PZC Van Campenhout keert terug bij SSV'65 Vijfde plek Ko Kasse in EK-race Regenval vertraagt Zeeland Open 19 jjredanaar lost keepersprobleem op Provoost houdt stand tegen wereldkampioen uitslagen agenda dinsdag 15 augustus 2006 wb Ranke Boersma Christol van Campen- l1(nl maakl komend voetbalsei- ,1»toch deel nit van de selec- fivan SSV'65. De doelman uit i vertrok deze zomer naar nuisieren, maar trekt zijn over schrijving naar de Brabantse zondag-tweedeklasser nu in. Dat is mogelijk omdat Van Cam- wnhout nog geen bindende wed- Slrijd speelde voor Halsteren. Daarmee lost de 42-jarige Chris- !öl van Campenhout het keepers probleem op, waarmee de kers verse Goese hoofdklasser werd confronteerd na het plotselin ge vertrek van Illary van der Lee naar de Griekse betaald- voetbalclub Polykastro. De van Zaamslag gekomen Bart Cor- stanje was daardoor in de selec- iie van trainer Marco Groene- veld nog de enige doelman die kt niveau van de hoofdklasse ijkt aan te kunnen. „Ik ben blij en opgelucht dat we vrmet Christol een volwaardige keeper bij hebben", zegt Groene- over de terugkeer van de „profvoetballer, die gister- jvond Halsteren inlichtte over zijn besluit. „Bart Corstanje doet het tot dusver heel goed, mar er móest een keeper bij." Van Campenhout leek er vorig jaar naar te neigen door te gaan bij SSV, al hield hij de deur naar andere clubs open omdat ie Goese hoofdklasser er maar met in slaagde een baan voor hem te vinden. Eind mei, vlak voor het verstrij ken van de overschrijvingster- mijn, kreeg de Bredanaar plots te verstaan dat de club niet meer op zijn definitieve jawoord wenste te wachten en met ande rs in zee zou gaan. Daar- Van Campenhout naar gesprek gehad met SSV-voorzit- ter Ko Welleman en Cor Klos van de sponsorstichting. Ik heb een en ander tegen elkaar afge wogen, met het thuisfront over legd en mijn gevoel vervolgens laten spreken. Ik wil gewoon graag terug naar SSV. Ik heb hier twee jaar gespeeld, in die tijd iets moois opgebouwd en de promotie naar de hoofdklasse meegemaakt. Ik wil er ook graag bij zijn op dat niveau. Bo vendien ga ik bij NAC Breda de jeugdkeepers trainen en dat valt beter te combineren met voetbal len op zaterdag dan op zondag." Oud zeer Over mogelijk oud zeer vanwege zijn abrupte vertrek in mei bij SSV werd niet gesproken. Van Campenhout: „Maar dat hoeft van mij ook niet meer zozeer. Ik zal binnenkort vast nog wel even van gedachten wisselen met de trainer, maar het sportie ve aspect staat daarbij voorop. Ik wil er gewoon heel graag aan bijdragen dat SSV in de hoofd klasse blijft. Dat moet het doel van ons allemaal zijn." Waar hij de voorbije twee jaar alleenheerser was in het doel van SSV, moet hij nu de concur rentie aangaan met Bart Cor stanje. „Maar ik heb wel voor he tere vuren gestaan", stelt Chris tol van Campenhout. „Ik denk dat ik genoeg bagage meeneem om die strijd met een gerust hart aan te durven gaan." door Daaf Kasse GOES - Bennie Provoost is in hel Hiltex Zeeland Damtoer- nooi van start gegaan met een gelijkspel tegen wereldkampi oen Aleksej Tsjizjov. De Zeeuwse kampioen speelde in Sportpunt Zeeland in Goes een uitstekende partij waarin de stellingen lange tijd in evenwicht bleven. Pas in het late middenspel kon de sterkste dammer van de laatste twee decennia zijn stempel op de partij drukken, maar een winstvariant vond hij desondanks niet. Uiteinde lijk had de Rus in het eindspel wel wat materiaal