Schot wil leider Kloetinge worden AZVV is tevreden met handhaving Koplopers HZ-toernooi spelen remise PZC Willeboordse weg bij coach De Rooy :19. Hoofdklasser zonder puntverlies naar winnaarspoule Borsele Sloepoort Cup Provoost alleen aan kop op NK agenda 1 uitslagen Belgen kloppen AZVV en HVV vrijdag 11 augustus 2006 fpUWDORP - Over het spel hij nog lang niet tevreden, ia Diederik Hiensch gister avond nadat Kloetinge zich in de Borsele Sloepoort Cup had gekwalificeerd voor de finale ronde. „Maar dat is logisch, je weet dat je nog in de opbouwfa se zit", voegde hij er aan toe. Over het resultaat kon hij ech ter wel tevreden zijn. Als enige poulewinnaar leed de ploeg van Hiensch geen puntverlies. De hoofdklasser kreeg in de drie wedstrijden bovendien geen «oal tegen. Nog een feit waar Hiensch mee ingenomen was, al vond hij toch dat de groen-wit- iets te veel kansjes hadden egeven. Het was onder een verdienste van de ver- ig, de linie die ten opzich- vorig seizoen de minste wijzigingen onderging. Erwin van der Woerdt en Giovanni Sie- jreveld vormden gisteren, net als jeengroot deel van vorig seizoen, ■het centrale duo en op rechts stond de vaste kracht Joffrey Geldof. Alleen de positie van linksback werd gisteren inge- vulddoor de van Zierikzee geko men Jamo Vermeulen, mede om dat André Siereveld in het twee- do duel geblesseerd afhaakte. ,Datis eigenlijk een jongen die ook voor het centrum gaat, maar we kijken nu wat hij als linksachter kan." Op het mid denveld en voorin lijken de posi ties nog niet allemaal ingevuld. Hiensch liet gisteren alle mid denvelders en aanvallers spelen. Nieuweling John Schot lijkt wel van een basisplek. De van NEC gekomen, kleine en lelie Tholenaar liet zich vooral in het begin van het eerste duel en aan het einde van de tweede wedstrijd zien en lijkt uit te kun nen groeien tot een leider. „Dat is ook iets dat ik normaal graag zei hij gisteren na het laat- ïel waarin hij niet meer in actie kwam. „Maar dan moet ik wel genoeg ballen krijgen. Als ik niet word aangespeeld, kan ik ook weinig doen." Gisteren gebeurde dat nog te Vijftiende editie golftoernooi om De Erpelkapper AXEL - Op de baan van de golf- verenigingDe Woeste Kop is ko mende zondag de vijftiende edi tie van de jaarlijkse strijd om weinig, vond hij. Maar Schot wilde zijn teamgenoten geen ver wijten maken. „Het ging van daag moeizaam en het zal nog veel beter moeten. Maar dit is geen goede graadmeter. We zijn net bezig, we moeten nog naar elkaar toe groeien." Waar Kloetinge met spelers als Regilio Pinas, Schot en de terug gekeerde Joël Manusama dit sei zoen over nog meer snelheid be schikt, heeft de ploeg aan erva ring ingeboet na het vertrek van Emiel Dorst, Ronald Zuijdwegt en Johan de Goederen. Al denkt Hiensch daar genuanceerder over. „Als je met ervaring voet balslimheid bedoelt, dan heb ben we dat nog steeds met jon gens als John Schot en Corné Schilperoort. Als het gaat om er varing in de zin dat er op bepaal de momenten rust bewaard moet