Schot wil leider Kloetinge worden Koplopers HZ-toernooi spelen remise Willeboordse weg bij coach De Rooy Trabelsi definitief naar Manchester City Hoofdklasser zonder puntverlies naar winnaarspoule Borsele Sloepoort Cup agenda uitslagen van onze sportredactie MANCHESTER - De overgang van Hatem Trabelsi naar Man chester City is rond. De Tunesische rechtsback ver- liet aan het einde van vorig sei zoen Ajax. Manchester City ging niet over een nacht ijs. Omdat Trabelsi de laatste ja ren vaak geblesseerd was, moest hij in Engeland een pitti ge medische keuring onder gaan. Hij overtuigde clubbaas Stuart Pierce. Trabelsi moet nu nog een werkvergunning rege len. Pierce; „Hij heeft bij Ajax gespeeld, voetbalde op drie WK's en was aanvoerder van het Tunesische team, Een mooi cvANP/AFP Zonder Swartjes is er nog steeds beachvolleybal in Zoutelande ZOUTELANDE - Het beachvol- Icybaltoernooi van Hennie Swartjes in Zoutelande gaat vandaag en morgen zonder hem ook door. Na vijftien jaar heeft hij de organisatie overgedragen aan Freetime Promotion, de or ganisatie die bijna alle grote bcaehvollcybaltoernooien in Ne derland organiseert. Het was zo'n standaard beeld: Swartjes liep langs de velden en Mg dat het goed was. Vijftien War organiseerde hij het evene ment in Zoutelande. Beachvol- leyballers kwamen er graag. Niet alleen lokale spelers als Timko Lokerse, Michel Eve- raert, Joop Dees, Peter Verburg en de broers Thomas en Marijn Meijboom, ook andere eredivi- :?ietoppers deden geregeld mee. Dit jaar is dat helemaal anders. Lokerse is er niet bij, net zo min als de broers Meijboom, Rini Boutens en Quinten van de Vrie. „Jammer dat de toppers niet ko men", reageert Swartjes. „Wij hadden een actiever benade- ringsbeleid dan er nu is. Daar door kwamen toppers uit het he leland naai' Zoutelande. Recreatief Dat ze dat nu niet doen, komt ook door het niveau dat wordt gehanteerd. Er zijn een aantal heachyolleybalcircuits in het land. Die vormen het topniveau van de ere- en eerste divisie. Daama komt het Beach Circuit, j deniveau's net onder de topklas sen en het Meren Circuit, waar j vooral recreatief wordt gebald. I Zoutelande valt onder het laat- I ste circuit. Het hoogste niveau js 2x2 midden/ hoog, wat onge- j veer overeenkomt met de derde divisie en de top van de regio- competities in de zaal. j Helemaal gespeend van de hulp ISwartjes is Freetime niet iiWe hadden geen tijd meer om het hele toernooi te organiseren. We helpen nog wel gewoon met de opbouw en met het vinden ,van de juiste mensen. Het be- angrijkste voor ons was dat het toernooi in elk geval zou blijven bestaan.Toppers of niet." Vrouwenpolder was vorig jveekeinde zowel het topniveau ais het Beach Circuit aanwezig, jat was groter dan in Zoutelan- I e' Volgens Freetime Promotion 5 f0™ Hit weekeinde op zo'n 4 velHen gespeeld en zijn er pv«r negentig teams. weinig, vond