voordeel, zodat Provoost iets minder en Tsjizjov iets meer dan een punt aan het duel overhield. Minstens zo verrassend als het gelijkspel van Bennie Pro voost in hoofdgroep 1 was de nederlaag van Kees Thijssen. De oude Senegalees Bassirou Ba troefde de Nederlands kampioen in een gecompli ceerde partij af. In hoofdgroep 2 vielen in de openingsronde twee beslissin gen. Guntis Valneris, op pa pier de sterkste speler in deze groep, won een mooie aanval- spartij tegen Boudewijn Der- kx. Alexander Schwarzman versloeg Yuri Tchertok, vorig jaar winnaar van de open groep, met indrukwekkend positiespel. Nu vult hij de door het vertrek van Van der Lee ontstane leem- .g in. „Ik heb zondag een Schaakkampioen De Variant slaat andere weg in - Schaakvereniging De Variant slaat, zo werd afgelopen weekeinde bekend, een andere in. De Bredase club trekt lich terug uit de meesterklasse, waarin ze afgelopen seizoen on der de naam U-Boat Works op nieuw de nationale titel verover de. ,Nu de play-offs wegvallen, valt voor ons de laatste drijfveer om via de competitie de iksport en onze club te promoten, We denken er nu aan zelf iets op te zetten. Een mooie Iweekamp of zo", zegt bestuurs- SdRobert Klomp. ö.e Variant probeert al jaren de een bredere be- mee te geven. De club uit Breda trekt jaarlijks zo'n tienduizend euro uit om wereldtoppers als Adams, in en Sokolov aan zich te i. Het leverde De Variant tffl zwik nationale titels op. Twaalf in dertien jaar om pre- zijn. Alleen in 1995 liep Met het promoten van de sport het wat minder vlot. Elf geleden werd op voorstel ran De Variant een play-off- bovenop de reguliere gezet. Deze meesterklasse werd de eerste jaren steeds op grootse wijze in Breda afge werkt, Het vervolg werd ken- ndijk niet breed genoeg gedra- Sen, want vorig jaar al werd be sloten de play-offs weer af te schaffen. Publiciteit Voor De Variant was de meester klasse een manier om de sport wonder de aandacht te bren- een normale competi- in geen enkele schaker "aar onze internationale groot meesters komen kijken. Tijdens Play-offs kon dat wel. Ook kon je van zo'n finale een sfeer- jol evenement maken, waarmee J5 ook weer beter de publiciteit kunt halen." Faber weet niet of de nationale -kcompetitie hiermee de- J'fef is afgehaakt als pu- psevenement. „Het is duide- flk dat de play-offfinale niet |r een toegevoegde waarde U voor onze sport. Zowel Wief als publicitair. We zoe- 0n nu naar andere manieren de sport in deze 'verdrin- r -°smarkt' interessanter te ma- en voor televisie en kranten", «gthij. Marino Barkel (links, zittend) en Bennie Provoost (rechts, zittend) nemen nog even een stelling door, voordat ze beginnen aan het Hiltex Zeeland Open. Nationaal kampioen Kees Thijssen (links, staand) en een speler uit de Zwitserse groep kijken toe. foto Willem Mieras door Koen de Vries GOES - Met enige vertraging is gistermiddag de zevende editie van het internationale damtoer- nooi Zeeland Open begonnen. Door de hevige regen arriveer den enkele deelnemers te laat in Sportpunt Zeeland in Goes. De verlate start werd door de or ganisatie met gemengde gevoe lens ontvangen. „Het is in elk ge val prachtig damweer", was een positieve reactie van de voorzit ter van het organisatiecomité, Aart Walraven. Het Hiltex Zeeland Open is het laatste uit een lange serie zomer- toernooien. De toppers willen kennelijk nog één keer vlam men, want tal van wereldkampi oenen en ex-wereldkampioenen