0 tl (flensen .nl Gebeurtenissen deel je op wmmiwmQmvmtmmm PZC Zeeuws Vlaanderen Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer! X donderdag 10 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzG.nl i Overleden Ik heb vannacht een ster uitgezocht voor mijn zusje die moest gaan Een ster voor iemand zo bijzonder dat hij eigenlijk alleen moest staan Nu kijk ik naar de sterren en huil ik naar de maan Dan straalt daar weer die ene ster dus is mijn zusje eigenlijk nooit weggegaan Na voorzien te zijn van de Sacramenten der Sterven den is na een arbeidzaam leven, waarin zij altijd voor een ander klaarstond, overleden mijn allerliefste dochter, zus, schoonzus, tante en nicht Tineke Wijnstekers in de leeftijd van bijna 50 jaar Anton Wijnstekers f Time Wijnstekers-van Beugen Wil en Nol Kees en Gerda Tonnie f Ton en Marijke Loek en Gilda Ineke jan en Nel Haren Tineke Netty en Ray Tineke t Rob Neven en nichten Goes, 5 augustus 2006 Correspondentieadres: C.M.A.C. Wijnstekers, Kasperspad 56, 5511 ZG Dordrecht De begrafenis heeft woensdag 9 augustus in besloten familiekring op de begraafplaats te Dreischor plaatsgevonden. Het licht is nu gedoofd, je ogen gesloten en vergeten de strijd. Dag lieve dappere Tineke Jouw taak op aarde is voldaan zoals je was in alle liefde, Namens alle cliënten en teamleden van de Woonhuizen (RobdeNijs) Een mooi mens is ons ontvallen. We hebben afscheid moeten nemen van Tineke Wijnstekers Team Fruithoe\>e Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) Goes, augustus 2006 Wij wensen Jan, de Familie Oosthoek en Dennis heel veel sterkte met het grote verlies van Nellie We zullen je missen na het fietsen... Jelle en Sylvia Leo enTanja Peter en Willeke Erwin en Rianne Nellie Rust nu maar uit. Jan en familie veel sterkte Cor, Suzan, Patrick, Moniek, Stephan Lieve Nel Afscheid nemen doet veel pijn, maar de herinneringen aan jou zijn Fijn. Ik had nog veel meer samen willen beleven, maar het heeft niet zo mogen zijn. Ik zal je nooit vergeten. Je vriendin Ina Wij zijn verdrietig nu de plaats van Nellie de Jonge-Oosthoek bij ons op de dijk leeg is. De buren: Fam. M. Wiersma Mevr. D. Steketee-van Strien Dhr. R. Sombroek Dhr. M. de Schipper Fam. H. de Schipper Fam. J. Corslanje Mevr. M. Rouw Fam. D. Rouw-Proos Fam. M.G. Rouw-Eversdijk Fam. S. Oudkerk. Wegens famileomstandigheden is Café - Restaurant 'De Oranjeboom' te 's-Heer Hendrikskinderen Donderdag 10 en vrijdag 11 augustus Gesloten Geheel onverwacht is overleden, onze secretaris en afdelingslid Leunis Goedhart Wij herinneren ons hem als een toegewijde en har telijke man. afdelingsbestuur: Hout en bouwbond CNV Jaap de Lange Co Dominicus Jan van der Gaag Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Na een langdurig en een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan onze vader, opa, schoonvader en goede vriend Baghwanparsad Mathoera 6 oktober 1944 7 augustus 2006 TereskaPascal en Linda Johnny en Nathalie Wikhash en Avhinash Edward, Mariska Dominik en Aljoscha Kristien, Sander Hannah en Charell Rob Narish, Esther Cherique en Kishan Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag avond in Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen van 19.00-19.30 uur. Vrijdag 9-8-2006 om 16.00 uur zal de crematie plaatsvinden in het crematorium/begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer je terugblikt in het leven blijkt alles snel te gaan. Het duurde allemaal maar even dat ritme van een lach en een traan. Bedankt voor je liefde, je trouw, je eerlijkheid, voorde lach van iedere dag. Voor het geluk dat je ons hebt gegeven. Deze dingen duren altijd maar even. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde en zorgzame man, onze vader, onze schoonvader en mijn opa Rudi Alfhonsus Augustus Claes echtgenoot van Ria Felicitas Pijcke in de leeftijd van 63 jaar. Sluiskil: R.F. Claes - Pijcke Sluiskil: Peter en Petra Bavel: Luc en Judith Thomas 8 augustus 2006 Griffierstraat 1 4541 EL Sluiskil. Rudi is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 te Temeuzen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 11 augustus van 19.00 tot 19.45 uur. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 12 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk H. An- tonius van Padua te Sluiskil, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crema torium te Temeuzen aan de Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijk condole ren voor aanvang van de uitvaartdienst in de kerk en in het crematorium. Wilt u, indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschou- Genieten van het leven was zo kenmerkend voor Rudi. Des te groter onze verslagenheid bij het heen gaan van onze vriend Rudi Claes Coby - Bert Annie - Thon Hedwig - Theo Ireen - Guust t Riet - José Het pastoriefonds "De Open Hof" van de Hervorm de Gemeente te Zierikzee heeft met verslagenheid kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Jan Alofsen We denken met respect terug aan het vele werk dat hij als oud-penningmeester voor het pastoriefonds heeft gedaan. Wij bidden zijn vrouw Nel en de naaste familie Gods kracht toe bij het dragen van dit ingrijpende verlies. Janet Bos, voorzitster Kees van der Vliet, secretaris Gert Stoutjesdijk, penningmeester Leo Braai, bestuurslid Co de Jonge, bestuurslid Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Willy Gelderland Wij hebben Willy gekend als een man met een groot hart voor de zorg. Vele jaren heeft hij zich belangeloos ingezet als bestuurslid van woonZorgCentrum Antonius. Laatstelijk als lid van de Raad van Toezicht. Wij zullen Willy gedenken als oprecht, loyaal, door tastend en betrokken. Wij wensen Wieske en de kinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens Raad van Toezicht en bestuur Stichting Curamus A.J.A. Janse Namens voormalige Raad van Toezicht WZC Antonius J.L.M. van Esbroeck MMS Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Met droefheid geven wij u kennis dat. op het onver wachts, door de Heere uit ons midden is weggeno men onze geliefde moeder, oma en overoma Suzanna van Koeveringe sinds 27 juni 1993 weduwe van M.C. Bolier eerder weduwe van Th. Aarnoudse sinds 10 april 1952 in de leeftijd van bijna 82 jaar. De Heere sterke ons in dit smartelijk verlies en heilige deze roepstem aan ons hart. Rilland: A. Aarnoudse A.M. Aarnoudse-Koster Geldermalsen:A.J.S. Zwaan-Aarnoudse R. Zwaan Erik, Lydia, Daniël Yerseke: S.M. Óostdijk-Aarnoudse J.L. Oost dijk jurian, Ardwin Krabbendijke.A.M. van Ginkel-Aarnoudse J. van Ginkel Rilland: Th.H. Weststrate-Aarnoudse M. Weststrate Rilland: Th.A. Aarnoudse Rilland: M.J.C. Slabbekoorn-Aarnoudse C. Slabbekoorn Alycia Veenendaal: C. van Baaren-Bolier C. van Baaren Marijn Elisa Yerseke, 8 augustus 2006 Correspondentieadres: Pontiaanstraat 1 4411 DJ Rilland De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 12 augustus om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw ge legenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig namen wij kennis van het onverwachts overlijden van onze (oud)buurvrouw en vriendin Santje Bolier-van