PZC woensdag 16 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden En als ik wegga, terwijl jij nog hier bent Weet dan dat ik verder leef, weliswaar op een andere wijze. achter een dunne sluier waar je niet doorheen kunt kijken. Ie zult me niet zien, dus je moet vertrouwen hebben. Ik wacht tot we weer samen zijn. Samen, als voorheen. Tot dan, haal het maximale uitje leven. En weet, als je me nodig hebt, fluister slechts mijn naam in je hart en ik zal er zijn. Tot ons intens verdriet is op bijna 49-jarige leeftijd overleden Yvonne Carolina Geluk-Hooftman Yvonne stond positief in het leven. Ook gedurende haar ziekte hebben wij geprobeerd samen het beste uit het leven te halen. Helaas was haar niet meer tijd gegund. Wim Geluk George en Wendy Elise en Kees Jessy Mevrouw J.M. Koole De heer J.D. Geluk Janny Kostense-Geluk Ineke Geluk Sjanie Jumelet 14 augustus 2006 Rijksstraatweg 3 4311 RH Bruinisse Het was de wens van Yvonne in besloten kring te worden begraven; dit zal plaatshebben op donderdag 17 augustus a.s. te Bruinisse. Liever geen bezoek aan huis. Diep geraakt zijn wij door het overlijden van Yvonne Geluk-Hooftman de moeder van onze goede vriend George Wij wensen de familie heel veel sterkte bij het ver werken van dit grote verlies. Hjalmar Ruben Jeroen Arie en Marianne Rick en Samantha Dennis en Anniek Amoud Ricardo Niels en Eveline Marco Antoine Martin en Lodi Mark Mark en Majoryn Bart Bruinisse, 14 augustus 2006 Ontslapen, in de blijde zekerheid van de opstanding der doden, bij de wederkomst van onze Here Jezus Christus, mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Patricia Ann van Herreveld-Fairbrass in de leeftijd van 53 jaar. Krabbendijke Winfred van Herreveld Etten-LeurSamantha en Heiko Vincent-Emma Steenbergen Melissa en Comé Amy 14 augustus 2006 Meekrap 18 4413 GS Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 17 augustus in de rouwkamer van Zorgcentrum Ter Weel, Nieulandestraat te Krabbendijke van 19.00 tot 20.00 uur. Vrijdag 18 augustus zal een rouwdienst gehouden worden in Dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Krabbendijke om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Meiboom". Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het j onverwachte overlijden van ons medebestuurslid Marie-Anne Grosfeld-Wilkens Wij wensen Balt, de kinderen, kleinkinderen en de fami- lie alle sterkte toe dit immense verlies te verwerken. Stichting Comité Thank you Canada Zeeland Peter-Paul Roozen Tilly Theunissen Coen Dons Geschokt en verslagen. Wij hoorden dat Marie-Anne Grosfeld-Wilkens plotseling is overleden. Zij was een enthousiast lid van onze groep. Wij wensen haar familie zeer veel sterkte. Zilveren Passer Groep Zw.Vl. 1 Word donateur! Kijk voor meer informatie op: www.soskinderdorpen.nl r@ I SOS-KINDERDORPEN Enige en algemene kennisgeving Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid delen wij u mede, dat na een moedig gedragen ziekte is overle den onze vader, schoonvader, opa, zoon, broer, schoonbroer en oom Jacobus Willem Ghijsels Ko in de leeftijd van 62 jaar. Wij danken het personeel van Verpleeghuis "De Stelle" afd. Korenbloem voor de liefdevolle zorgen aan hem bewezen. Vlissingen: Peter Ghijsels Vlissingen: Wendy Ghijsels jay Breskens: M.J. Broeckhout-Neuféglise Breskens: J. Vinke-Ghijsels A.A. Vinke Breskens: W.A. Boeckhout Breskens: M. Vasseur-Boeckhout P. Vasseur Neven en nichten Breskens, 12 augustus 2006 Correspondentieadres: Van Zuijenstraat 46 4511 GM Breskens De afscheidsplechtigheid en de crematie hebben in besloten kring plaatsgevonden. Rectificatie Abusievelijk is vermeld in de advertentie betreffende