Terneuzen valt stil in Nieuwdorp PZC Nieuwe uitdaging voor Schram Van de Ven en Boot onbevangen naar WK cross Van der Lee gaat naar Griekenland Terneuzense Boys te sterk voor Steen Oostkapelle profiteert in Borsele Sloepoort Cup van remises zondageersteklasser uitslagen agenda woensdag 9 augustus 2006 door Pieter van Klinken NIEUWDORP - Net als vorig jaar beëindigde Terneuzen de poulefase van de Borsele Sloepoort Cup in Nieuwdorp on geslagen. En net als vorig jaar eindigde de ploeg van trainer Ar- dian Lekaj als tweede. „Je moet wel winnen", sprak hij met ken nis van zaken. Oostkapelle deed dat wel en werd eerste. Terneuzen begon nog goed aan het toernooi. Direct mochten de twee favorieten tegen elkaar aantreden. Terneuzen en Oostka pelle maakten er een aarige pot van, die Terneuzen met 3-1 win nend afsloot. Maar daarna won Oostkapelle twee keer, terwijl Terneuzen twee keer gelijkspeel de. Oostkapelle-trainer Karl Ver gouwen was wel tevreden over het vervolg. Over de eerste wed strijd: „Je kon zien dat we de af gelopen dagen nogal wat activi teiten hebben gehad. Pap in de benen. Ik vond Terneuzen beter. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN- In zijn derde wedstrijd in de voorbereiding op het nieuwe seizoen leed Steen gisteravond zijn eerste nederlaag. De zondagderdeklas ser ging met 1-5 onderuit tegen Terneuzense Boys. Steen-Terneuzense Boys 1-5 (l-2:)Na de hervatting sloeg Ter neuzense Boys toe. Van 1-2 werd het toen ook 1-5. Marco Faassen opende al vroeg in de wedstrijd de score en nadat Ju nior van Remortele beide ploe gen weer op gelijke hoogte had gebracht trof ook Arjen Oostijk doel. Na de rust drukten Marco Faassen en Arjen Oostdijk (twee maal) het overwicht uit in nog eens drie treffers. Clinge-Zaamslag 1-3 (1-1): Clin- ge was in de eerste helft nauwe lijks minder dan Zaamslag, maar moest na de rust het initia tief aan de bezoekers laten. De 1-1-ruststand werd toen omge zet in een 1-3-eindstand. Tristan van Acker zette Clinge op voorsprong, maar nog voor de rust kwam Zaamslag terug door Ugur Kahceci. In de twee de helft was het Arjan Hame link die met twee doelpunten Zaamslag aan de goede kant van de score bracht. van onze sportredactie GOES - Rinus van de Ven uit West-Souburg en Mark Boot uit Burgh Haamstede staan ko mend weekeinde in Finland on bevangen aan de start van het WK motorcross voor junioren. Voor Boot is het zijn eerste ju nioren WK, voor Van de Ven zijn laatste. In het verleden begon Rinus van de Ven vol ambitie aan het WK. Hij achtte zich vaak kanshebber op een medaille en zat er inder daad steeds dichtbij. Twee keer werd hij vierde, een keer in de 85cc en een keer in de 125cc. Die tweede keer reed hij tot twee ronden voor het eind aan kop, maar een mechanisch def lect voorkwam dat hij zich we reldkampioen mocht noemen, „Daar denk ik nog wel eens aan terug", gaf Van de Ven gisteren kort voor zijn vertrek naar Van- taa toe. Hij reist met vader, moe der en zusje eerst 1500 kilome ter naar Zweden naar de veer pont, die maakt een tocht van 17 uur naar Helsinki, waarna het nog 17 kilometer is naar het