W Natuursteenbedrijf Ferket en De Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN r Knutsel jij op Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Mama had al een grote meid, Papa werd met twee zonen verblijd. Met mijn komst is het gezin compleet. Nu mag iedereen weten dat ik DA GMAR heet. Mijn papa en mama: Léon Zuidhof en Larissa Bernard Mijn zus: Djahmilla Cappon Mijn broertjes: Chris en Noël Zuidhof Lantsheertstraat 13,4356 AX Oostkapelle Overleden Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse ling overlijden van onze gewaardeerde medewerker Alfred Knaap Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. AB Zeeland/Aria interim Goes, 14 augustus 2006 De strijd is gestreden jouw pijn is voorbij We probeerden te helpen m.m, Maar stonden er machteloos bij tlfe vechtlust was enorm T LA je werd alleen zomoe 'f J* Onze liefde is voor eeuwig In ons hart ga je overal mee naar toe Tot ons groot verdriet moeten wij u mededelen dat onze zoon, broer, oom en zwager Thomas Herman de Koek Tom na een ongeneeslijke ziekte op 11 augustus is overle den. Op het hoogtepunt van zijn intense leven mocht hij slechts 48 jaar worden. Willy en Trees de Koek Karin en Johan Timo en Mirte Viola en Peter Nienke Tom is in zijn woonplaats Ruinen (Dr), temidden van zijn naaste familie en vrienden overleden. Hij wordt begraven in Echten (Dr). In gedachten en gevoelens leven wij mee met zijn vrouw Ineke en hun kinderen Olmo en Veerle. Correspondentieadres: Spaarnestraat 13 4535 GSTemeuzen Voor Tom so far, so close you've never been so near I still want to give you Roses in Spring Liefs, Karin efs. V, irin 4 Verslagen en bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Els Goovers-Zwartepoorte Haar vriendschap en warme belangstelling voor an deren blijven we ons herinneren. Kees en Corrie Adrie en Nel Daafen Annie Koos en Tiny Jan en Mineke Cees en Agaath Paul en Anneke Acronius en Lenie Ria Goes, 13 augustus 2006 Met pijn in ons hart nemen we afscheid van onze zeer geliefde vriendin Els Zij zal blijvend een plaats in onze herinnering in nemen. Lenie en Acronius Goes, 13 augustus Met verbijstering en ongeloof werden wij vanmorgen geconfronteerd met het bericht van overlijden van Els Goovers-Zwartepoorte Echtgenote van onze voorzitter Hans Goovers. Wij wensen Hans, de kinderen en verdere familiele den veel sterkte in het verwerken van dit verlies. Bestuur en vrijwilligers Stichting Jazz by the Sea Geschokt hebben wij vernomen dat na een moedige strijd toch nog onverwacht is overleden, Els Goovers echtgenote van Hans Goovers, Raad van Bestuur Haar vechtlust en kracht bij het omgaan met haar ziekte waren bewonderenswaardig. Wij wensen Hans en zijn gezin veel sterkte om dit verlies te verwerken. Namens de Raad van Toezicht van Stichting AZZ Leen Wille Voorzitter Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van de echtgenote van onze Raad van Bestuur, Els Goovers De wijze waarop zij tegen haar ziekte bleef vechten was buitengewoon. Wij wensen dat alle goede en lieve herinneringen Hans en zijn kinderen de kracht geven om dit grote verlies te verwerken. Namens alle medewerkers van Stichting AZZ Hein Abbing Manager Zorg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Els Goovers-Zwartepoorte echtgenote van onze voormalig collega Hans Goovers. Wij gedenken Els als een sympathieke vrouw met een warme belangstelling voor onze organisatie en haar medewerkers. Wij wensen Hans, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Vlissingen, 14 augustus 2006 Raad van Commissarissen, directie en medewerkers Rabobank Walcheren/Noord-Beveland Geschokt en bedroefd zijn wij door het overlijden van de moeder van onze goede vriend Marco. Els Goovers-Zwartepoorte Wij wensen de naaste familie en vrienden heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Dick van de Linde Herman Dieleman Arne Honingh Jörgen Timmerman Diepbedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Els Goovers-Zwartepoorte echtgenote van de heer