hij. Maar Schot wilde zijn teamgenoten geen ver wijten maken. „Het ging van daag moeizaam en het zal nog veel beter moeten. Maar dit is geen goede graadmeter. We zijn net bezig, we moeten nog naar elkaar toe groeien." Waar Kloetinge met spelers als Regilio Pinas, Schot en de terug gekeerde Joël Manusama dit sei zoen over nog meer snelheid be schikt, heeft de ploeg aan erva ring ingeboet na het vertrek van Emiel Dorst, Ronald Zuijdwegt en Johan de Goederen. Al denkt Hiensch daar genuanceerder over. „Als je met ervaring voet balslimheid bedoelt, dan heb ben we dat nog steeds met jon gens als John Schot en Comé Schdlperoort. Als het gaat om er varing in de zin dat er op bepaal de momenten rust bewaard moet worden, dan is dat mis schien wat minder geworden. Maar", stelde hij vast, „vorig jaar hebben we ook genoeg pun ten gepakt zonder ervaring." Gelijkwaardig Gisteren kende Kloetinge wei nig moeilijkheden. De ploeg had het in het openingsduel met RCS nog het moeilijkst. De Oost-Souburgers waren in de eerste twintig minuten minstens gelijkwaardig, kregen via D'An- gelo Martien en Josimar Pattina- ma zelfs kansen op een goal, maar moesten toezien hoe Regi lio Pinas de beslissende treffer maakte. Joël Manusama maakte in het tweede duel, met GPC, op fraaie wijze de enige treffer. In het laatste duel met Veere zorg de Daan Esser voor de 1-0. Via een onbegrijpelijk gegeven penalty - Pinas kwam in het vijf- metergebied in botsing met de keeper van Veere - zorgde Corné Schilperoort voor de 2-0. Hiensch keek uit naar zaterdag. „Het is een hartstikke leuke pou le, ook voor het Zeeuwse pu bliek. Ik ben nieuwsgierig. Het resultaat zal me weinig zeggen. Bovendien", lachte hij, „de eer ste twee wedstrijden van de com petitie spelen we tegen Hoek en SSV. We zullen dus niet het ach terste van onze tong laten zien." door Koen de Vries VLISSINGEN - Vyacheslav Ikonnikov en Michal Krasen- kow vochten gisteravond tot in de late uurtjes een verbeten duel uit met als inzet de kopposi tie van het HZ-schaaktoernooi. Pas anderhalf uur nadat de an dere twee koplopers Nijboer en Negi de vrede hadden getekend, schudden de Rus en de Pool el kaar de hand. Dankzij de twee remises konden Erwin L'Ami, de Indiër Barua en de Oekraïner Klenburg zich bij de vier leiders voegen. L'Ami versloeg Herman Grooten, Barua was op de valreep de Cu baan Perez de baas en Klenburg was te sterk voor de Israëliër Erenburg. Friso Nijboer besefte pas lang na zijn remise tegen Negi (13) dat hij minder sterk gespeeld had dan hij aanvankelijk dacht. „Toen ik wegliep van het bord was ik redelijk tevreden, maar achteraf bleek dat ik veel kan sen heb laten liggen. Nijboer koos met de zwarte stukken voor het eerst in zijn carrière voor de Kozul-variant, genoemd naar de Kroaat die met deze op merkelijke opzet goede resulta ten haalt. „Ik heb slecht ge speeld. Waar