zijn tot en met zaterdag in Sport punt Zeeland actief. Ze zijn on derverdeeld in twee groepen van acht. Tot en met vrijdag worden de zeven poulewedstrij den afgewerkt. Zaterdag zijn de finales, waarbij de nummers één van de poules tegen elkaar strij den om de hoofdprijs. Vorig jaar werd die verrassend gewonnen door de Nederlander Ron Heus- dens, die ook dit jaar van de par tij is. De overige 54 deelnemers komen uit in de Zwitserse groep. Elke dag bepaalt de com puter wie welke tegenstander treft. Spelers met ongeveer de zelfde score worden aan elkaar gekoppeld. Zeeuwse hoop in Goes is Bennie Provoost. De 20-jarige inwoner van Aagtekerke kon gisteren meteen vol aan de bak. Hij trof de huidige wereldkampioen Alexei Tsjizov. De Rus liet met een zien zich niet met een Jantje van Leiden af te willen maken van het toernooi. Hij vond de symbolische openingszet die Ton Kienhuis, directeur van Sport Zeeland, aan zijn bord verrichtte tot verbazing van de kenners niet goed genoeg. In plaats van de zet die gemid deld twee van de drie keer wordt gehanteerd (32-28), koos hij voor een het verrassende 31-27. Bennie Provoost moest drie minuten nadenken voordat hij zijn eerste steen in beweging bracht. Hij besteedt deze zomer om een wat avontuurlijker dam- stijl te ontwikkelen. „Ik wil mijn speelstijl omgooien, maar niet in dit toernooi. Ik wil hier goed presteren en kies voor be houdend spel." Peter van de Wege evenaart in Maasmechelen prestatie van vorig jaar door Henk de Winter MAASMECHELEN - De Zeeuw se rallyrijder Ko Kasse is vijfde geworden bij een EK-race in het Belgische Maasmechelen. De coureur uit Veere plaatste zich voor de A-finale in Divisie 2 door de B-finale winnend af te sluiten. Peter van de Wege uit Zuiddorpe werd in Divisie IA evenals vorig jaar dertiende. Een beetje onwennig stapte Peter van de Wege samen met Ko Kasse over de Duivelsberg tijdens de presentatieronde van de rally voor het Europees kam pioenschap. De coureur uit Zuid dorpe voelt zich veel meer op zijn gemak in de luwte. Op zijn gemak aan zijn raceauto, een Toyota Yaris, werkend. Contro lerend of er geen stekkertje los zit of een lekkage te zien is. Van de Wege: „Dan weet je zeker dat het gecontroleerd is. Ben je iets vergeten, dan is het je eigen schuld." Dat is een beetje de aanpak van Kasse. Alles in eigen hand hou den, al is Kasse met zijn jaren lange ervaring op EK-niveau wel wat meer media-aandacht gewend. „Wat gaat dat hard en wat een dikke auto's staan er in mijn klasse (Divisie IA 1600cc). Ik had gehoopt iets dichter bij de top te zitten. Ik mag al blij zijn als ik een finaleplaats haal en bij de beste zestien hoor", be keek de Zuiddorpse autocou reur zijn prestaties na twee van de drie heats. Na drie heats mocht Van de We ge plaatsnemen in de C-finale. Daarin hield hij de Rus Leganov (Peugeot 206), de Tsjech Vim- mer (Peugeot 206) en de Zweed Gustafsson (Peugeot 206) achter zich. De plaats in de C-finale le- Dubbeltitel Nonnekes op het strand GOES - Alexander Nonnekes heeft afgelopen weekeinde op het Nederlands kampioenschap beachtennis samen met Chantal Peperkamp de titel in het gemengd dubbel veroverd. Op het strand van Scheveningen kwam het duo redelijk eenvoudig door de voorronden. Alleen in de fina le kregen Nonnekes en Peperkamp met serieuze tegen stand te maken. Het duo Sjors Lemmens/Linda van Os werd uiteindelijk met 2-4, 4-0, 5-3 verslagen. In het mannendubbel werd de