J.P. Goovers adviseur en voormalig penningmeester Gesteund door haar echtgenoot en kinderen heeft ze een lange strijd gestreden. Wij betuigen ons medeleven en wensen Hans, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte in deze periode van verlies en rouw. Namens het Nederlandse Rode Kruis, district Oosterschelde Dhr. T. Jansen, voorzitter Mw. A. Geertse, secretaris Wij zijn stil na het overlijden van Els Goovers-Zwartepoorte de vrouw van ons bestuurslid Hans Goovers. Zij was de hartelijke vrouw op de achtergrond die Hans in staat stelde ook actief te zijn voor het Zoute- landse bedrijfsleven. Wij wensen Hans, de kinderen, kleinkinderen en overige familieleden, liefde en kracht toe. Bestuur en leden van de Zoutelandse Ondernemersvereniging (Zomid) Geschrokken hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Els Goovers echtgenote van onze oud-voorzitter Hans Goovers Ons medeleven gaat uit naar Hans, de kinderen en kleinkinderen. Namens bestuur en directie van Stichting Promotie Marketing Zeeland Delta, Voorzitter, de heer J. den Boer Directeur, mevrouw C. Schönknecht Wij zijn diep ontroerd door het overlijden van Els Goovers echtgenote van ons medebestuurslid Hans Goovers Wij wensen Hans, de kinderen, kleinkinderen en ouders veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leden Bestuur Stichting Kinderzorg Middelburg Closely let me hold thy hand, Storms are sweeping sea and land; Love alone will stand. (C. Alice Elgar) Zeer bedroefd en totaal geschokt, maar met een onuit wisbare herinnering aan haar leven, hebben wij onge nadig onveiwachts afscheid moeten nemen van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en geweldige oma Marie-Anne Simone Ruth Grosfeld-Wilkens Ginneken, 6 juni 1945 Brugge, 13 augustus 2006 Aardenburg: Balt Grosfeld Nijmegen: Dolf en Dorrit Grosfeld-van Wanrooij Carlijn Den Haag: Thomas en Tamara Grosfeld-Glimmerveen Laurens Charlotte 4527 BD Aardenburg Romanlaan 25 De bijeenkomst vindt plaats in de St. Baafskerk aan de St. Bavostraat te Aardenburg, op donderdag 17 au gustus om 14.00 uur. Aansluitend begeleiden we Ma rie-Anne naar de algemene begraafplaats aan de Landstraat. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in res taurant "De Poort van Aardenburg", Kaai 31 te Aar denburg. Marie-Anne hield van bloemen Met grote verslagenheid vernamen wij dat volledig onverwacht, een onzer beste vriendinnen is overleden Marie-Anne Grosfeld-Wilkens Marie-Anne heeft vaak lief en leed met ons gezin ge deeld. Zij was voor ons een steun en toeverlaat en wij zijn haar daar zéér dankbaar voor, wij zullen haar missen. Balt, Dolf en Dorrit, Thomas en Tamara wensen wij de kracht toe dit intense verdriet te dragen. Ineke en Flor Vriends-van der Put Olaf en Marit Yves-Jan en Daniëlle Christianne en Marie Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Marie-Anne Grosfeld-Wilkens Wij blijven ons Marie-Anne herinneren als een warme, attente en gastvrije persoonlijkheid. We zullen haar betrokkenheid en belangstelling voor het wel en wee van onze vriendengroep blijvend missen. Balt. de kinderen en kleinkinderen wensen wij alle kracht toe dit grote verlies te verwerken. Je Aardenburgse vrienden: Ans en Coen Marlies en Cees Gerda en Harry Greta en Herman Beppie en Paul Marleen en Hans Liesbeth en Ton Marianne en Charles Rosan en Bram Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Marie-Anne Grosfeld Wij wensen Balt, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met dit immense verlies. Lionsclub "West Zeeuwsch Vlaanderen" Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons clublid en voormalig secretaresse van onze vereniging, Marie-Anne Grosfeld-Wilkens Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie de benodigde kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden Tennisclub S.J.E.F. Aardenburg Wij kennen het leven niet, Hoe zouden wij de dood kunnen begrijpen? Confucius. Verdrietig en verslagen ontvingen wij zondag 13 augustus 2006 het droeve bericht