circuit. Bij de wedstrijden in Vantaa ziet Van de Ven wel waar het schip strandt. Hij is inmiddels volledig genezen van de vele blessures die hij dit jaar opliep, maar de conditie is nog lang niet optimaal. „Ik ga mezelf niet onder druk zetten door hoge verwachtingen uit te spreken", zegt de Soubur ger, die zich volgend seizoen se nior mag noemen. „Dat zou ook niet reëel zijn gezien mijn condi tie. Ik kijk van dag tot dag, van wedstrijd naar wedstrijd. Ik moet eerst maar eens zien de trainingen door te komen." Mark Boot (14) maakt zijn WK-debuut in de klasse 85cc. Het idee om mee te doen ont stond in Spanje tijdens een trai- ningstage bij de veertienvoudi- ge wereldkampioenen Harry (4) en Stefan Everts (10). In Gemert en in Valkenswaard liet hij ondanks veel pech een uitstekende indruk achter. Mo menteel gaat hij aan de leiding bij de strijd om de nationale ti tel in de klasse 85cc grote wie len. „Ik hoop op de wat zachte ondergrond van Vantaa in elk geval door de kwalificaties te ko men. Over het verloop van de wedstrijd zelf heb ik geen idee. Veel Europese rijders ken ik maar er doen ook Amerikanen mee en daar weet ik niets van. door Bauke Boersma GOES - Illary van der Lee gaat definitief voetballen in Grieken land. De doelman van de Goese- zaterdag-hoofdklasser SSV'65 vertrekt morgen uit Nederland om voor minstens een seizoen be taald voetbal te gaan spelen bij derdedivisionist Polykastro. Over het salaris en de contract- duur waren club en speler het eerder al eens, gistermiddag wer den de laatste details van de transfer beklonken. „Ik ben hartstikke blij dat het rond is", vertelde Van der Lee (21), die de ze zomer van de Bredase zon dag-hoofdklasser Baronie naar SSV kwam. „Het duurde wat langer dan ik had gedacht en ik was even bang dat van uitstel misschien afstel zou komen. Maar nu is het gelukkig toch zo ver. Ik heb direct de hele familie gebeld om het goede nieuws te vertellen." De Bredanaar heeft enorm veel zin in het voetbalavontuur. „Zul ke kansen krijg je volgens mij niet zo veel in je leven en ik pak het dan ook met beide handen aan. Ik ga er voor het eerst op mezelf wonen en dat zal best wennen worden. Maar het wordt ongetwijfeld een heel bij zondere en leerzame ervaring. En wie weet wat er in de toe komst allemaal nog van komt." Maar daarna hebben we het goed opgepakt." De Walchenaren had afgelopen weekeinde een trainingskamp in Limburg. Vergouwen: „En we waren verrast dat het daardoor zo snel een team is geworden. Mét een snel herkenbare speel wijze." Aanvallend voetbal Oostkapelle wil aanvallend voet ballen en dat lukte goed gister avond. Tegen Terneuzen bleef dat nog beperkt tot een helft van de eerste helft, maar in de twee volgende wedstrijden ging het makkelijker. Dat was welis waar tegen de lager geklasseer de ploegen Iieinkenszand en Zeelandia Middelburg, maar toch werden de intenties duide lijk. Hoewel Lekaj graag eerste was geworden, kwam het de trainer niet eens zo slecht uit dat ze de zware finalepoule ontlopen. „We zitten nog maar in het be gin van de voorbereiding. We hebben een aantal nieuwe spe lers en