Tijd van uitproberen voorbij PZC Ontspanning tijdens een drukke zomer De Ridder is de sterkste in zware zeezwemtocht Fraaie uitgangspositi Vyacheslav Ikonnikoi Clausing haalt winst met moeite binnen SSV'65 plaatst zich met grote moeite voor finaleronde Sloepoort Cup uitslagen agenda donderdag 10 augustus 2006 Testwedstrijd voor Van Lieren in Schaijck GOES - Bondscoach Sjef Jans sen heeft Laurens van Lieren nog niet geselecteerd voor de Ne derlandse dressuurploeg, die eind deze maand op de wereld- ruiterspelen kansrijk is voor de wereldtitel. Janssen heeft voor vandaag een extra wedstrijd ingelast waarin Van Lieren met Hexagons Oll- right en zijn concurrent Kirsten Beckers met Jazz hun vorm moe ten tonen. De wedstrijd wordt in Schaijck gehouden. Van Lie ren was Beckers vorige week nog drie keer de baas tijdens een wedstrijd in het Engelse Hickstead. Drie van de vier plaatsen voor het nationale team staan vast. Ze zijn voor Anky van Gruns- ven met Salinero, Edward Gal met Lingh en Imke Schellekens Bartels met Sunrise. De Meester is ongenaakbaar in Cadzand-Bad CADZAND-BAD - De Zomerlo- pen werden dit seizoen bij de mannen regelrechte one-man- shows. Nadat Sjaak Luteijn, Mark van den Driessche en Theo Rabout hun show eerder al hadden opgevoerd, was het in de vierde en laatste Zomerloop de beurt aan Lieven de Meester. De atleet uit het Belgische Anze- gem voerde zijn show op in Cad zand-Bad. Hij liep op de 9,6 kilo meter van begin tot eind onbe dreigd aan de leiding. De met een enkelblessure tobbende Sjaak Luteijn kon het gaatje nooit dicht krijgen, terwijl Ra- bout en Van den Driessche niet aan de start verschenen. De der de plaats ging naar Edwin de la Ruelle uit Koewacht. Vrouwen Bij de vrouwen ging de winst naar Kitty van der Veen uit De venter voor de regoinale favorie te Marjo Buzeijn uit Aarden burg. Rutger Veerman (Aarden burg) en Christianne Vermor- ken (Nieuwvliet) kwamen de middenafstand winnen van de opnieuw goed bezette slotloop. Provoost gedeeld koploper bij het open NK schaken HENGELO - Simon Provoost is aan een sterk open Nederlands kampioenschap schaken voor jeugd bezig. De inwoner van Nieuwvliet is in Hengelo met 4,5 punt uit vijf ronden gedeeld koploper in de A-groep. Simon Provoost speelde giste ren voor het eerst remise tegen Sander van Eijk, die net als To ny Zhang naast de Zeeuws-Vla ming op de eerste plaats staat. De speler van SVWZV uit Oost burg rekende eerder al met ster ke tegenstanders als Kevin Tan en Twan Burg af. Jan Breukelman bezet momen teel de negende plaats. De Ter- neuzenaar heeft in vijf ontmoe tingen 3,5 punt verzameld. Breu kelman verloor van Kees van der Knijff en speelde gistermid dag remise tegen Burg. Vanochtend staat de zesde ron de op het programma. Simon Provoost neemt het daarin op te gen Pauline van Nies, die op vier punten staan. Jan Breukel man treft Joep Nabuurs, die in vijf rondes tot een totaal van 3,5 punt is gekomen. Morgen worden de zeven en achtste ronde gespeeld en het open NK jeugd wordt zaterdag na de negende en laatste ronde afgesloten. door