worden, dan is dat mis schien wat minder geworden. Maar", stelde hij vast, „vorig jaar hebben we ook genoeg pun ten gepakt zonder ervaring." Gelijkwaardig Gisteren 'kende Kloetinge wei nig moeilijkheden. De ploeg had het in het openingsduel met RCS nog het moeilijkst. De Oost-Souburgers waren in de eerste twintig minuten minstens gelijkwaardig, kregen via D'An- gelo Martien en Josimar Pattina- ma zelfs kansen op een goal, maar moesten toezien hoe Regi lio Pinas de beslissende treffer maakte. Joël Manusama maakte in het tweede duel, met GPC, op fraaie wijze de enige treffer. In het laatste duel met Veere zorg de Daan Esser voor de 1-0. Via een onbegrijpelijk gegeven penalty - Pinas kwam in het vijf- metergebied in botsing met de keeper van Veere - zorgde Corné Schilperoort voor de 2-0. Hiensch keek uit naar zaterdag. „Plet is een hartstikke leuke pou le, ook voor het Zeeuwse pu bliek. Ik ben nieuwsgierig. Het resultaat zal me weinig zeggen. Bovendien", lachte hij, „de eer ste twee wedstrijden van de com petitie spelen we tegen Hoek en SSV. We zullen dus niet het ach terste van onze tong laten zien." door Roeland van Vliet GOES - Judoka Elisabeth Wille- boordse en haar coach Jan de Rooy gaan uit elkaar. De uit Middelburg afkomstige judoka kan het niet meer opbrengen om meerdere keren per week naar zijn sportschool in Goirle te rei zen. „Het gaat ten koste van mijn fysieke en mentale gesteld heid", liet ze gisteren weten. Willeboordse (27) maakte tien jaar geleden cle overstap van Sportschool Geelhoed in Oost- Souburg naar Sportschool Jan de Rooy. In Zeeland had ze een goede scholing gekregen, maar in Brabant wilde ze zich verder ontwikkelen tot topjudoka. Uit-' eindelijk boekten de judoka en de coach tal. van successen. Het hoogtepunt van de samenwer king was de Europese titel in de klasse-63 in 2005. Studie In het afgelopen jaar werd dui delijk dat er wel een keer een einde aan de verbintenis moest komen. Willeboordse, die in Rot terdam aan de studie geneeskun de was begonnen, kon niet altijd meer de trainingen bijwonen. „Het afgelopen jaar heb ik te vaak trainingen moeten over slaan omdat ik op was van de combinatie studeren en reizen." Om haar topsportcarrière niet in gevaar te laten komen, heb- Verdediger Ferry van der Veeke hoopt een linie op te kunnen schuiven de derde lustrumuitgave >t de organisatie niet alleen maximale bezetting, maar jhet is ook weer gelukt een sterk jveld te krijgen. De deelname van eigen Nederlandse en Bel- igiscke clubleden en enkele Duit se, Italiaanse en Spaanse spelers een internationale bezet- Be tóernooileiders Bertien !de Jonge van Ellemeet en Dor- jothy Maes wagen zich niet aan leen voorspelling wie zich bij het afsluiten van de achttien holes stableford aandient als opvolger jvanAnnick van Waas, cle winna res van de editie 2005. De 72 spe lers starten vanaf 13.00 uur in flights van vier. Om- 18.00 uur is in het club- I's de prijsuitreiking. HENGELO - Simon Provoost heft alleen de leiding genomen tijdens