PZC Voor het vervolg van de familieberichten zie pagina 14 woensdag 9 augustus 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op woensdag 16 augustus zijn onze ouders, opa en oma Henk en Jo Grim-Traas 50 jaar getrouwd! Wilt u hen hiermee feliciteren dan bent u van harte welkom op woensdag 16 augustus van 14.00 tot 16.00 uur op het volgende adres: Woonzorgcentrum "Vorsvliet" Magnoliastraat 100 4431 EK 's-Gravenpolder Leo en Erik Rudie, Corrina, Macy, Mylou en Dylan Eric, Linda, Nadia en Yoran Op zaterdag 12 augustus a.s. hopen onze lieve ouders, grootouders en overgrootouders Bart Smits en Jannetje Neels hun 60-jarig huwelijksfeest te vieren. U bent van harte welkom hen te feliciteren op de receptie van 15:30 tot 17:30 uur in dorpshuis "De Wentel" te Wemeldinge. Overleden Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Groot is de leegte die je achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Geheel onverwachts heb ben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze pa Ivan Jazbec echtgenoot van Margaretha de Vries 28 augustus 1950 6 augustus 2006 Krapina, Kroatië Antwerpen, België Koudekerke: Marga lazbec-de Vries Sulzbach (Dui): Michael en Alexandra Vlissingen: Marko en Patty Duinstraat 27 4371 AX Koudekerke Ivan is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid tot af scheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 11 augus tus om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in Gemeenschapscentrum "De Couburg", Duinstraat 4A te Koudekerke. Drag i Ivan Mi nemozemo naéi rijeci za iskazati koliko cés'nam nedostajati. Sve te duboke osjec'aja ja tesko iskazati sree govori neizraêivi govor. Valika je praznina koju nam ostavtjas, ali Ijepa sjedanja koja ostaju iza tebe, ostaóe u naêim srcima Ivan Jazbec muz da Margaretha de Vries 28-08-1950 god 06-08-2006 god Pregrada Hrvatska Antwerpen, Begija otac Dragutin t Brati Marko t Milau Alojr t Damir Bavko Majka Ivanka t Sestre Dargica Stefica Marija Pepica Sa familijama Duinstraat 27 4371 AX Koudekerke Ivan debit kool Kuéc do sahrane. Iko sa zali oprostiti od ajega mozc daci. Se begrafenis zal op vrajdag 11 augustus om 14.00 uur op de Algemente Begraofplaats te Koudekerke plaatsvinden. Verbijsterd en vol ongeloof zijn wij door het plotse ling overlijden van onze zwager en "Ome I" Ivan Jazbec Kruiningen: Ok en Ina Kinderen en kleinkinderen Koudekerke: Casper en Diny Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, 6 augustus 2006 Met ongeloof hoorden wij het bericht van het overlij den van Ivek Hij was voor ons bijzonder en toch zo gewoon. Giel en Ria Stefan en Karlijn, Eva Max en Will Maurice Robin en Andrea Diep getroffen zijn wij door het plotseling overlijden van onze altijd behulpzame buurman en goede vriend Ivan Jazbec We zullen hem verschrikkelijk missen en we wensen Marga en de kinderen heel veel kracht en sterkte toe, nu en in de komende tijd. Familie v.d. Berg Familie Gastelaars Familie Janse Familie Jongepier Familie Kasander Familie Keerssemeeckers Familie Kleinepier Familie v.d. Velde Familie Verstraate Familie Wisse Verslagen hebben wij kennisgenomen van het onver wachte overlijden van onze vriend Ivek Jazbec Wij wensen Marga en de kinderen veel sterkte toe. Gré Post en Jan Adriaanse Mattie en Adrie Reijnierse Zo plotseling! nooit meer iets kunnen vragen nooit meer samen werken nooit meer stomme praat doen nooit meer samen klussen Ivec Gouwe knul, we zullen je missen. Wij wensen Marga, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Jacco en Adrie Zondag 6 augustus j.l. bereikte ons het droevige be richt dat onze medewerker en collega Ivec Jazbec is overleden. Wij zullen ons hem herinneren als een toegewijd en gewaardeerd medewerker en een zeer prettige collega. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie. Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. 