Bauke Boersma NIEUWDORP - Wie zaterdag de finaleronde van de Sloepoort Cup gaat bekijken en goed op let, moet de contouren van het basiselftal van SSV'65 kunnen zien. De Goese zaterdag-hoofd klasser plaatste zich gister avond met veel pijn en moeite voor de winnaarsronde, maar de duels met Vlissingen, Nieuw- dorp en Goes vielen volgens trai ner Marco Groeneveld nog net binnen de experimenteerfase. „We hebben vanavond hooguit dertig minuten redelijk tot soms goed gespeeld", verhulde Groe neveld niet dat zijn spelers wan- presteerden tegen een tweede klasser en twee derdeklassers. „Maar vanaf zaterdag werken we toe naar de basis, die aan de competitie moet beginnen." Wat de trainer daarbij voor ogen heeft, moet gisteravond voor de willekeurige passant op de accommodatie van Nieuw- dorp volslagen onduidelijk zijn geweest. SSV had drie wedstrij den en 120 minuten lang nog het meeste weg van één grote leg puzzel, waarvan de duizenden stukjes volledig door elkaar wa ren gegooid. „Dat mag mis schien zo hebben geleken, maar ik heb het meeste al wel in mijn hoofd zitten", zei Groeneveld, zonder details prijs te geven. „Voor mij is er al een flink aan tal zekerheden hoor." Prima vervangen Bart Corstanje - gisteren al voor de tweede keer dit seizoen ge blesseerd en prima vervangen door Rudy Boogert - is er daar een van. Mits de keeper pijnvrij blijft én SSV geen vervanger vindt voor de naar Griekenland vertrokken Illary van der Lee. Bram Plomp wordt ongetwijfeld de laatste man, zoals Mansour Gader ook zal spelen. De links back vertrok onlangs naar Tune sië vanwege familie-omstandig heden, maar keert vandaag te rug in Nederland. Op het middenveld mogen Mar cel Kole, Arjan Koopmans en Mevlud Eryürük zich bijna ze ker wanen, maar in de aanval is er voor de buitenstaander nog geen peil op te trekken. Zoals het ook nog onduidelijk is of Groeneveld met SSV 4-3-3 of 4-4-2 gaat spelen. Al gaf de trai ner gisteravond in de laatste wedstrijd tegen Nieuwdorp (2-0-zege) een schot voor de boeg door met twee aanvallers te spelen. „Omdat de meeste te genstanders tot dusver van een lager niveau zijn, worden we steeds geacht het spel te maken. Maar in de hoofdklasse zal dat hooguit in vijf van de 26 duels zo zijn. Diep in mijn hart speel ik het liefst 4-3-3, met domi nant voetbal. Maar je moet ook realistisch zijn. Én een systeem hanteren waar de spelers zich prettig bij voelen." Sleeptouw Duidelijk werd gisteravond ook dat SSV nog een leider mist, zo als de naar Hoek vertrokken Björn Langeveld afgelopen sei zoen het Goese spel boetseerde. Kole is aanvoerder, ervaren en een begenadigd technicus, maar neemt een ploeg niet op sleep touw. De van AZW gekomen Eryürük lijkt geschikter voor die rol. Hij drukte zijn stempel in het duel met Goes, scoorde fraai, maar kon niet verhinde ren dat er een blamerende 1-1- eindstand op het bord kwam. Beschamend was ook de 0-0 te gen Vlissingen, en dan vooral het feit dat de zondag-tweede klasser de bovenliggende partij was. Slechts omdat de ploeg van trainer Ruud Pennings tegen