het NK jeugd. Tijdens de zesde ronde in Hengelo won de schaker uit Nieuwvliet gisteren zelf van Pauline van Nies, ter- pj! Tony Zhang en Sander van Eijk onderling remiseerden. Hat duo deelde tot gisteren nog |de koppositie met Provoost. Jan Breukelman duikelde van de ne- naar de gedeelde 21e De Terneuzenaar verloor van Joep Nabuurs. door Peter van Kouteren AXEL - Getroffen door een heuse leeg loop staat AZW op voorhand een zwaar seizoen te wachten. De Axelse zaterdag club vangt het vertrek van veel vaste waarden vooral met spelers uit eigen ge lederen op en stelt zich tevreden met een bescheiden rol in de tweede klasse. Ferry van der Veeke betreurt het vertrek van zo veel basisspelers, maar ziet ook plus punten. „Als je gevoetbald hebt, moet je daarna met zijn allen in de kantine wat kunnen drinken." Beide speelvelden van de Axelse zater dagclub hebben veel te lijden gehad van de droogte. De oefenstrook waarop de eerste en tweede selectie trainen, ligt er nauwelijks beter bij. Trainer Kurt Mi- gom kondigt met 'de winnende goal' aan dat het eind van de training nabij is en dat doet een aantal spelers zichtbaar goed. Ferry van der Veeke, die het eind van vorig seizoen door een knieblessure moest missen, voelt overal kleine pijntjes en hoeft van de trainer niet met de groep uit te lopen. Van der Veeke geniet van het feit dat hij er weer bij hoort, nadat hij vier wedstrij den voor het einde van de competitie in het treffen met NSW een klein scheurtje in een meniscus van zijn linkerknie had opgelopen. De verdediger is niet geope reerd, maar revalideert nog dagelijks in een Axelse fysiotherapiepraktijk. „Ik heb voor mezelf gefietst en gezwommen en ben de tweede training echt aange haakt", vertelt hij. „Zwaar? In de voorbe reiding is het altijd zwaar. Zeker als het warm is. Kurt traint veel met de bal. Ik denk dat dat is blijven hangen uit zijn tijd als speler bij Hoek." De naam van de trainer is gevallen en leidt tot nieuwe gespreksstof. De Bel gische oefenmeester stond vorig seizoen ter discussie. Veel spelers hebben de club daarna verlaten. Ferry van der Veeke doet er niet geheimzinnig over. „Tot de winterstop is het goed gegaan", zegt hij. „Toen hij hier begon, zag hij wer kelijk alles van iedereen. Dat kreeg je dan ook te horen. Later is hij daarin ver slapt. We hebben aan het eind van het sei zoen een gesprek gehad en aan hem ge waagd of hij weer wat strenger wilde zijn. Voetballers die nog van de oude stempel zijn, kunnen dat uit zichzelf op brengen. Maai' de jeugd moet gestuurd worden." „Er waren vorig seizoen spelers die het niet meer in hem zagen zitten. De accep tatie onderling was gering. We vormden geen hechte groep, we waren geen team. Na de wedstrijd stond er in de kantine hier een groepje en daar een hoopje. Ik kon met iedereen goed opschieten en vond dat heel jammer. Uiteindelijk voet bal je voor je lol. Als je met zijn allen hebt gevoetbald, dan moet je daarna ook met zijn allen wat kunnen drinken." Stofzuigen Hij zegt het