De kracht van de hoop PZC De natuur klinkt door in de didgeridoo Petra Bosua swingt nog even met de Jazzoo's woensdag 16 augustus 2006 Het liefst duwt Petra Bosua uit Hoek haar stoel aan de kant om stevig te swingen. En dus was de beslissing om Boo's Jazzoo's te verlaten niet makke lijk, maar méér dan weloverwo- gen. Want tegelijkertijd moeder én muzikant zijn? Dat vraagt soms om aanpassingen. De 45-jarige altsaxofoniste blaast vrijdagavond tijdens de twaalfde editie van Rondje Markt in Terneuzen voor de op een na laatste keer haar deun tjes bij Boo's Jazzoo's. Dan volgt nog een avondje swingen op een privéfeestje, waarna Bo- suas rol in het twaalfkoppige funky jazzgezelschap definitief voorbij is. „Mijn besluit om te stoppen is tweeledig. In de eerste plaats roept mijn moederinstinct steeds harder. Ik ben een alleen staande moeder van twee kinde ren, Tycho en Ay Ling. Zij ko men in verband met een co-ouderschapsregeling altijd op woensdag naar mij toe. Juist op die dag oefenen we met Boo's Jazzoo's. Daarnaast is de band het laatste jaar muzikaal behoor lijk gegroeid. Ik heb het gevoel dat ik daarin wat ben achterge bleven", vertelt Bosua. Hoofdre den is en blijft het ongunstige tijdstip van de repetities. Dat wil niet zeggen dat Bosua haar muzikale ei voortaan hele maal niet meer kwijt kan. „Ik speel ook nog bij de Sint Micha els Big Band uit het Belgische Sint Laureins. Dat is totaal an ders dan Boo's Jazzoo's. Bij de big band zit ik op een stoel. Dat is niet minder leuk, maar wel een stuk tammer dan dan bij Boo's Jazzoo's. Daar is het elke keer swingen en grooven gebla zen. Het kan mij niet funky en jazzy genoeg zijn." Het privéfeestje buiten beschou wing gelaten neemt Bosua vrij dagavond afscheid van het Jaz zoo's publiek in jazzclub Porgy Bess. „Op het podium van Por gy klikt het altijd. Ik kom er ze ker al twintig jaar. En bij elk op treden heb ik weer het idee dat ik bij de musici op visite ben." Raymond de Frel Boo's Jazzoo's staat vrijdag om 21.30 uur tijdens Rondje Marlet op het po dium in Porgy Bess, Terneuzen. Saxofoniste Petra Bosua. owel het Rosa Ensem ble als Spinvis laat zich weinig gelegen liggen aan de grenzen van hun oorspronkelijke discipli ne, respectievelijk de nieuwe muziek en de popmuziek. Bei den staan, zo is afgelopen ja ren gebleken, voortdurend open voor andere genres, op merkelijke samenwerkingen en bijzondere projecten. In de muziektheatervoorstelling Vaandragers, zondag in Veere, hebben zij elkaar ge vonden. Het Rosa Ensemble, dat twee jaar geleden optrad tijdens het Zeeland Nazomerfes tival, werd opgericht in 1997 en maakt sindsdien naam met ver nieuwende initiatieven, waarbij theater, visuele kunst en litera tuur worden verweven met mu ziek. Spinvis, het eenmanspro ject van Erik de Jong, boekt sinds 2002 veel succes met zijn wonderlijke, poëtische muziek. Eind vorig jaar verscheen zijn tweede, veelgeprezen album Da gen van gras, dagen van stro. De eerste contacten tussen hen dateren van twee jaar geleden. „We hebben Spinvis ontmoet tij dens het Cross-Linx Festival, dat jaarlijks in Enschede en Utrecht wordt gehouden", zegt percussionist Daniel Cross, artis tiek leider van het Rosa Ensem ble. „Daar hebben we een keer samengespeeld. Het klikte met een." Verbindende schakel tussen bei de partijen is acteur en trompet tist Hans Dagelet, die zowel met het ensemble als met Spinvis re gelmatig samenwerkt. Van Huis aan de Werf in Utrecht kwam later het verzoek om een geza menlijk muziektheaterproject op te zetten. „Dat is uiteindelijk Vaandragers