ik tevreden over ben, is dat ik voor deze variant heb gekozen. Dat ik hem nu voor het eerst speelde, getuigt van durf", stelde Nijboer vast. Geluk Verder wilde hij niet klagen. „Ik heb dit toernooi ook geluk ge had. In de tweede ronde had Sjoerd Plukkel in drie zetten mat kunnen zetten. De laatste twee ronden geef ik vol gas." Zijn mening over „wonderkind Negi moest hij bijstellen. „Het beeld dat ik van hem had, moest ik tijdens de analyse bijstellen. Nu ik ontdekt heb dat ik veel kansen heb laten liggen, weet ik niet of hij een supertalent is. Dat zal de toekomst moeten uit wijzen." Negi zal van deze conclusie niet wakker liggen. De Indiër heeft enkele fantastische schaakmaan den achter de rug. In zes maan den tijd verzamelde hij drie grootmeesterresltaten. Wat er ook in Vlissingen gebeurt, als hij op 17 augustus in New Delhi terugkeert, wacht een batterij aan journalisten om de op één na jongste grootmeester ooit te bevragen. Voor de persconferen tie hebben zich tachtig journalis ten geaccrediteerd. Kunststukje Koen Leenhouts vocht zich te rug in de subtop van het klasse ment. De speler van Het Witte Paard uit Sas van Gent verloor in de vierde ronde kansloos van Negi, maar haalde in zijn par tijen van woensdag en gisteren een honderdprocentscore. De ze ge op Souburg-speler Jeroen Hekhuis was nog volgens ver wachting, maar die van gisteren op zijn Belgische teamgenoot Bart Michiels was een kunst stukje. Met een fraai offer bracht hij Michiels, met zestig elopunten meer dan Leenhouts als favoriet aan het duel begon nen, een niet verwachte neder laag toe. Leenhouts staat na zeven ron den op 5,5 punt, samen met on der meer John van der Wiel, de Chinees Li en de Moldaviër Ior- dachescu. Hij mag zich vandaag opnieuw verheugen op een duel met een sterke tegenstander. Een andere Zeeuw die verrast in Vlissingen, is Leenhouts clubge noot Johan de Zwart. Hij ver sloeg gisteren Dirk Floor uit Nij- kerk en staat op 5 uit 7. De Pool Krasenkow kwam tegen de Rus Ikonnikov niet verder dan remise. foto Lex de Meester HnnrEugène de Kok JJIEUWDORP - Over het spel ffas hij nog lang niet tevreden, zei Diederik Hiensch gister avond nadat Kloetinge zich in de Borsele Sloepoort Cup had gekwalificeerd voor de finale ronde. „Maar dat is logisch, je ivect dat je nog in de opbouwfa se zit", voegde hij er aan toe. Over het resultaat kon hij ech ter wel tevreden zijn. Als enige poulewinnaar leed de ploeg van Hiensch geen puntverlies. ijje hoofdklasser kreeg in de drie wedstrijden bovendien geen goal tegen. Nog een feit waar Hiensch mee ingenomen was, al vond hij toch dat de groen-wit- jen iets te veel kansjes hadden jfrcggegeven. Het was onder meer een verdienste van de ver dediging, de linie die ten opzich- !je van vorig seizoen de minste wijzigingen onderging. Erwin vanderWoerdt en Giovanni Sie- reveld vormden gisteren, net als