vertrek van al die spelers te betreuren. Tegelijkertijd biedt dat gele genheid om een vacature in te vullen. „Ik heb hier in die zeven jaar altijd in de ver dediging gespeeld", vertelt hij. „Ik hoop eigenlijk dat ik dit seizoen als verdedi- Ferry van der Veeke hoopt dat hij komend seizoen bij AZVV als verdedigende middenvelder mag spelen. „Een beetje stofzuigen: ik denk dat ik dat wel kan," foto Camile Schelstraete fa Koen de Vries wassingen - vyachesiav wonnikov en Michal Krasen- I vochten gisteravond tot in m late uurtjes een verbeten W uit met als inzet de kopposi- 'e van Het HZ-schaaktoernooi. 'risanderhalf uur nadat de an- ere twee koplopers Nijboer en 1 egi de vrede hadden getekend, «hidden de Rus en de Pool el- riarde hand. Hij versloeg Herman Grooten. Friso Nijboer besefte pas lang na zijn remise tegen Negi (13) dat hij minder sterk gespeeld had dan hij aanvankelijk dacht. „Toen ik wegliep van het bord, was ik redelijk tevreden, maar achteraf bleek dat ik veel kan sen heb laten liggen." Nijboer koos met de zwarte stuk ken voor het eerst in zijn car rière voor Kozul-variant, ge noemd naar de Kroaat die met deze opmerkelijke opzet goede resultaten haalt. „Ik heb slecht gespeeld. Waar ik tevreden over ben, is dat ik voor deze variant heb gekozen. Dat ik hem nu voor het eerst speel de, getuigt van durf", stelde Nij boer vast. Vol gas Verder wilde hij niet klagen. „Ik heb dit toernooi ook geluk ge had. In de tweede ronde had Sjoerd Plukkel me in drie zetten mat kunnen zetten. De laatste twee ronden geef ik vol gas." Zijn mening over 'wonderkind' Negi moest hij bijstellen. „Het beeld dat ik van hem had, moest ik tijdens de analyse bijstellen. Nu ik ontdekt heb dat ik veel kansen liet liggen, weet ik niet of hij een supertalent is. Dat moet de toekomst uitwijzen." Negi zal van deze conclusie niet wakker liggen. De Indiër heeft enkele fantastische schaakmaan den achter de rug. In zes maan den tijd verzamelde hij drie grootmeesterresultaten, Wat er ook in VLissingen gebeurt, als hij op 17 augustus in New Delhi terugkeert, wacht een batterij aan journalisten om de op één na jongste grootmeester ooit te bevragen. Voor de persconferen tie hebben zich tachtig journalis ten geaccrediteerd. Koen Leenhouts vocht 'zich te rug in de subtop van het klasse ment. De speler van Het Witte Paard uit Sas van Gent verloor in de vierde ronde kansloos van de Indiër Negi, maar haalde in zijn partijen van woensdag en gisteren een honderdprocentsco- Kunststukje De overwinning op Sou burg-speler Jeroen Hekhuis was nog volgens verwachting, maar die van gisteren op zijn Bel gische teamgenoot Bart Michiels was een kunststukje. Met een fraai offer bracht hij Michiels, met zestig elopunten meer dan Leenhouts als favoriet aan het duel begonnen, een niet verwachte nederlaag toe. Leenhouts staat na zeven ron den op 5,5 punt, samen met on der meer John van der Wiel, de Chinees Li en de Moldaviër Ior- dachescu. Hij mag zich vandaag opnieuw verheugen op een duel met een sterke tegenstander. Een andere Zeeuw die verrast in Vlissingen, is Leenhouts clubge noot Johan de Zwart. Hij ver sloeg gisteren Dirk Floor uit Nij- kerlc en staat op 5 uit 7. Vrijdag Paardensport Alfonds Hippique LR PC Schelde- stad Dressuur. 