geworden." De ti tel is een onmiskenbare verwij zing naar de tragische Rotter damse dichter Cornelis Basti- aan Vaandrager (1935-1992), de cultschrijver wiens leven werd gekenmerkt door hoge idealen en diepe dalen en wiens werk grotendeels is vergeten. „Hij was een eenling die als een soort Don Quichotte ten onder is gegaan", zegt Cross. „Aanvan kelijk wilden wij hem als tegen pool zetten tegenover het Utrechtse winkelcentrum Hoog Catharijne, als symbool van het utopisch denken in de jaren vijf tig. Vaandrager zelf hebben we uiteindelijk helemaal weggela ten. maar zijn naam is gehand haafd." De naam Hoog Catharijne heeft nu een sterk negatieve lading. Toen het complex werd ontwor pen, waren de verwachtingen echter hooggespannen. „Er is een foto uit de beginfase, eind jaren vijftig, waarop zes man nen vol verwachting naar de ma quette kijken. Die staat voor hen symbool voor de toekomst en een betere wereld. Dat is prachtig, bijna religie." Dat het resultaat nu menigeen minder vreugdevol stemt, was voor de voorstelling van onder geschikt belang. De naam Hoog Catharijne komt ook niet meer voor, maar diende wel duidelijk als inspiratiebron. Het ging het Rosa Ensemble vooral om de mensen die gedreven waren een droom, een utopie waar te ma ken. Ofwelde kracht van hoop en verwachting. Archetypen De zes mensen op het podium zijn archetypen. Ze verbeelden De Utoop (Spinvis) en een aan tal krachten waaraan het ideaal onderhevig is: De Hooghouder, De Promotor, De Maar, De Mo- gelijkmaker en De Overdrijver. Cross: „Het is een allegorie. Het zijn allemaal verschillende facet ten van een persoonlijkheid. Ze spelen in de voorstelling geen grote rol, maar onze theatrale handelingen zijn wel gebaseerd op die archetypen." Het thema is vertaald in theatrale vormen en muziek. „Er zitten een paar echte Spinvis-nummers tussen, maar ook enkele pure Rosa-col- lages. Vaandragers geeft daar om een goed beeld van onze mu zikale methodes. Daarnaast doet Rosa soms bij Spinvis-lied jes mee en andersom. Het is een echte kruisbestuiving gewor den." Een voorstelling over idea len, hoop en verwachting klinkt bijna niet meer van deze tijd. „We hebben geprobeerd om heel dicht bij onszelf te blijven. Dat leidt bij het publiek aanvanke lijk tot een tegenreactie. Dat denkt: dit is ironisch bedoeld, een soort satire. We proberen dat juist niet te laten gebeuren. Er is geen dubbele bodem." Rolf Bosboom Rosa Ensemble Spinvis, zondag 20 augustus bij Muziekpodium Zeeland Grote Kerk in Veere. Aanvang: 20.00 uur. De Australische musicus Ash Dargan geeft komen de week twee concerten op didgeridoo en fluit in Zeeland. Twee jaar geleden was hij ook in het Arsenaaltheater van Vlis- singen. Zondag keert hij daar te rug met een enigszins ver nieuwd programma. Het wordt intiemer en verhalender, be looft hij. Maandag staat hij in theater De Wegwijzer in Nieuw- en Sint Joosland. Ash Dargan is een afstamme ling van de Larrakia stam uit Darwin, de hoofdstad van Northern Territory in Austra lië. Het programma Territory, gebaseerd op de gelijknamige cd uit 2003, is een muzikale en visuele reis naar de mythologi sche wereld van de aboriginals in Australië. Ook presenteert Dargan enkele nummers van zijn nieuwe cd Stories of Wind. Daarin bespeelt hij naast de didgeridoo ook de fluit van de Noord-Amerikaanse indianen. Het concert wordt opgeluisterd met geprojecteerde foto's en filmbeelden en authentieke ver halen. Ook gebruikt hij opna mes van natuurgeluiden uit de Northern Territory, van vogels, krekels en kikkers. Het publiek