uit Goes afkomstige Nonne kes samen met Lemmens in de halve finale uitgeschakeld. Nonnekes neemt deze week deel aan het NK tennis in Am sterdam. Toertocht Still Kids afgesloten GOES - De toertocht van de Stichting Still Kids is afgelo pen weekeinde succesvol afgesloten in het Brabantse Et- ten. Een groep van zestien renners reed de afgelopen twee weken door Nederland en België om geld in te zamelen voor de stichting, die ervoor zorgt dat kinderen gelijktij dig onderzocht en behandeld kunnen worden door een team van osteopaten. Tijdens de tocht werden ook diverse plaatsen in Zeeland aangedaan en prominenten als Jo de Roo, Keetie van Oos- ten-Hage, Jeroen Blijlevens en Erik Dekker verleenden hun medewerking aan het project. De opbrengst bedroeg afgelopen weekeinde ruim 20.000 euro, maar de organisa tie is ervan overtuigd dat het streefbedrag van 25.000 eu ro nog gehaald zal worden. Provoost tweede in eindstand ONK HENGELO - Schaker Simon Provoost uit Nieuwvliet is tijdens de slotronde van het open Nederlands kampioen schap voor de jeugd opgestoomd naar de tweede plaats. Door winst op Jasper Broekmeulen in zijn negende partij: kwam de Zeeuws-Vlaming op zeven punten en passeerde, hij nog drie deelnemers. Jan Breukelman uit Terneuzen werd veertiende. Hij versloeg in de slotronde Tjaart Of- fringa en kwam uit op vijfenhalve punt. Nijskens blijft in spoor van Koert AALSMEER - Eline Nijskens heeft bij de open waterwed strijden in Aalsmeer de show gestolen op de 2000 meter schoolslag. De gehele race bleef de uit Clinge afkomstige zwemster in de buurt van Astrid Koert. Deze schoolslag zwemster bij uitstek, lid van MNC Dordrecht, had echter de zware IJsselmeeroversteek in haar benen en dat was te zien in de uitslag. Nijskens (ZC Koewacht) tikte slechts een halve seconde na Koert aan en verzamelde daarmee veel punten voor het nationale klassement. Bij de junioren vervolgden Nathan Tramper (Bevelan ders) en Judith en Wouter Stap en Jaimy Kort (Stormvo gels) hun overwinningstoer. Tramper was wederom suc cesvol op de 1000 meter schoolslag, net als Jaimy Kort. Ju dith Stap won de 1000 meter vrije slag bij de junioren en heeft de klassementstitel al op zak. Haar jongere broertje Wouter won de 250 meter bij de minioren. Op het hoofdnummer 3000 meter vrije slag voor vrouwen leverde Mieke van Dort van De Stormvogel met de acht ste plaats de beste Zeeuwse prestatie. Op het kortere on derdeel voor senioren, de 1000 meter, was Anne Pel met een achtste plaats net een fractie sneller dan haar clubge note Van Dort. Ko Kasse (links) en Peter van de Wege laten zich zien aan het publiek in België tijdens de presentatie ronde. foto Henk de Winter verde hem een dertiende plaats in het algemeen klassement op. Net als verleden jaar tijdens de EK van België. Ko Kasse uit Veere verscheen met zijn Opel Astra OPC in de Divisie 2, een klasse voor bijna standaard auto's. Zijn opening in de officiële tijdtraining was sterk. Een vijfde tijd zette hij op de klokken en dat plaatste hem meteen in de top van Divisie 2. „Dat is een goede uitgangsposi tie voor de eerste heat. Er zijn nog drie heats te rijden. Ik ben er nog lang niet", blikte Kasse vooruit. Snelle Fransman Met een zesde, een vijfde en nog een keer een zesde tijd pakte Kasse de beste startplaats in de B-finale. „Naast me staat een snelle Fransman in zijn Clio. Het zal moeilijk worden om van hem te winnen." Deze Fransman (Rousse) nam, zoals