9.00 uur: pony's L1. 10.30: pony's L2.11.30: pony's B. 13.00: pony's Z1 en Z2. 14.00: pony's M1 en M2. 14-00: paarden B. Locatie: Park Westduin te Vlissingen. Schaken tie: tennisvereniging Smash te Sint Jan steen. Aanvang: 9.00. Drukkerij Verhagetoernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC te Middelburg.- Aanvang: 9.00. Open dubbeltoernooi. Locatie: tennis-1 vereniging TenNISSEn te Nisse, Aan'-, vang: 9.00. Grando Keukensveteranentoer- nooi. Locatie: tennisvereniging Zierik'-' zee. Aanvang 9.00. HZ-toernooi. Achtste ronde. Aan vang: 18.30 uur. Locatie: atrium Hoge school Zeeland, Edisonweg, Vlissingen. Triatlon Tennis Nationaal ranglijsttoernooi. Locatie: tennisvereniging DOS te Vlissingen. Aanvang: 10.00 uur. Open DOS-toernooi. Locatie: tennis vereniging DOS te Vlissingen. Aan vang: 10.00. Zeeland Open Rolstoeltoernooi. Lo catie: tennisvereniging De Stoof te Kou- dekerke. Aanvang: 12.00. Scaldistoernooi. Locatie: tennisvereni ging Kruiningen en Waarde, Aanvang: 15.30. Open jeugdtoernooï. Locatie: tennis vereniging Kapelle. Aanvang: 13.00. Rabo Mauritshof Open. Locatie: ten nisvereniging Tiola te IJzendijke. Aan vang: 13.30. Luctor Beltingjeugdtoernooi. Loca tie: tennisvereniging Hulst. Aanv: 13.00. De Kroon Smashtoernooi 50+. Loca tie: tennisvereniging Smash te Sint Jan steen. Aanvang: 16.00. Schotsmantriatlon. Aanvang: 18.00 uur. Afstanden. Kwart: 1000 m zwem men, 40 km fietsen, 10 km lopen. Acht ste: 500 m zwemmen, 20 km fietsen, 5' km lopen. Mini: 250 m zwemmen, 10 km fietsen, 2.5 km lopen. Inschrijven: Recreatiecentrum de Schotsman>- Schotsmanweg te Kamperland. Voetbal Voetbal Groot Hontenisse-toernooi. 19.30 uur; Hontenisse-Terhole en SDO'63-Vo- gelwaarde. Locatie: voetbalvelden Hon- tenisse in Kloosterzande. Vriendschap pelijk: Yerseke-Noad'67 (19.15, kunst gras Krabbendijke), SVD- Kwadendam- me (19.15), Oostburg-Cadzand (19.30), Schoondijke-Robur (19.30), Walche- ren-Robur (19.00). Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup: Finaledag. Aanvang strijd plaats 13 tot en met 16 om 12.30 uur, 9-12 om 14.30,, 5-8 om 16.30 en 1-4 om 18.30 uur. Vriendschappelijk: FC Dauwendaele^ DVO'60 (14.30), Bevelanders-'s- Heer Arendskerke, Stavenisse-Hoedekensker- ke (14.30), Serooskerke-Rillandia' (17.00), ZSC-Capelle (13.00), Zaamslag- Jong Ambon (13.30), Terneuzense Boys -Axel (14.30), AZVV-SK Lebbeke (16.00), Biervliet-Hoek 2 (19.30), Spui- Sluiskif (14.30), Steen-VK Hamme (17.00). Hyundai-DFS Cup. Met deelname van DFS, WIK, VCK, Bruse Boys, WFB eri. Oostkapelle 2. Aanvang: 10.30. ASVUH-toernooi. Deelname van AS-; WH, Arnemuiden, Katwijk en Internos. Zwemmen 67e Havenwedstrijden Breskens. Or ganisatie: Scheldestroom. Lokatie: Ha ven van Breskens. Aanvang 14.30. Zondag Zaterdag