een vrij jonge ploeg. Als je dan te gauw wedstrijden speelt op een hoog niveau, is dat ook niet ideaal. We moeten nog groeien en een eenheid wor den." Vergouwen was het daar niet he lemaal mee eens. „Het is goed voor het niveau. De snelheid van het spel op dat niveau is goed voor de conditie-opbouw. En is dat niveau te hoog, dan kun je in een vijfweekse voorbe reiding altijd nog een tijdje wat rustiger trainen na zo'n toer nooi." Heinkenszand Nog heel even leek het er giste ren op dat er een klein stuntje mogelijk was. Heinkenszand won de eerste wedstrijd met 2-1 van Zeelandia Middelburg en speelde daarna knap 0-0-gelijk tegen Terneuzen. Daardoor ston den Terneuzen en Heinkens zand samen op de eerste plaats. Bij winst op Oostkapelle, zou Heinkenszand wellicht als pou lewinnaar mogen aantreden in de finalepoule. Zo ver kwam het echter niet, maar de ploeg van Raymond Mohr ontpopte zich als sterke outsider. Door de eerste plaats verzekert Oostkapelle zich van een plek in de finalepoule van zaterdag. Hoek plaatste zich daarvoor maandag al. Vandaag spelen SSV'65, Vlissingen, Goes en Nieuwdorp om de winst in pou le C. Arnemuiden-Axel 7-1 (2-1): Voor de rust hield Axel nog Ar- nemuiden nog redelijk bij, maar in de tweede helft was het klass- everschil wel erg groot. De thuisclub liep toen van 2-1 weg naar 7-1. Jacco Siereveld, Leon van Belzen (3), Frank Davidse en Serge Nöthen scoorden voor Arnemuiden, Kenneth Okerley (1-1) als enige voor Axel. IJzendijke-Aardenburg 2-3 (1-2): Aardenburg had het betere van het spel, maar had toch nog een hele kluif aan IJzendijke. Rob bie van de Wijnckel opende in de eerste helft de score, maar daarna schoten ook Luc van Waes (1-1) en John Paridaen (1-2) raak. Martijn Rijckaert zorgde in de tweede helft eerst voor 2-2, waarna Michiel Leyte Aardenburg tien minuten voor tijd de overwinning schonk: 3-2. Spui-AZW2 3-6 (1-2): Spui leed gisteravond een even opvallen de als ruime nederlaag tegen de reserves van AZW, die bij de rust al met 1-2 leidden. Voor Spui scoorden Ludwig Kalis vaart en Mark Otterloo (twee maal, waarvan eenmaal uit een strafschop). Voor AZW 2 wa ren Bert Apperlo, Wouter Boe- ije, Jaap den Doelder, Stefan Willems, Jos de Putter en Emma nuel Pauwels de doelpuntenma kers. Moment uit de wedstrijd tussen Zeelandia Middelburg (gestreepte shirts) en Oostkapelle. foto Dirk Jan Gjeltema Voetballer wil zich revancheren voor mislukt seizoen door Aector Doorns ZAAMSLAG - Voetballer Gerben Schram wil zich revancheren voor een mislukt sei zoen. Het laatste jaar werd de 23-jarige Terneuzenaar door pech achtervolgd. Een gecompliceerde sleutelbeenbreuk hield hem vier maanden aan de kant en Schram kwam daardoor niet echt meer in aanmer king voor een basisplaats bij Terneuzense Boys. Hij vertrok naar Zaamslag, om aan een nieuw hoofdstuk in zijn nog prille voetballoopbaan te beginnen. Een paar weken geleden sloeg het noodlot echter opnieuw toe. Bij het opbouwen van de tribune voor het beachsoccertoernooi in Terneuzen raakte een boor zijn hand. De arts constateerde een botbreuk. De hand werd in het gips gezet en