overlijden Jo Dingemanse Bij de ondertekening stond: Piet Dingemanse Anita Baselaar Dit moet echter zijn: Piet Dingemanse Lien Dingemanse-Huissen t Anita Baselaar Heden overleed tot ons verdriet, na een korte, ernsti ge ziekte, onze neef Gerard van Huêt 2 oktober 1934 t 14 augustus 2006 Namens de familie: A. Steketee Correspondentieadres: Schotsehoek25 4352 AH Gapinge Gerard is overgebracht naar uitvaartcentrum Over toom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, vrijdag 18 augustus om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plech tigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Je strijd is gestreden Je was zo moe Na 9 dagen jaren Kun je eindelijk naar mama toe Dag lieve pa. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u er kennis van dat te vroeg van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Augustinus Franciscus Maria Hutten sinds 27 december 1997 weduwnaar van Theresia Cornelia Maria van de Pol Tilburg, 27 februari 1931 t Oostburg, 14 augustus 2006 Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij op afdeling "Korenbloem" van Verpleeghuis "De Stelle" heeft mogen ontvangen. Groede: Mia Elfrink-Hutten Jan Elfrink Jan Hurgharda (Egypte): Hans Hutten Esmeralde Hutten-van Riet Naomi Jos Hutten Correspondentieadres: Schuitvlotstraat 19 4503 AK Groede De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 18 augustus om 14.00 uur in de H. Barbara kerk te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" aan de Dorpsstraat. Samenkomst aan de kerk Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internetwww.degrootdekam.nl Mogelijkheid tot opbaren in Middelburg. Vlissingen en Veere. \t Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor ledereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. In Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Nieuw: de kuurreizen naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. IReumafonds Sterk In beweging Bestel de vakantiegids Relzén 2006 via onze afdeling Reizen T 02O 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl De Laatste dagen Wat wij zo belangrijk het einde vinden dan wordt de grote verliest zijn glans, wereld klein verliest zijn zin is plotseling alles maar achter die onbeduidend gesloten ogen tot het laatste beetje glanst een heel groot pijn begin Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heege- gaan mijn innig geliefde levenspartner, onze lieve on vergetelijke vader, schoonvader en opa Anthonie Bos -Toon - weduwnaar van Magtilda Elisabeth van Gelderen in de leeftijd van 76 jaar. Vlissingen: Tiny de Nooijer-van Leeuwen Heinkenszand: Johan Bos Monique Bos-Heemskerk Sanne, Stefanie Biggekerke: Marja Bos Nieuw en Sint Joosland: Anja van de Schoor-de Nooijer Rob van de Schoor Richard, Michael Nieuw en Sint Joosland: Ria van Sluijs-de Nooijer Wouter van Sluijs Jeffrey, Roy Oost-Souburg: Karin van de Heuvel-de Nooijer Gerard van de Heuvel Jeniffer, Denise 14 augustus 2006 Korenbloem baan 26 4382 PD Vlissingen Toon is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 augustus om 15.00 uur in het crematorium Mid delburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van Toon en de familie te condoleren. Ik heb je lief Hier dicht bij mij Ik heb je lief Voor altijd in mijn hart Dag lieve, lieve papa Marja Ik heb mijn opa niet verloren Daarvoor gaf hij mij te veel Wat hij me zei dat blijf ik horen Van wat ik ben is hij mijn deel Ik kom hem overal tegen In wat ik doe, in wat ik laat Hij was en blijft voor mij een zegen Waarvan het spoor steeds verder gaat Stefanie Vader Bos Jij was zo eigen Jij was zo vertrouwd Bedankt voor al die mooie jaren