Beachvolleybal Beachvolleybal Kloetinge-speler Regilio Pinas (links) in duel met D'Angelo Martien van RCS. Oud-RCS'er Pinas maakte het enige doelpunt in het duel met de Oost-Souburgers. foto Willem Mieras Zoutelande. Meren Circuit. Start: 9.30 uur. Locatie: Strand ter hoogte van strandpaviljoen De Branding, Wester- strand 1. Zoutelande. Meren Circuit. Start: 9.30 uur. Locatie: Strand ter hoogte van strandpaviljoen De Branding, Wester- strand 1. Golf Motorcross ben de sportster en haar coach besloten dat het anders moest. Willeboordse gaat nu in Rotter dam trainen onder bondscoach Marjolein van Unen. Daarnaast blijft ze lid van Budokan Rotter dam, waar coach Chris de Korte haar technische begeleiding geeft. De Rooy blijft wel op de achtergrond aanwezig, bena drukt Willeboordse. „Jan heeft mij gemaakt tot de topjudoka die ik nu ben en daar ben ik hem dan ook dankbaar voor," In de Maasstad richt de judoka zich nu volledig op het WK van volgend jaar in Brazilië. Daar kan ze directe plaatsing afdwin gen voor de Spelen in 2008. Open Zeeuws Kampioenschap. Der de wedstrijd. Organisatie: MC De Sproeier. Aanvang trainingen: 10.00. Tennis Wedstrijden: 12.00. Locatie: Oude Pol derweg, Wemeldinge. Derde lustrumuitgave 'De Erpelkap- pertrofee' (18 holes stableford). Lor catie: Golfterrein De Woeste Kop te Axel. Aanvang: 13.00. Paardensport Alfonds Hippique LR PC Schelde- stad paarden. Dressuur. 9.00: klasse L2. 10.00: Rabo Top klasse Z1. 11.00: klasse M1. 13.50: Rabo Top klasse Z2. 14.00: klasse L1. 15.30: Finale Rabo Top (Kürop Muziek). 16.15: klasse M2. Springen. 13.00: klasse B, met aanslui tend klasse L en M. 15.30: tweede par cours klasse B, met aansluitend klasse L en M. Locatie: Park Westduin te Vlis singen.. Schaken HZ-toernooi. Negende en laatste ronde. Aanvang: 11.30 uur. Prijsuitrei king: 17.30. Locatie: atrium Hogeschool Zeeland, Edisonweg, Vlissingen. Tennis gende middenvelder mag spelen. Een beetje stofzuigen: ik denk dat ik dat wel kan. De sfeer was vorig seizoen niet goed, maar we hebben wel goed gepres teerd. Ik ben ook nooit met tegenzin naar de training gekomen. „Nee, ik heb er ook nooit aan gedacht om hier weg te gaan. AZVV is mijn club. We hebben aan kwaliteit ingeboet, Dat moe ten we compenseren met werklust. Met Terneuzense Boys, NSW en Wieldrecht zijn echt voetballende ploegen verdwe nen. In de jaren dat ik hier speel, hebben we het eigenlijk altijd wel van hard wer ken moeten hebben. We hebben nu alle maal zoiets van: als we erin blijven, heb ben we het goed gedaan." Nationaal ranglijsttoernooi. Locatie: tennisvereniging DOS te Vlissingen. Aanvang: 9,00 uur. Open DOS-toernooi. Locatie: tennis vereniging DOS te Vlissingen. Aan vang: 9.00. Zeeland Open Rolstoeltoernooi. Lo catie: tennisvereniging De Stoof te Kou- dekerke. Aanvang: 9.00. Scaldistoernooi. Locatie: tennisvereni ging Kruiningen en Waarde. Aanvang: 8.15. Open jeugdtoernooi. Locatie: tennis vereniging Kapelle. Aanvang: 9.00. Rabo Mauritshof Open. Locatie: ten nisvereniging