een groot deel van vorig seizoen, ijiet centrale duo en op rechts Sond de vaste kracht Joffrey Jeldöf. Alleen de positie van linksback werd gisteren inge luid door de van Zierikzee geko men Jarno Vermeulen, mede om dat André Siereveld in het twee- ide duel geblesseerd afhaakte, j-Dat is eigenlijk een jongen die .ook voor het centrum gaat, maar we kijken nu wat hij als linksachter kan." Op het mid denveld en voorin lijken de posi ties nog niet allemaal ingevuld. [Hiensch liet gisteren alle mid denvelders en aanvallers spelen. Nieuweling John Schot lijkt wel leker van een basisplek. De van Jong NEC gekomen, kleine en lelie Tholenaar liet zich vooral iin het begin van het eerste duel en aan het einde van de tweede wedstrijd zien en lijkt uit te kun nen groeien tot een leider. „Dat jsook iets dat ik normaal graag doe", zei hij gisteren na het laat- iel waarin hij niet meer in actie kwam. „Maar dan moet ik wel genoeg ballen krijgen. Als ||k niet word aangespeeld, kan ik ook weinig doen." Gisteren gebeurde dat nog te Kloetinge-speler Regilio Pinas (links) in duel met D'Angelo Martien van RCS. Oud-RCS'er Pinas maakte het enige doelpunt in het duel met de Oost-Souburgers. foto Willem Mieras door Roeland van Vliet GOES - Judoka Elisabeth Wille boordse en haar coach Jan de Rooy gaan uit elkaar. De uit Middelburg afkomstige judoka kan het niet meer opbrengen om meerdere keren per week naar zijn sportschool in Goirle'te'rei zen. „Het gaat ten koste van mijn fysieke en mentale gesteld heid", liet ze gisteren weten. Willeboordse (27) maakte tien jaar geleden de overstap van Sportschool Geelhoed in Oost- Souburg naar Sportschool Jan de Rooy. In Zeeland had ze een goede scholing gekregen, maar in Brabant wilde ze zich verder ontwikkelen tot topjudoka. Uit eindelijk boekten de judoka en de coach tal van successen. Het hoogtepunt van de samenwer king was de Europese titel in de klasse -63 in 2005. Studie In het afgelopen jaar werd dui delijk dat er wel een keer een einde aan de verbintenis moest komen. Willeboordse, die in Rot terdam aan de studie geneeskun de was begonnen, kon niet altijd meer de trainingen bijwonen. „Het afgelopen jaar heb ik te vaak trainingen moeten over slaan omdat ik op was van de combinatie studeren en reizen." Om haar topsportcarrière niet in gevaar te laten komen, heb ben de sportster en haar coach besloten dat het anders moest. Willeboordse gaat nu in Rotter dam trainen onder bondscoach Marjolein van Unen, Daarnaast blijft ze lid van Budokan Rotter dam, waar coach Chris de Korte haar technische begeleiding geeft. De Rooy blijft wel op de achtergrond aanwezig, bena drukt Willeboordse. „Jan heeft mij gemaakt tot de topjudoka die ik nu ben en daar ben ik hem dan ook dankbaar voor. In de Maasstad richt de judoka zich nu volledig op het WK van volgend jaar in Brazilië. Daar kan ze directe plaatsing afdwin gen voor de Spelen in 2008. vrijdag 11 augustus 2006 wb 19 Vrijdag Paardensport Alfonds Hippique LR PC Schelde- stad Dressuur. 