van het overlijden van Marie-Anne Grosfeld-Wilkens de echtgenote van onze verpleeghuisarts en voor malig medisch directeur Balt Grosfeld. Samen met haar man zou zij, na een periode van zorg om haar eigen gezondheid, gaan genieten van de nieu we fase in hun leven. Zij was altijd nauw betrokken met het werk van haar man in ons verpleeghuis en onze verzorgingshuizen en velen van ons hebben haar vriendelijke persoon lijkheid en warme belangstelling mogen ervaren. Wij leven mee met Balt, de zonen Dolf en Thomas, de schoondochters Dorrit en Tamara, de kleinkinderen Laurens, Charlotte en Karlijne en verdere familie. Wij wensen hun kracht toe om dit grote verlies te ver werken. Namens de Raad van Toezicht Raad van Bestuur Medewerkers Bewoners Vrijwilligers Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen Onverwachts hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede buurman, Jo wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij dit verlies. Fam Tevel Famvan de Gruiter Psalm 103: 15-16 Geschokt namen wij kennis van het plotseling over lijden van onze oud-medewerker en vader van onze collega Rinie Jo Dingemanse ïo was ruim dertig jaar werkzaam als chauffeur bij ons bedrijf en we zullen ons hem blijven herinneren als een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen de familie veel sterkte toe in het verwer ken van dit verlies. De directie en alle medewerkers van Zeelandia's Garnalen, Van Belzen BV, Amemuiden 7 Laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is 't niet erg, Wel voor hen die zij achterlaat, Vaarwelen rust in vrede. Nog maar twee maanden na het overlijden van haar lieve, zorgzame man, geven wij u kennis dat voor zien van het H. sacrament der zieken is overleden, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Magdalena Margaretha Marteijn sinds 14 juni weduwe van Alfred Rudolf Moens in de leeftijd van 74 jaar. Familie Marteijn Familie Moens Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen die zij in verpleeghuis "DeStelle" heeft mogen ontvangen. Correspondent iead res M. Thilleman-Marteijn Reinaertstraat 29 4527 CA Aardenburg Madelein is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis in Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 16 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 18 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria He melvaart te Aardenburg. Daarna nemen we om 12.30 uur afscheid in crema torium "Terneuzen" Bellamystraat 28c te Temeu- zen. Enkel schriftelijke condoleances achter in de kerk. Samenkomst aan de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Rust zacht tante Madelein Piet en Bema de Poorter-Cauwels Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Met groot verdriet in ons hart, maar trots om wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lie ve man, vader en opa Willy Haase echtgenoot van Tiny de Baar in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: Tiny Haase-de Baar Terneuzen: Elvera Cosijn-Haase Cees Cosijn Milan Elise lp Dayko 12 augustus 2006 Churchilllaan 402 4532 MC Terneuzen Willy is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Roose- veltlaan 6, Terneuzen, waar gelegenheid is tot af scheid nemen op woensdag 16 augustus van 20.00 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 17 augustus om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. In plaats van bloemen graag een bijdrage aan de kankerbestrijding. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega F.W. Haase (Willy) Wij wensen zijn echtgenote, dochter en overige fami lieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Verslagen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze gepensioneerde collega, kanaalloods Willy Haase Wij wensen zijn echtgenote Tiny, dochter, kleinkin deren en verdere familie veel sterkte toe met het dra gen van dit verlies. Collega's en vrienden, VNLS Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "De Vurssche", is toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Johannes Cornelis Platteeuw echtgenoot van Hebrina Janneke Adriana de Bokx in de leeftijd van 77 jaar. Hoek: H.J.A. Platteeuw-de Bokx Boxmeer: Gelein en Adrie Hans en Anke, Linde Lilian en Jan-Willem Terneuzen: Pieteren Suzie Valeska Hoek: Johan Nieuw-Vennep: Adri en Chianthana Anna 14 augustus 2006 Tramstraat 8 4542 BH Hoek De samenkomst wordt gehouden op vrijdag 18 au gustus om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk vrij gemaakt, Tramstraat 1Hoek. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. VAN 15 T/M 19 AUGUSTUS LAATSTE KOOPJESWEEK ALLE DAMESHOEDEN-TASSEN, JAGO SJAALS, MODESTOFFEN 50% KORTING OF MEER!! HERENPETTEN-HOEDEN 25% - 50% KORTING VANAF 22 AUGUSTUS NIEUWE COLLECTIE MODESTOFFEN SPECIALE ACTIE VANAF 15,- MODESTOFFEN STOFFENSCHAAR CADEAU Graag tot ziens, Janny Mutter, Veerstraat 5, 4543 BG Zaamslag, tef. 0115-431783 Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na eenmoeiie. volle levensavond, door de Heere uit ons midden ij weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina van den Berge-van Koeveringe in de leeftijd van 81 jaar. Sterke de Heere ons met dit verlies. Krabbendijke "Ter Weel": C. van den Berge Yerseke: M.J. van den Berge tin herinnering] Nunspeet: A.F. Bosman-van den Berge J.J. Bosman Yerseke: F.A. van Overbeeke-van den Berge (in herinnering) L. van Overbeeke Yerseke: D.J. Fraanje-van den Berge C. Fraanje Zeewolde: J. Paauwe-van den Berge J.L. Paauwe Yerseke: M.J. van den Berge J. van den Berge-Verschuure Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 14 augustus 2006 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Rozenlaan 30 4401 HG Yerseke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard inhei mortuarium van zorgcentrum "Ter Weel" te Krab bendijke, alwaar woensdag 16 augustus van 19.50 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 18 augustus au 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw als nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief om vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerken van Nieulande en "Ter Weel" te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Enige en algemene kennisgeving Na een langdurige ziekte is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Lourus Marinus Almekinders in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg: M.L. Almekinders t C. Almekinders-Wisse Rijswijk: G.l. Almekinders J. Almekinders-Wisse Kapelle: A. Almekinders t J. Almekinders-Nieuwenhuijze'j Nichten en neven Goes, 15 augustus 2006 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: S. Almekinders, Boterbloem 4,4421 MJ Kapelle Op donderdag 17 augustus zal er om 13.15 uur een afscheidsbijeenkomst worden gehouden in Rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.45- 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er in bovengenoemd rouwcentrum gele genheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum "Ter Weel" voor de goede en liefdevolle verzorging gedurende vele jaren. Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor bei medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook,die wij ontvangen hebben na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus Cornelis de Visser We hebben dit zeer gewaardeerd en het heeft ons 05 C.F. de Visser-van Stee Kinderen en kleinkinderen Yerseke, augustus 2006 In Memoriam 15-08-2003 15-08-2006 Lieve Bjarne Zo lief, zo klein Zo mooi, zo fijn Zo zal jij altijd In onze gedachten zijn Papa, mama Jens a|3ir Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum f De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Ook voor bemiddeling en advies bij d aanschaf van een gedenkteken Een modern bedrijf, al meer dan 40 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst Tel.: 0114-312906 woendag- of zaterdag middag met Mark (8) die verstandelijk gehandicapt is, zodat z'n moeder eens met de andere kinderen naar de bios kan? HOREN, ZIEN E

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30