fïlensen nl Ik ben nieuwsgierig, veelzijdig, kleurrijk, leerzaam, informatief. SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 Help de vluchtelingen van Soedan 0 papieren karton PZC Tel: 0113 - 212783 A/V/WW/y£, pdpier en Icpnhn1 woensdag 9 augustus 2006 s U Familieberichten vervolg van pagina 6 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Dankbaar omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij bedroefd kennis dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heen gegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Cornelis Vermeulen weduwnaar van Maria de Koning in de leeftijd van 91 jaar. Heinkenszand: Gillis en Magda Vermeulen Heinkenszand: Kees en Greta Vermeulen 's-HeerArendskerke: Riet en Tinus op 't Hof Giljam en Carolien AlexanderStefan Kees en Joke Sharon. Danny, Kimberly, \7 's-Heer Arendskerke. 8 augustus 2006 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: Zangvogelstraat 11,4451 CC Heinkenszand De uitvaartdiesnt zal worden gehouden zaterdag 12 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het r.-k. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de diesnt is er in het mortuarium naast de kerk van 9.45-10.15 uur gelgenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het dienstgebouw van de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. 'n Beetje Sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe Maar op "n keer dan ben je aan Je laatste beetje toe. Toon Hermans Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Elisabeth Dina Jilleba-Florisse in de leeftijd van 92 jaar. Vlissingen: P. Jilleba Den Helder: Sarie en Rijn (in herinnering) Saskia en George Justin, Demian Siska en Erik Lisanne, Marlijn Vlissingen: Jopie en Flip Rudy en Mieke Anique, Laura, Fleur Anja en Ronald Nikki, Celine, Max Onze dank gaat uit naar verzorgend en verplegend personeel van Ter Reede. 7 augustus 2006 Vredehoflaan 226,4382 CH Vlissingen Geen bezoek aan huis. Mijn vrouw en onze moeder is overgebracht naar uit vaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 augustus om 10.00 uur in crematorium Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plech tigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve zus Annie Bakker-Thiery Juul Boer-Thiery Dankbetuiging Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vaderen opa Leo van den Berg is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en uw mooie brieven en kaarten. Het was voor ons een geweldige steun. Het heeft ons getroffen dat hij bij zovelen van u een plekje in het hart heeft. Dat biedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Onze dank daarvoor, H. van den Berg-Moen Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, augustus 2006 In Memoriam In Lie ve Herinnering C.P. (Kees) Meertens 09-08-2001 09-08-2006 Ik blijf voelen in mijn hart, 'mijn lieve die ik waanzinnig mis. Bea Meertens In Memoriam KeesThiele 20-7-1926 he never died 9-8-2003 Aukje Thiele Informatie, advies en onder steuning m.b.t. gezondheids zorg, gehandicaptenvoorzie- ZorgInfo 'i ningen, jeugdzorg en problemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00-13.00 uur E: zorginfo@klaverbladzeeland.nl www.helpdarfur.nl Een kennis overleden? Mensenlinq.nl; dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio. Zoek, vind en reageer. Een initiatief van Provinciale Zeëuwèe Courant Oók deze krant werd gedrukt op verantwoord en gerecycled papier. Meer weten? Kijk op onze website. WWW.papierenkarton.org t informatiecentrum

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34