Koeveringe We wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Nico en Cora Smal Henk en Francien E verse Jan en Mattie Hieftje Jan en Lijn Oostdijk Na een dappere strijd en een geduldig gedragen lij den is toch nog plotseling overleden onze broer, zwa ger en oom Jan den Herder Kloetinge: Nisse: Oudelande: Oostkapelle: 's-Gravenpolder: Oudelande: Driewegen: St. Jansteen: 6 augustus 2006 Bep den Herder Jo den Herder (in herinnering) Marie Moerland Rinus Moerland (in herinnering Sien den Herder Piet den Herder (in herinnering) Jannie Schipper Huib Schipper (in herinnering) Tannie en Nico Boogert Rinus en Betsy den Herder Cor den Herder Ina van de Guchte (in herinnering) Adri en Riet den Herder Neven en nichten Bericht ontvangen van het overlijden van onze oud diaken Jan den Herder Wij wensen de familie Gods zegen en nabijheid toe. Kerkenraad N.H.Gemeente te Oudelande Op 7 augustus kregen wij het droeve bericht dat in Victoria (Canada) is overleden onze zwager Jacobus Willem van Strien echtgenoot van Anna Catharina Coomans in de leeftijd van 89 jaar. Domburg: Cor Geertse-Coomans Sarnia (Can.): Mae Vanderlinde-Coomans Aagtekerke: Chris en Diny Coomans-Trieller Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 129 Na een liefdevolle verzorging in de Verpleegunit van Zorgcentrum Cederhof is mijn zorgzame en sterke moeder, schoonmoeder, lieve oma en over oma van ons heengegaan in de hoge leeftijd van bij na 97 jaar Heiltje Bosman-Hoogeboom sinds 1991 weduwe van Hillebrand Bosman Moeder van Barri (in herinnering) en Kees Leiderdorp, Kapelle, 15 augustus 1909 9 augustus 2006 Biezelinge: Kees Bosman Tineke Bosman-van Egmond Kouderkerk aan de Rijn: Henk en Gerlieti Fleuren Summer Kapelle: Helma en Rieni Jelle, Joren en Sanne Hazerswoude Rijndijk: Bram en Carolien Maurice, Daniqueen Jordy Biezelinge: Dirk Wolphaartsdijk: Hilbert en Diana Sil Correspondentieadres: Nieuwe Kerkstraat 34 4421 KA Biezelinge Moeder is bij ons thuis De afscheidsdienst zal gehouden worden op dins dag 15 augustus, haar geboortedag, om 14.00 uur in het rouwcentrum van Monuta aan de Hoogmadese- weg 66 te Leiderdorp, waarna de graflegging, bij vader, zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Hoogmadeseweg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condo- Dankbetuiging Het heeft mij goed gedaan zoveel blijken van medeleven en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Cornelis de Blaeij Hiervoor mijn hartelijke dank. J.M. de Blaeij-de Kraker Nisse, augustus 2006 Voor een zorgzame begeleiding in geheel Zeeuws Vlaanderen Uitvaartdienstverlening Compleet Op Mensenlinq nl vindt u een compleet overzicht van alle overlijdensberichten uit uw regio. Op eenvoudige wijze vindt u de gezochte overlijdensadvertentie en kunt u deze bekijken. Ervaar het levensverhaal van de overledene. Interactief U kunt op de site het condoleance bericht lézen en een bericht achterlaten, waarin u uw medeleven betuigt Bovendien kunt u via de site direct een deelnemingskaart of rouwboeket versturen. Een kleine moeite en toch vaak een grote troost Informatief Op Mensenlinq.nl vindt u veel onderwerpen die direct of indirect te maken hebben met overlijden. Alle adressen op het gebied van uitvaart en afscheid worden op de site vermeld Een initiatief van Provinciale Zeeuwse Courant Marceline komt uit Burkina Faso. Een land waar vrouwen niet ouder worden dan 45 jaar. Gezondheidszorg. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. Vogelbescherming

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36