijd onze oud-buur man en vriend Adrie Bosschaart Wij wensen Sonja en de kinderen veel sterkte toe. Fien en Herman Cornelisse Oostkapelle, 15 augustus 2006 Gedurende de vakantieperiode is ons oud-perso neelslid de heer M.f. Houtman onverwachts overleden. De heer Houtman was ja renlang directeur van onze basisschool De Een dracht in Hansweert. Wij betreuren zijn overlijden en willen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toewensen bij het ver werken van dit verlies. Namens de bestuurscommissie, directie en personeel van de FOORZES-scholen, M.P. Damen, bestuursmanager Kruiningen, 16 augustus 2006 "Mijn hulp is van de HERE, die hemel en aarde gemaakt heeft Ps.l21:2 Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Gerard Tramper Van 1990 tot 2004 was hij voorzitter van de Interker kelijke Commissie voor het Dovenpastoraat in Zee land. Voor dit werk heeft hij zich met hart en ziel inge zet. Wij zullen hem en zijn betrokkenheid bij ons werk missen. Wij bidden zijn familie en vrienden de vertroosting van de Here God toe. Namens de I.C. Zeeland, Joke van den Broeke, voorzitter Ineke Katsman, voorzitter Johan van Gilst, secretaris Goes, 15 augustus 2006 Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre", nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoon moeder, oma. schoonzus en tante Jacoba Neeltje Klouwers weduwe van Henricus Hoornaert 9 april 1922 1 15 augustus 2006 Temeuzen: Peter en Annita Hoomaert-Boerman Marlijn en Wanda Bteskens: Henken Christine Hoomaert-De Smul Terneuzen: Eva Anne Laura Hulst: Karin Hoornaert en Jeroen Luyk faimie foelie Familie Klouwers Familie Riské Familie van den Eeckhout Correspondentieadres: Scheldekade 23b 4531 EG Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 17 en vrijdag 18 augustus van 12.00 tot 18.00 uur, Schel dekade 23b, Terneuzen en op zaterdag 19 augustus van 10.00 tot 10.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraal 74 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 augustus om 10.30 uur in de Opstandingskerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraal te Ter neuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van mevrouw f.N. Hoornaert-Klouwers Zij is lange tijd directrice geweest van onze scheeps werf en we denken met bewondering en erkentelijk heid terug aan de wijze waarop ze jarenlang leiding heeft gegeven aan het bedrijf na het vroegtijdig over lijden van haar man. We wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe bij het dragen van het verlies van hun moeder en oma. Namens bedrijfsleiding en personeel van Scheepswerf De Schroef BV te Sas van Gent Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van mevrouw J.N. Hoornaert-Klouwers Wij wensen Peter en Annita, Martijn en Wanda en de familie sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens het personeel van Machinefabriek Sas van Gent b.v. Montage Sas van Gent b.v. en Verspaning Sas van Gent b.v. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum De Zoute Vie ver, uit ons midden is weggenomen, onze zorgzame moeder en oma Sijgie Toerse-de Leeuw Sinds 12 april 2002 weduwe van Hendrik Toerse In leeftijd van 86 jaar. Ritthem: Gerrit en Riet Toerse-Marijs Dennis en Annemieke Liza Oost-Souburg, Zorgcentrum de Zoute Viever, kamer 14 15 augustus 2006 Correspondentieadres: Ritthemsestraat 131 4389 TE Ritthem Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 augustus van 19.00 tot 19.30 uur op haar kamer. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op vrijdag 18 augustus om 13.30 uur in zaal Irene, achter de Goede Aarde kerk. Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante Sijgie Toerse-de Leeuw Vlissingen: A. Toerse-Koole Kinderen en kleinkinderen Dankbaar voor al hetgeen hij voor ons heeft bete kend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziek bed, zacht en kalm is ingeslapen onze lieve vader, opa en super-opa Anderies Marinus Jansen sinds 2 maart 1998 weduwnaar van Johanna Wilhelmina Elizabeth Heinsdijk Nisse, - 's-Heer Arendskerke, 9 januari 1919 15 augustus 2006 Goes: Coccy van den Bos-Jansen Wim van den Bos Jolanda en Eddy Liam, Tayra Monique en Mauri ts AnneErik Goes, Woonzorgcentrum 'Joanna' Correspondentieadres: J.E.J. van den Bos-Jansen Van de Spiegelstraat 5A, 4461 