die ik heb ontvangen van jou. Jolanda Je was zoveel meer je was veel meer dan een goede vriend in mijn leven. Ik heb zoveel van je geleerd. Ik zal je missen. Toon Bos Ik wens al die mensen die je warmte moeten missen heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Kees Na een leven van liefde, zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren, is nu van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en fijne, dappere opa Pieter Jan Poleij echtgenoot van Klazina Pieternella Markusse 9-2-1928 te Wolphaartsdijk t 14-8-2006 te Goes Zijn krachten namen af, maarz'n wilskracht bleef ongebroken. Wij hebben diepe bewondering voor de positiei'e manier waarop hij metz'n ziekte is omgegaan. Goes: K.P. Poleij-Markusse Pinjarra (Austr.): Marieke Elzinga-Poleij Jappie Elzinga Jesper Evian Nieuwerkerk a/d IJssel: Corine Zandijk-Poleij Hans Kleij Pieter Jan Zandijk Niels Marleen t Petra Stadhouderslaan 16,4461 TT Goes Mijn man, onze vader, schoonvader en opa is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 augustus om 13.45 uur in de "Oosterkerk", in gang J.D. van Mellestraat te Goes. Zij die de dienst willen bijwonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van rouwcen- trum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Met droefheid geven wij kennis dat na een dappere strijd en eindeloze wilskracht is overleden onze lief hebben broer, zwager en oom Pieter Jan Poleij echtgenoot van K.P. Poleij-Markusse Naaldwijk: J. Poleij-Noordermeer Naaldwijk: L.M. Poleij Alblasserdam: J. Geelen-van der Veer Kapelle: J.C. Anthonise-Poleij Rilland: M.A. Poleij-de Koeijer Yerseke: S. Poleij-Meulbroek Neven en nichten Kapelle, 15 augustus 2006 Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze zeer gewaardeerde buurman Piet Poleij Wij wensen Sien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren: Lau en Catrien, Walter en Jacqueline, Han en Jo, Willem en Karin, René en Karola, Ton en Arian, Cootje, Jaap en Thea. Ik Hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen Psalm 121:1 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat van ons is hengegaan mijn lieve man en onze altijd zorgza me vader, opa en overopa Gerard T ramper in de leeftijd van 78 jaar. Krabbendijke: M. Tramper-Sent Krabbendijke: Jannie en Frans Ots-Tramper Michael en Annemiek, Joran Ciska en Dennis Kloetinge: Kees en Ingrid Tramper-Meesters Els en Jeroen Richard Krabbendijke: Marja en Sjaak Poppe-Tramper Mariska en Collin Wendy en Stefan Jolanda en Ramon Krabbendijke, 15 augustus 2006 "Ter Weel" Correspondentieadres: Aalbessestraat 32 4413 DE Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt zaterdag 19 augustus om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. In deze dienst hoopt voor te gaan Ds. W.J. van de Griend. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van afd. B uil "Ter Weel" te Krabbendijke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. In verband met bovenstaand overlijden is Eetcafé "De Krab" te Krabbendijke zaterdag 19 augustus de gehele dag gesloten. Onze lieve Opa Tramper is van ons heengegaan naar Het Huis met de vele woningen. Onze Opa, Zo fijn, zo betrokken, stond altijd voor ons klaar, Jong van geest, zijn luisterend oor was daar. Een betere opa konden wij ons niet wensen. Nu is er een groot verdriet en gemis, Maar opa weet gelukkig dat hij voor altijd in onze gedachten is. Michael en Annemiek, Joran Ciska en Dennis Els en Jeroen Richard Mariska en Collin Wendy en Stefan Jolanda en Ramon Bedroefd zijn wij om het verlies van Opa Tramper Met trots en blijdschap hebben we jou mogen delen, In de Krab was je een opa voor velen. Michael