9.00 uur: pony's L1. 10,30: pony's L2.11.30: pony's B. 13.00: pony's Z1 en Z2. 14.00: pony's M1 en M2. 14.00: paarden B. Locatie: Park Westduin te Vlissingen. Schaken HZ-toernooi. Achtste ronde. Aan vang: 18.30 uur. Locatie: atrium Hoge school Zeeland, Edisonweg, Vlissingen. Tennis Nationaal ranglijsttoernooi. Locatie: tennisvereniging DOS te Vlissingen. Aanvang: 10.00 uur. Open DOS-toernooi. Locatie: tennis vereniging DOS te Vlissingen. Aan vang: 10.00. Zeeland Open Rolstoeltoernooi. Lo catie: tennisvereniging De Stoof te Kou- dekerke. Aanvang: 12.00. Scaldistoernooi. Locatie: tennisvereni ging Kruiningen en Waarde. Aanvang: 15.30. Open jeugdtoernooi. Locatie: tennis vereniging Kapelle. Aanvang: 13.00. Rabo Mauritshof Open. Locatie: ten nisvereniging Tiola te IJzendijke. Aan vang: 13.30. Luctor Beltingjeugdtoemooi. Loca tie: tennisvereniging Hulst. Aanv: 13.00. De Kroon Smashtoernooi 50+. Loca tie: tennisvereniging Smash te Sint Jan steen. Aanvang: 16.00. Voetbal Groot Hontenisse-toernooi. 19.30 uur: Hontenisse-Terhole en SDO'63-Vo- gelwaarde. Locatie: voetbalvelden Hon- tenisse in Kloosterzande. Vriendschap pelijk: Yerseke-Noad'67 (19.15, kunst gras Krabbendijke), SVD- Kwadendam- me (19.15), Oostburg-Cadzand (19.30), Schoondijke-Robur (19.30), Walche- ren-Robur (19.00). Zaterdag BeachvolieybaB Zoutelande. Meren Circuit. Start: 9.30 uur. Locatie: Strand ter hoogte van strandpaviljoen De Branding, Wester- strand 1 Motorcross Open Zeeuws Kampioenschap. Der de wedstrijd, Organisatie: MC De Sproeier. Aanvang trainingen: 10.00. Wedstrijden: 12.00. Locatie: Oude Pol derweg, Wemeldinge. Paardensport Alfonds Hippique LR PC Schelde- stad paarden. Dressuur. 9.00: klasse L2. 10.00: Rabo Top klasse Z1. 11.00: klasse M1. 13.50: Rabo Top klasse Z2. 14.00: klasse L1. 15.30: Finale Rabo Top (Kürop Muziek). 16.15: klasse M2. Springen. 13.00: klasse B, met aanslui tend klasse L en M. 15.30: tweede par cours klasse B, met aansluitend klasse L en M. Locatie: Park Westduin te Vlis singen. Schaken HZ-toernooi. Negende en laatste ronde. Aanvang: 11.30 uur. Prijsuitrei king: 17.30. Locatie: atrium Hogeschool Zeeland, Edisonweg, Vlissingen. Tennis Nationaal ranglijsttoernooi. Locatie: tennisvereniging DOS te Vlissingen. Aanvang: 9.00 uur. Open DOS-toernooi. Locatie: tennis vereniging DOS te Vlissingen. Aan vang: 9.00. Zeeland Open Rolstoeltoernooi. Lo catie: tennisvereniging De Stoof te Kou- dekerke. Aanvang: 9.00. Scaldistoernooi. Locatie: tennisvereni ging Kruiningen en Waarde. Aanvang: 8.15. Open jeugdtoernooi. Locatie: tennis vereniging Kapelle. Aanvang: 9.00. Rabo Mauritshof Open. Locatie: ten nisvereniging Tiola te IJzendijke. Aan vang: 9.00. Luctor Beltingjeugdtoernooi. Loca tie: tennisvereniging