LJ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 19 augus tus van 16.00-16.30 uur in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Maandag 21 augustus zal om 13.00 uur een af scheidsdienst worden gehouden in het Rouwcen trum te 's-Gravenpolder, aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in 'Hotel Goes Van der Valk', Anthony Fokkerstraat 100 te Goes, gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Wij willen 'Privazorg' en het personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed mijn goede zwager en onze oom Lou Bimmel Domburg: L. Bimmel-Maranus en kinderen Domburg, 13-08-2006 De Heer is mijn herder Na een lang en zorgzaam leven geven wij u verdrietig kennis dat heden van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth van Schijndel Echtgenote van Abraham van de Putte In de gezegende leeftijd van 89 jaar Oost-Souburg: A. van de Putte Maassluis: Joke Adriaanse- van de Putte Kees Adriaanse Meliskerke: Annie de Wit- van de Putte Rob de Wit Klein- en achterkleinkinderen Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in de "Zoute Viever". Oost-Souburg, Zorgcentrum de Zoute Viever", 15 augustus 2006 Correspondentieadres: fam. W.R. de Wit Sivertstraat 23 4365 AV Meliskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 augustus van 9.30 tot 10.00 uur in de consistorie van het kerkgebouw van de Goede Aarde kerk aan de Ka naalstraat te Oost-Souburg. Aansluitend zal er een afscheidsdienst gehouden worden. De begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in zaal "Irene", achter de Goede Aarde kerk. Toch nog plotseling is rustig van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa Adriaan van Iren weduwnaar van Fransje de Geus 2 april 1915 115 augustus 2006 Vlissingen: Wim en Loeke van Iren-van Dijk Gwendolijn en Arjan Marije Leiden: Frank en Tine van Iren-Doeven Pieter Nijmegen: Robert van Iren Kats: Remco van Iren Annick, Veerle Wij waren altijd dankbaar voor de goede en plezierige verzorging door de zusters van ter Reede Correspondentieadres: Boulevard de Ruijter 164 4381 KE Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen, vrijdag 18 augustus van 19.30 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 3 te Middel burg. Gelegenheid tot condoleren, na afloop in de ont vangkamer van het crematorium. Dankbetuiging In plaats van kaarten Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedank-, betuig ik u, mede namens mijn kinderen en ku' ren, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voorjh' blijken van belangstelling na het onverwachte overlijd» van mijn dierbare zoon, onze lieve broer, zwager en oom Pieter Komelis Baaij Peter Het heeft de kinderen, kleinkinderen en mij bijzondere, sterkt en getroost, dat u zich zo betrokken voelde bij dij grote verlies. Moge hij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. J.L.PBaaij-van de Sande Tholen, augustus 2006 Voor uw blijk van medeleven en deelneming na het plot- seling overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Suzan Capelle-Goudzwaard betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Uw medeleven heeft ons verdriet niet weg kunnen nemen, maar is ons wel tot steun. Wim Capelle Marcel Henri en Martine Levi Micha Bruinisse, augustus 2006 Het zo plotselinge overlijden van Benno Kesteloo heeft bij ons een enorme schok en intens verdriet veroor zaakt, een verdriet dat nog dagelijks ons leven bepaalt. Door de vele reacties die wij mochten ontvangen is rd gebleken wat Benno voor iedereen betekende. En het is fijn te weten dat hij bij zo velen geliel en dat wij niet de enigen zijn die hem ontzettend zullen missen. Bedankt lieve mensen. Namens: Mitchell Joh. T. Kesteloo -in herinnering- Rosa Kesteloo-Bemauer Johan Padmos Harald en Linda Kesteloo Lindsay Joyce Isabel Fernando Augustus 2006 In Memoriam M'n lieven, 3 jaar.... het voelt vaak als gisteren Gerr y 17-08-2003 17-08-2006 Hou van jou xxx Kitty Bouw mee aan een toekomst voor weeskinderen Wereldwijd geven we weeskinderen een toekomst met een liefdevol thuis, onderwijs en medische zorg. Wilt u ook meebouwen? Kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpen.nl of bel (020) 408 01 90. SOS-KINDERDORPEN bouwt voor weeskinderen een toekomst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14