64.95 A» iH JL PZC Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding *12 t het gelukskantoor VAN zeeland SPEEL NU MEE MET HET: BOULEVARD-SPEL k'i i M im j li r.m r.i 11 111 ibises fj£t (Tlensen i Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij zijn de trotse grootouders van Femke dochter van Alco en Babs van de Ketterij. Jagstzell in Duitsland. Zij is geboren op 7 augustus 2006. i| Lieven en Plonie van de Ketterij in Grijpskerke. Jubileum Op 16 augustus 2006 hopen onze ouders en grootouders TH. Dobbelaar en K.M. Dobbelaar-Klaassen hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Namens hun kinderen en kleinkinderen Korte Delft 12 4543 BC Zaamslag Verjaardag Op zaterdag 19 augustus hoopt onze moeder, oma en overoma L. de Witte-Dekker 85 jaar te worden. Iedereen die dit met ons wil vieren, is van harte welkom op 19-08-06 van 15.00 tot ca. 17.00, in de Frimazaal van zorgcentrum Simnia te Domburg. Ivm ruimte liever geen bloemen of planten. Haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen Overleden Het is tijd, ik moet nu gaan, ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar mij uit in de regenboog, hoog in de lucht. Als de zon weer op komt en de hele wereld nieuw is, kijk dan naar me uit en hou van me, zoals ik van jullie gehouden heb. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, delen wij u mee dat plot seling is overleden onze zoon, broer, zwager en oom Johan Frederik Alfred Knaap Alfred in de leeftijd van 39 jaar. F.E. Knaap N.A. Knaap-Bakker Diana en Stephan Kim Nathalie Roy Marco en Joke Tineke en Erik Geert Oostdijk, 3 augustus 2006 Correspondentieadres:Touwbaan 3 4301 JVZierikzee De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter en zus Willy Bouwense Groningen, 10 augustus 2006 Als gevolg van een ernstige ziekte mocht ze slechts 47 jaar worden. Oost-Souburg: N. Bouwense-Kasbergen Goes: Aad Bouwense Correspondentieadres: Margrietstraat 6, 4388 KX Oost-Souburg Geschrokken namen wij kennis van het overlijden van de heer Baghwanparsad Mathoera vader van onze leerlingen Wikhash, Avhinash en oud-leerling Pascal Wij wensen hen en hun familieleden alle sterkte toe bij het leren dragen van dit verlies. Namens personeel en leerlingen van praktijkschool Het Bolwerk, Middelburg Nooit meer lachen om je grapjes Nooit meer samen op stap We zullen je nooit vergeten En we sluiten je voor altijd in ons hart Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van ome Ko Martens Peter en Anja Lucinda, Veronique "Met mijn hand in jouw hand gingen wij door het leven, met jouw hand in mijn hand moest ik je laten gaan. Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn steeds achteruitgaande gezondheid heeft weten te dragen, geven wij u kennis dat mijn lieve en zorgzame man, onze vader, opa en oom naar een Hoger Leven, "Het Eeuwig Licht", is overge gaan Christiaan Comelis Dorsman in de leeftijd van 73 jaar. Priester in de Vrij Katholieke Kerk L. C. C. De kerk waar hij 65 jaar in het Koor heeft gewerkt. Joanna Maria Dorsman-Hoogervorst Evelyn Zijn kinderen, kleinkinderen, nichten en neven 10 augustus 2006 De Brauwstraat 46 4301 MG Zierikzee Dinsdag 15 augustus is de uitvaartdienst in de Lu therse kerk, Gat van West-Noord Westen te Zierik zee, aanvang 15.45 uur. Vanaf 13.00 uur is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de zaal van de kerk. Aansluitend is om 16.00 uur de afscheidsplechtig- heid in de aula van crematorium "Rotterdam", Mae- terlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Mijn bijzondere dank gaat uit naar: onze buren, Huisartsenpraktijk Speelman, Medewerkers van Zorgcentrum "De Wieken" en Zorgbureau van der Bijl, die met respect en liefdevolle zorg ons hebben begeleid. De Bezige Bijtjes van de Lutherse Kerk Zierikzee, voor hun liefde en hun geestelijke bijstand in vorm van kaarten en bloemen. J.M. Dorsman-Hoogervorst Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze ge waardeerde buurman Chris Dorsman We wensen buurvrouw Jo veel sterkte toe. De buren: Huijbrecht, Becu. de Jager, de Vries, Timmer en van Wezel Met grote droefheid geven wij kennis dat toch nog onverwachts is overleden, onze geliefde zwager en oom Cor van der Jagt op de leeftijd van 86 jaar. Ellemeet: Giljam-Kooman Brouwershaven: C. Bokelaar-Kooman Burgh-Haamstede: J.W. van Damme-Kooman L.C. van Damme