Nieuwdorp niet verder kwam dan 0-0 en tegen Goes bleef ste ken op 2-0, ging de zaterdag hoofdklasser op basis van meer gescoorde doelpunten (doelsal do SSV 3-1, Vlissingen 2-0) door naar de winnaarsronde. Maar hoe droevig het spel van SSV overwegend ook was, Groe- nevelds vertrouwen leed er niet onder. „Of ik hier zenuwachtig van word? Wat denk je zelf? Nee, natuurlijk niet. Zoals ik al Toptalent Thiemo de Bakker vertelt jonge tennissers hoe ze hun racket het best kunnen vasthouden. Nu Sjeng Schalken niet meer tennist, Raemon Sluiter in zijn nadagen zit en Peter Wessels en Martin Verkerk nauwe lijks nog iets van zich laten horen, is Thiemo de Bakker (17) ineens hét ge zicht van het Nederlandse mannenten- nis. Samen met twee andere leden van Jong Oranje verzorgde hij gisteren een jeugdclinic in Hoek. door Roeland van Vliet HOEK - Thiemo de Bakker serveert vol uit. Met een ongekende snelheid - zijn hardste opslag ooit ging met 209 kilome ter per uur - vliegen de ballen over het net. Drie jochies van een jaar of tien die aan de exclusieve tennisles meedoen, hebben de grootste moeite om een fat soenlijke return te slaan. Het is een spel: wie erin slaagt een bal fatsoenlijk naar de juniorenkampioen van Wimbledon te retourneren, krijgt een prijsje. De meeste ballen gaan ech ter de baan uit zonder te worden aange raakt, hoewel zijn tegenstanders toch wel kaas gegeten hebben van de sport. Als de bodem van de emmer ballen in zicht is gekomen, zijn er pas twee keu rig over het net (en binnen de lijnen) te ruggekomen. De Bakker grijnst van oor tot oor. Hij heeft op camping De Braakman ook even ontspanning, midden in een zware tenniszomer. Na zijn zegetocht op het jeugdtoernooi van Wimbledon en zijn eerste ATP-toernooi in Amersfoort, waarop hij de tweede ronde haalde, is het grote talent uit 's-Gravenzande even toe aan wat dagen rust. Vakantie „Hij heeft deze week geen toernooi", vertelt Hans Felius, de technisch direc teur van de tennisbond KNLTB. „Hij was na een succesvolle reeks even aan een week vakantie toe. Volgende week is het Nederlands kampioenschap voor de senioren al weer en ook daarna is zijn tenniszomer nog lang niet afgelo pen." De Bakker gaat dan punten sprok kelen voor de wereldranglijst voor se nioren. Daarop staat hij momenteel 723e. Felius verwacht hem binnen een aantal jaren in de tophonderd. „Het Ne derlandse tennis zit momenteel in de lift", licht de Vlissinger toe. „Met Mi- chaëlla Krajicek hebben we al een meis je in de tophonderd bij de vrouwen en het is de bedoeling dat vanaf 2008 ook een groepje Nederlandse jongens bij de wereldtop zit." Begeleiden Hans Felius denkt dan voornamelijk aan Thiemo de Bakker, Igor Sijsling, Antal van der Duim en Robin Haase. „Met die jongens zijn we al in de catego rie min-twaalf begonnen. We zijn ze in tensief gaan begeleiden en kijk waar ze nu staan... Toen ik in 1999 zei dat er vanaf 2008 continu een aantal Neder landse tennissers in de tophonderd zou moeten staan, dachten mensen dat dat te ambitieus zou zijn. Maar misschien foto Camile Schelstraete