Kasse had voorspeld, de leiding. Met nog twee ronden te gaan, dook Kasse de zogenaam de Jokerlap in, een stukje extra circuit dat de rijders eenmaal moeten rijden. De Fransman nam de Jokerlap een ronde la ter, trapte daarbij iets te laat op de rem en dat gaf Kasse net ge noeg ruimte om de leiding over te nemen. Het ticket voor de A-finale voor Kasse was binnen. In deze A-finalerace stuurde Kasse zijn Opel Astra naar de vijfde plaats. Goes. 3e Hiltex Zeeland toernooi. Eerste ronde. Hoofdgroep 1: Tsjizjov (Rus) - Provoost (Ned) 1-1 (1,04-0,96), Thijssen (Ned) - Ba (Sen) 0-2, Tanzjikuzj- ina (Rus) - Scholma (Ned) 1-1, Amril- laev (Rus) - Misans (Let) 1-1 (0.96-1.04). Hoofdgroep 2: Valneris (Let) - Derkx (Ned) 2-0, Podolski (Dui) - Barkel (Ned) 1-1 (1,04-0,96), Schwarzman (Rus) - Chertok (Rus) 2-0, Ndjofang (Kame roen) - Heusdens (Ned) 1-1. Zwitserse Groep: Rozenboom - Terps tra 2-0, Bennink - Meurs 0-2, Bremmer - Riesthuis 2-0, Brons - Van Velzen 0-2, Verhaar - Groenendijk 1-1, Van de Most - Fokkink 0-2, Van de Most - Koopman schap 1-1, Gort - Schoenmakers 1-1, Den Hartog - Van Tilborg 0-2, Teijn - Jaap de Jonge 0-2, Spreen Brouwer - Stam 0-2, Verheij - De Raad 1-1, Steijlen - De Vries 2-0, De Bruijn - Ganeshie 1-1, Vlot - Binnenkade 0-2, Koops - Jan de Jonge 2-0, Lugthart - Kentie 2-0, Damen - De Wild 2-0, Tjon A Ong - Bosker 2-0, Van Oosterhout - Hessing 0-2, De Bruijn - De Vast 1 -1Kasse - De Voogd 1 -1Van de Weteringh - Van Akkeren 2-0, Holst- voogd - Pietershove 2-0, Blaas - Klom penbouwer 1-1, Kleinrensink - Soumah 1 -1Tilroe - Marijs 2-0. Toernooi Zoutelande. Eindstand: 1 Piet Maartense en Fabian Moes (Middel burg), 2. Martin Willemsen en Ceetan Wootan (Goes), 3. Nico Claessens en Salvator Prior (Middelburg), 4. Hennie Wijs en Daaf Faasse (Veere) Los Angeles. Vrouwen. Finale: De mentieva (Rus/3)-Jankovic (Ser/16) 6-3 4-6 6-4. Kruiningen/Waarde. Scaldistoer- nooi. Finales: HE7: E. Liefbroer-R. Jan- se 6-2 6-2. DE7: C. van de Pas-L. de Koe- ijer 6-2 6-1DE8: J. van Langevelde-K. Dieleman 6-3 6-2. HD6: S. Goossens/B. van Sabben-M. Bal/T. Vogelaar 6-2 3-6 7-6. HD8: R. Hage/R. van der Jagt-J. van Gorsel/J. Kuzee 6-2 6-1. DD7: H. Bauer/I. Schrier-N, de Neef/M. Smol ders 6-0 7-6. DD8: L. van Gasten/G. Ree- ders-J. Schrier/M. de Vries 6-2 6-1. GD6: M. de Haze/J. van der Hart-C. Bellaart/R. Aarts 3-6 6-4 7-6. GD7: H. Bordui/P. Joosen-E. Mol/R. Lagendijk 5-7 6-2 7-6. GD8: R. van der Jagt/E. van der Jagt-A. Kole/H. Krombeen 6-3 6-2. Nisse. Open dubbeltoernooi TenNIS- SEn. HD6: J. Jansen/K. Ringelberg-P. Daver/H. van Sabben 4-0 4-2. HD7: C. van den Berg/M. Inja-H, Braam/M. van den Hage 5-3 4-1, E. de Jonge/P. Maat-L. Goedegebure/P. Joosse 4-2 4-2, L. Goedegebure/P. Joosse-M. Bal/F. de Schipper 2-4 5-4 7-1, W. Goedegebure/A. Tange-J. van Hese/R. de Koster 4-0 4-1, P. Karman/M, Wee- maes-P. de Jonge/K. Lous 5-4 2-4 7-3. DD6: M. Braam/R. Vermeule-N. Eversdijk/D. Gast 4-2 0-4 9-7. DD7: M. Roelands/K. van Sabben-M. Blok/R. Kloet 2-4 4-1 7-4. DD8: E. de Jonge/I. van 't Westeinde-A. Markusse/M. Stroosnijder 4-0 4-2, M. Meerman/M, Weisfelt-E. de Jonge/I. van 't Westeinde 4-2 4-1. GD6: M. Schog/C. de Marco-R. Vermeule/J. Sprinkhuizen 4-0 4-1, D. Viona Vilder/M. van Tuijl-M. Schog/C. de Marco 4-1 5-3. GD7: J Koens/T. Alte- na-E. Vermeulen/C. van der Weele 4-0 4-2, M, de Jonge/W. de Jonge-M. Kloet/C. Roelands 4-1 4-2, D. Gast/D. de Kok-L. de Hamer/E. de Hamer 4-1 