waant zich in het natuurpark Uluru, omgeven door reusach tige rode rotsen en woestijn, of in het Kakadu National park met zijn rijk vogelbestand en krokodillen. Zijn nieuwe cd Stories of Wind is een verzameling muzikale dia logen tussen de twee oudste blaasinstrumenten ter wereld: de didgeridoo en de Noord-Ame rikaanse fluit. Deze twee stem men komen samen om de wijs heid van de wind te delen en we reldgebeurtenissen uit het heili ge verleden van de aboriginals te herdenken. Dat kan uiteenlo pen van bijeenkomsten van het 'kikkervolk' dat regenliederen zingt, tot de zweefvlucht van een adelaarsveer naar de aarde. Het trio van Emile Brunings ver zorgt het voorprogramma met een combinatie van funk, reg gae, blues, afro, jazz en latin. De bezetting: Emile Brunings (zang en gitaar), André Siegers (slagwerk) en Ben van Rijswijk (didgeridoo). HansTabbbers Ash Dargan presenteert Territory, zondag in hel Arsenaaltheater van Vlissingen (aanvang 14.00 uur) en maandag in theater De Wegwijzer in Nieuw- en Sint Joosland (aanvang 20.30 uur). Tulpengoud is een foto-expositie van Leo Erken over de ontwikkelingen binnen de Nederlandse tulpenwereld, vanaf vandaag te zien in De Druk- kery in Middelburg. De speculatie- golf in nieuwe tulpenrassen doet den ken aan de tulpengekte van de Gou den Eeuw en die de eerste beurskrach ter wereld veroorzaakte. Te bezichti gen tot 1 oktober op winkeltijden. Zondag 20 augustus wordt van 13-17 urn* de Blik op Kunstroute in Renesse gehouden. Deelnemende ateliers zijn Art-Deco met werk van de onlangs overleden Emmy Alma, Uit de Kunst, met sieraden van beschilderde oester schelpen. Gastexposant Henny Post exposeert aquarellen en acrylschilde- rijen. In Blikmuseum De Blikvanger demonstreert gastexposant Elly Texer het beschilderen van mossel en oesterschelpen, zij ontwerpt dus kleine schilderijtjes. In Hotel De Zeeuwse Stromen verzorgt kunsthan del Van Bellen Art een expositie van verschillende kunstenaars, onder wie Paul Sinus. In het Zeeuws Documentatiecentrum van de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg is de expositie Oosterschelde stormvloedkering, luchtfoto's van de bouw 1978-1986 ingericht. Te zien t/m 7 oktober, ma 17.30 -21.00 uur, di t/m vrij 10-21 uur, za 10-13 uur. Metamorfose III is een expositie van Anke van der Kwaak (raku kera miek), Erli Esselink (schilderijen), Hein Janssen (glasobjecten) en Odet te Lansink (schilderijen) in galerie World of Silk in Meliskerke. De ope ning, zaterdag om 15.30 uur, wordt muzikaal opgeluisterd door Menno Radema (piano). Te bezichtigen t/m 31 oktober: di t/m za 12-17.30 uur, na augustus tot 17 uur. Gerrit Kulik exposeert tot 31 oktober in het Arsenaal Theater in Vlissingen foto's met het thema Bos en Ven. De werken zijn gemaakt in zomer, win ter en herfst. Enkele foto's tonen die ren die in het bos voorkomen. Jean en Gill Kamps in Koewacht pre senteren nieuwe bronzen beelden, achterglasschilderijen en tekeningen tijdens de open atelier en open tuin, zaterdag en en zondag van 10-18 uur. ROTTERDAM Kunsthal Rotterdam, t/m 10 oktober Eddy Posthuma de Boer, 75 jaar. Ter gelegenheid van zijn 75e verjaardag eert de Kunsthal fotograaf Eddy Post huma de Boer; t/m 1 oktober Ploera voor de haringkar, fotoexpositie; t/m 19 september. M.H. Maxy, Roemeen se avant-gardist; t/m 3 september Toon Hermans. Honderd schilderijen - Het geluk en de zon; t/m 3 septem ber Neel Korteweg: Uit de diepte van de zee. Maritiem Museum Rotterdam t/m 31 december Binnenvaart, leven, werken en wonen van de binnenschip per en