6 augustus 2006 Geschokt en verbijsterd zijn we door het plotselinge verlies van onze zeer gewaardeerde collega Ivec Jazbec Wij zullen ons hem herinneren als een markant en betrokken mens. Ons medeleven gaat uit naar de familie en wensen hen veel kracht en sterkte toe. Medewerkers Centrale Werkplaats Thermphos B.V. Ad Jan Sjaak Rinus Hans Jacco Johan Ko Huib Mark Kees Nels Koos Arjen Imro Rene Stefan Martin Thomas Hans Marcel Ko Rob Rudi Arjan Fred 6 augustus 2006 We hebben het droevige bericht ontvangen dat on verwachts is overleden Ivan Jazbec echtgenoot van onze zeer gewaardeerde collega Marga Jazbec We wensen Marga, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens cliënten en medewerkers van Zorgcentrum SIMNIA Mark Felius, locatiemanager SIMNIA Frank Bordui, directeur SVRZ Met ontsteltenis vernamen wij dat plotseling is over leden de vader van onze collega Marko Ivan Jazbec Wij wensen Marko en Patty, zijn moeder en de verde re familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Arthur, Arthur, Tim, Mark, Michel, Elsbeth, Fiona, Ineke, Guus, Piet, Ursula, Claudia Achter je ligt een le\'en van werken en plicht En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Flink was jij jouw hele leven Moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dat wij zullen zijn Maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met haar ziekzijn is omgegaan, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw Nellie de Jonge-Oosthoek echtgenote van Jan de Jonge 21 juli 1949 - f 7 augustus 2006 J.H. de Jonge Oudekamerseweg 20 4451 NC Heinkenszand Donderdag 10 augustus zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, warna er in het mortu arium naast de kerk gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 11 augustus om 10.30 uur in voornoemde parochiekerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in het Heer Hendrikhuis te 's-Heer Hendrikskinderen gelegenheid tot condo leren. Een ieder die geen rouwkaart heeft ont\>angen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Nellie Er zijn geen woorden voor een zieke Van wie je weet zij redt het niet Je streelt haar wangen, je ziet haar ogen, Je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde Dat na een moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen haar leven, Maar ook haar lijden overnam. We zullen je missen. Je broers en zus Lou Cees Maatje Jan 's-Heer Hendrikskinderen, 7 augustus 2006 je hebt je strijd ten einde toe gestreden Tot God je riep. Hij nam je bij de hand Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden Je stap voor stap geleid naar het beloofde Land. Bedroefd, maar vol bewondering dat na een ziekte die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van onze schoonzus en tante Nellie de Jonge-Oosthoek Heinkenszand: Rinus en Rina Goes: Jo en Paul t Tholen: Mientje en Wim Nieuwdorp: Jenny en Cees Heinkenszand: Gerard en Annie Goes: Gre en Wim 's-Heerenhoek: Anneke Heinkenszand: Leny en René Neven en nichten Wij wensen Jan heel veel sterkte toe in het aanvaarden van dit grote verlies. Lieve Nellie Als ik je naam ln het zand had geschreven. Hadden de golven hem na korte tijd uitgewist. Als ik je naam In een boom had gegrift. Was de schors met de tijd vergaan. Als ik je naam In marmer had gekapt. Was de steen na veel tijd gebroken. Maar ik heb je naam In mijn hart geborgen En daar wordt hij voor de eeuwigheid goed bewaard. Dennis 's-Heer Hendrikskinderen, 7 augustus 2006 Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Nellie de Jonge-Oosthoek Jan en famlie veel sterkte toegewenst. Adrie, Ria en Dennis 's-Heer Hendrikskinderen, 7 augustus 2006 Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze lieve buurvrouw Nellie de Jonge-Oosthoek Wij wensen buurman Jan veel kracht voor de komen de tijd. J. Koens C.J. Koens-Beulens S. de Wael A. de Wael-de Koster Heinkenszand, 7 augustus 2006 