halen we de doelstelling zelfs al eerder. Dat zou natuurlijk alleen maar mooi zijn." En als het aan Felius ligt, belandt het Nederlandse (mannen)tennis dan nooit meer in een dip. Hij weet dat achter de eerste lichting talenten nog een tweede lichting zit. En zelfs een derde. „We heb ben in Nederland Europees kampioe nen in de min-zestien en de min-veer- tien. Er zitten dus nogal wat goede ten nissers aan te komen, zodat we met Ne derland niet weer in een gat vallen." De Bakker is ondertussen met een an der groepje, met nog jongere tennissers, aan de gang. Hij leert hen hoe een racket het best beet gehouden kan wor den en brengt ze enkele beginselen bij van de sport. Hijzelf is op z'n vijfde be gonnen. „En op m'n derde stond ik al voor het eerst met een racket in mijn handen", vertelt hij. De prof wil maar zeggen: je kunt niet vroeg genoeg beginnen. door Sjaak Sinke DOMBURG - Niek de Ridder, de sterke zwemmer uit Zuiddor- pe, was evenals vorig jaar de sterkste in de door de sterke wind en dito golfslag loodzware zeezwemtocht van Oostkapelle naar Domburg over een afstand van vier kilometer. Bijna was de eerste zwemtocht van het kustzwemcircuit niet doorgegaan en zouden de zeven tig deelnemers die van heinde en verre naar Walcheren waren gekomen een vergeefse reis van vele kilometers hebben ge maakt. Gistermiddag leek het weer nog ideaal met een afne mende wind, maar tegen de avond stak de wind weer op tot een windkracht 5 en waren de golven vervaarlijk hoog. Na koortsachtig overleg van organi sator Peter Rotte en de reddings brigade kwam een half uur voor de start het verlossende woord: de tocht kon tot opluchting van de deelnemers doorgaan. Uitgewoond Niek de Ridder, toch een gere nommeerde zwemmer, kwam uitgewoond het strand op en moest toen nog zo'n tweehon derd meter lopend afleggen om de finish bij strandpaviljoen De Stenen Toko te bereiken. Olaf Achterberg (Veenendaal) finish te bijna vier minuten later, maar ruim voor Vlissinger Char les Potin. Daisy de Ridder uit Zuiddorpe finishte op de vierde plaats overall. Ze wist de eerste triatleet Remy Vasseur uit Vlis singen, die vorig jaar het kust zwemcircuit op zijn naam schreef, achter zich te houden. Jan Brink (Vlissingen) volgde op zestien seconden van Vasseur en bleef Brian Oosting (Koewacht) een veertiental seconden voor. Mieke van Dort uit Domburg fi nishte als tweede vrouw op de tiende plaats overall. Cios-stu- dente Carmen de Ridder, de zus van Niek, pakte de derde plaats net voor Anne Zijderveld uit Hendrik-Ido-Ambacht. Veel deelnemers hadden moeite de kant te bereiken en zwom men dan ook voorbij de finish- plaats. Ook in de achterhoede moest er flink geknokt worden om binnen te komen. Cor Geluk uit Middelburg sloot de rij op de 68e plaats in een tijd van 1 uur, 23 minuten en 23 seconden. zei: deze avond viel nog onder de noemer uitproberen. Maar die fase is nu afgesloten." Nieuwdorp won met 2-0 van Goes, dat daardoor laatste in de poule werd. Vanavond spelen Kloetinge, RCS, GPC Vlissingen en Veere hun duels in poule D. Vereecken kan