opnieuw le ken voor Schram zorgelijke tijden aan te breken. De honger naar de bal was echter zo groot dat hij zich vorige week bij Den nis de Nooijer meldde voor zijn eerste trai ning. „Ik kan me moeilijk bedwingen, want ik wil graag voetballen. Ik zal voor zichtig moeten zijn, maar dat lukt wel." Over twee weken moet Gerben Schram te rug naar het ziekenhuis en dan zal blijken hoe snel hij de opgelopen achterstand kan inhalen. „Zaamslag is al twee weken in training. Ik mis nu nog ritme, maar als de genezing gunstig uitpakt dan valt de ach terstand ten opzichte van de rest nog mee." Schram is geboren in Sluis en zette daar ook zijn eerste stappen als voetballer. Toen die club geen jeugd meer had verkas te hij naar Aardenburg, waar hij onder deel werd van een goede lichting B-junio ren. „Van die lichting zitten vijf spelers nu in het eerste elftal van Aardenburg." Zelf debuteerde hij onder trainer Henk Ot- tens op zestienjarige leeftijd tegen Middel burg. Na twee seizoenen Aardenburg koos hij voor Breskens, dat op een hoger niveau (derde klasse zondag) uitkwam. Trainer Rinus Zegers stelde hem eerst op als rech termiddenvelder en rechterverdediger, maar daarna kwam Schram centraal ach terin te spelen. Dat is ook de plaats die hij het meest ambieert. „Ik vormde een duo moet Arno Zwegers. Het was voor mij ge makkelijk voetballen, omdat Arno zich meestal wist vrij te spelen." Te Mooi Achteraf bekeken vindt Schram dat niet alles uit die ploeg is gehaald. „Breskens had uitstekende voetballers, maar we maakten de fout het nog weieens te mooi te willen doen." Het seizoen 2004/2005 liep uit op een rampjaar. Het overlijden van Esad Osmanovski drukte te zwaar op de spelersgroep. „De meesten kwamen die klap niet meer te boven. Ik heb het gemis van Esad een plaats kunnen geven. Het sei zoen was wel voorbij. Esad was een gewel- Gerben Schram: „Wat Danny van de Velde heeft gepresteerd, hebben zijn voorgangers nooit voor elkaar gekregen." foto Camile Schelstraete dige voetballer. Als je de bal moeilijk kwijt kon dan speelde je Esad maar aan. Dan kwam het altijd goed." Het noodlot bleef Schram daarna achter volgen. In zijn laatste wedstrijd voor Bres kens tegen Gastel brak hij zijn sleutelbeen op drie plaatsen. Op dat moment had hij al besloten om naar Terneuzen te verhui zen om dichter bij zijn werk (SportZee- land) in Middelburg te wonen. Dat bete kende na drie jaar afscheid nemen van Breskens. „De afstand is me te groot." Schram vroeg overschrijving aan naar Ter neuzense Boys. Het herstel van de sleutel beenbreuk viel tegen. „Pas half september kwam ik aan voetballen toe. Het duurde niet lang, want een paar weken later liep ik een blessure aan mijn enkel op." Juist op dat moment ging Terneuzense Boys beter draaien en bleef een serie wed strijden ongeslagen. Toen Schram weer fit was bleef zijn rol beperkt tot invalbeur ten. „Ik snapte heel goed dat de trainer geen winnend team ging veranderen. Maar ik vond het niet kloppen dat ik bij een oefenduel op de bank zat, want dan kun je nooit ritme opdoen." Schram wil ze ker niet natrappen. „Wat Danny van de Velde