zijn gezin, vroeger en nu: t/m 31 december Holland-Amerika Lijn; t/m 3 september Kop kont, scheeps- sier van boeg tot spiegel; t/m 1 okto ber Over een andere boeg - verande rende stadshavens:t/m 31 december, Schatten van Nedlloyd. Museum Boijmans Van Beuningen /m 27 augustus Design klassiekers; t/m 24 september Piranesi, Canalet- to, Tiepolo. Prenten uit de collectie Bierens de Haan; t/m 3 sept Bless, doorlopend 'samenwerkingsproject van Desiree Heiss en Ines Kaag. Museum Het Schielandshuis. t/m 7 ja nuari Beschuit met spruitjes, de we reld van een opgroeiend kind; t/m 1 september Atlas van Stolk: Lodewijk Napoleon, prenten en tekeningen; Natuurhistorisch Museum Rotter dam. t/m 29 oktober Werkpaarden en Troeteldieren; t/m 31 december Ra mon. Het skelet van een Rotterdamse olifant Ned. Architectuurinstituut t/m 3 september China: Architectuur. Nederlands Fotomuseum t/m 3 september China Contempora ry - Beeldcultuur Wereldmuseum Rotterdam t/m 1 8 september, Tibet en de 14 Da lai Lama's. Wie is de Dalai Lama? Wie waren de dertien andere Dalai Lama's?; t/m 7 januari 2007 Wilde ha ren: kleding van veren, huid en bont. ROTTERDAM CrimeJazz. CrimeJazz presents: Chi- co Mann uit de Verenigde Staten. De muziek klinkt als afrobeat-funk met een urban latino invloed. Rotown do 21.00 uur. Bambu Station. Wie roots reggae zegt, zegt rastafari en zegt Bambu Station. Nighttown, do 20.00 uur. Watermuziek. Een programma over de liefde voor het water en de dyna miek van de grote havenstad. Samen met de Rotterdamse componist, dich ter en zanger Peter Goedhart en een aantal musici ontdekt u het bijzonde re schip Willem Ruys. Nieuwe Luxor Theater, Steiger Rijnhaven do en vr: 20.00 uur: zo: 14.00 uur. Tweeluik Melanie Klein Moeders Zonen Dochters. Twee toneelvoor stellingen met één thema in de regie van Mirjam Koen. O.T. Theater vrij, za en zo Melanie Klein 17.15; Moeders/Zonen/Dochters 20.00 uur. Downward Spiral. Electro/industrial/gothic/alternative dancenight met dj's Spud Guest. Baroeg za 21.00 uur. Flirt. Met in Now: Victor Coral, Joey Daniel, Fedde Le Grand. En in Super- wow: Hitmeister D en D.E.F. Now Wow za 23.00-06.00 uur. Summer Xtravaganza. Met: D-Ras- hid, Lucien Foort, Jip de Luxe en MC Gee. Off_Corso za 23.00-05.00 uur. Jazz in Dclfshaven. Een zomer vol muzikale cross overs Rotterdamse Jazzmusici en ensembles spelen elke zondagmiddag vanaf 12.30 op de ter rassen rond Historisch Delfshaven. Dell'shaven zo vanaf 12.30 uur. Pianomuziek van W.A. Mozart (1756-1791). Zomerconcert door Chie Hierai (fortepiano). Belasting Douane Museum zo 11.00-12.00 uur. Eurekaweek. De Eurekaweek is de in troductieweek van de Erasmus Uni versiteit Rotterdam. Tijdens deze week maken de eerstejaars studenten kennis met de stad Rotterdam, de stu die aan de EUR en het Rotterdamse studentenleven. Diverse locaties, ma en di. ANTWERPEN Zomer van Antwerpen Muziek in de wijk: muziek en feest op Antwerpse pleintjes van wo. t/m zo. en di. dag. om 19 uur - wo. gevange nis Antwerpen, do. De Coninckplein (vanaf 17 uur), vr. Dageraadplaats za. afwisselend Botermarkt of Biblio theek (vanaf 18 uur), zo. Kroonplein (vanaf 14 uur), di. Hof de Bist: con cert met traditionele muziek als de grootsteedse m'bal ach en de zachtere muziek van de Peul, door Mamadou Dem uit Senegal. Openluchttheater Rivierenhof: Kapitien Winokio gaat beesten: kin dertheaterconcert, waarin oude Vlaamse kinderliedjes in een nieuw jasje zijn gestoken, wo. 14.00 en 15.30 ANTWERPEN K.M.S.K: tot 3 september - Jan Fa- bre en de verzameling van het konink