Hulst. Aanvang: 9.00. De Kroon Smashtoernooi 50+. Loca tie: tennisvereniging Smash te Sint Jan steen. Aanvang: 9,00. Drukkerij Verhagetoernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC te Middelburg.' Aanvang: 9.00. Open dubbeltoernooi. Locatie: tennis vereniging TenNISSEn te Nisse. Aan vang: 9.00. Grando Keukensveteranentoer- nooi. Locatie: tennisvereniging Zierik zee. Aanvang 9.00. Triatlon Schotsmantriatlon. Aanvang: 18.00 uur. Afstanden. Kwart: 1000 m zwem men, 40 km fietsen, 10 km lopen. Acht ste: 500 m zwemmen, 20 km fietsen, 5 km lopen. Mini: 250 m zwemmen, 10 km fietsen, 2.5 km lopen. Inschrijven: Recreatiecentrum de Schotsman, Schotsmanweg te Kamperland. Voetbal 'l Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup. Finaledag. Aanvang strijd plaats 13 tot en met 16 om 12.30 uur, 9-12 om 14.30, 5-8 om 16.30 en 1-4 om 18.30 uur. Vriendschappelijk: FC Dauwendaele- DVO'60 (14.30), Bevelanders-'s- Heer Arendskerke, Stavenisse-Hoedekensker- ke (14.30), Serooskerke-Rillandia (17.00), ZSC-Capelle (13.00), Zaamslag- Jong Ambon (13.30), Terneuzense Boys -Axel (14.30), AZVV-SK Lebbeke (16.00), Biervliet-Hoek 2 (19.30), Spui- Sluiskil (14.30), Steen-VK Hamme (17.00). Hyundai-DFS Cup. Met deelname van DFS, WIK, VCK, Bruse Boys, WFB en Oostkapelle 2. Aanvang: 10.30. ASWH-foernooi. Deelname van AS- WH, Arnemuiden, Katwijk en Internos. Zwemmen 67e Havenwedstrijden Breskens. Or ganisatie: Scheldestroom. Lokatie: Ha ven van Breskens. Aanvang 14.30. Zondag Beachvolleybal Zoutelande. Meren Circuit. Start: 9.30 uur. Locatie: Strand ter hoogte van strandpaviljoen De Branding, Wester- strand 1. I Golf Derde lustrumuitgave 'De Erpelkap- pertrofee' (18 holes stableford). Lo catie: Golfterrein De Woeste Kop te Axel. Aanvang: 13.00. Tennis Finales nationaal ranglijsttoernooi. Locatie: tennisvereniging DOS te Vlis singen. Aanvang; 9.00. Finales Open DOS-toernooi. Locatie: tennisvereniging DOS te Vlissingen. Aanvang: 9.00. Finales Zeeland Open Rolstoeltoer nooi. Locatie: tennisvereniging De Stoofte Koudekerke. Aanvang: 10.00. Finales Scaldistoernooi. Locatie: ten nisvereniging Kruiningen en Waarde. Aanvang: 8.15. Finales Open jeugdtoernooi. Locatie: tennisvereniging Kapelle. Aanvang: 9.00. Finales Rabo Mauritshof Open. Loca tie: tennisvereniging Tiola te IJzendijke, Aanvang: 9,00. Finales Luctor Beltingjeugdtoer nooi. Locatie: tennisvereniging Hulst. Aanvang: 9.00. Finales De Kroon Smashtoernooi 50+. Locatie: tennisvereniging Smash te Sint Jansteen. Aanvang: 9.00. Drukkerij Verhagetoernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC te Middelburg. Aanvang: 9.00. Open dubbeltoernooi. Locatie: tennis vereniging TenNISSEn te Nisse. Aan vang: 9.00. Grando Keukensveteranentoer- nooi. Locatie: tennisvereniging Zierik zee. Aanvang 9.00. Voetbal l Groot-Hontenisse-toernooi. Finale duels. Aanvang: 14.30. Locatie: voetbal velden Hontenisse in Kloosterzande. Vriendschappelijk: RIA W.