Neven en nichten Krimpen a/d IJssel, 9 augustus 2006 Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en mijn lieve mama Francina Driessens-Schrijver Goes Goes Geboren: 5 april 1919 Overleden: 8 augustus 2006 Goes: R. Driessens Goes: Ronald Driessens Wij bedanken het personeel van het Oosterschelde Ziekenhuiste Goes voor hun kortstondige, liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: R. Driessens M.A. de Ruijterlaan 42 4461 GE Goes De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden in besloten kring. Langzaam is zij uit de Zonderzorgen en zonder pijn Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in Uw veilig huis Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Tannetje Lena Bakker sinds 5 augustus 1968 weduwe van Abraham de Smit in de leeftijd van 89 jaar. Colijnsplaat: Ko de Smit Janneke de Smit-van Hees Michel en Kim Levi Monique en Leanjo Goes: Rinus de Smit Tannie de Smit-Flipse Jacqueline en Benny Jasmijn, Iris Benny en Judith Demi, Douwe Een speciaal woord van dank aan liet personeel van "Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging. Colijnsplaat, 10 augustus 2006 Correspondentieadres: Ringweg 7,4486 BG Colijnsplaat Onze moeder en oma is opgebaard in het "Monuta" Stiltecentrum voor Noord-Beveland, aan de Dr. Maas straat 4a te Colijnsplaat, waar gelegenheid is om af scheid te nemen op dinsdag 15 augustus van 13.00 uur tot 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, gehouden worden in voornoemd Stiltecentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot per soonlijke condoleance in het Stiltecentrum. zaterdag 12 augustus 2006 PETER DE KONING t 9 augustus 2006 echtgenoot van J.C. Meesen Een inspirerende persoonlijkheid. Zijn uitwisseling van ervaringen en filosofische be nadering van het leven waren voor ons een verrijking. Ko t Corrie t Riekwel - Meesen Rinus. Ria, Ralph en Max-Mara Meesen Lia Riekwel |an de Pooter en kinderen Silvia Riekwel Gert-Jan van Doeselaar en kinderen Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Hendrik Jan van Beekhuizen Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. S. van Beekhuizen-Lievense Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, augustus 2006 Het medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haat- ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over oma Anna Krijna Boogaard-Boijnk Annie heeft óns veel steun en troost gegeven. Ook de grote belangstelling bij haar afscheid heeft ons zeer getroffen. Hiervoor onze hartelijke dank. Leny en Simon Arnold en Francis André en Nella Ria en Ko Klein- en achterkleinkinderen Grijpskerke, augustus 2006 Graag willen wij alle mensen die ons persoonlijk en via brieven, kaarten en telefoontjes lieten weten met ons mee te leven na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Jacobus Buijs "Ko" hartelijk bedanken. Ook de zeer grote en vaak hartverwarmende belangstel ling bij het afscheid, was voor ons een grote troost. Corrie Buijs-de Buck Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Middelburg, augustus 2006 Dat zovelen ons gesteund hebben tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Henk heeft ons erg goed gedaan en geeft ons kracht om zonder hem verder te gaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Mientje Cijvat Ellie Cora en Ido Zoutelande, augustus 2006 In plaats van kaarten Voor uw blijk van medeleven en deelneming betoond na het overlijden van onze "Lieve Sam" Samuel Comelis Coomans betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Emma Provoost Domburg, augustus 2006 Met het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Anthonina Maria Debaere-Buyze willen wij u allen dank zeggen voor uw medeleven. In het bijzonder de dames van de dagopvang en de thuiszorg. Namens de familie in Nederland en Canada Familie Pannekoek-Buyze Schoolstraat 2 's Gravenpolder Augustus 2006 De vogels fluiten gewoon door en ik, ik snap het allemaal wel. Maar wat ik voel is anders om wat er was en nooit meer terug komt. De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve, dappere papa Jan den Dekker zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Uw bloemen, persoonlijke bezoeken, brieven en kaarten hebben ons getroost en blijven een dankbare herinnering. Janet den Dekker-Joosse Myrna en Ruud Nienke Hoedekenskerke, augustus 2006 "Hij