lijk museum; Realisme van Brouwer tot De Braekeleer. Middelheimmuseum: tot 3 september: Lang leve Beeldhouwkunst: expositie rond het thema troost van elf interna tionaal bekende kunstenaars. Fotomuseum: tot 10 september: Tim Derven Yesterday's People; Chateau La Grange - Marc Lagrange Photo graphers 1990-2006: The Flipbook Show. Etnografisch Museum: tot 1 oktober - Marokko - Symbiose van culturen Levend erfgoed. Zilvermuseum Sterckshof: tot 27 au gustus - Prijs Wim Ibens en Zilverta lenten 2006; tot 1 oktober - Wed strijd: Win een zilveren juweel; Zilver zondag op 1 oktober 2006. Museum Mayer van den Bergh: tot 29 oktober: Hollandse meesters uit de Gouden Eeuw: Nederlandse schilder kunst 17de en 18de eeuw uit het mu seum en de collectie Schmidt van Gel der. uur; A-vonden, Eva De Roovere sup port Yevgueni, dubbelconcert met Ne derlandstalige pop met chanson, kleinkunst en pop, wo. 20.30 uur; Co- co Ralado, wereldmuziekconcert door Braziliaanse percussiegroep met Batucada, een specifieke Braziliaan se percussievorm, begeleid door dan seressen uit Rio, vr. 20.30 uur; Straffe Gasten: Warre Borgmans en Jokke Schreurs, zang en gitaar, met Schoone woorden klinken zo, concert vol herinneringen, zo. 11 uur; Senio renhappening: Bart Kaëll, Connie Neefs, Luc Gaals, Frizzanté e.a., con cert door diverse artiesten, begeleid door zevenmansorkest o.l.v. Eric De Vos en met ballet van zes dansers, zo. 15 uur; Film Venga (Frankrijk), zo. 22 uur 16 t/m 23 august WOENSDAG Sonhos De Spaanse muziekgroep Sonhos treedt op. Het repertoire wordt grotendeels gevormd door een reis langs Zuid-Amerikaanse landen: van Mexico tot Argentinië en Brazilië, van bolero tot tango, bossa nova en Portugesefa do. De bezetting: Susana Garrido (zang), Pedro Ospina(ban" dola), José Saura (gitaar) en Eelco Haak (violoncello). De Zeeuwse Bibliotheek, Middelburg, 14.00 uur Staatscircus Het Staatscircus van Moskou-Holiday slaat zijn tenten op In de piste verschijnen clowns, paardendressuur, Bengaalse tijgers, balanceren op het Rad des Doods, verder GalinaSou- lagina (hoelahoep), The Lunatrics (spring-act), trampoline, gedresseerde huiskatten, trapeze en motorrijders Ruitcrplaat, Kamperland, 16.30 en 20.00 uur Nederpop El Combo treedt op. Met Nederlandstalige pop, garagerock, en ballads wordtde Rescue-dag afgesloten. De bezetting: Jaap van Boven (gitSy en zang), Hans Walraven (drums en zang), Mark Verbovea (basgitaar) en Carlo Smolders (gitaar). Panta Rhei. Vlissingen, 20.00 uur Duo Gavotte Het Duo Gavotte geeft een zomerconcert. Organist Martin Mans en panfluitiste Noortje van Middd- koop brengen geestelijke liederen, klassieke muziek, Roe meense volksmuziek, kinderliederen en muziek uit Zuid-Amerika, Israël, Rusland, Mexico en Ierland. Koorkerk, Middelburg, 20.00 uur Zomeravondconcert Margreeth de Jong presenteert haar nieuwe orgel-cd. Het programma: De eigen compositie Partite diverse sopra Vater unser im Himmelreich. Verder speelt ze werken van Mendelssohn Bartholdy, Frack, Bovet en Gardonyi. Nieuwe Kerk, Zicrikzee, 20.00 uur Orgelconcert Jean-Pierre Maudet geeft een orgelconcert. De Fransman speelt een suite van zijn landgenoot Guilain Maudet, van Buxtehude de Passacaglia in d, een concert van Signor Meek, van Bach de Prelude en Fuga in Es met twee koraalvoorspelen en het Andante en Allegro in f van 11! Grote of Nicolaaskerk, Brouwershaven, 20.00 uur Zomeravondconcert Aranis verzorgt een zomeravondconcert. Het ensemble speelt eigen composities, tussen hedendaags klassiek, postrock en folk. De bezetting bestaat