5-3, L. de Hamer/E. de Hamer-G. Schrauwen/ P. Stroo5-3 4-0, D. van den Dries/P. van Liere/I. de Wachter/F. Klein Meulekamp 4-0 4-1, P. Kopmels/E. de Jonge-I. de Wachter/F. Klein Meulekamp 4-1 4-1, A. de Nood/A. de Pan-G. Almekinders/P. de Jonge 5-4 2-4 7-4. GD8: K. Lanting/W. Biemans-A. van der Maas/N. Minnaard 6-2 6-0. Middelburg. Drukkerij Verhage MLTC-toernooi. HE4: S. Vermeulen-F. Dolk 6-3 6-2. HE5-35+: R. Vroegop-A. Langstraat 6-1 6-4. HE7-35+: J. Walsa- rie Wolff-P. Franke 6-1 6-2. HE8-35+: A. Kooman-M. de Cesari wo. DE8: T. van den Berg-R. Tommei 6-1 6-1. HD6-50+: F. van der Heijde/J. de Vrïes-W. Wijngaarden/W. Hagemann 6-1 6-2. HD7-35+: H. Otto/F, van der Plas-G. van de Blonk/K. van Rabenswaay 2-6 6-2 7-6. GD6-35+: C. Kleinepier/S. Goossens-L. Hoekstra/A. Hoekstra 6-4 6-2. Aalsmeer. Tweede openwaterwed- strijden. Zeeuwse deelnemers. Mannen. 1000 m. vrije slag junioren 1 en 2: 7. R. van Doeselaar (ZCK) 14.16,36; 13. T. Tramper (BEV) 16.15,68; 14. T. Pel (STV) 16,17,69. 1000 m. vrije slag junioren 3 en 4: 6. N. Tramper (BEV) 13.16,29. 250 m. vrije slag mini- oren 3 en jonger: 1. W. Stap (STV) 4.38,79. 1000 m. schoolslag junioren 3 en 4: 1. N. Tramper 16.29,41. 1000 m. vrije slag senioren/jeugd: 18. R. van Doeselaar 14.43,31. 2000 m. schoolslag senioren/jeugd: 5. N. Tramper 31.52,00. 500 m. vrije slag minioren6 en jonger: 2. T. Tramper 7.44,22; 5. L. Kort (STV) 8.30,99. Vrouwen. lOOO m. vrije slag junio ren: 1. J. Stap (STV) 14.33,38; 6. J. Tramper (BEV) 14.59,14; 9. D. van Pee- nen (STV) 15.51,19. 1000 m. school slag senioren/jeugd: 4. A. Meesen (ZCK) 18.46,58; 5. S. van Doeselaar (ZCK) 21.58,99. lOOO m. schoolslag ju nioren: 1. J. Kort (STV) 18.10,75; 2. I. Dingemanse (STV) 18.11,90; 3. J. Tram per 18.16,81. 1000 m. vrije slag senioren/jeugd: 8. A. Pel (STV) 14.26,01; 9. M. van Dort (STV) 14.26,02. 2000 m. schoolslag senioren/jeugd: 2. E. Nijskens (ZCK) 33.59,98. 500 m. vrije slag minioren 6 en jonger: 7. T. van Dort (STV) 8.25,66. 3000 m. vrije slag senioren/jeugd: 8. M. van Dort 43.27,42. dinsdag Hiltex Zeeland Damtoernooi. Twee de ronde om 9.30 uur, derde ronde om 15.00 uur. Locatie: Sportpunt Zeeland aan de Zwembadweg in Goes. Tennis Drukkerij Verhage MLTC-toernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC te Mid delburg. Aanvang: 16.00 uur. Open dubbeltoernooi TenNISSEn. Locatie: tennisvereniging TenNISSEn te Nisse. Aanvang: 15.00 uur. Grando Keukensveteranentoer- nooi. Locatie: tennisvereniging Zierik- zee. Aanvang 12.30 uur. Mosselkrauwertoernooi. Locatie: ten nisvereniging Philten te Philippine. Aan vang: 15.00 uur. Voetbal Molenkreek-toernooi. 19.00 uur: Schoondijke-Cadzand; 19.30 uur: Aar- denburg-Groede. Locatie: voetbalvel den Schoondijke. Vriendschappelijk: Hoek-Uefa's Loke ren, Terneuzense Boys-Terneuzen, AZVV-HVV'24, Steen-Hontenisse, Oost burg-Biervliet, Clinge-IJzendijke, Sluis- kil-Terneuzense Boys 2, RIA W.-Hoek 2, Nieuwdorp-Zaamslag, Hoofdplaat-I J- zendijke 2, Koewacht-FC Affligem, Ter- neuzen A1-Terhole, Mevo-SKNWK (18.45 uur), FSV-Duiveland (19.15 uur), Colijnsplaatse Boys-FC Dauwendaele (19.00 uur), Nieuw Borgvliet-Yerseke (19.00 uur), Noad'67-Val Aan (19.15 uur), Wolfaartsdijk-Arnemuiden 2, Oost- kapelle-Zeelandia Middelburg (19.15 uur), De Meeuwen-Bevelanders, Hein- kenszand-Luctor'88, MZVC- Robur (19.00), Bruse Boys-Zierikzee. Indien niet anders vermeld, aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19