Tiola te IJzendijke. Aan vang: 9.00. Luctor Beltingjeugdtoernooi. Loca tie: tennisvereniging Hulst. Aanvang: 9.00. De Kroon Smashtoernooi 50+. Loca- Finales nationaal ranglijsttoernooi. Locatie: tennisvereniging DOS te Vlis singen. Aanvang: 9.00. Finales Open DOS-toernooi. Locatie; tennisvereniging DOS te Vlissingen. Aanvang: 9.00. Finales Zeeland Open Rolstoeltoer nooi. Locatie: tennisvereniging De" Stoof te Koudekerke. Aanvang: 10.00. Finales Scaldistoernooi. Locatie: ten-, nisvereniging Kruiningen en Waarde, Aanvang: 8.15. Finales Open jeugdtoernooi. Locatie: tennisvereniging Kapelle. Aanvang; 9,00. Finales Rabo Mauritshof Open. Loca tie: tennisvereniging Tiola te IJzendijke: Aanvang; 9.00. Finales Luctor Beltingjeugdtoerr nooi. Locatie: tennisvereniging Hulst. Aanvang: 9.00. Finales De Kroon Smashtoernooi 50+. Locatie: tennisvereniging Smash te Sint Jansteen. Aanvang: 9.00. Drukkerij Verhagetoernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC te Middelburg. Aanvang: 9.00. Open dubbeltoernooi. Locatie: tennis vereniging TenNISSEn te Nisse. Aan vang: 9.00. Grando Keukensveteranentoer- nooi. Locatie: tennisvereniging Zierik zee. Aanvang 9.00. Voetbal 11 Groot-Hontenisse-toernooi. Finale duels, Aanvang: 14.30. Locatie: voetbal velden Hontenisse in Kloosterzande. Vriendschappelijk: RIA W.-Uefa's Red Star Waasland (14.30), Koewacht- Graauw (14.30), Hulsterloo-HVV'24 2 (14.30), Philippine-Zomergem (B) (14,30), Luctor'88-Dreischor (14.30), Zee;, land Sport-Domburg (14.30). Göteborg. EK. Mannen. 50 km snel wandelen: 1. Diniz (Fra) 3.41.39, 2. Gar cia (Spa) 3.42.48, 3. Andronov (Rus) 3.43.26. 400 horden: 1. lakovakis (Grï) 48,46, 2. Plawgo (Pol) 48,71, 3. Williams (GBr) 49,12. 200 meter: 1. Obikwelu (Por) 20,01, 2. Wissman (Zwe) 20,38, 3. Devonish (GBr) 20,54. Vrouwen. 400 meter: 1. Stambolova (Bul) 49,85, 2. Vesjkoerova (Rus) 50,15, 3. Zaytseva (Rus) 50,28. 800 meter: 1. Kotliarova (Rus) 1.57,38, 2. Klioeka (Rus) 1.57,48, 3. Lyne (GBr) 1.58,45. r?WT3l Zandvoort. KLM Open, Europese Tour. Stand na Ie ronde: 1. Cevaër (Fra), Anders Hansen (Den) 65 slagen (-6), 3. Brier (Oos), Rock (Eng) 66, 5. Rus sell (Sch), Bourdy (Fra), Dyson (Eng), Canizares (Spa) 67, 25. Sluiter (ama teur), Derksen 69, 39. Lafeber, Boer- donk 70,62. Kraaij, Besseling (am) 72. Vlissingen. HZ-toernooi, zevende ronde: Ikonnikov (Rus)-Krasenkow (Pol) remise, Negi (Ind)-Nijboer (Ned) re mise, Smeets (Ned)-Gurevich (Tur) re mise, lordachescu (Mol)-Van der Wiel (Ned) remise, Grooten (Ned)-L'Ami (Ned) 0-1, Barua (Ind)-Perez (Cub) 1-0, Erenburg (Isr)-Klenburg (Oek) 0-1, Stell- wagen (Ned)-Schuurman (Ned) remise, Kohlweyer (Dui)-Li (Chn) 0-1, Henrichs (Dui)-Van Riemsdijk (Bra) 1-0, Leen houts (Ned)-Michiels (Bel) 1-0, Peder- sen (Dui)-Van den Berg (Ned) 1-0, Freeke (Ned)-Roy Chowdhury (remise), Saptarshi (Ind)-Zomer (Ned) 1-0, Gro- chal (Ned)-Van Leent (Ned) 0-1, De Zwart (Ned)-Floor (Ned) 1-0. Stand aan kop: 1. Negi, Nijboer L'Ami, Ikonni kov, Klenburg, Krasenkow, Barua 