Lieve Nellie We hebben veel te vroeg afscheid van je moeten nemen en dat doet pijn. We hadden samen nog zoveel ideeën voor leuke tripjes, maar kijken nu met fijne herinneringen terug op wat we allemaal al gedaan hebben. Vaarwel, Je ""reis""vriendinnen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Nellie Wij wensen Jan, familie Oosthoek en Dennis héél veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Peter en Margriet Dick en Jaqueline Wilco en Jojanneke Daantje Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nellie de Jonge-Oosthoek lid van de trimgroep van onze vereniging Wij wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. KVTjoba 's-Heer Hendrikskinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van Nellie de Jonge 28 jaar lang was zij lid van onze trimgroep, de laatste zes jaar als voorzitster. Wij denken met dankbaarheid terug aan haar inzet en zullen haar erg missen. Trimgroep Tjoba Anneke Koster Haar overlijden doet ons verdriet. De genoten vriend schap, gastvrijheid en spontaniteit zullen wij ons blij vend herinneren. Ada en Cees Trudy en Ron Wij wensen Teco, Kees, Thijs en Roos veel sterkte met het verlies van Anneke Anneke heeft een blijvende plaats in onze her innering. At Slagboom Addy Meulmeester Marije Eefje Pieter Slagboom Marenne Weiten Bruno Tijl Froukje Slagboom Sam Anne Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Anneke Koster Wij wensen Teco. Kees. Roos, Thijs en familie veel sterkte met dit verlies. Namens de competitiegroep MLTC Corine, Marije, Ingrid, Marjan, Raymond, Jeantien, Orestis, Dmitri, Tim, Saskia. Jessica, Sjoerd, Michiel, Linda en Remco. Volkomen onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze goede vriend Leunis Goedhart Wij wensen Corrie en de kinderen alle kracht toe om dit verlies te dragen. Familie Gideonse Koudekerke, 8 augustus 2006 Na een langdurig en moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons heengegaan onze onvergetelijke schoonzus en tante Coby Wondergem-van de Ketterij weduwe van Jaap Wondergem in de leeftijd van 60 jaar. Nieuwdorp: Rinus en Dien Wondergem Heinkenszand: Lies en Kees Bliek Wormerveer: Corrie Wondergem en Dinie Elshout Woudrichem: Cathrien en Wout Struik Goes: Jannie Wondergem Gorinchem: Nellie Wondergem Sleeuwijk: Koos en Jos Eggebeen Lewedorp: Piet en Nel Wondergem Neven en nichten Nieuwdorp, 7 augustus 2006 Ik heb je ontmoet en van je gehouden. Ik liet je gaan, maar je blijft in mijn hart. Na een periode van ziekte en zorg is in alle rust van ons heengegaan mijn echtgenote, moeder en oma Tannetje Adriana Boonman-Leijs -Tannij - Kloetinge, 17 april 1938 Kloetinge, 7 augustus 2006 Uit aller naam: Jaap Boonman Marijkestraat 10,4461 VH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 10 au gustus van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloe tinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. ouwen. Heel onverwacht werd ons ontnomen onze broer, zwager en oompje Jan Alofsen Bedankt voor alles lieve Jan. Riet Alofsen Joke en Mathisse Arendsen-Hillebrand Èmy en Thom Burck-Hillebrand Bill en Elly Hillebrand-Bolhuis Neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Johannis van de Vreede Bijna 40 jaar is hij lid geweest van onze vereniging. Wij wensen zijn kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden W.S.V. Reimerswaal Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden op 6 augustus jl. van de heer C.H. Wellhüner De heer Wellhüner heeft gedurende vele jaren direc tiefuncties vervuld bij de voormalige ziekenfondsen WZE te Brielle, O.A.Z. te Breda, Algemeen Zieken fonds te Breda, AZWZ/ZHE te Breda en laatstelijk tot 1994 als algemeen directeur bij OZ zorgverzeke ringen. Hij heeft een vooraanstaande rol gespeeld bij de fusies van deze ziekenfondsen. Wij hebben hem leren kennen als een toegewijde di recteur, die de belangen van de verzekerden en het personeel hoog in het vaandel had staan. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Personeel, Raad van Bestuur, Raad van Commissarissen en Algemene Vergadering van OZ zorgverzekeringen Breda, 8 augustus 2006 Ruwe stormen mogen woeden, Alles om mij heen zij nacht. God, mijn God zal mij behoeden, God houdt voor mijn heil de wacht. Moet ik lang zijn hulp verbeiden, Zijne liefde blijft mij leiden: Dooreen nacht, hoe zwart, hoe dicht, Voert Hij mij in 't eeuwig licht. Gezang:445:l Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ok heeft omringd, en dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een arbeid zaam leven van ons is heengegaan mijn geliefde man onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa a vava Jan Johannis Janse den Herder - Jan - in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: D.P. den Herder-Bijleveld Oudelande: Addie en Kees Goes: Ria en Ad Vlissingen: Joke en Ad Patricia Michael Antwerpen: Hugo en Myriam Peter en Nathalie Milan Marco en Sabrina Merel Wendy en Sven Jolien, Sofie Wij danken eenieder die de verpleging van mijn ma', en onze vader thuis heeft mogelijk gemaakt. Vlissingen, 6 augustus 2006 Koudekerkseweg 38 4382 EC Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 tus van 12.45 uur tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom/Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend nodigen wij u uit om Jan te ged tijdens een dienst in de aula van het uitvaartcentrum, aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaat vinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in h uitvaartcentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelie' deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de Heere op Zijn tijd en wijz< van onze zijde weg te nemen onze geliefd-: moeder, schoonmoeder, oma, overoma et betoveroma Leuntje de Dreu-Murre weduwe van M.A. de Dreu geboren overleden 10 november 1918 7 augustus2005 Heinkenszand: Tinus en T ruus Ellen en Rinus Eva, Marco, Wout Sjaak Rockanje: Magda en Adrie Machteld en Nico Julian Schore: Cati en Henk Riana en Danny Leni en Paul Bowen Arjan en El les Ruben, Denise, Christian Correspondentieadres: fam. v.d. Guchte, Hoekseweg 9,4423 PH Schore De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. zaterdag 12 augustus om 10.30 uur in de trakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. De dienst wordt geleid door ds. J.W. Verweij. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid lol afscheid nemen in de kerk. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden optie algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. Geen bloemen. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragen nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Dankbaar omdat we hem zo lang in ons midds mochten hebben, geven wij bedroefd kennis dat iu een moeizame laatste levensfase van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Cornelis Vermeulen weduwnaar van Maria de Koning in de leeftijd van 91 jaar. Heinkenszand: Gillis en Magda Vermeulen Heinkenszand: Kees en Greta Vermeulen 's-Heer Arendskerke: Riet en Tinus op 't Hof Giljam en Carolien Alexander, Stefan Kees en Joke Sharon, Danny, Kimberly, y 's-Heer Arendskerke, 8 augustus 2006 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Zangvogelstraat 114451 CC Heinkenszand De uitvaartdiesnt zal worden gehouden zaterdag I-' augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op hel r.-k. kerklid aldaar. Voor aanvang van de diesnt is er in het mortuaria® naast de kerk van 9.45-10.15 uur gelgenheid W afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het dienstgebou* van de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. m Bedroefd heb ik afscheid moeten nemen van mij» lieve zus Annie Bakker-Thiery Juul Boer-Thiery

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6