het nog steeds DESTELBERGEN - Eric Ver eecken is het winnen nog niet verleerd. De wielerveteraan uit Hulst wist bij de vrije liefheb bers in het Belgische Destelber- gen de winst te pakken in de B-categorie. De Zeeuwse renners presteer den sowieso goed. Rudi Rabout uit Heinkenszand werd vierde, Peter Mol uit Kapelle vijfde en Fonny kint uit Driewegen zesde. In de C-categorie pakte Ko Harms uit Zuiddorpe een zesde plaats. door Koen de Vries VLISSINGEN - De Rus Vyaches lav Ikonnikov heeft zich gister avond een fraaie uitgangsposi tie verschaft voor een topklasse- ring in het HZ-schaaktoernooi. De voormalige speler van schaakvereniging Middelburg won in Vlissingen in de zesde ronde met zwart van de Chinees Li Shilong en voegde zich daar door bij een select gezelschap van vier koplopers. Samen met Ikonnikov gaan Fri- so Nijboer, de Pool Michal Kra- senkow en de dertienjarige In diër Parimarjan Negi aan de lei ding. Zij versloegen respectieve lijk de Duitser Henrichs, de Is raëliër Erenburg en de Rus Lan- da. De ontmoeting aan het vier de bord tussen de Chinees en de Rus was ook op het schaakbord een botsing tussen twee cultu ren. Li is de man van het betere gooi- en smijtwerk, Ikonnikov de degelijkheid zelve. Li kwam aan zijn catch-as-catch-canstijl echter geen moment toe. Na een paar zetten verzonk hij al in diep gepeins en voordat hij t* tig zetten had gedaan stoK er nog maar vier minutet zijn klok. Ikonnikov may daarna een snel een pijjj, eind aan het geklungel van Ij De 41-jarige fullprof uit P0 die zelden op een lachje valt' betrappen, mag zijn toekot op het HZ-toernooi ro inzien. De kans is le< dat hij in de laatste drie roni twee keer wit krijgt, een Dj voordeel wanneer de echte t- pers elkaar ontmoeten. De Zeeuwse deelnemers kua zich niet echt onderscheidt; het HZ-toernooi. Degene even het hoofd boven het na veld uitsteekt, wordt onnaj lijk afgestraft. Na Koen i* houts uit Oostburg, die inde- de ronde door de Indiër naar het rijk der midden®; tu werd teruggestuurd, was het; Vt teren de beurt aan MattL c) Freek uit Terneuzen. De C baan Perez liet hem alle hoei van het bord zien, waaiè Freeke nu met 4 uit 6 nognet het linkerrijtje van het' ment staat. doorSven Bakker VLISSINGEN - Het kon niet uit blijven. Waar toernooidirecteur Sven Vermeulen ook is, hij lijkt een magneet te hebben die re gen aantrekt. Gisteren was het vooral in de ochtend raak. 's Middags en 's avonds werden er echter aantrekkelijke tennispar- tijen afgewerkt bij het nationaal ranglijsttoernooi in Vlissingen. Zo had de als eerste geplaatste Frank Clausing moeite met Dan ny van Kessel. De tennisser uit Wemeldinge Het de eerste set uit draaien op een tiebreak. Clau sing won en pakte daarna ook het tweede bedrijf: 6-3. Een Zeeuwse aangelegenheid was de partij tussen Dmitri van Hoof en Bart van de Sande uit De zwemmers en zwemsters stormen het water in bij de start van de zeezwemtocht tussen Oostkapelle en Domburg. foto Lex de Meester Göteborg. EK. Vrouwen. 100 m: 1. Gevaert (Bel) 11,06, 2. Grigorjeva (Rus) 11,22, 3. Chabarova (Rus) 11,22. 