6, 7. onder meer Leenhouts, Smeets, Gure- vich, Henrichs, lordachescu, Van der Wiel, Li 5,5. Lucky Day: 2-6-7-9-12-17-21-24-26-31- 36-41 -45-56-63-73-74-75-78-80 Onder voorbehoud. Vlissingen. Nationaal ranglijsttoer nooi. Mannenenkel, tweede ronde: F. Clausing-R. Blonk 6-0 6-1, K. Jans- sen-F. Sonnemans 6-4 7-5, F Tissink-M. van der Haven 6-3 6-4, M. Kapteijns-O. Molopodis 7-5 6-2, J. Maarsen-W. Elias 1-6 6-1 6-2, R. Lindenbergh-R. Blonk 4-6 7-6 7-5, B. de Laat-B. van de Sande 6-3 6-7 7-6. Vrouwenenkel, tweede ron de: A. Hartog-C. Delsasso 7-5 6-0, S. de Schepper-J. Grabe 6-3 6-0, S. Vosters-L. Pullens 6-4 6-2, M. Atoon-E. Hartog 6-0 6-1, S. Pauwels-M. Theeuwen 6-3 1-6 6-1M. Ganseman-D. Brinkman 6-4 6-3. IJzendijke. Rabo Mauritshof Open. HE4: P. Hendrikse-K. de Rooij 6-2 6-2, HE5: M. Standaert-B. van Broekhoven 3-6 6-2 6-2. HD3: T. Schatorjé/K. Slijk huis-B. van Broekhoven/R. Haverbeke 7-6 6-4. DD5: R. Fraanje/N. de Haas-E, Aerssens/M. van Overloop 3-6 6-0 6-3. DD6: M. Baas/R. Dhont-N. van der Hooft/D. van Leeuwen 3-6 6-1 7-6. GD3: Haverbeke-S. de Witte/B. Neve 6-2 6-3, K. Flikweert/P: Marteijn-S. de Witte/B. Neve 0-6 6-1 6-2! Enschede. Voorronde Uefa Cup. FC Twente (Ned)-FC Levadia (Est) 1-1 (0-1). 24. Andrejev 0-1, 55. Heubacli 1-1. Arbiter: Kinhöfer (Dui). Geel: EJ Ahmadi (Twente), Kalimullin, Purje (Le vadia). Aantal toeschouwers: 8100. Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup. Poule O. Kloetinge-RCS 1-0: Regilio Pinas 1-0. GPC Vlissingen-Veere O-Ö. Kloetinge-GPC Vlissingen 1-0: Joël Manusama 1-0. RCS-Veere 3-1: Hoes sein Bouzambou 1-0, Martin Janse 2-0, René-Michel Gerritsen 2-1, Dennis dë Nooijer 3-1. Kloetinge-Veere 2-0: Daan Esser 1-0, Corné Schilperoort 2-0 (penalty). RCS-GPC Vlissingen 2-3. Jeroen van Ommen 0-1, Ralf Wiessner 0-2, Alwin van Ham 1-2, Sven Ronde 1-3, Alwin van Ham 2-3, Eindstand poule D: 1. Kloetinge 3-9, 2. GPC Vlis singen 3-4,3. RCS 3-3, 4. Veere 3-1 Ronde van Burgos. Vijfde rit, Miran: da de Ebro-Burgos: 1. Gutierriez (Spa) 174 km in 3.51,22, 2. Torrent (Spa) 0.04; 3. Cadamuro (Ita). Eindklassement: 1'. Mayo (Spa) 15.45,32, 2. Pecharroman (Spa) 0,49, 3. Moreno (Spa) 0.51. TERNEUZEN - HW'24 verloor gisteren een vriendschappelijk duel met 2-0 van Sint-Gillis- Waas. AZW kon het niet bol werken tegen de Belgische pro: vinciale derdeklasser FC Zelza- te en verloor op eigen veld: 0-2. Sint-Gillis-Waas-HW'24 2-0 (2-0): In de eerste minuut liet Ja- ri Vyaene een dot van een kané onbenut. Daarna had HW weii nig in te brengen tegen het in dë nationale vierde klasse uitko mende Sint-Gillis-Waas. Bij rust was de eindstand bereikt door goals van Marc Samara. AZVV-FC Zelzate 0-2 (0-1): Zei- zate had technisch iets meer in houd, maar AZW compenseer de dat via inzet. Toch kon dë thuisploeg niet voorkomen dat de bezoekers de betere kansen kregen. In de eerste helft werd het 0-1 door Longeville. Ruini een kwartier na rust bepaalde Bauprez de eindstand op 0-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 47