uit Joris Vac- vinckenroye (contrabas), Linde de Groof (viool), Liesbeth Lambrecht (viool), Marjolein Cools (accordeon), Jana Ams (fluit), Axelle Kennes (piano) en Stijn Denys (gitaar). Nederlandse Hervormde Kerk, Groede, 20.00 uur DONDERDAG Orgelconcert Albert Clement geeft een middagpauzeconcert. De organist woont in Middelburg. Oostkerk, Middelburg, 12.30 uur Staatscircus Het Staatscircus van Moskou-Holiday slaat zijn tenten op. Zie woensdag. Ruiterplaat, Kamperland, 15.00 uur Miniconcert Gerard Boot verzorgt een miniconcert. Plet programma: Praeludium tertium a-moll (C. Kolb),Wer nur den lieben Gott. lasst walten, Fantasie a-moll BWV 904, Jesu meine Zuversicht en Fuge a-moll BWV 904 (J. S. Bach) en Praeludium und Fuge D-dur (D. Buxtehude). Koorkerk, Middelburg, 15.00 uur Orgelconcert. Joost de Nooijer verzorgt een orgelconcert Op het programma staan werken van van J.P. Sweelincken Olivier Messiaen. Jacobuskerk, Renesse, 20.00 uur Orgelconcert André Knevel uit Canada geeft een orgelconcert. Het programma: Improvisatie Psalm 77 vei's 7 en 8, Adagio Cantabile en Concerto in D dur nachvivaldi BWV 972 (J.S. Bach), Ai-ia en Hornpipe uit Watermusic (G. Fr. Handel), Fantasie in F Minor (W. A. Mozait), Prelude in E Flat (A. Guilmant), Fantasie Psalm 42 vers 1 en 5 (F. Asma), en van eigen hand Toccata in G Minor, Rondo in G en Improvisatie. Christelijke Gereformeerde Kerk te Zierikzee, 20.00 uui Miniconcerten Anko Vleugel (orgel) en Ankie Kaljouw (panfluit) verzorgen twee miniconcerten. Op beide programma's staat muziek van Handel, Bach, Sweelinck, Mozart, Pergolesi en Ax-vinte, verder werk van Mara/Dahais en Tchaikovsky (eerste concert) en van Rizzi en Dvorcak (tweede conceit). Catharinakerk, Zoutelande, 19.30 en 20.30 uur VRIJDAG Orgelconcert Margreeth de Jong verzorgt een orgelconcert. Het pi-ogx-amma: Van César Fx-anck speelt zij het derde Ko- raal, van Guilmant een Allegrettos, het Intermezzo uit de zes de Symfonie van Widor, van Hendx-ik Andriessen het Eerste Koraal uit 1916, haar eigen Fantasie sur Chx-iste qui luxeset dies en Chox-al doxten van Jehan Alain en improvisaties. Cuyperskerk, Sas van Gent, 20.00 uur Rondje Markt Vijf bands staan op evenzoveel podia tijdens Rondje Markt. Er zijn optx-edens van de Dekzwabbers in Du Commerce. Louisiana Swamp Paraders op de Markt en in winkelstra ten, Bombelino Quartet in café Ter Nose, Flying Dixies inca- fé 't Biei-winkeltje en Boo's Jazzoo's in Porgy en Bess. •Diverse locaties, Terneuzen, 21.30 uur Orgelbespeling Jean-Pierre Maudet uit Frankrijk bespeelt het orgel. Het programma: Px-eludium en Fuga in d-mineur, Koraal Wachet auf, x-uft uns die Stimme, Koi-aal Ach bleib beiunr. Heir Jesu Christ, Koraal Liebster Jesu, wir sincl hier en Ko raal Wir glauben all' an einem Gott (J.S. Bach), Koraal Wer nur den lieben Gott en Koraal Schmiicke dich, o liebe Seele (G.A. Homulius) en Fuga in C-majeur (D. Buxtehude). Sint Jacobskerk, Vlissingen, 12.00 uur Orgelfestival Ad van Sleuwen (orgel) en Fien van Dingenen (blokfluit) coa- certeren in het kader van het Zeeuws-vlaams orgelfestival. Plet programma: Sonate Pxtma (G.P. Cima), Toccata ind klein (D, Zipoli), Sonate in F gi\ opus 2 no. 1 (B. Marcello), Sonate in d klein (B. Galuppi), Sonate in cl kl. opus 2 noll (D. Marcello), Concerto in a klein (A. Vivaldi), Suonataper rOffertorio (V. Petrali) en Scherzo in g klein opus 49 no. 2 (E. Bossi) R.K. Kerk, Aardenburg, 20.00 uur Spinvis (midden) met het Rosa Ensemble. foto Anna van Kooij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26