heeft gepresteerd, hebben zijn voor gangers nooit voor elkaar gekregen. Als je het mij vraagt hoort een vereniging als Terneuzense Boys ook in de eerste klasse thuis." Ondanks het mislukte jaar bleef Schram twijfelen of hij bij de Boys zou weggaan. „Mijn besluit stond vast toen de trainer in de kampioenswedstrijd tegen Tholense Boys Marco Bolleman en Robert Rijnberg, die lang niet meer hadden gespeeld, liet meedoen. Dat was voor mij een grote te leurstelling. "Gerben Schram begint nu bij Zaamslag aan een nieuwe uitdaging. „Het is een echte dorpsclub, te vergelijken met Aardenburg. Mijn voorkeur gaat uit naar een plaats centraal in de verdediging, maar het belangrijkste is dat ik een basis plaats heb." De trainingen van De Nooijer spreken hem aan. „Je ziet toch dat hij veel erva ring als profvoetballer heeft. Simpel voet ballen zegt hij. Zo is het ook, want welke speler kan op ons niveau een geplaatste bal over veertig meter geven? Niemand toch?" Zeezwemtocht sterk bezet OOSTKAPELLE - Officieel is de het zwemtocht vanoj kapelle naar Domburg geen wedstrijd maar een truntJ te water. Toch heeft het zeezwemmen een dusdanig d trekkingski-acht dat bij voorinschrijving het maxur aantal van tachtig al bijna is bereikt. De sterkte van de deelnemers mag er eveneens zijn. F; riet bij de mannen is de Zeeuwse topper Niek de Ri^ uit Zuidzande, die tevens zijn zussen Carmen en Dj meeneemt. Triatleet Remy Vasseur, vorig jaar win® van het klassement over drie wedstrijden, kan in de to- over vier kilometer wellicht in het kielzog van DeRjd/ blijven. Verder aan cle start staan de Luctor-zwenif Cyntia en Charles Potin, Remco Brinkman, YausLfh tompessy, Paul van de Driest, Bob Dalmeyer en Esij Brinkman. Voor Mare Riemens uit Middelburg j; zwemmen een leuke training voor de SchotsmantriaiH aanstaande zaterdag in Kamperland. De start in Oori- pelle is om 19.00 uur. De volgende twee zwemtochten^ op 16 augustus van Westkapelle naar Zoutelande en 23 augustus van Dishoek naar Zoutelande. De Meeuwen houdt Ajax Al op0-3 ZOUTELANDE - Voor 930 toeschouwers konden den? bailers van De Meeuwen lange tijd gelijke tred hoi>J met Ajax Al. De Amsterdammers, die hun vierde en laatste wedsft speelden tijdens een trainingskamp in Zoutelande, ik. ten berusten in een 0-0-ruststand. Na de pauze kreegjf Meeuwen een reuzenkans op 1-0, maar nadat die ge j was, scoorden Renalde Jongebloet (2x) en DanylLad man fUQ dd nsa Mechielsen wint judotoernooi ILE D'OLERON - Judoka Paul Mechielsen (17) uit Te neuzen is kampioen geworden bij cle junioren (tot 20 ja? tijdens het jaarlijkse internationale zomertoernooi oph Franse lie d'Oleron. De judoka uitkomend voor Delta Sport versloeg indek ve finale tot 100 kilo een Tjech en in de finale eenBs met een vol punt (ippon). Door deze overwinningen! stage die in de week voorafgaand van het toernooi plaat} vond, wist de Zeeuws-Vlaming zich wederom in dekijh te spelen van een gerenommeerde judo vereniging, werd door Judoclub Hercules uit Echt benaderd omkt mend seizoen in hun team te komen judoën'", aldusfö chielsen. Club- en plaatsgenoot Meivin