-Uefa's Red Star Waasland (14.30), Koewacht- Graauw (14.30), Hulsterloo-HVV'24 2 (14.30), Philippine-Zomergem (B) (14.30), Luctor'88-Dreischor (14.30), Zee land Sport-Domburg (14.30). Göteborg. EK. Mannen. 50 km snel wandelen: 1Diniz (Fra) 3.41.39, 2. Gar cia (Spa) 3.42.48, 3. Andronov (Rus) 3.43.26. 400 horden: 1. lakovakis (Gri) 48,46, 2. Plawgo (Pol) 48,71, 3. Williams (GBr) 49,12. 200 meter: 1. Obikwelu (Por) 20,01, 2. Wissman (Zwe) 20,38, 3. Devonish (GBr) 20,54. Vrouwen. 400 meter: 1. Stambolova (Bul) 49,85, 2. Vesjkoerova (Rus) 50,15, 3. Zaytseva (Rus) 50,28. 800 meter: 1. Kotliarova (Rus) 1.57,38, 2. Klioeka (Rus) 1.57,48, 3. Lyne (GBr) 1.58,45. Zandvoort. KLM Open, Europese Tour. Stand na 1e ronde: 1. Cevaër (Fra), Anders Hansen (Den) 65 slagen (-6), 3. Brier (Oos), Rock (Eng) 66, 5. Rus sell (Sch), Bourdy (Fra), Dyson (Eng), Canizares (Spa) 67, 25. Sluiter (ama teur), Derksen 69, 39. Lafeber, Boer- donk 70,62. Kraaij, Besseling (am) 72. Vlissingen. HZ-toernooi, zevende ronde: Ikonnikov (Rus)-Krasenkow (Pol) remise, Negi (Ind)-Nijboer(Ned) re mise, Smeets (Ned)-Gurevich (Tur) re mise, lordachescu (Mol)-Van der Wiel (Ned) remise, Grooten (Ned)-L'Ami (Ned) 0-1, Barua (Ind)-Perez (Cub) 1-0, Erenburg (Isr)-Klenburg (Oek) 0-1, Stell- wagen (Ned)-Schuurman (Ned) remise, Kohlweyer (Dui)-Li (Chn) 0-1, Henrichs (Dui)-Van Riemsdijk (Bra) 1-0, Leen houts (Ned)-Michiels (Bel) 1-0, Peder- sen (Dui)-Van den Berg (Ned) 1-0, Freeke (Ned)-Roy Chowdhury (remise), Saptarshi (Ind)-Zomer (Ned) 1-0, Gro- chal (Ned)-Van Leent (Ned) 0-1, De Zwart (Ned)-Floor (Ned) 1-0. Stand aan kop: 1. Negi, Nijboer L'Ami, Ikonni kov, Klenburg, Krasenkow, Barua 6, 7. onder meer Leenhouts, Smeets, Gure- vich, Henrichs, lordachescu. Van der Wiel, Li 5,5. Lucky Day: 2-6-7-9-12-17-21-24-26-31- 36-41 -45-56-63-73-74-75-78-80 Onder voorbehoud. Toronto. Mannen. Tweede ronde: Nieminen (Fin/14)-Dancevic (Can) 6-2 6-3, Nadal (Spa/2)-Lee (ZKo) 6-4 6-3, Jo hansson (Zwe)-Hewitt (Aus/11) 6-3 3-2 opgave Hewitt, Toersoenov (Rus)-Haas (Dui/16) 7-5 2-6 6-1, Verdasco (Spa)-Kim (VSt) 6-3 6-2, Murray (GBr)-Henman (GBr) 6-2 7-6 (3), Sanguinetti (Ita)-Her- nych (Tsj) 6-4 7-6 (4), Federer (Zwi/1)- Grosjean (Fra) 6-3 6-3, Berdych (Tsj/13)- Joezni (Rus) 7-6 (3) 6-4, Ljubicic (Kro/4)- Clement (Fra) 7-6 (6) 6-4, Gasquet (Fra)- Blake (VSt/5) 6-4 6-3, Acasuso (Arg)-Ro- bredo (Spa/7) 2-6 6-3 6-4, Bennèteau (Fra)-Hrbaty (Slw) 7-6 (2) 5-7 6-1, Malis- se (Bel)-Srichaphan (Tha) 7-6 (3) 6-3, Gonzalez (Chl/15)-Ferrero (Spa) 6-2 6-1. Los Angeles. Vrouwen. Tweede ron de: Jankovic (Ser/16)-Safarova (Tsj) 7-6 (4) 6-4, Sjarapova (Rus/1 )-Rodionova (Rus) 6-3 6-1, Serena Williams (VSt)-Har- kleroad (VSt) 6-3 6-2, Stosur (Aus)-Da- venport (VSt/4) 6-7 (4) 6-4 6-3, Ivanovic (Ser/10)-Santangelo (Ita) 7-6 (4) 7-5, Granville (VSt)-Diaz Oliva (Arg) 6-1 6-1, Peer (lsr/14)-Suarez (Arg) 6-2 6-3, Shaughnessy (VSt)-Vesnïna (Rus) 7-6 (4) 6-3, Hantuchova (Slo/7)- Raymond (VSt) 7-6 (2) 6-2, Bartoli (Fra/15)-Cray- bas (VSt) 6-2 6-0, Grönefeld (Dui/6)-Mor rigami (Jap) 6-3 6-2. Vlissingen. Nationaal ranglijsttoer nooi. Mannenenkelspel, tweede ron de: F. Clausing-R. Blonk 6-0 6-1, K. Jans- sen-F. Sonnemans 6-4 7-5, F. Tissink-M. van der Haven 6-3 6-4, M. Kapteijns-Ö. Molopodis 7-5 6-2, J. Maarsen-W. Elias 1-6 6-1 6-2, R. Lindenbergh-R. Blonk 4-6 7-6 7-5, B. de Laat-B. van de Sande 6-3 6-7 7-6. Vrouwenenkelspel, tweede ronde: A. Hartog-C. Delsasso 7-5 6-0, S. de Schepper-J. Grabe 6-3 6-0, S. Vos- ters-L. Pullens 6-4 6-2, M. Atoon-E. Har- tog 6-0 6-1, S. Pauwels-M. Theeuwen 6-3 1-6 6-1, M. Ganseman-D. Brinkman 6-4 6-3. Mannendubbelspel, kwartfi nale: H. Schipper/D. van 't Westein de-K. Beks/B.J. Prent 6-0 6-1. Vlissingen. Open DOS-toernooi. HE3: F. Tissink-L. Hoogesteger 6-2 6-0, M. Kapteijns-B. Dijkstra 6-1 0-6 6-3, G. ter Woorst-K. Janssen 4-6 7-6 6-3. HE5: K. Beks-S. Bakker 7-5 6-0, M. van den Hurk-A. Lourens 6-4 5-7 6-2. HE6: M. van 't Westende-J. Smit 3-6 6-3 7-6. HE7: G. van 't Leven-W. Smit 5-7 7-5 6-0. DE4: C. Schuitema-B. Pullens 6-1 6-0. DE6: M. l'Annee de Betrancourt-P. Becks 6-2 6-2, S. van Sabben-K. de Nooijer 6-1 6-0. HD6: T. Hulshof/N, Cal- der-J. de Ridder/R. Hoondert 6-2 3-6 6-3. Kruiningen. Scaldistoernooi. HE7: F. Lobbezoo-A. Kooman 6-0 6-1. HD5: J. Pijpelink/B. Ruisaard-J. van der Velde/M. Wissekerke 6-3 6-2. HD6: R. Aarts/A. de Nood-M. Blaauw/P.J. Blaauw 6-1 6-3. DD7: M. de Kunder/T. Polij-C. Hekke/A. de Koeyer6-3 6-4. Enschede. Voorronde Uefa Cup, eer ste wedstrijd. FC Twente (Ned)-FC Levadia (Est) 1-1 (O-I). 24. Andrejev 0-1, 55, Heubach 1-1, Scheidsrechter; Kinhöfer (Dui). Gele kaart: El Ahmadi (FC Twente), Kalimullin, Purje (FC Leva dia). Aantal toeschouwers: 8100. Oefenduel. NAC-Excelsior 5-1 (3-0). Slot 1-0, De Graaf 2-0, Veenstra 3-0, Slo- ry 3-1Rigters 4-1Penders 5-1 Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup. Poule D. Kloetinge-RCS 1-0: Regilio Pinas 1-0. GPC Vlissingen-Veere O-O. Kloetinge-GPC Vlissingen 1-0: Joël Manusama 1-0. RCS-Veere 3-1: Hoes sein Bouzambou 1-0, Martin Janse 2-0, René-Michel Gerritsen 2-1, Dennis de Nooijer 3-1. Kloetinge-Veere 2-0: Daan Esser 1-0, Corné Schilperoort 2-0 (penalty). RCS-GPC Vlissingen 2-3. Jeroen van Ommen 0-1, Ralf Wiessner 0-2, Alwin van Ham 1-2, Sven Ronde 1-3, Alwin van Ham 2-3. Eindstand poule D: 1. Kloetinge 3-9, 2. GPC Vlis singen 3-4,3. RCS 3-3,4. Veere 3-1. Ronde van Burgos. Vijfde rit, Miran da de Ebro-Burgos: 1. Gutierriez (Spa) 174 km in 3.51,22, 2. Torrent (Spa) 0.04, 3. Cadamuro (Ita). Eindklassement: 1 Mayo (Spa) 15.45,32, 2. Pecharroman (Spa) 0.49,3. Moreno (Spa) 0.51

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19