had de schoonheid van de akkers lief 't land van vruchtbaarheid en ruimte. Het verdriet en gemis blijft, maar wij zijn ontroerd dooi de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Aalbrecht Jacobus de Winter -Albert- We hebben uw bloemen, woorden, brieven en handdruk ervaren als een werkelijk medeleven. Onze oprechte dank. Tanny de Win ter-Oosthoek Kinderen en kleinkinderen Nisse, augustus 2006 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlij den van onze lieve moeder en oma Cornelia Adriana Meulenberg-Verburg betuigen wij onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Souburg, augustus 2006 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, (schoon)vader en opa Cornelis Dekker Te ervaren dat hij niet alleen voor ons, maar voor velen om zich heen. veel betekende, heeft een diepe indruk gemaakt en is een grote troost voor ons. C.C. Dekker-Brandes Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 12 augustus 2006 Men moet niet huilen om wat er niet meer is. maar gelukkig zijn om wat is geweest. Jullie waren er met velen! Door jullie aanwezigheid, kaartje, telefoontje of brief. Die troost en bemoediging hadden we hard nodig en hebben we erg op prijs gesteld. Hoewel we Jos missen, proberen we de draad weer op te pakken. Bedankt voor 't er zijn! Diana Dieleman en familie Kortgene, augustus 2006 Terugblik in dank Zijn huis is nu leeg, maar ons hart is nog vol van goede herinneringen aan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Gerard Dille De zeer grote, vaak hartverwarmende, belangstelling was voor ons een grote troost. Hiervoor onze hartelijke dank. Uit aller naam: Leny Dille-Hoogenboom Middelburg, augustus 2006 Tranen en leegte maar, ook liefde en warmte hebben wij gevoeld, daarom danken wij u allen har telijk voor de vele blijken van medeleven en ver bondenheid op welke manier dan ook die wij moch ten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Rinus Jopse Nel Jobse-Vreeke Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, augustus 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ont vangen na het zo plotseling overlijden van onze lieve moeder en oma Geertruida Elizabeth Melis willen wij u heel hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, augustus 2006 De hartelijke wijze van medeleven tijdens zijn ziekte, na het overlijden en de grote belangstelling op de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Jan Pieter Sanderse heeft ons heel erg goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Koos Sanderse-Maljers Kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, augustus 2006 dao en nacht bereikbaar op: (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder muxttf www.uitvaartzorgcentrum.nl Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen O Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" M DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl UiTvaaKTveRzoKgmg H. 4, l obse Uiv zorg ih onze handen voon geheel Walcbenen Rouwcentra beschikbaar Middelburg Vlissingen Vee re Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitvaart.nl Tevens beschikken wij over een. ru mèyijf Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum; Van Dishoeckslraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Van de Staatsloterij ALTIJD PRIJS, MINIMAAL 5,80 TERUG. PRIJS PER LOT 13,50 Wij zijn op zoek naar 100 personen, die dit spel willen spelen. Dus u speelt mee met 100 staatsloten a 13,50 1350,- Maar u betaalt maar 13,50 Dus altijd prijs. Alleen bij: KrijgerTabak in Goes Kreukelmarkt 1a 0113-214607 KRIJGERTABAK@ZEELANDNET.NL diesel v.a. Bosch Car Service... Daar kom je graag terug AXEL, Autocenter Snoodiik Drieschouwen-zuid 18, Telefoon 0115 - 56 2045 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 EiaES31EIE3i!BE2^e Dirk Dronkersweg 15, Telefoon 0113 - 27 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12, Telefoon 0118 - 62 76 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 k'i Mm j i J«I i »i =t :vmm! uJI M Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 591521 Boerenweg 4, Telefoon 0111 - 41 26 86 www.boschcarservice.nl Gebeurtenissen deel je ww. mensenlina. ni Een bekende overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdens berichten uit uw regio. Zoek. vind 6n reageer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 54