Jurriëns (15) wist defe bij de aspiranten (tot 17 jaar, -60 kilo) te behalen ik verloor deze van een Belg. Jeremy Hill in Schotse selectie OOST-SOUBURG - Jeremy Hill (18) uit Oost-SouburJ opgenomen in de voorlopige selectie van Schotland roi spelers onder 19 jaar. De Zeeuw, die sinds vorig seizes bij RBC Roosendaal in de A-jeugd voetbalt, maakt m uit van een selectie van veertig man. Hill werkte giste- in het Schotse Larges de eerste dag af van een drie dag durende trainingsstage. De selectie bestaat voor eengro deel uit spelers van Celtic, Glasgow Rangers, Hibemiï Liverpool en Manchester United. De groep, waarvan ongeveer de helft moet afvallen, bereidt zich voorop WK voor junioren. muf Göteborg. EK. Mannen. 100 m: 1. Obikwelu (Por) 9,99, 2. Jepisjin (Rus) 10,10, 3. Osovnikar (Slv) 10,14, 4. Pog- non (Fra) 10,16, 5. Lewis-Francis (GBr) 10,16, 6. Kuc (Pol) 10,21, 7. Chambers (GBr) 10,24, 8. Ostwald (Dui) 10,38. Ver: 1. Howe (Ita) 8,20 m, 2. Rutherford (GBr) 8,13, 3. Loekasjevitsj (Oek) 8,12,4. Koeznetsov (Oek) 7,96, 5. Gomis (Fra) 7,93. Vrouwen, zevenkamp, eind stand (100 m horden-hoog-ko- gel-200-ver- speer- 800 m): 1. Klüft (Zwe) 6740 (13,35-1,89-14,56- 23,86-6,65-46,94-2.14,95), 2. Ruckstuhl (Ned) 6423 (NR, 13,17-1,83-13,25-24,22- 6,51-39,54-2.11,97), 3. Schwarzkopf (Dui) 6420 (13,65-1,80-14,05-24,99-6,18- 51,36-2.11,85), 4. Oeser (Dui) 6376, 5. Blonska (Oek) 6357. Mannen. 10.000 m: 1. Fitschen (Dui) 28.10,94, 2. Marti nez (Spa) 28.12,06, 3. De la Ossa (Spa) 28.13,73, 4. Belz (Zwi) 28.16,93, 5. Lebid (Oek) 28.19,14. Perpignan. ZLU-concours. Zeeuwse inkorfcentra: Middelburg (233 dui ven)- 1. S. de Vos ('s Heerenhoek) 861 m/m, 2. J. Corré (Kapelle) 844, 3. comb. Westrate/Martens (Kapelle) 828, 4. J. v.d. Graaff (Arnemuiden) 825, 5. F.Jans- sens (Kapelle) 814, 6. H. v.d. Gruiter (Ar nemuiden) 810, 7. W. Muller&Znn (Wïl- helminadorp) 809, 8. JC. Hoek (Middel burg) 804, 9. C. Joosse (Nieuwdorp) 798,10. J. Melis (Zoutelande) 798. Terneuzen (129 duiven): 1. J&JP. No- let (Axel) 810, 2, 9 en 10. H. Calon (Hoofdplaat) 808/767/762, 3. S. v.d. Velde&Zn (Breskens) 801, 4,5 en 6, R. v.d. Veeke (Westdorpe) 795/777/776, 7. P. de Koster (Clinge) 774, 8. W. Koore man (Ossenisse) 772. Hoogerheide (75 duiven): 3,5,8 en 9. Fl. Steketee (Yerseke) 813/797/786/773, 6. J. v.d. Veeken (Westdorpe) 793). Vlissingen. HZ-toernooi, vijfde ron de: Delemarre (Ned)-Krasenkow (Pol) 0-1, lordachescu (Mol)-Khmelniker (Isr) remise, Spoelman (Ned)-Nijboer (Ned) 0-1, Ikonnikov (Rus)-Roeder (Dui) 1-0, Kohlweyer (Duij-L'Ami (Ned) 0-1, Stell- wagen (Ned)-Perez (Cub) remise, Leen- houts (Ned)-Negi (Ind) 0-1, Saptarshi (Ind)-Haak (Ned) 1-0, Grochal (Ned)-Schuurman (Ned 0-1), Navarrete (Spa)-Maas (Ned) 1-0. Stand aan kop: Negi, L'Ami, Nijboer, Ikonnikov, Krasen- kwo 4,5. Lucky Day 4080, d.d. 07.08.2006: 1 -4-5-8-17-19-21-25-29-30-42-43-45-47-5 5-57-69-70-71-79. brough (Eng) 4-0 (3-0), Doelpr- Ranjic (strafschop), Prager, Hanss- Tarvajarvi. Nieuwdorp. Borsele Sloepoort C«; Terneuzen-Oostkapell 3-1 (1-011 Hi- van Damme 1-0, Mario de Fouw2-0.i nan Coban 3-0, Serge Quinten3-1.it landia