400 m horden: 1. Isakova (Rus) 53,94, 2. Hal- kia (Gri) 54,02, 3. Terestjoek (Oek) 54,55. Mannen. 400 m: 1. Raquil (Fra) 45,02, 2. Frolov (Rus) 45,09, 3. Djhone (Fra) 45,40. 1500 meter: 1. Baala (Fra) 3.39,02, 2. Hesjko (Oek) 3.39,50, 3. Hi- guero (Spa) 3.39,62. Hoog: 1. Silnov (Rus) 2,36, 2. Janku (Tsj) 2,34, 3. Flolm (Zwe) 2,34, 12. Pennings (Ned) 2,20. Speer: 1. Thorkildssen (Noo) 88,78, 2. Pitkaemaeki (Fin) 86,44, 3. Zelezny (Tsj) 85,92. Cadzand-Bad. Zomerloop. 9,6 km. Mannen: 1. Lieven de Meester (Anze- gem) 35.51, 2. Sjaak Luteijn (Oostburg) 36.28, 3. Edwin de la Reuelle (Koe wacht) 38.07. Vrouwen: 1. Kitty van der Veen (Deventer) 47.15, 2. Marjo Bu- zijn (Aardenburg) 49.51, 3. Annie Moens (Waarschoot) 51.27. 6,4 km. Mannen: 1. Rutger Veerman (Aarden burg) 24.11, 2. Frederik vanEijkeren (Boekhoute) 26.01, 5. Jaap Fremouw (Oostburg) 29.52. Vrouwen: 1. Christi anne Vermorken (Nieuwvliet) 32.05, 2. Emmy Quataert (Retranchement) 34.00, 3. Grace van Beselaere (Tielt) 34.57. 3,2 km. Mannen: 1. Maarten Vliex (Voe- rendaal) 12.59, 2. Yves Kerkhove (Oost- kerke) 13.40, 3. Mark Klaayssen (Groe- de) 13.42, 5. Jan Elfrink (Breskens) 14.02. Vrouwen: 1, Josien Odink (Berg- entheim) 16.59, 2. José van Dam (Utrecht) 18.05, 3. Katrien Vervarcke (Oostkerke) 18.32. Jeugd. 750 meter, jongens: 1. Arne van Nevel (Malde- gem), 2. Maarten Cools, 3. Mario Corne lls (beiden Aalter). Meisjes: 1. Tessa Criel (Oosteeklo), 2. Lara de Greef (Oost burg), 3. Marenne Huigh (Cadzand). 1500 meter, jongens: 1. Xavier de Vriendt (Oostakker), 2. Cedric Criel (Oosteeklo), 3. Timo Cornelis (Aalter). Meisjes: 1. Joke Cools (Aalter), 2. Li- selot Deschacht (Assebroek), 3. Anouk Odink (Bergentheim). Vlissingen. HZ-toernooi, zesde ron de: Krasenkow (Pol)-Erenburg (Isr) 1-0, Nijboer (Ned)-Henrichs (Dui) 1-0, Li (Chn)-lkonnikov (Rus) 0-1, L'Ami (Ned)- Barua (Ind) remise, Negi (Ind)-Landa (Rus) 1-0, Van der Wiel (Ned)-Saptarshi (Ind) 1-0, Zambrana (Bol)-Ziska (Far) re mise, Perez (Cub)-M. Freeke (Ned) 1-0, Klenburg (Oek)-Navarrete (Spa) 1-0, Roeder (Dui)-Van Hecke (Ned) 1-0. Stand aan kop: 1. Krasenkow, Ikonni kov, Negi en Nijboer 5,5 punten. 's-Heerenhoek. Zwartebessenschie- ting. Wip 1:1e hoofdvogel: A. Elegeert (Terneuzen), 2e hoofdvogel: S. de Vriend (Aardenburg), 1e zijvogel: R. Ver donk (Concordia), 2e zijvogel: G. de Val- cke (Aardenburg), 3e zijvogel: H. Moison (Eensgezindheid), 1e kal: M. Goeree (Zorgvlied), 2e kal: M.J. Ver donk (Concordia), 3e kal: Y. Pypos (St. Andries). Wip 2:1e hoofdvogel: B. Goe- degebuure (Jac. van Beieren), 2e hoofd vogel: A. Elegeert (Terneuzen), 1e zijvo gel: J. van den Dries (Vrije Schutters), 2e zijvogel: M. Wisse (Terneuzen), 3e zij vogel: L. Rentmeester (Willem Teil), 4e zijvogel: H. Pypos (St. Andries), 1e kal: C. Boonman (Vrije Schutters), 2e kal: M. van Steenbergen (Willem Teil), 3e kal: D. Elegeert (Terneuzen), 4e kal: M.C. Verdonk (Concordia). IJzendijke. Rabo Mauritshof Open. HE4: P. Hendrikse-K. de Rooij 6-2 6-2. HE6-35+: E. de Rijcke-J. van Leeuwe 7-6 6-3, W. Letink-H. Riemens 