1 pv ^41 Tussen d/toowl ^11 en werkelijkheid *jr% -pdpt Wtyilfdfbon0PJ hldhidnl/jlt, pdpien en i^rfon'. Lr c f* a f V J* jr |I|m papieren karton Keer op keer vast aan een draad. Collectanten gezocht! HP? HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. WVI iwyr M JK*IA V Apihf l v- frf» m w woensdag 16 augustus 2006 Evenwicht tussen mens en natuur is onmisbaar voor het voortbestaan van al het leven op onze planeet Maar de laatste honderd jaar is de balans wreed verstoord. Greenpeace doet daar wat aan. Steun ons en word nu donateur. Via giro 44 of ga naar www.greenpeace.nl zonder evenwicht MH valt de wereld stil Het vervolg van de familieberichten van pagina 10 fik zag in jouw lief gezicht Omkrast door grijze haren Zo zeer de stempel en het gewicht Van al die harde jaren Nu ben je stilletjes heengegaan Ver weg van alle zorgen jouw liefde blijft voor ons bestaan Diep in ons hart geborgen Bedroefd maar met een dankbare herinnering aan al les wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in Ter Reede van ons is heengegaan, mijn lieve moeder, schoonmoe der, oma en overoma Sara Lacor-Meerman -Sjaan- weduwe van Frans Lacor in de leeftijd van 85 jaar. Vlissingen: Janny Meijer-Lacor Jan Meijer Huib Lacor (in herinnering) Marcel en Linda Simone en Marco Gijs 14 augustus 2006 Correspondentieadres: Westerzicht 139 4382 AD Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 'te Vlis singen alwaar gelegenheid is om afscheid te nemen op vrijdag 18 augustus van 15.30 uur tot 15.45 uur. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats om 16.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tol condoleren in ge noemd uitvaartcentrum. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zus ter. schoonzuster en tante Sara Lacor-Meerman Familie A. Meerman Familie B. Meerman De heer C. Meerman Familie A. Bevelander Rond 4 oktober houdt de Dierenbescherming haar jaarlijkse collecte. Wilt u ons en de dieren een paar uur helpen als vrijwilliger? Neem dan contact op met de afdeling in uw buurt. Kijk voor adressen op www.dierenbescherming.nl Zeer bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella Leendertse weduwe van Maarten Fieter Cornelis van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 86 jaar. Wij zullen haar erg missen Wij zijn heel dankbaar voor de goede zorg die haar geboden is door de medewerkers van Serviceflat 'De Schakel', STN en Zorgcentrum 'Ten Anker'. Hoofddorp: |.M. Hoogland-van Nieuwenhuijzen I. Hoogland Maarten Rotterdam: A.J. van Nieuwenhuijzen Tholen, 14 augustus 2006 Correspondentieadres: Anne Franklaan 72 2135 HB Hoofddorp De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op zaterdag 19 augustus om 11.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oudelande. De dienst wordt geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. C. Hoogendoorn. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Oudelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Doipshuis 'D'n Ostpit', Vanderbijlparkstraat 1 te Oudelande. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze zuster en tante Pieternella van Nieuwenhuijzen-Leendertse in de leeftijd van 86 jaar. Hoedekenskerke: N.P. Leendertse Baarland: J.J.J. van Nieuwenhuijzen- Leendertse Neven en nichten 14 augustus 2006 (Recht toe, recht aan zonder franje, zo heeft zij geleefd, zo houden wij haar 6ij ons. Verdrietig om fiaar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onze fieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Liza Nathafia Paulussen-van den Bunder sinds 8 oktober 1994 weduwe van CA.. Patdussen in de leeftijd van 89 jaar is overleden. Domburg, Middelburg, 25 april 1917 10 augustus 2006 Onze 6ijzondere dankgaat uit naar hetpersoneel van "het 'Rpggeveenhuis" en "(Buitenrust" voorde liefdevolle verzorging en verpleging. De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig haar uitdruk kelijke wil in besloten kring plaatsgcx'onden. Ugchelen: Ria en Theo Odijk: Els en Paul Oud Gastel: Ilona Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: T.VV.F. Coopman, Middachten 7, 7339JFI Ugchelen Ria, Els en Ilona willen tevens iedereen bedanken voor de getoonde belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte Stilte in mijn hoofd Rust voor mijn hart De vrede die alle verstand te boven gaat voor mijn ziel. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde, rustig van ons is heen gegaan Lourus Bimmel weduwnaar van Pieternella van Rotten in de leeftijd van 89 jaar. Berlicum: Jaap en Mary Vlissingen: Maaike Oudenbosch: Leni en Wim Vissingen: Karin en Loek Kleinkinderen en achterkleinkind Vlissingen, 13 augustus 2006 Correspondentieadres: M.P. Bimmel Colijnstraal 87 4384 EK Vlissingen Pa is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, al waar geen bezoek. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 18 augustus van 13.50 tot 13.45 uur in de Nederlands Hervorm de kerk aan het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend gedenken wij Pa tijdens de dienst, die wordt geleid door Ds. Boter. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de algeme ne begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het zaaltje achter de voormalige Gereformeerde kerk (Tramstraat 31 zij-ingang). In stilte, maar toch aanwezig Opa Bimmel Mark, Sander, Vivian, Astrid, Eva, Victor, Merian, Niels, Christian, Salvador Dankbetuiging We zijn heel dankbaar voor al de blijken van vriendschap en medeleven die we mochten ontvangen in de vorm van bezoek, telefonisch of een kaartje tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze onvergetelijke vader en opa Johannes Joost Boone Uw medeleven is ons tot steun en troost geweest. Onze welgemeende dank daarvoor. J. Boone-Traas Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, augustus 2006 -rr>x Edelsmeden Cees Anne Mulder Korte Noordstraat 37 4331 CH Middelburg Tel.: 0118-613760 Ontwerpen Reparatie In- en Verkoop Taxaties Open: do. vr. zat. 9.00- 12.30 14.00- 17.00 Enorm onder de indruk waren wij door de overweldigende, warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van Martin Onze hartelijke dank. Lina Ruisaard - Mol Helmi en Berteld Emely, Demian Boudewijn en Corine Stan Mensen met een nierziekte kunnen overleven dankzij dialyse. Maar keer op keer vast aan een draad - dat is zwaar. Daarom zet de Nierstichting alles op alles voor een implanteerbare kunstnier. De Nierstichting zoekt naast de implanteerbare kunstnier naar andere structurele oplossingen voor nierziekten. Ook zetten we ons in voor verbetering van de kwaliteit van leven van nierpatiënten en werken we aan de preventie van nierziekten. Meer weten over ons werk? Kijk op www.nierstichting.nl GIRO 88000 NIERSTICHTING GEEFT TOEKOMST. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden, Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS 1 TT Selfsupporting Africa Papier en karton zijn zo vanzelfsprekend dat wij er nauwelijks bij stilstaan hoe bijzonder ze zijn. Want waarmee maak je ideeën voor technologische ontwikkelingen tastbaar? Natuurlijk, papier en karton. Geïnteresseerd? Kijk op www.papierenkarton.org. informatiecentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12