en Annemiek, Joran Ciska en Dennis Na een lange lichamelijke strijd is, door Jezus Chris tus, als geestelijke ovérwinnaar, van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Gerard Tramper W. Kamphuis-Tramper W. Kamphuis t J. Tramper t J. Tramper S. Tramper-te Sligte N. Kanaar-Tramper K. Kanaar J. Tramper J.B. Tramper-Meloen P.H. Tramper J. Tramper-Kooman Neven en nichten In Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Gerard Tramper Wij wensen de familie veel sterkte toe. Corrie Sent-Pasman Kees en Paula Ko en Jannette Leo en Ria en kinderen 14 augustus jl. overleed onze geliefde zwager en oom Jan Zwolle echtgenoot van G.H. Zwolle-Bijkerk in de leeftijd van 82 jaar. (Corr. adres: Landréstraat 512551 AB 's-Gravenhage) Burgh-Haamstede: H. Bijkerk-van Wingen M.Th.A. Bijkerk-van Heezick neven en nichten Ons is ontvallen onze vriendin Antje Vrijenhoek Wij zullen haar missen en weten haar veilig in Gods hand. de Vrouwengroep van de Oase Al jaren konden wij haar niets meer vraten kende zij ons zelfs niet meer Nu moeten wij haar ten grave dragen, maar dat doet ons veel minder zeer. Op maandagmorgen 14 augustus 2006 is rustig inge slapen onze lieve moeder, groot- en overgroot- moeder Jentina van Someren-Sikkema Tiny sinds 29 november 1998 weduwe van Arie van Someren in de leeftijd van 83 jaar. Oost-Souburg: Wim en Rick van Someren-van de Veen Oostkapelle: Jaap en Bep van Someren-Rottc Bovenkarspel: Bep van Someren Bovenkarspel: Lies van Someren Middelburg: Anneke en Rob Moelaart-van Someren Vlissingen: Aaltje van Someren Steenwijk: Doetse van Someren f Hengelo (Ov.): Martha van Someren Oost-Souburg: Jan en Trudy van Someren-Roelse Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Amelaan 4,4335 TD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 augustus van 12.30 tot 13.00 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Presi dent Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen op haar kist. Daarin was zij heel beslist. Met diepe droefheid geef ik u kennis van het overlij den van mijn zeer lieve en onvergetelijke man Johan Leurs - Jan in de leeftijd van 83 jaar. Maatje Leurs-Kwaak Micky Mopje «P Zierikzee, 15 augustus 2006 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Zaagmolen 23 4301 NKZierikzee Zaterdag 19 augustus zal er om 10.30 uur een sa menkomst worden gehouden in het M.F.C., de Huij- bertstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het M.F.C. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen, hebben wij kennisgenomen dat na een kortstondige ziekte is overleden onze zwager en oom Jan Leurs Laura en Jan t Neeltje t Jaap f en Riek f Adrie en Leny Coby en Jaap Gré en Hubert Neven en nichten Zierikzee, 15 augustus 2006 Heden overleed onze lieve Ome Jan Zierikzee, 15 augustus 2006 Nel en Jaap Marieke Marja en Sjaak Linda Luc Anita en Evert Annegreet en Edwin Evert Jenny en Peter Jeroen Jessy Algemene kennisgeving Met dankbaarheid voor de goede zorg en aandacht in zorgcentrum "Ter Weef te Goes, is op de leeftijd van 8f overleden Neeltje Adriana van Gessel Geboren te Ovezande 26 maart 1921 Overleden te Goes 14 augustus 2005 Namens ex.test.: Dhr. L.A. Rentmeester Eendrachtstraat 12 4456 BV Lewedorp Gelegenheid tot afscheid nemen op donde:- dag 17 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in row- centrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle De uitvaartdienst zal worden gehouden opvv dag 18 augustus om 10.30 uur in de kerk vande Heilige Eligius te Lewedorp, waarna wij haor'ê ruste leggen op het kerkhof naast de kerk. Alleen schriftelijke condoleance. Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34