4-6 6-2 6-3. HD3: T. Schatorjé/K. Slijkhuis-B. van Broekhoven/R. Haverbeke 7-6 6-4. HD6: A. Dieleman/J. Goethals-H. de Jonge/R. Smet 6-3 6-2. DD5: R. Fraanje/N. de Haas-E. Aerssens/M. van Overloop 3-6 6-0 6-3. GD3: D. Boogaard/R. Flaverbeke-S. de Witte/B. Neve 6-2 6-3. Breskens, die uiteindelijkdete te was met 6-4 en 6-1. Van! miste wedstrijdritme omdat de afgelopen drie weken vant ge een hielblessure slechts maal had getennist. Het NRT kreeg de afgelopen: gen de meest vreemde afntè gen. Zo meldde Dennis Alba zich gisternacht om 2.32 wr wegens een rugblessure die een maand geleden had op?i pen. De Indiër Nikhil V.z raakte niet geblesseerd, werd gediskwalificeerd. Ter» hij al sinds afgelopen weeke: met zijn tentje op het tec park van DOS stond, bleek gs ren dat hij zich ook ingesc ven had voor een toernooi Groningen. Dus kon Muralii tent afbreken en de eerstvolg de vlucht naar India boeken. Nieuwdorp. Borsefe SloepoortC. Poule C: SSV'65-Vlissingen Nieuwdorp-Goes 2-0 (2-0), 1-0R; Lagrand, 2-0 Niels SSV'65-Goes 1-1 (1-0). 1-0 M:, Eryürük, 1-1 Tarik Boufrahi. gen-Nieuwdorp O-O. SSV'65-Nik dorp 2-0 (1-0). 1-0 Christiaan B: 2-0 Niels Paardekooper. Vlissinj Goes 2-0 (1-0). 1-0 Roepesh Bte: 2-0 Mervin Niemantsverdriel B stand: 1. SSV'65 3-5 (3-1), 2. Vlis 3-5 (2-0), 3. Nieuwdorp 3-4 (2-2. Goes 3-1 (1-5). Ronde van Duitsland. Achtsten pe. Bad Krozingen - Karlsrufci Brown (Aus) 172 km in 3.46.38,2 Zï (Dui), 3. Napolitano (Ita), 4. Mr (Fra), 5. Ciolek (Dui), 6. Pagliann 22. Löwik, 107. Thomas Dekker,111: ven, 130. Wielinga, 148. Reus Eindklassement: 1. Voigt - 32.11.10, 2. Leipheimer (VSt) 13 Kasje tsj kin (Kaz) 2.23, 4. Goes» 2.33, 5. Petrov (Rus) 2.57, 6. Bruss (Ita) 3.42, 12. Löwik 5.39. 14. Ite 6.22, 65. Reus 30.22, 105. 39.10,119. Boven 41.08. Domburg. Zeezwemtocht Ooia pelie-Domburg over circa 4 Mannen: 1. Niek de Ridder (Zuidite 34.54, 2. Olaf Achterberg (Veenera 38.15, 3. Charles Potin (Vlissn? 38.36, 4. Remy Vasseur (Vlisse? 39.16, 5. Jan Brink (Vlissingen)39^2 Brian Oosting (Koewacht) 39.46,1.' no Wouters (Vlissingen) 39.55,10.Is ierStroo (Biggekerke) 41.08. Vrouw? 1. Daisy de Ridder (Zuiddorpe)38.55 Mieke van Dort (Domburg) 40.40,3.0 men de Ridder (Zuidzande) 41.12. Cynthia Potin (Vlissingen) 43.12, E1 ne Kwist (Tholen) 43.23,7. Esther ft' man (Vlissingen) 43.45, 8. Karen Cs (Zelzate) 44.57. Donderdag Schaken HZ-toernooi. Zevende ronde u vang: 18.30 uur. Locatie: atrium ft? school Zeeland, Edisonweg.Vlissr? Tennis Nationaal ranglijsttoernooi. tennisvereniging DOS te Vh Aanvang: 10.00 uur. Open DOS-toernooi. Locatie vereniging DOS te Vlissingen. vang: 9.00 uur. Scaldistoernooi. Locatie: ging Kruiningen en Waarde. Aan» 15.30 uur. Open jeugdtoernooi. Locatie vereniging Kapelle. Aanvang: uur. Rabo Mauritshof Open. Locatie - nisvereniging Tiola te IJzendijke. vang: 13.30 uur. Luctor Beltingjeugdtoernooi. tie: tennisvereniging Hulst. Aar"5: 13.00 uur. De Kroon Smashtoernooi 50t> tie: tennisvereniging Smash te Sim1 steen. Aanvang: 16.00 Voetbal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40