Middelburg-Heinkenszand (1-1). Armando LangebeekeO-U?; Boot 1-1, Armando Langebeakei Oostkapelle-Zeelandia Middelburg: (2-0). Davy van Geersdaele 1-0, Ito ten van Maldegem 2-0, Davy van Es daele 3-0. Terneuzen-Heinkenszand! Oostkapelle-Heinkenszand 1-0 (I-O)- jen Pattenier 1-0. Terneuzen-Zeelr: Middelburg 1-1 (1-0). Freerk Koelma' (ed), Gaza Blaise Ambiti 1-1 Eindstand: 1. Oostkapelle 3-6.2." neuzen 3-5, Heinkenszand 3-4, Zei dia Middelburg 3-1. Vrije liefhebbers in België. Aft gem. B cat. 4. Peter Mol (Kapeï C.cat. 1Ko Harms (Zuiddorpe) Zingem. B cat. 8. Rudi RaboutlGce D cat. 2. Wim de Waal (Axel) Merelbeke. B cat. 3. Rudi Rs£ (Goes), 4. Fonny Kint (Drieweg;/, cat. 3. Ko Harms (Zuiddorpe). F.a 2. Wim de Waal (Axel). Bad Sackingen. Ronde van 0.' land. Zevende etappe, tijdnt Voigt (Dui) 38,2 km in 45.03,2. Bté? (Hon) 1.03, 3. Lang (Dui) 1.04,4.Va koerov (Kaz) 1.05, 5. Leipheimer |V: 1.14 Algemeen klassement: 1 v: 28.24.32, 2. Leipheimer 1.38,3. Ksï|s kin 2.23. woensdag Atletiek Westkapelle. Krekenloop. Aanffi' 19.30 uur. Afstanden: 2.7 km en 5.4K Inschrijven: Ridderkerklaan te Wefi pelle. I Schaken Vlissingen. Kwalificaties nationaal ranglijsttoernooi. Mannenenkel- spel. Tweede ronde: O. Molopodis-N. Calder 6-1 6-0, M. van den Hurk-S. Bak ker 7-5 6-4, B.J. Prent-M. van der Haven 1-6 7-5 6-4. IJzendijke. Rabo Mauritshof Open. DE3: I. van Overloop-S. Jansen 6-3 4-6 6-3, J. de Wit-N. de Haas 2-6 6-4 6-1, B. de Waele-M. de Meyer 6-4 6-1. HD3: T. Schatorjé/K. Slijkhuis-R. van Gassen/J. Smits 6-3 6-7 6-1. GD5: M. van Overloop/T. van Heelsbergen-K. Verbeke/B. Neve 6-3 6-4. Oefenwedstrijden Spakenburg. IJs- selmeervogels - Athletic Bilbao (Spa) 0-3 (0-1), Rijnsburg. Rijnsburgse Boys - FC Porto (Por) 2-5 (0-2). Den Haag. ADO Den Haag - Sheffield United (Eng) 2-2 (0-1). Doelpunten Den Haag: Delorge en Loumpoutis. Lommei. KVSK United (Bel) - RKC Waalwijk 1-2 (0-1). Doelpunten RKC: Van der Velden en Jansen. Nijmegen. NEC - Aston Villa (Eng) 2-1 (1-0). Doelpunten NEC: Pothuizen en Snoyl. Heerenveen. Heerenveen - Middles- Vlissngen. HZ-toernooi, zesde tv de. Aanvang 18.30 uur. Locatie: A". Hogeschool Zeeland, Edisonweg.1' singen. Nationaal ranglijsttoernooi. Loc# tennisvereniging DOS te Viisaef? Aanvang: 10.30 uur. Open DOS-toernooi. Locatie: IJs vereniging DOS te Vlissingen. vang: 9.00 uur. Scaldistoernooi. Locatie: tennisva? ging Kruiningen en Waarde. Aan*# 15.30 uur. Open jeugdtoernooï. Locatie: IJs vereniging Kapelle. Aanvang: Rabo Mauritshof Open. Locatie: nisvereniging Tiola te IJzendijke.» vang: 13.30 uur Luctor Beltingjeugdtoernooi tie: tennisvereniging Hulst. AanWi 13.00 uur. De Kroon Smashtoernooi 50+-u» tie: tennisvereniging Smash te SintJ- i. Aanvang: 16.00 uur. I Voetbal Borsele Sloepoort Cup. Pouh SSV'65, Vlissingen, Goes en Nwi dorp. Aanvang: 18,45 uur. Local!®.™ balvelden Nieuwdorp. Vriendschappelijk: Luctor 88-3 (19.15 uur). I Zwemmen Zeezwemtocht Domburg-Oostkj pelle. Aanvang: 19.00 uur o? strand van Oostkapelle. Afstand ff km. Inschrijven: parkeerterrein s» Duinweg te Oostkapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44